Czy będzie Norymberga dla covidowych bandytów?

Motto:

 „Straszliwie ucierpimy w tej wojnie, ale przetrwamy. Po wojnie będą rządzić w Polsce czerwoni, potem banda złodziei, łajdaków i szubrawców, a potem wydarzy się coś takiego co sprawi, że do władzy dojdą prawdziwi Polacy i patrioci, a Polska powróci do swej świetności.”

  Proroctwo słynnego jasnowidza Stefana Ossowieckiego już w 1939 r. na kilka dni przed wybuchem II W. Św. na pytanie dziennikarza o losy Polski.

***

Do tej pory zaszczepiło się 18% Polaków !!!

Czy istnieją szanse na proces?

A może suweren sam sięgnie w końcu po sprawiedliwość i „na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści”?

Drzew jeszcze wszystkich nam nie wycięli.

Okazuje się, że polski naród pozbawiony własnych mediów, a więc pozbawiony komunikacji społecznej, nie posiadający własnej reprezentacji politycznej, spauperyzowany, poddany żydo-medialnemu terroryzmowi i okupacyjnym rządom żydowskiego reżimu potrafi w ważnych momentach zachować zdrowy rozsądek i upór.

Wczoraj, 31.05.2021r. w TVN w programie „Tak jest”  (https://tvn24.pl/go/programy,7/tak-jest–odcinki,10840/odcinek-630,S00E630,52509prowadzący, A. Morozowski, wyjawił, że antycovidowe szczepienia idą gorzej niż źle: do tej pory zaszczepiło się 18% Polaków !!!, a młodzi, poniżej dwudziestego roku życia nie zamierzają się w ogóle szczepić.

 

Stąd żydowski reżim staje na głowie i wymyśla „loteriady” z nagrodami dla tych, którzy uwierzą żydowskiemu reżimowi, że reżim chce dla nas dobrze, że reżim dba o nasze zdrowie i zdecydują się na wstrzyknięcie nieprzebadanego genowego preparatu.

Tymczasem towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają zawierania polis na życie i od skutków ubocznych osobom poddającym się szczepieniu genowym preparatem, argumentując, że nie ubezpieczają osób poddających się eksperymentom medycznym.  

Dariusz Kosiur

_______________________

Przygotowania do procesu za zbrodnie przeciwko ludzkości

Główni Oskarżeni:

WHO– World Health Organization – Światowa Organizacja Zdrowia,
CDC – Centers for Disease Control and Prevention (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób)
WEF – World Economic Forum – Światowe Forum Ekonomiczne – Davos.
Dr Christian Drosten– niemiecki wirusolog , który zaprojektował test PCR na koronawirusa;
Dr Lothar Wieler, dyrektor niemieckiego RIVM – (Krajowy Instytut Zdrowia Publicznego)

