Czy wiesz, że SARS-CoV-2 nigdy nie został naukowo udowodniony?!?!?!

Poniższe dowody dotyczą dystrybucji w dowolnym kraju

Ten zasób zostanie zaktualizowany zgodnie z wymaganiami.

Im więcej ludzi ma dostęp do opartych na faktach dowodów światowego zamachu stanu, zamaskowanego jako zagrażająca życiu grypa i korzysta z nich, tym szybciej chaos przekształca się w spójność.

1] Ustawa o wolności informacji

FOI ujawnia, że ​​instytucje medyczne / naukowe na całym świecie nie mają żadnych danych o izolacji / oczyszczaniu SARS-COV-2, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Ostatnia aktualizacja 22 stycznia  https://www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/

2] Badania nie spełniły postulatów Kocha

David Crowe  1956-2020, były kanadyjski inżynier oprogramowania i telekomunikacji z dyplomem z matematyki i biologii, został niezależnym ekspertem w dziedzinie globalnych infekcji XXI wieku, takich jak SARS, Ebola i grypa.

Strona 5 Istnienie wirusa  https://theinfectiousmyth.com/book/CoronavirusPanic.pdf

Naukowcy wykrywają nowy RNA u wielu pacjentów z grypą lub stanami podobnymi do zapalenia płuc i zakładają, że wykrycie RNA (który, jak się uważa, jest owinięty białkami, tworząc wirusa RNA, jak uważa się za koronawirusy) jest równoważny z izolacją od wirusa. Tak nie jest i jedna z grup naukowców była na tyle szczera, że ​​przyznała: „nie przeprowadziliśmy testów na wykrywanie zakaźnego wirusa we krwi” [2]  https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/ PIIS0140-6736 (20) 30183-5 / pełny tekst

Pod nagłówkiem „ Dyskusja ” inny artykuł po cichu przyznał: „Chociaż nasze badanie nie spełnia postulatów Kocha”,  https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2001017

3] NBC ujawnia, że ​​wirus nigdy nie został wyizolowany

„NIE WYIZOLOWAŁY WIRUSA. TO JEST PROBLEM. NIE PODEJRZENIE, ŻE NIE WYCHODZĘ Z tego, CO PIERWOTNIE MYŚLELIŚMY. ”  Dr Wu Zunyou, Chińskie Centrum Kontroli Chorób.  https://www.bitchute.com/video/mGYefByrG0h0/

Hodowla wirusów CDC SARS-CoV-2

Czerwiec 2020: SARS-CoV-2,  wirus powodujący COVID-19, został wyizolowany  w laboratorium i jest dostępny do badań przez społeczność naukową i medyczną. https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/grows-virus-cell-culture.html

CDC 2019-Novel Coronavirus RT-PCR Panel diagnostyczny

„Ponieważ  w czasie opracowywania testu i przeprowadzania tego badania nie były dostępne ilościowo określone izolaty wirusa 2019-nCoV do wykorzystania przez CDC, testy zaprojektowane do wykrywania RNA 2019-nCoV przetestowano przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro . ”

Termin „ilościowo” oznacza, że  CDC nie ma mierzalnej ilości wirusa,  ponieważ jest on niedostępny. Strona 43 w sekcji  „Charakterystyka wydajnościowa ”   https://www.fda.gov/media/134922/download

4] Fauci Covid-19 Dossier – zbrodnie przeciwko ludzkości

Dziesięciolecia badań dr Davida Martina  są udostępniane na licencji Creative Commons. Prosi wszystkich, aby pobrali i  korzystali z Dossier dla dobra wszystkich i przedstawili swoje wyniki.

Pobierz bezpłatnie dokumentację  ze strony  https://sendfox.com/lp/1rl8j9

Kr I mes, w przeciwieństwie do skarg cywilnych, muszą być ścigane przez organy ścigania w przeciwnym razie będą one bezkarne . Niektóre z 205-stronicowej dokumentacji zostały wyjaśnione przez dr Martina tutaj. https://www.bitchute.com/video/gNs9zOj6CcyB/

5] Nowa terapia m-RNA „nie jest” szczepionką

Ponieważ SARS-COV 2 nigdy nie został udowodniony, więc covid-19 nie istnieje, więc po co  naciskać na szczepienie  wszystkich na planecie? 

