Cały horror przed nami, czyli namagnetyzowani kowidianie

Manipulacyjne nanocząstki magnetyczne w szczepionkach, jaki jest ich cel? :

9 czerwiec 2021

W zeszłym tygodniu, w programie Stew’a Peters’a pojawiła się Brittany Galvin, ofiara “szczepionki” COVID. Jej neurolog potwierdził, że przyczyną jej dolegliwości jest wstrzyknięcie “szczepionki” Moderna, która spowodowała, że dziewczyna rozchorowała się na tzw. syndrom Guillaina-Barrégo – rzadkie schorzenie autoimmunologiczne, które dotyczy obwodowego układu nerwowego. Choroba powoduje gwałtowne osłabienie mięśni, paraliż i może doprowadzić do śmierci.

Od tego czasu, Stew Peters show został skontaktowany przez setki innych ofiar, które twierdzą, że otrzymały dokładnie taką samą diagnozę, ale jak mówi Peters:

“Kiedy próbują powiedzieć o tym światu, są cenzurowane, blokowane, zawieszane, kasowane”.

Innym objawem, który stał się niezaprzeczalny, jest magnetyzacja ciała, którą wszyscy początkowo uważali za oszustwo. 

Tysiące ludzi skorzystało z mediów społecznościowych, aby pokazać jak przyklejają sobie magnesy lodówkowe w miejscach wstrzyknięć, a nawet klucze do domu na czole, ale niewielu lekarzy było do tej pory chętnych, aby podjąć działania. VIDEO: https://forbiddenknowledgetv.net/the-magnetic-mark-of-the-beast/

Ekonomistka zdrowia, dr Jane Ruby, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze badań farmaceutycznych, dołącza do Stew’a Peters’a, aby wyjaśnić, dlaczego zachodzą owe magnetyczne efekty związane z zastrzykami COVID.

Wyjaśnia ona, że do zastrzyków celowo dodane zostały manipulacyjne nanocząstki magnetyczne, ponieważ:

“Jest to bardziej efektywny mechanizm dostarczania ich [mRNA, które tworzy białka kolców] do każdej komórki w twoim ciele. Jest to proces zwany ‘magneto-fekcją’… dzięki różnym substancjom chemicznym, używają pól magnetycznych, aby skoncentrować mRNA w komórkach ludzi. Jest to zgodne ze wszystkim, co relacjonujemy od tygodni. Po prostu wiemy co się kryje za owymi zjawiskami magnetycznymi, podczas których przedmioty przyklejają się do ludzi.”

https://en.wikipedia.org/wiki/Magnetofection

https://pl.wikipedia.org/wiki/Transfekcja

“Chodzi o nanocząsteczkę lipidową i jest to super system (system wymuszania) dostarczania («szczepionki») jako że są miejsca w twoim ciele, gdzie syntetyczne DNA i RNA nie powinny się dostać, a jednak ta metoda sprawia, że materiał – kodujący mRNA – zmusza twoje komórki do wytwarzania w kółko owych niebezpiecznych białek kolczastych w całym twoim ciele. To jest wymuszony system dostarczania genów.”

Ruby mówi, że będziemy słyszeć coraz więcej o SPION-ach, czyli Super-paramagnetycznych Nanocząsteczkach Tlenku Żelaza, “gdzie znajduje zastosowanie technologia pola magnetycznego wewnątrz i wokół otoczki lipidowo-nanocząsteczkowej… użyta, aby dostarczyć mRNA do komórek”.

Istnieją setki odczynników zwanych “PolyMAG” i “CombiMAG”, które dostępne są w fiolkach o pojemności 200 ml i których używa się do wytwarzania pola magnetycznego wokół molekuł.

Dr Ruby powołuje się na niemiecką firmę Chemicell, która sprzedaje je z następującym zastrzeżeniem: “Odczynniki do magneto-fekcji i wszystkie ich składniki są opracowane, zaprojektowane, przeznaczone i sprzedawane wyłącznie do użytku badawczego”.

Ruby dodaje: A oto przerażająca część uwagi:‘ Nie wolno używać ich do diagnostyki ludzi lub do produkcji jakichkolwiek leków przeznaczonych dla ludzi.’”