Prawnicy obiecują ′′ Norymberskie procesy ′′ przeciwko wszystkim za oszustwo COVID
W tej chwili drugi trybunał norymberski, który jest w trakcie przygotowań, w którym pozew zbiorowy powstaje pod egidą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmichem, który prowadzi do sądu odpowiedzialnych za skandal Covid-19 zmanipulowany przez Forum Davos.
W tym względzie warto przypomnieć, że Reiner Fuellmich to prawnik, któremu udało się potępić giganta samochodowego Volkswagena w przypadku zmajstrowanych katalizatorów. I to właśnie ten sam prawnik, któremu udało się potępić Deutsche Bank jako przedsiębiorstwo przestępcze.
Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są pochodne w porównaniu do szkód, jakie spowodował kryzys Covid-19 i nadal wyrządza. Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „Skandal Covid”, a wszyscy odpowiedzialni powinni być ścigani za szkody cywilne z powodu manipulacji i fałszowanych protokołów testowych. W związku z tym międzynarodowa sieć prawników biznesowych będzie powoływać się na największy przypadek terroru wszech czasów, skandal oszustw Covid-19, który w międzyczasie przekształcił się w największe przestępstwo przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono.
Komisja śledcza Covid-19 została powołana z inicjatywy grupy niemieckich prawników, której celem jest wniesienie pozwu międzynarodowego zbiorowego zgodnego z prawem anglosaskim.
Oto podsumowane tłumaczenie ostatniego komunikatu dr. Fuellmich z 15/02/2021 roku:
′′Przesłuchania około 100 znanych międzynarodowo naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników, które od 10.07.2020 roku prowadzone są przez berlińską Komisję Śledczą w sprawie Covid-19, pokazały w międzyczasie z bliskim prawdopodobieństwem ku pewności, że skandal Covid-19 nie był w żadnym momencie problemem zdrowotnym. Raczej chodziło o umocnienie nieślubnej władzy (nieślubnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanego ′′kliki′′ Davos clique ′′ poprzez przekazanie bogactwa ludzi członkom kliki Davos, niszcząc m.in. małe i w szczególności przedsiębiorstwa średniej wielkości. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. może zatem odpowiedzieć na ich udział w rynku i bogactwo.”
Status śledztwa Komitetu Covid-19
a. Covid-19 jako taktyka dywersyjna przez korporacyjne i polityczne ′′ elity ′′ w celu zmiany udziału w rynku i bogactwa małych i średnich przedsiębiorstw na globalne platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp.
b. Wkład podatku audiowizualnego w odbudowę nowego krajobrazu medialnego, który zapewnia prawdziwie niezależne informacje
c. Sprawia, że regionalne struktury rolnicze są bezpieczne
d. Wykonanie bezpiecznej waluty regionalnej, aby zapobiec przydzieleniu nowej waluty ′′ z góry ′′ w razie dobrego zachowania.
e-e. Psychologiczne rozważania sytuacji: jak to się stało?
Wnioski o stwierdzenie nieważności zatwierdzenia szczepienia, złożone przeciwko Komisji Europejskiej, proces w Nowym Jorku o status testów PCR, niemieckich prób, kanadyjskich, próśb australijskich, próby austriackie, próby w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości i Trybunale Europejskim Praw Człowieka.
Szczepionka mRNA Covid: Naukowcy w Sloan Kettering odkrywają mRNA inaktywuje proteiny tłumiące guza, co oznacza, że może promować raka.
Julius Streicher – Wydawca gazety propagandowej Partii Narodowo-Socjalistycznej.
Julius Streicher (ur. 12 lutego 1885, zm. 16 października 1946) – znany nazista przed II wojną światową. Był założycielem i wydawcą gazety Der St ürmer, która stała się centralnym elementem nazistowskiej machiny propagandowej.
Juliusz Streicher został przeprowadzony na potrzeby propagandowych mediów ~ Norymberskie próby za przestępstwa przeciwko ludzkości.
Wydawcy skazani za przestępstwa wojenne?: Zrobiliśmy to w Norymberdze!!
′′ Widzieliśmy to, co zostało potwierdzone raz po raz: stopień zagrożenia, jaki stwarza wirus, jest taki sam jak grypa sezonowa, niezależnie od tego, czy jest to nowy wirus (w całości czy częściowo wyprodukowany), czy po prostu jesteśmy radzę sobie z grypą przemianowaną na ′′ pandemię Covid-19 „. Tymczasem testy PCR Drostena nie mogą nam nawet nic powiedzieć o zakaźnych zakażeniach. Żeby pogorszyć sprawę, szkody zdrowotne i ekonomiczne spowodowane środkami antycovidowymi były tak niszczące, że musimy mówić o poziomie zagłady, który jest historycznie unikalny. ′′
′′ Szczególnie oczywiste jest to, że zdrowie nigdy nie było problemem, z wyjątkiem tego, że zastrzyki genetycznie eksperymentalnych substancji przebranych za ′′ szczepienia ′′ są teraz poważnymi szkodami, w tym śmiertelnymi konsekwencjami, na masową skalę. Światowa populacja była wykorzystywana jako świnki morskie do tych eksperymentalnych zastrzyków genowych, stopniowo i niezwykle szybko. Aby zmniejszyć populację w panikę, wprowadzono niebezpieczne i szkodliwe środki zapobiegania (nawet zgodnie z WHO) obowiązkowe, niepotrzebne i niebezpieczne noszenie masek i dystans społeczny, niepotrzebne oraz antyproduktywne. Ludność była tak ′′ gotowa ′′ na zastrzyki.”
′′ W międzyczasie coraz więcej osób, nie tylko prawników – i słusznie – domaga się, oprócz natychmiastowego zakończenia tych morderczych środków, oceny sądowej prawdziwie niezależnego trybunału międzynarodowego na temat modelu norymberskich procesów.

