Dziesięć „wariantowych” prognoz OMICRON na rok 2022 i później… globalistyczny autorytarny podręcznik rozebrany do naga

Zdjęcie: Dziesięć "wariantowych" prognoz OMICRON na rok 2022 i później... globalistyczny autorytarny podręcznik rozebrany do naga

(Naturalne wiadomości) Omicronowa „wariantowa” histeria medialna jest czystą fikcją. To nic innego jak orwellowska operacja terroryzmu psychologicznego w stylu 1984 roku, która została zaprojektowana, aby utrzymać populacje świata w niewoli i posłuszeństwie, podczas gdy rządy terrorystyczne realizują swoje globalne programy wyludniania / ludobójstwa.

Zły geniusz tej narracji polega na tym, że nie wymaga ona żadnych dowodów. Ponieważ nikt nie widzi „wariantu” – i ponieważ nigdzie na świecie nie ma izolowanych próbek wirusa omikrony do potwierdzeń testów laboratoryjnych – skoordynowana kampania histerii w środkach masowego przekazu po prostu wszczepia ludzką świadomość iluzją omikrona, której towarzyszy skrajny strach.

Do tej pory u nikogo w Ameryce nie zdiagnozowano tego wariantu i nikt nie zmarł z tego powodu nigdzie na świecie. Jednak dzięki medialnemu journo-terroryzmowi połowa Ameryki szaleje teraz na punkcie czegoś, co prawdopodobnie w ogóle nie istnieje. „Omicron” jest prawie na pewno skoordynowaną fabrykacją.

Jednak znikąd mediom udało się zaprogramować populację, aby straciła rozum po wspomnieniu słowa „mutacje”. Chociaż przypadkowe mutacje w materiale genetycznym mają miejsce dosłownie miliony razy każdego dnia w ciele każdego człowieka, nagle „mutacje” są najstraszniejszą rzeczą, jaką można sobie wyobrazić, zgodnie z hiperwentylującymi mediami. (Dlatego nazywam omikron „przerażającym”, a nie wariantem.)

W ciągu ostatnich dwóch lat globaliści potwierdzili, że STRACH, a nie „nauka”, jest ich ostatecznym mechanizmem kontroli nad ludzkością.

Pamiętasz, kiedy w 2020 roku powiedziano nam wszystkim, że jeśli tylko 60 – 70% kraju zgodzi się na dwa strzały, wszystko wróci do normy i covid się skończy? To wszystko było wyrachowanym kłamstwem od samego początku.

Kłamstwo obiecywało wolność, jeśli ludzie tylko się do niego zastosują, ale to, co przyniosło, to tyrania i strach… wraz z niekończącym się posłuszeństwem wobec przymusowej przez rząd zgodności ze szczepionkami.

To, co 2020 i 2021 roku wyczerpująco udowodniły globalistom, to fakt, że strach jest ich ostateczną bronią przeciwko ludzkości. Dzięki zastosowaniu skoordynowanego strachu mogą przekonać około połowy populacji świata do wstrzyknięcia im śmiertelnych zastrzyków terapii genowej białka kolczastego, które z czasem ich zabiją. Dogodnie, wszystkie te zgony można obwiniać o coś innego – na przykład raka – unikając w ten sposób skupienia się na szczepionkach.

Nawiasem mówiąc, dlaczego istnieje już 29-krotny wzrost liczby martwych dzieci? Jak pisze Steve Kirsch w Substack.com:

W Waterloo w Ontario nastąpił 29-krotny wzrost liczby martwych dzieci, który rozpoczął się po wprowadzeniu programu szczepień. Wszystkie matki martwych dzieci zostały zaszczepione…

Tak, to wielka sprawa. Ale nikt nie słucha. Ryzyko sercowe może wzrosnąć 1000 razy po szczepieniu i nie miałoby to znaczenia. Nikt nie słucha.

Jak psychologowie wiedzą bardzo dobrze, gdy strach łączy się z przeciążeniem sensorycznym (tj. Zbyt dużą ilością wiadomości, zbyt wieloma głosami, sprzecznymi raportami itp.), Ludzie naturalnie domyślnie dowiadują się do wszystkiego, co przypomina autorytet. Ich racjonalny umysł jest całkowicie zamknięty i nie mogą już angażować się w krytyczne myślenie. Kiedy zostaną wystarczająco powaleni w nieustanny strach, rządy świata zapędzają ich do ośrodków szczepień na ich posłuszne szczepionki wyludniania. Ze stroną wyrwaną prosto z eksperymentu więziennego Stanforda, przekształcają również posłusznych odbiorców vax w społecznych „strażników więziennych” / egzekutorów, którzy żądają, aby wszystkim innym wstrzykiwano tę samą miksturę … bo inaczej.

To dlatego tak wielu vaxxed ludzi zamieniło się w wściekłych szaleńców, którzy próbują wymusić swoje śmiertelne strzały na wszystkich wokół nich. (I być może priony szczepionkowe również zjadają ich mózgi, powodując agresywne zmiany osobowości…)

Dziesięć prognoz dotyczących tego, jak histeria omicronów zostanie wykorzystana przez rządy terrorystyczne do przyspieszenia morderczego ludobójstwa przeciwko ludzkości

W ciągu ostatnich kilku miesięcy publicznie przewidziałem wydanie nowej, bardziej przerażającej narracji o bioweaponie. Skoordynowany medialny omicron freakout został łatwo przewidziany, a wielu z nas w niezależnych mediach przewiduje dokładnie to.

