Benjamin Fulford: Zachód nie może wygrać bez kompasu moralnego

clip_image003Zachód przegrywa wojnę o planetę Ziemię, ponieważ nie reprezentuje już dobra i obecnie ma niekompetentne, przestępcze przywództwo. Zachód, w którym wielu z nas dorastało, reprezentował demokrację, prawa człowieka, dobrobyt i postęp. Teraz reprezentuje chorobę, nierówność ekonomiczną, wojnę i faszyzm.

Sondaż sponsorowany przez NATO, obejmujący 53 000 osób w 53 krajach, pokazuje, że 44% ludzi na całym świecie postrzega Stany Zjednoczone jako zagrożenie dla ich demokracji. Dla porównania w Chinach i Rosji odsetek ten wynosi odpowiednio 38% i 28%.

https://www.rt.com/news/522986-world-fears-us-influence-democracy/

Oznacza to, że Stany Zjednoczone przegrywają w walce o „miękką siłę” z Azją.

Z rekordowymi deficytami handlowymi i budżetowymi oraz groźbą hiperinflacji Zachód przegrywa także wojnę gospodarczą. W marcu Stany Zjednoczone odnotowały największy w historii deficyt handlowy w wysokości 74,4 mld USD, w porównaniu z poprzednim rekordem, który wyniósł 71,1 mld USD w poprzednim miesiącu. Dla Stanów Zjednoczonych jest to możliwe tylko dzięki coraz większym pożyczkom w Chinach.

PKB Chin według parytetu siły nabywczej w świecie rzeczywistym wynosi 27 bilionów dolarów w porównaniu z 20 bilionami dolarów w Stanach Zjednoczonych. Przy chińskim wzroście gospodarczym znacznie przewyższającym wzrost gospodarczy w USA, różnica ta tylko się powiększy i nie zmieni, chyba że Zachód zmieni swój system zarządzania gospodarczego.

Jedyne, co pozostało USA, to potęga militarna, a jedna gra wojenna po drugiej pokazuje, że przegrałyby one w całkowitej wojnie z Chinami.

Dopóki Zachód nie przywróci prawdziwej demokracji, rządów prawa, poszanowania praw człowieka i kompetentnego zarządzania gospodarczego, następne pokolenie stanie się chińskimi niewolnikami.

Powodem tego upadku jest to, że Zachód został przejęty przez sektę satanistyczną.

W powojennej Japonii zamordowali premierów i wielu innych, próbując wprowadzić ten kraj pod kontrolę tego samego kultu. Tutaj proces jest łatwiejszy do zrozumienia, ponieważ rozpoczął się stosunkowo niedawno. Jednak na Zachodzie zaczęło się to przynajmniej od zamordowania Jezusa Chrystusa przez tę samą sektę. W Stanach Zjednoczonych zamordowali Abrahama Lincolna, prezydenta Franklina Roosevelta, generała George’a Pattena, prezydenta Johna F. Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga i wielu innych, aby umocnić swoją kontrolę.

Ta grupa teraz napędza pandemię i towarzyszące jej totalitarne rządy. Spójrz na historię satanistycznej rodziny czołowej amerykańskiej szczepionki i propagatora pandemii Anthony’ego Fauci i jego herbu rodzinnego.

clip_image005

Ich siedziba znajduje się zaledwie 15 mil od Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, które promuje powszechne szczepienia ludzi Bogiem wie, jakiego rodzaju syntetyczną, zaprogramowaną trucizną pod pretekstem używa sztucznej pandemii.

https://americans4innovation.blogspot.com/2021/04/anthony-fauci-chief-globalist-snake-oil.html

Teraz obejrzyj ten film autorstwa poplecznika pandemii Davosa, frontmana Klausa Schwaba, głównego sponsora pandemii i „wielkiego resetu”, który powiedział szwajcarskiej telewizji w 2016 r., Że wszyscy ludzie będą mieli mikroczip w mózgach lub pod skórą, aby je połączyć do scentralizowanej sieci komputerowej.

https://www.youtube.com/watch?v=UmQNA0HL1pw&t=145s

Jak podają polskie służby specjalne, Klaus Schwab zaplanował na lipiec spotkanie z elitami władzy, podczas którego będą omawiać obowiązkowy dowód osobisty dla wszystkich. 

Źródła mówią:

„To nie tylko ograniczy dostęp do pieniędzy, ale także dostęp do całkowicie ocenzurowanego internetu. Elity wpadają w panikę i forsują swoje plany, ponieważ zbyt wielu ludzi zdało sobie sprawę z ich istnienia i zaczęło się buntować”.

