„Hiszpańska grypa” z 1918 r. była naprawdę bioterrorystycznym atakiem na ludzkość

Historię ludobójstwa za pomocą szczepionkowej  broni biologicznej, fałszywie nazwanej „hiszpańską grypą” przedstawia dobrze udokumentowany poniższy artykuł. Natomiast stwierdzenie autora, że za to gigantyczne ludobójstwo odpowiedzialna jest wyłącznie „standardowa pycha medyczna” jest zaledwie ćwierć prawdą. O tym, że takim cyklicznym ludobójstwem „medycznym”, co 100 lat, znacznie większym niż w wojnach, stoją globalne „elity” (Iluminaci, sataniści „samowybrańcy” itp.) udowadnia m.in :

Redakcja KIP

***

łączenie kropek era światła dot com

„Hiszpańska grypa” zabiła około 50-100 milionów ludzi podczas pandemii w latach 1918-19. 

A jeśli historia, którą nam powiedziano o tej pandemii, nie jest prawdziwa? 

A jeśli zamiast tego była to zabójcza infekcja, ani grypy, ani pochodzenia hiszpańskiego?

Nowo przeanalizowane dokumenty ujawniają, że „hiszpańska grypa” mogła być nieudanym eksperymentem ze szczepionką wojskową.

Patrząc wstecz na 100. rocznicę zakończenia I wojny światowej, musimy zagłębić się głębiej, aby rozwiązać tę zagadkę.

streszczenie

  • Powodem, dla którego nowoczesna technologia nie jest w stanie wskazać zabójczego szczepu grypy z tej pandemii, jest to, że grypa nie była zabójcą.
  • Więcej żołnierzy zginęło podczas I wojny światowej z powodu chorób niż od kul.
  • Pandemia nie była grypą. Szacuje się, że 95% (lub więcej) zgonów było spowodowanych bakteryjnym zapaleniem płuc, a nie grypą / wirusem.
  • Pandemia nie była hiszpańska. Pierwsze przypadki bakteryjnego zapalenia płuc w 1918 roku pochodzą z bazy wojskowej w Fort Riley w stanie Kansas.
  • Od 21 stycznia do 4 czerwca 1918 r., żołnierzom w Fort Riley wstrzyknięto eksperymentalną szczepionkę przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych, wyhodowaną na koniach przez Rockefeller Institute for Medical Research w Nowym Jorku.
  • W pozostałej części 1918 roku, kiedy żołnierze ci – często mieszkający i podróżujący w złych warunkach sanitarnych – byli wysyłani do Europy do walki, rozprzestrzeniali bakterie na każdym przystanku między Kansas, a okopami frontu we Francji.
  • Jedno z badań opisuje żołnierzy „z aktywnymi infekcjami (którzy) rozpylali w aerozolu bakterie, które skolonizowały ich nosy i gardła, podczas gdy inni – często w tych samych przestrzeniach oddechowych – byli głęboko podatni na inwazję i szybkie rozprzestrzenianie się przez ich płuca. lub innych bakterii kolonizujących ”. (1)
  • „Hiszpańska grypa” zaatakowała zdrowych ludzi u szczytu kariery. Bakteryjne zapalenie płuc atakuje ludzi w kwiecie wieku. Grypa atakuje osoby młode, starsze i z obniżoną odpornością.
  • Po zakończeniu I wojny światowej 11 listopada 1918 r. Żołnierze wrócili do swoich krajów i placówek kolonialnych, rozsiewając zabójcze bakteryjne zapalenie płuc na całym świecie.
  • Podczas I wojny światowej Instytut Rockefellera wysłał również surowicę przeciwmeningokokową do Anglii, Francji, Belgii, Włoch i innych krajów, pomagając rozprzestrzenić epidemię na całym świecie.

Podczas pandemii w latach 1918-19, tak zwana „hiszpańska grypa” zabiła 50-100 milionów ludzi, w tym wielu żołnierzy.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że choroba zabiła znacznie więcej żołnierzy ze wszystkich stron niż karabiny maszynowe, gaz musztardowy lub cokolwiek innego, co jest typowe dla I wojny światowej.

Mam osobisty związek z hiszpańską grypą. Wśród zabitych przez choroby w latach 1918-1919 są członkowie rodzin obojga moich rodziców.

Ze strony ojca, jego babcia Sadie Hoyt zmarła na zapalenie płuc w 1918 roku. Sadie była wodzem Marynarki Wojennej. Jej śmierć pozostawiła moją babcię Rosemary i jej siostrę Anitę na wychowanie przez ciotkę. Siostra Sadie, Marian, również wstąpiła do marynarki wojennej. Zmarła na „grypę” w 1919 roku.

