Szczepionka mRNA wstrzykuje do organizmu „system operacyjny” zwany „oprogramowaniem życia” – to „nie” szczepionka!

przez  OurGreaterDestiny

Dzięki  http://thecontrail.com

Komentarze Briana Shilhavy’ego,
redaktora Health Impact News

Nasz pierwszy artykuł z 2021 roku zawierał film z wywiadu z Catherine Austin Fitts, zatytułowany:  Catherine Austin Fitts wyjaśnia, w jaki sposób globaliści miliarderzy i technokraci planują przejąć planetę i jak możemy to powstrzymać .

W tym wywiadzie Catherine porównała nowe szczepionki mRNA COVID z komputerowym systemem operacyjnym,  stwierdzając, że podobnie jak w komputerowych systemach operacyjnych, takich jak Windows, będą „tylne drzwi”, przez które technokraci będą mogli kontrolować nasze ciała poprzez regularne „ aktualizacje ”.

Pomyślałem, że to genialna analogia do tego, co technokraci chcą osiągnąć dzięki tej nowej klasie szczepionek.

Okazuje się, że to wcale NIE była „analogia”! Moderna, producent jednej ze szczepionek przeciw COVID mRNA, która obecnie uzyskała zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach, faktycznie opublikowała na swojej stronie internetowej, że to prawda:  szczepionka mRNA wstrzykuje do organizmu „system operacyjny”, który nazywają „Oprogramowaniem życia” . ”

Globaliści stali się tak odważni, a masy ludzkie tak uległe, że nie robią już tych rzeczy w tajemnicy, ale na otwartej przestrzeni, aby wszyscy mogli to zobaczyć.

Samodzielne wykonanie

Nasz system operacyjny

Uznając szeroki potencjał nauki o mRNA, postanowiliśmy stworzyć platformę technologiczną mRNA, która działa bardzo podobnie do systemu operacyjnego na komputerze. Został zaprojektowany tak, aby można go było podłączyć i grać zamiennie z różnymi programami. W naszym przypadku „program” lub „aplikacja” to nasz lek na mRNA – unikalna sekwencja mRNA, która koduje białko.

https://vaccineimpact.com/2021/the-new-mrna-covid-vaccines-inject-an-operating-system-into-your-body-not-a-conspiracy-theory-moderna-admits-it/?fbclid = IwAR0ITqoj_OHRs6USkif46sH5V_KBH_GbjLCUZceuCdbEbs_dQ513wizQBz4

To nie jest szczepionka – David Martin do Rocco Galati

1:42 00 min ok.  Link do filmu Earthheroestv poniżej

Upewnijmy się, że wszystko jest jasne… To nie jest szczepionka. Używają terminu „szczepionka”, aby przemycić tę rzecz w ramach wyjątków dla zdrowia publicznego. To nie jest szczepionka. Jest to mRNA zapakowane w otoczkę tłuszczową, która jest dostarczana do komórki. Jest to wyrób medyczny zaprojektowany, aby stymulować ludzką komórkę do stania się twórcą patogenu. To nie jest szczepionka. Szczepionki są w rzeczywistości terminem prawnie zdefiniowanym w prawie dotyczącym zdrowia publicznego; są one prawnie zdefiniowanym terminem zgodnie ze standardami CDC i FDA. Szczepionka musi w szczególności stymulować zarówno odporność osoby, która ją otrzymała, jak i zakłócać przenoszenie. A to nie jest to.

Wyraźnie powiedzieli, że nić mRNA, która dostaje się do komórki, nie ma na celu zatrzymania transmisji,  jest leczeniem . Gdyby jednak dyskutowano o tym jako o leczeniu, nie spotkałoby się to z przychylnością władz zajmujących się zdrowiem publicznym, ponieważ wtedy ludzie powiedzieliby „jakie są inne metody leczenia?”