Wybrane komentarze

Autor 5! i pzdr.

Unijny “paszport covidowy” jest już w Polsce. Jak go pobrać? Od wtorku można pobierać Unijne Certyfikaty COVID (UCC), które ułatwiają bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy krajami UE. Kody QR można wygenerować na Internetowym Koncie Pacjenta. Unijny Certyfikat COVID (UCC) to elektroniczne zaświadczenie, które ułatwia bezpieczne i swobodne przemieszczanie się pomiędzy krajami Unii Europejskiej w czasie pandemii. Na UCC składa się kod QR i unikalny identyfikator, które można pokazać, przekraczając granice. Dzięki informacjom tam zawartym, osoby posiadające certyfikat nie będą podlegać kwarantannie lub przechodzić dodatkowych testów.

https://dorzeczy.pl/zdrowie/186896/od-wtorku-mozna-pobierac-unijne-certyfikaty-covid.html?

Ps..Szokująca analiza krwi na żywo po szczepieniu‼️ Z mediów społecznościowych… Zostało to opublikowane w serwisie społecznościowym. Spodziewamy się, że więcej zdjęć z mikroskopu ciemnego pola zostanie opublikowanych, pokazujących KATASTROFICZNE zmiany we krwi ludzi, którzy przyjęli śmiertelny zastrzyk… który NIE JEST „szczepionką” na ŻADNYM odcinku. Oto tekst, który został opublikowany z tym obrazem…szukaj grupy na telegramie z najnowszym info > @qpolska

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/05/szokujaca-analiza-krwi-na-zywo-po-szczepieniu/

A kiedy kod kreskowy na czole? Istotę tego działania, tej implementacji unijnego »paszportu covidowego« można określić mianem… Niemcy nazywają to »Vorauseilender Gehorsam«. Właściwie w innych językach, oprócz niemieckiego, nie ma na to dobrego odpowiednika, bo takich pokornych władzy cωelów jak Niemcy, nie ma nigdzie na świecie. To pojęcie w przekładzie filologicznym można określić jako: przedwczesna, niewymuszona posłuszność. W przekładzie poetyckim, literackim: wchodzenie, ku uciesze prowokatora, bez przymusu w jego dυpę. Myślę, że niedługo w tym temacie polska frazeologia osiągnie poziom niemieckiej, bo polska polityka osiągnęła go już dawno. Następną kwestią jest: jak “paszportowcy” będą zewnętrznie oznakowani po to aby zdrowi i normalni ludzie mieli możliwość ich unikania, aby nie zostać zarażonym ich kolcem wirusa kowid ,które to są produkowane przez komórki ofiar eksperymentu i wydalane na zewnątrz…Taki obowiązek oznakowania produktów wyposażonych w laboratoryjne mRNA dotyczy w UE np GMO. Jest to szczególnie ważne dla osób chorych np na schorzenia reumatyczne ,które są spowodowane nadczynnością autoimunsystemu wywołanego w organizmie przez wieloletnią konsumpcje żywności zatrutej Glyphosatem = ulubionej trucizny komisarzy europejskich. Zapewne szybko powstanie rynek lewych zaświadczeń, co pomoże w likwidacji tego sanitarystycznego zamordyzmu. Kto konkretnie gwarantuje to domniemane bezpieczeństwo jeśli chodzi o aspekt odpowiedzialności prawnej?
Kogo konkretnie prokuratura oskarży o morderstwo ewentualnie o uszkodzenie ciała jeśli osoba z takim paszportem zachoruje na covid 19 i zarazi tym inną osobę która w wyniku zakażenia umrze? Czy też taki paszport jest taką licencją unijnych nazistów do mordowania?

Wolność

“Czy będzie Norymberga dla covidowych bandytów?”

Jasne – z orzeczeniem wykonaniem w trybie natychmiastowym, tyle, że sędziami będą Ci wszyscy, którzy stracili pracę, zdrowie oraz rodziny osób, które nie doczekały leczenia

⚄⚄⚄⚄⚄

Szczepić preparatami które są nie sprawdzone pod względem szkodliwego wpływu to jest zakazane i musi być traktowane jako eksperyment na ludziach. Mengele się obraca w grobie że jego skazano a dziś zmusza się milion ludzi pod groźbą segregacji i dyskryminacji w podróżach czy kontaktach.

