Robaki Morgellona w maseczkach i na patyczkach do wymazu – kilkanaście przykładów pod mikroskopem

Kto ma oczy, żeby widzieć, uszy, żeby słyszeć i umysł, aby wyciągnąć wnioski, na podstawie kilkunastu różnych przykładów badań pod mikroskopem maseczek i patyczków do wymazu, na poniższych linkach !!!!!!!!!!!!!

Redakcja KIP

 

 

Czemu  pozwalasz, by błędne przekonania innych dyktowały ci, jak wybierasz życie.

Czemu pozwalasz sobie nałożyć maskę na twarz..  i wystawiasz ramię  by wszczepiono ci pandemiczne szaleństwo…

 Nadchodzi czas, kiedy wszyscy będziecie musieli podjąć decyzję, aby stanąć w obronie siebie i nie bać się usłyszeć prawdy i mówić prawdę. 

Proszę, pamiętaj, że wszyscy jesteśmy jednym i połączeni ze sobą.

 JESTEM, ŚWIATŁEM i MIŁOŚCIĄ.

odrobiny wiedzy i prawdy:

morgellony w maseczkach?
maseczki

A teraz maska FFP2 tak bardzo zalecana – najlepsza

To na pałeczkach do testu na COVID, ta bawełna RUSZA SIĘ!https://www.youtube.com/watch?v=6p7b5Y-W2AM

Postanowiłem dzisiaj osobiście zweryfikować prawdziwość filmów, które pojawiają się ostatnio w sieci. Chodzi o dziwne „organizmy” znajdowane na maseczkach i patyczkach do testów Cowidovych. Oto efekty mojego eksperymentu. Dla niecierpliwych od 49 minuty. Po obejrzeniu zastanówcie się, czy praca i święty spokój są warte poświęcenia waszego zdrowia a może i życia…

trochę informacji na temat morgellonów

 
 
Health Canada wycofuje maski zawierające grafen  
Obszar załączników

Podgląd filmu YouTube Morgellony w maskach i na patyczkach do wymazów

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawe ,że o tym temacie zrobiło się głośniej jednocześnie na całym świecie, oto jeden z niedawnych artykułów.

  https://www.sott.net/article/451059-30-million-toxic-masks-distributed-to-schools-and-daycares-in-Quebec

  30 milionów toksycznych masek rozprowadzonych do szkół i przedszkoli w Quebecu

  CBC
  Maski toksyczne
  Jeden model maski rozprowadzany do szkół i przedszkoli w Quebecu może być niebezpieczny dla płuc, ponieważ może zawierać potencjalnie toksyczny materiał , zgodnie z dyrektywą wysłaną w piątek przez rząd prowincji.

  Radio-Kanada uzyskał dokumenty pokazujące Zdrowie Kanada ostrzegł t on potencjał do „wczesnej toksyczności płucnej” od SNN200642 masek, które są wykonane w Chinach i sprzedawane i dystrybuowane przez producenta Quebec Métallifer.

  „Jeśli macie tego typu maski na stanie, prosimy o zaprzestanie ich dystrybucji i przechowywanie ich teraz w bezpiecznym miejscu” – mówi rząd prowincji w dyrektywie, która została przesłana przez trzy ministerstwa: edukacji, rodzin i szkolnictwa wyższego.

  Niektórzy wychowawcy w przedszkolu przez jakiś czas byli podejrzliwi wobec tych szaro-niebieskich masek, ponieważ mieli wrażenie, że podczas ich noszenia połykają sierść kota , dowiedział się Radio-Kanada.

  Organizacja Health Canada przeprowadziła wstępną ocenę ryzyka, która ujawniła możliwość wczesnego uszkodzenia płuc związanego z wdychaniem mikroskopijnych cząstek grafenu. Grafen jest mocnym, bardzo cienkim materiałem używanym w produkcji, ale wdychany może być szkodliwy dla płuc i powodować długotrwałe problemy zdrowotne.

  Patrick Baillargeon, odpowiedzialny za zakup materiałów laboratoryjnych w Quebecu, ostrzega w liście, że organizacja Health Canada nie otrzymała żadnych danych potwierdzających bezpieczeństwo i skuteczność masek na twarz zawierających cząsteczki grafenu i dlatego uważa, że ​​ryzyko związane z tymi urządzeniami medycznymi jest niedopuszczalne.

  Radio-Kanada dowiedziało się, że te maski były również rozprowadzane do Revenu Québec w ostatnich miesiącach.

  „Dlatego prosimy wszystkich naszych klientów, aby sprawdzili, czy mają jakieś w swoim posiadaniu” – pisze Baillargeon. Mówi, że w momencie zakupu i dystrybucji maski spełniały wszystkie obowiązujące przepisy .

  W liście wysłanym do rodziców rada szkolna Lestera B. Pearson potwierdziła otrzymanie przesyłek SNN200642 i rozprowadziła je w szkole na początku roku.