Również w zeszłym tygodniu Towarzystwo Białego Smoka i jego sojusznicy mocno naciskali na stworzenie organizacji planowania opartej na merytokracji, która pomoże ludzkości skierować się ku lepszej przyszłości. Ten wypad wyłonił również na światło dzienne potężne i starożytne tajne stowarzyszenie, jak w powieści Dana Browna. Firma ta skontaktowała się z nami po tym, jak skontaktowaliśmy się z BIS, bankiem centralnym banków centralnych w Szwajcarii.

To jest centralna grupa kontrolna światowego syjonizmu i została ona teraz wyparta na jaw.

Oto kilka z tego, co mówią o sobie:

Merowingowie to seria królów wywodzących się z morskiego potwora, który przypomina smoka. Stworzono mit, aby przekazać bardzo ważną wiedzę mającą na celu odkrycie starożytnych początków Merowingów, które sięgają starożytnego Babilonu.
Morski potwór opisany w legendzie to starożytne przedstawienie Nimroda, który zbudował Wieżę Babel i rządził Babilonem.
Rządzi nimi Wielki Mistrz, który jest i zawsze będzie najwyższym duchowym autorytetem i suwerenem Zakonu. Nie ma starszej pozycji i nigdy nie będzie.

Ta grupa twierdzi również, że poprzednimi arcymistrzami byli Leonardo da Vinci, Isaac Newton, Sandro Filipepi, Robert Boyle i Michel de Nostredame. Obecnym „Wielkim Mistrzem” jest Marco Rigamonti.

http://www.prieure-de-sion.com/4/the_grand_master_1131456.html

Pod Wielkim Mistrzem znajduje się „Święta Rada 13 Rose-Croix [z] Świętego Zakonu Merowingów Zakonu Priory of Sion (Prieuré de Sion ) ”.

Zakładamy, że ta rada 13 reprezentuje 13 linii krwi Iluminatów. Twierdzą również, że dowody z dokumentów pochodzą z XII wieku, które identyfikują Świętego Graala z prawdziwą krwią Jezusa.

Zasadniczo mamy kult, który twierdzi, że jest pochodzenia gadziego, który powstał w starożytnym Babilonie i jest prowadzony przez potomków Jezusa Chrystusa.

Problem w tym, że kult ten wywołał dwie wojny światowe i zabił niezliczone miliony ludzi w pogoni za szalonym snem, w którym „potomek Jezusa Chrystusa” będzie rządził całą ludzkością z góry. Syjon, czyli Jerozolima. Pamiętaj, że bóg świątyni, którą próbują zbudować, jest nam znany jako Baal, Molech, Set lub Szatan.

Oto wiadomość, którą do niej wysłaliśmy:

Pani Aurelius,
dobrze jest wreszcie usłyszeć bezpośrednio od Prieuré de Sion. Ponad dziesięć lat temu japoński wywiad wojskowy powiedział mi, że to Zakon Syjonu stał za trwającymi próbami rozpoczęcia Armagedonu i doprowadzenia do końca czasów. Przepraszamy za konieczność uciekania się do zagrożeń nuklearnych, aby zwrócić Państwa uwagę. Jednak trwająca wojna biologiczna i atak szczepionek genetycznie modyfikowanych przeciwko ludzkości zostały śledzone w sposób sądowy w Szwajcarii i starszyznie Syjonu. Jeśli nie jesteś odpowiedzialny, chcielibyśmy, abyś pomógł Ci znaleźć tych, którzy są i zmusić ich do natychmiastowego zaprzestania.


Sugerujemy, że tylko Bóg wykonuje Boże dzieło i że ludzkie próby sztucznego doprowadzenia do końca muszą zaprzestać.


Zamiast tego proponujemy utworzenie organizacji planowania opartej na wynikach, która pomoże prowadzić ludzkość i całe życie na ziemi w kierunku lepszej przyszłości. Taka agencja działałaby w harmonii z istniejącymi organizacjami i nie zastępowałaby ich.
Z tego powodu planuję spotkać się z przedstawicielem rodziny smoków w BIS, aby spieniężyć niektóre historyczne instrumenty finansowe i wykorzystać fundusze na budowę tej organizacji. Musimy wiedzieć, kto będzie naszym kontrahentem, kiedy tam pojedziemy i upewnić się, że nie będzie to kolejne polowanie na dzikie gęsi.


Osobiście nie jestem zainteresowany prowadzeniem takiej agencji i po prostu chcę pomóc w jej założeniu.


Twoje życzliwe zrozumienie w tym względzie jest bardzo cenne.

