Prawnik: „S̲Z̲C̲Z̲E̲P̲I̲E̲N̲I̲A̲ są NIELEGALNE” Tak mocno jeszcze nie było

WSZYSCY CI, KTÓRZY PRZYMUSZAJĄ, PROMUJĄ, NAMAWIAJĄ I TWORZĄ NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ I USTAWAMI PRZEPISY DO SZCZEPIEŃ NA COVID ORAZ TWORZĄ SEGREGACJĘ DLA NIESZCZEPIONYCH, POCZĄWSZY OD NAJWYŻSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE POPRZEZ KIEROWNIKÓW ZAKŁADÓW PRACY, W TYM ZDROWIA, AŻ DO ZWYKŁYCH LUDZI, TAKŻE W RODZINACH, SĄ PRZESTĘPCAMI !

WSZYSCY !!! 

Poniższy wywiad z mecenas Kubalą potwierdza to także od strony prawnej, obok wielu artykułów merytorycznych na naszej stronie O UDOWODNIONEJ EWIDENTNEJ SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ, w tym następujących 4, o charakterze kompleksowym:

RAPORT – Miliony umierają od szczepionek
FUNDAMENTALNE DOWODY O OSZUSTWIE I LUDOBÓJSTWIE WSZECHCZASÓW W LIŚCIE OTWARTYM do senatora Rona Johnsona w sprawie szczepionek i pandemii COVID-19
OSTATECZNY DOWÓD: Covid-19 miał zapoczątkować Nowy Porządek Świata
FAŁSZYWE TESTY = FAŁSZYWA PLANDEMIA. ZACHOWUJ CIERPLIWOŚĆ, IGNORUJ I NIE POŚWIĘCAJ SIĘ DLA „ŚWIĘTEGO SPOKOJU” !!!

Redakcja KIP

Opublikowano za: Bądź Na Bieżąco

Wybrane komentarze

Marek Lapszyn

Czy Niedzielski Kaczyński Szumowski Duda Simon i reśta krętaczy to slyszy. I tyśjące Kowidiotów to slyszy czy NIE!!! .Brawo dla Pani.👍♥️

Ojciec Kogut

Gwarantuję, że nie słyszą i nie chcą słyszeć. Mam dość częsty kontakt (z racji swojego zawodu) z takimi kowidiotami i zesranymi ze strachu zaszczepieńcami. Nawet jakby padało żabami nic nie zmieni ich poglądów. Kto myśli inaczej niż oni jest degeneratem umysłowym i najgorszą sfołoczą.
Smutne Mzimu

 @Ojciec Kogut  Do pełnego nawet Salomon nie naleje… Żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba wiedzieć, że się nie wie. Żeby przyznać się do błędu, trzeba wiedzieć, że się dało nabrać. A to boli najbardziej. Lęk przed ośmieszeniem dla niektórych jest nie do opanowania.

stevan

Kom. z sieci: A szpryca jest sponsorowana po to, by pozbyc sie kilku miliardow ludzi. Girl with an Indian emerald: Znajomy 34 lata- 12 godzin po szprycy poszedl wylew za wylewm, nie zyje, byl zdrowy. Chlopak 29 lat po szprycy na 3 dzien noga cała czarna do uda musieli amputowac,następnie facet pod 60 siatkę, po (dzonsonie)specjalnie tak napisalam bo kasuja) dwie nogi jak banie pekly zyly pod kolanami nie mogli zatamowac krowtoku ledwo dyszy,przed szpryca nie mial zadnych problemow z zylami.Kolegi mama po szprycy lezy nieprzytomna pod respiratorem,nastepny facet po szprycy nie ma sily wbic szpadla w ziemie, a pracowal silowo. I tak dalej, jest tego wiecej w moim otoczeniu.

Paweł Jimmi

31:57 Kuźwa za działanie na szkodę spółki trafia się przed sąd, a za działanie na szkodę państwa i narodu pozostaje się premierem tegoż państwa.

Marcin

Ten dyrektor powinien ponieść mimo wszystko karę Nie takie zachowanie jako dyrektor Kara i to sroga włącznie z więzieniem Blisko jego zachowanie do grupy SS więc powinno się takich piętnować -proste

MrSleek B.

