Wszczepiony identyfikator „pakietu szczepień”: niemiecki parlament ratyfikował cyfrowy program GAVI „Agenda ID2020”

Przez Peter Koenig
Global Research

Niepokojące wiadomości. W Niemczech parlament (Bundestag) ratyfikował w dniu 29 stycznia 2021r. wdrożenie Agendy ID2020.

Jest to scentralizowany ogólny zbiór danych elektronicznych każdego obywatela, do którego każda agencja rządowa, policja – a być może także sektor prywatny miałby dostęp.

Obejmuje wszystko, co wiadomo o indywidualnym obywatelu, teraz do 200 punktów formacji i ewentualnie więcej w miarę upływu czasu, od konta bankowego do nawyków zakupowych, dokumentacji medycznej (zapisy szczepień, oczywiście), swoje skłonności polityczne, a prawdopodobnie nawet swoje nawyki randkowe i inne wpisy w sferze prywatnej.

 Agenda ID2020 została zaprojektowana przez Billa Gatesa jako część „pakietu szczepień”. Jest wspierany przez Rockefeller Foundation, Accenture, WEF i GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunization, teraz po prostu nazywany Vaccine Alliance), również stworzenie Gates (2001), z siedzibą w Genewie, Szwajcaria.

GAVI znajduje się obok WHO. GAVI nazywa się partnerstwem publiczno-prywatnym,

Częścią publiczną jest WHO, plus szereg krajów rozwijających się;

Partnerami prywatnymi są oczywiście szereg firm farmaceutycznych, tj. Johnson & Johnson, GlaxoSmithKline, Merck & Co. … oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Niemiecka pozarządowa Komisja Korony, składająca się z setek lekarzy, wirusologów, immunologów, profesorów uniwersyteckich – i prawników, w tym dr Reinera Füllmicha, współzałożyciela Komisji, ma szczególne obawy, że obecne Corona-Vaccines (Pfizer, Moderna), mogą obejmować nanocząstki, które mogą być dostępne dla promieniowania elektromagnetycznego, czyli 5G i późniejszej 6G.

Właśnie to przewidziano przy opracowywaniu Agendy ID2020, w której Bill Gates i GAVI odgrywali ważną rolę i w którym to przypadku ID2020 może być wszczepiany szczepionką i być zdalnie dostępny dla komputerów z narzędziami EM, roboty lub algorytmy (patrz, w języku niemieckim „Wirkungsweise und Gefahren der aktuellen Corona-Impfungen in Deutschland mittels mit Nanopartikeln umhüllter mRNA-Impfstoffe – Corona Ausschuss Germany 37th Conference” (31 stycznia 2021)

Przyjęcie agendy ID2020 musi jeszcze zostać zatwierdzone przez Niemiecką Radę Federalną, ale jest niewielka szansa, że Rada go odrzuci.

Agenda 2020 w Szwajcarii

Podobnie w Szwajcarii, Agenda ID2020 – elektroniczny identyfikator – łączący wszystko ze wszystkim, co każdy obywatel, odbędzie się 7 marca 2021 r. w głosowaniu powszechnym.

A to nie wszystko, szwajcarski rząd chce zlecić zarządzanie Agenda ID 2020 sektorowi prywatnemu – niewiarygodne!!! – Wyobrażasz sobie bank lub firmę ubezpieczeniową zajmującą się (i sprzedając) twoje dane!!!! – Wystarczy wyobrazić sobie, co się stanie z twoimi danymi osobowymi – nie do pomyślenia.

W dłuższej perspektywie – kto wie, jak długo – jak przewiduje Bill Gates, właściwości elektronicznego doida – czyli pola elektromagnetycznego (EMF) – zostaną wszczepione do organizmu, albo wraz ze szczepionką – być może to już dzieje się z covid jabs, lub oddzielnie w postaci wtryskowych nano-chipów.

Wczesne próby przeprowadzono w połowie ubiegłego roku w klasach szkolnych odległych wiosek w Bangladeszu.

Z zadowoleniem Szwajcarów jest to, co są, jest bardzo możliwe, jeśli nie prawdopodobne, że propozycja rządu zostanie przyjęta w dniu 7 marca. Co wtedy?

Czy to początek przyjęcia całościowego programu ID2020 w całej Europie, na świecie?

A może inne kraje UE już po cichu i potajemnie – bez zadawania pytań – przewidywały wprowadzenie do konstytucji programu ID2020.

