Poseł do parlamentu Finlandii ostrzega rząd, że jest winny ludobójstwa za wprowadzenie w błąd opinii publicznej w sprawie szczepień na COVID-19

COVID Vaccine Genocide – ENGLISH SUBTITLES

Ano Turtiainen, członek parlamentu Finlandii, wygłosił bezpośrednie przemówienie 9 czerwca 2021 r. na temat możliwego ludobójstwa związanego ze szczepionką COVID w Finlandii.

Ostrzegł wszystkich członków fińskiego parlamentu i media, dając im znać, czy nadal będą wprowadzać w błąd naszych obywateli, opowiadając im bajki o bezpiecznych szczepionkach, są celowo zaangażowani w kilka różnych przestępstw, z których najpoważniejszą może być nawet ludobójstwo.

Dzięki Bogu za tego człowieka Ano Turtiainena, który ośmiela się powiedzieć prawdę!

Oto jego pełne przemówienie, jak widać na tym filmie:

„Szanowny przewodniczący, raport komisji wspomina o szerokim zakresie prawdziwych wyzwań dla bezpieczeństwa Finlandii. 

W sprawozdaniu tym brakuje jednak bardzo poważnego wyzwania dla bezpieczeństwa Finlandii i Finów w naszym obecnym życiu codziennym.

 Odnoszę się do tych tak zwanych szczepionek COVID, które również podzieliły naszych ludzi na dwie części; 

obudzonych 

i wprowadzonych w błąd.

Drodzy posłowie do Parlamentu (MP), teraz przekażę wam następujące informacje, abyście nigdy więcej nie mogli powołać się na ignorancję po zapoznaniu się z tymi informacjami na temat ryzyka, na jakie narażeni są obywatele fińscy. 

Finlandia obecnie wstrzykuje swoim obywatelom toksyny podszywające się pod szczepionki przeciw COVID.

Słuchaj uważnie. 

Żadna z tych wstrzykiwanych trucizn podszywających się pod szczepionki przeciw COVID nie ma pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Finlandii, a jedynie warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Europejską Agencję Leków (EMA). 

Warunki licencji warunkowej stwierdzają, że zezwolenie jest warunkowe, cytuję: 

„Dostępne informacje muszą wykazywać, że korzyści płynące z produktu medycznego przewyższają ryzyko”.

Po drugie, drodzy koledzy, mimo powtarzania się mediów mamy do tej pory oficjalnie zerową liczbę zgonów na COVID w Finlandii. Według THL (odpowiednik CDC) oficjalne przyczyny zgonów z 2020 roku zostaną opublikowane dopiero w 2022 roku.

Jednak według Fimea (odpowiednik VAERS) 

78 osób zmarło z powodu szczepionek przeciw COVID w Finlandii i jest 1306 zgłoszeń poważnych działań niepożądanych i 3630 zgłoszeń nieprzetworzonych. 

Szacuje się, że około 57% przetworzonych zgłoszeń ma poważne działania niepożądane. 

Źródłem tego jest Fimea (www.fimea.fi).

Po trzecie, warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu tych substancji toksycznych, które są maskowane jako szczepionki przeciw COVID, również mówi, cytując:

 „Wnioskodawca musi być w stanie dostarczyć wyczerpujące informacje kliniczne w przyszłości”.

Drodzy koledzy, ten tekst pochodzi bezpośrednio ze strony internetowej Europejskiej Agencji Leków (EMA). 

Mówiłem tu wiele razy, że jest to eksperyment na ludziach. 

Z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego Finom nie powiedziano, że jest to eksperyment na ludziach.

Teraz tym przemówieniem uświadomiłem wam wszystkim, a także mediom, że jest to ludzki eksperyment i że jego wyniki są straszne. 

Dla porównania, wcześniej nieudany eksperyment szczepionkowy Pandemrix został zatrzymany z 32 razy mniejszą liczbą skutków ubocznych niż obecnie. 

Więc teraz pytam was wszystkich: 

ilu jeszcze ludzi powinno umrzeć lub odnieść obrażenia, zanim przerwiemy to zabijanie ludzi?

Drodzy koledzy, jesteście teraz świadomi tego ekstremalnie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa, przed którym stoi nasz naród, i że wady zastrzyków przeważają nad korzyściami. 