Mój kolega z pracy miał taką sytuację, że lekarka powiedziała mu, że jeśli się nie zaszczepi on i jego żona, to nie przyjmą ich dzieci do przychodzni (jedno z dzieci ma astmę i oboje często chorują). Dla mnie to jest chore, a taki lekarz powinien polecieć ze stołka na zbity pysk, bo to jawne zmuszanie kogoś wbrew jego woli i szantaż, zwłaszcza że kolega by się nie zaszczepił, bo jest przeciwny temu wszystkiemu, ale dla dzieci zrobi wszystko.

mrfisto666

Koncerny robią miliony, a taki lekarz za darmo napycha im kieszenie.

Iwona Gwo

Podałabym pani doktor kartkę że bierze ona na siebie odpowiedzialność za zdrowie całej rodziny po szczepieniu.

Pixi

Za granicą znajomy usłyszał od lekarza, że nie będzie mu leczyć nogi, dopoki się nie zaszczepi. Wzial szczepionkę i lezy w goraczce 38 stopni. Powinien byl wziac to na papierze od lekarza, albo go nagrać.
Stasia Michalak

Nie czekać od razu usunąć ze stanowiska takiego lekarza a tę przychodnię zamknąć a cały personel na bruk, i niech szukają pracy. Zatrudnić normalnych ludzi i lekarzy to była by nauczka dla innych.
piotr Piotr

Zaszczypani sami sobie winni za głupotę i bezmyślność,

Adam Cichanowski

Stanowcze NIE! Segregacji gdzie kolwiek! KONSTYTUCJA RP JEST PONAD TO CO RZAD PIS TWORZY SIĘ OPOR MA SENS NARODZIE. Dziekujemy pani RADCO PRAWNY KUBALA.

Ewa Gaj

Wielce szanowny „pan” morawiec nie podlega przecież polskiemu prawu! Może by trzeba zawezwać „ważnych” z usraela, żeby się nim zajęli?

Maria Mackiewucz

Na bieżąco byłoby gdybyście wcześniej mówili żeby uczniowie i studenci nie poddawali bezczelnemu, bezprawnemu przymusu przyjęcia szczypawki❗️❗️❗️

Pain

Identyczne problemy posiada wiele innych krajów, dopóki ludzie się nie obudzą i nie połączą siły to nie widzę szans na zmianę…
Alicja Stępień

W mojej przychodni rodzinnej lekarka patrząc w monitor powiedziała, że jestem nie zaszczepiona i czy nie boję się do przychodni przychodzić! Odpowiedziałam że, jak byłam mała, to się bałam, a teraz nie i nie mam zamiaru się szczepić! Na tym dyskusja się skończyła

Piotr P

https://youtu.be/3OcTEEnKhQc link o składzie szczepionek prosze zob ciekawe, dr Franz, bedzie z nim wywiad w NTV u Zagórskiego !!!

Jx Jankovsky

I to jest to, że dyskusja się kończy a lekarz powinien racjonalnie wytłumaczyć dlaczego to jest dobre dla pacjenta.


Spi Rit

Nie tylko uczniowie są dyskryminowani ,nauczyciele też ,np.S.P nr 60 w Poznaniu :Pani dyrektor wysłała na przymusową kwarantanne nauczyciela ktory nie jest dziabniety ponieważ dziecko w klasie miało korone ,ale nauczyciele dziabnieci mogli zostać !

Paolka Polka

Milicjanci najczęściej powołują się na art. 15 ustawy o policji, czyli… czynności policji typu legitymowanie, co na pewno nie jest podstawą prawną interwencji.

Edward Sulek

Nieprawość i niesprawiedliwość – to sedno elit wybranych przez PiS

Agata Majka

Może warto sprawdzić szpitale i przychodnie. Dlaczego rozróżniają pacjentów na zaszczepionych i nie. Tych pierwszych traktują skandalicznie, można powiedzieć.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=zFDkPeAtA-Q&t=72s

Wypowiedz się