Więcej informacji na temat programu ID 2020 – zobacz poniżej.

Coronavirus COVID-19 Pandemic: Prawdziwym niebezpieczeństwem jest „Agenda ID2020”

Autor: Peter Koenig, 26 kwietnia 2020

Gdy każdy obywatel na świecie – według Billa Gatesa – około 7 miliardów plus zostanie rozdrobniony, kontrola małej globalistycznej elity będzie bliska całkowitej.

Z polem elektromagnetycznym i falami EM 5G / 6G umożliwiającymi wprowadzanie i dostęp do danych w organizmie – kontrola każdej osoby jest prawie kompletna. „Prawie” odnosi się do planowanego dostępu do fal mózgowych.

Ma to się dziać za pośrednictwem interfejsu komputerowego mózgu (BCI), o nazwie Neurolink (https://neuralink.com/) – opracowany przez Elon Musk. (patrz wideo)

Przedstawia interfejs fal elektronicznych z ludzkim mózgiem, który do tego czasu zostanie przekształcony w pole elektromagnetyczne (EMF), dzięki czemu może odbierać cyfrowe polecenia, które będą miały wpływ na nasze zachowanie, lub może być wyłączony – RIP – co może być najwygodniejsze dla Global Cabal.

Nie pozwólmy, aby tak się stało.

Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze dla czasopism internetowych i jest autorem Implozji – Thriller gospodarczy o wojnie, zniszczenie środowiska i corporate chciwość; i współautor książki Cynthia McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (ClarityPress –1 listopada 2020).

Peter Koenig jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.

___
Opublikowano za: https://www.globalresearch.ca/implanted-vaccine-package-id-germanys-parliament-has-ratified-gavis-digital-agenda-id2020/5736277

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Artykuły robią się coraz zabawniejsze!:-))

  Bill Gates? Znam go!

  „Nie bądź taki szybki Bill!
  Wstrzymaj się przez kilka chwil.

  Przestań działać jednostajnie…”: :-)))

  https://www.youtube.com/watch?v=pDed89Ti9ZA

 2. alru says:

  Jedno nie daje mi spokoju… dlaczego TERAZ ? Dlaczego w tym momencie, w tych czasach zadziewa się taka kompletna zmiana?

  Przecież mechanizm który jest stosowany od wieków działał zawsze, cykliczne resety też były. Ba były nawet komory tachionowe (jak sie nie mylę to i Nostradamus i Rasputin z nich korzystali). Jest/był nawet hrabia de Saint- Germain…
  Dlaczego więc teraz ma się coś zmienić? Oczywiście pytanie dotyczy nas zwykłych ludzi i zmiany na lepsze…

  • krnabrny1 says:

   Arlu, zastanawiałem się dość długo nad wstępną odpowiedzią dla Ciebie.
   Pomyślałem sobie, że może istnieje jakiś film , który to odzwierciedla.
   Takich jest oczywiście mnóstwo, ale postanowiłem znaleść taki , który robi to najwierniej i najpełniej.

   Uważam, że jedynym filmem, który znam i spełnia najlepiej te wymagania jest stary film „Neverending story”, 1 część.:-)))

   Wiem, że to bajka i trudno w to uwierzyć, ale właśnie tam jest najwięcej odpowiedzi.
   W tym filmie masz opisane jak działa ten świat, co się z nim obecnie dzieje, masz też ingerencje gości z nieba i tych pozytywnych i tych negatywnych.
   Trzeba to wszystko popodstawiać pod odpowiednie osoby w filmie:-)

 3. krnabrny1 says:

  Droga Arlu, to wymaga całego artykułu , a w zasadzie dwóch artykułów aby wiedzieć wszystko co wiedzieć można i należy w dzisiejszych czasach. Jest to tak wymagający temat ponieważ jest sam w sobie złożony, a dodatkowo narosło wśród ludzi tyle plotek i sprzecznych informacji, które wymagają wyjaśnienia, że trudno wyjaśniać to tylko w postaci krótkiej wypowiedzi. Napiszę zatem takie artykuły, jak skończę te o Żydach, o które prosiła Pani Wiktoria.

  Aby zaostrzyć Ci apetyt, napiszę jedynie, że jesteś tutaj WŁAŚNIE DLATEGO, ŻE WIEDZIAŁAŚ O TYCH ZMIANACH, a nie dlatego te zmiany są, ponieważ Ty tu jesteś:-)

Wypowiedz się