Analiza mikroskopowa „szczepionek” COVID-19 ujawnia wysoce wyrafinowaną część biologiczną (zdjęcia bombowe)

SZCZEPIONKI NA COVID BĘDĄCE GŁEBOKIM SEKRETEM W KOŃCU SA UJAWNIANE!

RE: Covid „Szczepionka” Zawartość i technologie
• Tlenek grafenu jest ukrytym i ukrytym systemem dostarczania • Wodorotlenek grafenu jest krojeniem ostrzy brzytwy przez RBC
• Syntetyczne pasożyty zintegrowane z AI są samoreplikujące

się • Białka Spike mogą w rzeczywistości być jajami

pasożytniczymi • Formacja RBC Rouleaux modulowana przez 5G i WiFi

• Hydrożele zawierają kropki kwantowe i nanity

• Aerozole Chemtrail zawierają grafen (i pasożyty?) •
Theragripper wszczepiony za pomocą testu PCR Cotton Wacik

Wysłane przez „An RN

in Michigan” SOTN Exclusive


Uwaga redaktora SOTN: Każdy czytelnik State of the Nation powinien być świadomy, że ta platforma Alt Media była pierwszą w Internecie, która ujawniła duże prawdopodobieństwo, że skrupulatnie bioinżynieryjna biologiczna rzecz COVID-19 nie była owinięta wokół koronawirusa, a na pewno nie SARS-CoV-2, który nie został jeszcze wyizolowany; raczej, że pierwotnym patogennym mikroorganizmem jest pasożyt (dlatego zarówno iwermektyna, jak i hydroksychlorokwia są tak skuteczne). SOTN często wskazywał również, że ponieważ proces choroby Covid przypomina różne „wieloinfekcyjne zespoły autoimmunologiczne”, takie jak AIDS, istnieją również inne czynniki chorobotwórcze i / lub szkodliwe mikroorganizmy, które zostały włączone do białej części. Najbardziej prawdopodobnym patogenem, oprócz syntetycznego pasożyta zaproponowanego w kolejnym exposé, jest wysoce patogenna bakteria, która szczególnie atakuje układ oddechowy. Jednak ta wyłaniająca się hipoteza nie wyklucza wyraźnej możliwości integracji patogennych składników grzybiczych, wirusowych i mykoplazmatycznych, w zależności od populacji docelowej.

Poniżej znajduje się badanie teorii „syntetycznego pasożyta”, w której tlenek grafenu jest wykorzystywany jako system dostarczania.


1. Email

„Tlenek grafenu jest również tajnym systemem dostarczania”

O twoim artykule:

Pfizer ‚Vaccine’ zawiera 99% tlenku grafenu po analizie mikroskopem elektronów

https://stateofthenation.co/?p=71587

Grafen nie tylko wpływa na krew (krzepnięcie i powodowanie powstawania RBC *, ale jest systemem dostarczania; tlenek grafenu jest nośnikiem… jak koperta niesie list… gdy koperta dotrze do miejsca przeznaczenia (spełnia warunek otwarcia), zostaje otwarta. Powodem, dla którego szczepionki musiały być przechowywane w niskich temperaturach, jest… kiedy grafen wyczuwa ciepło (jak wewnątrz ciała), zaczyna uwalniać to, co niósł.

*RBC = czerwone krwinki

W załączeniu plik pdf z patentem i kilka zdjęć z mojego mikroskopu:

Pdf: US11107588

Od patrzenia na rzeczy na moim mikroskopie (patrz zdjęcia poniżej)… wygląda na to, że to, co ludzie uważają za „białka kolca”, jest naprawdę pasożytniczym jajem … grafen może uwalniać jaja, ale także wyhodowane pasożyty mogą uwalniać jaja… w załączeniu kilka moich zdjęć… Mogę się mylić, ale nie sądzę. Myślę też, że są to syntetyczne pasożyty (wykonane w laboratorium)… więc nie jest tak łatwo się ich pozbyć. Iwermektyna jest lekiem przeciwpasożytniczym… dlatego nawet na początku niektórzy ludzie mówili, że Ivermectin pomógł komuś przejść przez Covid-19.



Oto kilka zdjęć grafenu we krwi. Jest to czarna maź na krawędziach.


