Pojawia się wideo, na którym dr Fauci zaleca powszechną szczepionkę przeciw grypie w październiku 2019 r.

Zeszłej nocy Alex Jones z Infowars.com wygłosił specjalną transmisję dotyczącą filmu z października 2019 r., o którym właśnie się dowiedzieli, że była dyskusja panelowa prowadzona przez Milken Institute i omawia potrzebę uniwersalnej szczepionki przeciw grypie.

Pełne wideo poniżej:

Odtworzony przez nich klip wideo z tego wydarzenia to trwający 1 minutę i 51 sekund dialog pomiędzy moderatorem, Michaelem Specterem, dziennikarzem, który jest pisarzem New Yorker, a także adiunktem profesorem bioinżynierii na Uniwersytecie Stanforda, Anthonym Faucim, dyrektorem Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych oraz Rick Bright, dyrektor HHS Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA).

W tym krótkim klipie, który został zaczerpnięty z godzinnej dyskusji panelowej, Anthony Fauci wyjaśnia, że ​​wprowadzenie nowego, nieprzetestowanego rodzaju szczepionki, takiej jak szczepionka mRNA, zajęłoby co najmniej dekadę („jeśli wszystko pójdzie idealnie”) odpowiednich prób i być zatwierdzonym przez FDA.

Wiedziałby, ponieważ próbował to zrobić już od około dekady (październik 2019), próbując opracować szczepionkę na HIV opartą na mRNA.

Ale teraz dyskutowali o czymś znacznie większym niż tylko szczepionka dla pacjentów z AIDS. Mówią o „uniwersalnej szczepionce przeciw grypie”, którą każdy musiałby przyjąć – ogromnym rynku dla Big Pharma!

Rick Bright, dyrektor HHS Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA), następnie przemawia i stwierdza, że ​​może to zmienić „jednostka ekscytacji, która jest całkowicie destrukcyjna i nie jest zobowiązana do biurokratycznych sznurków i procesów”.

Oto krótki klip, który umieściłem na naszych  kanałach Bitchute  i  Rumble  zeszłej nocy:

Alex Jones spędził zeszłej nocy ponad 50 minut,  omawiając to w swoim programie i wygląda na to, że  opisał to również w swoim programie dzisiaj .

Nie miałem jeszcze okazji ich obejrzeć, ponieważ poszedłem i znalazłem oryginalny 1-godzinny film z dyskusji panelowej i spędziłem dzień słuchając go i analizując, aby móc przekazać ten raport naszym czytelnikom.

Dołączyli do Fauciego, Ricka Brighta i Michaela Spectera na tym wydarzeniu:

  • Margaret Hamburg, minister spraw zagranicznych, Narodowa Akademia Medyczna
  • Bruce Gellin, prezes, Global Immunization, Sabin Vaccine Institute
  • Casey Wright, CEO, FluLab

Krótko mówiąc, ta dyskusja panelowa koncentrowała się na tym, co postrzegali jako potrzebę uniwersalnej szczepionki przeciw grypie, ale przyznali, że stary sposób wytwarzania szczepionek nie był wystarczający do ich celów i że potrzebowali jakiegoś globalnego wydarzenia, na którym wiele osób było umiera, aby móc wypuścić nową szczepionkę mRNA do testów publicznych.

Wszyscy zgodzili się, że coroczny wirus grypy nie był wystarczająco przerażający, aby stworzyć wydarzenie, które przekonałoby ludzi do przyjęcia uniwersalnej szczepionki.

A jak wiemy dzisiaj, około 2 lata po tym wydarzeniu, tym „przerażającym wirusem”, który został wprowadzony, był wirus COVID-19 Sars.

I tak teraz wiemy, dlaczego grypa po prostu „zniknęła” w sezonie grypowym 2020-21. Został po prostu zastąpiony przez COVID-19 w sprytnie zaplanowanej na całym świecie „pandemii”, aby wprowadzić pierwsze na świecie uniwersalne szczepionki mRNA.

To był zawsze cel, a poprzednie wysiłki poprzez różne grypy, AIDS, Ebolę i inne „wirusy” nie powiodły się w doprowadzeniu do opracowania uniwersalnej szczepionki do wstrzykiwania całej populacji świata.

Margaret Hamburg stwierdziła, że ​​w związku z wprowadzeniem na rynek „uniwersalnej szczepionki”:

„Czas przestać mówić i nadszedł czas na działanie”.

