Ci „globalni drapieżcy” będący instrumentami tyranii Covid, są tylko frontmenami.

Światowej sławy psychiatra: „Globalni drapieżcy” Fauci, Gates i Schwab za „rządami terroru” COVID

Autor: Debra Heine

[ Od redakcji: Chociaż nie wątpię w jego szczerość, identyfikacja BillaGate’a, Anthony’egoFauciego i Klausa Schwaba jako kluczowych graczy w największym masowym morderstwie w historii wydaje się być przykrywką dla prawdziwych perpów, którymi jest Imperium Bankowe Rothschildów. To okrutne trio odegrało swoją rolę, bez wątpienia, ale nie byli mózgami w posuwaniu się naprzód z globalnym ludobójstwem, jakiego świat nigdy nie widział.]

Światowej sławy psychiatra mówi, że zła kabała potężnych elit, w tym dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych Anthony Fauci, miliarder technologiczny Bill Gates i założyciel Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab, stworzyli pandemię COVID, aby przepchnąć śmiertelne szczepionki na niczego nie podejrzewającą publiczność i zapoczątkować „nowy porządek świata”.

Dr Peter Breggin twierdzi w nowej książce, że rząd USA rozpoczął wprowadzanie szczepionek, kusząc ludzi do eksperymentalnego szczepienia za pomocą różnych łapówek, a następnie przeszedł do wymuszania zastrzyków na niechętnych ludziach, grożąc im zatrudnieniem, narzucając wyższe stawki ubezpieczenia zdrowotnego, utrudniając im podróżowanie, a nawet odmawiając im opieki zdrowotnej.

Breggin, lat 85, mówi, że jesteśmy w trakcie światowej kampanii propagandowej mającej na celu sprawienie, by ludzie czuli się bezradni, posłuszni i posłuszni. Szczegółowo przedstawił to, co odkryły jego szeroko zakrojone badania nad pandemią podczas wywiadu w podcaście dr Josepha Mercoli w zeszłym miesiącu. Według Breggina „jesteśmy uciskani przez złych ludzi”, którzy pracują na rzecz ogólnoświatowego reżimu totalitarnego.

Breggin jest znany jako „sumienie psychiatrii” ze względu na jego sprzeciw wobec leczenia szokowego i lobotomii w 1970 roku. Jego kampania przeciwko psychochirurgii doprowadziła do reformy w zawodzie psychiatry, w tym zniesienia lobotomii i innych eksperymentalnych psychochirurgii. Breggin napisał kilkanaście bestsellerowych książek na temat psychiatrii i przemysłu farmaceutycznego.

Jego najnowsza książka, COVID-19 and the Global Predators, trafiła do księgarń 30 września.

„Nie bój się, złość. Nie daj się zdemoralizować. Oni tego chcą. Istnieje cała szkoła zdrowia publicznego, która mówi o tym, jak zastraszać i wywoływać strach, aby skłonić ludzi do robienia tego, co chcesz. Nazywa się to „apelem strachu”, powiedział. „Musimy więc wiedzieć, że toczy się przeciwko nam wojna. Toczą z nami ukradkową wojnę. Bądźcie więc dumni. Bądź Amerykaninem, bądź patriotą, stań w obronie wolności”.

Psychiatra podkreślił, że celem globalistów jest sprawienie, by ludzie czuli się słabi i bezradni w środku pandemii.

„Niezwykle ważne jest, aby przejść przez to, co zasadniczo jest próbą sprawienia, byśmy wszyscy czuli się bezradni, posłuszni i posłuszni” – powiedział Breggin Mercoli. „Musimy wiedzieć, kim są mistrzowie, którzy to napędzają. Musimy również zrozumieć mechanizmy tego, co jest zasadniczo lejcem terroru. Patrzymy na rewolucję przeciwko nam, która chce sprawić, że znów poczujemy się bezradni jak dzieci”.

W całym wywiadzie Breggin podkreślił, że ludzie powinni przestać się zastanawiać, dlaczego globalne elity narzucają społeczeństwu szkodliwą i destrukcyjną politykę.

„W psychoterapii często widzimy ludzi, którzy byli strasznie, strasznie wykorzystywani przez swoich rodziców, ale nie mogą się z tym zmierzyć. Nie mogą tego zrozumieć. Nie mogą zidentyfikować tego jako zła” – wyjaśnił. „Nie mogą powiedzieć, że to było złe dla mojego ojca, że to było złe, że to było złe, że moja matka uczestniczyła i zgadzała się z tym”.