Użycie terminu „szczepionka” jest nieuzasadnione zarówno w odniesieniu do definicji prawnej, jak i w rzeczywistości jest to chwyt dla otwartego i swobodnego dyskursu… Moderna została założona jako firma zajmująca się chemioterapią raka, a nie producent szczepionek na SARSCOV2. Gdybyśmy powiedzieli, że będziemy podawać ludziom profilaktyczną chemioterapię raka, którego jeszcze nie mają, wyśmiewalibyśmy się z pokoju, ponieważ to głupi pomysł. To jest dokładnie to, co to jest.  Jest to urządzenie mechaniczne w postaci bardzo małego pakietu technologii, który jest wprowadzany do organizmu człowieka, aby aktywować komórkę, aby stała się miejscem produkcji patogenu . I odmawiam stwierdzenia w jakichkolwiek rozmowach, że w rzeczywistości jest to kwestia szczepionek.

Jedynym powodem, dla którego ten termin jest używany, jest nadużycie sprawy Jacobsona z 1905 r., Która została przeinaczona od czasu jej napisania. A gdybyśmy byli z tym szczerzy, nazwalibyśmy to tym, czym jest: jest to urządzenie patogenu chemicznego, które ma w rzeczywistości wyzwolić działanie chemiczne wytwarzające patogen w komórce.  Jest to wyrób medyczny, a nie lek,  ponieważ spełnia definicję wyrobu CDRH. To nie jest żywy system, to nie jest system biologiczny, to technologia fizyczna – tak się składa, że ​​ma wielkość pakietu molekularnego.

Musimy więc być naprawdę pewni, że nie damy się nabrać na ich grę. Ponieważ ich gra polega na tym, że jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, to mamy zamiar wdać się w rozmowę o szczepionkach, ale to nie jest, jak sami przyznają, szczepionka. W rezultacie dla wszystkich słuchających musi być jasne, że nie damy się nabrać na tę nieudaną definicję, tak jak nie ulegniemy ich przemysłowej chemicznej definicji zdrowia. Oba są funkcjonalnie wadliwe i stanowią ukryte naruszenie wykorzystywanej konstrukcji prawnej.

Denerwuję się, gdy słyszę, jak aktywiści i prawnicy mówią „będziemy walczyć ze szczepionką”.  Jeśli zastrzegasz, że jest to szczepionka, już przegrałeś bitwę.  To nie jest szczepionka. Został stworzony, aby wywołać chorobę… 80% osób narażonych na SARSCOV2 to bezobjawowi nosiciele. 80% osób, którym wstrzyknięto im to, doświadcza klinicznego zdarzenia niepożądanego. Otrzymujesz wstrzyknięcie substancji chemicznej w celu wywołania choroby, a nie wywołania odpowiedzi immunoprzepuszczalnej. Innymi słowy, nic w tym nie powstrzyma cię przed przekazaniem czegokolwiek.  Chodzi o to, żebyś zachorował i żeby twoje własne komórki wywoływały u ciebie chorobę.

Kiedy płatnikiem za dystrybucję informacji jest branża zajmująca się dystrybucją, przegrywamy. Ponieważ jedyną narracją jest ta, która zostanie zrekompensowana przez osoby wypisujące czek. To dotyczy naszych polityków… i naszych mediów – za które zapłacono – jeśli podążasz za pieniędzmi, zdajesz sobie sprawę, że w żadnej sieci nie ma głosu bez konfliktu.  Https://earthheroestv.com/programs/special-free-live-broadcast-5th-jan-2021-focus-on-fauci-46120-a90064?utm_source=sendfox&utm_medium=email&utm_campaign=we-did-it-now-onwards -do-rajdu-wolności

Połączenie wielkich technologii i dużych farmaceutyków: Oracle przejmuje świat danych o szczepionkach

Pandemia dała dyrektorowi generalnemu Oracle, Larry’emu Ellisonowi, to, czego chciał od dziesięcioleci – uprawnienia do zarządzania ogromnymi zbiorami danych, w których znajdują się nasze informacje medyczne, finansowe i osobiste

https://childrenshealthdefense.org/defender/big-tech-big-pharma-merge-oracle-takes-over-vaccine-data-world/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=ac7f1190-4e14-432c-a3d0-e94

Higiena duchowa – chroń siebie

Dzięki Al.

