Koniec imperium paczki z Davos podczas gdy pandemiczne totalitarne zagrabienie władzy imploduje

Ci ludzie od dziesięcioleci bardzo się starali zabić większość ludności świata i już zabili znacznie więcej ludzi niż Adolf Hitler kiedykolwiek.

Stracili kontrolę nad większością światowej potęgi militarnej. Widać to po tym, że ludziom kierującym “rządem” awatara Joe Bidena odmówiono wstępu do Pentagonu, a teraz planują udać się do Kwatery Głównej NATO w poszukiwaniu ochrony. Ochrony, której NATO nie może zapewnić ponieważ nikt nie jest gotów użyć broni jądrowej w ich imieniu, twierdzą Pentagon, rosyjskie FSB, francuskie i brytyjskie źródła wojskowe.

https://thecommonsenseshow.com/agenda-21-conspiracy-economics/several-world-leaders-including-putin-and-netanyahu-want-biden-gone-and-trump-appears-be-part-plot

Tracą również panowanie nad siecią kontroli nad globalnymi mediami i finansami. Więc, kiedy lunatykująca część społeczeństwa obudzi się na przerażające zbrodnie kabała, nie będą w nastroju do wybaczania.

Tutaj z książki Bilderberger Jacques Attalli z 1981 roku jest przykład ich nastawienia:

“Przyszłość będzie polegała na znalezieniu sposobu na zmniejszenie populacji…oczywiście nie będziemy w stanie zabijać ludzi ani budować obozów. Pozbędziemy się ich sprawiając, że uwierzą, że to dla ich własnego dobra … znajdziemy lub wywołamy coś, pandemię wymierzoną w niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirus dotykający starszych lub w podeszłym wieku, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną temu. Głupi uwierzą w to i poproszą o leczenie. Zadbamy o to aby leczenie było rozwiązaniem. Wybór idiotów zostanie zatem dokonany sam: pójdą do rzeźni sami.”

Teraz mamy prezentera wiadomości potwierdzającego ten plan freudowskim przejęzyczeniem, w którym mówi: prawie cztery miesiące po szczepieniach zaczyna brakować ludzi, którzy chcą zostać poddani eutanazji.

http://82.221.129.208/euthanized.mp4

Wygląda na to, że “głupi ludzie” już się wybrali.

http://www.madnesshub.com/2021/04/us-vaccination-sites-are-closing-from.html

Ludzie, którzy nadal wykonują rozkazy i wierzą w system, również cierpią na dysonans poznawczy, ponieważ sprzeczności w oficjalnej historii “pandemii” zaczynają się piętrzyć.

Tutaj możecie obejrzeć moją siostrę Marthę Fulford, eksperta w dziedzinie chorób zakaźnych, mówiącą mainstreamowej kanadyjskiej telewizji, że kwarantanny nie mają sensu, ponieważ obszary z najtrudniejszymi blokadami również mają największą liczbę nowych przypadków.

https://globalnews.ca/video/7748177/medical-expert-sound-alarm-over-collateral-damage-of-lockdowns

Dziura w oficjalnej historii oznacza, że czerwona pigułka dopiero zaczyna działać na nią i niezliczonych jej kolegów na całym świecie.

Wkrótce wszyscy zdają sobie sprawę, że więcej jest przypadków “pandemii” w regionach, które zostały poddane kwarantannie, ponieważ to właśnie tam władze w pierwszej kolejności bardziej aktywnie uczestniczyły w tworzeniu oszukańczej pandemii.

 

Jako przykłady tego rządowego spisku mamy tutaj zdjęcia przedstawiające książkę “Covid-19 i wielki reset“, na półkach z książkami premierów Grecji i Australii.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=170674

 

Aby to podkreślić, japoński wywiad wojskowy wysłał nam zrzuty ekranu wniosków o wolność informacji wysyłanych do rządów na całym świecie z prośbą o dowód na istnienie “nowego wirusa” i odpowiedzi mówiące, że żaden rząd ani agencja nie ma takiego dowodu.

 

 

Nie powinniśmy następnie być zaskoczeni widząc testy na “Covid-19”, które mają z góry określone negatywne i pozytywne wyniki.

 

 

Pojawia się również mnóstwo informacji o wszystkich paskudnych rzeczach, które dzieją się z osobami, które zostały zaszczepione. Oto mały montaż z różnych raportów:

“Szczepionki powodują skrzepy krwi, chorobę wściekłych krów, niepłodność, opryszczkę itp. raporty wskazują na uszkodzenie prawie każdego systemu w ludzkim ciele…. Nasza analiza wykazała stosunkowo wysoki odsetek urazów związanych z sercem, 26% wszystkich zdarzeń sercowych wystąpiło u młodych ludzi do 40 roku życia, przy czym najczęstszą diagnozą w tych przypadkach jest zapalenie mięśni  lub zapalenie osierdzia