Wirusy nie przenoszą się z człowieka na człowieka (CDC udokumentowało badania, w których zero badanych zachorowało, gdy próbowali na wiele różnych sposobów narazić ich na wirusa), ale pasożyty tak.

Wygląda na to, że wstrzykują ludziom tlenek grafenu, pasożyty, nanotechnologię (kropka kwantowa / nanity) i hydrożel (krystalizuje podczas suszenia).


2. Email

„Pasożyty są zintegrowane ze sztuczną inteligencją i samoorganizującym się”

Myślę, że pasożyty są zintegrowane ze sztuczną inteligencją i samoorganizującym się – wciąż wracają. Wierzę, że dostałem hydrożel i kropki kwantowe za pomocą wacika do testu PCR … Zrobiłem herbatę z igłą sosnową i znalazłem osad na dnie białego kubka (patrz zdjęcia, które poniżej), więc umieściłem go również na mikroskopie i był wypełniony cząstkami grafenu i pasożytami (gotująca się herbata = ciepło).

Myślę, że jest rozpylony w smugach chemicznych i był na igłach sosnowych (patrz poniższy film). Do tego też załączam zdjęcia.

Początkowo patrzyłem tylko na krew przez mikroskop, aby sprawdzić, czy mogę powiedzieć, dlaczego jestem tak zmęczony przez cały czas. Kiedy zobaczyłem rouleaux tworzące się RBC, zdałem sobie sprawę, że RBC układają się w taki układ, a nie rozdzielają i płyną swobodnie, co muszą zrobić, aby przenosić tlen (O2 = energia), co może wyjaśnić niektóre zmęczenie.

Próbując zbadać przyczyny – znalazłem coś, co mówiło o dodatnim ładunku powodującym to. Myślę, że 5G, WiFi, telefony komórkowe EMF mogą być częścią równania*, ale po prostu czułem, że jest więcej … szukając więcej, znalazłem pasożyty i coś, co wydaje się być grafenem. Wtedy pomyślałem… hej, może coś jest w moim śluzie, aby wyjaśnić stały szum w uszach.

*Myślę, że układanie RBC ma również coś wspólnego z ładunkiem grafenu i / lub 5G, WiFi, EMF smartfonów, promieniowaniem mikrofalowym.

Więc zabij wszystkie pasożyty, ale czy masz pomysł, jak pozbyć się hydrożelu, kropki kwantowej i grafenu we krwi? Odczuwam również ból wokół serca i wierzę, że jest to spowodowane grafenem.

Wodorotlenek grafenu

Ponieważ grafen jest tak cienki (jedna warstwa cząsteczkowa i bardzo twardy) – nie tylko działa jako mechanizm dostarczania, ale gdy przepływa przez krew, działa również jak żyletka przecinająca niektóre RBC – wtedy ciało rozpoznaje krwawienie i reaguje krzepnięciem (wiem to z bycia pielęgniarką).

Lekarz, który zwrócił na to uwagę (odcięcie RBC) – mówią, że został zamordowany – z tego, co powiedziała jego żona, brzmi to tak, jakby został uderzony DEW.

Czy słyszałeś o sportowcach spadających podczas gry? Grają ciężko, więc ich krew pompuje szybciej / płynie szybciej = więcej RBC jest ciętych = więcej krzepnięcia. Sens.

Czy chcesz obraz pasożyta wypluwającego białka kolca / jaja pasożyta? Myślę, że wygląda na to, że jaja ciągną się obok, gdy się poruszały. Załączam go. Następujący sposób:


Na ostatnim załączonym zdjęciu wygląda na to, że strona, z której wychodzą kolce / jaja, niszczy RBC.

Gdybyś zobaczył wszystkie zdjęcia, które zrobiłem z mojego mikroskopu, byłbyś zdumiony… i prawdopodobnie chory.

Nie dostałem szczepionki na Covid-19. Miałem jeden test PCR w kwietniu 2020 roku i zostawiłem go we łzach, że bolało tak bardzo. Niedługo potem poczułem, że twarda energia uderzyła mnie do góry nogami i miał częste bóle głowy i ciągłe dzwonienie w uszach (szum w uszach) – teraz ponad 1 1/2 roku później bóle głowy nie są tak częste, ale promieniują z lewej zatoki … ale szum w uszach nigdy się nie zatrzymał.