Benjamin Fulford

Jak dotąd nie otrzymaliśmy odpowiedzi, więc wojna trwa. Upadek Benjamina Netanjahu (lub kogokolwiek, kto kontrolował jego awatara) od władzy w Izraelu był wielkim zwycięstwem ludzkości. Teraz izraelskie gazety donoszą o jego tajnym partnerze w trwającej próbie rozpoczęcia Armagedonu, znanego również jako III wojna światowa. Ajatollah Chameini z Iranu umiera na raka prostaty.

https://sputniknews.com/middleeast/202105061082821082-israeli-media-suggest-jcpoa-talks-in-vienna-impacted-by-deteriorating-health-of-irans-khamenei/

Odnotowujemy również niedawną próbę znalezienia tajnej okładki sojuszu między Izraelem a Iranem. Szwajcarska dyplomatka Sylvie Brunner, która reprezentowała interesy USA i Izraela w Iranie, zmarła w zeszłym tygodniu po tym, jak została wezwana do Szwajcarii, aby zeznawać o tajnym Izraelu, USA i związkach z Iranem. Według tajnych służb USA i innych źródeł.

Odnotowaliśmy również próbę Hillary Clinton lub kogokolwiek kontrolującego jej awatara, aby usprawiedliwić fałszywy reżim Bidena w USA.

 

Https://www.theguardian.com/us-news/2021/may/06/hillary-clinton- Guardian-Disinformation-Big-Tech-Facebook

„Hillary” mówi o „zagrożeniu demokracji” ze strony „alternatywnych rzeczywistości”. (Zakładamy, że odnosi się to do rzeczywistości, w której nie każdy jest zaszczepiony i nosi znamiona bestii poprzez zapis szczepień.

Mówi też, że administracja Trumpa to „powszechne przekraczanie … granic, w ramach których nasi liderzy mogą działać „. Mamy więc„ demokrację ”, w której przywódcy mają„ granice ”- wyznaczone przez kogo?

„ Hillary ”również mówi:

„Nie ma wątpliwości, że Chińczycy zasadniczo traktują… przypadek, że demokracja jest chaotyczna, sprawy trwają zbyt długo, ludzie są na stanowiskach i poza nimi i nie ma ciągłości. Nie mogą mieć wyznaczonych celów, które można osiągnąć w spójny społecznie sposób. Więc wybierz nas. Stoimy w obliczu tej walki. „

Prawdziwa walka polega oczywiście na tym, że kult szatana, który reprezentuje, wypatroszył zachodnią demokrację i pozwolił niepohamowanej chciwości zniszczyć zachodnie gospodarki.

Nie popełnij błędu, chyba że Zachód zreformuje swój system zarządzania, co wygrywają Chiny.

Chiny też nie są jedynym zagrożeniem. Turcja również jest na wojennej ścieżce. Jej przywódcy próbują zjednoczyć świat islamski w imperium, które rozciąga się od „głębi Afryki” po „granice Chin” i twierdzi, że Turcja jest już „bardziej skuteczna” niż UE. Turcy twierdzą, że globalne zagrożenia ze strony „Zachodu” rozwiązują spory między Turcją, Egiptem i Arabią Saudyjską.

Media usankcjonowane przez rząd turecki mówią:
„Między Morzem Śródziemnym, Morzem Czerwonym i Zatoką Perską może pojawić się nowa i bardzo potężna inicjatywa. Następnie rozprzestrzeni się w głąb Afryki, od Kaukazu po chińską granicę i od Morza Śródziemnego po Afrykę. „

Zauważają też, że z„ trwającej bitwy w północnej Syrii i Iraku, nową inicjatywą, która dotarła do chińskiej granicy z Kaukazu po wojnie w Karabachu jest zwycięstwo Turcji ”.

https://www.yenisafak.com/de/columns/ibrahimkaragul/turkey-must-divide-the-med Mediterranean-front-break-the-wests-siege-it-must-normalize-ties-with-saudi-arabia- podpisać-morską-umowę-z-Egiptem-wewnętrzne-oblężenie-w-będzie-wtedy-rozbić-3571651

https://www.msn.com/en-us/news/world/egypt-and -turkey -hold-e2-80-98frank-e2-80-99-official-talks-first-since-2013 / ar- BB1gr1py

Pamiętaj, że ta rozmowa jest z kraju NATO z największą armią w Europie bez Rosji. Należy pamiętać, że ten sam kraj współpracuje z NATO przeciwko Rosji na Ukrainie. Należy również pamiętać, że rezydentowi Joe Bidenowi i jego personelowi odmówiono wstępu do Pentagonu i zamiast tego planują udać się do Kwatery Głównej NATO. Co to mówi o przywództwie NATO?

