OSTATECZNY DOWÓD: Covid-19 miał zapoczątkować Nowy Porządek Świata

Opublikowano Wrzesień 15, 2021, autor: State of the Nation

Ludzie są wolni

 1. Lekarze deklarują, że pandemia była planowana

Grupa ponad 500 lekarzy w Niemczech zwana „Lekarzami dla informacji” wygłosiła szokujące oświadczenie podczas krajowej konferencji prasowej:(1)

„Koronawirusowa panika to sztuka. To oszustwo. Oszustwo. Najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że jesteśmy w środku globalnej zbrodni”.

Covid 19 Coronavirus New World Order

Ta duża grupa ekspertów medycznych publikuje gazetę medyczną w nawieczyniu 500 000 egzemplarzy każdego tygodnia, aby poinformować opinię publiczną o masowej dezinformacji w mediach głównego nurtu.

Organizują również masowe protesty w Europie, takie jak ten z 29 sierpnia 2020 r., W którym zapisało się 12 milionów ludzi, a kilka milionów faktycznie się pojawiło.

Dlaczego ponad 500 lekarzy twierdzi, że pandemia jest globalną zbrodnią? Co oni wiedzą, czego my nie wiemy?

Planned Pandemic Protest Berlin 1

Jeden z wielu protestów przeciwko „plandemii”, których nie zobaczysz w mediach głównego nurtu.

 1. Setki hiszpańskich lekarzy twierdzi, że pandemia jest planowana

W Hiszpanii grupa 600 lekarzy zwanych „Lekarzami dla Prawdy” wygłosiła podobne oświadczenie podczas konferencji prasowej.

Doctors For Truth Spain Pandemic Planned

Lekarze dla Prawdy, Hiszpania

„Covid-19 to fałszywa pandemia stworzona dla celów politycznych. To jest światowa dyktatura z sanitarną wymówką. Wzywamy lekarzy, media i władze polityczne do powstrzymania tej zbrodniczej operacji poprzez szerzenie prawdy”. (2)

Niemcy i Hiszpania to tylko dwa przykłady. Podobne duże grupy setek ekspertów medycznych istnieją w krajach na całym świecie.

W USA film dokumentalny PLANDEMIC, który ujawnia COVID-19 jako operację przestępczą, jest wspierany przez ponad 27 000 lekarzy!

Dlaczego te tysiące lekarzy na całym świecie mówią, że pandemia jest przestępstwem? Do jakich informacji mają dostęp, których nie otrzymujemy z mediów głównego nurtu?

Zapraszam do spojrzenia na poniższe fakty z otwartym umysłem, a następnie dojścia do własnych wniosków…

 1. W 2015 roku opatentowano metodę testowania dla… COVID-19

W 2015 roku Richard Rothschild , wraz z holenderską organizacją rządową, opatentował system i metodę testowania na COVID-19 „.

Złapałeś to? W 2015 roku – cztery lata przed pojawieniem się choroby – opracowano metodę testowania COVID-19. (2B) Możesz przeczytać artykuł tutaj.

Rothschild Patent Covid 19

Weź głęboki oddech i pozwól mu zatonąć na chwilę…

 1. Miliony zestawów testowych COVID-19 sprzedanych w 2017 i 2018 roku

Jak wiemy, nowa choroba COVID-19 pojawiła się w Chinach pod koniec 2019 roku. Dlatego został nazwany COVID-19, co jest akronimem corona virus disease 2019.

Dane z World Integrated Trade Solution pokazują jednak coś zdumiewającego:

„w 2017 i 2018 roku – dwa lata przed COVID-19 – setki milionów zestawów testowych na COVID-19 zostały rozprowadzone na całym świecie”.

Covid 19 Test Kits Export Worldwide

Covid 19 Test Kits Export Worldwide 2

„Szybko! Ukryj to!”.

Te zaskakujące dane zostały odkryte przez kogoś 5 września 2020 r., Który opublikował je w mediach społecznościowych. Następnego dnia stał się wirusowy na całym świecie.

6 września WITS nagle zmieniło pierwotne oznaczenie „COVID-19” na niejasne „Medyczne zestawy testowe”.

Nie jest to dozwolone w handlu, ponieważ zawsze musisz być konkretny. Istnieje wiele rodzajów zestawów testowych dla różnych chorób.

Fakt, że usunęli specyfikację „COVID-19”, po tym, jak dane te stały się znane na całym świecie, dowodzi, że nie chcą, aby ktokolwiek o tym wiedział.

Zapomnieli jednak usunąć jeden szczegół: kod produktu dla tych „zestawów do testów medycznych” jest 300215 co oznacza: „Zestawy testowe COVID-19”.

Covid19 Product Code

Ich tuszowanie przyszło zbyt późno: te krytyczne informacje zostały odkryte i są ujawniane przez miliony ludzi na całym świecie. Możesz pobrać plik PDF, który pokazuje oryginalne dane tej witryny.

Dwa lata przed wybuchem epidemii COVID-19 USA, UE, Chiny i kraje na całym świecie zaczęły eksportować miliony diagnostycznych przyrządów testowych do… COVID-19, choroba, która podobno nawet wtedy nie istniała.

 1. „Projekt” COVID-19 planowany jest do 2025 r.

Bank Światowy pokazuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… koniec marca 2025! Tak więc intencją jest kontynuowanie go przez kolejne PIĘĆ LAT. (2C)

Covid Program 2025 1

 1. Anthony Fauci zagwarantował pandemię w ciągu najbliższych dwóch lat

W 2017 roku Anthony Fauci dokonał bardzo dziwnej prognozy, z jeszcze dziwniejszą pewnością.

Z pełnym przekonaniem Fauci ogłosił, że podczas pierwszej kadencji prezydenta Trumpa na pewno dojdzie do niespodziewanego wybuchu choroby zakaźnej.

Oto, co powiedział: (3)

„Nie ma wątpliwości, że będzie to wyzwanie dla nadchodzącej administracji na arenie chorób zakaźnych.

„Nastąpi NIESPODZIEWANY WYBUCH. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości”.

W jaki sposób Fauci mógł zagwarantować niespodziewany wybuch epidemii podczas pierwszej kadencji administracji Trumpa? Co on wiedział, czego my nie wiemy?

Anthony Fauci quote - coronavirus prediction

 1. Bill i Melinda Gates zagwarantowali zbliżającą się globalną pandemię

W 2018 roku Bill Gates publicznie ogłosił, że nadszedł czas globalnej pandemii, która może zniszczyć 30 milionów ludzi. Powiedział, że prawdopodobnie stanie się to w ciągu następnej dekady. (4)

Melinda Gates dodała, że zmodyfikowany wirus jest największym zagrożeniem dla nauk humanistycznych, a także zapewniła, że uderzy to w ludzkość w nadchodzących latach. (5)

„Globalna pandemia jest NA DRODZE. EngineerED VIRUS jest największym zagrożeniem dla nauk humanistycznych. Stanie się to w NASTĘPNEJ DEKADZIE.” – BILL GATES, w 2018 roku

Bill Gates about coronavirus in 2018

Niech ich dobór słów rozbrzmiewa w twoim umyśle na chwilę…

Twierdzą, że gęsta populacja świata gwarantuje tę zbliżającą się globalną pandemię.

Ale bądźmy szczerzy: większość ziemi jest niezamieszkana. Po prostu przeleć nad Ameryką samolotem i wyjrzyj przez okno. Przez większość czasu widzisz pustą przestrzeń, z kilkoma miastami tu i tam. Większość Stanów Zjednoczonych jest nadal szeroko otwarta i pusta.

To samo dotyczy reszty świata.

Australia, Rosja, Indie, Chiny, Ameryka, Afryka… to w większości dzicz. Nasza planeta nie jest tak zaludniona, jak Bill Gates chce, abyśmy wierzyli. Ta mapa świata pokazuje to wyraźnie…

Większość ziemi jest całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek ludzkiej obecności. Tak więc pomysł, że świat jest bardzo przeludniony i dlatego musi spowodować zbliżającą się globalną pandemię, jest kłamstwem.

[Władze, które nie powinny być, również używają tej wymówki, aby usprawiedliwić zmniejszenie populacji świata – tj. wyludnienie.]

Gates twierdził również, że podróże lotnicze z pewnością stworzą globalną pandemię. Ale niezliczona liczba ludzi podróżowała samolotami w ubiegłym stuleciu.

Czy to doprowadziło do ciągłych wybuchów globalnych pandemii? Oczywiście, że nie!

Ich argumenty, dlaczego zagwarantowali globalną pandemię w ciągu najbliższych kilku lat, są kłamstwami. Jaka jest więc ich prawdziwa podstawa do tworzenia takich gwarantowanych przewidywań?

 1. Ćwiczenie na pandemię

Kilka miesięcy przed wybuchem epidemii Bill Gates – światowy dealer szczepionek nr 1 – zorganizował wydarzenie w Nowym Jorku. Zgadnij, o co chodziło w tym wydarzeniu? Było to „ćwiczenie pandemii koronawirusa”.

Tak, dobrze przeczytałeś:

Bill Gates zorganizował ćwiczenia związane z pandemią koronawirusa, tuż przed ich wystąpieniem!

Event201 Planned Pandemic

Na dużej wystawie w audytorium widać wydrukowany tekst: „Musimy przygotować się na wydarzenie, które staje się pandemią”. To ćwiczenie pandemiczne nazwano Event201 i odbyło się w październiku 2019 r., Dosłownie tuż przed wybuchem epidemii.

Event 201 coronavirus

Ich wniosek był taki, że cała ludzkość musi być zaszczepiona…

 1. Ekscytacja sprzedażą szczepionek w przyszłym roku

Krótko po tym „ćwiczeniu na pandemię koronawirusa” Bill Gates napisał na Twitterze:

„Jestem szczególnie podekscytowany tym, co następny rok może oznaczać dla jednego z najlepszych zakupów w globalnym zdrowiu: szczepionek.” – Bill Gates, 19 grudnia 2019 r.

Tweet Bill Gates Single

Pomyśl o tym: światowy dealer szczepionek nr 1 gwarantuje globalną pandemię w ciągu najbliższych kilku lat, a jego żona powiedziała, że wszyscy powinniśmy obawiać się zmodyfikowanego wirusa, który jest „w drodze”. Następnie organizują ćwiczenia na zbliżającą się globalną pandemię i mówią, że szczepionki będą jedynym rozwiązaniem. Następny Bill Gates tweetuje, jak bardzo jest podekscytowany sprzedażą szczepionek w przyszłym roku. Zaraz potem wybucha zapowiadana pandemia.

Rzeczywiście, od razu Bill Gates ogłasza, że jedynym rozwiązaniem dla ludzkości jest zakup jego szczepionek…

 1. pandemia koronawirusa 2020 przewidywana w 2013 roku

W 2013 roku muzyk napisał piosenkę ZATYTUŁOWANĄ PANDEMIC. W swoich tekstach opisał globalną pandemię, która zabija miliony, zamyka gospodarki i powoduje zamieszki.

Jego piosenka dosłownie opisała bardzo szczegółowo to, co widzimy w naszym dzisiejszym świecie, siedem lat później.

Wspomniał nawet o dokładnym roku pandemii: 2020 i specyficznym typie wirusa: koronawirusie. (6)

Oto linijka w jego tekstach z 2013 roku:

„2020 w połączeniu z koronawirusem, układanie ciał”.

Ta piosenka przewidziała również zamieszki, które teraz szaleją w całej Ameryce:

„Państwo wszczyna zamieszki, wykorzystując ulicę na zewnątrz. Zbliża się do twoich okien”.

Skąd ten muzyk mógł wiedzieć w 2013 roku, że pandemia koronawirusa wybuchnie w 2020 roku i że podczas tej pandemii wybuchną zamieszki? Wyjaśnia:

„Zrobiłem badania w 2012 roku i przeczytałem tak zwane „teorie spiskowe”. Wiesz, te dochodzenia, których media nie chcą, abyśmy badali. Według tych teorii pandemie musiały nastąpić w dekadzie 2020 – 2030. Napisałem więc o tym piosenkę Pandemic”.

 1. Globalna Rada Ds. Monitorowania Gotowości we wrześniu 2019 r.: „Przygotuj się na globalną pandemię koronawirusa”

We wrześniu 2019 r. – również tuż przed wybuchem epidemii – Global Preparedness Monitoring Board opublikowała raport zatytułowany „A World At Risk”.

Podkreśliła potrzebę przygotowania się na… epidemia koronawirusa!

Preparing Pandemic

Na okładce raportu znajduje się zdjęcie koronawirusa i osób noszących maseczki.

W raporcie czytamy następujący interesujący akapit:

„Organizacja Narodów Zjednoczonych (w tym WHO) przeprowadza co najmniej dwa ogólnosystemowe ćwiczenia szkoleniowe i symulacyjne, w tym jedno w celu omówienia celowego uwalniania śmiertelnego patogenu układu oddechowego”.

Złapałeś to?

Ćwiczyli celowe uwalnianie śmiertelnego patogenu oddechowego.

 1. Ogłoszenie wybuchu epidemii z Chin

Pandemic Simulation

W 2018 roku Instytut Modelowania Chorób nakręcił film, w którym pokazują wirusa grypy pochodzącego z Chin, z obszaru Wuhan i rozprzestrzeniającego się na całym świecie, zabijając miliony. Nazwali to „symulacją globalnej pandemii grypy”. Dokładnie tak się stało, dwa lata później.