Miałem wtedy 57 lat i nigdy wcześniej nie miałem szumu w uszach i bardzo rzadko miałem bóle głowy, bez historii alergii. Czuję, że mogli wszczepić „Theragripper” (stworzony przez John Hopkins University) http://jhu.technologypublisher.com/technology/17242

Jeśli Theragripper nie został wszczepiony, może znajdować się na wacikach, może również mieć hydrożel z kropką kwantową / nanitami. Krystalizacja hydrożelu i kropki (czarne kółka), które znalazłem w śluzie nosowym lub śluzie z tylnej części gardła. Wygląda na to, że grafen i pasożyty oraz białka / jaja kolców są w mojej krwi.


Tlenek grafenu i zredukowany tlenek grafenu wykazują kardiotoksyczność poprzez regulację peroksydacji lipidów, stresu oksydacyjnego i dysfunkcji mitochondriów

Grafen

https://en.wikipedia.org/wiki/Graphene


Poprzednie dwa e-maile i zdjęcia zostały przesłane przez bardzo inteligentny RN w Michigan. Jej super przysadka COVID-19 z pewnością przełamała nowy grunt. Dlatego ten istotny materiał i dowody Covid powinny być rozpowszechniane daleko i szeroko, aby inni badacze medyczni i badacze naukowi mogli dalej rozwijać te linie badań.

Silne hipotezy przedstawione powyżej są po prostu zbyt przekonujące, aby je zignorować lub przeoczyć. A konsekwencje niezrozumienia prawdziwych niebezpieczeństw związanych zarówno z bronią biologiczną COVID-19, jak i uzbrojonymi „szczepionkami” na Covid są po prostu zbyt wielkie, aby nie reagować na nie z całą celową szybkością.


Stan narodu

7 grudnia 2021 r.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=100413#more-100413

Comments

 1. chybanie says:

  Brakuje mi konkretnego zdjęcia fiolki ze „śmierciawką” i poszczególnych etapów przygotowania z niej preparatów mikroskopowych.
  Bez tego dowodu można podstawić do artykułu dowolne zdjęcia dowolnego „syfu” i następnie interpretować, co się chce bazując na niewiedzy czytelników.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dowodów jest na temat składu szczepionek całe zatrzęsienie i w necie i na naszej stronie, każdy może poszukać, co wymaga trochę trudu… my nie będziemy podsuwać pod nos, bo widać, że Pan posługując się jedynie „wiarą’ i tak w to nie uwierzy…
   Dodamy, że jeden z członków naszego Klubu brał udział kilka miesięcy temu w poufnym spotkaniu, gdzie kilka osób przebadało 10 szczepionek Pfizera pod zwykłym mikroskopem szkolnym i… znaleźli coś co wyraźnie wyglądało jak chip i coś co wyglądało na robaka pasożytniczego… chociaż na żadnym z nich niestety nie znaleziono pieczątki lub logo Pfizera, co może by Pana przekonało, w odróżnieniu do komentowanego artykułu…

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Pana komentarz nie ukaże się ze względu na prowokacyjną i bezczelną treść. Wskazaliśmy Panu drogę poszukiwań w wielu artykułach na naszej stronie i w necie, to jest lekcja do odrobienia dla Pana, jeśli nie jest Pan leniwy umysłowo. CI KTÓRZY WIEDZĄ (a wielu stałych i uważnych naszych czytelników to wie, składając puzle) TO NIE POTRZEBUJE DOWODÓW. JEŚLI KTOŚ POTRZEBUJE DOWODÓW ZE WZGLĘDU NA SWOJE TRWAŁE NEGACJONISTYCZNE PRZEKONANIA I WIARE W NIE, TO NAWET GDY MU LATAJĄCY SPODEK WYLĄDUJE PRZED OKNEM, TO POWIE, ŻE TO JEST ILUZJA, FATAMORGANA, OMAMY CZY INNE HALUNCYNACJE…
   Bowiem umysł jest jak spadochron, nie działa jeśli nie jest otwarty… albo ktoś jest prowokatorem (JL)

Wypowiedz się