Grzegorz Braun do min. Niedzielskiego: Będziesz pan wisiał!

Transkrypcja wystąpienia Grzegorza Brauna w Sejmie z poniższego nagrania filmowego:

Szczęść Boże wszystkim ciężko pracującym uczciwym medykom, wszystkim cierpiącym pacjentom, oby nikt nie stawał na ich drodze do lekarza. Oby ta dziedzina naszego życia pozostawała w minimalnym stopniu, jeśli w ogóle,  upolityczniona. Oby tajemnica lekarska była szanowana, tymczasem niech nas Pan Bóg ma w swojej opiece, póki za tą dziedzinę aktywności naszego państwa odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie, niestety nie ławie oskarżonych, ławie rządowej. Akt oskarżenia, mam nadzieję, że przed Trybunałem, kiedy wróci Rzeczpospolita z całą swoją mocą, swoim majestatem, ten akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu tysiącach, a zegar tyka, zgonów nadmiarowych. Będzie zawierał informację, że o jedną trzecią w ciągu jednego roku wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty są zbrodniarzami wojennymi. Zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich,  to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylice i spychają do dołu z wapnem w Palmirach czy w Katyniu. To w myśl Kodeksu Karnego ludzie którzy stwarzają okoliczności w których ludzie giną. A giną masowo. Wy tego w ogóle nie badacie, nie odpowiadacie na pytania nadsyłane do was, wy nie wiecie. Bo być może nie to jest waszym celem. Ja zapytam tylko o NOP-y, z których jedna trzecia, w Stanach Zjednoczonych, bo tam są jacyś badacze, to poronienia. Przerwa.  Będziesz Pan wisiał ( skierował gest ręki w kierunku min. Niedzielskiego) Wywołane burzliwe reakcje zawarte są w pełnej relacji filmowej poniżej

Opublikowano za: Janusz Jaskółka

Od Redakcji KIP:

Braun nie twierdził, że powiesi Niedzielskiego, bądź że doprowadzi do powieszenia Niedzielskiego. Wobec tego brak przesłanek do postawienia zarzutu Braunowi.

Błyskawiczna reakcja potwierdza, że Braun może być w posiadaniu informacji, czy dowodów o celowym uprawianiu takich, a nie innym działań władz w sprawie bezpieczeństwa narodowego, jak i bezpieczeństwa obywateli.

Ale w tym momencie wchodzimy na poziom oceny działań, które można nazwać  ludobójstwem, a tu też są pewne przesłanki pośrednie w stosunku do bezczynności władz państwowych.

Burzliwa reakcja po jego wystąpieniu zarówno posłów PiS-u, w tym marszałek Sejmu, jak i opozycji w sprawie oczywistej i kardynalnej – stu kilkudziesięciu tysięcy zwiększonych zgonów w czasie pandemii, wymaga postawienia wobec zarówno parlamentarzystów ( z wyjątkiem nielicznych), jak i rządu, następujących pytań:

Czy ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że biorą udział w ludobójstwie i poniosą za to odpowiedzialność  ?

Czy w polskim parlamencie jest zainstalowana aparatura oddziałująca negatywnie na myślenie, w tym zachowania emocjonalne oraz wywoływanie strachu wśród parlamentarzystów ? 

Czy osoby decyzyjne i wspierające politykę fałszywej plandemii oraz szczepień bronią biologiczną pod pretekstem Covid-19 (choroby nie różniącej się od średniej grypy), są obecnie szantażowane przez globalistów utratą życia  własnego lub swoich rodzin, po wzięciu łapówki i/lub powzięciu zobowiązania wobec tajnych stowarzyszeń, do których należą ?

 

 

Wypowiedz się