Światowe Forum Ekonomiczne o zagrożeniach w 2021 r.

„Wizjonerzy” ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, albo raczej „realizatorzy globalnych zmian”, nie kryją się z tym co nadchodzi. Opublikowali na swojej stronie raport pt: „The Global Risks Report 2021”. Jest jedna konkretna strona, która zwraca szczególną uwagę i budzi niepokój.

Po przeczytaniu 85 strony dokumentu włos jeży się na głowie. Oto, co można wyczytać…

1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię “czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowanie przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

Dzielą to wszystko na 3 etapy.

Najwyższe ryzyko według horyzontu wydarzeń:

– krótkoterminowy (0-2 lata): pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, „kryzysy życiowe” i „choroby zakaźne”;

– średnioterminowy (3-5 lat): „podział infrastruktury informatycznej”, „geopolityzacja zasobów”, „niestabilność cen” i „pęknięcie bańki cenowej”;

– długoterminowo (5-10 lat): „broń masowego rażenia”, „upadek multilateralizmu” i „upadek państwa”.

Czyli jasnym już jest po co zwołują tegoroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego – najpierw online pod koniec stycznia, a następnie w Singapurze. Elity dostaną wytyczne w jakim kierunku mają podążać. Ten raport nie jest ostrzeżeniem, tylko planem działania na najbliższe 5-10 lat, czyli do roku 2030, zgodnym z tzw. Agendą 2030.

Globaliści są już tak bezczelni, że nawet nie kryją się ze swoimi planami. Niby dlaczego, skoro większość społeczeństwa nie chce o tym wiedzieć, a gdy usłyszy to wyśmiewa od „teorii spiskowych”?

Autorstwo: Mora
Na podstawie: WEForum.org
Źródło: Nieznane.com.pl

[ Podziękowania dla komentatora Krnabrny1 za nadesłanie tego raportu o zamiarach wobec ludzkości globalnych satanistów]

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Kilka lat temu , kiedy pojawiłem się na tym forum, to nie zrobiłem tego tak bezcelowo.
  Miałem pewne sprawy do przekazania ludziom. Tutaj było pusto.

  Jak pisałem kilkukrotnie nie interesuję się zbytnio polityką, mimo to postanowiłem się z Wami bawić w politykowanie, łączenie kropek i przewidywania, co zawsze sprawiało mi wielką przyjemność:)

  Tylko co jakiś czas wrzucałem komentarze nakierowujące Was na to co się będzie działo.

  Teraz oficjalne ogłoszenie spowodowało że nie muszę już tego ukrywać pod woalami teorii i napisze co i jak jest. Dzięki temu zrozumiecie wiele posunięć ludzi którzy obecnie są u władzy.

  Zatem wracając do tego raportu i zacytowanej STRONY 85.

  Większość punktów w tym raporcie jest oczywiście bezwartościowych, ponieważ opisują rozmaite SKUTKI. My jednak szukamy PRZYCZYN, dlaczego miało by się tak stać?

  Przyczyny są ukryte w tych punktach, a ściślej mówiąc w dwóch z nich.

  PUNKT NUMER 5

  5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

  To właśnie PRZYCZYNA wszystkich innych zdarzeń. Nie raz starałem się Wam powiedzieć o tym i wskazać jako przyczynę, czasami wymieniając i rozbłysk słoneczny, ale niewykluczone że rozbłysk będzie SPUSTEM do przebiegunowania Ziemi.

  Jak to działa?

  Nie raz bawiliście się magnesami, wiecie że jak zbliżacie magnes do magnesu powolutku, to nic się nie dzieje, potem powoli zaczyna drgać i przesuwać się, aż w pewnym momencie NAGLE skacze i przykleja się do tego który trzymaliście w ręku.

  Tak właśnie zadziała przebiegunowanie Ziemi, powolny proces, z NAGŁYM PRZESKOKIEM.