Ze strony matki dwie siostry jej ojca zmarły w dzieciństwie. Wszyscy zmarli członkowie rodziny mieszkali w Nowym Jorku.

Podejrzewam, że tajemnicza hiszpańska grypa dotknęła w podobny sposób wiele rodzin amerykańskich i wiele rodzin na całym świecie.

W 1918 r. „Grypa” lub grypa była ogólnym terminem określającym chorobę nieznanego pochodzenia. Nie miało takiego szczególnego znaczenia, jakie ma dzisiaj.

Oznaczało to jakąś tajemniczą chorobę, która spadła z nieba. W rzeczywistości grypa pochodzi ze średniowiecznej łaciny jako „wpływowa” w sensie astrologicznym, co oznacza zesłanie pod wpływem gwiazd.

DLACZEGO TO, CO STAŁO SIĘ 100 LAT TEMU, JEST TAK WAŻNE?

W latach 1900-1920 w uprzemysłowionym świecie trwały ogromne wysiłki na rzecz zbudowania lepszego społeczeństwa. Posłużę się przykładem Nowego Jorku, aby omówić trzy główne zmiany w społeczeństwie, które zaszły w tym czasie w Nowym Jorku i ich wpływ na śmiertelność z powodu chorób zakaźnych.

1. Czysta woda i warunki sanitarne

Od końca XIX wieku do początku XX wieku Nowy Jork zbudował niezwykły system dostarczania do miasta czystej wody z Catskills, który jest nadal w użyciu. Miasto Nowy Jork zbudowało również ponad 6000 mil kanalizacji, aby odprowadzać i oczyszczać odpady, co chroni wodę pitną. Światowa Organizacja Zdrowia uznaje znaczenie czystej wody i warunków sanitarnych w zwalczaniu chorób zakaźnych. (2)

2. Energia elektryczna

Od końca XIX wieku do początku XX wieku Nowy Jork zbudował sieć elektroenergetyczną i okablował miasto, aby energia była dostępna w każdym domu. Energia elektryczna pozwala na chłodzenie. Chłodzenie jest niedocenianym bohaterem jako korzyść dla zdrowia publicznego. Gdy żywność jest chłodzona z pola na stół, społeczeństwo jest chronione przed potencjalnymi chorobami zakaźnymi. Tania energia odnawialna jest ważna z wielu powodów, między innymi w walce z chorobami zakaźnymi.

3. Farmaceutyczny

Od końca XIX wieku do początku XX wieku Nowy Jork stał się siedzibą Rockefeller Institute for Medical Research (obecnie Rockefeller University). W Instytucie narodził się nowoczesny przemysł farmaceutyczny. Instytut był pionierem wielu podejść stosowanych obecnie w przemyśle farmaceutycznym, w tym przygotowywania surowic szczepionkowych, na lepsze lub gorsze. Szczepionkę zastosowaną w eksperymencie Fort Riley na żołnierzach wykonano na koniach.

Dane dotyczące wskaźnika śmiertelności w USA z przełomu XIX i XX wieku wyraźnie wskazują, że czysta woda, spłukiwane toalety, efektywne systemy kanalizacyjne i chłodzona żywność – wszystko to razem skutecznie zmniejszyło śmiertelność z powodu chorób zakaźnych, ZANIM stały się dostępne szczepionki przeciwko tym chorobom.

Czy lekarze i producenci farmaceutyków przypisali sobie zasługi za zmniejszenie śmiertelności z powodu chorób zakaźnych, które słusznie należą do sandhogów, hydraulików, elektryków i inżynierów?

Jeśli pycha w Instytucie Rockefellera w 1918 roku doprowadziła do pandemii, która zabiła miliony ludzi, jakich lekcji możemy się nauczyć i zastosować do 2018 roku?

CHOROBA NIE BYŁA HISZPAŃSKA

Oglądając kilka miesięcy temu odcinek American Experience w PBS, ze zdziwieniem dowiedziałem się, że pierwsze przypadki „hiszpańskiej grypy” miały miejsce w Fort Riley w stanie Kansas w 1918 roku. Pomyślałem, jak to możliwe, że to ważne historycznie wydarzenie mogło być tak źle nazwane 100 lat temu i nigdy nie zostało poprawione?

Dlaczego „hiszpańska”?

Hiszpania była jednym z niewielu krajów, które nie brały udziału w I wojnie światowej. Większość krajów biorących udział w wojnie cenzurowała swoją prasę.