Jednym słowem dziś mamy w rządach wielu państw takich zbrodniarzy jak Mengele dr. śmierci który medyczne eksperymenty przeprowadzał na zniewolonych ludziach.

—– łańcuszek ……….
@Autor

“… skandal Covid-19 nie był w żadnym momencie problemem zdrowotnym. Raczej chodziło o umocnienie nieślubnej władzy (nieślubnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanego ′′kliki′′ Davos clique ′′ poprzez przekazanie bogactwa ludzi członkom kliki Davos, niszcząc m.in. małe i w szczególności przedsiębiorstwa średniej wielkości”. –

— Godna uwagi jest działalność Reinera Füllmicha, który w czerwcu 2020 roku założył komisję, badającą covidową zbrodnie. Teraz na YouTube nie ma w zasadzie filmów z wypowiedziami odważnego adwokata (cenzura!). Można je znaleźć w innych miejscach. Wysłuchałem sporo jego programów – bardzo mądry człowiek.

 
@ikulalibal 19:02:36

“Witold Gadowski,również zbadał sprawę i wyszło mu że Chiny’. –

— To zwyczajne ‘zachodnie’ wrzutki. Coronawirus – twierdzi(ł) m.in. prof. Krzysztof Pyrć – istnieje tysiące lat w przyrodzie. ‘Przyczepił’ się około X – XI wieki do człowieka i powodował jakieś szkody, jak i teraz powoduje i będzie powodował. Te szkody nie wymagały środków specjalnych typu lock- down, kagańce czy szczepionki.