„Myślę, że dzieje się tak również dlatego, że nie mieliśmy poczucia pilności”.

Michael Spectre pyta:

„Czy potrzebujemy wielu ludzi, aby umrzeć, aby pojawiło się to poczucie pilności?”

Hamburg odpowiada, że: „Co roku na grypę umiera już wiele osób”.

Bruce Gellin twierdzi, że w zasadzie ludzie nie boją się wystarczająco terminu „grypa”.

Jest tak wiele rzeczy, które zostały ujawnione na temat tego, jak myślą Big Pharma i rządowe władze zdrowotne podczas tej dyskusji panelowej. Na przykład ubolewają nad faktem, że jeśli wykonują zbyt dobrą pracę w służbie zdrowia, to tracą fundusze na opracowywanie produktów zwalczających wirusy.

Michael Specter stwierdza: „Wydaje mi się, że jednym z przekleństw świata zdrowia publicznego jest to, że jeśli dobrze wykonujecie swoją pracę, wszyscy dobrze sobie radzą i są zdrowi”.

Hamburg: „I obcięli twoje fundusze”.

Rick Bright skarży się, że coroczna dystrybucja szczepionek przeciw grypie jest nieefektywna pod względem gromadzenia danych, a w trakcie tego procesu faktycznie przyznaje, że niektóre szczepionki po prostu nie działają dobrze:

„Każdego roku rozdajemy 150 milionów dawek szczepionek przeciw grypie sezonowej, nie wiemy nawet, ile osób jest zaszczepionych na podstawie dawek, które są dostarczane ludziom, jakie dawki otrzymali i jaki był prawdziwy wynik, abyśmy mogli uczyć się z tej bazy wiedzy o tym, jak zoptymalizować lub ulepszyć naszą szczepionkę. Są więc możliwości, które mamy dzisiaj…

Myślę, że jeśli ujawnimy dziś najsłabiej działające szczepionki na rynku, bardzo odkrywcze byłoby powiedzenie nam, którą z technologii posiadamy, i pozwoliłoby nam zagłębić się w te technologie, aby ustalić, dlaczego są one bardziej skuteczne. Obecnie istnieją licencje na szczepionki, które są bardziej skuteczne. Myślę, że po prostu boimy się przyznać do prawdy”.

Tyle jeśli chodzi o publiczną mantrę popieraną przez wielką farmę i rząd, że „nauka” szczepionek jest „ustabilizowana” i że są one całkowicie „bezpieczne i skuteczne”.

Casey Wright powtarza mantrę, która była publikowana co roku przed COVID, o tym, jak śmiertelny był wirus grypy: „Co roku na grypę umiera 650 000 ludzi”.

Jak wielokrotnie dokumentowaliśmy w ciągu ostatniej dekady w  Health Impact News , to po prostu nie jest prawdą. Są to dane szacunkowe, ponieważ faktyczne potwierdzone laboratoryjnie przypadki grypy każdego roku są bardzo małe, prawdopodobnie mniej niż 1000 w USA

Większość objawów grypopodobnych nigdy nie jest testowana w laboratorium w celu ustalenia, co je powoduje. Zawsze były klasyfikowane jako „grypa”, aby zawyżać liczby, aby uzasadnić bardzo dochodowy szczepionkę przeciw grypie każdego roku. Niektóre z naszych poprzednich relacji na ten temat:

Tak więc, ponieważ zawyżali przypadki COVID-19 od zeszłego roku, po prostu kontynuują politykę corocznego zwiększania liczby przypadków grypy w celu sprzedaży swoich szczepionek. Oczywiście nie mogli zrobić obu w zeszłym roku, ponieważ opinia publiczna szybko zorientowałaby się, że matematyka nie działa.

A jednak tak wielu ludzi kupiło kłamstwo, że środki COVID-19 pozbyły się grypy, ale nie COVID-19.

Ostatecznie dyskusję panelową można sprowadzić do: Nikt nie chce finansować badań nad uniwersalną szczepionką przeciw grypie. Jak więc to zmienić? Stworzyć pandemię strachu przed grypą (ale nie mogli nazwać tego „grypą”, ponieważ ludzie nie boją się już grypy, a strach przed „AIDS” również ustąpił).

Fauci następnie zajął się tym „problemem percepcji”.