Uwaga cytowana przez dr Ruby znajduje się na stronie spółki Chemicell w sekcji Technology/Magnetofection™ Reagents/Purchaser Notification, pod linkiem:http://www.chemicell.com/products/Magnetofection/Magnetofection_separation.html

«The Magnetofection™ reagents and all of its components are developed, designed, intended and sold for research use only. They are not to be used for human diagnostic or any drug intended.»

http://www.chemicell.com/home/index.html

Dr Ruby sądzi, że Pfizer i Moderna używają tychże substancji nielegalnie, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości, oraz że mechanizm działania owych namagnesowanych nanocząsteczek oraz odczynników jest wyjaśnieniem tego, co obserwujemy na sekwencji nagrań zrobionych przez Brittany Galvin, na których najpierw widzimy magnetyczne przedmioty przyklejone do miejsca wstrzyknięcia preparatu, a później przedmioty te przyklejają się także do jej czoła i policzków.(wraz z upływem czasu, namagnesowane chemikalia i cząstki docierają do wszystkich części ciała)

VIDEO z wywiadem Stew Peters’a z dr Jane Ruby pod linkiem w ORYGINALE.:

Wybrane komentarze

ZNAMY JUŻ MECHANIZM SZCZEPIONKOWEGO LUDOBÓJSTWA

Trutka na szczury zwana szczepionką działa tak:
1. Zawiera fragment mRMA wirusa, który gdy dostanie się do komórki ludzkiego ciała, zmusza tą komórkę do wytwarzania specyficznego białka zwanego białkiem kolca, które jest silnie toksyczne.

2. Dodane do szczepionek nanocząstki magnetyczne mają za zadanie rozprowadzić mRNA do każdej komórki ludzkiego ciała! (technologia magnetofekcji) .
Do każdej komórki!
A więc po pewnym czasie każda komórka ludzkiego ciała będzie wytwarzać toksyczne białko kolca.
Organizm zaszczepionego człowieka zostanie “zalany” trucizną, która go zabije!
To dlatego laureat nagrody nobla, francuski wirusolog wielokrotnie mówił, że dla ludzi zaszczepionych nie ma ratunku.

Jedyna nadzieja dla kowidian jest taka, że prawdopodobnie ok 15% szczepionek zawiera sól fizjologiczną, więc co poniektóry kowidian przeżyje- jeśli ma szczęście!

anthony 19.06.2021 15:33:32

@anthony 15:33:32

Już rok temu pan Jerzy Zięba w swoich pogadankach na Yotube wyjaśnił mechanizm zabójczych szczepionek, opisany w powyższym artykule!
Rok temu.
temu Panu tysiące (albo i setki tysięcy) Polaków zawdzięcza swoje życie, jeśli uważnie go wysłuchali i wyciągnęli właściwe wnioski!
Panu Jerzemu w wolnej Polsce trzeba będzie wystawić pomnik! (o ile tej wolnej Polski doczekamy)

anthony 19.06.2021 18:37:47

@anthony 18:37:47

Jednak są jeszcze faceci z jajami
https://youtu.be/35XzCfUlulA

zadziwiony 19.06.2021 21:18:56

@zadziwiony 21:18:56

Cd.
https://wolnemedia.net/roger-waters-ma-rade-dla-zuckerberga/

zadziwiony 19.06.2021 21:33:35

Nieco żartobliwie

Nieco żartobliwie powiem że taki pacjent po dwukrotnej dawce tak nafaszerowanej szczepionki nie powinien udawać się po zakupy w sklepie z art. metalowymi
Jeśli już to jedynie do mennicy państwowej.
Na marginesie:
piszę to jako nie zaszczepiony

Ziemianin 20.06.2021 08:49:01

“Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) zapowiedziało zwołanie „pilnego spotkania”, by omówić przypadki zapalenia mięśnia sercowego po przyjęciu szczepionek opartych na mRNA Pfizera i Moderny. Sytuacja dotyczy setek nastolatków.
CDC zorganizuje spotkanie z doradcami 18 czerwca. W ostatnim czasie oficjalnie zgłoszono 226 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich mężczyzn po przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciw COVID-19.

Informacja w amerykańskich mediach wypłynęła krótko po tym, gdy Izrael poinformował, że bada przypadki powikłań po szczepieniu preparatem Pfizer. Wcześniej Europejska Agencja Leków ogłosiła, że otrzymała 107 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko koronawirusowi.

