Schemat szczepień na Covid w celu popełnienia ludobójstwa i wyludnienia Ziemi ujawnia się

Stan narodu

Nigdy w całej zapisanej historii nie było wysoce skoordynowanego globalnego spisku, aby wstrzyknąć każdej osobie na planecie niezwykle niebezpieczną i śmiertelną „szczepionkę”.

W rzeczywistości przytłaczający ogólnoświatowy schemat dźgania każdego człowieka niesprawdzonym i wysoce eksperymentalnym strzałem jest zarówno niezrównany, jak i szokujący do skrajności (i to jest grube niedopowiedzenie).

Oczywiście, coś jest BARDZO nie tak z tym obrazem… i z dnia na dzień robi się coraz brzydszy.

Ale jakie są oczywiste powody tego najbardziej niebezpiecznego eksperymentu, jaki kiedykolwiek przeprowadzono na całej rasie ludzkiej bez jej wiedzy lub wymaganej zgody?

LUDOBÓJSTWO I WYLUDNIENIE Z PREMEDYTACJĄ

ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ CHORÓB I OSŁABIENIE

DOWODZENIE I KONTROLA
NAD KAŻDYM CZŁOWIEKIEM

A poprzednia lista trwających zbrodni przeciwko ludzkości reprezentuje tylko 3 najważniejsze priorytety OPERACJI COVID-19 i Covid Super Vaccination Agenda.

Przytłaczające dowody

Z każdym mijającym tygodniem cały świat otrzymuje szybko rosnący zbiór twardych dowodów naukowych, poszlak i anegdotycznych świadectw, które nieznośnie potwierdzają, że wysoce zaplanowane i skrupulatnie przeprowadzone ludobójstwo działa.

Sama platforma informacyjna SOTN Alt Media opublikowała tomy niepodważalnych informacji i oficjalnych danych, które ustanawiają wyraźny zamiar przeprowadzenia globalnego szaleństwa przestępczości wyludniania.

Kiedy wszystkie różne szaleństwa przestępczości Covid są rozpatrywane łącznie, jasne jest, że fala przestępczości o epickich proporcjach została uwolniona na planecie. A jednak ludzkość dopiero zaczęła być świadkiem niewielkiej ilości śmierci i chorób, na które Covid został zaprojektowany, zadając każdemu kontynentowi.

Jaki jest tutaj punkt krytyczny, ludzie?!

Kiedy ktoś przychodzi do ciebie z nożem, masz pełne prawo do samoobrony… nawet odebranie życia napastnikowi, jeśli jest to jedyny sposób na ochronę przed obrażeniami zagrażającymi życiu. Prawy?!

Podobnie, jeśli ktoś strzela do ciebie z broni palnej, masz pełne prawo odstrzelić go, nawet jeśli musi zostać zabity. Prawdziwy?!

Podobnie, jeśli jakikolwiek rząd, korporacja lub inna partia wymusi na tobie śmiertelne szczepienie, masz dane przez Boga prawo do odsunięcia ich od władzy i / lub pozycji po pośpiechu.

Atak biologiczny i chemiczny

To, co naprawdę reprezentuje broń biologiczna COVID-19 i uzbrojone „szczepionki” covidowe, to ewidentnie bezprawne ataki biologiczne i chemiczne na ludzkość zadane z wyraźnym zamiarem morderstwa, okaleczenia, osłabienia, obezwładnienia, okaleczenia i, na wiele innych sposobów, wyrządzenia nieodwracalnej szkody nieświadomym ofiarom.

Bądźmy szczerzy:

Nikt – żaden rząd, żadna korporacja, żadna firma, żadna osoba fizyczna lub inny podmiot pod słońcem – nie ma prawa ani legalnego upoważnienia do zatrucia któregokolwiek z nas lub wstrzyknięcia szkodliwych substancji do naszego ciała.

Żaden rząd ani podmiot korporacyjny nie może zgodnie z prawem nakazać podawania szkodliwych szczepionek zawierających nieujawnione środki biologiczne i / lub chemiczne, z których niektóre są wysoce niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego, inne są dość śmiertelne.

Podobnie, żaden podmiot nie ma uzasadnionej mocy, aby wyrządzić nam krzywdę lub zaszkodzić nam poprzez egzekwowanie jakiegokolwiek prawa rządowego lub ustawy, zasady lub regulacji, mandatu lub nakazu. Żaden rządowy lub korporacyjny proces lub procedura, która szkodzi lub oszukuje, nie ma żadnej legitymacji prawnej.

W świetle tych oczywistych zasad prawnych i prawd ustawowych, miliardy pokrzywdzonych osób rozsianych po całym świecie mają wiele środków prawnych w związku z ludobójstwem spowodowanym przez Covid.

Ponieważ korporacje Big Pharma vax, które wyprodukowały fałszywe szczepionki, celowo nie ujawniły pełnej listy szkodliwych składników, każdy z nich jest prawnie i finansowo odpowiedzialny wobec tych, którzy zostali zranieni przez szczepionkę. To samo dotyczy tych, którzy jeszcze nie doznali żadnego widocznego urazu lub choroby. (Miliony ofiar przyjmowały „szczepionki” covidowe bez świadomej zgody.)


Z powodu twardych dowodów dowodzących „celowego oszustwa” firmy Pfizer, „drzwi do procesów sądowych po prostu otworzyły się szeroko” – adwokat ds. Sporów handlowych na Florydzie


Podobnie te rządy – na każdym szczeblu – które umyślnie uczestniczyły w tym ludobójczym systemie, są również odpowiedzialne za odszkodowania zarówno kompensacyjne, jak i karne.

Jednak to rozległy spisek przestępczy celowo prowadzony w celu popełnienia masowych morderstw i rozprzestrzeniania się chorób, za który sprawcy przestępstw Covid muszą zostać natychmiast pociągnięci do odpowiedzialności. Ponieważ jest tylko jeden sposób na szybkie zamknięcie giganta szczepionkowego Covid toczącego się po całej planecie – sprawcy muszą zostać zatrzymani i wypróbowani w najszerszym zakresie prawa.

Jeśli My, Ludzie, zostaniemy udaremnieni w naszych słusznych staraniach o zakończenie Covid Super Vaccination Agenda, posiadamy wszelkie ważne prawo i konstytucyjne uprawnienia do aresztowania przestępców Covid i ścigania ich w najszerszym zakresie prawa – w stylu sprawiedliwości ludowej.

Konkluzja:

Naprawdę, jesteśmy w kluczowym punkcie „kto pierwszy kogo zdejmie”. Globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata wie, że kiedy z powodzeniem uderzą w masę krytyczną ludzi na całym świecie, skutecznie wygrają wojnę. Dlatego My, Naród, musimy działać szybko i zdecydowanie, jeśli mamy zapobiec temu, aby pełnowymiarowy scenariusz COVID-1984 wyprzedził całą cywilizację planetarną. Jak dokładnie wygląda przytłaczająca siła ogromnej „siły ludu”?

Następujący sposób:


Oto, jak straszna tyrania

Trudeau może zostać zakończona dzisiaj


Stan narodu

10 października 2021 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=89026

Wypowiedz się