Nie masz już powodu, aby nie działać na rzecz ratowania naszego narodu.

Wreszcie, jeśli nadal wprowadzasz w błąd naszych obywateli, opowiadając im na przykład bajki, że szczepionki są bezpieczne i masz pozwolenie na dopuszczenie do obrotu, jesteś celowo zamieszany w kilka przestępstw, najpoważniejszym z nich może być nawet ludobójstwo. 

Jeszcze raz wszystkim wam przypominam:

 zbrodnia staje się zamierzona, gdy jest popełniona świadomie. 

Teraz wszyscy jesteście świadomi.

 Dziękuję Ci.”.

– fiński poseł, Ano Turtiainen

Obejrzyj wideo tutaj .

COVID Vaccine Genocide – ENGLISH SUBTITLES

** Źródło

Ano Turtiainen , członek parlamentu Finlandii, ponownie wygłosił bezpośrednie przemówienie 16 czerwca 2021 r. na temat zgonów i obrażeń spowodowanych szczepionką COVID. 

Fiński parlament ocenzurował jego przemówienie, wyłączając jego mikrofon, a inni posłowie również krzyczeli na niego i powodowali zakłócenia w jego przemówieniu, ale on po prostu kontynuował do końca. 

Twarze jego publiczności, widoczne na końcu tego filmu, mówią wszystko.

Dzięki Bogu za posła Ano Turtiainena, który naprawdę reprezentuje Finów w naszym Parlamencie, mówiąc prawdę!

Kolejne przemówienie Ano z 9.06.2021

Za: https://rapsodia.fi/covid-vaccine-genocide-english-subtitles/

Ano Turtiainen , członek parlamentu Finlandii: przemówienie 16 czerwca 2021 r. na temat zgonów i obrażeń spowodowanych szczepionką COVID.

Oto jego pełne przemówienie, jak widać na tym filmie:

Szanowny Panie Przewodniczący, to jest kwestia restrukturyzacji naszych usług (SOTE). Ale najważniejsza rzecz nie została w ogóle uwzględniona w prezentacji, dlatego chciałbym o tym powiedzieć kilka słów.

Z powodu tej okropnej polityki COVID w Finlandii, w tym tych toksycznych zastrzyków COVID z warunkowymi pozwoleniami na dopuszczenie do obrotu, istnieje ryzyko katastrofy zdrowotnej i z tego powodu nie tylko SOTE, ale wszystko musi zostać zrestrukturyzowane.

Drodzy koledzy, ta prezentacja SOTE nie uwzględniła tego ekstremalnego ludzkiego eksperymentu, który jest poważnym zagrożeniem dla naszego narodu; jego wyniki i jego obowiązki.

Kto jest odpowiedzialny, kto się opiekuje, jak i gdzie? Tak, a kto płaci?

[MP, Sari Sarkomaa krzyczy: „Państwo płaci!”] Dla przypomnienia, według EMA, Europejskiej Agencji Leków, w Europie 1 354 336 osób cierpi na skutki uboczne szczepionek przeciw COVID.

Do 5 czerwca 2021 r. liczba zgonów spowodowanych szczepionkami wynosi 13 867. [MP, Kim Berg: „Ile na COVID?”] Szacuje się, że tylko w 1-10% przypadków powstało zgłoszenie niepożądane.

Oznaczałoby to, że ponad 10 milionów ludzi w Europie cierpi z powodu niepożądanych reakcji, a już ponad 100 000 zginie.

Drodzy przedsiębiorcy, dyrektorzy, lekarze i liderzy, jesteście odpowiedzialni, gdy obywatele cierpią z powodu tego ludzkiego eksperymentu firm farmaceutycznych i zaczynają domagać się odszkodowania, jeśli naciskaliście lub instruowaliście społeczeństwo, aby zażyło te eksperymentalne szczepionki. [Prezes puka]

[2. Zastępca Przewodniczącego Juho Eerola: „Teraz, Rep. Turtiainen, wróć do obszarów opieki społecznej.”]

To ma z tym coś wspólnego. Teraz wiesz, że wady szczepionek COVID przeważają nad korzyściami. Producenci szczepionek nie ponoszą odpowiedzialności za nic, ponieważ jest to eksperyment, w którym ludzie biorą udział dobrowolnie. [Inny poseł mówi: Mówisz o SOTE?]