CDC oświadczyło, że liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego jest znacznie wyższa niż oczekiwano. “

Cały artykuł:
https://nczas.com/2021/06/12/rzadowa-agencja-zwoluje-pilne-spotkanie-setki-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-u-mlodych-ludzi-po-przyjeciu-szczepionek-moderny-i-pfizera/

Kmieć 20.06.2021 09:25:50

I tak oto właśnie agencje informacyjne podają, że:

“Amerykańskie prywatne przedsiębiorstwo przemysłu jądrowego, obronnego i aeronautycznego General Atomics, zakończyło montaż centralnego solenoidu, potężnego magnesu, jednego z głównych elementów międzynarodowego reaktora termojądrowego ITER, którego budowę oficjalnie rozpoczęto we Francji w zeszłym roku. Poinformowała o tym służba prasowa projektu ITER.”

“Będzie wytwarzać pole magnetyczne 280 000 razy silniejsze niż to, które wytwarza Ziemia.”

https://www.livescience.com/worlds-most-powerful-magnet-on-the-move.html

A tu po polsku:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanie-stworzyli-magnes-300-tysiecy-razy-silniejszy-niz-pole-magnetyczne-ziemi

Ot, taki sobie zbieg okoliczności…
Urządzenie to znajduje się we Francji.

Komentarz internauty o nicku “S”:

“A teraz weźmy kilka faktów:

1. W latach `90 dr Pierre Gilbert wyjawia, że prowadzone są badania nad magnetycznymi nano-cząsteczkami (SPION), które się wstrzykuje, a potem za pomocą zewnętrznego pola magnetycznego, można je przesunąć do mózgu i tam, znowu używając odpowiedniej mocy pola, można “uaktywniać” blokując lub pobudzając fragmenty mózgu.

2. W 2016, naukowcy z University Of Virginia, stworzyli specjalne, genetycznie zmodyfikowane namagnesowane białko (MAGNETO). Wstrzyknięte do mózgu, można aktywować silnym zewnętrznym polem magnetycznym. Wstrzyknięto je myszom w obszar mózgu odpowiedzialny za produkcję dopaminy (hormon zadowolenia). Potem umieszczono w labiryncie, gdzie były pomieszczenia z polem magnetycznym i bez. Myszy zdecydowanie wolały siedzieć w pomieszczeniach magnetycznych, bo to “sprawiało im przyjemność” poprzez aktywację MAGNETO w mózgach.

3. styczeń 2021, w Davos elity ogłaszają Wielki Reset, po którym “nie będziesz miał nic i BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY”. Ich słowa, nie moje. Zabiorą nam absolutnie wszystko, a ludzie będą się z tego cieszyć.

4. maj 2021, wyciekają dane od Pfizer, że we wstrzykiwanym preparacie są magnetyczne nanocząsteczki lipidowe. Najpierw zaprzeczano, potem jednak oficjalnie tłumaczono, że to po to, żeby zobaczyć jak preparat rozchodzi się po ciele. Wyszło, że po całym i odkłada się we wszystkich organach, również w mózgu.

5. Wyszczepieńcy zaczynają zamieszczać filmiki jak przyklejają do miejsca szczepienia magnesy.

6. Pojawia się super potężny akcelerator pola magnetycznego, mocniejszy niż pole Ziemi.

Tyle FAKTY. Teorię spiskową sami sobie poskładajcie. “

Kmieć 20.06.2021 11:56:19

ludzie będą na pilota

wydaje się, że jeśli to prawda z tymi magnetycznymi cząstkami to ludzie mogą być “na pilota”…. może się zjawiać antychryst, można sterować tłumem i tresować go jak pieska xddd

Leon. 20.06.2021 14:56:03

@zadziwiony 16:57:08

Ta faszystowska menda nie jest tu od rozumienia czegokolwiek.
Jemu płacą za cykliczne i częste wklejanie głupich hasełek (“pytań”) jak te tuż wyżej.
Ma to na celu ciągle atakowanie, podatnych na propagandę czytelników, strachem przed “strasznym” “wirusem” – ta szumowina robi dokładnie to samo, co mendia – propaganda MUSI trwać. Nie ma znaczenia, że non stop powtarza dawno zdyskredytowane idiotyzmy.
“Kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się prawdą” – jak mawiał klasyk faszyzmu.
Za to mu płacą.