Ale to było złe, powiedział psychiatra. „To było skrajnie złe, gdy widzisz ludzi, którzy byli rytualnie wykorzystywani”, powiedział, zauważając, że istnieje wiele przypadków, w których rodziny wykorzystywały swoje dzieci „w rytualny sposób”.

„Dla osób z zewnątrz często nie można uwierzyć, że to w ogóle ma miejsce, ponieważ my, istoty ludzkie, po prostu nie możemy znieść patrzenia na zło” – powiedział. „Nie możemy znieść myśli, że są ludzie, którzy chcą nas skrzywdzić i manipulować nami. Nie możemy znieść myśli, że są ludzie inni niż my – ludzie, którzy faktycznie czerpią przyjemność z krzywdy i dominacji – dosłownie przyjemność z tego, tak jak my możemy [czerpać przyjemność] z uścisku.

Lekarz powiedział, że ważne jest, aby pozbawić ludzi przekonania, że pandemia jest wynikiem pecha. Straszny stan rzeczy na całym świecie nie jest wynikiem przypadku, utrzymywał, podkreślając, że ludzie muszą przestać kwestionować, dlaczego decydenci podejmują tak wiele decyzji przynoszących efekt przeciwny do zamierzonego.

„Nadszedł czas, aby stawić temu czoła i pozbyć się idei, że jest to przypadek, szaleństwo, dziwaczność lub brak sensu” – powiedział Breggin.

„Jak to ma sens, że absolutnie ignorują to, że w Ameryce mamy teraz ponad 13 000 doniesień o śmierci (do CDC) ze szczepionki i nikt tego nie bada?” – zapytał.

Breggin zwrócił uwagę, że w ostatnich latach, gdyby było tylko 200 zgonów ze wszystkich szczepionek razem w sobie, zostałoby to uznane za katastrofę.

„Teraz mamy szczepionkę, która ma więcej zgonów niż każda inna szczepionka razem w sobie. Jak więc możemy to zignorować?” – kontynuował.

Tymczasem Breggin zauważył, że istnieje bardzo zawyżona liczba zgonów z powodu COVID, które zostały sfałszowane przez manipulowanie mechanizmami raportowania.

Powiedział, że zamiast „szalone”, to, co się robi, „ma sens, jeśli próbujesz zastraszyć i przytłoczyć populację”.

„Wyolbrzymiasz niebezpieczeństwo, które tam jest – terror – i robisz z tego horror” – wyjaśnił. „A potem myślisz, jaki jest ich cel? Nie chcą żadnych wczesnych zabiegów – dlaczego nie chcą wczesnego leczenia?”

Breggin zwrócił uwagę, że dwie terapie, które okazały się pomocne w walce z COVID – iwermektyna i hydroksychlorochina – są niedrogie i bezpieczne w użyciu.

„Dlaczego mieliby to powstrzymać?” zapytał. „Cóż, już wyolbrzymiają zgony i już minimaliują szkody wyrządzone przez szczepionki, więc czy to może być, od samego początku, wszystko o szczepionce?”

Breggin oświadczył, że „białko kolca jest inicjatorem ataku na ludzkość, który nie ma nic wspólnego z COVID-19” i że COVID-19 został stworzony „w celu znacznego zwiększenia bogactwa wielu instytucji, licznych osób o wielu, wielu różnych pasach – wiele z nich niestety pochodzi z Ameryki – które współpracują z Komunistyczną Partią Chin, jak książka pokazuje boleśnie dokładnie – aby zwiększyć ten ogromny wyzysk świata”.

Breggin powiedział, że to nie przypadek, że zachodnie demokracje, takie jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania i Australia, są „upokarzane” przez szczególnie drakońską politykę totalitarną.

„Cóż, Chińczycy zatapiają w nas zęby przez długi, długi czas, ponieważ jesteśmy siedzibą wolności” – wyjaśnił lekarz, zauważając, że kilka krajów trzeciego świata zostało dopuszczonych do walki z pandemią za pomocą Iwermektyny, ponieważ globalne siły koncentrują się przede wszystkim na niszczeniu krajów, które są najbardziej wolne.

