Oto jak amerykański system opieki zdrowotnej został przekształcony w fabrykę ludobójstwa

AMERYKAŃSKIE LUBÓJSTWO

NA DRODZE ZŁOŚLIWEGO

I METODYCZNEGO MORDERSTWA MEDYCZNEGO

Rząd Federalny USA,

Amerykański System Opieki Zdrowotnej,

Wielka Farmacja,

media głównego nurtu,

Główne uniwersytety i kolegia,

i Instytucje Naukowo-Badawcze

Wszystkie są jawnie winne

Współkonspiratorzy kryminalni

udowodnione przez Ich

Wysoce skoordynowane

i Wzajemne wsparcie

Przestępczość Covid

Przeciw Amerykanom.

State of the Nation

To całkowicie prawda: amerykańskie szpitale zostały zamienione w fabryki śmierci w dniu rozpoczęcia OPERACJI COVID-19 w USA.

Współspiskowcy z Covidu mieli cały plan Plandemic, który szybko przekształciłby amerykański system opieki zdrowotnej w czysto faszystowskie „Murder, Inc”, w którym szpitale zostały przekształcone w obozy koncentracyjne. ŁAŁ!!!

Poniżej znajdują się zasadnicze elementy tego skandalicznego spisku, aby zabijać i zarażać, osłabiać i obezwładniać, ranić i okaleczać Amerykanów.

Po pierwsze, przestępcy Covid wypuścili broń biologiczną COVID-19, wykorzystując różne formaty chorób zakaźnych w różnych stanach i miastach w całym kraju. Celowo nazwali koronawirusa — SARS-CoV-2 — ponieważ tak naprawdę nie jest.

Ta strategia sprowadziła cały świat na złą drogę prowadzącą do błędnej diagnozy i nieskutecznego leczenia.

Po drugie, ustalili wysoce wadliwy test diagnostyczny PCR z wymazu z nosa, jako oszukańczy „złoty standard” do określania osób zakażonych COVID-19. Ten test jest nie tylko niebezpiecznie inwazyjny w jamie zatokowej, ale może być używany zarówno do zarażania ludzi COVID-19, jak i / lub potajemnego dostarczania nieprzetestowanej szczepionki przeciw Covid.

Następnie celowo odmówili dostarczenia jednej z kilku skutecznych metod leczenia procesu choroby COVID-19, takich jak iwermektyna lub hydroksychlorochina.

Po raz pierwszy w historii USA odpowiedzialne władze medyczne i rządowe zablokowały uwolnienie i/lub wykorzystanie planów leczenia i protokołów w przypadku katastrofy zdrowia publicznego… a także nie zapewniły żadnych alternatyw.

Następnie ci sami sprawcy medyczni przyjęli protokoły szpitalne, w których znalazły się wentylatory gwarantujące wysoką śmiertelność.

Ci, którzy nie zostali zamordowani zgodnie z tymi protokołami, cierpieli na niepotrzebnie zaostrzone warunki z powodu różnych form rażących błędów lekarskich.

Po piąte, po raz pierwszy w historii Przemysłu Opieki Zdrowotnej zamknęli wszystkie szpitale dla wszystkich odwiedzających rodzinę i przyjaciół, tworząc w ten sposób wyjątkowo niebezpieczne środowisko, w którym pacjenci hospitalizowani mogą zostać zabici lub umrzeć w samotności.

Standardowe stosowanie midazolamu to tylko jeden ze sposobów, w jaki tak wielu pacjentów z Covid zostało metodycznie eksterminowanych.

Zobacz: Midazolam używany do zabijania niezliczonych pacjentów niebędących chrząstami, dzięki czemu można ich nazwać śmiercią od koronawirusa

Po szóste, ponieważ tak wielu ludzi fałszywie dało wynik pozytywny na COVID-19, główną przyczyną katastrofą zdrowia publicznego w całych Stanach Zjednoczonych nie był fałszywy koronawirus, ale raczej koronawirusowy „wirus strachu”.

Nieprzemijające media głównego nurtu (MSM) zarówno propagują, jak i rozpowszechniają ten niezrównany „wirus strachu”, jak żaden inny w historii świata.

Po siódme, po wystarczającym poziomie rozprzestrzeniania się wirusa strachu przez MSM, scena została przygotowana do lekkomyślnego wdrożenia programu Covid Super Vaccination, który zrobili z absolutną zemstą.