Ponownie zamieszczę następujące informacje na osobnym blogu, jednak na razie, jeśli zostaniesz do tego przeniesiony, poświęć chwilę, aby powiedzieć z uczuciem, aby podnieść swoją charakterystyczną energię.

Stwórca wszystkiego, co jest, było i zawsze będzie, Bóg, Boski Umysł lub inne Imię.

Proszę oczyść i przeprowadź transmutację poprzez Fioletowy Płomień, lub Twoją Wolę, wszelkie niekorzystne energie w moim polu energetycznym, bez względu na to, czy są one bezpośrednie, czy pośrednie, czy są to wątpliwości, lęki, nawyki, wzorce lub jakakolwiek inna forma niekorzystnych energie lub wpływy celowe i niecelowe. Proszę, niech Duchy Natury przetwarzają energię na najwyższe i najlepsze, tak jak Gaja uważa za stosowne dla Najwyższego Dobra.

Proszę, zawsze uświadamiaj mi wszystkie niekorzystne i korzystne energie w moim polu energetycznym.

POWRACAM Z MIŁOŚCIĄ DO JEJ ŹRÓDŁA, WSZYSTKO, CO NIE JEST MOJE.  [Powiedz 3 razy]

Przemieszaj się, odłączaj i uwalniaj energię wszystkich negatywnych pól energetycznych atraktorów, które wpływają na mnie na wszystkich poziomach we wszystkich wymiarach, pętlach czasowych i liniach czasu przeszłości, teraźniejszości i przyszłości w całym Multiwersie i przetwarzaj ją tak, jak Gaja uzna to za stosowne dla Najwyższego Dobra.

Proszę przynieść i dołączyć wszystkie pozytywne pola energii przyciągające, które będą miały na mnie pozytywny wpływ dzisiaj i zawsze. Dziękuję Ci.

Tak jest i pozostaje. [Powiedz to 3 razy]

Pomóż innym pomóc sobie

Proszę o udostępnienie tych informacji i poproszenie innych o zrobienie tego samego z powodów, które mam nadzieję są oczywiste. Dziękuję Ci.

___
https://ourgreaterdestiny.org/2021/01/mrna-vaccine-injects-an-operating-system-into-your-body-called-the-software-of-life-this-is-not-a-vaccine /

Comments

 1. alru says:

  Nie umrę nigdy bo moja dusza jest nieśmiertelna… ale co się stanie z moją duszą po koktajlu zaserwowanym mi w strzykawce? Czy dusza zostanie „odlaczona” czy może wręcz zutylizowana? Na pewno zostanie okaleczona i jak wówczas będzie doświadczać i się rozwijać?

  O ile uszkodzony korpus można porzucić to co z duszą?

  A co z duszami tych nieprzebudzonych? Czego i jak ich dusze będą doświadczać?

  • krnabrny1 says:

   Droga Arlu, zadałaś w gruncie rzeczy bardzo osobiste pytanie, bo Tobie chodzi o to co się z Tobą stanie:-)
   Nie mogę na nie odpowiedzieć, bo to zależy od tego jak pokierujesz swym życiem i jakich wyborów dokonasz.

   Mogę natomiast napisać kilka słów jak to technicznie działa.

   Przede wszystkim od razu konieczne jest abym Ciebie uspokoił. Z poziomu ciała nie można ingerować w poziomy wyższe. Jeśli faktycznie te specyfiki mają takie właściwości to mogą co najwyżej odciąć kanały komunikacyjne.

   Zatem istota, esencja, dusza zostaje odcięta, wyrzucona ze swego domu, jak Palestyńczycy przez Żydów. Jest to niewątpliwie traumatyczne, natomiast nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na duszę. Po prostu mamy do czynienia z końcem życia.
   Pozostaje jedynie skorupa ludzkiego ciała, ale zarządzana już przez inne byty/automaty. Zmarnowane życie w kontekście ludzkim. Taka dusza, istota, esencja, po prostu będzie oczekiwała na inną możliwość manifestacji w innym ciele być może w innym czasie, któż to wie, jest to sprawa indywidualna.