  To co piszę jest pewne, to widać. Na przykład niezwykłe zapadliska w Ziemi, zaczęło się od Syberii, ale wmawiano nam że to topniejąca zmarzlina uwalnia metan, to prawda, ale nie powiedziano nam co jest przyczyną.

  https://www.esquireme.com/content/47602-these-gigantic-siberian-sinkholes-have-scientists-concerned

  https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fnews%2Fworld%2F1331285%2FArctic-mystery-sinkhole-crater-Siberia-Russia-explosion-mysterious-latest-news&psig=AOvVaw2BDLMCTvzJ33Pig39jVGzN&ust=1611433034565000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCPC-5_6tsO4CFQAAAAAdAAAAABAD

  Tego jest bardzo wiele.

  Później jednak proces zaczął się rozszerzać na inne rejony świata. Tutaj przykład choćby z dzisiaj.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/lej-wielkosci-40-basenow-olimpijskich-pochlania-domy-w-malezji

  Sam biegun magnetyczny jest śledzony, jego przemieszczanie się przyspieszyło w ostatnich dekadach, ale to nie jest najgorsze, najgorsze jest to, że PRZYBRAŁO JEDEN KIERUNEK.

  Oto zapis przesunięcia:

  https://cdn.shortpixel.ai/spai/w_669+q_lossless+ret_img+to_webp/https://www.geographyrealm.com/wp-content/uploads/2014/01/Magnetic_North_Pole_Positions_2015.png

  Osobiście uważam, że te dane jednak nie są prawdziwe, według moich informacji zdobytych jednak drogą astralną oś znajduje się od dawna już w Rosji, obecnie na wysokości geograficznej Polski. Ale to moje dane.

  Tak naprawdę nikt nie wie kiedy to nastąpi, nawet poszukując odpowiedzi w przekazach gości z nieba nie znalazłem odpowiedzi. Co prawda wspominają o tym, ale uważają że to procesy na które oni nie mają wpływu i są nie do przewidzenia w sposób precyzyjny nawet dla nich.

  Panowie z Davos dali jednak na końcu ramy czasowe. One są prawdopodobnie ramami w jakich spodziewane jest przebiegunowanie.

  CO DALEJ?

  Co się stanie potem opisuje PUNKT NUMER 6.

  6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

  Tutaj interesuje nas jeden krótki fragment : „do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu”

  To oznacza ,że Panie i Panowie z Davos uważają ,że ten proces zakłóci ziemską magnetosferę, zatem większe części Ziemi, przynajmniej czasowo staną się niezdatne do zamieszkania przez ludzi. Uważają że rejony biegunów o niskim rocznym nasłonecznieniu mogą uchronić ludzi. Innym rozwiązaniem jest życie pod wodą, no lub podróż w kosmos.

  Cała reszta punktów zawartych w tym opisie , tak jak napisałem, są jedynie SKUTKAMI tego. Przewidują, co może nastąpić kiedy się ludzie dowiedzą.

  To Wam wiele wyjaśni.

  ZROZUMIECIE, że obecne zamieszanie nie ma nic wspólnego z polityką czy wirusami, a jest formą ZAJĘCIA NAS WSZYSTKICH, aż do momentu wydarzenia.

  ZROZUMIECIE dlaczego, Pan Elon Musk wybudował aż 100 RAKIET TYPU FALCON!

  ZROZUMIECIE dlaczego korporacje, banki, rządy zachowują się tak JAKBY JUTRA MIAŁO NIE BYĆ.

  ZROZUMIECIE dlaczego na kole podbiegunowym wybudowano MAGAZYNY NASION.

  ZROZUMIECIE, że zabawa ze szczepionkami to rodzaj decyzji, czy ktoś chce pozostać na Ziemi i to przechodzić, czy też rezygnuje.

  ZROZUMIECIE po co zamożni Amerykanie kupują bunkry wojskowe i urządzają w nich lofty.

  ZROZUMIECIE też po co ja pisuję Wam czasami takie ezoteryczne bzdety.