Różne uzbrojone szczepionki przeciwko Covidowi nie tylko okazały się nieskuteczne, ale zostały również poddane bioinżynierii, aby stworzyć nowe warianty COVID-19, które są rutynowo używane jako „straszaki”, aby zmusić ludność do przyjmowania niebezpiecznych zastrzyków.

Pełna prasa sądowa MSM na temat każdego obywatela jest teraz tak intensywna, że ​​ludzie są wpychani do przymusu całkowitego przestrzegania szczepień. Te naciski, aby uzyskać szczepienia, są skierowane na ludzi z każdego możliwego kierunku, więc sprawcy Covid są tak zdeterminowani, aby zaszczepić każdego Amerykanina.

Stopień bezpośredniego przymusu i zastraszania, który został zastosowany w celu wymuszenia zgodności ze szczepieniami, całkowicie zignorował standardową i ustawową praktykę medyczną świadomej zgody. Nie tylko to, ale ludzie w całym kraju bezprawnie otrzymywali niezwykle niebezpieczną i często śmiertelną szczepionkę wbrew ich prawdziwym życzeniom.

Wiele zaszczepionych osób zachorowało na poważne przypadki COVID-19; coraz więcej z nich umiera. Ci, którzy nie umierają z powodu Covid, umierają z powodu różnych obrażeń poszczepiennych; lub z poważnych powikłań, które wynikają z istniejących dolegliwości medycznych i schorzeń. Im więcej chorób współistniejących, tym więcej ludzi NIE powinno się szczepić.

Ludobójstwo medyczne

Najwyraźniej program Covid Super Vaccination Agenda jest dość chętnie realizowany przez narodowy system medyczny. Lekarze i pielęgniarki, lekarze specjaliści i medycy, pielęgniarki praktykujące i asystenci lekarzy, CNA i EMT są zaangażowani w wykonywanie szczepień Covid tak często, jak to możliwe.

Centra medyczne i szpitale, grupy lekarzy i praktyki lekarskie na całym świecie są dobrze wynagradzane za liczbę podawanych przez nich zastrzyków Covid.

Wielu długoletnich pacjentów jest zmuszanych do przyjmowania tych szczepionek, pomimo bardzo uzasadnionych powodów medycznych, aby tego nie robić. Istnieje wiele ostrych i przewlekłych schorzeń, które powinny uniemożliwić wielu osobom wykonanie szczepień.

Niemniej jednak, lekarze regularnie stosują obecnie taktykę strachu, aby zmusić niedoinformowanych i nieświadomych do przyjmowania tych bardzo szkodliwych „szczepionek”. 

W świetle tych realiów powinno być oczywiste, że wszystkie spiskujące podmioty wymienione na początku tego postu musiały ściśle i zgodnie współpracować, aby przeprowadzić „PRÓBĘ ZBRODNI TYSIĄCLECIA”.

Jednak to niezwykła współpraca w całym amerykańskim systemie opieki zdrowotnej w celu WMUSZENIA lekarstwa i ich trwająca kryminalna zmowa z Wielką Farmacją, wyróżniła to epickie ludobójstwo, w tym udział zarówno lekarza, jak i pielęgniarki, zadane przez firmy farmaceutyczne dostarczające broń biologiczną.

W rzeczywistości każdy lekarz, który wstrzyknął szczepionki na COVID-19, jest odpowiedzialny za wyniki u swoich pacjentów.

Ignorancja nieodłącznego ryzyka i udowodnionych niebezpieczeństw związanych z tymi szczepieniami nie jest absolutnie żadnym usprawiedliwieniem, by nie być winnym zgonów i obrażeń poszczepiennych.

State of the Nation
September 15, 2021

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=84304

Comments

  1. niepostepowyoszolom says:

    te obecne globalny przymus szczepień zdrowych ludzi ma ewidetnie charakter ‚antysemicki” i patriotyczny ! bo nawet w dorzeczach Amazoni i Orinoko Apostolowie od Bogów Abrahama zatracają nie w wysiłkach aby rownież Indian mieszkających na wysokich drzewach ,bagnach i niebezpiecznych puszczach …wyszczepic ” w Pien!

Wypowiedz się