Dlaczego powiedzieli, że przyjdzie z Chin? Dlaczego nie Afryka, gdzie występuje znacznie więcej chorób? A może ameryka południowa? Albo Indie? Skąd mogli wiedzieć, że wirus grypy przyjdzie z Chin, a nawet pokazać Wuhan jako obszar pochodzenia, który zarazi cały świat?

Czy ten koronawirus został zaprojektowany?

Skąd wziął się wirus? Jednym z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie bioweapons jest dr Francis Boyle. Jest przekonany, że pochodzi z laboratorium biologicznego w Wuhan, Bio Safety Lab Level 4.

Obiekt ten specjalizuje się w rozwoju… koronawirusy!

Biorą istniejące wirusy i „uzbrajają” je, co oznacza, że czynią je znacznie bardziej niebezpiecznymi, aby mogły być użyte jako broń biologiczna.

W poniższym dwuminutowym klipie wideo widać rzecznika administracji Trumpa, eksperta od bioweaponu dr Francisa Boyle’a i prezydenta Trumpa mówiących o tym, jak ten wirus pochodzi z laboratorium w Wuhan.

Dr Li-Meng Yan, chińska wirusolog (MD, PhD) uciekła z kraju, porzuciła pracę na prestiżowym uniwersytecie w Hongkongu i została informatorem. Pojawiła się w brytyjskiej telewizji, gdzie twierdziła, że SARS-CoV-2, wirus wywołujący COVID-19, został stworzony przez chińskich naukowców w laboratorium – i przedstawiła dowody na poparcie swoich twierdzeń. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Teraz nadchodzi najciekawsza część:

 1. W 2015 roku Anthony Fauci dał temu laboratorium 3,7 miliona dolarów.

Ten sam człowiek, który zagwarantował niespodziewaną epidemię wirusa w ciągu najbliższych dwóch lat, przekazał prawie 4 miliony dolarów na laboratorium, w którym rozwijają się koronawirusy.

W krótkim klipie poniżej można zobaczyć dziennikarza, który prezydenta Trumpa o dotację przyznaną przez Fauciego laboratorium w Wuhan.

Istnieje jednak więcej opcji w Wuhan, skąd ten wirus mógł pochodzić. Niektórzy uważają, że pochodzi z Wuhan Virology Institute, gdzie również pracują nad uzbrojeniem koronawirusów.

 1. Chińskie eksperymenty biologiczne w celu zakażenia ludzi koronawirusem ujawnione w 2015 roku przez włoskie media państwowe

Pięć lat temu włoska państwowa firma medialna RAI – Radiotelevisione Italiana – ujawniła mroczne wysiłki Chin w sprawie wirusów.

Wideo, które zostało wyemitowane w listopadzie 2015 r., Pokazało,jak chińscy naukowcy przeprowadzali eksperymenty biologiczne na wirusie powiązanym z SARS, uważanym za koronawirusa, pochodzącym od nietoperzy i myszy, pytając, czy warto ryzykować, aby móc zmodyfikować wirusa pod kątem zgodności z organizmami ludzkimi.

Poniżej znajduje się transkrypcja włoskiej audycji przetłumaczona na język angielski:

Chińskie eksperymenty biologiczne

Chińscy naukowcy stworzyli superwirusa płucnego z nietoperzy i myszy tylko w celach badawczych, ale jest wiele wątpliwych aspektów tego. Czy to jest warte ryzyka? To oczywiście eksperyment, ale jest niepokojący.

Niepokoi wielu naukowców: jest to grupa chińskich badaczy, którzy przyłączają białko pobrane od nietoperzy do wirusa SARS, ostrego zapalenia płuc, pochodzącego od myszy.

Wynikiem jest super koronawirus, który może wpływać na ludzi. – (Źródło tutaj, gdzie możesz przeczytać więcej)

[Red. KIP:  To co napisano powyżej jest fałszywym śladem obarczenia odpowiedzialnością  Chiny za plandemię. Dowody zawarte są w wywiadzie na linku:  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/09/niepodwazalne-dowody-na-falszywa-plandemie-koronawirusa-i-kampanie-szczepien-bronia-biologiczna/ ]

 1. Filmy przewidziały pandemię koronawirusa

Programowanie predykcyjne to proces informowania ludności o zdarzeniach, które wkrótce mają nastąpić.

W ostatnich latach powstało kilka filmów i seriali telewizyjnych, o… globalna pandemia koronawirusa!

Film„Dead Plague” przedstawia globalną pandemię z koronawirusem, a nawet wspomina o hydroksychlorochinie jako lekarstwie.

Inny film zatytułowany „Contagion” pokazuje, jak koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie, w wyniku czego dystans społeczny, maski na twarz, blokady, mycie rąk itp.

Dosłownie wszystko, co teraz widzimy, jest szczegółowo przewidziane w tych filmach.

 1. Pandemia przedstawiona podczas letnich igrzysk olimpijskich w 2012 roku

Mówiąc o programowaniu predykcyjnym: podczas pokazu otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku pandemia koronawirusa została rozegrana dla oczu całego świata.

Dziesiątki szpitalnych łóżek, duża liczba pielęgniarek stających się marionetkami systemu kontrolującego, śmierć się do głowy, demoniczny olbrzym wznoszący się nad światem, a cały teatr był oświetlony w taki sposób, że widziany z nieba wyglądał jak koronawirus.

Coronaviru Solympics 2012

Olympics Summergames In 2012. 2

Olympics Summergames In 2012

Dlaczego Igrzyska Olimpijskie pokazały pandemię koronawirusa w swoim pokazie otwierającym?

 

 1. Światowa blokada przewidywana na 2008 r.

Robin coronacrisis

Autor i badacz Robin de Ruiter przewidział w 2008 roku, że nadejdzie globalny lockdown.

Powiedział, że celem tego będzie stworzenie nowego świata autorytarnej kontroli.

Ponieważ wiele z tego, co napisał w 2008 roku, dzieje się teraz na naszych oczach, ta książka została ponownie opublikowana.

 1. Dziennikarze przewidzieli planowaną pandemię

W 2014 roku dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział planowaną globalną pandemię i powiedział, dlaczego „klasa rządząca” zrobi coś takiego:

„Nie cofną się przed niczym, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi kontroli. Jedną z rzeczy, których brakowało w ich zestawie narzędzi, są kwarantanny i godziny policyjne. Plan polega na tym, aby zarazić nim setki tysięcy ludzi i stworzyć kolejną fazę kontroli”. (7)

coronavirus nwo

 1. „Scenariusz na przyszłość”

Ten znany badacz odnosi się do słynnego dokumentu Fundacji Rockefellera, w którym wszystko, co widzimy teraz, jest dosłownie przewidzone bardzo szczegółowo: globalna pandemia, blokady, upadek gospodarki i narzucenie autorytarnej kontroli.

To wszystko jest opisane z przerażającą dokładnością… dziesięć lat przed tym, jak to się stało!

Rockefeller Document 2010

Dokument nosi tytuł „Scenariusz przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”. (9)

To mówi wszystko: scenariusz na przyszłość. Zawiera rozdział o nazwie „LockStep”, w którym globalna pandemia jest zgłaszana tak, jakby wydarzyła się w przeszłości, ale wyraźnie ma na celu próbę na przyszłość.

scenario for the future -rockefeller

Operacja Lockstep Fundacji Rockefellera: „Pod pozorem pandemii stworzymy państwo więzienne” ‘Under The Guise Of A Pandemic, We Will Create A Prison State’

„Scenariusz na przyszłość” kontynuuje porównywanie dwóch różnych reakcji na ich przewidywaną pandemię: Stany Zjednoczone tylko „silnie zniechęcały” ludzi do latania, podczas gdy Chiny wprowadziły obowiązkową kwarantannę dla wszystkich obywateli.

Pierwsza odpowiedź jest oskarżana o dalsze rozprzestrzenianie wirusa, podczas gdy chwalone jest nałożenie duszącej blokady.

Następnie przechodzi do opisu realizacji totalitarnej kontroli: „Podczas pandemii przywódcy krajowi na całym świecie zginali swój autorytet i narzucali hermetyczne zasady i ograniczenia, od obowiązkowego noszenia masek na twarz po kontrolę temperatury ciała przy wejściach do przestrzeni wspólnych, takich jak dworce kolejowe i supermarkety”.

Wyraźnie pożądaną reakcją jest naginanie władzy. Ale według tego „Scenariusza Przyszłości” jest gorzej:

„Nawet po wygaśnięciu pandemii ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór nad obywatelami i ich działaniami utknęły, a nawet nasiliły się”.

„W krajach rozwiniętych ten wzmożony nadzór przybierał wiele form: na przykład biometryczne identyfikatory dla wszystkich obywateli i ściślejsze regulacje dotyczące kluczowych branż, których stabilność uznano za kluczową dla interesów narodowych”.

Rockefeller Foundation - coronavirus NWO

Podręcznik globalnej kontroli

Teraz, gdy ogłoszona pandemia rzeczywiście nadeszła, ta sama Fundacja Rockefellera przedstawiła krok drugi: podręcznik dotyczący wdrażania nowych systemów kontroli podczas tej pandemii. Dopiero gdy wszystkie wymagane sieci kontroli zostaną uruchomione, świat może się ponownie otworzyć.

Rockefeller Document Covid 1

Kiedy połączysz dwa dokumenty Rockefellera, zobaczysz plan:

1) Najpierw ogłaszają globalną pandemię z koronawirusem i mówią, do czego powinna ona doprowadzić: zupełnie nowy poziom autorytarnej kontroli.

2) Po drugie podają praktyczne wskazówki dotyczące stosowania tego systemu kontroli.

Oto ilustracje i cytaty z ich przewodnika:

Global Control

„Aplikacje cyfrowe i oprogramowanie śledzące chroniące prywatność powinny być szeroko stosowane, aby umożliwić pełniejsze śledzenie kontaktów”.

„Aby w pełni kontrolować epidemię Covid-19, musimy co tydzień testować większość populacji”.

Digital Id

Zgodnie z ich „Scenariuszem przyszłości” cała populacja świata powinna otrzymać cyfrowy identyfikator, który wskazuje, kto otrzymał wszystkie szczepionki.

Bez wystarczających szczepień dostęp do szkół, koncertów, kościołów, transportu publicznego itp. będzie odmówiony.

Teraz w 2020 roku jest to dokładnie to, o co wzywa Bill Gates i wiele rządów.

21. Bill Gates wynegocjował umowę o śledzeniu kontaktów o wartości 100 miliardów dolarów z demokratycznym kongresmanem sponsorem ustawy, sześć miesięcy PRZED pandemią koronawirusa

Szokujące rewelacje zostały ujawnione w podkaście Thomasa Paine’a i Moore Paine Show w Patreon przez dwóch śledczych.

dziewięć miesięcy po spotkaniach z Fundacją Gatesa w Rwandzie — Bobby L. Rush, demokrata z Illinois, przedstawił ustawę o wartości 100 MILIARDÓW dolarów HR 6666, ustawę o testowaniu COVID-19, docieraniu do wszystkich i kontaktowaniu się ze wszystkimi (TRACE).

Wszystkie kontakty muszą zostać sprawdzone

W ujawnionym przez rząd wideo (10) widzimy rozmowę byłego amerykańskiego prezydenta Billa Clintona i Andrew Cuomo, gubernatora stanu Nowy Jork.

Omawiają, jak skonfigurować duży system kontroli, aby przetestować całą populację i sprawdzić wszystkie kontakty.

Dyskutują, jak zbudować armię, aby przeprowadzić ten system kontroli.

Anthony Fauci and Cuomo

Zupełnie nowy poziom globalnej kontroli

Bill Gates wyjaśnił również, że tylko osoby, które zostały zaszczepione przeciwko Covid-19, powinny mieć możliwość podróżowania, chodzenia do szkoły, uczestniczenia w spotkaniach i pracy. (11)

Cyfrowe identyfikatory szczepionek są już opracowywane (12), a Gates ma patent na technologię, która umożliwia śledzenie ciała danej osoby w dowolnym miejscu. Technologia ta nosi nazwę WO2020-060606 (13).

Również bardzo interesujące do odnotowania: enzym zwany LUCYFERAZĄ jest tym, co sprawia, że szczepionka wszczepialna Billa Gatesa działa

Ponadto Gates chce założyć globalną sieć monitorowania, która będzie śledzić wszystkich, którzy zetkną się z Covid-19 (14).

Plan: wstrzyknąć ludzkości szczepionkę zmieniającą DNA

Słynny dziennikarz śledczy Anthony Patch prowadził wieloletnie badania dotyczące planów kontrolowania świata za pomocą stworzonych pandemii i obowiązkowych szczepionek. Podczas wywiadu w 2014 roku badacz ten przewidział, co następuje:

„Uwolnią koronawirusa stworzonego przez człowieka. W rezultacie ludzie będą domagać się szczepionki, aby ich chronić. Ta szczepionka doda trzeci szczep DNA do ciała osoby, zasadniczo czyniąc ją hybrydą.
„Po wstrzyknięciu człowiekowi niemal natychmiast jego DNA ulega transformacji. Ta zmiana genetyczna spowoduje, że ludzie stracą zdolność samodzielnego myślenia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. W ten sposób można ich łatwiej kontrolować, stać się niewolnikami elit”.

Oczywiście brzmi to szalenie i jest naprawdę szalone. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że ten profesjonalny śledczy nie jest. Prowadził wieloletnie badania i to właśnie odkrył przez lata.