Istnieje takie wyobrażenie (o grypie), jeśli jest tak poważne, dlaczego ludzie zapadają na grypę każdego roku i nie jest to katastrofa?

Kiedy masz do czynienia z chorobą taką jak HIV, jeśli zarażasz się wirusem HIV, to sprawa poważna. Niezależnie od tego, czy jesteś młody, czy jesteś w średnim wieku, czy jesteś stary. Jeśli zachorujesz na raka, to źle. Niezależnie od tego, czy jesteś młody, czy średniozaawansowany… natomiast jeśli to grypa, niektórzy ludzie przechodzą przez całe życie i nie ma na nich żadnego wpływu.

Nie ma nikogo, kto boi się grypy. Wchodzisz do grupy fokusowej i mówisz: Czy boisz się zarażenia wirusem HIV, jeśli jesteś zagrożony? Och, absolutnie.

Boisz się zachorować na raka? Absolutnie. Czy boisz się grypy? Nie przeszkadzaj mi.

Taka jest rzeczywistość tego, jak ludzie postrzegają grypę.

I będzie bardzo trudno to zmienić, chyba że zrobisz to od wewnątrz i nie powiesz: nie obchodzi mnie, jaka jest twoja percepcja, zajmiemy się problemem w destrukcyjny sposób….

Spectre następnie pyta:

Na dłuższą metę, z biegiem czasu, gdyby pandemia z 2009 roku była znacznie bardziej zabójcza, czy byłoby to lepsze dla ludzkości?

Wszyscy milczą, ponieważ najwyraźniej zastanawiali się, jak na to odpowiedzieć, a Spectre mówi: „Chodź, gang”.

Fauci ostatecznie odpowiada i mówi „nie”, ponieważ były inne lata, które były gorsze niż 2009 i nie zmieniło to niczego w kwestii stworzenia uniwersalnej szczepionki.

Hamburg następnie stwierdza:

Smutna prawda jest taka, że ​​kiedy dochodzi do poważnego kryzysu, skupia się na nim uwagę i zwykle środki, a następnie następuje pewna znacząca mobilizacja.

Potrzebujemy, #1, tym razem być inni, a także musimy naprawdę zorganizować się w sposób, w którym będzie odpowiedzialność za ciągłe działanie, a nie tylko reagowanie.

Widmo stwierdza:

Craig Venter, osoba kontrowersyjna, ale interesująca dla mnie, napisał, że uważa, że ​​powinniśmy mieć szczepionkę, tak aby jeśli wystartujesz samolotem z Hongkongu i zostaniesz zarażony, zanim wylądujesz w Nowym Jorku powinna być przygotowana i dostarczona dla ciebie szczepionka.

Jak szalone jest to? Jak daleko jesteśmy od tego? Czy kiedykolwiek tam dotrzemy?

Jasne odpowiedzi:

Nie powiem, jak daleko, ale nie sądzę, żeby to było zbyt szalone.

Myślę, że jeśli zbliżamy się do ery syntetycznych szczepionek, to usuniemy zależności od myślenia, że ​​szczepionka musi zostać wyhodowana w coś innego, jajeczko, komórkę lub komórkę owada – każdy rodzaj embrionu uzależnienia.

Jeśli możemy przejść do bardziej syntetycznego, opartego na kwasie nukleinowym, informacyjnego RNA, te sekwencje mogą być szybko udostępniane na całym świecie.

Następnie mówi o użyciu drukarki 3D do wydrukowania „łatki szczepionki”, której ludzie używają do podawania „szczepionki”.

Podczas tej dyskusji panelowej dowiadujemy się również, dlaczego Anthony Fauci jest tak przeciwny naturalnej odporności, ponieważ naturalna odporność na grypę, jego zdaniem, przekłada się na odpowiedź immunologiczną przeciwko innym szczepom konkretnego wirusa grypy, co będzie zakłócać to, co próbują. zrobić ze szczepionkami.

Dlatego chce wstrzykiwać niemowlętom w wieku 6 miesięcy uniwersalną szczepionkę, jak mówi tutaj, aby zapobiec pojawieniu się „pomieszanej” naturalnej odporności, zanim dziecko dorośnie.

Tak więc głównym pytaniem, z którym się zmierzył ten panel, było to, w jaki sposób wdrażają swoje strategie i co ich powstrzymuje?