Kmieć 20.06.2021 17:16:26

@Kmieć 17:16:26

Nakłady na polską publiczną służbę zdrowia rosły ostatnio szybko – w 2006 r. wynosiły 37 mld zł, w 2010 r. – 57 mld zł, w 2015 r. – 67 mld zł, a w 2020 r. – aż 97 mld zł; w ciągu 15 lat powiększyły się dwuipółkrotnie.
A czy w tym samym czasie dało się zauważyć odpowiadającą temu wzrostowi nakładów poprawę jakości usług świadczonych przez publiczną służbę zdrowia? Czy skróciły się kolejki do szpitali? Czy lekarze, zwłaszcza młodzi, przestali na potęgę wyjeżdżać z Polski, skarżąc się na niskie zarobki? Ja nie zauważyłem przeciwnie, uważam, że za coraz większe pieniądze dostajemy usługi coraz gorszej jakości, czego smutnym dowodem jest rosnąca liczba pacjentów wypychanych poza system publicznej służby zdrowia i zmuszanych do kupowania świadczeń w prywatnych firmach medycznych takie polisy ma już ok. 3 mln Polaków!

kula Lis 69 20.06.2021 17:53:27

@zadziwiony 16:51:09

Bret Weinstein i Heather Heying stają się naturalnymi przywódcami walki z molochem. Zostali zablokowani przez YouTube, są teraz na Odysee. Podaję link do ich podcastu #84 z wczoraj.

https://odysee.com/@BretWeinstein:f/EvoLensQaA84:a

Jak widać zaczynają się sprawdzać słowa naukowców, lekarzy, że szczepienia mogą spowodować większą śmiertelność wśród zaszczepionych. Ci naukowcy z tytułami profesorskimi lub doktora byli wyśmiewani, zwalczani, robiono z nich oszołomów. Wszystko o czym mówią od miesięcy znani, wybitni naukowcy, genetycy epidemiolodzy, biolodzy molekularni potwierdza się. Zaszczepieni będą zarażać tak jak nie zaszczepieni, no będą mieli problem ze zbyt dużą liczbą przeciwciał, cytokin, i będą przechodzili chorobę gorzej.

A teraz co? Hasło:

Zaszczep się to łagodnie przechorujesz ale masz mniejsze szanse na przeżycie niż niezaszczepiony, staje się więcej niż prawdopodobne.

Pytanie teraz jakie działania zaczną robić rządzący, bo zabrnęli już na ok. 10 mln. w pełni zaszczepionych za daleko, nie wspominając o ile za daleko na całym świecie. Czas zacząć leczyć a nie szczepić i wyciągnąć surowe konsekwencje względem wszystkich doradców medycznych. Obawiam się jednak, że to pójdzie w zupełnie innym bardziej dystopijnym kierunku, o czym zdaje się mówił pan Wojciech Eichelberger w Polsatnews.

kula Lis 69 20.06.2021 18:29:43

@viridiana 21:50:25

jesteś następną osobą, która udowadnia mą tezę, że im więcej klas skończonych tym twardszy beton w głowie. Ostatnio rozmawiałem z 34 latką- 3 fakultety, doktorat z fizyki na prestiżowej zachodniej uczelni, do tego atrakcyjna, a zaszprycowana by na wakacje polecieć… jesteś w doborowym towarzystwie.

zadziwiony 20.06.2021 22:51:58

@zadziwiony 22:51:58

To jest trochę inaczej. Oni są wśród nas. Wiele ciał jest przejętych przez demony. Wojna trwa także w wymiarze duchowym. Pochodne nekromancji jak wędrówka dusz to nie bajka. Ja zauważam wielu ludzi pustych w środku, bez duszy. Teraz dojdą bioroboty poszczepienne z odciętą komunikacją z szyszynką-duszą.
Mając obecną wiedzę o celach łidzepipil, przeraża mnie co może być prawdziwym powodem wyszczepiania noworodków obowiązkowo na gruźlicę?????????????????????? 3mld ludzi od 1921!

