A jeśli to 5G? – Ewa Pawela

Comments

 1. krnabrny1 says:

  **** WIEŚCI Z ORBITY ****

  Jakieś tydzień temu miało miejsce kolejne zdarzenie na poziomie energetycznym.
  Jak zwykle widywałem Ziemię w postaci jasnej kuli poprzetykanej ciemniejszymi plamami, tak któregoś dnia zobaczyłem ją absolutnie czarną!

  W zasadzie to jej nie widziałem, dopiero jak dokładniej spojrzałem, że tam coś jest, jakby czarne na czarnym. To trwało jakiś czas, może dzień, może dwa.

  Później to czarne coś rozłożyło się jak dwie połówki orzecha w pionie. Rozwarło się i wysunęła się znów jasna kula Ziemi, zaczęła się unosić a potem zamieniła się w złocistą.

  Nie wiem na ile to była prekognicja a na ile czas rzeczywisty ale wygląda na to, że właśnie Ziemia wkroczyła w iny wymiar lub wkracza… definitywnie.

  Zatem nadchodzi okres oczyszczenia, po takim zabiegu jest to niezbędne bez względu na to czy mówimy o człowieku, kocie czy planecie:-)

  Cóż wygląda na to, że to się faktycznie dzieje, w zeszłym miesiącu było więcej dziwnych zdarzeń pogodowych na świcie niż w całym zeszłym roku. Chyba większość wulkanów na świecie jest aktywna bądź trzęsie się przed eksplozją. Zobaczymy!:-)

  Co więcej?

  Ludzie się zmieniają energetycznie, coraz więcej widzę kulek. Czyli niejako zmieniamy się na podobieństwo Orbów. Jeszcze kilka lat temu ludzka aura to był taki obrys postaci, szerszy lub węższy ale obrys, teraz się to zmienia na całego.

  Co do Polski to powstała duża kolumna energii nad tym rejonem. Nie wiem po co , ale wygląda jak potężne działo:-) Może faktycznie stąd wyjdzie iskra zmian, jak parę osób o tym wspominało.

  Tyle na dziś!:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dla potwierdzenia tego co Pan napisał zamieszczę fragment z drugiej książki (na połowę lutego było 15 tysięcy zamówień na obie) Anny Głowacz pt. „GWIEZDNE DZIECI. Przebudzenie” z rozdziału „Energia eteryczna – Naród Polski”:
   „Naród ten jest starożytnym wielkim imperium sprzed osiemnastego wieku przed naszą erą. Historia ich potęgi jest dużo starsza niż cesarstwa rzymskiego. Prawda o tym narodzie jest ukrywana z jednego powodu. Dotyczy linii krwi Polaków i ich gwiezdnego genotypu. Intuicja nie myli was także w kwestii tego, że ludzie się budzą. To prawda. Polska się budzi i zmienia stan świadomości tego narodu. Transformacja eteryczna została rozpoczęta, a Polacy przejdą ją jako pierwsi, mimo iż najpóźniej zaczęli transformacje. Polacy rozpoczęli swoja pobudkę w 2015 r. i do roku 2025 staną się narodem przebudzonym. Cała reszta świata, mimo że zaczęła budzić się w 2012 r.., zakończy ten proces około 2038 r. Jak widzicie Polacy będą wiedli na ścieżkach przebudzenia, stanowiąc wzór do naśladowania. Sygnatura energetyczna Polaków jest wyjątkowa. Znajdujemy się na końcowym etapie oczyszczania przestrzeni, a wszelkie walki na przestrzeniach astralnych powoli dobiegają końca. Światło już wygrało. Skutki tej wygranej będą powoli manifestowały się na planie fizycznym i ludzie zaczną coraz wyraźniej dostrzegać te zmiany. Gdy pole magnetyczne Ziemi ulegnie zwiększeniu, wszystko co żyje na tej planecie, będzie większe i będzie istniało dłużej. Materia ma swoje prawa i określony czas życia, w zależności od przestrzeni i energii, w jakich przebywa. Czy wiecie, że są na Ziemi ludzie, których nie można zabić ? I nie wiąże się to z tym, iż są nieśmiertelni. Mają po prostu bardzo silne pole ochronne, czyli aurę. Ta wysoka wibracja energetyczna sprawia, że wtargnięcie jakiegokolwiek agresora w pole takiego człowieka kończy się dla agresora bardzo źle, może spowodować nawet śmierć.
   (…) Gdy mówiłaś o sygnaturze narodu polskiego, co dokładnie miałaś na myśli ? – zapytałam.
   – Miałam na myśli częstotliwość. Podnoszące się wibracje Ziemi mają wpływ nie tylko na pole magnetyczne. Oddziałują również na pola informacyjne, tworząc pewne dysonanse w ich dotychczasowych programach, co powoduje zaburzenie przepływu informacji. Pozwólcie, że to wytłumaczę bardziej obrazowo.
   Grafik robi projekt zgodnie z wymaganiami klienta. Prezentuje projekt, ale klient cały czas wprowadza zmiany. Zmienia, jak mu się podoba i nie liczy się z grafikiem ani jakimikolwiek kanonami piękna. Grafikiem jest stwórca, a klientem elity wprowadzające manipulacje. W momencie, gdy pole magnetyczne Ziemi podwyższa się, wszystkie zapisy informacyjne wracają do pierwotnego stanu. Dochodzi do przewrotu, co oznacza, że bez względu na liczbę poprawek klienta, grafik dopuszcza do druku pierwotną lepszą wersję. Jeśli więc pole magnetyczne Ziemi uzyskuje przynajmniej 50% swojej pierwotnej mocy, wszystkie nadpisane programy tracą moc działania. Przestają istnieć. Właśnie dlatego cała technologia, która była kierowana przeciwko ludzkości, zostanie zniszczona. Zostaną po niej może jedynie smutne miny na twarzach wielkich przegranych. Właśnie Ziemia i jej mieszkańcy tkwili w zmanipulowanej rzeczywistości o obniżonych wibracjach. Teraz to nie będzie możliwe i nic już nie zablokuje ewolucji rodzaju ludzkiego.”