Zrozumiałe jest, że nie wiedziałeś o tym, ponieważ ty też zostałeś wprowadzony w błąd, ale teraz znasz swoje obowiązki. [Prezes puka] [2. Zastępca Marszałka Juho Eerola: „A teraz do obszarów socjalnych”.]

Apeluję też do każdego obywatela, każdego: proszę o informację, nie bierzcie już więcej udziału w tym ludzkim eksperymencie.

Mamy już wszystkie dowody, aby osądzić zaangażowanych i przerwać eksperyment. [Okrzyki pośrednie z lewej strony]

Tradycyjna definicja szczepionki to taka, w której wstrzykuje się człowiekowi słaby lub śmiertelny wirus, który pobudza obronę immunologiczną.

Te eksperymentalne zastrzyki z COVID nie są takie. Są śmiertelną i wyniszczającą trucizną, która niszczy układ odpornościowy. [Średni krzyk z lewej – głośnik puka]

Jestem w tym cały czas. Dlaczego wszyscy ci profesorowie, zdobywca Nagrody Nobla wirusolog i lekarze, którzy poruszają te problemy, dziennikarze i ofiary tych skutków ubocznych są całkowicie ocenzurowani w dyskusjach, tak jak teraz próbujecie cenzurować mnie tutaj.

Powinien to być sygnał ostrzegawczy dla wszystkich. Nawet twórca tych szczepionek mRNA, Robert Malone, martwi się tym, co inni robią teraz z jego pracą. 

Drodzy obywatele, szczepionki przeciw COVID to całkowicie wolny od ryzyka biznes dla firm farmaceutycznych ze względu na zwolnienie udzielone przez fińskie państwo. [MP, krzyczy Merja Kyllönen]

THL, STM, personel SOTE, media i Parlament stały się niestety maszyną marketingową, której mózg jest poddawany praniu mózgu przez eksperymentalny przemysł farmaceutyczny.

W moim przemówieniu w zeszłym tygodniu powiedziałem, że 78 osób zmarło z powodu szczepionek przeciw COVID w Finlandii, dzień później było ich 85, a obecnie jest 1426 poważnych, niepożądanych doniesień.

Całkowita liczba raportów wynosi 2 464, a 3 950 raportów wciąż czeka na przetworzenie.Drodzy koledzy, teraz macie… [Mikrofon głośnika wyłącza się] (…więcej krwi na rękach.

Proszę, przestańmy….) …kraj potrzebuje zjednoczenia i odbudowy. SOTE musi zostać całkowicie przeprojektowane. Nie możemy przyjąć propozycji, której finansowanie jest nieznane. W tym planie SOTE największym przegranym jest obywatel. 

Drodzy koledzy, ten dom świadomie wprowadzał w błąd opinię publiczną, a to powoduje ogromne cierpienia zdrowotne społeczeństwa.

Ministrze Kiuru i rządzie, kiedy przejmiecie odpowiedzialność i złożycie rezygnację?

A teraz, gdy te e-maile od amerykańskiego cesarza COVID, Anthony’ego Fauci, demaskują go jako pełnoprawnego… [Mikrofon głośnika wyłącza się] (…oszust i kłamca).

Pytam również, kiedy opozycja w tej izbie zaczyna brać na siebie odpowiedzialność w tej sprawie. – Dziękuję Ci. ~ fiński poseł, Ano Turtiainen ~Za: https://rapsodia.fi/parliament-censored-mps-speech-in-finland/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Coś chyba będą kombinować z Iranem:-)

  Właśnie rząd USA zajął domenę irańskiej gazety http://www.presstv.com
  można to zobaczyć po kliknięciu na powyższy link.

  Natomiast nie zajęli innych ich domen, http://www.prestv.ir

  Zwykły Amerykanin stwierdził, że to z powodu jurysdykcji, domena ir jest zarejestrowana w Iranie:-)

 2. krnabrny1 says:

  Oczywiście powyższa sprawa z zamknięciem irańskiej gazety to jedno z kilku posunięć.

  https://www.sott.net/article/454499-Irans-sole-nuclear-plant-shuts-down-over-unspecified-technical-fault

  Tutaj artykuł:

  Jedyna elektrownia jądrowa Iranu zostaje zamknięta z powodu nieokreślonej „usterki technicznej”
  RFE/RL, wt., 22 cze 2021 09:19 UTC
  Bushehr

  „Po awarii technicznej w elektrowni Bushehr i po jednodniowym powiadomieniu Ministerstwa Energii, elektrownia została tymczasowo zamknięta i odłączona od sieci energetycznej” – podała w nocy na swojej stronie internetowej Irańska Organizacja Energii Atomowej .