Ponadto zaobserwowano wysoki wskaźnik masywnego krwawienia z pochwy, uszkodzenia neurologiczne i uszkodzenia układów szkieletowych i skórnych… będzie to wykorzystywane do masowej depopulacji…Ambasador Zdrowia Publicznego w Indiach umiera dzień po zażyciu szczepionki na COVID … kobiety zgłaszające nagłe wystąpienie nieprawidłowości miesiączkowych i poronień (wzrost 400x według niektórych świadczeniodawców opieki zdrowotnej) od czasu powstania wirusa…”

http://www.battleforworld.com/2021/03/31/covid-vaccine-autoimmune-response-part-1/#IsraelCovVaxSideEffectsOne

https://www.globalresearch.ca/israeli-people-committee-april-report-lethal-impact-vaccinations/5743361

Wszystko to oznacza, że Oktagon z Davos nie osiągnął masy krytycznej potrzebnej do ugruntowania ich rządów poprzez masowe wybicie ludności, paszporty szczepionkowe i całkowite zniewolenie człowieka.

Próby podsycania wojny domowej i stanu wojennego w USA również zawodzą. Zauważamy, że operacje psychologiczne z Georgem Floydem zostały zakończony “werdyktem winny” dla policjanta, który rzekomo go zabił.

Nie powstrzymało to prowokatorów, wielu z nich sprowadzonych ze wschodniej Europy, przed próbami wszczynania zamieszek na tle rasowym.

Zaczęli również więcej strzelanin wobec niewinnych czarnych ludzi, aby spróbować nadal podsycać płomienie niepokojów. Nie udaje im się to jednak.

https://www.zerohedge.com/political/lebron-james-tweets-image-columbus-cop-threatens-youre-next

 

https://www.zerohedge.com/political/nbc-deceptively-edits-911-call-video-fatal-police-shooting-involving-knife-wielding-teen

Próby rozpoczęcia wojny z Rosją/Iranem/Koreą Północną itp. też zawodzą. Jak się okazuje, holenderscy parlamentarzyści, podobnie jak ich brytyjscy i bałtyccy koledzy, odbyli w środę rozmowę przez Zooma z głęboką, fałszywą imitacją szefa kancelarii przywódcy rosyjskiej opozycji Aleksieja Nawalnego”.

Wydaje się, że uciekają się do grafiki komputerowej, ponieważ nie mogą nawet znaleźć prawdziwej rosyjskiej opozycji, aby zasiać płomienie wojny.

https://nltimes.nl/2021/04/24/dutch-mps-video-conference-deep-fake-imitation-navalnys-chief-staff

Tymczasem, jeśli monitorujecie korporacyjne media propagandowe, możecie zobaczyć, że dzień po dniu w bezprecedensowym tempie piętrzą historie o UFO. To wyraźny znak, że Kabał próbuje wyciągnąć się z swoich pandemicznych kłopotów za pomocą obaw wobec kosmitów.

https://www.vice.com/en/article/z3xewj/air-canada-westjet-porter-pilots-ufo-sightings

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/astonishing-nasa-clip-captures-ufo-23952604

https://www.the-sun.com/news/2731522/most-compelling-ufo-vid-puerto-rico/

https://www.the-sun.com/news/2770635/spacex-starship-near-miss-ufo-astronauts-prepare-crash/

A teraz na zawołanie, dostajemy nagrania samych kosmitów.

Odtwarzacz video

Mówiąc o kosmitach, NASA (Nie Agencji Kosmicznej) wygłasza coraz więcej śmiesznych komunikatów prasowych. Filmowali coraz więcej rzeczy na Marsie, najwyraźniej na wyspie Devon w Arktyce, a nawet dorzucają “helikoptery na Marsie.”

https://odysee.com/@ConspiracyReality:3/00089-Mars-Perseverance-Rover-Landing-Debunked:2

Teraz opublikowali komunikat prasowy, w którym powiedzieli, że za zaledwie 2,89 miliarda dolarów, czyli około jednej setnej ceny oryginalnych lądowań na Księżycu, wyślą “pierwszą kobietę” i “pierwszą kolorową osobę” na Księżyc.

Przypuszczam, że teraz mogą to zrobić tanio, bo nie muszą budować drogich scenografii filmowych, Grafika komputerowa załatwi sprawę.

To jest dobre przypuszczenie, że budżet będzie wynosił $2.88 miliarda na wzbogacenie oszustów z NASA i $0.01 miliarda dla podwykonawców od grafiki komputerowej z jakiejś farmy niewolników gier komputerowych.

https://www.nasa.gov/press-release/as-artemis-moves-forward-nasa-picks-spacex-to-land-next-americans-on-moon

W podobnym tonie, czy ktoś może zidentyfikować krąg z dziurą w środku na niebie obok wybuchającego wulkanu w Japonii? To jakiś artefakt grafiki komputerowej czy co?

https://www.youtube.com/watch?v=RGnIuXPup64&t=81s

Mówiąc o fantasy i grach komputerowych, ten wykres mówi, że amerykańska giełda jest teraz tylko masową halucynacją bez związku z rzeczywistością.

https://cms.zerohedge.com/s3/files/inline-images/U.S.-margin-debt-YOY-2021-04-17.png?itok=s-3h6fpI

Amerykańska gospodarka również traci kontakt z rzeczywistością, ponieważ coraz więcej darmowych pieniędzy jest pompowanych do mas w desperackiej próbie powstrzymania ich przed powstaniem z widłami.