   • krnabrny1 says:

    Tutaj dodam od siebie małą korektę. Nie jest właściwym określeniem słowo „naród” w formie administracyjnej, czyli „Polak”, To słowo należy rozumieć dosłownie …. NARODZONY.
    Oznacza to, że wielu Polaków nie jest tak naprawdę Polakami, a wielu takich , którzy za Polaków się nie uważają…Polakami są!:-)

    Taki drobiazg. To się czuje wewnętrznie, nie patrzcie na dowód osobisty , a swoje wewnętrzne poczucie pochodzenia, tylko to się liczy!

 2. krnabrny1 says:

  Słowianie, ale szczególnie Polacy, czyli Polska i okolice to niezwykle stara grupa dusz. Być może tak stara jak sama Ziemia?

  Jako wskazówkę przytoczę stary przekaz z 2014 roku:

  „ATLANTYDA – KRYSZTAŁY – GENEZA UPADKU I TRAUMY

  Ziemia u swego zarania posiadała jeden kontynent, zwany Pangeą. Pierwsze istoty ludzkie, jakie tam się pojawiły, wyraźnie różniły się od współczesnych. Były bardziej eteryczne niż fizyczne, i dopiero uczyły się obcowania z materią. Polarianie posiadali duże, utkane z włókien światła korpusy, które z czasem coraz bardziej się zagęszczały. Wiadomo, że byli bezpłciowi, rozmnażali się przez podział – rozszczepianie. Później rozdzielili się na płeć żeńską i męską. Pierwsi ludzie mogli rozmnażać się również ze zwierzętami, czego echem mogą być znane z legend i baśni ludzko – zwierzęce hybrydy.”

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/07/atlantyda-krysztay-geneza-upadku-i.html

  W tym przekazie, ale to nie jedyny taki, występuje nazwa „Polarianie”, wygląda na to , że słowo Polska, ma swój źródłosłów właśnie w tej nazwie. Wcale nie pochodzi od „Polan”, chociaż i takie koneksje już zaistniały, jednak historia jest znacznie dłuższa. Wystarczy zobaczyć w kilku językach jak jest tłumaczone słowo „Polak”. W języku angielskim tłumaczy się jako „Poles”, co oznacza „oś” lub „biegun”

  Ponadto znajduję w ludziach tutaj cechy których wogóle tutaj nie powinno być.
  Jakieś echa tradycji indyjskich, chińskich, egipskich no i oczywiście sumeryjskich.
  Wydaje się , że jesteśmy obecnie mieszanką niezwykle wielkiej ilości nacji, która w nieznany mi sposób ukształtowała obecnych tutaj ludzi.

  Jednakże uprzedzam, że zamiary są wielkie, a zatem i obciążenia ogromne. Aby to wszystko połączyć w jednej istocie ludzkiej niezbędna jest INTEGRACJA.
  To jednak nie lada wyzwanie dla każdego!
  Napiszę o tym więcej innym razem.

  Co to terminu, 2038 to oczywiście bardzo znana i powtarzająca się data.
  Tutaj zacytuję z kolei kawałek innego przekazu z 2018 roku:

  „W fazie 2017 do 2038 zostaniesz przetestowany. Przez następnych 10-14 lat doświadczysz koniecznej fazy mglistej. Kryształowe elektromagnetyki przesuwają się do odpowiednich węzłów uziemienia, a nowe kody i prądy ziemskie będą w pełni gotowe, w pełni optymalne około 2038 r.”

  …i dalej

  „Oznacza to, że aspekty planety związane z polaryzacją zmieniają strukturę. W tej fazie znormalizowane parametry nie zostały jeszcze osiągnięte. Aby sformułować to inaczej, przez następne dwie dekady będzie otwarta Puszka Pandory.

  Nie zrozum tego źle ! Nie dzielimy się tym, aby was wystraszyć, raczej zapewniamy, że zachodzące zmiany prowadzą do ulepszenia programu. Ale program będzie w pełni funkcjonalny dopiero w 2038 roku. Istnieje jednak wystarczające kodowanie zapewniające proces wznoszenia. Odpoczywaj dobrze ze świadomością, że prognozy zagłady się nie spełnią.”

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/03/restart-sieci-rzeczywistosci-zmiana.html

  Zatem widać wyraźnie, że data 2038 jest nadal w obiegu, ale nie stanowi ona końca procesu. Proces według tego, o czym nas powiadomiono, zakończy się w 2078, o ile dobrze pamiętam.

  Podobne daty zresztą wymieniał Dr. Neruda. Według niego, ta ostatnia data, to data otwarcia wielkiego portalu.

  Zatem, proponuję się przygotować na spokój i opanowanie. Będzie się działo, bo przedsięwzięcie gigantyczne, odpowiedzialność za samego siebie olbrzymia!

Wypowiedz się