Aura człowieka w czasach “covidozy”

Wybrane komentarze “Aura człowieka w czasach “covidozy””
 1. U mnie w wizjach sennych choroba to stan iskrzenia, które prowadzą do stanów zapalnych ( a dalej pożarów ). Owe iskrzenie to miejsce spięcia, gdzie czarni ( istoty duchowe z piekła ) kradną energii z naszego Ducha. To by w jakimś sensie korespondowało z tym co mówi Pani o aurze wyglądającej jakby piorun strzelił. Co ciekawe cześć kosmitów ( u mnie w snach istoty „Domein” ) żyjących na progu pomiędzy żywymi (np. ludzie ) , a czarnymi ( martwe piekielne istoty ), stosuje uziemienie aby zniwelować iskrzenie lub porażenie piorunem.

  1. Skoro już wspomniałem o kosmitach Domain to powinienem to rozwinąć. W ubiegłym roku natknąłem się w internecie na wywiad z obcym Domain. W wielkim streszczeniu te istoty podobno szukają tu swoich zagubionych w ludzkich ciałach. Podjąłem próbę śnienia o nich i skutecznie nawiązałem z nimi senny kontakt. Szybko zorientowałem się, że nie są to istoty światła, więc natychmiast zerwałem z nimi kontakt. Ale najlepsze okazało się później, że wszelkie ślady i filmy o tych istotach w internecie nagle zniknęły. Wygląda na to, że mają nawet wpływ na to co krąży po internecie i umieją zacierać ślady. Sądzę że takie publikacje to forma pułapki na tych co się w nie złapią i nie rozpoznają zagrożenia .

 2. Dlatego mam duże wątpliwości co do zasadności hurtowego ( na dużą skalę ) pomagania chorym na duchu i ciele. Kradną energię od uzdrowiciela i nas osłabiają. Nawet postawienie diagnozy wiąże nas z chorym i osłabia nasze pole energetyczne. Oczywiście w małej skali takiej jak rodzima i znajomi, uzdrowiciel może udźwignąć te ubytki energetyczne.

  Opublikowano za: https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/06/17/aura-czlowieka-w-czasach-covidozy/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Znalazłem bardzo ciekawy film, taki mix, montaż, który można by zatytułować, jak już ktoś to określił: „Co białko kolca robi z umysłami ludzi zachodu?”:-)))

  https://www.youtube.com/watch?v=Srdz4WxG1OI

Wypowiedz się