  Bo widzicie, ten „kataklizm” ma być zupełnie inny niż te poprzednie „potopy”, Atlantydzkie zabawy z kryształami, które skończyły się mega eksplozją.

  Chodzi o to w tym wszystkim, abyście zdążyli sobie UŚWIADOMIĆ KIM JESTEŚCIE!!!

  JAKA WASZA NATURA!!!

  MACIE SOBIE UŚWIADOMIĆ, ŻE ŚMIERĆ NIE ISTNIEJE!!!

  Po to tu jestem, aby Wam pomagać w tym, po to właśnie tyle razy pisałem, że nie ma obecnie NIC WAŻNIEJSZEGO NIŻ ZAJMOWANIE SIĘ SOBĄ!!!

  Bo wbrew pozorom to BARDZO WSPANIAŁA RZECZ!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   To forum dyskusji od początku istnienia było przeznaczone dla ludzi, którzy maja coś istotnego do powiedzenia, a nie tylko to, co im się wydaje, że wiedzą. Trolle tu nie miały wstępu, jeśli już to na krótko. Częściowym ograniczeniem dostępu, na które skarżyli się czytelnicy była trudność z zarejestrowaniem się bądź z zalogowaniem się ( np. wyskakiwały same duże litery) na co w większości nie mieliśmy wpływu aby to rozwiązać. Ponadto świadomie nie adresowaliśmy podawanej na stronie treści do czytelników z przeciętną wiedzą ( jeśli trafiali to sobie w mózgu „styki” przypalali) lecz do ludzi z wiedzą mocno zaawansowaną, panoramiczną, nieschematyczną oraz niepoprawną naukowo i politycznie. I dlatego może Pan z niej korzystać, bo niewiele Pana komentarzy nie znalazło się na tej stronie.
   O części tego co zawarł Pan w swoim przekazie mamy wiedzę od więcej niż kilku lat. Ale dopiero od niecałych 2 lat zaczęliśmy ja stopniowo upowszechniać na naszej stronie np. o rozbłysku słonecznym, ponieważ ta wiedza zaczęła już docierać do większej liczby ludzi już przygotowanych na jej odbiór. Nie chcieliśmy wcześniej upowszechnianiem tej bardzo zaawansowanej, wręcz niewiarygodnej wiedzy, zniechęcać do czytania strony przez naszych czytelników. Pana nieszablonowe komentarze w części nas wyręczają, a w części umożliwiają jej dalsze poszerzanie.

   • krnabrny1 says:

    Wszystko rozumiem:-)

    Dodam jeszcze jedną rzecz.
    Ja już kilka lat temu zrobiłem sobie linie i śledzę oraz odznaczam na nim zdarzenia jakie się dzieją w związku z tym przemieszczeniem. Jak napisałem zaczęło się od Syberii.
    Te dziury powstają w miejscach gdzie grunt nie jest zbyt stabilny i wpływ zmian magnetycznych ma taką siłę ,że ulegają zapadnięciu.

    Są też grunty z dużą zawartością rud metali, te z kolei podczas zmiany pola zaczynają delikatnie wibrować, jak opiłki żelaza na kartce poddane działaniu magnesu, to właśnie powoduje rozpulchnienie gruntu i zawalenie.

    Kiedy narysujecie sobie przemieszczenie bieguna na globusie tak jak w podanym schemacie to zobaczycie że Syberyjskie dziury są NA LINII.

    Co więcej, zobaczycie że takie rzeczy działy się też w Chinach, TEŻ NA LINII.

    Teraz podałem Wam informację że dziury pojawiają się w Malezji…też NA LINII.

    Oczywiście to nie laser, szacuję że obszar działania takiej osi magnetycznej to okoł0 1000 km, a obszar osuwisk zawsze kroczy przed samym biegunem.

    Co ważne, Malezja jak rzucicie okiem na globus lub mapę znajduje się PRZY SAMYM RÓWNIKU!