@zygmuntbialas 22:37:08
Mądrych ludzi są miliony, setki milionów. Problem w tym żeby znaczna ich część była w miarę uczciwa, …i aktywna społecznie.
Co do tej Norymbergi. Bądżmy dobrej myśli, bo być może niezależnie od motywów inicjatorów tej akcji, spowoduje ona komplikacje fanom kowida.
Da nam to chwilę oddechu, czas na zwarcie szeregów.
@zygmuntbialas 22:54:06
Włoscy naukowcy wykazali, że wirus SARS-CoV-2 w ciągu kilku minut jest zabijany przez światło słoneczne. To może być wytłumaczenie sezonowości eskalacji pandemii……Naukowcy odkryli, no proszę…a niedawno władza na polecenie Sanhedrynu ludzi zamykała w domach, zamykano place zabaw, parki i lasy choć już wtedy mówiło wielu, że słońce ludzi leczy, a wirusy zabija. Po prostu UV-C, które niszczy genom wirusów, bakterii itp. O czym wiadomo od dziesięcioleci. Od dawna wiadomo, że promienie UV i Ozon są dezynfektantami. Dlatego już niedługo rada medyczna przy premierze zarekomenduje unikanie światła słonecznego i zasłanianie okien. Jednocześnie zarekomenduje szczepienia 1-7 latków.
Autor
Choroba serca ma związek ze szczepieniem Pfizerem? Izrael nie wyklucza. Izraelskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że szczepienie na koronawirusa szczepionką Pfizera może mieć związek z zaobserwowaną niewielką liczbą przypadków zapalenia mięśnia sercowego, głównie u młodych mężczyzn. W Izraelu od grudnia 2020 r. do maja 2021 r. zgłoszono 275 przypadków zapalenia mięśnia sercowego wśród ponad 5 milionów zaszczepionych osób podało ministerstwo, ujawniając wyniki badań. Większość pacjentów spędziła w szpitalu nie więcej niż cztery dni, a 95 proc. przypadków zostało sklasyfikowanych jako łagodne. Zgodnie z oświadczaniem resortu badanie wykazało, że “istnieje prawdopodobny związek między otrzymaniem drugiej dawki (szczepionki Pfizera) a pojawieniem się zapalenia mięśnia sercowego u mężczyzn w wieku od 16 do 30 lat”. Taki związek zaobserwowano częściej wśród mężczyzn w wieku od 16 do 19 lat niż w innych grupach wiekowych. Grupa doradcza amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w zeszłym miesiącu zaleciła dalsze badania nad możliwością powiązania między zapaleniem mięśnia sercowego a szczepionkami mRNA, w tym szczepionkami firm Pfizer i Moderna Inc. Systemy monitorowania nie wykryły większej liczby przypadków, niż można by się spodziewać w ogólnej populacji, ale panel ekspertów stwierdził w oświadczeniu, że świadczeniodawcy opieki zdrowotnej powinni zostać poinformowani o “potencjalnym zdarzeniu niepożądanym”. Izraelskie ministerstwo nie wydało żadnych zaleceń w tej sprawie. Resort planuje w niedzielę włączyć do programu szczepień młodzież w wieku 12 – 15 lat. W kraju tym ponad 70 proc. ludności zostało już całkowicie zaszczepione. Od wtorku zniesiono prawie wszystkie obowiązujące tam od ponad roku obostrzenia związane z koronawirusem. Sklepy, restauracje i firmy mogą działać bez żadnych ograniczeń.
Autor
J&J przegrał w sądzie. Firma zapłaci ponad 2 mld dolarów. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych podtrzymał we wtorek orzeczenie nakazujące zapłatę ponad 2 mld dolarów na rzecz kobiet, które twierdzą, że zachorowały na raka jajnika w wyniku używania talków firmy Johnson & Johnson zawierających azbest. Sędziowie nie skomentowali we wtorek odrzucenia apelacji Johnson & Johnson. Sąd w Missouri w 2018 r. przyznał 22 kobietom 4,7 mld dolarów, ale w ub.r. sąd apelacyjny usunął z pozwu dwie kobiety i obniżył kwotę do 2,12 mld dolarów. Ława przysięgłych uznała, że produkty z talkiem zawierały azbest, a talk z domieszką azbestu może powodować raka jajnika. Firma, która twierdziła, że podczas procesu nie została potraktowana sprawiedliwie, poinformowała, że apelacja dotyczyła “procedury prawnej, a nie bezpieczeństwa”. “Dziesięciolecia niezależnych ocen naukowych potwierdzają, że puder Johnson’s Baby Powder jest bezpieczny, nie zawiera azbestu i nie powoduje raka” przekazała. Wcześniej poinformowała, że ma do czynienia z ponad 19 tys. podobnych roszczeń. Reprezentujący kobiety prawnik Mark Lanier ucieszył się z decyzji sądu ws. apelacji Johnson & Johnson. To było zwycięstwo nie tylko tych wspaniałych kobiet i ich rodzin, które mieliśmy zaszczyt reprezentować, ale zwycięstwo sprawiedliwości powiedział. Ta decyzja wysyła jasny komunikat do bogatych i potężnych: zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności, gdy wyrządzisz poważne szkody dodał. Sędziowie Samuel Alito i Brett Kavanaugh nie brali udziału w postępowaniu. Alito posiada od 15 do 50 tys. dolarów w akcjach Johnson & Johnson. Ojciec Kavanaugh stał na czele stowarzyszenia branżowego, które lobbowało przeciwko uznaniu talku za substancję rakotwórczą i umieszczaniu ostrzeżenia na produktach zawierających talk. Johnson & Johnson zaprzestał sprzedaży swojego pudru Johnson’s Baby Powder na bazie talku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, produkt pozostaje jednak na rynku w innych krajach.
@ikulalibal 19:02:36

“ludzkość nie zasypia gruszek w popiele”

Jeśli Komentator zdecyduje się zastąpić rzeczownik “ludzkość” określeniem “światowa żydowsko-anglosaska finansjera” komentarz będzie prawie poprawny. Prawie, ponieważ trudno uznać oskarżenie za covid Chiny za logiczny argument, bo wychodzi z tego, że Chiny zaatakowały same siebie – tym bardziej, że nie jest to wisząca na krzyżu cywilizacja cierpiętnicza.

@ikulalibal 17:18:36 Bardzo ładny argument “Wystarczy wysunąć choćby najbardziej absurdalne oskarżenie i już na jego podstawie

budować rzeczywistość”

Tak na przykład 9 sierpnia 2020, sterowana Z WARSZAWY “opozycja” ogłosiła, powielonym przez zachodnie media CHÓREM, że Łukaszenka nie zdobył nawet polowy głosów i że wybory WYGRAŁA ta Tichanowska – i już blisko setka tysięcy młodych mińszczan pomaszerowała “na barykady” pod tym hasłem.

