Wezwanie do obywatelskiego nieposłuszeństwa „TRĘDOWATYCH” odseparowanych od siebie STRACHEM.

Post czytelnika |   Od Autumn

Musimy okazywać naszą troskę i miłość.

Każdej nocy słucham Fox News. Słyszałem, że na programy przychodziło wielu lekarzy, których wiedza medyczna jest tak odmienna od wiedzy dr Fauci.

Maski uczyniły nas bardziej chorymi, szczególnie u osób z chorobami układu oddechowego.

 Wszyscy POTRZEBUJEMY WIĘCEJ POWIETRZA. 

Musimy wyjść na zewnątrz z naturą i głęboko oddychać świeżym powietrzem. Musimy powąchać sosny, usiąść nad oceanem lub jeziorem, pospacerować leśną ścieżką, usiąść z przyjacielem na ławce w parku.

Musimy wrócić do przytulania się, ściskania dłoni, pozwalania naszym przyjaciołom i rodzinie WIDZIEĆ uśmiech na naszych twarzach.

Moglibyśmy użyć odrobiny OBECNOŚCI OBYWATELSKIEJ, takiej jak Emerson, i kopnąć strach, który szaleje na wietrze, a kiedy już jesteśmy przy tym, poczuć wiatr na twarzach.

Pozwoliliśmy tej RZECZY ukraść nasze szczęście, nadzieję, nasze zdrowie.

Tak, grypa może zabić. ale nie tak bardzo, jak depresja, beznadziejność, desperacja.

Wzywam was do znalezienia wewnętrznej siły i odwagi do popełnienia NIEPOSŁUSZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO, kiedy okoliczności na to pozwalają.

Przede wszystkim chciałbym zachęcić Cię do odłożenia na bok swoich obaw i przypomnienia sobie, że wszystko wróci do normy, jeśli będziemy na tyle odważni, aby przywrócić NORMALNE z powrotem do naszego życia i naszego świata.

Tak, nadal musimy nosić maski, aby iść do kościoła lub sklepu, ale pamiętaj, aby wyjść na zewnątrz i wdychać świeże powietrze do płuc. 

Nie bój się przytulić ani uścisnąć dłoni. 
Dajmy sobie nawzajem to, czego bardzo brakuje. 
Podnieśmy się wzajemnie w nadziei, dobroci i miłości.
______________________________________________

Opublikowano za: https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/reader-autumn-call-to-civil-disobedience.html#more

Comments

 1. piotr2000 says:

  Poki co, od roku czasu poruszamy sie w matriksie, cos na podobienstwo snu, zdarzenia nieracjonalnego. Stojacy za tym SZATAN i jego MASONSCY sludzy, robia wszystko, aby nie „zbudzic” czlowieka. Dostarczaja mu somy, dostarczaja odrobiny powietrza i …kamery, i maski, i policja, i mandaty, i odebranie praw ludzkich, i … znowu w LETARG. Jakze inne poslannictwo pochodzi od Boga, od Pana naszego Jezusa Chrystusa, ktory wzywa kazdego czlowieka do szczescia, do wolnosci, do Prawdy i nimi realnie obdarza.

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj krótki telegraficzny spis spraw jakie dzieją się w USA, przez zwykłego Amerykanina:

  Whoppers w dzisiejszych wiadomościach
  AOC chce płacy minimalnej w wysokości 24 USD i nazywa 15 USD „ekstremalnym kompromisem”
  ZOBACZYĆ, ŻE? Nigdy nie negocjuj z lewakami, gdy tylko się poddasz, zwiększą to. Celem jest ZDECYDOWANIE zniszczenie kraju.
  ___________________________
  Biden ominie Kongres w kwestii „reparacji”
  I upewni się, że biali „płacą czarnym, jakby byli im winni”.
  ___________________________
  Będą winić olej sojowy za autyzm
  I wszystko inne, czym oszukują opinię publiczną, nagle jest dla ciebie szkodliwe i powoduje cukrzycę, chorobę Alzheimera, depresję I ZMIANY GENETYCZNE, wiesz, więc mogą winić olej sojowy zamiast Moderna!

  Nigdy nie kupię oleju sojowego, kupię tylko olej kukurydziany, rzepak też się skończył – ale myślę, że chcą pogrzebać swoje zbrodnie w oleju sojowym. Nie wierzę, że nagle stało się TAKIE ZŁE.
  ___________________________
  Doktor Suess ma zostać wycofany?
  Wskazują na „rasistę” na doktora Suessa. Te książki były świetne, ponieważ łączyły fantazję z rzeczywistością. Myślę, że lewacy nie radzą sobie z częścią rzeczywistości.
  ___________________________
  Nowa „bransoletka wolności” Izraela
  Jest to zwykła bransoletka z aresztu domowego, do użycia której zmuszają ludzi, aby mogli poddać kwarantannie w domu. Ach tak, BRANSOLETA WOLNOŚCI, coś w rodzaju „Operacji trwała wolność” i „Ustawa o patriotach”, która była skierowana tylko do patriotów!
  ___________________________
  Biden przekazuje Ukrainie 125 milionów dolarów
  Nic się nie zmieniło.
  ___________________________
  Nowy film o supermanie z czarnym supermanem
  Plotka głosi, że wygląda jak Obama.
  ___________________________
  Japonia jest wściekła na Chiny za chińskie wymazy z odbytu
  Moim zdaniem Chiny albo wszczepiają nanoboty doodbytniczo, albo robią to w ramach taktyki upokorzenia i uległości. Po prostu nie ma na to usprawiedliwienia.
  ___________________________
  Kościół Szatana składa pozew przeciwko Teksasowi
  Twierdzą, że Teksas ma restrykcyjne przepisy dotyczące aborcji, które naruszają ich „wolność religii”. Było to w wiadomościach jakiś czas temu, ale teraz oficjalnie przez to przechodzą. Ha ha, Classic, jakbyśmy przez cały czas nie wiedzieli, o co w tym problemie chodzi.
  ___________________________
  Antypapież mówi teraz, że potop Noego był fikcją
  Mówi to, aby wymusić oszustwo związane z globalnym ociepleniem, ponieważ Bóg obiecał, że potop Noego nigdy się nie powtórzy. Więc nagle staje się „fikcją”. Ten chłopak jest na autostradzie do piekła, równie dobrze mógłby jeździć w dobrym stylu!
  Nawiasem mówiąc, tak, historia Noego ma dużo deszczu, ale kluczowym czynnikiem było to, że „Pan otworzył fontanny z głębin”. A ziemia rzeczywiście ma wystarczająco dużo wody w skorupie i górnym płaszczu, aby kilkakrotnie zalać najwyższy szczyt góry. I kończy się stwierdzeniem: „Pan spowodował cofnięcie się wód”, nie jest powiedziane, że cała woda wyschła.
  A więc to dla pana notapope Francisa.

Wypowiedz się