Musimy uważać, aby nie odrzucić solidnej wiedzy, opartej na latach badań, po prostu z powodu naszego własnego braku wglądu w te tematy.

20 lat badań mówi: szczepionka zmieni nasze DNA

Doktor Carrie Madej kierowała dwiema dużymi klinikami w Georgii, zanim wyjechała na Dominikanę, aby wykonywać pracę humanitarną. Badała DNA i szczepionki przez ostatnie dwadzieścia lat i nakręciła pilny film, w którym ostrzega, że istnieje plan wstrzyknięcia ludzkości bardzo niebezpiecznych szczepionek na Covid-19.

Cel tych nowych szczepionek będzie dwojaki:

1) przeprogramować nasze DNA i uczynić z nas hybrydy, które są łatwiejsze do kontrolowania.
2) połączyć nas ze sztuczną inteligencją za pomocą cyfrowego identyfikatora szczepionki, który otworzy również zupełnie nowe królestwo kontroli.

Ta ekspertka medyczna mówi, że wielokrotnie obserwowała, jak choroby rozprzestrzeniały się na populacje przez statki powietrzne. Z powodów tajności nie jest w stanie udostępnić więcej szczegółów na ten temat publicznie.

Wyludniaj ziemię za pomocą zorganizowanych epidemii

Dr John Coleman jest znanym oficerem wywiadu CIA, który napisał książkę zatytułowaną „Komitet 300„.

Wyjaśnia w nim, w jaki sposób tajne stowarzyszenia manipulują rządami, opieką zdrowotną, przemysłem spożywczym, mediami i tak dalej. Tę książkę można znaleźć na stronie internetowej CIA. (15)

Jednym z głównych celów wielu tajnych stowarzyszeń, które kontrolują rządy i media, jest wyludnienie ziemi.

Listę 32 „elit”, które popierają i promują (zgodnie z własnymi twierdzeniami) wyludnienie można znaleźć TUTAJ.

DR. JOHN COLEMAN, CIA INTELLIGENCE OFFICER

Dr Coleman mówi o swojej strategii:

„Co najmniej 4 miliardy bezużytecznych zjadaczy zostanie wyeliminowanych do roku 2050 za pomocą ograniczonych wojen i zorganizowanych epidemii śmiertelnych chorób szybko działających…” – DR JOHN COLEMAN, OFICER WYWIADU CIA

Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000

W 1980 roku w Georgii wzniesiono granitowy pomnik zwany Guidestones. Zestaw 10 wytycznych jest wpisany na strukturę w ośmiu współczesnych językach, a krótsza wiadomość jest wpisana na górze struktury w czterech starożytnych skryptach językowych.

Georgia Guidestones

Pierwsza wytyczna jest następująca:

 1. Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000w wiecznej równowadze z naturą.

Oficer CIA dr Coleman ujawnił, że jedną z ich metod „utrzymania ludzkości” jest spowodowanie „zorganizowanych epidemii śmiertelnych chorób szybko działających”.

Stosowanie szczepionek w celu zmniejszenia człowieczeństwa

Podczas wykładu TED Bill Gates powtórzył ten cel, kiedy dosłownie powiedział, że nowe szczepionki mogą być wykorzystane do zmniejszenia światowej populacji o 10 – 15%! (16)

Bill gates - depopulationist and vaccine dealer

„Obecnie na Ziemi jest 6,7 miliarda ludzi, a wkrótce będzie ich 9 miliardów. Możemy jednak zmniejszyć tę liczbę o dziesięć do piętnastu procent, jeśli wykonamy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, opieką zdrowotną i kontrolą urodzeń”. – BILL GATES, SPRZEDAWCA SZCZEPIONEK

Szczepionka Covid19 do kontroli populacji?

Mike Adams jest opublikowanym naukowcem zajmującym się żywnością, autorem popularnonaukowej książki Food Forensics i założycielem akredytowanego przez ISO CWC Labs.

Wiele lat temu powiedział, co następuje:

„Zmodyfikowana biologiczna odpowiedz zostanie uwolniona w skupiskach ludności. Pojawią się wezwania do ogromnego finansowania rządowego dla przemysłu szczepionkowego w celu opracowania szczepionki. Cudem będą mieli szczepionkę opracowaną w rekordowym czasie. Wszyscy będą musieli ustawić się w kolejce i przyjąć tę szczepionkę”.

Rzeczywiście mamy do stosowania zmodyfikowanej biologicznej, a następnie mandat na szczepionki, ogromne fundusze rządowe dla przemysłu szczepionkowego i szczepionkę, która jest opracowywana w rekordowym czasie.

Reszta jego przesłania jest taka, że ta szczepionka powoli zacznie zabijać miliony – jeśli nie miliardy – ludzi w ciągu kilku lat. Będzie to szczepionka typu kill-switch, zaprojektowana w celu zmniejszenia światowej populacji.

KRÓTKI OPIS: CZY PANDEMIA BYŁA ZAPLANOWANA?

Tysiące lekarzy nazywa pandemię globalną zbrodnią i światową dyktaturą z sanitarną wymówką.

Dwa lata przed pojawieniem się Covid-19 na globalnej scenie, Unia Europejska, USA, Chiny i inne kraje nagle zaczęły eksportować dziesiątki milionów zestawów testowych na Covid-19.

W 2013 roku muzyk przewiduje globalną pandemię z koronawirusem i mówi, że stanie się to w 2020 roku. Wiedział o tym dzięki osobistemu badaniu tak zwanych „teorii spiskowych”.

W 2017 roku Anthony Fauci zagwarantował niespodziewany wybuch choroby zakaźnej podczas pierwszej kadencji administracji Trumpa.

Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa Bill Gates zorganizował globalne ćwiczenie pandemii koronawirusa: Event201.

Tuż przed wybuchem epidemii Globalna Rada Monitorowania Gotowości powiedziała światu, aby był gotowy na pandemię koronawirusa.

W 2018 roku Instytut Modelowania Chorób ogłosił globalną pandemię z wirusem grypy, pochodzącym z Chin w rejonie Wuhan.

W 2018 roku Bill i Melinda Gates ogłosili, że w nadchodzących latach nastąpi globalna pandemia zmodyfikowanego wirusa.

Koronawirus SARS-CoV-2 powstał w Bio Safety Lab Level 4 w Wuhan, które otrzymało miliony dolarów od Anthony’ego Fauciego.

Kilka filmów przedstawiało pandemię koronawirusa z wielkimi szczegółami, a nawet wspomina o hydroksychlorochinie jako lekarstwie.

Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku rozegrały pandemię koronawirusa podczas pokazu otwarcia.

Dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział w 2014 roku, że globalna pandemia zostanie spowodowana, więc „klasa rządząca” może wdrożyć wyższy poziom autorytarnej kontroli.

Dziennikarz śledczy Anthony Patch przewidział globalną pandemię z wirusem stworzonym przez człowieka, który zostanie wykorzystany do wymuszenia na ludzkości szczepionki zmieniającej DNA.

Dr Carrie Madej badała DNA i szczepionki przez dziesięciolecia i mówi, że plan polega na użyciu szczepionki Covid-19 do rozpoczęcia procesu transhumanizmu: przeprogramowania ludzkiego DNA.

Oficer CIA dr John Coleman badał tajne stowarzyszenia i mówi, że ich celem jest wyludnienie ziemi za pomocą zorganizowanych pandemii śmiertelnych szybko działających chorób.

W stanie Georgia ogromny pomnik został wzniesiony w 1980 roku z dziesięcioma wytycznymi dla ludzkości, w ośmiu językach. Pierwszym z tych „Dziesięciu Przykazań” jest to, że ludzkość musi zostać zredukowana do pół miliarda ludzi.

Bill Gates powiedział podczas wykładu TED, że nowe szczepionki mogą być wykorzystane do zmniejszenia światowej populacji o 10-15%.

„Strażnik zdrowia” Mike Adams przewidział lata temu to, co dzieje się teraz: uwolnienie zmodyfikowanej biologicznej, a następnie mandat na szczepionki, ogromne finansowanie rządowe dla przemysłu szczepionkowego i szczepionkę, która jest opracowywana w rekordowym czasie. Przewidział również, że ta szczepionka zabije niezliczoną liczbę ludzi w ciągu kilku lat.

W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała „Scenariusz na przyszłość…” w którym opisują nadchodzącą globalną pandemię, która powinna skutkować wdrożeniem autorytarnej kontroli nad ludźmi, która następnie nasili się po pandemii.

W 2020 roku publikują podręcznik, jak stworzyć ten świat kontroli, z przewodnikiem krok po kroku. Mówią, że życie nie może wrócić do normy, dopóki świat nie zostanie „zamknięty” z tą odgórną kontrolą ze strony autorytarnych rządów.

Rzeczywiście widzimy, że Bill Gates i wielu innych na całym świecie od razu przejmuje kontrolę w bezprecedensowy sposób, z egzekwowaniem identyfikatorów szczepionek, mikroczipów, które zostaną wszczepione ludziom, nakazując noszenie masek na twarz, dystans społeczny, przymusowe blokady, ekstremalne śledzenie kontaktów i tak dalej.

Częścią tej odgórnej kontroli jest ekstremalna cenzura każdego głosu lekarzy, naukowców lub innych ekspertów, którzy krytykują to, co się dzieje.

Wszystkie przewidywania zostały wykonane na krótko przed tym, jak to się stało

Zauważ, że każda pojedyncza prognoza tej pandemii została ogłoszona kilka lat lub nawet miesięcy przed jej wystąpieniem. To znaczące.

Gates i Fauci okłamują swoich słuchaczy, gdy mówią, że „historia mówi nam, że tak się stanie”, ale nie ma historycznych podstaw, aby zagwarantować globalną pandemię koronawirusa w ciągu kilku miesięcy lub lat.

Nigdy w historii nie wydarzyło się coś takiego, w tak globalnej skali.

Fakt, że tak historycznie wyjątkowe wydarzenie zostało szczegółowo przewidziane – przez filmy, programy, badaczy, lekarzy, tych, którzy finansują laboratoria, które rozwijają te wirusy, tych, którzy zarabiają miliardy na tych pandemiach, tych, którzy chcą stworzyć zupełnie nowy poziom kontroli w naszym świecie itp. – pokazuje, że było to zaplanowane.

Czy są oznaki, że pandemia jest manipulowana?

Do tej pory przyglądaliśmy się przesłankom, że pandemia była planowana wcześniej. Jeśli rzeczywiście jest to zaaranżowane, to powinno to być oczywiste również w czasie pandemii. Planowana pandemia jest również pandemią kontrolowaną.

Plan kontrolowania świata

Być może słyszeliście już słowo „globaliści”, ale dla tych, którzy nie są z nim zaznajomieni: są to ludzie na całym świecie, którzy planują stworzyć jeden globalny rząd, aby mogli mieć całkowitą globalną kontrolę nad zdrowiem, religią, finansami – wszystkim.

Main players in this are the United Nations, the World Economic Forum, the World Health Organization, the European Union, the International Monetary Fund, and many others.

Niedawno spotkali się na wydarzeniu o nazwie DAVOS, gdzie wyrazili, w jaki sposób pandemia zostanie wykorzystana do wdrożenia ich planów.

Oto niektóre z ich stwierdzeń: (18)

„Teraz jest historyczny moment w czasie, nie tylko na walkę z wirusem, ale także na kształtowanie systemu.
Pandemia stanowi okno możliwości zresetowania naszego świata.

Świat musi działać wspólnie i szybko, aby ODNOWIĆ WSZYSTKIE ASPEKTY naszych społeczeństw i gospodarek, od kontaktów edukacyjnych po kontakty społeczne i warunki pracy.

KAŻDY KRAJ, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi w tym uczestniczyć, a każda branża, od ropy i gazu po technologię, musi zostać PRZEKSZTAŁCONA. „- Klaus Schwab, fundator Światowego Forum Ekonomicznego

Głównym liderem gobalizmu jest Światowe Forum Ekonomiczne, założone przez Klausa Schwaba. Stworzył „wirujące koło” ze wszystkimi ich celami. Na nim możemy zobaczyć następujące trzy „projekty”: Covid19, a następnie Global Governance i Internet Governance.

Global Reset

Global reset - internet governance

Dobra lektura: Odpowiedzią na koronawirusa jest Nowy Porządek Świata / Agenda 2030

Nikt nie chce tych organizacji

Ani jeden człowiek na ziemi nie głosował za tym, aby te organizacje w ogóle istniały, nie mówiąc już o przejęciu pełnej kontroli nad naszym życiem, rodzinami, społecznościami, miejscami pracy, zdrowiem, przemysłem itp. A jednak przedstawiają się jako nasi „światowi przywódcy”, którzy planują całą naszą przyszłość.

Światowa Organizacja Zdrowia przedstawia się jako globalny szef nad naszym zdrowiem, a nikt z nas nie wybrał ich.

Stosują tyranię w mediach głównego nurtu i mediach społecznościowych, gdzie nie wolno wyrażać wiedzy medycznej lub naukowej, chyba że jest to zgodne z wytycznymi tej „światowej” organizacji.

Dziesiątki tysięcy lekarzy i naukowców zostało ocenzurowanych na całym świecie przez Facebooka, Youtube i Twittera. Dlaczego? Ponieważ ci giganci mediów społecznościowych twierdzą, że TYLKO to, co mówi Światowa Organizacja Zdrowia, jest prawdą.