   Jeśli chodzi natomiast o dusze nieprzebudzonych to dla nich nic się nie zmieni, ponieważ oni od dawna są odłączeni, zatem nie poczują żadnej różnicy. Ich dusze zatem będą doświadczać tego samego czego doświadczały przez wiele poprzednich wcieleń i to obecne.

   Przecież cała idea przebudzenia, jak nazywa się ten proces obecnie, polega właśnie na tym aby zintegrować ciało z duszą w swoich podstawach!:-)

   Osobistą radę jaką mogę Tobie dać to przestań się martwić i bać oraz przestań sobie folgować!:-)

   Polecam również i Tobie przeczytanie Pana Uspieńskiego, facet 100 lat temu opisał czym jest wzniesienie lepiej niż niejeden człowiek obecnie:-)

  • krnabrny1 says:

   Polecam Ci przeczytać ten tekst, być może trafi do Ciebie, a znajdziesz tam sporo odpowiedzi jeśli Ci się uda.

   https://meditation539.com/2021/05/13/rozmowa-z-mistrzem-st-germain/

   • krnabrny1 says:

    Od siebie mogę dodać, że przenosząc się w tamtą przestrzeń, tego czasu też odczuwam niewiarygodną wprost ciszę!
    Ludzie przyzwyczajeni są do ciągłego szumu: samochody, autobusy, tramwaje sami ludzie rozgadani.

    Wtedy będzie absolutna cisza, ptaki i drzewa umilkną, morza i oceany będą ciche, nawet rozgadane rzeki zamilkną w swej gadatliwości!

    Tak to wygląda kiedy tam się przenoszę.

 2. alru says:

  Dziękuję za wywiad z mistrzem Germainem. Ten przynajmniej napawa optymizmem…

  Osobiście jestem na huśtawce emocjonalnej… Cudownie byłoby dostąpić wzniesienia, ale czy to nastąpi nie wiem. Choć pewnie wkrótce się przekonam…

  Rozczarowuja mnie ludzie, których uwazalam za mądrych i światłych, gdyż teraz zachowują się irracjonalnie. Do tej pory potrafili merytorycznie dyskutować, wyciągać wnioski, dostrzegać związki przyczynowo – skutkowe… A teraz zachowują się jakby rozum potracili…

  • krnabrny1 says:

   Droga Arlu to jeden z całkiem naturalnych objawów i jest w zasadzie pozytywnym zjawiskiem. Osoba która się wznosi w swej częstotliwości traci grunt pod nogami. To są pierwsze objawy. Po prostu każdy jakoś ułożył sobie wcześniej życie, a w pewnym momencie to wszystko przestaje po prostu działać. Tacy ludzie są zmieszani, starają się grać po staremu chociaż widzą że to już nie działa, nie mają jednak jeszcze alternatywy. Nie wiedzą co robić innego. Czasami to wygląda jak szaleństwo lub obłęd.

   W moim przypadku kiedy miałem to doświadczenie jakieś 10 lat temu energie pokroiły całą moją rodzinę jak chirurgiczny lancet! Nic się nie ostało, wszystko poszło w rozsypkę, wszelkie międzyludzkie relacje zmieniły się, najbardziej odczuwalne jest to oczywiście w przestrzeni rodziny, a potem pracy.

   Jeśli będziesz miała takie odczucia to oznaka już bardzo wyraźna że się rozpoczęło.
   Wówczas zalecam poddać się. Absolutnie nie możesz z niczym ani nikim walczyć, płynąc pod prąd, w szczególności nie możesz walczyć sama ze sobą.

 3. krnabrny1 says:

  a tutaj zestaw filmików pokazujących jak reaguje człowiek zaszczepiony na magnesy:-)

  https://odysee.com/@Truthspreader:3/moe8KvJpOtsx:b

Wypowiedz się