Prezydent Chorwacji demaskuje media za KŁAMSTWO i szerzenie paniki w związku z Covidem oraz  mówi, że w jego kraju NIE BĘDZIE WIĘCEJ szczepień

Opublikowano 25 września 2021 przez State of the Nation

autor: Ethan Huff

(Natural News) Prezydent Zoran Milanović Chorwacji kończy się oszustwem „szczepionkowym” koronawirusem Wuhan (Covid-19).

W zjadliwym akcie oskarżenia medycznego establishmentu, Milanović ogłosił, że Chorwaci zostali „wystarczająco zaszczepieni” i że „w Chorwacji nie będziemy się już szczepić”.

„Media szerzą panikę i bzdury”, śmiało stwierdził Milanović. „Zaczynam każdy dzień z CNN i tymi kilkoma kanałami i zastanawiam się, czy jestem normalny, czy też oni są szaleni. Szerzą panikę. Robią to od początku.”

W przeciwieństwie do polityków amerykańskich, którzy są zbyt słabi, skompromitowani lub po prostu źli, by kiedykolwiek powiedzieć coś takiego, Milanović nie zamierza stać bezczynnie, gdy jego rodacy są nadal gwałceni medycznie przez machinę Zachodniej Wielkiej Farmy.

„Nie ma życia bez ryzyka, bez możliwości zachorowania” dodał Milanović. „Ludzie chorują na tysiąc innych poważniejszych rzeczy, a podczas gdy tak się dzieje, mówimy o COVID-19 od półtora roku”.

„Musimy wiedzieć, jaki jest cel tego szaleństwa. Jeśli celem jest całkowite wyeliminowanie wirusa, mamy cel. Nie słyszałem, żeby to był cel. Jeśli ktoś powie mi, że to cel, powiem mu, że oszalał”

Możesz oglądać wystąpienie Milanovicia mów poniżej:

Milanović ostrzega, że ​​szczepionki przeciw Covid-19 „zagrażają” ludziom.

W chwili obecnej Chorwacja zaszczepiła około połowy dorosłej populacji.

W opinii Milanovića to aż nadto. Wygląda na to, że w oparciu o retorykę, gdyby to zależało od Milanovića, zastrzyki „Operation Warp Speed” wprowadzone za Donalda „ojca szczepionki”, Trumpa nigdy nie byłby w ogóle dopuszczone do Chorwacji.

„Nie przekroczymy 50 procent”, powiedział dobitnie do mediów Milanović.

„Niech nas ogrodzą drutem. Nie zrobią tego.” „Po prostu nie ma szans na narażanie tych ludzi… Od Nowego Roku słucham tylko bzdur”. 

Milanović mówi w istocie, że media głównego nurtu, które są produktem Stanów Zjednoczonych i in. – znani również jako Tajemniczy Babilon – rozprzestrzeniają tylko propagandę i strach, jeśli chodzi o chińskiego wirusa.

Wypowiedzenie tych słów przez Milanovića to z pewnością powiew świeżego powietrza.

Widzieć, jak prawdziwy mężczyzna przeciwstawia się tym nonsensom, jest zarówno inspirujące, jak i przygnębiające, biorąc pod uwagę, że wszystko, co mamy tutaj, w USA, to nieudolny pedofil zajmujący najwyższe stanowisko w naszym kraju. 

„Żałuję, że nie mamy takiego prezydenta, jak on, a nie marksistowskiego pedofila z mózgiem rośliny doniczkowej” – tak ujął to jeden z komentatorów Citizen Free Press.

„Chorwacja przeżyła komunizm” – napisał inny. „Jest to środkowe państwo z czterech, które wchodziło w komunistycznej Jugosławii od 1946 do 1992 roku”. „Była ona częścią Cesarstwa Austriackiego Habsburgów od 1500 do 1918 roku, stając się oddzielnym królestwem. Następnie, w 1946 roku po II wojnie światowej stała się komunistyczną Jugosławią. W 1963 roku Tito ogłosił się „Prezydentem na całe życie”. Wojna wybuchła w 1990 roku. Do 1995 roku podpisano traktat ustanawiający między innymi niepodległe państwa Chorwacji, Słowenii (która również odrzuca dalsze szczepionki) Serbii i Bośni. Tak więc wolność jest nową, ciężko wywalczoną rzeczywistością”. Inny komentator z Chorwacji wskazał, że kocha swojego prezydenta i jest dumna z bycia Chorwatką. „Potrzebujemy więcej przywódców takich jak ta wspaniała osoba na urzędach publicznych” — napisał inny. „Jestem zdania, że ​​[Milanović]” Gdy Ameryka pogrąża się w głębokim końcu z faszyzmem medycznym, inne kraje, takie jak Chorwacja, stawiają opór. Aby być na bieżąco, odwiedź Fascism.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

CitizenFreePress.com

NaturalNews.com

___
https://www.naturalnews.com/2021-09-25-president-croatia-exposes-media-lying-covid-vaccines.html

Comments

  1. piechota says:

    Chorwacja kraj słowiański położony nad wprost przecudownym wybrzeżu Morza Adriatyckiego z kryształową wodą. Poważnie rozważałbym ucieczkę z tego tutaj już polińskiego tygla w takie miejsce żeby chociażby w biedzie i skromnym bytowaniu ale w cieple i wśród normalnych ludzi spędzić resztę tych niewielu już alt co mi pozostały.

Wypowiedz się