Ze szpitala na Słowacji – testy PCR COVID okazały się narzędziem ludobójstwa – Edward Morgan

Przesłane przez JY

 • 24.04.2021 – Ze Słowackiego Szpitala – Testy PCR COVID okazały się narzędziem ludobójstwa – Edward Morgan    Ze Słowackiego Szpitala – Testy COVID PCR okazały się narzędziem do ludobójstwa – Przygotuj się na zmianę  
 • Właśnie otrzymałem bardzo niepokojące wieści ze Słowacji, gdzie Personel laboratorium szpitalnego w Bratislavii przeprowadził badanie nad testami COVID PCR i stwierdził, że wymazy testowe zatykają nos aż do mózgu, wszczepiają hydrożele Darpa w twoje ciało. 
 • Darpa to Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronieagencja badawczo-rozwojowa Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych odpowiedzialna za rozwój nowych technologii do wykorzystania przez wojsko.
 • Agencja, pierwotnie znana jako Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych, została utworzona 7 lutego 1958 r. przez prezydenta Dwighta D. Eisenhoura z USA.
 •   „Darpa Hydrożel i blok litu niszczą szyszynkę i sprawiają, że myśląca osoba staje się biorobotem, który można kontrolować. Hydrożel jest nośnikiem substancji aktywnej, jego zadaniem jest dostanie się substancji do organizmu w wybranym miejscu.
 • ” Tak więc hydrożel Darpa jest kluczowym komponentem, „w rzeczywistości są to nano-anteny” , które łączą się z 5G i pozwalają globalnej elicie dosłownie kontrolować ludzi jak robot-beatles.   
 • Cytują wyniki swoich testów, które pokazują, że Darpa Hydorgel jest również śmiertelny dla ludzkich krwinek. W połączeniu z litem, który jest silnie toksyczny, może zniszczyć szyszynkę.
 • W raporcie czytamy dalej: „Z tych informacji jasno wynika, że ​​testery są przestępczym narzędziem ludobójstwa na Słowacji. To ogólnoświatowe, przemyślane i starannie przygotowane wydarzenie ”. Oto link do pełnego opracowania w formacie PDF.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=62133

Comments

 1. jerzys says:

  Ciekawe dlaczego, skoro okrutnie śmiercionośny Co*vid 19 jest wszędzie,
  to testami PRC szukają go w gardle i nosie, a nie w doopie?

  Przecież średnia odległość od nosa do doopy,
  jest mniejsza niż ustalony urzędowo dystans społeczny!

Wypowiedz się