    Jeśli biegun magnetyczny MINIE RÓWNIK, RZECZY POTOCZĄ SIĘ MOMENTALNIE!

    Zatem osobiście uważam że te daty podane przez ludzi z Davos są przeszacowane. TO NASTĄPI SZYBCIEJ, w pierwszej połowie tych szacunków.

  • kefir says:

   Ja od samego początku w rozmowach ze znajomymi tej niby pandemi mówiłem, że to nie chodzi o tego wirusa ani też o szczepionki tylko o jakąś katastrofę na skalę światową. Teraz tylko czy samo odwrócenie pola magnetycznego będzie miało aż taki wpływ na nasze życie. Z tego co czytałem już dosyć dawno takie odwrócenie może mieć wpływ na większe promieniowanie kosmiczne oraz słoneczne a to nie będzie bez wpływu na nasze zdrowie. Czytałem też, że wnajgorszym wypadku może także odwrócić się wirowanie ziemi a to już na pewno byłaby bardzo duża katastrofa. Mi osobiście wydaje się, że oprócz odwrócenia pola magnetycznego ziemi nastąpią jeszcze jakieś inne kataklizmy, które będą miały wpływ na nasze życie.

   • krnabrny1 says:

    Chociaż nikt nie ma pojęcia jak wygląda przebiegunowanie to jednak wydaje się pewne, że będzie za sobą niosło konsekwencje różnorakich, tak zwanych kataklizmów. Osuwiska ziemi na dużą skalę, jakieś tsunami, erupcje wulkanów, te sprawy wydają się pewne.

    Na pocieszenie dodam jednak ,że Polska leży w bardzo korzystnym miejscu.
    Mamy jedynie małe i płytkie morze, którego wylanie zagrozi niewielu.
    Mam obawy co do mieszkańców depresji na północy kraju, jak tam dostanie się woda to długo będzie stała.

    Od wschodu, kawał Azji, od południa Karpaty, Karkonosze, Bieszczady, zatem też jesteśmy chronieni. Jedyne co nas może podlać to od zachodu, jak woda z Oceanu dostanie się przez cieśninę i pójdzie na Włochy, ale tutaj mamy kawał lądu, Alpy i wiele innych barier, zatem zalanie nastąpić może w rejonach zachodnich kraju.

    Uważać należy natomiast na miasta leżące w nizinach rzecznych, takie jak Warszawa czy Kraków, czasowo może tam postać woda.

    Ponadto brak aktywności zarówno wulkanicznej jak i brak trzęsień ziemi.
    Większość kraju jest na dość stabilnym wzniesieniu, poczynając od wyżyny łódzkiej, później krakowsko-częstochowska, to już tereny położone wyżej niż 200 m.n.p.m.

    Zatem, wydaje się ,że jest dobrze, ale jak ktoś ma zamiar się przeprowadzać to zalecam uwzględnienie takich właśnie parametrów, oprócz ceny:-))))

    • krnabrny1 says:

     Ludziska na całym świecie coraz otwarciej o tym mówią, co prawda nadal owijają w bawełnę, ale przynajmniej coś mówią, przykład z dzisiaj, w Jerusalem Post Pan Gantz nagle mówi ,że Izrael ma MAŁE OKNO CZASOWE…na przygotownia do TRZĘSIENIA ZIEMI.

     W Izraelu? Trzęsienia ziemi? hehe, bo uwierzę, na dodatek dodaje coś takiego: „Aby zapobiec przyszłej katastrofie, trzęsieniu ziemi lub innemu niebezpieczeństwu – tsunami, chemicznemu lub cyberatakowi”

     TŁUMACZENIE WŁASNE\:

     https://www.jpost.com/israel-news/gantz-our-time-window-to-get-prepared-for-an-earthquake-is-closing-656782

     Gantz: Nasze okno czasowe na przygotowanie się do trzęsienia ziemi szybko się kończy

     „Nie jestem prorokiem, ale statystyki pokazują, że w ciągu najbliższych kilku lat czeka nas taki scenariusz ”
     Przez UDI Shaham 26 STYCZNIA 2021

     Władze i infrastruktura Izraela nie są przygotowane do radzenia sobie z trzęsieniem ziemi – i potrzebne są natychmiastowe działania, ostrzegł we wtorek minister obrony Benny Gantz .
     Przemawiając na konferencji National Emergency Management Authority (RAHEL), Gantz powiedział, że więcej raportów i konferencji nie jest tym, czego potrzebuje Izrael, ale działaniami, które wpłyną na rzeczywistą zmianę.