Cała ludzkość musi podporządkować się tym ludziom, którzy ustawili się ponad nami wszystkimi, nigdy nie pytając nas o zdanie, a nawet nie konsultując się z innymi ekspertami medycznymi.

W rzeczywistości każdy ekspert medyczny wypowiadając się przeciwko swoim decyzjom jest cenzurowany.

Oznacza to całkowitą utratę wolności medycznej, utratę wolności słowa, utratę prawdziwej nauki, utratę prawdziwego dziennikarstwa i narzucanie dyktatur przez organizacje, na które nikt nie głosował, kierowane przez ludzi, których nikt nie chciał, a mimo to po prostu przejmują własność naszego świata.

Są wielkim grubym łobuzem na placu zabaw, który gra szefa nad wszystkimi.

Światowa Organizacja Zdrowia jest kierowana przez komunistycznego terrorystę

Szef Światowej Organizacji Zdrowia, Tedros Adhanom Ghebreyesus,jest członkiem brutalnej rewolucyjnej partii komunistycznej w Etiopii,Tigray People’s Liberation Front. (19)

Who Terrorist

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego wyraźnie stwierdza:

„TPLF kwalifikuje się jako organizacja terrorystyczna III poziomu… na podstawie jego brutalnych działań…”

Niech to do was dotrze: człowiek kierujący Światową Organizacją Zdrowia jest dosłownie komunistycznym terrorystą,który był zaangażowany w mordowanie tysięcy niewinnych ludzi, próbując narzucić komunizm Etiopii.

A ten człowiek zastrasza cały świat, mówiąc nam wszystkim, co możemy, a czego nie możemy zrobić, cenzurując każdego lekarza, który ma inne zdanie, żądając ślepego posłuszeństwa od całej ludzkości, jednocześnie nakładając mandaty na szczepienie przez ich sponsora finansowego numer jeden: Billa Gatesa.

Czy to jest świat, w którym chcesz żyć od teraz?

Coraz więcej pandemii, aż ludzkość się podda

Ci globaliści grożą nawet ludzkości większym cierpieniem, jeśli nie podporządkujemy się ich całkowitej kontroli. Książę Karol niedawno dołączył do DAVOS i publicznie oświadczył:

„Będzie coraz więcej pandemii, jeśli nie zrobimy teraz „wielkiego resetu”. (18)

Bill Gates już nazywa to „pandemią jedyną” i mówi o „pandemii drugiej i trzeciej”.

Badacz, który w 2013 roku przewidział pandemię koronawirusa w 2020 roku, a następnie zamieszki, powiedział, że plan polega na stworzeniu serii pandemii w latach 2020-2030.

Ta dekada jest wybranym okresem, aby przekształcić świat w jedną wielką republikę bananów, rządzony przez szalonych ludzi, którzy wyludniają ziemię i zniewalają resztę ludzkości.

Planują wywołać tyle pandemii, ile potrzeba, aby złamać kręgosłup ludzkości, dopóki wszyscy nie poddają się ich globalnej kontroli.

Czy zaczynasz rozumieć, dlaczego ponad 500 lekarzy z Niemiec, 600 lekarzy z Hiszpanii, tysiące ekspertów medycznych z USA i wielu innych na całym świecie nazywa tę pandemię „globalnym” przestępstwem?

Przywódcy Kościoła Katolickiego ostrzegają ludzkość

Arcybiskup i kilku kardynałów Kościoła rzymskokatolickiego napisało list do ludzkości, aby ostrzec nas przed globalną tyranią pod przykrywką Covid-19.

Jest to sedno tego historycznego przesłania, które zostało przetłumaczone na wiele języków i zostało wysłane do przywódców na całym świecie. (20)

„Mamy powody sądzić, na podstawie oficjalnych danych dotyczących występowania epidemii w odniesieniu do liczby zgonów, że istnieją siły zainteresowane wywołaniem paniki wśród ludności świata wyłącznie w celu trwałego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczania wolności, kontrolowania ludzi i śledzenia ich przemieszczania się. Narzucenie tych nieliberalnych środków jest niepokojącym wstępem do realizacji rządu światowego poza wszelką kontrolą.

Czy jest nadzieja? Co możemy zrobić?

Czy jest jakaś nadzieja na naszą przyszłość, czy też oddajemy się w bezlitosne ręce tych nikczemnych mega-miliarderów, którzy chcą wyludnić ziemię i przejąć całkowitą kontrolę nad ludzkością?

Hope 1

Tak, jest nadzieja. Przyszłość jest jaśniejsza, niż możemy sobie wyobrazić!

To nie jest scenariusz zagłady i mroku, ale pobudka dla ludzkości, aby przestała ślepo wierzyć mafijno-mediom i perwersyjnym politykom i powstała jako jedność dla przyszłości wolności.

Zapraszam was do przyłączenia się do wyjątkowego i historycznego ruchu Globalnych Bojowników o Wolność, którzy poprowadzą ludzkość w nową erę nadziei, odnowy i więcej wolności niż kiedykolwiek znaliśmy.

Źródło: StopWorldControl.com / Piśmiennictwo:

1: Niemiecka grupa lekarzy dla informacji

2: Hiszpańska grupa Lekarzy dla Prawdy

2B: Richard Rothshild opatentował metodę testowania COVID-19 w 2015 roku

2C: Bank Światowy pokazuje planowaną datę zakończenia projektu COVID-19

3: Fauci gwarantuje wybuch epidemii w ciągu najbliższych dwóch lat.

4: Bill Gates ogłosił globalną pandemię

5: Melinda Gates mówi, że największym zagrożeniem dla nauk humanistycznych jest zmodyfikowany wirus

6: Tekst piosenki z 2013 roku, która przewidywała pandemię koronawirusa w 2020 roku

7: Harry Vox przewidział globalną pandemię

8: Robin de Ruiter przewidział blokady

9: Scenariusz na przyszłość opisanej globalnej pandemii

10: Andrew Cuomo rozmawia z Billem Clintonem o autorytarnej kontroli

11: Bill Gates mówi o cyfrowym identyfikatorze do kontrolowania ludzi

12: Łączenie szczepionek z identyfikatorem cyfrowym

13: Gates ma pattent na technologii, aby śledzić ciało w dowolnym miejscu

14: Gates chce globalnego systemu monitorowania

15: Pobierz książkę oficera CIA Colemana

16: Gates mówi o zmniejszeniu światowej populacji za pomocą szczepionek

17: Dziesiątki milionów testów Covid-19 zostały wyeksportowane przez UE, USA, Chiny itp. w 2017 i 2018 roku

18: DAVOS i zgromadzenie globalistów

19: Szef Światowej Organizacji Zdrowia jest członkiem brutalnej grupy terorrist

20: List arcybiskupa i kardynałów do ludzkości

___

Za: https://humansarefree.com/2020/09/proof-covid-19-planned-new-world-order.html

Comments

 1. alru says:

  Po przeczytaniu artykułu okazuje się, że od co najmniej 10 lat była przygotowywana ta cała szopka…
  Zatem przygotowana była perfekcyjnie, od a do z. Od testów do cyfrowego kontrolowania.
  Tylko coś się po drodze wydarzyło co sprawiło że scenariusz nie przebiega do końca tak jak powinien i nie wiadomo czy przebiegnie…
  1. Zbyt dużo ludzi się przebudzilo
  2. Pierwotny cel pandemii zostal zmieniony. I nie wszystkie zabezpieczenia i projekty ktory miały zadzialac w celu A, sprawdzaja sie w celu B.
  Niewątpliwie jest chaos. I niewątpliwe coraz większej liczbie ludzi coś zaczyna nie pasować.

 2. krnabrny1 says:

  Jeśli koleżanka Arlu wciąż interesuje się tym tematem, polecam lepszy, bo bardziej szczegółowy artykuł, na ten sam temat:

  http://82.221.129.208/1/.ub6.html

  Dzień dobry,

  Nazywam się Spartakus i mam już dość.

  Zostaliśmy zmuszeni do oglądania, jak Ameryka i Wolny Świat popadają w nieubłagany upadek z powodu ataku bronią biologiczną. My, wraz z niezliczonymi innymi, byliśmy prześladowani i podpalani przez propagandowe i psychologiczne operacje wojenne prowadzone przez niewybraną, nierozliczaną elitę przeciwko narodowi amerykańskiemu i naszym sojusznikom.

  Nasze zdrowie psychiczne i fizyczne bardzo ucierpiało w ciągu ostatniego półtora roku. Odczuliśmy ukłucie izolacji, zamknięcia, maskowania, kwarantanny i innych całkowicie bezsensownych działań teatru opieki zdrowotnej, które nie zrobiły absolutnie nic, aby chronić zdrowie lub dobre samopoczucie społeczeństwa przed trwającą pandemią COVID-19.

  Teraz obserwujemy, jak establishment medyczny wstrzykuje dosłownie truciznę milionom naszych rodaków bez walki.

  Powiedziano nam, że jeśli odmówimy szczepienia, zostaniemy zwolnieni i odmówimy nam środków do życia. To była ostatnia kropla.

  Spędziliśmy tysiące godzin analizując wyciekające materiały z Wuhan, artykuły naukowe z pierwotnych źródeł, a także ślady papieru pozostawione przez establishment medyczny.

  To, co odkryliśmy, zaszokuje każdego do głębi.

  Najpierw podsumujemy nasze ustalenia, a następnie wyjaśnimy je szczegółowo. Referencje zostaną umieszczone na końcu.

  Streszczenie:

  COVID-19 to choroba krwi i naczyń krwionośnych. SARS-CoV-2 infekuje wyściółkę ludzkich naczyń krwionośnych, powodując ich przeciekanie do płuc.

  * Obecne protokoły leczenia (np. wentylacja inwazyjna) są aktywnie szkodliwe dla pacjentów, przyspieszając stres oksydacyjny i powodując ciężkie VILI (uszkodzenia płuc wywołane przez respirator). Dalsze używanie respiratorów przy braku jakichkolwiek udowodnionych korzyści medycznych stanowi masowe morderstwo.
  * Istniejące środki zaradcze są niewystarczające, aby spowolnić rozprzestrzenianie się tego, co jest wirusem w aerozolu i potencjalnie przenoszonym w ściekach, i stanowią formę teatru medycznego.
  * Różne nieszczepionkowe interwencje były tłumione zarówno przez media, jak i establishment medyczny na rzecz szczepionek i drogich opatentowanych leków.
  * Władze zaprzeczyły użyteczności naturalnej odporności przeciwko COVID-19, mimo że naturalna odporność zapewnia ochronę przed wszystkimi białkami wirusa, a nie tylko jednym.
  * Szczepionki wyrządzą więcej szkody niż pożytku. Antygen, na którym oparte są te szczepionki, SARS-CoV-2 Spike, jest toksycznym białkiem. SARS-CoV-2 może mieć ADE lub wzmocnienie zależne od przeciwciał; obecne przeciwciała mogą nie neutralizować przyszłych szczepów, ale zamiast tego pomagają im infekować komórki odpornościowe. Ponadto szczepienie nieszczelną szczepionką podczas pandemii usuwa ewolucyjną presję, aby wirus stał się mniej śmiertelny.
  * Istnieje rozległy i przerażający spisek przestępczy, który bezpośrednio łączy zarówno Anthony’ego Fauci, jak i Modernę z Instytutem Wirusologii Wuhan.
  * Badacze zajmujący się szczepionką COVID-19 są bezpośrednio powiązani z naukowcami zajmującymi się technologią interfejsu mózg-komputer (koronka neuronowa), z których jeden został oskarżony o odebranie dotacji z Chin.
  * Niezależni badacze odkryli w szczepionkach tajemnicze nanocząsteczki, które nie powinny być obecne.
  * Cała pandemia jest wykorzystywana jako wymówka dla ogromnej politycznej i ekonomicznej transformacji zachodniego społeczeństwa, która wzbogaci i tak już bogatych, a resztę z nas zmieni w poddanych i nietykalnych.

  COVID-19 Patofizjologia i leczenie:

  COVID-19 nie jest wirusowym zapaleniem płuc. Jest to wirusowe zapalenie śródbłonka naczyniowego i atakuje wyściółkę naczyń krwionośnych, szczególnie małe naczynia włosowate pęcherzyków płucnych, prowadząc do aktywacji i złuszczania komórek śródbłonka, koagulopatii, posocznicy, obrzęku płuc i objawów podobnych do ARDS. To choroba krwi i naczyń krwionośnych. Układ krążenia. Każde zapalenie płuc, które powoduje, jest drugorzędne.

  W ciężkich przypadkach prowadzi to do sepsy, zakrzepów krwi i niewydolności wielonarządowej, w tym niedotlenienia i uszkodzeń zapalnych różnych ważnych narządów, takich jak mózg, serce, wątroba, trzustka, nerki i jelita.

  Niektóre z najczęstszych wyników badań laboratoryjnych w COVID-19 to podwyższony D-dimer, podwyższony czas protrombinowy, podwyższony poziom białka C-reaktywnego, neutrofilia, limfopenia, hipokalcemia i hiperferrytynemia, zasadniczo odpowiadające profilowi ​​koagulopatii i hiperaktywacji układu odpornościowego / wyczerpaniu komórek odpornościowych .

  COVID-19 może prezentować się jak prawie wszystko, ze względu na szeroki tropizm SARS-CoV-2 dla różnych tkanek w ważnych narządach organizmu. Chociaż jego najczęstszą początkową manifestacją jest choroba układu oddechowego i objawy grypopodobne, może objawiać się stanem zapalnym mózgu, chorobą żołądkowo-jelitową, a nawet zawałem serca lub zatorem płucnym.