Dlatego.

Catherine Austin Fitts  porównuje nowe traktowanie mRNA do komputerowego systemu operacyjnego ,  stwierdzając, że podobnie jak Windows, istniałyby „tylne drzwi”, za pomocą których technokraci będą mogli kontrolować nasze ciała poprzez regularne „aktualizacje”.

[ świetna kompleksowa prezentacja Catherine Austin Fitts z polskimi napisami na linku: https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/  link należy skopiować i wkleić do przeglądarki]

Dr David Martin 
mówi, że używają terminu „szczepionka”, aby przemycić tę rzecz w ramach wyjątków dla zdrowia publicznego.  To nie jest szczepionka.  To jest mRNA zapakowane w otoczkę tłuszczową, która jest dostarczana do komórki.  To wyrób medyczny zaprojektowany, aby stymulować ludzką komórkę do stania się twórcą patogenu. Szczepionki są w rzeczywistości terminem prawnie zdefiniowanym w prawie dotyczącym zdrowia publicznego; są one prawnie zdefiniowanym terminem zgodnie ze standardami CDC i FDA. Szczepionka musi w szczególności pobudzać zarówno odporność osoby ją otrzymującej, jak i zakłócać przenoszenie. A to nie jest to. https://ourgreaterdestiny.org/2021/01/mrna-vaccine-injects-an-operating-system-into-your-body-called-the-software-of-life-this-is-not-a-vaccine/

Wiele osób zostaje ciężko rannych lub umiera po leczeniu m-RNA. https://healthimpactnews.com/2021/cna-nursing-home-whistleblower-seniors-are-dying-like-flies-after-covid-injections-speak-out/

Skończ z krzywdą i próbami zmiany natury człowieka

Celem tego zasobu  jest poinformowanie ludzi, aby dokonali mądrego wyboru, w tym, czy wyrazić zgodę na leczenie m-RNA dla siebie i dzieci.

Prosimy o udostępnienie dowodów osobom, które znasz, rządom wszystkich szczebli, policji, szkołom medycznym, wydziałom zdrowia, właścicielom firm, przywódcom religijnym itp. Dziękuję.

Bez uprzedzeń i bez regresu
Doreen A Agostino
http://freetobewealthy.net
Za pośrednictwem sieci Ethernet w celu ochrony życia

___

Opublikowano za: https://ourgreaterdestiny.org/2021/01/proof-sarscov-2-was-never-proven-to-exist-resource/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ta zabawa jest coraz śmieszniejsza:-)

  No dobrze zatem, bawmy się dalej.
  Był sobie kiedyś taki polski pisarz, zwano go Henryk Sienkiewicz, on napisał właśnie swego czasu, fantastyczną powieść pod tytułem „Faraon”

  W tej powieści jednym z głównych wątków była historia jak to sprytni egipscy kapłani przewidzieli zaćmienie słońca…i postanowili je wykorzystać do ugruntowania swojej władzy nad resztą ludności swego kraju, która o nadchodzącym zaćmieniu, nie miała zielonego pojęcia.

  Kiedy nadszedł moment samego zaćmienia, zwołano lud, a kapłan wykrzykując zaklęcie „spowodował, że słońce go usłuchało i zgasło”:-)))

  Każdy kto ma odrobinę wyobraźni i potrafi się wcielić w skórę jednego z obywateli na pewno wyobrazi sobie jaką musiał czuć potęgę bijącą od kapłana i jaki STRACH!

  Skoro jest ktoś kto potrafi manipulować słońcem to znaczy się ,że musi to być „ostry zawodnik”:-)

  Oczywiście ten prosty ,tani i mało wymagający zabieg ugruntował poczucie władzy Faraona nad ludem na wiele pokoleń…bo legenda przetrwała!:-)

  Po co o tym piszę akurat pod tym artykułem?

  Ponieważ mamy do czynienia z TYM SAMYM ZABIEGIEM co wówczas!

  Różnica polega tylko na tym, że za egipcjan sprawa była prostsza bo o zaćmieniu wiedzieli tylko kapłani i tylko w Egipcie.
  Obecnie mamy przynajmniej kilka krajów w których współcześni kapłani przewidzieli również pewne wydarzenia i …. każdy z nich stara się użyć tej wiedzy NA SWOJĄ KORZYŚĆ!

