RE:SET 4 – GLOBALNA KLĘSKA GŁODU REALNA?

xxx

 

Opublikowano: BaldTV

W tym filmie zastanawiam się, jak reset wpłynie na nasze przyzwyczajenia żywieniowe i czy zmierzamy ku całkowitemu zaprzestaniu przemysłowej hodowli zwierząt. O tym, co ewentualnie mogłoby zastąpić mięso na naszych stołach, opowiem w następnym filmie. Mapa Koneksji z filmu : https://tinyurl.com/y4cxuzqa​ RE:SET 1 (CBDC) https://youtu.be/an_i85x3exA​ RE:SET 2 (BRETTON WOODS 2 I DIGITAL ID) https://tinyurl.com/yu57e494​ RE:SET 3 (CYBER…) https://tinyurl.com/5rxwmt2d​ RE:SET 4 (ŻYWNOŚĆ) https://youtu.be/3njGbWOP_mw​ RE:SET 5 (NOWA ŻYWNOŚĆ) https://tinyurl.com/2skjd2ms​ Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy: https://www.youtube.com/channel/UCQVC…​ FACEBOOK: https://www.facebook.com/BaldTV-61307…​ YOUTUBE: http://www.youtube.com/c/BaldTV​ CDA: https://www.cda.pl/BaldTV​ PATREON: https://www.patreon.com/baldtv​ PATRONITE: https://patronite.pl/BaldTV​ WSPIERANIE PRZEZ YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCQVC…

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W temacie odżywiania sprawa wygląda tak.
  To co sobie ktoś tam wymyślił nie ma dla Was ŻADNEGO znaczenia!

  Prawda jednak jest taka, że obecnie bardzo wiele osób będzie odczuwało potrzebę zmian żywieniowych. Zasada jest taka, że ludzie będą odchodzić od mięsa , a potem wogóle od pokarmów stałych, w okresie przejściowym organizm ludzki będzie przyjmował soki, owoce, wodę, miody, proste tłuszcze roślinne oraz odrobinę rzeczy pszenno-mącznych, nabiał w postaci serów. Końcowym efektem będzie prawdopodobnie przejście tylko na wodę i owoce.

  Jednakże to przyszłość, obecnie trwają u wielu lub zaczną się u wielu duże zmiany żywieniowe i może się to objawiać w NAJROZMAITSZY sposób. Jednego dnia macie ochotę na wielką jajecznicę, a przez kilka następnych dni nic nie możecie jeść, kogoś może ciągnąć do mięsa, innego do kawy, a kogoś innego do jeszcze dziwniejszych rzeczy. Organizmy Wasze będą się domagać tego co akurat jest im potrzebne , a nie znajdują tego w tym, co jecie dotychczas.

  Teraz należy słuchać tylko i wyłącznie POTRZEB SWEGO ORGANIZMU…choćby wydawały się dziwaczne. Wynika to z faktu, że czas jest przejściowy, a zatem trudny dla organizmów które się zmieniają. Taki organizm dziś potrzebuje jednego, a jutro już coś zupełnie innego. Wsłuchujcie się w potrzeby waszych ciał.

  Wiele osób może odczuwać wogóle niechęć do jedzenia, oznacza to, że organizm potrzebuje zwyczajnego oczyszczenia z substancji i toksyn które w nim zalegają, a to w postaci płynów ustrojowych, we krwi lub w tkance tłuszczowej. Z tego powodu wzmożoną pracę mają nerki i wątroba, należy o nie dbać, a nawet rozpieszczać:-)

  Oczyszczanie organizmu może przynosić z kolei gorsze samopoczucie. Kiedy organizm jest odtruwany to jakoś musi te toksyny usunąć, nim to się jednak stanie toksyny zostają uwolnione i w różnej postaci krążą po organiźmie przez jakiś czas, zatruwając go po prostu, nim wydostaną się na zewnątrz w postaci potu, moczu lub stolca.

  Ja na przykład obecnie jestem na etapie, że w zasadzie nie mam potrzeby chodzić do marketów, ponieważ nie mam tam nic do kupienia z rzeczy spożywczych. Po prostu wszystko co widzę po prostu odrzuca mnie. Teraz zakupy robię jedynie w małej piekarni oraz na rynku gdzie owoce, warzywa i jajka można kupić tak, że jak się znajdzie dobrego sprzedawcę to człowiek wie, że jest to zjadliwe i organizm to przyjmuje bez buntowania się:-)

  Trzeba Wam wiedzieć , że trawienie stałych pokarmów, szczególnie mięs, pochłania olbrzymie ilości energii organizmu. Niestety, dieta jaka jest obecnie uważana za normę jest niezwykle mało wydajna. Człowiek otrzymuje energię z jedzenia, ale zużywa 50% tej energii na jej samo przetworzenie. Im cięższe pokarmy tym ten stosunek uzyskanej energii do energii zużytej na przetworzenie jest gorszy.

  Samo jedzenie ciężkich pokarmów ma również wpływ na organy wewnętrzne które oprócz tego, że tracą energię na przetworzenie to na dodatek są niezwykle obciążone. Taki stan utrzymywany przez dłuższy czas spowoduje ich niewydolność.

  Na zakończenie jak zwykle dobra i znana rada:-)
  PIJCIE dUŻO WODY!!!
  Jak zauważyłem procesy jakie zachodzą obecnie w ciałach ludzki powodują, że organizm zużywa niezwykłe ilości wody!! Nie wiem na co to idzie. Nie wydalam jej, ale organizm zaraz się odwadnia jeśli tylko przez zbyt długi czas nie napiję się wody.
  Dobrze jest tutaj patrzeć na dziąsła, jeśli się zmniejszają to oznaka, że trzeba więcej pić i płukać wodą jamę ustną:-)

 2. krnabrny1 says:

  Dodatkowo ciekawostka. Aktor Anthony Hopkins został zaszczepiony ale tak naprawdę pielęgniarka wystrzeliła zawartość strzykawki za okno samochodu!

  Zwykły amerykanin uważa, że jest to działanie polegające na tym, że oni decydują kto otrzyma dawkę, a kto nie, ponieważ jest w jakiś sposób użyteczny.
  Twierdzi że takie działanie było konieczne, ponieważ pielęgniarka musi się rozliczyć, zarówno ze zużytej strzykawki, jak i opróżnionej fiolki z substancją.

  To już jedyne miejsce gdzie ten film jeszcze mogłem znaleść
  https://www.bitchute.com/video/4T8e9GbduIi4/

 3. alru says:

  Może się czepiam, ale fim z panem Anthonym byłby bardziej wiarygodny, gdyby kręcono go od strony pielegniarki. To co zobaczyliśmy może znaczyć WSZYSTKO albo NIC.

  W zakresie zmian w nas potwierdzam… dzieją się rzeczy dziwne. Coś jak wewnętrzne Igrzyska Śmierci. Co dzień nowe, inne sygnały somatyczne i duchowe.

Wypowiedz się