  COVID-19 ma cięższy przebieg u osób z określonymi chorobami współistniejącymi, takimi jak otyłość, cukrzyca i nadciśnienie. Dzieje się tak, ponieważ te stany obejmują dysfunkcję śródbłonka, co sprawia, że ​​układ krążenia jest bardziej podatny na infekcje i uszkodzenia przez ten konkretny wirus.

  Zdecydowana większość przypadków COVID-19 jest łagodna i nie powoduje poważnej choroby. W znanych przypadkach istnieje coś takiego, jak zasada 80/20, gdzie 80% przypadków jest łagodnych, a 20% poważnych lub krytycznych. Jednak ten stosunek jest prawidłowy tylko dla znanych przypadków, a nie wszystkich infekcji. Liczba faktycznych infekcji jest znacznie większa. W konsekwencji śmiertelność i zachorowalność są niższe. Jednak COVID-19 rozprzestrzenia się bardzo szybko, co oznacza, że ​​w krótkim czasie pojawia się znaczna liczba ciężko chorych i krytycznie chorych pacjentów.

  U osób z krytyczną posocznicą wywołaną COVID-19, niedotlenieniem, koagulopatią i ARDS najczęstszymi terapiami są intubacja, wstrzykiwane kortykosteroidy i leki rozrzedzające krew. To nie jest właściwe leczenie COVID-19. W ciężkiej hipoksji zmiany metabolizmu komórkowego powodują rozpad ATP na hipoksantynę, która po ponownym wprowadzeniu tlenu powoduje, że oksydaza ksantynowa wytwarza tony wysoce szkodliwych rodników, które atakują tkankę. Nazywa się to urazem niedokrwienno-reperfuzyjnym i dlatego większość osób korzystających z respiratora umiera. W mitochondriach nagromadzenie bursztynianu spowodowane sepsą robi dokładnie to samo; gdy tlen jest ponownie wprowadzany, tworzy rodniki ponadtlenkowe. Nie popełnij błędu, intubacja zabije ludzi z COVID-19.

  Końcowym etapem COVID-19 jest poważna peroksydacja lipidów, w której tłuszcze w organizmie zaczynają „rdzewieć” z powodu uszkodzeń spowodowanych stresem oksydacyjnym. To napędza autoimmunizację. Utlenione lipidy pojawiają się jako obiekty obce dla układu odpornościowego, który rozpoznaje i tworzy przeciwciała przeciwko OSE, czyli epitopom specyficznym dla utleniania. Ponadto utlenione lipidy zasilają bezpośrednio receptory rozpoznające wzorce, wywołując jeszcze więcej stanów zapalnych i przywołując jeszcze więcej komórek wrodzonego układu odpornościowego, które uwalniają jeszcze więcej destrukcyjnych enzymów. To jest podobne do patofizjologii tocznia.

  Patologia COVID-19 jest zdominowana przez ekstremalny stres oksydacyjny i wybuch oddechowy neutrofili, do tego stopnia, że ​​hemoglobina przestaje być w stanie przenosić tlen, ponieważ żelazo hemu jest usuwane z hemu przez kwas podchlorawy. Żadna ilość dodatkowego tlenu nie może dotlenić krwi, która chemicznie odmawia wiązania O2.

  Podział patologii wygląda następująco:

  SARS-CoV-2 Spike wiąże się z ACE2. Enzym konwertujący angiotensynę 2 jest enzymem będącym częścią układu renina-angiotensyna-aldosteron (RAAS). RAAS to system kontroli hormonów, który łagodzi objętość płynów w organizmie i krwiobiegu (tj. osmolarność) poprzez kontrolowanie retencji i wydalania soli. Białko to, ACE2, jest wszechobecne w każdej części ciała, która styka się z układem krążenia, szczególnie w komórkach śródbłonka naczyń i perycytach, astrocytach mózgu, kanalikach nerkowych i podocytach, komórkach wysp trzustkowych, drogach żółciowych i komórkach nabłonka jelit oraz komórkach nasiennych. kanały jądra, z których wszystkie SARS-CoV-2 może zainfekować, a nie tylko płuca.

  SARS-CoV-2 infekuje komórkę w następujący sposób: Spike SARS-CoV-2 przechodzi zmianę konformacyjną, w której trimery S1 podnoszą się i rozciągają, blokując ACE2 związany z powierzchnią komórki. TMPRSS2 lub transbłonowa proteaza seryna 2 pojawia się i odcina główki kolca, odsłaniając podjednostkę w kształcie łodygi S2 wewnątrz. Pozostała część Spike’a przechodzi zmianę konformacyjną, która powoduje, że rozwija się jak drabina rozszerzająca, osadzając się w błonie komórkowej. Następnie składa się z powrotem, ciągnąc razem błonę wirusową i błonę komórkową. Dwie błony łączą się, a białka wirusa migrują na powierzchnię komórki. Nukleokapsyd SARS-CoV-2 wnika do komórki, uwalniając jej materiał genetyczny i rozpoczynając proces replikacji wirusa, porywając własne struktury komórki w celu wytworzenia większej ilości wirusa.

  Białka kolców SARS-CoV-2 osadzone w komórce mogą w rzeczywistości powodować fuzję ludzkich komórek, tworząc syncytia/MGC (wielojądrowe komórki olbrzymie). Mają też inne patogenne, szkodliwe skutki. Wiroporyny SARS-CoV-2, takie jak białko Envelope, działają jak kanały jonów wapnia, wprowadzając wapń do zakażonych komórek. Wirus hamuje naturalną odpowiedź interferonu, powodując opóźniony stan zapalny. Białko SARS-CoV-2 N może również bezpośrednio aktywować inflammasom NLRP3. Ponadto hamuje szlak antyoksydacyjny Nrf2. Tłumienie ACE2 przez wiązanie ze Spike powoduje nagromadzenie bradykininy, która w innym przypadku byłaby rozkładana przez ACE2.

  Ten stały napływ wapnia do komórek powoduje (lub towarzyszy) zauważalną hipokalcemię lub niski poziom wapnia we krwi, szczególnie u osób z niedoborami witaminy D i istniejącą wcześniej dysfunkcją śródbłonka. Bradykinina zwiększa aktywność cAMP, cGMP, COX i fosfolipazy C. Powoduje to uwalnianie prostaglandyn i znaczne zwiększenie wewnątrzkomórkowej sygnalizacji wapniowej, co sprzyja bardzo agresywnemu uwalnianiu ROS i wyczerpaniu ATP. Oksydaza NADPH uwalnia ponadtlenek do przestrzeni pozakomórkowej. Rodniki ponadtlenkowe reagują z tlenkiem azotu, tworząc nadtlenoazotyn. Peroxynitrite reaguje z kofaktorem tetrahydrobiopteryny potrzebnym śródbłonkowej syntazie tlenku azotu, niszcząc go i „rozłączając” enzymy, powodując, że syntaza tlenku azotu syntetyzuje więcej ponadtlenku.

  Rozpuszczony gazowy tlenek azotu wytwarzany stale przez eNOS pełni wiele ważnych funkcji, ale działa również przeciwwirusowo przeciwko koronawirusom podobnym do SARS, zapobiegając palmitoilacji wirusowego białka Spike i utrudniając mu wiązanie się z receptorami gospodarza. Utrata NO pozwala wirusowi na bezkarną replikację w organizmie. Osoby z dysfunkcją śródbłonka (tj. nadciśnienie, cukrzyca, otyłość, podeszły wiek, rasa afroamerykańska) mają na początku problemy z równowagą redoks, co daje wirusowi przewagę.

  Ze względu na ekstremalne uwalnianie cytokin wyzwalane przez te procesy, organizm przywołuje do płuc dużą ilość neutrofili i makrofagów pęcherzykowych pochodzących z monocytów. Komórki wrodzonego układu odpornościowego są pierwszymi obrońcami przed patogenami. Działają, pochłaniając najeźdźców i próbując ich zaatakować enzymami, które wytwarzają silne utleniacze, takie jak SOD i MPO. Dysmutaza ponadtlenkowa pobiera nadtlenek i wytwarza nadtlenek wodoru, a mieloperoksydaza pobiera nadtlenek wodoru i jony chloru i wytwarza kwas podchlorawy, który jest wielokrotnie bardziej reaktywny niż wybielacz podchlorynem sodu.

  Neutrofile mają paskudną sztuczkę. Mogą również wyrzucać te enzymy do przestrzeni pozakomórkowej, gdzie będą stale wypluwać nadtlenek i wybielać do krwioobiegu. Nazywa się to tworzeniem zewnątrzkomórkowej pułapki neutrofili lub NETozą, gdy staje się ona patogenna i nieproduktywna. W ciężkim i krytycznym COVID-19 występuje w rzeczywistości dość ciężka NEToza.

  Kwas podchlorawy gromadzący się w krwiobiegu zaczyna wybielać żelazo z hemu i rywalizować o miejsca wiązania O2. Czerwone krwinki tracą zdolność transportu tlenu, co powoduje, że twarz staje się niebieska. Żelazo bez ligandów, nadtlenek wodoru i ponadtlenek w krwiobiegu podlegają reakcjom Habera-Weissa i Fentona, wytwarzając niezwykle reaktywne rodniki hydroksylowe, które gwałtownie usuwają elektrony z otaczających tłuszczów i DNA, silnie je utleniając.

  Ten stan nie jest nieznany naukom medycznym. Rzeczywista nazwa tego wszystkiego to ostra sepsa.

  Wiemy, że dzieje się tak w przypadku COVID-19, ponieważ osoby, które zmarły na tę chorobę, mają zauważalne sygnatury ferroptozy w swoich tkankach, a także różne inne markery stresu oksydacyjnego, takie jak nitrotyrozyna, 4-HNE i dialdehyd malonowy.

  Kiedy intubujesz kogoś z tym schorzeniem, uruchamiasz bombę wolnorodnikową, dostarczając komórkom O2. To paragraf 22, ponieważ potrzebujemy tlenu do wytworzenia adenozynotrójfosforanu (to znaczy do życia), ale O2 jest również prekursorem wszystkich tych szkodliwych rodników, które prowadzą do peroksydacji lipidów.

  Prawidłowe leczenie ciężkiej sepsy związanej z COVID-19 to nieinwazyjna wentylacja, steroidy i wlewy przeciwutleniaczy. Większość leków ponownie przeznaczonych do leczenia COVID-19, które wykazują jakiekolwiek korzyści w ratowaniu krytycznie chorych pacjentów z COVID-19, to przeciwutleniacze. N-acetylocysteina, melatonina, fluwoksamina, budezonid, famotydyna, cymetydyna i ranitydyna są przeciwutleniaczami. Indometacyna zapobiega napędzanemu przez żelazo utlenianiu kwasu arachidonowego do izoprostanów. Istnieją silne przeciwutleniacze, takie jak apocynina, które nie zostały jeszcze przetestowane na pacjentach z COVID-19, które mogą odstraszać neutrofile, zapobiegać peroksydacji lipidów, przywracać zdrowie śródbłonka i przywracać dotlenienie tkanek.

  Naukowcy, którzy wiedzą coś o neutrofilii płucnej, ARDS i biologii redoks, wiedzieli lub przypuszczali wiele z tego od marca 2020 r. W kwietniu 2020 r. szwajcarscy naukowcy potwierdzili, że COVID-19 był zapaleniem śródbłonka naczyniowego. Pod koniec 2020 roku eksperci doszli już do wniosku, że COVID-19 powoduje postać wirusowej sepsy. Wiedzą również, że sepsę można skutecznie leczyć za pomocą przeciwutleniaczy. Żadna z tych informacji nie jest szczególnie nowa, a jednak w większości nie podjęto żadnych działań. Lekarze nadal stosują szkodliwe techniki intubacji z wysokimi ustawieniami PEEP pomimo wysokiej podatności płuc i słabego natlenienia, zabijając niezliczoną liczbę krytycznie chorych pacjentów z błędami w sztuce lekarskiej.

  Ze względu na sposób, w jaki są skonstruowane, randomizowane próby kontrolne nigdy nie przyniosą żadnych korzyści dla żadnego środka przeciwwirusowego przeciwko COVID-19. Nie Remdesivir, nie Kaletra, nie HCQ i nie Iwermektyna. Powód tego jest prosty; dla pacjentów, których zwerbowali do tych badań, takich jak absurdalne badanie RECOVERY w Oxfordzie, interwencja jest zbyt późno, aby mieć jakikolwiek pozytywny efekt.

  Przebieg kliniczny COVID-19 jest taki, że do czasu, gdy większość ludzi zwraca się o pomoc lekarską w związku z niedotlenieniem, ich miano wirusa zmniejszyło się już prawie do zera. Jeśli ktoś ma około 10 dni po ekspozycji i ma już objawy od pięciu dni, prawie nie ma wirusa w jego ciele, a jedynie uszkodzenia i zaburzenia komórkowe, które zainicjowały reakcję hiperzapalną. To właśnie z tej grupy rekrutowano prawie wyłącznie badania kliniczne leków przeciwwirusowych.