Wolne od obaw związanych z cenzurą, najwcześniejsze doniesienia prasowe o masowej śmierci ludzi z powodu chorób pochodziły z Hiszpanii. Walczące kraje nie chciały dodatkowo straszyć żołnierzy, więc zadowalały się kozłem ofiarnym Hiszpanii. Żołnierze ze wszystkich stron byliby proszeni o przekraczanie ziemi niczyjej w ostrzale z karabinu maszynowego, co było wystarczająco przerażające, nie wiedząc, że okopy są wylęgarnią chorób.

Sto lat później minął już czas, aby wyrzucić  słowo „hiszpański” ze wszystkich dyskusji na temat tej pandemii. Gdy grypa zaczęła się w amerykańskiej bazie wojskowej w Kansas, wówczas choroba mogłaby i powinna być trafniej nazwana.

Aby zapobiec przyszłym katastrofom, Stany Zjednoczone (i reszta świata) muszą dokładnie przyjrzeć się temu, co naprawdę spowodowało pandemię.

Możliwe, że jednym z powodów, dla których hiszpańska grypa nigdy nie została skorygowana, jest to, że pomaga ona ukryć pochodzenie pandemii.

Jeśli pochodzenie pandemii wiązało się z eksperymentem ze szczepionką na żołnierzach USA, Stany Zjednoczone mogą preferować nazwanie jej Hiszpańską grypą, zamiast The Fort Riley Bacteria z 1918 r. lub czymś podobnym. Grypa hiszpańska rozpoczęła się w miejscu, w którym podano eksperymentalną szczepionkę bakteryjną, co czyni ją głównym podejrzanym jako źródło infekcji bakteryjnych, które zabiły tak wielu.

Byłoby znacznie trudniej utrzymać marketingową mantrę „szczepionki ratują życie”, gdyby eksperyment ze szczepionką zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych w latach prymitywnej produkcji spowodował śmierć 50-100 milionów ludzi.

„Szczepionki ratują życie… z wyjątkiem tego, że mogliśmy zabić 50-100 milionów ludzi w latach 1918-19” to znacznie mniej skuteczny slogan sprzedażowy niż zbyt uproszczony  „szczepionki ratują życie”.

CHOROBĄ, KTÓRA ZABIŁA TAK WIELU NIE BYŁA GRYPĄ ANI WIRUSEM. TO BYŁA CHOROBA BAKTERYJNA.

W połowie 2000 roku dużo mówiono o „gotowości na wypadek pandemii”. Producenci szczepionek przeciwko grypie w Stanach Zjednoczonych otrzymali miliardy dolarów od podatników na opracowanie szczepionek, dzięki którym nie będziemy mieli kolejnej śmiertelnej pandemii „grypy”, takiej jak ta z lat 1918-19.

Zarabianie na „grypowej” części hiszpańskiej grypy pomogło producentom szczepionek pozyskać miliardy dolarów czeków od rządów, mimo że naukowcy wiedzieli wówczas, że bakteryjne zapalenie płuc jest prawdziwym zabójcą.

Moim zdaniem prawdziwym zabójcą było bakteryjne zapalenie płuc – potwierdzają to tysiące sekcji zwłok.

Według artykułu National Institute of Health z 2008 r. Bakteryjne zapalenie płuc było zabójcą w co najmniej 92,7% przeglądanych sekcji zwłok z lat 1918-19. Prawdopodobnie wskaxnik jest wyższy niż 92,7%.

Naukowcy przyjrzeli się ponad 9000 sekcji zwłok i „nie było negatywnych (bakteryjnych) wyników hodowli płuc”.

„… W  68 seriach sekcji zwłok o wyższej jakości , w których można było wykluczyć możliwość niezgłoszonych kultur ujemnych, 92,7% autopsji posiewów płuc było dodatnich pod kątem ≥1 bakterii. … W jednym badaniu z udziałem około 9000 osób, które były obserwowane od klinicznej prezentacji grypy do rozwiązania lub sekcji zwłok, naukowcy uzyskali sterylną techniką hodowle pneumokoków lub paciorkowców ze 164 ze 167 próbek tkanki płucnej.

Było 89 czystych kultur pneumokoków; 19 kultur, z których odzyskano tylko paciorkowce; 34, które dostarczyły mieszanki pneumokoków i / lub paciorkowców; 22, które dały mieszaninę pneumokoków, paciorkowców i innych organizmów (głównie pneumokoków i niehemolitycznych paciorkowców); i 3, które dawały same niehemolityczne paciorkowce. Nie było negatywnych wyników posiewów płuc ”. (3)

Pneumokoki lub paciorkowce zostały znalezione w „164 z (tych) 167 próbek tkanki płucnej” poddanych sekcji zwłok. To jest 98,2%. Bakterie były zabójcą.

