NIEPODWAŻALNE DOWODY NA FAŁSZYWĄ PLANDEMIĘ KORONAWIRUSA I KAMPANIĘ SZCZEPIEŃ BRONIĄ BIOLOGICZNĄ !!!

Znakomity wywiad REINERA FUELLMICHA   z dr  DAVIDEM MARTINEM  na temat: uzyskiwania praw patentowych związanych z wirusami, planowania pandemii, kampanii zastraszania ludzi chorobami wirusowymi i przepływami pieniężnymi z tym związanymi przez ostatnie 20 lat.

Sednem tego niezwykłego wystąpienia dowodowego jest cytowana przez dr Davida Martina  z naciskiem wypowiedź Petera Daszaka dyrektora EcoHealth-Alliance z 2015 r., opublikowana w Raporcie National Academies of Press Publications  z dnia  12 lutego 2016 r.,  następującej treści:

„Musimy zwiększyć  publiczne zrozumienie potrzeby stosowania medycznych środków zaradczych, takich jak powszechny program szczepień na koronawirusa. Kluczową siłą napędową są media, a gospodarka szybko podda się indoktrynacji. Musimy wykorzystać ten szum medialny i uzyskać przewagę, by przejść do rzeczywistych problemów. Inwestorzy pojawią się, gdy zobaczą możliwość zysku na końcu procesu. „

Polecamy obejrzenie wywiadu z polskimi napisami na poniższym linku:

https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL:f

W związku z blokowaniem się wyświetlania powyższego linku przez cenzurę, polecamy skopiowanie i wklejenie bezpośrednio do przeglądarki.

Redakcja KIP

Wypowiedz się