  W tych próbach podają leki przeciwwirusowe ciężko chorym pacjentom, którzy nie mają wirusa w swoim ciele, a jedynie opóźnioną reakcję hiperzapalną, a następnie absurdalnie twierdzą, że leki przeciwwirusowe nie mają zastosowania w leczeniu lub zapobieganiu COVID-19. Te badania kliniczne nie rekrutują osób przedobjawowych. Nie testują profilaktyki przedekspozycyjnej ani poekspozycyjnej.

  To tak, jakby używać defibrylatora do szokowania tylko w linii prostej, a następnie absurdalnie twierdzić, że defibrylatory nie mają żadnej użyteczności medycznej, gdy pacjenci odmawiają zmartwychwstania. Interwencja jest za późno. Te próby leków przeciwwirusowych wykazują systematyczne, rażące błędy selekcji. Zapewniają leczenie, które jest daremne dla określonej kohorty, do której się zapisują.

  Indie postąpiły wbrew instrukcjom WHO i nakazały profilaktyczne stosowanie iwermektyny. Prawie całkowicie wyeliminowali COVID-19. Indyjskie Stowarzyszenie Adwokackie w Bombaju wniosło oskarżenie przeciwko głównemu naukowcowi WHO, dr. Soumyi Swaminathanowi, za zalecenie przeciwko stosowaniu iwermektyny.

  Iwermektyna nie jest „odrobaczaniem koni”. Tak, jest sprzedawany w postaci pasty weterynaryjnej jako środek odrobaczający dla zwierząt. Od dziesięcioleci jest również dostępny w postaci tabletek dla ludzi, jako lek przeciwpasożytniczy.

  Media obłudnie twierdzą, że ponieważ Ivermectin jest lekiem przeciwpasożytniczym, nie ma on zastosowania jako antywirus. To jest niepoprawne. Iwermektyna ma zastosowanie jako środek przeciwwirusowy. Blokuje importynę, zapobiegając importowaniu jądra, skutecznie hamując dostęp wirusa do jąder komórkowych. Wiele leków dostępnych obecnie na rynku ma wiele sposobów działania. Jednym z takich leków jest iwermektyna. Działa zarówno przeciwpasożytniczo, jak i przeciwwirusowo.

  W Bangladeszu Ivermectin kosztuje 1,80 USD za cały 5-dniowy kurs. Remdesivir, który jest toksyczny dla wątroby, kosztuje 3 120 USD za 5-dniowy kurs leku. Miliardy dolarów całkowicie bezużytecznego Remdesiviru zostały sprzedane naszym rządom za grosze podatników, co ostatecznie okazało się całkowicie bezużyteczne w leczeniu hiperzapalnego COVID-19. Media prawie w ogóle o tym nie informowały.

  Sprzeciw wobec stosowania generycznej Iwermektyny nie jest oparty na nauce. Jest to motywowane czysto finansowo i politycznie. Skuteczna nieszczepionkowa interwencja zagroziłaby pospiesznemu zatwierdzeniu przez FDA opatentowanych szczepionek i leków, za które przemysł farmaceutyczny może stale zgarniać miliardy dolarów ze sprzedaży.

  Większość społeczeństwa jest naukowo niepiśmienna i nie może pojąć, co to wszystko oznacza, dzięki żałosnemu systemowi edukacyjnemu, który ich źle wychował. Będziesz miał szczęście, jeśli znajdziesz 1 na 100 osób, które mają nawet najmniejsze pojęcie, co to właściwie oznacza.

  Covid19 przenoszenie:

  COVID-19 unosi się w powietrzu. WHO przewoziła wodę do Chin, twierdząc, że wirus był przenoszony wyłącznie drogą kropelkową. Nasze własne CDC absurdalnie twierdziło, że przenoszone jest głównie przez kontakt twarzą w twarz, co biorąc pod uwagę szybkie rozprzestrzenienie się z Wuhan na resztę świata, byłoby fizycznie niemożliwe.

  Śmieszna wiara w to, że kontakt twarzą w twarz jest podstawowym sposobem transmisji, doprowadziła do użycia protokołów dezynfekcji powierzchni, które marnowały czas, energię, wydajność i środki dezynfekujące.

  Progi 6 stóp są absolutnie bezużyteczne. Minimalna bezpieczna odległość do ochrony przed wirusem w aerozolu to 15+ stóp od zarażonej osoby, nie bliżej. Realistycznie żaden transport publiczny nie jest bezpieczny.

  Maski chirurgiczne nie chronią przed aerozolami. Wirus jest za mały, a materiał filtrujący ma zbyt duże szczeliny, aby go odfiltrować. Mogą łapać kropelki z dróg oddechowych i zapobiegać wydaleniu wirusa przez osobę chorą, ale nie filtrują chmury zakaźnych aerozoli, jeśli ktoś wejdzie w tę chmurę.

  Minimalny poziom ochrony przed wirusem to dosłownie maska ​​P100, PAPR/CAPR lub maska ​​NATO CBRN 40 mm, najlepiej w połączeniu z kombinezonem na całe ciało z tyveku lub tychem, rękawiczkami i butami, ze wszystkimi otworami i szczelinami nagrane.

  Żywy SARS-CoV-2 może potencjalnie zostać wykryty w odpływach ścieków i może dojść do transmisji drogą ustno-kałową. Podczas wybuchu SARS w 2003 r., w incydencie w Amoy Gardens, setki ludzi zostało zarażonych aerozolem kałowym unoszącym się z odpływów podłogowych w ich mieszkaniach.

  Zagrożenia związane ze szczepionką COVID-19:

  Szczepionki na COVID-19 nie sterylizują i nie zapobiegają zakażeniu ani przenoszeniu. Są to szczepionki „nieszczelne”. Oznacza to, że usuwają ewolucyjną presję na wirusa, aby stał się mniej śmiertelny. Oznacza to również, że zaszczepieni są doskonałymi nosicielami. Innymi słowy, ci, którzy są zaszczepieni, stanowią zagrożenie dla nieszczepionych, a nie odwrotnie.

  Wszystkie obecnie stosowane szczepionki przeciw COVID-19 przeszły minimalne testy z bardzo przyspieszonymi badaniami klinicznymi. Chociaż wydają się ograniczać ciężką chorobę, długoterminowy profil bezpieczeństwa tych szczepionek pozostaje nieznany.

  Niektóre z tych tak zwanych „szczepionek” wykorzystują nieprzetestowaną nową technologię, która nigdy wcześniej nie była stosowana w szczepionkach. Tradycyjne szczepionki wykorzystują osłabiony lub zabity wirus do stymulowania odpowiedzi immunologicznej. Szczepionki Moderna i Pfizer-BioNTech nie. Składają się one rzekomo z zastrzyku domięśniowego zawierającego zawiesinę nanocząstek lipidowych wypełnionych informacyjnym RNA. Sposób, w jaki generują odpowiedź immunologiczną, polega na łączeniu się z komórkami w ramieniu biorcy szczepionki, poddawaniu się endocytozie, uwalnianiu ładunku mRNA do tych komórek, a następnie wykorzystaniu rybosomów w tych komórkach do syntezy zmodyfikowanych białek Spike SARS-CoV-2 w -situ.

  Te zmodyfikowane białka Spike migrują następnie na powierzchnię komórki, gdzie są zakotwiczone w domenie transbłonowej. Adaptacyjny układ odpornościowy wykrywa białko wirusa innego niż ludzkie, które jest wyrażane przez te komórki, a następnie tworzy przeciwciała przeciwko temu białku. Ma to zapewnić ochronę przed wirusem poprzez trenowanie adaptacyjnego układu odpornościowego w rozpoznawaniu i wytwarzaniu przeciwciał przeciwko Spike na samym wirusie. Szczepionki J&J i AstraZeneca robią coś podobnego, ale wykorzystują wektor adenowirusowy do dostarczania materiału genetycznego zamiast nanocząsteczki lipidowej. Szczepionki te zostały wyprodukowane lub zwalidowane przy pomocy płodowych linii komórkowych HEK-293 i PER.C6, którym ludzie z pewnymi przekonaniami religijnymi mogą się zdecydowanie sprzeciwiać.

  SARS-CoV-2 Spike sam w sobie jest wysoce patogennym białkiem. Nie sposób przecenić niebezpieczeństwa, jakie niesie wprowadzenie tego białka do organizmu człowieka.

  Producenci szczepionek twierdzą, że szczepionka pozostaje w komórkach barku, oraz że SARS-CoV-2 Spike wytwarzany i wyrażany przez te komórki z materiału genetycznego szczepionki jest nieszkodliwy i obojętny, dzięki wprowadzeniu prolin do Sekwencja Spike, aby ustabilizować ją w konformacji sprzed fuzji, zapobiegając aktywowaniu Spike i łączeniu się z innymi komórkami. Jednak badanie farmakokinetyczne z Japonii wykazało, że nanocząsteczki lipidów i mRNA ze szczepionki Pfizera nie pozostawały w ramieniu i faktycznie ulegały bioakumulacji w wielu różnych narządach, w tym w narządach rozrodczych i nadnerczach, co oznacza, że ​​zmodyfikowany Spike jest wyrażany dość dosłownie wszędzie. Te nanocząsteczki lipidowe mogą wywołać anafilaksję u nielicznych pechowców,

  Komunikator RNA jest zwykle konsumowany zaraz po wytworzeniu w organizmie, a rybosom przekształca go w białko. mRNA szczepionki COVID-19 jest produkowane poza organizmem na długo przed translacją przez rybosom. W międzyczasie może ulec uszkodzeniu, jeśli nie zostanie odpowiednio zakonserwowana. Kiedy rybosom próbuje dokonać translacji uszkodzonej nici mRNA, może zostać zatrzymany. Kiedy tak się dzieje, rybosom staje się bezużyteczny do translacji białek, ponieważ ma teraz utknięty w nim kawałek mRNA, jak koronkowa karta w starym czytniku kart dziurkowanych. Całość trzeba oczyścić i zsyntetyzować nowe rybosomy, aby ją zastąpić. W komórkach o niskim obrocie rybosomów, takich jak komórki nerwowe, może to prowadzić do zmniejszonej syntezy białek, efektów cytopatycznych i neuropatii.

  Niektóre białka, w tym SARS-CoV-2 Spike, mają miejsca rozszczepienia proteolitycznego, które są zasadniczo jak małe kropkowane linie z napisem „przeciąć tutaj”, które przyciągają własne proteazy żywego organizmu (zasadniczo molekularne nożyczki), aby je przeciąć. Istnieje możliwość, że S1 może zostać proteolitycznie odcięty od S2, powodując, że aktywny S1 unosi się do krwiobiegu, pozostawiając „łodygę” S2 osadzoną w błonie komórki, która wyraża białko.

  Spike SARS-CoV-2 ma region superantygenowy (SAg), który może sprzyjać skrajnemu zapaleniu.

  W jednym badaniu stwierdzono, że przeciwciała anty-Spike działają jako autoprzeciwciała i atakują własne komórki organizmu. Osoby zaszczepione szczepionkami COVID-19 rozwinęły zakrzepy krwi, zapalenie mięśnia sercowego, zespół Guillain-Barre, porażenie Bella i zaostrzenia stwardnienia rozsianego, co wskazuje, że szczepionka promuje reakcje autoimmunologiczne przeciwko zdrowej tkance.

  SARS-CoV-2 Spike wiąże się nie tylko z ACE2. Podejrzewano, że posiada również regiony wiążące się z bazyginą, integrynami, neuropiliną-1 i bakteryjnymi lipopolisacharydami. SARS-CoV-2 Spike sam w sobie może potencjalnie wiązać dowolne z tych rzeczy i działać dla nich jako ligand, wyzwalając nieokreśloną i prawdopodobnie wysoce zapalną aktywność komórkową.

  SARS-CoV-2 Spike zawiera niezwykłą wstawkę PRRA, która tworzy miejsce cięcia furyny. Furyna jest wszechobecną ludzką proteazą, co czyni ją idealną właściwością dla Spike’a, nadając mu wysoki stopień tropizmu komórkowego. Żadne koronawirusy typu dzikiego typu SARS związane z SARS-CoV-2 nie posiadają tej cechy, co czyni ją wysoce podejrzaną i być może oznaką manipulacji przez ludzi.

  SARS-CoV-2 Spike ma domenę podobną do prionów, która zwiększa jego zakaźność.

  Spike S1 RBD może wiązać się z białkami wiążącymi heparynę i promować agregację amyloidu. U ludzi może to prowadzić do choroby Parkinsona, demencji z ciałami Lewy’ego, przedwczesnej choroby Alzheimera lub różnych innych chorób neurodegeneracyjnych. Jest to bardzo niepokojące, ponieważ SARS-CoV-2 S1 jest zdolny do uszkadzania i przenikania bariery krew-mózg i wnikania do mózgu. Jest również zdolny do zwiększania przepuszczalności bariery krew-mózg dla innych cząsteczek.

  SARS-CoV-2, podobnie jak inne betakoronawirusy, może wykazywać ADE podobne do dengi lub zależne od przeciwciał nasilenie choroby. Dla tych, którzy nie są świadomi, niektóre wirusy, w tym betakoronawirusy, mają funkcję o nazwie ADE. Istnieje również coś, co nazywa się Pierwotnym Grzechem Antygenowym, co oznacza obserwację, że organizm woli wytwarzać przeciwciała na podstawie wcześniej napotkanych szczepów wirusa niż nowo napotkanych.