Z pewnością kwestia rządu/regulacji jest duża, a teraz dwa lata później możemy dokładnie zobaczyć, jak to zrobili, kontrolując FDA i CDC w celu promowania narracji „pandemii zabójczych wirusów” tak długo, jak to możliwe, aby uzasadnić podjęcie środków nadzwyczajnych które skracają normalne procedury wprowadzania na rynek nowych leków.

Wyjaśnia to również wyraźnie zaciekły sprzeciw wobec istniejących, tanich środków terapeutycznych, które bardzo łatwo leczyły to, co tak naprawdę jest tylko „wirusem” grypy sezonowej, który stał na ich drodze do wprowadzenia uniwersalnej szczepionki.

Casey Wright wygłosił wówczas dość niezwykły komentarz na temat „filantropii” i jej roli w tych wysiłkach:

Istnieje potencjalna rola filantropii do odegrania… jesteśmy w stanie podjąć nieco większe ryzyko (uśmiecha się dziwnie, gdy to mówi), aby być otwartym na trochę więcej eksperymentów i metod w tym, jak robimy różne rzeczy. To jest to, co moim zdaniem jest wyjątkowe w FluLab i jest wyjątkowe w innych filantropiach.

Myślę, że mogą odegrać tam naprawdę ważną rolę i sfinansować zestaw śmielszych, może wcześniej obiecujących koncepcji.

Bingo! Think Bill i Melinda Gates Foundation, Rockefeller Foundation i inne „filantropie”, które są „nieobciążone” kwestiami regulacyjnymi, ponieważ wydają swoje pieniądze praktycznie bez kontroli, bez odpowiedzialności, a wszystko to w imię „nauki” i „większego dobra”. ”.

Widzieliśmy z całą pewnością, jak Fundacja Gatesa dokonała tego w Indiach, wabiąc biednych ludzi w wysoce wątpliwe etyczne eksperymenty dotyczące szczepionek, takich jak szczepionka Gardasil, o której tak często mówiliśmy przez lata w  Health Impact News .

Bruce Gellin następnie mówi o raporcie opublikowanym przez jego organizację, który wzywał do „podmiotu”, który podjąłby te decyzje i zgromadziłby wszystkich razem w celu stworzenia tej uniwersalnej szczepionki i wyeliminowania tych, którzy się sprzeciwiają.

Raport został opublikowany w 2019 roku, a  oto informacja prasowa .

Stwierdza:

Wezwali do tego „bytu”, jakim jest współpraca, o której mówiliśmy. Wezwali do potrzeby zaszczepienia innowacji, znalezienia niektórych z tych osób, o których nie wiemy, że mogą być częścią problemu, aby wejść w to. I spróbować zastanowić się, jak inaczej o tym mówimy, aby grypa żołądkowa nie powstrzymywała nas przed postępami. (wszyscy się śmieją…)

Zakładam, że tym „podmiotem” jest grupa Gellina,  The Sabin-Aspen Vaccine Science & Policy Group .

Dziś jest to główna grupa walcząca z „wahaniem się do szczepień” i próbująca uciszyć wszelkie sprzeciwy, które staną im na drodze do wprowadzenia tej uniwersalnej szczepionki, którą oczywiście teraz wiemy, że jest szczepionką COVID-19.

Tylko twoje życie ma wartość jak szczur laboratoryjny dla tych satanistycznych tyranów

To jeden z najbardziej wybuchowych filmów, jakie kiedykolwiek oglądałem, który wprowadza nas w sposób myślenia globalistycznych tyranów i ich chciwe pragnienie kontrolowania rasy ludzkiej za pomocą szczepionek.

Obserwując to, musisz zadać sobie pytanie: Kto wyznaczył tych ludzi na opiekunów ludzkości, aby decydowali o tym, co jest dobre dla całej rasy ludzkiej?

W samym sercu problemu tyranii medycznej leży fundamentalna różnica w sposobie postrzegania życia.

Ten panel reprezentuje lucyferiański, satanistyczny światopogląd, który całkowicie wyklucza Boga jako Stwórcę Życia.

Kiedy mówią o „brakach” naturalnej odporności, jest to bezpośredni satanistyczny atak na rasę ludzką, stworzoną na obraz Boga, i tak zawsze było za „nauką” o szczepionkach.

Ten światopogląd reprezentowany przez ten panel wierzy, że są wyższą formą życia, która może dyktować masom, jak żyć, ponieważ ci ludzie szczerze wierzą, że ich zadaniem jest ratowanie ludzkości i ratowanie planety, i że wszyscy inni są zbyt ignorancki, aby podejmować te decyzje.