A tymczasem, na miesiąc przed wyborami, Łukaszenka miał już 70% poparcia , a Tichanowska tylko 2,2 %. (Babriko i Cepkało byli wtedy jeszcze “w grze”):

Norymbergia?
O co chodzi z ta Norymbergią??
Norymbergia nr 1- była zwyklym przekrętem zbójeckim prowadzonym i kontrolowanym całkowicie przez USA.
Dlatego na tym nieslawnym procesie, wymyslali różne brednie i herezje na temat np. mydla z …tluszczu zydowskiego. Ciekawe, który Niemiec umyłby sie takim mydłem?
Podobnie jak abażury z ludzkiej skóry itp.Natomiast zabrakło jakichkolwiek oskarżeń pod adresem Churchilla, Amerykanow, i grup SS z wielu krajów Europy.
Banderowcy do tej pory sie tym bronia, ze przecież nikt ich nie oskarżył w Norymberdze o wspieranie hitleryzmu..
I nie bylo w Norymberdze o tym, co Amerykanie wyprawiali juz po ogłoszeniu kapitulacji Niemiec- ani słowa! Aliancke naloty dywanowe mordowaly wlasciwie ludność cywilna – bo przeciez front byl na wschodzie – nie na zachodzie Niemiec; no i przy okazji udało sie aliantom zbombardowac obozy koncentracyjne w Turyngii i wymordować tysiace, tysiace wiezniow tych obozów. O tym sie do tej pory nie wspomina.
A przeciez wystarczy ‘wygooglowac’ “Dora – Nordhausen’ , żeby sie zastanowic kto i po ‘wyzwalal’ bombami więźniów obozowych.Wiec dlatego sie zastanawiam, jakież to wyniki przynioslaby kolejna Norymbergia i ktoby śmiał oskarżyć Gatesa i rządy USA o masowe (obiecane publicznie!!) ludobójstwo i zbrodnie przeciwko ludzkosci?I kiedy, akurat w Dzien Dziecka, władze w Polsce ogłaszają masowe szczepienia dla dzieci – taki ładny prezent! – to Chiny, w ten sam Dzien Dziecka, oglasazaja nowa polityke wzrostu populacji Chin. Rodziny chińskie moga sie starac o trójkę dzieci, a nie jak dokąd o dwoje dzieci na rodzine..
Panstwo zapewnia pomoc rodzinom.
Chiny doszly do wniosku, ze ich populacja sie starzeje i za pare lat może zabraknąć nie tylko podatników ale przede wszystkim zmniejszy sie rynek wewnętrzny na czym głównie opiera sie polityka gospodarcza Chin.Wyczytalam w polskiej prasie prawdziwe ‘perełki’.
Otoz zatroskani Polacy wyrazaja współczucie dla ‘głupoty Chińczyków’, którzy nie rozumieja, ze małe dzieci nie płacą podatków a zżeraja kupe szmalu z dochodu narodowego i przez wiele lat nie sa w wieku produkcyjnym bo nie mogą pracować, w związku z czym gospodarka Chin poniesie niepowetowane straty.
Ucieszyla mnie taka troska polskiej prasy o losy Chin, bo przeciez w Polsce od lat mamy zywe bardzo dyskusje na temat rozrodczości.
I Chiny moga sie od nas wiele nauczyć:
Na ulice miast polskich wyszlo nie tak dawno -przed pandemia- okola miliona zagniewanych kobiet domagajacych sie skrobanek – i taka sama ilość oburzonych pan potępiających kazda aborcje.Jedne panie sie darły, ze mają prawo ‘robić z własnym ciałem co im sie podoba’, a drugie krzyczaly cos o grzechu mordowania dzieci …ale tylko nienarodzonych.
O mordowaniu dzieci narodzonych nie było w Polsce jak dotąd żadnych demonstracji.
Bo w końcu kogo obchodzą dzieci serbskie, irackie, libijskie, czy Donbaskiie …mordowane przez europejskie kraje chrześcijańskie, które nalezą z własnej woli do bardzo ‘obronnej’ organizacji NATO, która ma to do siebie, ze napada głównie na kobiety i żywe dzieci.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Zgadzam się absolutnie, z jednym z komentatorów. Ktoś nawołujący do kolejnej Norymbergii jest agitatorem lub nieświadomym. Jest to w zasadzie już fakt udowodniony. Norymberga była pokazówką, podobnie jak znalezienie winnego programisty z Indii za kryzys 2008 roku.