Zwracamy również uwagę, że Cabal wydaje się celować w Yellowstone. Dr. Jerzy Żaba jest geologiem na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Przewiduje, że erupcja kaldery Yellowstone, podobna do tej 640 000 lat temu, „zniszczy większość Stanów Zjednoczonych”.

https://www.express.co.uk/news/science/1431599/yellowstone-volcano-earthquakes-usgs-supervolcano-overdue-eruption-yellowstone-latest-evg

https://www.express.co.uk/news / science / 1127611 / Yellowstone-eruption-volcano-kill-bilions-yellowstone-fallout-supervolcano-news

Zakładamy, że jeśli celem jest Caldera Yellowstone, zostanie ona przeprowadzona przez członków Cabal, którzy znajdują się w Hide w Szwajcarii lub na Antarktydzie . To nie jest czas, aby armia USA stanęła na rękach i przypominamy jej członkom o przysiędze złożonej Republice Konstytucyjnej.

Benjamin Fulford

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Straszliwe rzeczy dzieją się w Jerozolimie. Trzeba zobaczyć film z załącznika, nie trzeba nawet rozumieć słów.:-(

  https://www.sott.net/article/418011-I-watched-the-terrifying-way-in-which-we-Judaize-the-land-an-eyewitness-account-of-the-Sur-Baher-home-demolitions

  „Obserwowałem przerażający sposób, w jaki judaizujemy ziemię ”: relacja naocznego świadka z wyburzenia domu Sur Baher
  Yuval Abraham
  pt., 02 sierpnia 2019 09:30 UTC

  Izrael rozbiórki domów

  Ismail siedzi z jednym ze swoich synów po wyrzuceniu z domu. (Zrzut ekranu z filmu Yuvala Abrahama „Ciemna noc w Wadi al-Hummus”)
  Uwaga tłumacza : Poniżej znajduje się świadectwo Yuvala Abrahama, filmowca i dziennikarza, który przebywał z rodziną w Sur Baher tej nocy, gdy ich dom został zburzony przez siły izraelskie. Relacja Abrahama, przetłumaczona z hebrajskiego, została pierwotnie opublikowana na Facebooku i skierowana do innych izraelskich Żydów. Historia rodziny Ismaila, opisana tutaj oczami Abrahama, jest jedną z wielu. Tej nocy siły izraelskie zburzyły swoje domy 72 innym rodzinom. Abraham i reżyserka Rachel Shor nakręcili krótki film o tych wydarzeniach, dostępny w 972 Magazine: A dark night in Wadi al-Hummus . – Yarden Katz

  https://youtu.be/t4nZbN78Jkg

  Jestem wyczerpany psychicznie. Noc spędziłem w Sur Baher. Widziałem na własne oczy, jak zrujnowali życie Ismaila i jego dom. Łagodny mężczyzna o miłych oczach. Zaplanował każdy szczegół w swoim domu. „Mój wymarzony dom” – powiedział mi o trzeciej nad ranem, przed katastrofą, gdy trzęsła mu się stopa. Powtarzał: „Chciałbym, żeby to się nie stało”. Chciałabym, żeby nie zniszczyli [mojego domu]. Szafki kuchenne zostały pomalowane na jasnoróżowy kolor, w stylu, który wybrał, a ściany jego czteroletniej córki były dźwiękoszczelne i izolowane, aby pokój nie przegrzał się latem. Wysłał ją do snu u dziadka. Jego pozostałe dzieci były w domu. Wszyscy się obudzili. Śmiertelnie przerażony, że potwór może przyjść.

  Jego głos drżał, gdy mówił o swoich dzieciach. On niePowtarzał jedną rzecz: chcę porozmawiać z sędzią, który to zatwierdził. Pomóż mi znaleźć sędziego. Chcę mu tylko wytłumaczyć, chcę, żeby mnie zobaczył, chcę, żeby zrozumiał, że nie możesz nas wyrzucić na ulicę. Kiedy Ismail powiedział mi, że czuje, że zawiódł jako ojciec, że nie może chronić własnych dzieci, rozdarł się.