„To przerażające ludzi, ale nie powinno sprawić, że będziesz niespokojny, bojaźliwy, winny, zawstydzony, bezradny” – powiedział. „To powinno cię pobudzić do patrzenia z rozsądkiem na to, co na świecie dzieje się na świecie.”

Breggin powiedział, że jego książka wyjaśnia szczegółowo, w jaki sposób pozwolono na to zło.

„Ma starożytną historię”, zauważył, cytując Cezara, Czyngis-chana, niektóre plemiona afrykańskie i imperium Inków.

„Zawsze istniała tendencja do trzymania ludzi w niewoli, wyjaśnił. ” To, co się teraz z nami dzieje, nie jest niczym nowym. Nie jest to nieoczekiwane ani niespotykane. Tak zawsze żyła ludzkość”.

Przez dziesięciolecia globalistyczny spisek mający na celu stworzenie nowego porządku świata zyskał na popularności w latach Obamy.

W 2010 roku Bill Gates ogłosił „dekadę szczepionki” i jak myślisz, kto miał rację z nim jako partnerem w deklaracji? Anthony Fauci”.

Powiedział, że Gates założył projekt „Dekada szczepionek” w 2010 roku, gromadząc komitet złożony z globalistów – w tym Fauci – w celu wdrożenia Globalnego Planu Działań na rzecz Szczepionek.

„Dzisiejszy świat ma 6,8 miliarda ludzi, powiedział Gates w Ted Talk w 2010 roku. ” To zmierza do około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług reprodukcyjnych, możemy obniżyć to o 10 lub 15 procent. „

W 2015 roku, kontynuował Breggin, Gates zorganizował wydarzenie, które było „w oczekiwaniu na pandemię”, które ujawniło, że pracują nad stworzeniem pandemii i śmiertelnej szczepionki, aby się z nią nią żyć.

„Dostajesz szczepionkę. Jeśli cię nie zabije, zachorujesz na COVID i bardzo zachorujesz” – wyjaśnił.

Lekarz powiedział, że odkopał artykuł z 2015 roku, który wykazał finansowanie z NIAID Fauciego, do wspólnego badania z dwoma najlepszymi naukowcami w laboratorium w Wuhan. Breggin podkreślił, że Fauci musiał wiedzieć, że finansuje potencjalnego wirusa pandemicznego prowadzonego przez komunistyczny rząd Chin.

„Jedną z rzeczy, których ludzie nie wiedzą, jest to, że nigdy nie znaleziono wirusa SARS-CoV w przyrodzie. Nigdy – ale istnieje niezliczona liczba wirusów SARS-CoV pływających w laboratoriach „- powiedział. „Tak więc, mamy tutaj Chiny i Amerykę produkujące coś, co jest zasadniczo bronią biologiczną, wymówką jest, hej, zamierzamy zrobić szczepionki”.

Ale szczepionki nie zostały zaprojektowane do działania, kontynuował. „Wiedzą o tym, ponieważ koronawirus cały czas mutuje. Robisz szczepionkę na chińskiego wirusa, to nie potrwa długo, ponieważ pomoże to tylko zmusić te mutacje do wyjścia. „

Breggin powiedział, że odkrył na stronie internetowej Klausa Schwaba, że Gates w 2016 roku stworzył 65-stronicowy biznesplan na następną pandemię.

„Ten biznesplan określa wszystko, co się z nami teraz dzieje” – powiedział. W szczególności Bill Gates będzie współpracował z CEPI, organizacją, którą założył w 2017 roku z Klausem Schwabem, który zachwalał „Wielki Reset” w 2020 roku.

Powiedział, że Gates w tym czasie współpracował już z firmami farmaceutycznymi, aby opracować coś, co stanie się znane jako „Operacja Warp Speed”.

Biedny, zwiedziony Trump – kocham Donalda Trumpa – w pewnym sensie głęboko za to, co zrobił dla America First i wolności, ale został oszukany. Nie mógł uwierzyć, że został oszukany przez wszystkich.

Breggin powiedział, że Trump myślał, że wymyślił operację Warp Speed, ale wdrażał tylko to, co Gates wymyślił w 2017 roku.