  Agencja dodała, że ​​elektrownia w południowym mieście portowym Bushehr zostanie ponownie podłączona do krajowej sieci elektrycznej „w ciągu najbliższych kilku dni” po rozwiązaniu problemu.

  Urzędnik państwowej firmy elektrycznej Tavanir, Gholamali Rakhshanimehr, powiedział, że wyłączenie potrwa „od trzech do czterech dni”..

  W oświadczeniu Tavanir powiedział, że elektrownia jądrowa jest naprawiana, dodając, że prace naprawcze potrwają do 25 czerwca. Nie

  podał dalszych szczegółów. 2011.

  Obiekt został ukończony przez Rosję po latach opóźnienia, z jedynym reaktorem wytwarzającym 1000 megawatów mocy .

  W 2016 roku rosyjskie i irańskie firmy rozpoczęły budowę dwóch dodatkowych reaktorów w tym miejscu. Ich budowa miała zająć około 10 lat.

  Bushehr jest zasilany uranu produkowanym w Rosji, a Teheran jest zobowiązany do wysyłania zużytych prętów paliwowych z powrotem do Rosji jako środek nierozprzestrzeniania broni jądrowej.

  Obiekt jest monitorowany przezMiędzynarodowa Agencja Energii Atomowej ONZ, która przyznała, że ​​jest świadoma doniesień o elektrowni, ale odmówiła komentarza .

  Iran zaczął wprowadzać przerwy w dostawach prądu w maju tego roku po tym, jak kilka miast zostało dotkniętych przerwami w dostawie prądu, które według władz były spowodowane suszą wpływającą na wytwarzanie energii wodnej i rosnącym popytem na energię elektryczną, częściowo obwinianym o wydobycie ciepła i kryptowalut.

  Prowincją Bushehr wstrząsnęło w kwietniu trzęsienie ziemi, w wyniku którego pięć osób zostało rannych, ale według władz irańskich „nie spowodowało żadnych szkód” w kompleksie jądrowym.

  Również w kwietniu Iran oskarżył Izrael o to, że stał za atakiem na zakład wzbogacania uranu w Natanz po wybuchu w obiekcie.

  Komentarz: Chociaż wydaje się, że w niektórych miejscach występuje wzrost liczby pożarów i wybuchów , prawdopodobnie niektóre z tych powtarzających się incydentów w obiektach Iranu są dziełem nikczemnych aktorów:

  Pożar w irańskiej fabryce chemicznej kilka godzin po tym, jak media doniosły o KOLEJNYM ogromnym pożarze w pobliżu elektrowni jądrowej Bushehr

  Po wybuchu w irańskiej fabryce petrochemii wybucha pożar

  „Izraelskie F-35 i cyberatak za eksplozjami w kompleksie wojskowym Iranu, w ośrodku nuklearnym” twierdzą lokalne media

  Sankcje głodowe są gorsze niż jawne działania wojenne

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj cytat od Jima Stone, zwykłego Amerykanina:

  http://82.221.129.208/.ul1.html

  IRAŃSKIE MEDIA ZAMKNIĘTE OBECNIE PRZEZ RZĄD AMERYKAŃSKI I INNE KRAJE

  Iran może być tylko wierzchołkiem góry lodowej, wielkie zamknięcie może być właśnie w toku.

  AKTUALIZACJA DO PONIŻEJ: Rząd USA może rozpocząć przejmowanie innych stron alternatywnych mediów, w tym tej. Jeśli nie masz zapisanego adresu IP, zrób to teraz i pamiętaj, że istnieje inny serwer dla tej strony pod adresem voterig.com

  Aktualizacja: około półtorej godziny po zajęciu, presstv.ir zauważył i informuje ludzi, gdzie strona jest dostępna gdzie indziej.

