Zgadnij, co jest w szczepionkach | Polski lektor

Przerażająca, ale świetnie udokumentowana interdyscyplinarną nauką, relacja o: szczepionkach, testach jako broni biologicznej, nanopyle, czipach, inwigilacji, kontroli umysłu, zniewoleniu, ,  toksynach, eugenice i fałszywej zbrodniczej medycynie rockefellerowskiej. Film ten stanowi ewidentny dowód na ludobójstwo w skali planetarnej !!!
I nie jest kwestią Czy ?
lecz KIEDY  PLANIŚCI I REALIZATORZY TEGO PROCEDERU STANĄ PRZED TRYBUNAŁEM takim jak w NORYMBERDZE, gdzie nie ochronią ich żadne immunitety, ani uchwalone przez nich zbrodnicze prawo ?
Redakcja KIP
Published February 22, 2021 25,775 Views
https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html – link należy skopiować i wkleić bezpośrednio do przeglądarki.

RumbleNano-pył na „wacikach testowych”, czym jest szczepionka mRNA, jak działa technologia nano-pyłów, skutki uboczne szczepienia.
oryginalny link: https://odysee.com/@spacebusters:c9/Once-were-the-Living:7

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Zgadnij co jest w szczepionkach to fajny quiz, jeszcze fajniejszy był by, zgadnij co jest w silosach?;-))

  http://82.221.129.208

  Tutaj ciekawy wpis zwykłego Amerykanina:

  „Pelosi domaga się odebrania kodów nuklearnych Bidenowi i przekazania ich Demokratom
  Nie „kongresu” ani nic w tym rodzaju, nie, mają zostać przekazane „panelowi Demokratów”.
  Czy planują jakiś celowy koniec? Byłby to WSPANIAŁY sposób na wykorzystanie naszego własnego arsenału nuklearnego do zniszczenia USA. Będą też winić „białych suprematystów”. Niezbyt dobry rozwój.

  Prawo wyraźnie stwierdza, że ​​nie mogą tego zrobić, a tylko prezydent otrzymuje kody i kontrolę nad wojskiem. Ale kiedy ostatnio zwrócili uwagę na prawo? Z pewnością nie przy ostatnich wyborach, prawo w ich rozumieniu nie ma zastosowania.

  PAMIĘTAJ: NANCY PRÓBOWAŁA TO SAMO Z TRUMPEM. Dlaczego powtarza to z Bidenem? Nie jest zagrożeniem, nie pamięta ich. Czy Nancy jest królową pszczół?”

Wypowiedz się