SKĄD POCHODZIŁA HISZPAŃSKIE ZAPALENIE PŁUC, BAKTERYJNA GRYPA Z LAT 1918-19?

Kiedy Stany Zjednoczone wypowiedziały wojnę w kwietniu 1917 r., Raczkujący przemysł farmaceutyczny miał coś, czego nigdy wcześniej nie miał – dużą podaż obiektów testowych na ludziach w postaci pierwszego projektu wojskowego Stanów Zjednoczonych.

Przed wojną w 1917 roku armia amerykańska liczyła 286 000 ludzi. Po wojnie w 1920 r. Armia amerykańska została rozwiązana i liczyła 296 000 ludzi.

W latach wojny 1918-19 armia amerykańska rozrosła się do 6 mln ludzi, a 2 mln wysłano za ocean. Rockefeller Institute for Medical Research wykorzystał tę nową pulę ludzkich świnek morskich do przeprowadzenia eksperymentów ze szczepionkami.

RAPORT O SZCZEPIENIACH PRZECIW ZAPALENIOWYCH I OBSERWACJACH NA TEMAT AGLUTYN W KRWI PRZEWLEKŁYCH PRZEWLEKŁYCH PRZEWLEKŁYCH MĘŻCZYZNOWOOKOKOWYCH,
autorstwa Fredericka L. Gatesa
ze szpitala Base w Fort Riley, Kansas i The Rockefeller Institute for Medical Research w Nowym Jorku.
Otrzymano 20 lipca 1918 r

(Uwaga autora:  przeczytaj artykuł Fort Riley  w całości, abyś mógł docenić beztroskę eksperymentów przeprowadzonych na tych żołnierzach).

Pomiędzy 21 stycznia a 4 czerwca 1918 roku, dr Gates donosi o eksperymencie, w którym żołnierzom podano 3 dawki szczepionki przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych. Ci, którzy przeprowadzali eksperyment na żołnierzach, po prostu zastosowali dawki surowicy szczepionkowej sporządzonej dla koni.

Schemat szczepień został zaprojektowany na 3 dawki. 4792 mężczyzn otrzymało pierwszą dawkę, ale tylko 4257 otrzymało drugą dawkę (spadek o 11%), a tylko 3702 otrzymało wszystkie trzy dawki (spadek o 22,7%).

W przypadku trzeciej dawki nie było w sumie 1090 mężczyzn. Co się stało z tymi żołnierzami? Czy przewieziono ich na wschód pociągiem z Kansas na statek do Europy? Czy byli w szpitalu Fort Riley? Raport dr Gatesa nic nam nie mówi.

Artykuł towarzyszący audycji American Experience, którą oglądałem, rzuca trochę światła na to, gdzie może być tych 1090 mężczyzn. Gates rozpoczął swoje eksperymenty w styczniu 1918 roku.

W marcu tego roku do szpitala w Fort Riley wchodziło „100 mężczyzn dziennie”.

Czy niektórych z tych mężczyzn brakuje w raporcie dr Gatesa – tych, którzy nie dostali drugiej lub trzeciej dawki?

„… Tuż przed śniadaniem w poniedziałek 11 marca padło pierwsze domino, sygnalizując początek pierwszej fali grypy z 1918 roku.

Kucharz firmy Albert Gitchell zgłosił się do szpitala obozowego ze skargami na „silne przeziębienie”.

Zaraz za nim szedł kapral Lee W. Drake, zgłaszając podobne skargi.

Do południa chirurg obozowy Edward R. Schreiner miał   na rękach ponad 100 chorych mężczyzn , najwyraźniej cierpiących na tę samą chorobę… ”(5)

Gates donosi, że po szczepieniu kilku mężczyzn biorących udział w eksperymencie miało objawy grypopodobne: kaszel, wymioty i biegunkę.

Objawy te są katastrofą dla mężczyzn mieszkających w koszarach, podróżujących pociągami na wybrzeże Atlantyku, żeglujących do Europy oraz mieszkających i walczących w okopach.

Niehigieniczne warunki na każdym etapie podróży są idealnym środowiskiem do rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej, takiej jak bakteryjne zapalenie płuc.

Z raportu dr Gatesa:

„Reakcje .–… Odnotowano kilka przypadków rozluźnienia jelit lub przemijającej biegunki. Ten objaw nie wystąpił wcześniej. Dokładne śledztwo w indywidualnych przypadkach często prowadziło do uzyskania informacji, że mężczyźni, którzy skarżyli się na skutki szczepienia, w momencie wstrzyknięcia cierpieli na łagodną koryzę, zapalenie oskrzeli itp. ”.