Są psychopatami napędzanymi chciwością i pragnieniem kontroli. Widzimy tylko ich publiczną stronę, ale oni są ludźmi, tak jak wszyscy inni, i gdybyśmy mogli zobaczyć, jak żyją poza swoim życiem publicznym, prawdopodobnie nigdy nie byliby w stanie utrzymać swoich pozycji władzy, ponieważ byłoby to oczywiste zobacz, jak bardzo są źli.

Spójrz na przykład na Anthony’ego Fauci. Czy wygląda na 80-letniego mężczyznę? Co robi, żeby wyglądać tak młodo?

Wiemy, że bogaci i sławni są uzależnieni od ścigania młodości i utrzymywania swojej władzy, a wielu robi to poprzez spożywanie „młodej krwi”, krwi pobranej od młodych ludzi, w tym podobno bardzo uzależniającego narkotyku „adrenochromu” pobieranego od niemowląt tuż przed wykonaniem.

Nie myślą o ludziach masowo umierających w imię „nauki” i opracowywaniu swoich uniwersalnych szczepionek. Ta uniwersalna szczepionka jest czymś, nad czym pracowali od dziesięcioleci, a ich marzenia w końcu spełniają się dzięki COVID-19.

Zajmuję się tym tematem od ponad dekady i nic mnie w tej dyskusji panelowej nie zaskoczyło.

Jedynym sposobem kontrolowania globalnej populacji dla własnych celów jest kontrolowanie ich zdrowia, a po dziesięcioleciach niepowodzeń nauczyli się, że opracowanie broni biologicznej zdolnej do zarażania i rozprzestrzeniania się w całej populacji jest prawie niemożliwe.

Powodem tego jest to, że naturalny system odpornościowy Boga jest po prostu zbyt silny, ponieważ adaptuje się i pokonuje te choroby, jako wbudowana bezpieczna straż dla rasy ludzkiej.

Podejrzewam, że prawie WSZYSTKIE przeszłe historyczne „pandemie” to nieudane programy broni biologicznej, które próbowali opracować. W końcu nauczyli się, że jedynym sposobem na zarażenie wszystkich na powierzchni ziemi jest wstrzyknięcie im trucizny za pomocą szczepionek.

To ZAWSZE było celem ruchu szczepionkowego, nawet jeśli większość w ruchu nie była tego świadoma i była na tyle głupia, by wierzyć, że szczepionki faktycznie zapewniają ludziom zdrowie.

PRAWDZIWE zdrowie nie jest czymś, co można kupić od „władz zdrowotnych”. Jest to darmowy dar od naszego Stwórcy, a najzdrowsi ludzie na naszej planecie to bardzo nieliczni ludzie, którzy rozpoznają tę prawdę i trzymają się jak najdalej od produktów farmaceutycznych, wiedząc, że są to trucizny i wytwarzają każdy wysiłek, aby jeść czystą, zdrową żywność taką, jaką stworzył Bóg, i oddychać świeżym powietrzem, co staje się coraz trudniejsze, ponieważ zanieczyszczają atmosferę swoimi chemikaliami w geoinżynierii.

Istnieją „naturalne leki”, które Bóg dał nam do stosowania, gdy nasz układ odpornościowy nie jest odpowiednio zbilansowany, a występują one w naturze i są ogólnie dostępne dla wszystkich, ponieważ nie mogą być opatentowane, ponieważ są stworzone przez Boga, a nie przez człowieka -zrobiony.

Musimy oprzeć się tym satanistycznym tyranom! Twoje zdrowie jest najważniejszą rzeczą, jaką dał ci Bóg. Bez zdrowia jesteś na ich łasce i zniewolony przez ich system medyczny.

Bez zdrowia nie możesz kochać współmałżonka, nie możesz mieć dzieci, nie możesz żyć pełnią życia i osiągnąć celu, dla którego Bóg umieścił cię na tej ziemi.

Znak bestii przepowiedzianej w Biblii, który jest niezbędny, aby uczestniczyć w gospodarce, jest tutaj, a jest to szczepionka COVID-19, a ten film jest tylko kolejnym dowodem na ten fakt.

**Brian Shilhavy

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/10/pojawia-sie-wideo-na-ktorym-dr-fauci.html

Wypowiedz się