     „Nie jestem prorokiem, ale statystyki pokazują, że w ciągu najbliższych kilku lat spełnimy ten scenariusz, a okno możliwości się zamyka” – powiedział Gantz.

     „Nie potrzebujemy więcej rozmów i ostrzeżeń – potrzebujemy natychmiastowych działań” – powiedział. „Potrzebujemy RAHEL, aby zebrać wszystkie różne elementy. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci nasza gotowość na trzęsienia ziemi uległa poprawie, ale mimo to – w Izraelu jest obecnie około 80 000 mieszkań, którym grozi zawalenie się w przypadku trzęsienia ziemi ”- dodał.

     „Kolejnych 4000 budynków rządowych jest narażonych na to samo ryzyko. W realistycznym scenariuszu możemy dojść do tysięcy zgonów i dziesiątek tysięcy obrażeń w ciągu kilku godzin ”- powiedział Gantz.

     Minister obrony porównał następnie sytuację do braku gotowości Izraela przed i podczas obecnej pandemii.
     „W dzisiejszych czasach z powodu niestabilności płacimy wysoką cenę za życie ludzi. Aby zapobiec przyszłej katastrofie, trzęsieniu ziemi lub innemu niebezpieczeństwu – tsunami, chemicznemu lub cyberatakowi – potrzebujemy zarządzania i stabilności politycznej ”- przekonywał.

     „Jednak w okresie koronawirusa podjęto pozytywne działania i możemy się z nich uczyć, na przykład zacieśnienie więzi [rządu] z władzami lokalnymi” – powiedział Gantz. „Ale w okresie koronacyjnym mieliśmy czas uczyć się i odpowiadać. W przypadku trzęsienia ziemi nie ma czasu…. Dlatego przygotowania powinny rozpocząć się teraz ”.

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj prezentuję przekaz z ostatnich dni Pani Jennifer.

  Wydaje się właściwą drogą:-)

  https://jennifercrokaert.com/messages/

  WYSŁANY DNIA21 STYCZNIA 2021 R
  Ashian: Skoncentruj się na świetle

  Drogie serca, skupcie się na świetle.

  Wasze światło jest waszym darem dla Boskości. Wasze światło jest waszym darem od Boskości.

  Niezależnie od tego, co dzieje się wokół Ciebie, wiedz, że wygrałeś. Odzyskałeś swoje światło. Jest twój niezależnie od tego, co ty lub ktokolwiek inny może zrobić lub powiedzieć.

  Przez tysiąclecia zapomniałeś, że jesteś ze światła, że ​​jesteś światłem. Wiesz teraz, że to światło.

  To nie jest zakład, zakład, debata czy nawet negocjacje. Ty i światło jesteście jednym. Nic nie może tego zmienić ani powstrzymać.

  Światło ma trajektorię, a ta trajektoria jest ekspansją i samopoznaniem. Zawsze jesteś w świetle i zawsze jesteś wyrazem tego ekspansji.

  Nie patrz w horyzont, aby wiedzieć, gdzie jesteś: spójrz na wewnętrzne światło. To najprawdziwszy kompas; poprowadzi cię w czasach światła i ciemności. Światło jest dla ciebie zawsze prawdziwe.

  Skoncentruj się na świetle, skup się na swojej esencji. Jesteś ze światła. Jesteś światłem.

  Światło zawsze powróci do Światła.

Wypowiedz się