„Czasami reakcja była inicjowana uczuciem chłodu lub zimna, a wielu mężczyzn skarżyło się na gorączkę lub uczucie gorączki w ciągu następnej nocy.

Następnie pod względem częstości pojawiły się nudności (czasami wymioty), zawroty głowy i ogólne „bóle” stawów i mięśni, które w kilku przypadkach były szczególnie zlokalizowane w szyi lub okolicy lędźwiowej, powodując sztywność karku lub sztywność pleców. Po kilku zastrzykach wystąpiła biegunka.

Dlatego reakcje czasami symulowały początek epidemicznego zapalenia opon mózgowych i kilku zaszczepionych mężczyzn wysyłano jako podejrzanych do szpitala podstawowego w celu diagnozy. ”(4)

Według Gatesa wstrzyknęli żołnierzom losowe dawki eksperymentalnej szczepionki przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych. Później niektórzy żołnierze mieli objawy, które „symulowały” zapalenie opon mózgowych, ale dr Gates wysuwa fantastyczne twierdzenie, że nie było to prawdziwe zapalenie opon mózgowych.

Żołnierze rozwinęli objawy grypopodobne. Wiadomo, że bakteryjne zapalenie opon mózgowych, dawniej i obecnie, naśladuje objawy grypopodobne. (6)

Być może podobieństwo wczesnych objawów bakteryjnego zapalenia opon mózgowych i bakteryjnego zapalenia płuc do objawów grypy jest powodem, dla którego eksperymenty ze szczepionkami w Fort Riley były w stanie uniknąć analizy jako potencjalnej przyczyny hiszpańskiej grypy przez 100 lat.

W JAKI SPOSÓB „HISZPAŃSKA GRYPA” ROZPRZESTRZENIŁA SIĘ TAK SZYBKO?

W sposobie rozprzestrzeniania się bakterii Gates jest element idealnej burzy. I wojna światowa zakończyła się dopiero 10 miesięcy po pierwszych zastrzykach. Na nieszczęście dla 50-100 milionów, którzy zginęli, żołnierze, którym wstrzyknięto bakterie z infekcji końskiej, poruszali się szybko przez te 10 miesięcy.

Artykuł z 2008 roku na stronie CDC opisuje, w jaki sposób chorzy żołnierze I wojny światowej mogli przekazywać bakterie innym, stając się „dorosłymi chmurami”.

„Wreszcie na krótkie okresy iw różnym stopniu zarażeni żywiciele stali się„ dorosłymi chmurami ”, co zwiększyło aerozol kolonizujących szczepów bakterii, szczególnie pneumokoków, paciorkowców hemolitycznych, H. influenzae i S. aureus.

Przez kilka dni podczas lokalnych epidemii – szczególnie w zatłoczonych miejscach, takich jak oddziały szpitalne, obozy wojskowe, statki wojskowe i kopalnie (i okopy) – niektóre osoby były immunologicznie podatne na infekcje wirusem grypy, zarażone lub wyzdrowiały.

Osoby z czynnymi infekcjami rozpylały bakterie, które skolonizowały ich nosy i gardła, podczas gdy inne – często w tych samych „przestrzeniach oddechowych” – były bardzo podatne na inwazję i szybkie rozprzestrzenianie się przez płuca przez bakterie własne lub innych kolonizatorów ”. (1)

Trzykrotnie w swoim raporcie z eksperymentu ze szczepionką w Fort Riley dr Gates stwierdza, że ​​niektórzy żołnierze mieli „ostrą reakcję” wskazującą na „niezwykłą indywidualną podatność na szczepionkę”.

Szczepionka spowodowała, że ​​wielu zachorowało, ale zabiła tylko tych, którzy byli na nią podatni. Ci, którzy zachorowali i przeżyli, stali się „dorosłymi chmurami”, którzy rozprzestrzenili bakterie na innych, co stworzyło więcej dorosłych chmur, rozprzestrzeniając się na innych, gdzie zabijało podatnych, powtarzając cykl, aż nie było już warunków sanitarnych w czasie wojny i nie było już miliony żołnierzy do eksperymentowania.