  A potem państwo Izrael zburzyło jego dom. Izrael, rasistowskie, judaizujące, kolonialne państwo, którego jestem obywatelem wstydu. Wpadło dziesiątki gliniarzy. Byłem tam. Widziałem wściekłość i upokorzenie, które wypełniły oczy Ismaila i jego dzieci, kiedy zostały odepchnięte przez policję i spojrzały na swój dom z daleka, wiedząc, że zaraz zostanie zrównany z ziemią. Dzieci krzyczały z bólu. Moje ciało drżało, a ich oczy poczerwieniały od gazu łzawiącego. Ismail cały się trząsł. Płakał, przytulał ich i płakał. Nie ma pieniędzy, nie ma możliwości zbudowania kolejnego domu, wszystkie oszczędności włożył w ten. Słońce wschodziło, a gliniarze krzyczeli na nas, żebyśmy wyszli. Opuścić to miejsce. Przemoc była okrutna. Policjanci wyciągnęli wszystkich na zewnątrz, udusili rodzinę. Szukałem oczu gliniarzy. Jeden policjant

  Obszar A, strefa, w której zbudowano dom, jest nominalnie kontrolowana przez Autonomię Palestyńską. Ale Izrael, aby mieć jak najwięcej ziemi po swojej stronie muru, zablokował AP przed dostępem do tego konkretnego odcinka ziemi. Rodziny mieszkające na tym obszarze są więc w zawieszeniu. Musieli zapewnić sobie wszystkie podstawowe usługi – wodę, prąd, drogi. Izrael nie daje im nic, ale jest całkowicie gotów zniszczyć ich domy.

  Ismail legalnie zbudował swój dom. Całkowicie legalnie. Uzyskał wszystkie niezbędne pozwolenia od Autonomii Palestyńskiej na podstawie książki. Ale dom, uznał Izrael, znajdował się zbyt blisko muru, który zbudował (!) I dlatego musi zostać zniszczony. „Bezpieczeństwo narodowe.” Domy nie mogą być zbyt blisko ściany.

  Ale ściana to kiepska wymówka.Dla wszystkich mieszkających w wiosce jest oczywiste, że przejście przez ścianę jest łatwe. Codziennie robią to dziesiątki tysięcy Palestyńczyków. Kto chce ominąć ścianę i schować się w jakimś domu, może to zrobić bez problemu. Co więcej, w Sur Baher są domy pod ścianą, w których Izrael wyburzył tylko jedno piętro, co całkowicie zaprzecza idei, że te domy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa.Czy dom dwupiętrowy jest bardziej niebezpieczny niż dom jednopiętrowy? A nawet jeśli były jakieś obawy dotyczące bezpieczeństwa, nielogiczne jest niszczenie całego domu, gdy istnieją setki innych rozwiązań. Ismail błagał policję, aby pozwoliła mu strzec się w swoim domu, siebie, każdej nocy, albo żeby pozwolili mu umieścić kamery w pobliżu domu, albo żeby państwo współpracowało z jego synami, aby ściana była jeszcze wyższa, więc przez które nikt nie mógł przejść. To było okropne, ta błaganie.

  Nie, to nie jest kwestia bezpieczeństwa. Nie daj się zwieść. Dziś wieczorem obserwowałem przerażający sposób, w jaki judaizujemy ziemię. Judaizujemy ziemię. Ktokolwiek uzna to zdanie za trudne do zrozumienia, „judaizacja ziemi”, musi ponownie ocenić sytuację i zacząć czytać. Przeczytaj o tym, co dzieje się między rzeką a morzem, we Wschodniej Jerozolimie, na Negewie, Galilei, na Zachodnim Brzegu, przeczytaj o dyskryminujących planach rozwoju, które dusią całe palestyńskie miasta i zakazują im ekspansji, o wywłaszczaniu ziem przez państwo, o wioskach na Negewie, które stoją za zniszczonymi i powstającymi w ich miejsce osadami żydowskimi, o wypędzeniach w dolinie Jordanu, na południu góry Hebron, o Nakbie, który nigdy się nie skończył w całym tym regionie. Kto naprawdę chce wyjść poza stan ignorancji my ”Jeśli naprawdę zależy ci na bezpieczeństwie Izraelczyków, upewnijmy się, że Palestyńczycy są bezpieczni i że przestaniemy rujnować ich życie i wypędzać ich z ich ziem i domów.

  Nie zniosę tego dłużej. Duszę się z powodu całej tej przemocy i niszczenia życia. I wszyscy tutaj są nieświadomi, gadają o państwie żydowskim, nie znają arabskiego i są całkowicie ślepi na tych innych ludzi. Każdy, kto milczy, jest współwinny tego brudu. Zniszczyli dziś życie Ismaila. Kiedy wyszedłem, godzinę temu, wpatrywał się w przestrzeń i mamrotał do siebie. Widziałem, że ten błysk w jego oku zniknął.

Wypowiedz się