Oczywiście wszystkie te darmowe pieniądze oznaczają, że ludzie nie mają motywacji do prawdziwej pracy, dlatego McDonalds w USA został zmuszony płacić ludziom $50 tylko za przyjście na rozmowę o pracę.

https://www.zerohedge.com/markets/whatever-it-takes-tampa-mcdonalds-exposes-americas-systemic-labor-shortage-forced-pay

To wszystko oznacza, że korporacyjny rząd USA jest w stanie agonii. Nawet korporacyjne media propagandowe mówią, że Waszyngton DC stanie się kolejnym stanem USA.

https://www.cbsnews.com/news/dc-statehood-bill-pases-house/

W rzeczywistości, otrzymaliśmy potwierdzenie od wyższego rangą członka rodziny królewskiej, że koniec amerykańskiej korporacji jest tylko jednym z objawów końca rządów Rothschildów nad Zachodem.

Oto co mówi źródło:

“Wyłączną suwerenną własność nad BIS Basel i wszystkimi światowymi bankami przeniesiono z powrotem do suwerennej kontroli i dowodzenia. Rothschildowie odeszli. MI6 udało się odzyskać kontrolę. Wielki reset zostaje zastąpiony wielkim zjednoczeniem.”

Kiedy zapytaliśmy, czy wysłannik Stowarzyszenia Białego Smoka powinien udać się do Davos aby omówić przekazanie władzy ludzkości, źródło powiedziało:

“Jest dużo bałaganu do posprzątania, więc zabójcy muszą wejść pierwsi. Zabójcy muszą wejść aby rozbić, a następnie my wyślemy wysłanników dla utrzymania pokoju. Wojskowe sprawy. Przyszłe rozmowy pokojowe oznaczają, że wiemy, że był to reżim terrorystyczny, a teraz nie mamy już terroryzmu.”

Również, podczas gdy tajna wojna kończy się, źródło powiedziało:

“Musimy uhonorować wszystkich agentów tajnych służb, którzy zginęli, z których wielu nigdy nie będzie znanych. Niektórzy z naszych oficerów byli narażeni na przerażające warunki. Wszyscy stracili życie i nikt o tym nie wie.”

Miejmy nadzieję, że nowe pokolenie przywództwa na Zachodzie zakończy całe to szaleństwo i zacznie mówić o zdrowym rozsądku. Mówiąc o zdrowym rozsądku, oto co chińskie przywództwo miało do powiedzenia w zeszłym tygodniu:

“Globalne zarządzanie powinno odzwierciedlać zmieniający się krajobraz polityczny i gospodarczy na świecie, być zgodne z historyczną tendencją pokoju, rozwoju i współpracy korzystnej dla obu stron oraz spełniać praktyczne potrzeby w zakresie rozwiązywania globalnych wyzwań.”

http://www.xinhuanet.com/english/2021-04/20/c_139893671.htm

To nie jest tak ekscytujące, jak:

Rosjanie nadchodzą“,

Iran ma nas zaatakować“,

Ci szaleni Koreańczycy z północy odpalili kolejny pocisk“,

przybyli kosmiczni najeźdźcy” itp.

ale to zdecydowanie dużo więcej zdrowego rozsądku. Tego właśnie teraz potrzebuje świat.

Mam nadzieję, że negocjacje w Szwajcarii, które mają się odbyć pod koniec maja, doprowadzą w końcu do zapowiedzi zmiany na lepsze w sposobie kierowania tą piękną ale delikatną planetą, którą wszyscy dzielimy. Do tego czasu musimy walczyć.

26 kwietnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/04/26/end-of-empire-for-davos-crowd-as-pandemic-totalitarian-power-grab-implodes/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/04/29/benjamin-fulford-koniec-imperium-paczki-z-davos-podczas-gdy-pandemiczne-totalitarne-zagrabienie-wladzy-imploduje/

Comments

  1. banesto says:

    Oby się ziściło.

  2. dexter says:

    Niestety mam wrażenie, że rola tego dziennikarza sprowadza się do uspokojenia tłumu, dania nadziei – NADZIEI której NIE MA! Żeby skutecznie wprowadzać zmiany, trzeba ludzi oszukiwać by wierzyli że ktoś ich uratuje! Ktoś z „MADPLANETY” ocali dobrych naiwnych homosapiens przed TYRANIĄ. Niestety jest to składowa dość istotna całego systemu, doskonałej machiny zniewolenia człowieka. Jeśli sami WŁASNYMI RĘKOMA nie wyrwiemy się z TYRANII, nie przerwiemy tej dziejącej się na naszych oczach tragedii, zginiemy. To jest TEN CZAS kiedy misimy dobitnie powiedzieć poprzez manifestacje DOŚĆ!!! Noe liczcie na kosmitów, ich nie będzie! Sami musimy walczyć :/

Wypowiedz się