Liczba ofiar żołnierzy amerykańskich była olbrzymia i jest dobrze udokumentowana. Dr Carol Byerly opisuje, jak „grypa” rozprzestrzeniła się jak pożar w armii amerykańskiej. (zastąp „bakterie” „grypą” lub „wirusem” dr. Byerly’ego):

„… W czternastu największych obozach szkoleniowych odnotowano wybuchy grypy w marcu, kwietniu lub maju, a niektóre z zarażonych żołnierzy przyniosły wirusa na pokładach statków do Francji…

Gdy żołnierze w okopach zachorowali, wojsko ewakuowało ich z linii frontu i zastępowało zdrowymi mężczyznami.

Proces ten nieustannie powodował kontakt wirusa z nowymi żywicielami – młodymi, zdrowymi żołnierzami, w których mógł się przystosować, rozmnażać i stać się niezwykle zjadliwymi bez ryzyka wypalenia.

… Zanim można było nałożyć jakikolwiek zakaz podróżowania, kontyngent zastępczych żołnierzy opuścił Camp Devens (poza Bostonem) i udał się do Camp Upton, Long Island, miejsca postoju armii we Francji, i zabrał ze sobą grypę.

Lekarze z Upton powiedzieli, że przybył on „nagle” 13 września 1918 r., z 38 przyjęciami do szpitala, po czym 86 następnego dnia i 193 następnego.

Przyjęcia do szpitali osiągnęły najwyższy poziom 4 października (483), a w ciągu 40 dni Camp Upton wysłał 6 131 mężczyzn do szpitala z powodu grypy. U niektórych zapalenie płuc rozwinęło się tak szybko, że lekarze zdiagnozowali je po prostu obserwując pacjenta, a nie słuchając jego płuc… ”(7)

Stany Zjednoczone nie były jedynym krajem posiadającym eksperymentalną szczepionkę bakteryjną Instytutu Rockefellera.

W raporcie Instytutu z 1919 r. Czytamy: „Należy wspomnieć, że przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do wojny (w kwietniu 1917 r.) Instytut wznowił przygotowywanie surowicy przeciw meningokokom, aby sprostać żądaniom Anglii, Francji, Belgii, Włoch i inne kraje.”

W tym samym raporcie czytamy: „Aby sprostać nagle zwiększonemu zapotrzebowaniu na opracowane w Instytucie serum lecznicze, szybko wzniesiono specjalną stajnię dla koni…” (8)

Eksperymentalne serum przeciwmeningokowe wytwarzane z koni i wstrzykiwane żołnierzom, którzy mieli wkraczać w ciasne i niehigieniczne warunki życia podczas wojny… co może się nie udać?

Czy surowica bakteryjna wytwarzana z koni w Instytucie Rockefellera, która została wstrzyknięta żołnierzom USA i rozprowadzona do wielu innych krajów, jest odpowiedzialna za 50-100 milionów ludzi zabitych przez bakteryjne infekcje płuc w latach 1918-19?

Instytut twierdzi, że podczas I wojny światowej rozprowadzał surowicę bakteryjną do Anglii, Francji, Belgii, Włoch i innych krajów. Niewiele wiadomo o tym, jak te kraje eksperymentowały na swoich żołnierzach.

Mam nadzieję, że niezależni badacze uczciwie przyjrzą się tym pytaniom.

DROGA DO PIEKŁA JEST WYBRUKOWANA DOBRYMI CHĘCIAMI

Nie sądzę, żeby ktokolwiek zaangażowany w te eksperymenty ze szczepionkami próbował kogoś skrzywdzić.

Niektórzy zobaczą nazwisko Rockefeller i wrzeszczą. „Iluminaci!” lub „ubój stada!”

Nie wierzę, że tak się stało.

Uważam, że odpowiedzialna jest standardowa pycha medyczna – lekarze „udają Boga”, myśląc, że mogą okiełznać naturę bez stwarzania nieprzewidzianych problemów.

Z powodu medycznej pychy nie sądzę, aby sytuacja uległa istotnej zmianie w ciągu ostatnich 100 lat.

CO TERAZ?

Przemysł szczepionkowy zawsze poszukuje ludzi do testów. Odnoszą największy sukces, gdy są w stanie znaleźć populacje, które nie są w stanie odmówić.

Żołnierze (9), niemowlęta, niepełnosprawni, więźniowie, ludzie z krajów rozwijających się – wszyscy, którzy nie mogą odmówić.

Eksperymenty ze szczepionkami na wrażliwych populacjach nie należą do przeszłości. Obejrzyj ten klip wideo dr Stanleya Plotkina, w którym opisuje on stosowanie eksperymentalnych szczepionek wobec sierot, upośledzonych umysłowo, więźniów i osób pozostających pod rządami kolonii.

Zeznanie miało miejsce w styczniu 2018 r. Pycha środowiska medycznego jest teraz taka sama lub gorsza niż 100 lat temu.