  AKTUALIZACJA: PressTV.co.uk i .TV są teraz niedostępne. Ponadto Tasnimnews jest domeną .com i nie została jeszcze przejęta, IRNA wie już o przejęciu PressTV i powiadamia ludzi po arabsku i farsi, ale jeszcze nie po angielsku, a FARS wciąż o tym nie wie. PressTV twierdzi, że irańskie kanały telewizyjne również zostały skonfiskowane, więc to jeszcze nie koniec.

  TO PRAWDOPODOBNIE OZNACZA, ŻE WOJNA Z IRANEM JEST BLISKO.
  Izrael nie będzie chciał, aby Irańczycy mogli powiedzieć światu zewnętrznemu, co się dzieje.

 4. krnabrny1 says:

  Od siebie dodam że domena http://www.presstv.ir jest już wogóle wyłączona!

 5. krnabrny1 says:

  ..i dalej Jim Stone

  Co oznaczają konfiskaty irańskich mediów? Prosta odpowiedź: Iran zaraz zostanie zdmuchnięty.

  Różne światowe rządy, które zamierzają współpracować z nowym szyldem Izraela w zniszczeniu Iranu, mogą tylko zamknąć to, co mają na swoim terenie, ale nie mogą wyłączyć serwerów, które są całkowicie zawarte w Iranie pod rozszerzeniem .ir. To nie będzie miało znaczenia, ponieważ te serwery prawdopodobnie wkrótce zostaną zbombardowane.

  Jeśli zamierzasz zniszczyć kraj, nie możesz krzyczeć o tym światu za pośrednictwem placówek, które mają gdzie indziej. Więc NAJPIERW musisz je wyłączyć, a WTEDY rozpoczyna się bombardowanie, zaczynając od wszelkich zdolności, które kraj ma do informowania świata za pomocą własnych zasobów.

  Zdecydowanie szykuje się plan wysadzenia Iranu na strzępy w NATYCHMIASTOWEJ PRZYSZŁOŚCI, a ktoś chce mieć pełną kontrolę nad narracją. To wszystko to oznacza.

  _______________

  Cóż, trudno się z Jimem nie zgodzić, Jugosławia została załatwiona w sposób bardzo podobny, tyle że w 1998 roku internet nie był jeszcze tak powszechny, załatwiono to produkując w Hollywood film “Peacemaker”, z superbohaterem, przystojnym, Clooneyem:-)

 6. krnabrny1 says:

  Ostatni wpis Jima:

  TERAZ WYŁĄCZAJĄ INTERNET.
  Zaczęli od irańskiego PressTV, a teraz nie działają SETKI stron, TAKIE JAK TA, która nawet nie jest irańska! https://lualuatv.com/

 7. krnabrny1 says:

  Ostatnia wiadomość z Iranu:
  https://www.presstv.ir/Detail/2021/06/23/660694/Sabotage-act-Iran-atomic-organization-foiled

  Iran udaremnia „akt sabotażu” przeciwko budowaniu organizacji atomowych
  Środa, 23 czerwca 2021 08:22
  [ Ostatnia aktualizacja: środa, 23 czerwca 2021 08:48 ]

  Iran udaremnił akt sabotażu wymierzony w jeden z budynków należących do jego Organizacji Energii Atomowej (AEOI).

  Wroga próba miała miejsce na początku środy, ale nie spowodowała żadnych ofiar ani szkód dzięki rygorystycznym środkom bezpieczeństwa przyjętym po podobnych aktach sabotażu przeciwko irańskim obiektom nuklearnym i zabójstwie wybitnego naukowca Mohsena Fakhrizadeha w zeszłym roku.

  Trwają dochodzenia w celu zidentyfikowania sprawców i ustalenia faktów związanych z incydentem.

  Takie próby zakłócenia pokojowych działań nuklearnych Iranu nie powiodły się dzięki czujności irańskich organizacji bezpieczeństwa i obrony.

  [Ten element zostanie zaktualizowany.]

 8. krnabrny1 says:

  Ciekawa sprawa, jeszcze rano oglądałem stronę sott.net, z której często udostępniałem tutaj artykuły.

  Ale teraz już nie istnieje, każda przeglądarka jaką mam mówi , że nie może znaleść domeny

 9. krnabrny1 says:

  Domena której używam zwykle do światowego śledzenia schumana, równeiż odcięta!

  https://www.heartmath.org/gci/gcms/live-data/gcms-magnetometer/

Wypowiedz się