  Nie muszę wymieniać nazwisk tych kapłanów i ich orędowników, są powszechnie znane, nie znane jest jedynie stanowisko arcykapłana i …. bóstwa.
  Wielu by chciało przypisać tą sytuację Jahwe, niestety to bóstwo zdewaluowało się ostatnimi czasy tak bardzo, że nikt już nawet o nim nie myśli.
  Bóstwem możemy jednak uczynić człowieka, kraj, kontynent, zaraza, wirus … pieniądz, złoto, srebro ….. jedzenie:)

  Jak już wielokrotnie pisałem, dajemy nabierać się na te same bajki i dlatego właśnie historia się powtarza, bo jeśli raz ludzie dali się nabrać …to dlaczego nie wykorzystać tego kolejny raz?

  Oczywiście w tym sprytnym zabiegu WSZYSTKO SIĘ ZGADZA, słońce NAPRAWDĘ zgasło, sztuczka tkwi w tym, że wmówiono ludziom INNE PRZYCZYNY zjawiska!

  Tak właśnie, jak teraz się to robi z SARS-Cov2, albo z ociepleniem klimatu.

  Tutaj przytoczę jeden z wielu artykułów, kto ma rozum sam się domyśli:-)

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/srogi-atak-zimy-niemal-na-calym-swiecie-czy-koniec-globalnego-ocieplenia-i-nadciaga-epoka

  Ta wiedza, to niby niewiele, ale jakże wiele zmienia kiedy człowiek uświadomi sobie ,że gra idzie tutaj jedynie o to ….CZEMU MAMY PRZYPISAĆ ZJAWISKA, które tak czy siak się wydarzą, są po prostu nieuniknione. Wielu zda sobie sprawę, że marnują czas bawiąc się w inwestycje, bawiąc się we władzę lub w agentów.

  Wasze życie się zmieni kochani, ale teraz macie czas ABY ŻYĆ !
  Realizujcie siebie, róbcie to co robilibyście bez względu na zewnętrzne sprawy.
  Cieszcie się, zakochujcie, smućcie, wiwatujcie, uczcie!

  Ja jestem niezwykle głupi, a na to wpadłem, zakładam zatem, że jeśli jeszcze na to nie wpadliście sami to tylko dlatego, że wypieracie tą wiedzę, chcecie aby było po staremu, ale tak się już nie da … IDZIE NOWE!:-))))

  • wiktoria77 says:

   Witaj Krnabrny1 Wiedz, ze ja jestem znacznie bardziej niezwykle glupia i nijak nie moge sobie wyobrazic tego nadchodzacego nowego. Napisales, ze juz wiesz co i jak. Gdybys mogl uchylic rabka tajemnicy bylabym Ci bardzo wdzieczna.
   Ps. Obiecales wyjasnienie uzytego w Twoim komentarzu stwierdzenia, ze pewna nacje zabija poczucie odpowiedzialnosci po dojsciu do wladzy. Bardzo chce to zrozumiec, wiec wybacz ze sie napraszam. Pozdrawiam serdecznie.

   • krnabrny1 says:

    Droga Wiktorio!:-)

    To będzie można opisać w zasadzie tylko w sposób metaforyczny, ponieważ nigdy to się jeszcze nie wydarzyło, co oznacza, że po prostu nie ma słów określających te zdarzenia…. nie ma do czego porównać biorąc pod uwagę znaną nam historię.

    Zatem, wyobraź sobie ,że grasz w jakąś grę planszową z przyjaciółmi, na przykład Monopoly. Gracie już od dłuższego czasu, jest zabawnie, wszyscy są skupieni na grze tak , że bożego świata poza nią nie widzą.

    Podczas rozgrywki, przychodzi taki moment, że biorąc pod uwagę stan tego co ugrałaś do tej pory …. MUSISZ WYGRAĆ!:-)

    Mimo to grasz dalej, ponieważ inni dobrze się bawią, bo jeszcze nie są świadomi tak jak Ty, że rozgrywka już się skończyła, pozostała jedynie określona ilość ruchów do wykonania. Oczywiście nie wiesz jakie to ruchy, zależą one od graczy, natomiast wiesz, że nie ma już możliwości na zmianę zakończenia gry.