W lipcu 2017 r., w oparciu o swój plan, organizacja Billa Gatesa CEPI wykonała Rekomendację dla Światowej Organizacji Zdrowia, wskazując, że firmy farmaceutyczne nie poniosą żadnych strat podczas nadchodzącej pandemii.

„Zasadniczo mówi się, że Bill Gates – wymieniony z nazwiska – będzie zaangażowany w organizację generowania rzeczywistych szczepionek i całego bogactwa pracującego z różnymi ludźmi, a Światowa Organizacja Zdrowia przejmie całą resztę” – wyjaśnił.

„Wyobraźcie to sobie. Nie mają takich uprawnień, prawnie. Nie są władcami świata. To nie są sądy ani kongresy świata. Wymyślają to dla siebie, ponieważ mają tak dużą moc „– powiedział Breggin.

„Za Światową Organizacją Zdrowia stoi ONZ, a Światowa Organizacja Zdrowia to ogromna siła komunistycznych Chin, ogromna potęga. Ogłaszają, że Światowa Organizacja Zdrowia weźmie wtedy na siebie naukową stronę i weźmie to na swoją własność, i ustanowi standard dla medycyny, dla szczepionek, dla wszystkich tych rzeczy.

Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób panowanie terroru odbywa się z dnia na dzień? Organizujecie ogromne firmy, organizujecie agencje rządowe, organizujecie tych wszystkich ludzi. Dostajesz potężnego przywódcę, takiego jak Bill Gates, ponieważ ma pieniądze wszędzie. Nawiasem mówiąc, finansuje Światową Organizację Zdrowia, nie tylko za pośrednictwem Billa i Melindy Gatesów. W książce dowiesz się, że istnieją trzy fundacje, które finansuje, które dają pieniądze Światowej Organizacji Zdrowia.

Teraz, jeśli spojrzysz na rok 2017 i kto współpracuje z Billem Gatesem, 2016, ’17, spojrzysz na dwa dokumenty, które są na mojej stronie internetowej lub czytasz książkę, to wszystko jest w książce, kto pracuje w 2016 i ’17, ogłoszony jako partnerzy z CEPI, z Billem Gatesem, z Klausem Schawbem, z firmami farmaceutycznymi? Cóż, dowiadujesz się, że firmy farmaceutyczne są, ale jest to część, w którą nie uwierzysz, dopóki jej nie przeczytasz.

Partnerami są FDA, CDC, a nawet BARDA (Biomedical Advanced Research and Development Authority) i ta okropna osoba o imieniu Bright, B-R-I-G-H-T, z BARDA. Są tam duże agencje rządowe, NIH (National Institutes of Health) i NIAID. Wszyscy pracują z Billem Gatesem i CEPI w 2016 roku, ’17, i planują spotkania, a BARDA pozostaje w jego radzie planowania z Rickiem Brightem.

Breggin wyjaśnił, że Rick Bright był „kluczowym człowiekiem w głębokim państwie”, który uniemożliwił prezydentowi Trumpowi otwarcie w Ameryce leczenia farmakologicznego, co prawdopodobnie doprowadziło do setek tysięcy niepotrzebnych zgonów.

Wyjaśnił, że powodem, dla którego wczesne terapie zostały zestrzelone, było to, że mieliśmy być w „Dekadzie Szczepionki”.

„To wszystko, o co kiedykolwiek chodziło” – przekonywał. ►”Nigdy nie chodziło o nic innego.”

Wszystko, co się z nami dzieje, zostało opracowane i zaplanowane z wyprzedzeniem. Ludzie mówią: „Nie rozumiemy” i to naprawdę, prawie wszyscy myślą, że nie było testów szczepionek na zwierzętach, nie było czasu, i bla, bla, bla. Testy na zwierzętach tych szczepionek sięgają początku 2020 roku. Co ja mówię? 2008, 2010, znajdziesz to w książce. Ciągle odkryli, że każda szczepionka, w tym, ponieważ kilka badań dotyczyło szczepionek RNA lub DNA, że każda szczepionka na koronawirusa na SARS-CoV – ponieważ pamiętaj, że tworzą SARS-CoV w laboratorium, wiele z nich, wszelkiego rodzaju, aby mogli eksperymentować ze szczepionkami.