  Nie będzie kolejnej Norymbergii, tego jestem absolutnie pewien.

 2. krnabrny1 says:

  Zapomniałem dopisać, jeśli chodzi o Polaków, to już kilka lat temu pisałem że jestem spokojny. Tutaj mamy do czynienia nie z wielowiekową, ale wielotysięczną mądrością.

  Najzabawniejsze jest to, że jest to mądrość NIE DO PRZEKAZANIA. Można się tego uczyć, można studiować, ale nie da się przekazać, ponieważ oparta jest na DOŚWIADCZENIU.

  Te doświadczenia, na codzień uśpione, niedostrzegalne, stanowią jednak o zachowaniu i reakcjach których nie da się ująć w tabele statystyczne, podobnie jak nie da się ująć w matematyczny wzór lotu stada ptaków.

  Jedyne co można zrobić to poszukiwać schematów….ale jeśli ich brak?:-)

 3. alru says:

  “O wprowadzenie ustawowego obowiązku zaszczepienia przeciwko COVID-19 wszystkich osób zatrudnionych w instytucjach zaspokajających potrzeby zdrowotne, opiekuńcze i wychowawcze apeluje do władz Polski Komitet Zdrowia Publicznego PAN.

  W piśmie Komitetu Zdrowia Publicznego Polskiej Akademii Nauk (KZP PAN) w sprawie szczepień przeciw COVID-19, przekazanym w czwartek PAP, zaapelowano m.in o wprowadzenie ustawowego obowiązku wszystkich osób zatrudnionych w instytucjach zaspokajających potrzeby zdrowotne, opiekuńcze i wychowawcze „do przyjęcia szczepienia przeciw powodującej dramatyczne skutki zdrowotne epidemii COVID-19″.

  Czyli historia dzieje się na naszych oczach. Bez eliksiru nie będzie można być nawet sprzątaczka w szkole.

  Ja nie wiem jak w tej sytuacji utrzymywać wysokie wibracje.

  • krnabrny1 says:

   Jak to jak!?
   Droga Arlu, a co poprawia Ci humor, daje kopa energetycznego, co lubisz robić, co chciałaś zawsze robić, ale zawsze było coś ważniejszego?:-)))

   To o czym tutaj rozmawiamy NIE MA WIĘKSZEGO ZNACZENIA!:-)
   Tematy takie jak ten wyżej traktuję rozrywkowo , dla zabicia czasu, albo wytłumaczenia czegoś, co jest niejasno wskazane, nic ponad to!

   To są BANAŁY, bo wszystko co miało się stać JUŻ SIĘ STAŁO!

   Wyjaśnienie powyższego.
   Kiedy człowiek patrzy na rzeczywistość, to widzi to co widzi i dla niego to się dzieje.
   Jeśli jednak człowiek patrzy na energie, to widzi jak one się zmieniają i widzi, że mają wpływ na rzeczywistość, ale energie ZMIENIAJĄ SIĘ NAJPIERW, dopiero z opóźnieniem dostosowuje się do nich rzeczywistość.

   Zatem, łatwo się domyśleć, że patrzenie na energie, to nic innego jak PATRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ…innego spojrzenia nie ma!:-)

   A ta przyszłość, czyli te energie mówią, że już się wszystko dokonało, jedyne co nam pozostaje to poczekać, aż świat materialny ułoży się zgodnie z nowymi paradygmatami energetycznymi. Teraz już nie ma za dużo do roboty ten, kto to przeszedł, jego misja skończona.

   Pracę mają wszyscy Ci co są jeszcze przed dopasowaniem, a nie mam na myśli tylko ludzi, dopasowują się rośliny, zwierzęta, ekosystem, cała planeta Ziemia, cały nasz Wszechświat!:-)))

   Arlu powiedz mi, jak sądzisz..GDZIE JESTEŚ NA SWOJEJ ŚCIEŻCE?

  • krnabrny1 says:

   Znalazłem przekaz specjalnie dla Ciebie Arlu:-)

   WYSŁANY DNIA11 CZERWCA 2021
   Ashian: Wznieś się
   lewitacja, wiszące, ścieżka
   Moi najdrożsi bracia i siostry Światła, zrobiliście to!