W upalną sobotę chciałem wybrać się na termy. Bilet zakupiony wcześniej, niestety kolejka nie na dwie, ale i tak na godzinę czekania.
Po szybkim rozpoznaniu sytuacji patrzę, że jest 3 stanowisko specjalnie dla zaszczepionych, bez kolejki, tzn jedna rodzina zaszczepionych covidian.

I teraz konkluzja: 4 osobowa rodzina zaszczepiona na 500 osób w kolejce to niecały 1% Jednak zakłądam, że zaszczepieni Covidianie to tacy idioci, że znajdą się w tej kolejce 2h i dobiją do 5%?? Z tego wynika, że większość zaszczepionych to nie przedział wiekowy aquaparku, a targetem staży ludzie.

Mojego dziadka prawie 100letniego zaszczepiono po praniu mózgu Pfitzerem, po 3h po szczypawce zawał, na szczęście odratowany. Lekarze pomimo tego wmawiali mu drugą dawkę szczypawki!!

Musieliśmy zmienić mu lekarza, który kategorycznie zabronił szczepić, mówiąc, że dziadek ma wszystkie przeciwskazania.

wk..ny 21.06.2021 02:07:57

@wk..ny 02:07:57

Powiedz Oscarowi, że mu odcięli komunikację z duszą…. Hi.hi
Znajomy, chłopak w twoim wieku pojechał 400km z rodziną by zaszprycować się J&J.
Faktem jest , że prawie wszyscy moi rówieśnicy po dwóch dawkach, a ja oczywiście palcem wytykany.
Rodzina tej dziewczyny o której wspominałem to lekarze…. Też z afrodyzjakiem w pierwszej kolejności.

zadziwiony 21.06.2021 08:35:54

@Oscar 19:41:31

//obelga “faszysta” jest obelgą używaną wyłącznie przez żydów.//

Błąd, kryminalny głupolu.

Agenci Między-“narodowego” żyda używają jako obelgi pojęcia NAZISTA, i to talmudycznie, żeby to pojęcie obżydzić, bo III NIEMIECKA Rzesza miała tyle wspólnego z narodowym socjalizmem, co świnia z gwiazdami.

Kmieć 21.06.2021 09:52:10

@Oscar 16:48:19

a tobie covid odebral resztki nie tyle tlenu co rozsądku. czlowieku zaszczep sie 35 razy ile chcesz .dlaczego jednak uparcie jak covid tkwisz tutaj jak jakiś kolec przyklejony do tych swoich głupawych komentarzy, zadaniowiec na calym etacie? kto jest twoim pracodawca ,zleceniodawca ,bo nie glupota przecie …ktora tutaj brylujesz …uparcie ..dlaczego? masz misje? czy tylko zadanie ? ile ci placa? jesli ? i jaka waluta…może bog zapłać???

wiatr 2020 22.06.2021 09:25:11

Opublikowano za: https://anthony.neon24.pl/post/162397,caly-horror-przed-nami-czyli-namagnetyzowani-kowidianie

Comments

 1. krnabrny1 says:

  https://www.presstv.ir/Detail/2021/06/23/660712/Belarus-defense-minister-US-coup

  Minister obrony Białorusi: Dowody wskazują, że w moim kraju planowano zamach stanu USA
  Środa, 23 czerwca 2021 14:00

  Minister obrony Białorusi mówi, że istnieją „niepodważalne” dowody na udział Stanów Zjednoczonych w próbie zamachu stanu w europejskim kraju.

  Wiktor Chrenin powiedział w środę, że białoruscy śledczy wiedzą już, że agencje rządowe USA były zaangażowane w przygotowania do zamachu stanu na Białorusi.

  „Kilka miesięcy temu… wspólna operacja białoruskiego i rosyjskiego wywiadu udaremniła próbę zamachu stanu polegającą na fizycznej eliminacji głowy państwa białoruskiego i członków jego rodziny” – powiedział Chrenin w przemówieniu wideo na dziewiątej moskiewskiej konferencji międzynarodowej. Bezpieczeństwo.

  Dochodzenie ujawniło „niepodważalne” dowody na zaangażowanie amerykańskich agencji stanowych, dodał.

  W kwietniu białoruski prezydent Aleksander Łukaszenko powiedział, że zamach stanu i zamach na niego i jego rodzinę zostały udaremnione.

  Powiedział, że w sprawę zaangażowane były zagraniczne służby wywiadowcze, najprawdopodobniej „FBI, CIA”.