  „Obecnie sprawdzamy, czy którakolwiek z tych masek pozostała w naszych szkołach i ośrodkach. Wszelkie niewykorzystane maski zostaną zwrócone do naszego magazynu w oczekiwaniu na dalsze dyrektywy rządu” – czytamy w liście.

  „Proszę zauważyć, że rozumiemy, że to wycofanie nie dotyczy ostatnich przesyłek, które otrzymaliśmy i nie ma wpływu na maski pediatryczne (dziecięce) rozprowadzane do naszych szkół podstawowych”.

  W oświadczeniu English Montreal School Board stwierdziła, że ​​potencjalnie niebezpieczne maski nigdy nie zostały przekazane do jej szkół ani ośrodków.

  Ministerstwo Rodzin twierdzi, że modele T1001 i HSC-HB-DMM, dostarczane od grudnia 2020 r., Są zgodne i mogą być używane.

  To nie pierwszy raz, kiedy przywracane są maski rozprowadzane do żłobków.

  W grudniu rząd Quebecu ujawnił, że maski, które rozprowadzał od miesięcy do ponad 15 000 przedszkoli w całej prowincji, nie spełniały norm bezpieczeństwa , a personel przedszkola otrzymał polecenie zaprzestania ich używania.

  Od maja do listopada ministerstwo rozprowadziło w całej sieci 31,1 miliona masek MC9501, aby chronić pracowników przed COVID-19, ale uznano, że nie nadają się do użytku.

  Komentarz: Ile czasu zajmie ludziom zobaczenie niebezpieczeństw związanych z narzucanymi zasadami maskowania? Zobacz też:
  Belgijski rząd ostrzega, że ​​maski, które rozprowadził w 2020 roku, mogą zawierać TOKSYCZNE chemikalia
  Ćwiczenia z założonymi maskami na twarz mogą być niebezpieczne i oto dlaczego
  Holandia odmawia wydania nakazu masek na twarz; Szwecja mówi, że są „bezcelowe”
  Dr Anthony Fauci sprzeciwia się kontrolowanym badaniom skuteczności masek

  https://sott.net/en451059

  Komentarze czytelników (8)
  LadyRad
  LadyRad · około 13 godzin temu
  Czy to tylko wygodna historia z okładki wszystkich filmów przedstawiających nanorobacze w maskach i wacikach, które pojawiają się w sieci?

  [ Link ]
  Tsidkenu
  Tsidkenu · około 10 godzin temu
  LadyRad Pytają mnie o to niektórzy z moich współpracowników. Moim zdaniem to albo Morgellony, albo nanowłókna węglowe.
  LadyRad
  LadyRad · około 9 godzin temu
  Tsidkenu to kolejna hipoteza, którą właśnie usłyszałem, że grzyby zgnilizny, które rosną na bawełnie i rzekomo mogą przetrwać proces produkcji we włóknach i reaktywować się pod wpływem wilgoci i ciepła oddechu. Nie znalazłem jeszcze żadnych zdjęć włókien grzybów, mimo prób … nie wyrobiłem sobie opinii, ale z obejrzanych filmów połysk włókien sprawia, że ​​wyglądają jak coś syntetycznego i rozciągają się i wycofać – nie jest to coś, co zrobiłoby włókno tekstylne. A na innym filmie sprzed kilku miesięcy (wymaz PCR) 2 z nich próbowało połączyć się jak druty magnetyczne, gdy były zbliżone do siebie. Cokolwiek się okaże, jest dziwne !!
  Tsidkenu
  Tsidkenu · około 7 godzin temu
  LadyRad Poszedłem i wykopałem kilka zdjęć mikroskopowych grzybów zgnilizny. Jest to całkiem możliwe, ponieważ sam grzyb ma tendencję do układania się w długie, spiralne pasma. [ Link ]
  Tsidkenu
  Tsidkenu · około 7 godzin temu
  LadyRad Na wypadek, gdybyś nie miał instytucjonalnego dostępu do tego dokumentu, możesz również uzyskać do niego dostęp tutaj: [ Link ]
  LadyRad
  LadyRad · Tsidkenu dziękuję! · Około 7 godzin temu
  Tsidkenu
  Tsidkenu · około 6 godzin temu
  LadyRad Zaznaczę tylko, że wszystkie obrazy grzybów na tym papierze zostały zabarwione, aby zwiększyć widoczność. Normalnie nie byłyby tak ciemne, nie sądzę.
  Neizvestno
  Neizvestno · około 5 godzin temu
  Niektórzy wychowawcy w przedszkolu przez jakiś czas byli podejrzliwi wobec tych szaro-niebieskich masek, ponieważ mieli wrażenie, że podczas ich noszenia połykają sierść kota, dowiedział się Radio-Kanada.
  Generalnie, kiedy czuję, że połykam sierść kota, zamiast tylko nabrać podejrzeń, usuwam kota lub inny przedmiot z twarzy.

Wypowiedz się