Wiesz, czego używają? Używają tego, co nazywa Ginger, moja żona nazywa „Frankenmice”. Bierzesz biedną mysz i rozwijasz ją nienormalnie, tak że ma ludzki nabłonek płuc, a następnie możesz zobaczyć, co dzieje się z myszą, jak te rzeczy zabijają myszy. Odkryli, że po pierwsze, mutacje są tak szybkie, że będzie to problem, ale co gorsza, szczepionki, które dają myszom, stają się podatne na okropne skutki, jeśli faktycznie zachorują na COVID.

Nie otrzymują zbyt dobrej ochrony, a kiedy zachorują na COVID, stają się bardzo, bardzo chore i wielu z nich umiera.

Potem zadajesz sobie pytanie: „To było znane?” Tak. Jak dobrze znane? W 2020 roku, podczas gdy trwa Operacja Warp Speed i spieszą się z tymi eksperymentami na ludziach, artykuł wychodzi od niezależnych ludzi w dużym czasopiśmie, dzięki finansowaniu Fauci. Prawdopodobnie sfinansował to, nie wiedząc, co się stanie, albo nie obchodziło go to, mówiąc, że te szczepionki, wszystkie z nich, nie tylko mRNA i DNA, ale nawet zabite szczepionki, są zbyt niebezpieczne, aby nawet wypróbować je na ludziach. To wyjdzie w 2020 roku. Znajdziesz to w książce.

Breggin powiedział Mercoli, że globaliści pozostawili ogromny ślad papieru, ponieważ rozpowszechnili wiele protokołów ustaleń dla wielu różnych grup.

Jest to systematyczne, a ludzie zdrowia publicznego zawsze mieli charakter totalitarny. Chodzi mi o to, że czytasz kompendium pism dotyczących zdrowia publicznego i chodzi o to, że ludzie zdrowia publicznego mówią społecznościom, co muszą zrobić w związku z kolejnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Nie mówią: „Zachowaj Kartę Praw”. Nie. Nie mówią: „Upewnij się, że sprawdzamy to w sądach”. Albo: „Mamy ciało nadzorujące nas pod kątem naszej etyki i chroniące ludzi”. Nie, nie, nie. Z natury są to ludzie zdrowia publicznego, z pewnością ci, którzy wznoszą się na szczyt, co zwykle ma miejsce w instytucjach. W instytucjach krem nie wznosi się na szczyt, ale ludzie, którzy zrobią wszystko, aby dostać się na szczyt, wznoszą się na szczyt. To podstawowa sytuacja.

Lekarz podkreślił, że nie ma nic złego w Amerykanach, którzy kwestionują wszystko teraz i nie ufają szczepionkom.

Patrzysz wstecz i widzisz, co się dzieje i co się stało, a to pomaga ci zobaczyć, że to nie ty, więc nie ma nic złego w połowie Ameryki. Nie ma nic złego w tych z nas, którzy są patriotami. Nie ma nic złego w tych z nas, którzy wierzą w Boga. Nie ma nic złego w tych z nas, którzy naprawdę podziwiają założycieli kraju, mimo że byli istotami ludzkimi i mieli skorumpowane, okropne praktyki, takie jak niewolnictwo, ale mieli te niesamowite pomysły. Wielu z nich było bardzo wspaniałymi i dobrymi mężczyznami i kobietami, Abigail i John Adams, Martha i George Washington. Silni, oddani ludzie, którzy ryzykowali całe swoje życie i fortunę, aby dać nam wolny naród.

Musimy wiedzieć, co się stało. Jesteśmy uciskani przez złych ludzi. Nic nie jest przypadkowe. Równie dobrze moglibyśmy być dziećmi dręczonymi i zamienianymi w bezbronne istoty. Musimy powiedzieć sobie nawzajem: „Nigdy więcej. Koniec z bezradnością. Koniec z lamentowaniem. Koniec z narzekaniem. Koniec z mówieniem: ‚Co się z nami dzieje?'” To bardzo jasne, co się z nami dzieje. To odwieczna tendencja władzy do wznoszenia się na szczyt i ponownego nadużywania wszystkich, tylko teraz jest to high-tech, a teraz mają te fałszywe szczepionki, które są w pewnym sensie high-tech, i tak dalej.

To ten sam stary, który straszy nas wszystkimi metodami, o których Joe tak dużo mówił, a ja mówiłem o tak wiele. Nie będziemy ponownie wymieniać wszystkich tych metod, ale wszystkie są obliczone na to, aby nas zastraszyć, więc możemy na to spojrzeć i nie mówić: „To, co robią, jest szalone”. Nie, to nie jest szalone. Jest to celowe i musimy się  temu przeciwstawić.