  Łukaszenka wygrał szóstą kadencję w wyborach prezydenckich w sierpniu 2020 roku. Jego główna rywalka polityczna, Swiatłana Cichanowskaja, zaprotestowała przeciwko wynikowi, twierdząc, że doszło do oszustwa wyborczego.

  Zachodnie rządy poparły Cikhanouskaya, powtarzając zarzuty fałszowania głosów.

  Unia Europejska ogłosiła 15 września tego samego roku, że nie uznaje Łukaszenki za prawowitego prezydenta Białorusi.

  Prezydent odrzuca zarzuty oszustwa, obwiniając kraje zachodnie o zorganizowanie demonstracji po wyborach i spisek mający na celu obalenie jego rządu, który zapewnił Rosji pożyczkę w wysokości 1,5 miliarda dolarów.

  W poniedziałek Stany Zjednoczone, Unia Europejska, Wielka Brytania i Kanada nałożyły szereg nowych sankcji na białoruskie podmioty i urzędników w skoordynowanej odpowiedzi na uziemienie lotu wewnątrz UE w Mińsku.

  USA, UE, Wielka Brytania, Kanada nakładają sankcje na Białoruś za incydent z Ryanairem
  USA, UE, Wielka Brytania, Kanada nakładają sankcje na Białoruś za incydent z Ryanairem
  Stany Zjednoczone, Unia Europejska, Wielka Brytania i Kanada nałożyły nowe sankcje na białoruskie podmioty i urzędników w skoordynowanej odpowiedzi na uziemienie lotu wewnątrz UE w Mińsku w zeszłym miesiącu.
  23 maja samolot Ryanair musiał wykonać awaryjne lądowanie na międzynarodowym lotnisku w Mińsku, po zgłoszonym strachu przed bombami, który później okazał się fałszywym zagrożeniem.

  Myśliwiec MiG-29 został zaszyfrowany w celu eskortowania samolotu, co dało początek pierwszym doniesieniom, że samolot został zmuszony do lądowania.

  Białoruś opublikowała transkrypcję komunikacji między kontrolą ruchu lotniczego w Mińsku a lotem Ryanair, w której załodze powiedziano: „Masz bombę na pokładzie” i wezwano do lądowania w Mińsku.

  Po skierowaniu samolotu na lotnisko w Mińsku białoruskie organy ścigania zatrzymały dysydenta Romana Protasewicza, współzałożyciela kanału Telegram, który jest uważany przez rząd za ekstremistę, a także towarzyszkę życia zidentyfikowaną jako Sofia Sapiega. Białoruska telewizja państwowa poinformowała, że ​​Protasewicz przyznał się do organizowania „zamieszek”.

 2. krnabrny1 says:

  Co do samych szczepień to ciekawe materiały zamieścił zwykły Amerykanin.

  http://82.221.129.208/dnapatenttweet.png
  http://82.221.129.208/dnapatent.png

  Jest to ciekawe spojrzenie z punktu widzenia prawniczego.
  Tutaj napisano , że w zasadzie, jeśli ktoś weźmie preparat zmieniający jego genom, to przestaje być w 100%, człowiekiem, zatem nie tyczą się go również ludzkie prawa.

  Drugi tekst z kolei opowiada o tym, że w przypadku jednej ze spraw przed sądem, z roku 2013, Sąd Najwyższy USA, stwierdził , że nie można opatentować ludzkiego genomu, uznając go za produkt natury.

  Ale na końcu Wysoki Sąd dodał, że , jeśli by zmienić ludzki genom, dla przykładu przez szczepionkę mRNA, wtedy genom takim mógł by zostać opatentowany.

  To oznacza, że każdy kto przyjął szczepionkę mRNA, został niejako “opatentowany”, a każdy kto jest opatentowany, staje się niejako czyjąś “własnością”, a to podchodzi pod definicję “trans człowiek”

  Ci ludzie, którzy legitymują się jako “Trans ludzie”, nie mają dostępu do Ludzkich Praw, ani żadnych praw przewidzianych przez stan.
  Dzieje się tak, ponieważ nie da się ich zakwalifikować, jako 100% organiczni lub ludzcy.

  Tutaj link do orzeczenia sądu:
  http://www.supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf

Wypowiedz się