Rosnąca liczba zgonów spowodowanych szczepieniami: 100 000 zabitych w wyniku szczepienia przeciwko koronawirusowi?

Ujawnienie operacji | David Lifschultz, współautor

Złożone 10 maja 2021 r

ŚMIERĆ SZCZEPIONKI: 100 000 ZMARŁYCH OD SZCZEPIONKI CORONAVIRUS?

Pochwały organizacji Lifschultz założonej w 1899 roku

Niedawno wysłaliśmy raport Tuckera Carlsona, który wyrzucił z Facebooka Totalitarian Censorship, w którym zacytował tylko około 3000 zmarłych w wyniku szczepień, ale dodał, że może to być sto razy więcej lub że może wynosić od 30 000 do 300 000.

Poniższy raport jest po to, ponieważ VAERS jest zaniżone o sto do jednego. Przewidywano efekt opóźnienia, jeśli weźmiemy poprzednie szczepionki genetyczne, które zostały przeniesione przez FDA.

„Wzrost liczby zgonów VAERS nie wynika z liczby  liczby szczepień”.

„Ostatnio liczba zgonów według peleryna z 2794 – 5 kwietnia do 3005 – 12 kwietnia i 3848 – 26 kwietnia… 1054 zgonów w 21 dni”. Przez wiele lat napisano (nawet w głównym nurcie) o tym, co kryje się za ZGŁOSZONYMI obrażeniami i zgonami spowodowanymi szczepionkami. Szacunki dotyczące PRAWDZIWYCH liczb obrażeń wahają się od 10 do 100 razy więcej niż podane dane.

Zgony spowodowane szczepionką COVID: liczba przypadków oznacza katastrofę

przez Jon Rappoport

(Aby przeczytać o mega-kolekcji Jona, The Matrix Revealed,  kliknij tutaj ).

Nowy raport z 4 maja niezależnej badaczki Virginii Stoner ujawnia dane liczbowe dotyczące zgonów w wyniku szczepień w USA. Raport nosi tytuł  „The Deadly Covid-19 Vaccine Coverup”.

Oto słowa kluczowe cytaty z jej raportu:

„W tym roku nastąpił ogromny wzrost zgonów zgłoszonych do systemu zgłaszania składników szczepionek (VAERS). To nie jest „teoria spiskowa”, to niepodważalny fakt ”.

„Mówimy o ogromnym i bezprecedensowym wzroście – tak ogromnym, że tylko w ciągu ostatnich 4 miesięcy VAERS otrzymało ponad 40% wszystkich zgłoszeń zgonów, co nie otrzymało w całej swojej ponad 30-letniej historii”.

„Wzrost liczby zgonów VAERS nie wynika z liczby  liczby szczepień”.

„Ostatnio liczba zgonów peleryna z 2794 5 kwietnia do 3005 12 kwietnia i 3848 26 kwietnia… .1054 zgonów w 21 dni”.

„Jedna z hipotez… jest taka, że ​​osoby starsze i niedołężne, wielu przebywających w placówkach wiecznej sprzedaży, była pierwszymi ofiarami szczepień przeciwko COVID-19 i częściej umierającymi przypadkowo”. Te przypadkowe zgony szczytowe do wzrostu liczby zgonów podejrzewanych o szczepienia do VAERS. ”

„Dane VAERS po prostu nie potwierdzają tej hipotezy. Po pierwsze, ponieważ wszystkie grupy wiekowe – nie tylko seniorzy – odnotowali dramatyczny wzrost liczby zgonów VAERS spowodowanych szczepionkami COVID-19… We wszystkich grupach wiekowych odnotowano dramatyczny wzrost liczby zgonów zgłaszanych VAERS w wyniku zastrzyków COVID-19 – nawet poniżej 18 latami życia, które otrzymały bardzo mało zastrzyków COVID-19 (do tej pory). ”

Stoner stworzyła wykres pokazujący zgony zgłoszone w wyniku szczepień w latach poprzedzających COVID oraz zgony zgłoszone do tej pory w wyniku szczepień przeciwko COVID.

W latach poprzednich mówimy o około 100 zgonach rocznie na liczbę 250 do 350 milionów podanych szczepionek. Z drugiej strony mówimy o 3800 zgonach w wyniku około 150 milionów zastrzyków COVID – nie w ciągu ciągu roku, ale w zaledwie cztery miesiące.

Eksperci powiedzieliby, że żadna liczba zgonów (100 lub 3800) nie jest alarmująca, biorąc pod uwagę ogromną liczbę podanych szczepionek. Ale to jest oszustwo.

Przez wiele lat napisano (nawet w głównym nurcie) o tym, co kryje się za ZGŁOSZONYMI obrażeniami i zgonami spowodowanymi szczepionkami.

Szacunki dotyczące PRAWDZIWYCH liczb obrażeń wahają się od 10 do 100 razy więcej niż podane dane.

3800 zgłoszonych zgonów spowodowanych szczepionkami COVID oznacza gwałtowny wzrost, jeśli odniesiemy to do wcześniejszych zgonów z powodu szczepionek.

Jak Stoner w swoim raporcie, urzędnicy zdrowia w orwellowski sposób powtarzają: „Szczepionka jest bezpieczna i skuteczna”. Prosta analiza ich wyników liczbowych zaprzecza ich stanowisku. 

Europejska prasa głównego nurtu, politycy, korporacje i celebrytki usilnie starają się przekonać opinię publiczną, że szczepionka jest:

a) konieczna i

b) cudowna,

gdyby tylko „niezdecydowani” ludzie „podążali za nauką” i zobaczyli światło.

Cóż, niektóre kulty są małe; ten jest ogromny. 

Raport Virginii Stoner jest zdecydowanym zaprzeczeniem teorii spiskowej, którą promuje kult.

Cała populacja jest poddawana ogromnemu eksperymentowi z zastosowaniem technologii RNA, która nigdy wcześniej nie została zbadana;

zastrzyk ramię jest w rzeczywistości leczeniem genetycznym;

kiedy cała dziedzina badań genetycznych jest pełna udawania i kłamstw oraz alarmujących błędnych obliczeń, prowadzi to do ośrodka domina w ogólnych strukturach genetycznych;

czego jeszcze byś się spodziewał? 

Spodziewałbyś się dokładnie tego, co pokazuje i sugeruje raport Stonera.

Szczepionka COVID to katastrofa budowlana.

David
Lifschultz ORGANIZACJA
LIFSCHULTZ DAVID@LIFSCHULTZORGANIZATION.COM

Opublikowano za: https://izdiakorilfudtz3a7x33dl4wa-adv7ofecxzh2qqi.translate.goog/2021/05/10/vaccine-deaths-mounting-100000-dead-from-coronavirus-vaccine/

Wypowiedz się