   Stworzyłeś niesamowitą zmianę w bezprecedensowym czasie. Przechodzicie przez zasłonę, jesteście teraz w zupełnie innej czasoprzestrzeni i wasze chwile teraz zaczną płynąć z większą łatwością, gracją i szybkością. Pozdrawiamy Cię i kibicujemy.

   Biorąc to wszystko pod uwagę, nie chcemy sugerować, że proces po starcie w waszych statkach kosmicznych jest łatwy; możesz czuć się przypięty do siedzenia, możesz czuć, że zemdlejesz z mocy przeciążeń, możesz też poczuć podniecenie związane z poruszaniem się poza grawitacją i zastanawianiem się, jaka będzie nieważkość! Chwila „teraz” po starcie może odbić się na ciele i umyśle, więc dbanie o siebie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jeśli jesteś wyczerpany lub wyczerpany w jakikolwiek sposób, nie możesz się o siebie troszczyć.

   Pozwólcie, że podzielę się pewnym wglądem w życie w naszym rzemiośle. Uważamy nasze rzemiosło za swój dom, ale jest to także przedłużenie nas, świadomości, która jest połączona z nami i naszym dobrem. Jeśli zaniedbujemy siebie, jeśli zostaniemy zaniedbani, ucierpi nasze rzemiosło i cały nasz zespół. To nie jest dobra rzecz w kosmosie!

   Tylko z tego powodu ma sens, że dbanie o siebie jest głównym priorytetem. Nie oznacza to, że jesteśmy aroganccy, wymagający, zepsuci czy chciwi. Oznacza to, że jesteśmy z miłością zdyscyplinowani w zauważaniu, kiedy czujemy się zmęczeni, oznacza to, że spożywalibyśmy zdrowe, podnoszące na duchu i błogosławione pokarmy, oznacza to, że każdego dnia dostosowujemy się do naszej służby dla boskiej i naszej galaktycznej rodziny światła. oznacza to, że cieszymy się naturą (mamy na to kilka kreatywnych sposobów!) i oznacza to, że każdego dnia spędzamy samotnie czas, aby połączyć się z naszym wewnętrznym źródłem boskiej miłości i światła.

   Tak więc, podczas gdy na poziomie światła, który zintegrowałeś, odbywa się wielka uroczystość, musimy z miłością nakłaniać Cię do przyjęcia odpowiedzialności za własne samopoczucie. Utrzymywanie i poszerzanie tego nowego poziomu światła oznacza, że ​​musisz szanować i troszczyć się o swoje cudowne ja z taką samą troską i uwagą, jaką do tej pory otaczałeś innych.

   Dbajcie o siebie z czułością naszej troski o Was.

 4. chybanie says:

  Artykuł oznajmia “Będzie Norymberga 2”.
  Komentarz krnabrny1 oznajmia “Nie będzie kolejnej Norymbergii”

  Żadna z przedstawionych argumentacji nie jest w 100% przekonująca, lecz opiera się na WIERZE w siłę argumentów jednej ze stron.
  Cóż, niewiele zmieniło się od epoki kamienia łupanego,
  gdy wódz powiedział: “idźmy na wschód, tam będzie jedzenie”,
  zaś szaman powiedział “idźmy na zachód, tam będzie jedzenie”.

  Umarła ta grupa, której jedzenia zabrakło. A wraz z tą grupą umarły ich poglądy.

  Ktoś z Was kłamie, lub ktoś z Was zwyczajnie nie ma racji.
  Czas pokaże.

  • krnabrny1 says:

   Kolega nie zrozumiał mojej wypowiedzi. Nie opieram się na wierze co jasno wyjaśniłem, opieram się na faktach historycznych. Nie będzie Norymbergii, to stwierdzenie mające na celu wyjaśnić, że Norymberga2 była by oszustwem, tak jak pierwsza. Odwołanie się do tego jest kuriozalne w powyższym artykule.

   Jeśli kolega natomiast próbuje opierać swój światopogląd na wierze, to już kolega przegrał bo zmusza sam siebie do przyjmowania NIE SWOICH POGLĄDÓW!

   To niebezpieczne, moja propozycja….samemu sprawdzić.

Wypowiedz się