Zobacz, jak dr Plotkin przyznaje się do pisania:

„Pytanie brzmi, czy mamy przeprowadzać eksperymenty na w pełni funkcjonujących dorosłych i dzieciach, które są potencjalnie wnoszącymi wkład do społeczeństwa, czy też przeprowadzać wstępne badania na dzieciach i dorosłych, którzy mają ludzką formę, ale nie mają społecznego potencjału”.

Obejrzyj przerażający klip wideo.   (10)

Po części dlatego, że globalna społeczność jest dobrze świadoma medycznej pychy i słabej etyki lekarskiej,  Powszechna Deklaracja w sprawie bioetyki i praw człowieka  opracowała międzynarodowe standardy dotyczące prawa do świadomej zgody na profilaktyczne procedury medyczne, takie jak szczepienia.

Społeczność międzynarodowa doskonale zdaje sobie sprawę, że przemysł farmaceutyczny popełnia błędy i zawsze poszukuje obiektów badań na ludziach. Deklaracja stwierdza, że ​​ludzie mają prawo do wyrażenia zgody na jakąkolwiek profilaktyczną interwencję medyczną, taką jak szczepienia.

Artykuł 3 – Godność człowieka i prawa człowieka

1. Godność człowieka, prawa człowieka i podstawowe wolności muszą być w pełni szanowane.
2. Interesy i dobro jednostki powinny mieć pierwszeństwo przed wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa.

Artykuł 6 – Zgoda

1. Wszelka profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna interwencja medyczna może być przeprowadzana wyłącznie za uprzednią, dobrowolną i świadomą zgodą osoby zainteresowanej, opartą na odpowiednich informacjach. Ta zgoda powinna, w stosownych przypadkach, być wyraźna i może zostać wycofana przez osobę zainteresowaną w dowolnym czasie i z dowolnego powodu bez szkody lub uszczerbku. (11)

Czysta woda, urządzenia sanitarne, spłukiwanie toalet, chłodzona żywność i zdrowa dieta zrobiły i nadal robią znacznie więcej dla ochrony ludzkości przed chorobami zakaźnymi niż jakikolwiek program szczepień.

Lekarze i przemysł szczepionkowy przywłaszczyli sobie kredyt, który słusznie należy do hydraulików, elektryków, sandhogów, inżynierów i urbanistów.

Z tych powodów decydenci na wszystkich szczeblach władzy powinni chronić prawa człowieka i indywidualne wolności jednostek, aby zrezygnować z programów szczepień poprzez zwolnienia.

Pycha środowiska medycznego nigdy nie zniknie. Decydenci muszą wiedzieć, że szczepionki, podobnie jak wszystkie interwencje medyczne, nie są nieomylne.

Szczepionki to nie magia. Wszyscy mamy różną podatność na choroby. Istoty ludzkie nie są jednakowe dla wszystkich.

W latach 1918-19 przemysł szczepionkowy eksperymentował na żołnierzach, prawdopodobnie z katastrofalnymi skutkami.

W 2018 roku przemysł szczepionkowy codziennie przeprowadza eksperymenty na niemowlętach. Harmonogram szczepień nigdy nie był testowany w takiej postaci, w jakiej jest podawany. Wyniki eksperymentu są następujące: 1 na 7 amerykańskich dzieci jest w jakiejś formie edukacji specjalnej, a ponad 50% cierpi na jakąś formę przewlekłej choroby. (12)

W latach 1918-19 nie było żadnych działań następczych w zakresie bezpieczeństwa po dostarczeniu szczepionek.

W 2018 r. praktycznie nie ma działań następczych w zakresie bezpieczeństwa po podaniu szczepionki.

Kto dokładnie dał ci szczepionkę przeciw grypie w Rite Aid? Czy znasz numer komórki pracownika sklepu, jeśli coś pójdzie nie tak?

W latach 1918-19 producent nie odpowiadał za obrażenia lub śmierć spowodowaną przez szczepionki.

W 2018 roku producenci szczepionek nie ponoszą odpowiedzialności za obrażenia lub śmierć spowodowaną przez szczepionki,  która została sformalizowana w 1986 roku . (13)

W latach 1918-19 nie było żadnego niezależnego śledztwa podważającego oficjalną historię, że „hiszpańska grypa” była jakąś tajemniczą chorobą, która spadła z nieba. Podejrzewam, że wielu z tych z Instytutu Rockefellera wiedziało, co się stało, i że wielu lekarzy, którzy podawali szczepionki żołnierzom, wiedzieli, co się stało, ale ci ludzie od dawna nie żyją.