  W ADE przeciwciała z poprzedniej infekcji stają się nieneutralizujące z powodu mutacji w białkach wirusa. Te nieneutralizujące przeciwciała działają następnie jak konie trojańskie, umożliwiając wciągnięcie żywego, aktywnego wirusa do makrofagów przez ich szlaki receptora Fc, umożliwiając wirusowi infekcję komórek odpornościowych, których wcześniej nie był w stanie zainfekować. Wiadomo, że zdarza się to w przypadku gorączki denga; kiedy ktoś zachoruje na dengę, wyzdrowieje, a następnie nabawi się innego szczepu, może bardzo, bardzo zachorować.

  Jeśli ktoś zostanie zaszczepiony mRNA opartym na Spike z początkowego szczepu Wuhan SARS-CoV-2, a następnie zostanie zarażony przyszłym, zmutowanym szczepem wirusa, może poważnie zachorować. Innymi słowy, szczepionki mogą uczulić kogoś na chorobę.

  Jest na to precedens w najnowszej historii. Szczepionka Sanofi Dengvaxia przeciwko dendze nie powiodła się, ponieważ spowodowała uczulenie immunologiczne u osób, których układ odpornościowy nie miał kontaktu z wirusem Dengue.

  U myszy immunizowanych przeciwko SARS-CoV i prowokowanych wirusem, bliskim krewnym SARS-CoV-2, rozwinęły się uczulenie immunologiczne, immunopatologia Th2 i naciek eozynofili w płucach.

  Powiedziano nam, że szczepionki mRNA SARS-CoV-2 nie mogą zostać zintegrowane z ludzkim genomem, ponieważ informacyjne RNA nie może zostać przekształcone z powrotem w DNA. To nieprawda. W ludzkich komórkach znajdują się elementy zwane retrotranspozonami LINE-1, które rzeczywiście mogą integrować mRNA z ludzkim genomem poprzez endogenną odwrotną transkrypcję. Ponieważ mRNA stosowane w szczepionkach jest stabilizowane, dłużej utrzymuje się w komórkach, zwiększając szanse na to. Jeśli gen dla Spike SARS-CoV-2 jest zintegrowany z częścią genomu, która nie jest cicha i faktycznie wyraża białko, możliwe jest, że osoby, które przyjmują tę szczepionkę, mogą stale eksprymować Spike SARS-CoV-2 ze swoich komórek somatycznych przez resztę ich życia.

  Zaszczepiając ludziom szczepionkę, która powoduje, że ich organizm wytwarza Spike in situ, zaszczepia się ich patogennym białkiem. Toksyna, która może powodować długotrwałe stany zapalne, problemy z sercem i zwiększone ryzyko zachorowania na raka. W dłuższej perspektywie może również potencjalnie prowadzić do przedwczesnej choroby neurodegeneracyjnej.

  Absolutnie nikt nie powinien być zmuszany do przyjęcia tej szczepionki w żadnych okolicznościach, aw rzeczywistości kampania szczepień musi zostać natychmiast przerwana.

  Spisek kryminalny związany z COVID-19:

  Szczepionkę i wirus stworzyli ci sami ludzie.

  W 2014 r. wprowadzono moratorium na badania nad uzyskaniem funkcji SARS, które trwało do 2017 r. Badania te nie zostały wstrzymane. Zamiast tego został zlecony na zewnątrz, a dotacje federalne były prane przez organizacje pozarządowe.

  Ralph Baric jest wirusologiem i ekspertem SARS w UNC Chapel Hill w Północnej Karolinie. To właśnie miał na myśli Anthony Fauci, kiedy przed Kongresem upierał się, że jeśli jakiekolwiek badania nad zyskaniem funkcji są prowadzone, to są prowadzone w Północnej Karolinie.

  To było kłamstwo. Anthony Fauci kłamał przed Kongresem. Przestępstwo.

  Ralph Baric i Shi Zhengli są kolegami i wspólnie pisali artykuły. Ralph Baric był mentorem Shi Zhengli w jego technikach manipulacji przewagą funkcji, szczególnie pasażowania seryjnego, w wyniku którego powstaje wirus, który wygląda tak, jakby powstał w sposób naturalny. Innymi słowy, broń biologiczna, której można się zaprzeczyć. Seryjne pasażowanie w humanizowanych myszach hACE2 mogło wytworzyć coś w rodzaju SARS-CoV-2.

  Fundusze na badania nad wzmocnieniem funkcji prowadzone w Instytucie Wirusologii Wuhan pochodziły od Piotra Daszaka. Peter Daszak prowadzi organizację pozarządową EcoHealth Alliance. Sojusz EcoHealth otrzymał miliony dolarów dotacji z National Institutes of Health/National Institute of Allergy and Infectious Diseases (czyli Anthony Fauci), Defense Threat Reduction Agency (część Departamentu Obrony USA) i Stanów Zjednoczonych Agencja Rozwoju Międzynarodowego. NIH/NIAID wniosły kilka milionów dolarów, a DTRA i USAID przeznaczyły na te badania dziesiątki milionów dolarów. W sumie było to ponad sto milionów dolarów.

  EcoHealth Alliance zleciło te dotacje Instytutowi Wirusologii w Wuhan, laboratorium w Chinach o bardzo wątpliwej historii bezpieczeństwa i słabo wyszkolonym personelu, aby mogli prowadzić badania nad zyskaniem funkcji, nie w swoim fantazyjnym laboratorium P4, ale na poziomie -2 laboratorium, w którym technicy nie nosili nic bardziej wyrafinowanego niż być może siatkę na włosy, lateksowe rękawiczki i maskę chirurgiczną zamiast kombinezonów bąbelkowych używanych podczas pracy z niebezpiecznymi wirusami. Chińscy naukowcy z Wuhan donoszą, że zwierzęta laboratoryjne są rutynowo gryzione i oddawane moczem. Dlaczego ktokolwiek miałby zlecić tę niebezpieczną i delikatną pracę Chińskiej Republice Ludowej, kraju słynącego z wypadków przemysłowych i ogromnych eksplozji, które pochłonęły setki istnień ludzkich, jest całkowicie poza mną, chyba że celem było celowe wywołanie pandemii.

  W listopadzie 2019 r. trzech techników z Instytutu Wirusologii w Wuhan rozwinęło objawy odpowiadające chorobie grypopodobnej. Anthony Fauci, Peter Daszak i Ralph Baric od razu wiedzieli, co się stało, ponieważ istnieją tylne kanały między tym laboratorium a naszymi naukowcami i urzędnikami.

  12 grudnia 2019 r. Ralph Baric podpisał umowę o transferze materiałów (zasadniczo NDA), aby otrzymać materiały związane ze szczepionką przeciwko koronawirusowi mRNA, których współwłaścicielami są Moderna i NIH. Dopiero miesiąc później, 11 stycznia 2020 r., Chiny rzekomo wysłały nam sekwencję do tego, co stało się znane jako SARS-CoV-2. Moderna twierdzi, dość absurdalnie, że opracowali działającą szczepionkę z tej sekwencji w mniej niż 48 godzin.

  Stephane Bancel, obecny dyrektor generalny Moderna, był wcześniej prezesem bioMerieux, francuskiej międzynarodowej korporacji specjalizującej się w technologii diagnostyki medycznej, założonej przez niejakiego Alaina Merieux. Alain Merieux był jedną z osób, które odegrały kluczową rolę w budowie laboratorium P4 Instytutu Wirusologii w Wuhan.

  Sekwencja podana jako najbliżej spokrewniona z SARS-CoV-2, RaTG13, nie jest prawdziwym wirusem. To fałszerstwo. Dokonano tego poprzez ręczne wprowadzenie sekwencji genów do bazy danych, aby stworzyć przykrywkę na temat istnienia SARS-CoV-2, który najprawdopodobniej jest chimerą zyskującą funkcję produkowaną w Instytucie Wirusologii w Wuhan i była albo wyciekły przypadkowo lub celowo uwolnione.

  Zwierzęcy rezerwuar SARS-CoV-2 nigdy nie został znaleziony.

  To nie jest „teoria” spisku. Jest to prawdziwy spisek kryminalny, w którym ludzie związani z rozwojem mRNA-1273 Moderna są bezpośrednio powiązani z Instytutem Wirusologii Wuhan i ich badaniami nad funkcjami poprzez bardzo niewielką separację, jeśli w ogóle. Ślad papierowy jest dobrze ugruntowany.

  Teoria wycieku z laboratorium została stłumiona, ponieważ pociągnięcie tej nici prowadzi nieuchronnie do wniosku, że istnieje wystarczająco dużo poszlak, aby połączyć Modernę, NIH, WIV oraz zarówno szczepionkę, jak i stworzenie wirusa. W zdrowym kraju doprowadziłoby to natychmiast do największego na świecie przypadku RICO i masowych morderstw. Anthony Fauci, Peter Daszak, Ralph Baric, Shi Zhengli i Stephane Bancel oraz ich wspólnicy zostaliby oskarżeni i oskarżeni w najszerszym zakresie prawa. Zamiast tego przekazano sprawcom miliardy dolarów z naszych podatków.

  FBI dokonało nalotu na Allure Medical w Shelby Township na północ od Detroit w celu wystawienia rachunku za „nieuczciwe leki na COVID-19”. Leczenie, którego używali? Dożylna Witamina C. Przeciwutleniacz. Co, jak opisano powyżej, jest całkowicie skutecznym sposobem leczenia sepsy wywołanej przez COVID-19 i rzeczywiście jest teraz częścią protokołu MATH+ opracowanego przez dr Paula E. Marika.

  FDA zakazała stosowania ranitydyny (Zantac) z powodu rzekomego zanieczyszczenia NDMA (N-nitrozodimetyloamina). Ranitydyna jest nie tylko blokerem H2 stosowanym jako środek zobojętniający kwas, ale ma również silne działanie przeciwutleniające, wymiatając rodniki hydroksylowe. Daje to jej użyteczność w leczeniu COVID-19.

  FDA podjęła również próbę usunięcia N-acetylocysteiny, nieszkodliwego suplementu aminokwasowego i przeciwutleniacza, z półek sklepowych, zmuszając Amazon do usunięcia jej ze sklepu internetowego.

  To pozostawia nam mrożące krew w żyłach pytanie: czy FDA świadomie tłumiła przeciwutleniacze przydatne w leczeniu sepsy COVID-19 w ramach kryminalnego spisku przeciwko amerykańskiemu społeczeństwu?

  Instytucja współpracuje z najgorszymi przestępcami w historii ludzkości i ułatwia im to, i aktywnie tłumi nieszczepionkowe leczenie i terapie, aby zmusić nas do wstrzykiwania tych produktów przestępców do naszych ciał. To jest absolutnie nie do przyjęcia.

  Rozwój szczepionek COVID-19 i powiązania z transhumanizmem:

  Ta sekcja dotyczy niektórych bardziej spekulatywnych aspektów pandemii i reakcji establishmentu medycznego i naukowego na nią, a także niepokojących powiązań między naukowcami zaangażowanymi w badania nad szczepionkami a naukowcami, których praca polegała na łączeniu nanotechnologii z żywymi komórkami.

  9 czerwca 2020 r. Charles Lieber, badacz nanotechnologii z Harvardu z wieloletnim doświadczeniem, został oskarżony przez Departament Sprawiedliwości o oszustwo. Charles Lieber otrzymał miliony dolarów dotacji od Departamentu Obrony USA, a konkretnie wojskowych think tanków DARPA, AFOSR i ONR, a także NIH i MITRE. Jego specjalnością jest wykorzystanie nanoprzewodów krzemowych zamiast elektrod typu patch clamp do monitorowania i modulowania aktywności wewnątrzkomórkowej, nad czym pracuje na Harvardzie przez ostatnie dwadzieścia lat. Twierdzono, że pracował nad bateriami z nanoprzewodów krzemowych w Chinach, ale żaden z jego kolegów nie przypomina sobie, żeby kiedykolwiek pracował nad technologią baterii w swoim życiu; wszystkie jego badania dotyczą bionanotechnologii, czyli mieszania nanotechnologii z żywymi komórkami.

  Akt oskarżenia dotyczył jego współpracy z Politechniką Wuhan. Podwoił się wbrew warunkom swoich grantów Departamentu Obrony i wziął pieniądze z planu Tysiąca Talentów ChRL, programu, którego chiński rząd używa do przekupywania zachodnich naukowców, aby dzielili się zastrzeżonymi informacjami B+R, które mogą być wykorzystane przez PLA do przewaga strategiczna.

  Własne artykuły Charlesa Liebera opisują zastosowanie nanoprzewodów krzemowych do interfejsów mózg-komputer lub technologii „koronek neuronowych”. Jego artykuły opisują, w jaki sposób neurony mogą endocytować całe nanodruty krzemowe lub ich części, monitorując, a nawet modulując aktywność neuronów.

  Charles Lieber był kolegą Roberta Langera. Razem z Danielem S. Kohane pracowali nad artykułem opisującym sztuczne rusztowania tkankowe, które można by wszczepić do ludzkiego serca w celu zdalnego monitorowania jego aktywności.

  Robert Langer, absolwent MIT i ekspert w dziedzinie dostarczania leków nanotechnologicznych, jest jednym ze współzałożycieli Moderny. Jego wartość netto wynosi obecnie 5,1 miliarda dolarów dzięki sprzedaży szczepionek mRNA-1273 firmy Moderna.

  Bibliografie zarówno Charlesa Liebera, jak i Roberta Langera opisują zasadniczo techniki ulepszania człowieka, tj. transhumanizm. Klaus Schwab, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego i architekt stojący za tak zwanym „Wielkim Resetem”, od dawna mówi w swoich książkach o „mieszaniu biologii i maszynerii”.