Ale co zrobią dalej? Jest to również bardzo łatwe do zauważenia, ponieważ wszystko pochodzi z tego samego podręcznika co covid. Histeria Omicron będzie agresywnie popychana i wykorzystywana w każdy możliwy sposób, aby osiągnąć totalitarną kontrolę nad masami, które następnie zostaną ustawione w kolejce i zabrane do obozów śmierci w celu skutecznej eksterminacji.

Oto moje dziesięć prognoz na Omicron i 2022:
Prognoza nr 1: Histeria wariantu Omicron zostanie wykorzystana do zresetowania paszportów szczepionkowych wszystkich do zera,zmuszając ludzi do zupełnie nowej rundy szczepionek dla tego nowego wariantu. Ci, którzy są na tyle głupi, aby pójść za szczepionkami wariantowymi omikronu, będą zapisywać się na niekończącą się serię zastrzyków z białek kolczastych, które ostatecznie ich zabiją.
Prognoza nr 2: Histeria Omicron zostanie wykorzystana do usprawiedliwienia agresywnych nakazów szczepień, domagając się, aby ta „nowa sytuacja nadzwyczajna” przeważyła nad wszystkimi prawami człowieka, wolnością medyczną i autonomią ciała.
Prognoza #3: Chociaż wariant omikrony do tej pory znaleziono tylko u w pełni zaszczepionych osób, kłamliwe media korporacyjne będą obwiniać za jego pochodzenie nieszczepionych.
Prognoza nr 4: Wariant omikrony zostanie wykorzystany jako przykrywka przez korporacyjne media, aby spróbować wyjaśnić wszystkie zgony z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) spowodowane przez szczepionki covidowe. Nawet gdy zaszczepieni ludzie umierają w dużych ilościach, media będą obwiniać nieszczepionych (patrz # 3, powyżej) i żądać, aby nieszczepione osoby zostały całkowicie zamknięte i pozbawione dostępu do społeczeństwa.
Prognoza nr 5: Histeria Omicron zostanie wykorzystana do próby kryminalizacji sprzeciwu wobec szczepionek,mandatów, rządowej „władzy” lub przestępców covidowych stojących za badaniami nad zyskiem funkcji, takich jak Anthony Fauci. Wszystkie takie odmienne wypowiedzi zostaną uznane za „zagrożenie dla społeczeństwa”, a ci, którzy wygłoszą taką mowę, zostaną oskarżeni o zabijanie ludzi.
Prognoza nr 6: Masowa histeria forsowana przez media journo-terrorystyczne usprawiedliwi gubernatorów nakazujących więcej blokad,prowadząc do większej liczby awarii łańcucha dostaw, niedoboru produktów i inflacji cen.
Prognoza #7: Jeśli media mogą popchnąć histerię omicron z wystarczającą zaciekłością, zostanie ona wykorzystana do odwołania wyborów w połowie kadencji w 2022 r. lub zażądania powszechnego głosowania korespondencyjnego,powołując się na „ekstremalne niebezpieczeństwa” związane z każdym, kto wychodzi publicznie.
Prognoza nr 8: Za każdą porażkę ekonomiczną spowodowaną przez niekompetentny, zbrodniczy reżim Bidena obwiniany będzie omicron. Ten wyimaginowany „wariant” natychmiast staje się kozłem ofiarnym niebotycznych cen energii, niedoborów dostaw i pustych półek w sklepach spożywczych. Media będą obwiniać o wszystko omicron, a następnie będą obwiniać omicron na nieszczepionych.
Prognoza nr 9: W pewnym momencie albo wariant omikrony, albo następny, który zostanie uwolniony, zostanie wykorzystany do usprawiedliwienia obowiązkowych szczepionek od drzwi do drzwi w Ameryce,wraz z medycznym porwaniem każdego, kto stawia opór, zabierając go do obozów koncentracyjnych covid w celu skutecznej eksterminacji. (Ta praktyka rozpoczęła się już w Australii, gdzie wojsko porywa rdzennych mieszkańców i zabiera ich do obozów z bronią w ręku.)
Prognoza nr 10: Omicron nie będzie ostatnim wariantem, który jest używany do wywoływania masowej histerii i wielomiliardowych wypłat rządowych dla Big Pharma. Ta scamdemia będzie powtarzana co roku, na zawsze, tak długo, jak długo ludzie pozostaną w strachu i będą się z nim godzić.

Uzyskaj pełne informacje w mojej krótkiej aktualizacji podcastu tutaj:

Brighteon.com/049472b3-a836-4aeb-8e81-152d5c2146d8

Obejrzyj więcej podcastów, wywiadów i raportów specjalnych na stronie:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2021-11-28-mass-media-complex-of-america-is-a-pandemic-of-misinformation.html#

Wypowiedz się