W 2018 roku branża farmaceutyczna jest największym donatorem kampanii dla polityków i największym reklamodawcą we wszystkich formach mediów, więc niewiele się zmieniło w ciągu 100 lat.

Ta historia zostanie prawdopodobnie zignorowana przez media głównego nurtu, ponieważ ich pensje są opłacane przez reklamy farmaceutyczne.

Następnym razem, gdy usłyszysz, jak ktoś mówi „szczepionki ratują życie”, pamiętaj, że prawdziwa historia kosztów i korzyści szczepionek jest znacznie bardziej skomplikowana niż ich trzywyrazowy slogan. Pamiętaj też, że szczepionki mogły zabić 50-100 milionów ludzi w latach 1918-19. Jeśli to prawda, koszty te znacznie przewyższały wszelkie korzyści, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że hydraulicy, elektrycy, sandhogi i inżynierowie wykonali i nadal wykonują prawdziwą pracę, która zmniejsza śmiertelność z powodu chorób.

Szczepionki to nie magia. Prawa człowieka i bioetyka są niezwykle ważne. Decydenci polityczni powinni rozumieć historię medycznej pychy i chronić indywidualne i rodzicielskie prawa człowieka, jak opisano w Powszechnej Deklaracji w sprawie bioetyki i praw człowieka.

——

Kevin Barry jest prezesem First Freedoms, Inc. a 501.c.3. Jest byłym prokuratorem federalnym, przedstawicielem w siedzibie ONZ w Nowym Jorku i autorem książki  Vaccine Whistleblower: Exposing Autism Research Fraud w CDC . Prosimy o wsparcie naszej pracy pod adresem http://www.firstfreedoms.org

Bibliografia

1. Zgony z powodu bakteryjnego zapalenia płuc podczas pandemii grypy w latach 1918–1919
John F. Brundage * i G. Dennis Shanks † Afiliacje
autora: * Armed Forces Health Surveillance Center, Silver Spring, Maryland, USA; † Australian Army Malaria Institute, Enoggera, Queensland, Australia
https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/14/8/07-1313_article

2. Światowa Organizacja Zdrowia: Niebezpieczna woda pitna, urządzenia sanitarne i zarządzanie odpadami
http://www.who.int/sustainable-development/cities/health-risks/water-sanitation/en/

3. J Infect Dis. 1 października 2008; 198 (7): 962–970.
Dominująca rola bakteryjnego zapalenia płuc jako przyczyna śmierci w grypie pandemicznej: implikacje dla gotowości na pandemię grypy
David M. Morens, Jeffery K. Taubenberger i Anthony S. Fauci
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/ artykuły / PMC2599911 /

4. PDF z Fort Riley Study (1918)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2126288/pdf/449.pdf

5. American Experience, „The First Wave” , PBS
https://www.pbs.org/wgbh/americanexperience/features/influenza-first-wave/

6. Klinika Mayo: zapalenie opon mózgowych
www.mayoclinic.org/diseases-conditions/meningitis/symptoms-causes/syc-20350508

7.  Przedstawiciel ds. Zdrowia Publicznego . 2010; 125 (Suppl 3): 82–91.
Wojsko USA a pandemia grypy w latach 1918–1919 dr
Carol R. Byerly
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2862337/

8. Broszura Instytutu Rockefellera PDF (1919)
https://digitalcommons.rockefeller.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1005&context=rockefeller-institute-descriptive-pamphlet

9. Czy badania wojskowe są niebezpieczne dla zdrowia weteranów? Lessons Spanning Half a Century, A Staff Report Prepared for the Committee on Veterans ‚Affairs, United States Senate, grudzień 1994
https://www.hsdl.org/?abstract&did=438835

10. Dr Stanley Plotkin: eksperymenty ze szczepionkami na sierotach, upośledzonych umysłowo i innych (styczeń 2018)
https://youtu.be/yevV_slu7Dw

11. Powszechna deklaracja w sprawie bioetyki i praw człowieka (19 października 2005 r.)
Http://portal.unesco.org/en/ev.php-URL_ID=31058&URL_DO=DO_TOPIC&URL_SECTION=201.html

12. CDC oferuje nowe statystyki dotyczące rozpowszechnienia niepełnosprawności
https://www.disabilityscoop.com/2016/03/14/cdc-disability-prevalence/22034/

13. Ustawa o odszkodowaniach za szkody spowodowane szczepieniami z 1986 r.
Https://worldmercuryproject.org/news/childhood-vaccine-injury-act-protect/

** Źródło

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/05/hiszpanska-grypa-z-1918-r-bya-naprawde.html

Wypowiedz się