  Od czasu tych rewelacji niezależni badacze zwrócili uwagę, że szczepionki COVID-19 mogą zawierać zredukowane nanocząstki tlenku grafenu. Japońscy naukowcy odkryli również niewyjaśnione zanieczyszczenia w szczepionkach COVID-19.

  Tlenek grafenu jest środkiem przeciwlękowym. Wykazano, że po wstrzyknięciu do mózgu zmniejsza niepokój myszy laboratoryjnych. Rzeczywiście, biorąc pod uwagę skłonność SARS-CoV-2 Spike do naruszania bariery krew-mózg i zwiększania jej przepuszczalności, jest to idealne białko do przygotowania tkanki mózgowej do wynaczynienia nanocząstek z krwiobiegu i do mózgu. Grafen jest również wysoce przewodzący iw pewnych okolicznościach paramagnetyczny.

  W 2013 roku, pod administracją Obamy, DARPA uruchomiła Inicjatywę BRAIN; BRAIN to skrót od Brain Research Through Advancing Innovative Neurotechnologies. Program ten obejmuje rozwój technologii interfejsu mózg-komputer dla wojska, w szczególności nieinwazyjnych systemów do wstrzykiwania, które po usunięciu powodują minimalne uszkodzenia tkanki mózgowej. Podobno ta technologia byłaby wykorzystywana do leczenia rannych żołnierzy z urazowymi uszkodzeniami mózgu, bezpośredniej kontroli mózgu nad protezami kończyn, a nawet nowych umiejętności, takich jak kontrolowanie dronów umysłem.

  Zaproponowano różne metody osiągnięcia tego celu, w tym optogenetykę, magnetogenetykę, ultradźwięki, wszczepione elektrody i przezczaszkową stymulację elektromagnetyczną. We wszystkich przypadkach celem jest uzyskanie zdolności odczytu lub odczytu i zapisu na neuronach, albo poprzez ich stymulację i sondowanie, albo przez uczynienie ich szczególnie wrażliwymi na stymulację i sondowanie.

  Jednak pojęcie powszechnego wykorzystania technologii BCI, takiej jak urządzenie Neuralink Elona Muska, budzi wiele obaw dotyczących prywatności i autonomii osobistej. Czytanie z neuronów samo w sobie jest wystarczająco problematyczne. Bezprzewodowe interfejsy mózg-komputer mogą wchodzić w interakcje z obecną lub przyszłą bezprzewodową infrastrukturą GSM, stwarzając obawy dotyczące bezpieczeństwa danych neurologicznych. Haker lub inny złośliwy gracz może skompromitować takie sieci, aby uzyskać dane mózgu ludzi, a następnie wykorzystać je do nikczemnych celów.

  Jednak urządzenie zdolne do pisania do ludzkich neuronów, a nie tylko czytania z nich, przedstawia inny, jeszcze poważniejszy zestaw problemów etycznych. BCI, który jest w stanie zmieniać zawartość umysłu w nieszkodliwych celach, takich jak wyświetlanie wyświetlacza przeziernego na centrum wzrokowym mózgu lub wysyłanie dźwięku do kory słuchowej, teoretycznie byłby również w stanie zmienić nastrój i osobowość, a może nawet podporządkowanie czyjejś woli, czyniąc ją całkowicie posłuszną władzy. Ta technologia byłaby mokrym snem tyrana. Wyobraź sobie żołnierzy, którzy bez wahania zastrzeliliby swoich rodaków, lub bezradnych poddanych, których zadowala życie w dosłownych psich budach.

  BCI mogą być używane do bez skrupułów zmiany postrzegania podstawowych rzeczy, takich jak emocje i wartości, zmiany progów sytości, szczęścia, gniewu, obrzydzenia i tak dalej. To nie jest błahe. Cały reżim czyjegoś zachowania może zostać zmieniony przez BCI, w tym takie rzeczy, jak tłumienie apetytu lub pragnienia praktycznie wszystkiego w Hierarchii Potrzeb Maslowa.

  Wszystko jest możliwe, gdy masz bezpośredni dostęp do czyjegoś mózgu i jego zawartości. Ktoś, kto jest otyły, może odczuwać obrzydzenie na widok jedzenia. Ktoś, kto mimowolnie żyje w celibacie, może mieć wyłączone libido, więc na początku nawet nie chce seksu. Ktoś, kto jest rasistą, może być zmuszony do odczuwania zachwytu z powodu współżycia z ludźmi innych ras. Ktoś, kto jest agresywny, może być zmuszony do bycia łagodnym i uległym. Te rzeczy mogą brzmieć dobrze dla ciebie, jeśli jesteś tyranem, ale dla normalnych ludzi idea pomijania osobistej autonomii w takim stopniu jest przerażająca.

  Dla bogatych sznurówki neuronowe byłyby niezrównanym dobrodziejstwem, dającym im możliwość zwiększenia ich inteligencji za pomocą neuroprotez (tj. „egzokorteksu”) i dostarczania nieodpartych poleceń bezpośrednio do umysłów ich sług wzmocnionych BCI, nawet fizycznie lub seksualnie obraźliwe polecenia, których normalnie by odmówili.

  Jeśli szczepionka jest metodą na potajemne wprowadzenie BCI do wstrzykiwania milionom ludzi bez ich wiedzy i zgody, to jesteśmy świadkami powstania tyrańskiego reżimu, jakiego nigdy wcześniej nie widziano na tej planecie, takiego, który w pełni zamierza pozbawić każdego mężczyznę, kobietę i dziecko naszej wolnej woli.

  Nasze wady czynią nas ludźmi. Utopia, do której dochodzi się przez usunięcie wolnej woli ludzi, wcale nie jest utopią. To koszmar monomaniakalny. Co więcej, ludzie, którzy nami rządzą, są typami Mrocznej Triady, którym nie można ufać z taką mocą. Wyobraź sobie, że jesteś bity i napastowany seksualnie przez bogatego i potężnego psychopatę i zmuszony do uśmiechu i śmiechu, ponieważ twoja koronka neuronowa nie daje ci innego wyboru, jak tylko słuchać swojego pana.

  Elity posuwają się naprzód z tą technologią, nie dając ludziom żadnego pola do kwestionowania społecznych lub etycznych konsekwencji ani do ustanawiania ram regulacyjnych, które zapewnią, że nasza osobista sprawność i autonomia nie zostaną zastąpione przez te urządzenia. Robią to, ponieważ potajemnie marzą o przyszłości, w której będą traktować cię gorzej niż zwierzę, a ty nie możesz nawet walczyć. Jeśli ten zły plan będzie kontynuowany, oznacza to koniec ludzkości, jaką znamy.

  Wnioski:

  Obecna pandemia została wytworzona i utrwalona przez establishment, dzięki wykorzystaniu wirusa opracowanego w chińskim laboratorium broni biologicznej połączonym z PLA, przy pomocy dolarów amerykańskich podatników i francuskiej wiedzy.

  Badania te były prowadzone pod absolutnie absurdalnym eufemizmem badań „nadania funkcji”, które rzekomo przeprowadza się w celu określenia, które wirusy mają największy potencjał rozprzestrzeniania się chorób odzwierzęcych i zapobiegawczego szczepienia lub ochrony przed nimi.

  Badania nad przewagą funkcji/przewagą zagrożeń, znane również jako „Dual-Use Research of Concern” lub DURC, to badania nad bronią biologiczną pod inną, bardziej przyjaźnie brzmiącą nazwą, po prostu po to, by uniknąć tabu nazywania ich tym, czym w rzeczywistości jest. To zawsze były badania nad bronią biologiczną. Osoby prowadzące te badania w pełni rozumieją, że biorą dzikie patogeny, które nie są zakaźne dla ludzi i czynią je bardziej zakaźnymi, często otrzymując granty od wojskowych think tanków zachęcających ich do tego.

  Wirusolodzy prowadzący tego typu badania są wrogami swoich bliźnich, jak strażacy piromani. Badania GOF nigdy nie chroniły nikogo przed żadną pandemią. W rzeczywistości, teraz rozpoczął jeden, co oznacza, że ​​jego użyteczność w zapobieganiu pandemii jest w rzeczywistości negatywna. Powinna była zostać zakazana na całym świecie, a szaleńcy, którzy ją uprawiali, dawno temu powinni byli włożyć kaftany bezpieczeństwa.

  Śmiertelny szczep SARS jest teraz endemiczny na całym świecie po tym, jak WHO i CDC oraz urzędnicy publiczni najpierw zbagatelizowali ryzyko, a następnie celowo wywołali panikę i blokady, które zagrażały ludziom zdrowie i środki do życia.

  Zostało to następnie wykorzystane przez całkowicie zdeprawowaną i psychopatyczną klasę arystokratyczną, która nami rządzi, jako pretekst do zmuszenia ludzi do zaakceptowania wstrzykniętej trucizny, która może być środkiem wyludniającym, środkiem kontroli umysłu/pacyfikacją w postaci wstrzykiwanego „inteligentnego pyłu”. lub oba w jednym. Wierzą, że ujdzie im to na sucho, broniąc społeczne piętno odmowy szczepień. Są niepoprawne.

  Ich motywy są jasne i oczywiste dla każdego, kto zwraca na to uwagę. Ci megalomaniacy najechali fundusze emerytalne wolnego świata. Wall Street jest niewypłacalna i od końca 2019 r. ma trwający kryzys płynności. Obecnie celem jest sprawowanie pełnej, pełnej, fizycznej, umysłowej i finansowej kontroli nad ludzkością, zanim zdamy sobie sprawę, jak bardzo zostaliśmy przez nie zmuszeni. maniacy.

  Pandemia i jej reakcja służyły Elity wielu celom:

  Ukrywanie depresji wywołanej przez lichwiarskie grabieże naszych gospodarek dokonywane przez rentierskich-kapitalistów i nieobecnych właścicieli, którzy nie produkują absolutnie nic, co miałoby jakąkolwiek wartość dla społeczeństwa. Zamiast nas mieć bardzo przewidywalną część Occupy Wall Street Part II, elity i ich pachołkowie musieli stanąć w telewizji i przedstawiać się jako mądrzy i wszechmocni zbawiciele zamiast grasującej kabały nikczemnych piratów lądowych, którymi są.
  Niszczenie małych firm i erozja klasy średniej.
  Przenoszenie bilionów dolarów bogactwa z amerykańskiej opinii publicznej do kieszeni miliarderów i grup specjalnych interesów.
  Angażowanie się w transakcje z wykorzystaniem informacji poufnych, kupowanie akcji w firmach biotechnologicznych oraz sprowadzanie firm tradycyjnych i biur podróży w celu upadku handlu twarzą w twarz i turystyki i zastąpienia ich handlem elektronicznym i serwicyzacją.
  Stworzenie casus belli na wojnę z Chinami, zachęcanie nas do atakowania ich, marnowanie życia i skarbów Amerykanów oraz doprowadzanie nas na skraj nuklearnego armagedonu.
  Ustanowienie ram technologicznych i bezpieczeństwa biologicznego dla kontroli populacji i technokratyczno-socjalistycznych „inteligentnych miast”, w których ruchy wszystkich są despotycznie śledzone, wszystko w oczekiwaniu na powszechną automatyzację, bezrobocie i niedobory żywności, pod fałszywym pozorem szczepionki, aby zmusić do współpracy .

  Każda z tych rzeczy stanowiłaby okrutny gwałt na zachodnim społeczeństwie. Wzięte razem, żebrzą wiary; są całkowitym odwróceniem naszych najcenniejszych wartości.

  Jaki jest cel tego wszystkiego? Można jedynie spekulować co do motywów sprawców, mamy jednak pewne teorie.

  Elity próbują wspiąć się po drabinie, zlikwidować mobilność w górę dla dużej części populacji, usunąć przeciwników politycznych i inne „niepożądane” oraz umieścić resztę ludzkości na ciasnej smyczy, racjonując nasz dostęp do niektórych towarów i usług, które oni uznali za „duże skutki”, takie jak używanie samochodów, turystyka, konsumpcja mięsa i tak dalej. Oczywiście nadal będą mieli własne luksusy, jako część ścisłego systemu kastowego podobnego do feudalizmu.

  Czemu oni to robią? Prosty. Elity są neomaltuzjanami i wierzą, że jesteśmy przeludnieni, a wyczerpywanie się zasobów doprowadzi do upadku cywilizacji w ciągu kilku krótkich dekad. Niekoniecznie mylą się w tym przekonaniu. Jesteśmy przeludnieni i zużywamy zbyt wiele zasobów. Jednak zorganizowanie tak makabrycznego i morderczego przejęcia władzy w odpowiedzi na nadciągający kryzys pokazuje, że nie mają nic poza najwyższą pogardą dla swoich bliźnich.

  Dla tych, którzy uczestniczą w tej obrzydliwej farsie bez zrozumienia tego, co robią, mamy dla was jedno słowo. Zatrzymać. Wyrządzasz nieodwracalną szkodę swojemu krajowi i współobywatelom.

  Dla tych, którzy mogą czytać to ostrzeżenie i mają pełną wiedzę i zrozumienie tego, co robią i jak to niesprawiedliwie zaszkodzi milionom niewinnych ludzi, mamy jeszcze kilka słów.

  Do diabła z tobą. Nie zniszczysz Ameryki i Wolnego Świata i nie będziesz miał swojego Nowego Porządku Świata. Upewnimy się o tym.

Wypowiedz się