Tak, i naprawdę chcę pomóc ludziom zastąpić strach i zamieszanie, na przykład: „Jak mogli to zrobić?” Najgorszą rzeczą, jaką możesz sobie powiedzieć, jest: „Jak oni mogli to zrobić? Co oni ze mną robią?” Pamiętam, jak pamiętniki niektórych ludzi, przywódców getta warszawskiego… Tak naprawdę nie byli liderami. Przywódcy walczyli i ginęli na ulicach przeciwko nazistom w getcie warszawskim, spowalniając ich postępy i wiążąc dużą liczbę żołnierzy. Rabini, intelektualiści mówili: „Boże, dlaczego nam to zrobiłeś? Dlaczego to zrobiłeś-” Co masz na myśli, „Dlaczego?” To jest historia świata. To znaczy, czytaj Biblię. Pierwsza rodzina, jeden syn zabija drugiego z powodu zazdrości, okłamuje ojca. To jest historia świata.

Przestań lamentować, przestań narzekać. Bądźcie radośni i mam na myśli radość. Nie zawsze będziemy radośni – bądźcie radośni, że jesteście w momencie, w którym możecie pomóc odwrócić bieg wydarzeń, tak jak zrobili to nasi założyciele. Naprawdę mamy okazję się spotkać, stworzyć własne instytucje, walczyć, podejmować duże ryzyko. Czy znasz założycieli naszego kraju, każdego, kto podpisał Deklarację Niepodległości, świadomie wiedział, że stworzyli listę przebojów króla Jerzego. Każdy z nich wiedział, że jeśli wojna zostanie przegrana, zostaną odszukani i powieszeni. Król Jerzy obiecał to, gdy zobaczył listę.

Mój nacisk na to, że będzie jeszcze gorzej. Podkreślam, że taki jest plan. Plan zawsze zaczyna się od jednego kawałka opresji, dwóch kawałków. Pracują nad tobą, jak przysłowiowa żaba w gorącej wodzie, co prawdopodobnie nie jest prawdziwą historią, ale to jest metafora, dopóki nie zostaniesz ugotowany, więc to nieuniknione, ludzie. Nie czekaj, aż to się skończy. Ktokolwiek stoi za Joe, czy to jego żona, czy Barack Obama. Nie wiem, dlaczego nie wiemy. Nie wiem, kto nie szuka mocno w tej dziedzinie. Jestem pewien, że byłby sposób, aby dowiedzieć się, kto stoi za Joe, ponieważ to nie jest Joe. W Joe nie ma teraz nic, ale taki jest plan. To nie będzie po prostu lepsze samo z siebie, absolutnie nie.

Breggin przewidział, że Ameryka zobaczy własne „panowanie terroru” w stylu rewolucji francuskiej.

„Nieuchronnie idzie w tę stronę, dopóki nie nastąpi walka lub ludzie staną się tak posłuszni, że potrzebują tylko sporadycznych przykładów terroryzacji” – powiedział. „Musimy walczyć. Nigdy w życiu nie powiedziałem tego tak wyraźnie, ludzie, ale nie ma co do tego wątpliwości. Taka jest sytuacja. Nie mówię o przemocy. Myślę, że najpierw musimy sami się zastanowić, czy możemy to zrobić przy zwykłym sprzeciwie. Bądź jak Gandhi, bądź jak Martin Luther King i podejmuj odważne ryzyko. Myślę, że właśnie w tym macie iść”.

————————————————— –

Skorumpowany establishment zrobi wszystko, aby powstrzymać strony takie jak Płonąca Platforma przed ujawnieniem prawdy. Media korporacyjne robią to, demontując witryny takie jak moja, odsłaniając witrynę od przychodów z reklam. Jeśli uzyskasz wartość z tej strony, kontynuuj ją dzięki darowiznie. [Burning Platform LLC – PO Box 1520 Kulpsville, PA 19443] lub PayPal

___
https://jamesfetzer.org/2021/10/world-renowned-psychiatrist-global-predators-fauci-gates-and-schwab-behind-the-covid-reign-of-terror/

Wypowiedz się