    W pewnym momencie gra się kończy, wynik jest jedyny jaki mógł być, znany Tobie już od wielu posunięć:-)

    Wtedy okazuje się ,że zapał mija, a ludzie z którymi grałaś budzą się ze świadomością, że mimo tego ,że to wszystko było tak ekscytujące to jednak była to TYLKO GRA!

    Okazuje się wówczas, że świat to nie jedynie monopoly! Zaczynają widzieć sprzęty, meble w pokoju, to jak są ubrani inni, zaczynają się zastanawiać co oni wogóle tutaj robią POZA GRĄ W MONOPOLY!:)

    Czym jest gra MONOPOLY w tej metaforze?
    Ta gra jest WSZYSTKIM, CO OBECNIE JESTEŚ W STANIE OGARNĄĆ ŚWIADOMOŚCIĄ!!!!

    To polityka, to rządy, to pieniądze, to praca, to rodzina, to wiedza na temat świata i wszechświata jaką posiadasz, to Ty sama, to wiedza kim jesteś, jakiej narodowości, płeć, kolor skóry, upodobania, Twoja przeszłość i przyszłość, Twoja śmierć …… WSZYSTKO TO ZAWARTE JEST W OBRĘBIE GRY ZWANEJ MONOPOLY!

    Chcesz z niej wyjść?
    Musisz wszystko to ująć w nawias i WYJŚĆ POZA TEN NAWIAS, wówczas dopiero zobaczysz to kim jesteś poza byciem uczestnikiem gry oraz jaki jest Twój cel istnienia poza PRZESUWANIEM SWEGO PIONKA!

    Potrafisz tego dokonać droga Wiktorio?:-)

    • wiktoria77 says:

     Witaj Krnabrny1. Dziekuje za wyjasnienie. Jednak czuje niedosyt. Wiem jednak, ze nikt nie moze na dzien dzsiejszy wiedziec wszystkiego. Pytasz czy bede potrafila rozstac sie z ta rzeczywistoscia. Bede i to z radoscia. Nigdy nie potrafilam zrozumiec, jak ludzie moga zyc w takim okrutnym i zaklamanym chlewie. Pozdrawiam serdecznie.
     Ps. Zalezy mi na tym artykule, bo w zadnych materialach, ktore do tej pory czytalam, nikt nigdy nic takiego nie napisal „ich zabija poczucie odpowiedzialnosci, po przejeciu wladzy”. To jest dla mnie bardzo intrygujace i bardzo chce poznac Twoje argumenty. Pozdrawiam serdecznie.

     • krnabrny1 says:

      Droga Wiktorio, nie pytami się o to czy potrafiła byś się rozstać z rzeczywistością, w pewnym wieku to wcale nie jest już takie trudne.
      Pytam się czy jesteś w stanie zrobić co napisałem, zostać tutaj i cieszyć się tym wszystkim co nazwałaś chlewem, a może będziesz miała trochę siły w nadwyżce aby przyczynić się do posprzątania tego chlewu?:-))

      Ucieczka to najłatwiejsza z możliwych rzeczy na tej liście.

   • krnabrny1 says:

    Co do artykułu do nadal pamiętam Wiktorio, niestety napisałem wcześniej inny o łóżkach tachionowych, ale nie dość, że nie został opublikowany, to na dodatek zniknął wogóle mój wpis, zatem będę musiał pewnie napisać od początku.

    Ale Twój temat jest również ważny i z pewnością dostaniesz taki:-)

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Panie Krnbrny1
     Przepraszamy! Artykuł o komorach tachionowych się znalazł, ponieważ przez pomyłkę trafił do spamu razem z innymi komentarzami, które były rzeczywiście spamem. Będzie za kilkanaście minut opublikowany jako artykuł na Stronie.

 2. krnabrny1 says:

  Na zakończenie mały zabawny filmik na rozmieszenie. W jakimś kraju kobieta chce kupić coś w sklepie, ale sprzedawca jej nie wpuszcza bo nie ma maseczki. Kobieta tłumaczy, że chce tylko jedną rzecz kupić, ale sprzedawca jest nieugięty!

  Co zrobiła kobieta??? Zachowała się jak bogini!:-)

  https://twitter.com/FatEmperor/status/1358369603529900033

Wypowiedz się