Czy Prezydent USA przekaże władze Radzie Wojskowej?

Bardzo ważna informacja z USA zaprezentowana na poniższym filmie przez Janusza Zagórskiego z NTV dowodzi, że począwszy od obrad Kongresu i Senatu w dniu 6 stycznia br., przerwanych operacją pod „fałszywą flagą”,  w postaci wejścia na Kapitol dużej grupy demonstrantów, prawdopodobnie zaczęła się gorąca faza operacji dokonania zapowiadanych od dawna, gruntownych zmian politycznych i prawnych w USA.

Wejście demonstrantów do siedziby amerykańskiego parlamentu zorganizowali Demokraci  z Antifą i BLM przy wsparciu i pomocy policji ( w świetle dostępnych w internecie materiałów zdjęciowych i filmów), a winę zwalono na Patriotów amerykańskich ( z których cześć nieświadomych uczestniczyło w akcji, a kilka rozpoznanych osób zabito) popierających Trumpa i oskarżono go o „gigantyczne przestępstwo” jako podstawę usunięcia z urzędu Prezydenta na kilkanaście dni przed formalnym zakończeniem sprawowania tego urzędu.

Cała operacja pod „fałszywą flagą” miała najpierw na celu zapobieżenie procedurze prawnej, która pozwalała zakwestionować wybory elektorów i w konsekwencji  Joe Bidena oraz doprowadzić do wyboru poprzez każdy Stan z jednym głosem, w których większość – ok. 26-27 głosów mieli Republikanie, a Demokraci tylko 20-23. Ta procedura dawałaby zwycięstwo Trumpowi. Zaaranżowany protest pod „fałszywa flagą” spowodował przeforsowanie zaakceptowania elektorów i wygranej Joe Bidena bez istotnej dyskusji.

Gigantyczne fałszerstwo wyborcze zaaranżowane przez Demokratów razem  z Ukrytym Rządem i przy wsparciu ogromnej rzeszy przekupionych i/lub szantażowanych urzędników, sędziów, policjantów, FBI itd. stanowi GLOBALNY BLAMAŻ AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI, jako wzorca dla całego świata.

Chociaż fałszowanie wyborów w USA trwało od dawna, a podobnymi metodami także w bardzo wielu krajach Zachodu, także i w Polsce, to skala bezczelnego fałszowania tych wyborów była gigantyczna.

Na podstawie dostępnych danych z portali amerykańskich, w tym publikowanych na naszej stronie, szacujemy, że Joe Bidenowi dopisano od 30-50 milionów głosów,  z przypisanych mu 80 milionów.

Sądzimy, że prawdopodobnie   armia amerykańska przejmie władzę, a ta relacja Zagórskiego  potwierdza jedynie wcześniejsze zapowiedzi, które wychwycili wyrafinowani znawcy tematu rozwoju wydarzeń w USA. Jeśli tak się stanie i zostanie dokonany audyt wyborów we wszystkich stanach, to sądzimy, że potwierdzi te nasze zgrubne szacunki.

Opierając się prawach wielkich liczb wyspecyfikujemy szereg wskazań pośrednich i bezpośrednich na których oparliśmy się przy tym szacunku:

 • Na spotkania w kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta USA przychodziło: z urzędującym prezydentem Donaldem Trumpem od kilku do kilkudziesięciu tysięcy osób; z Joe Bidenem od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Ponadto Donald Trump odbył tych spotkań z wyborcami kilka do kilkunastu ( jeśli nie więcej) razy tyle co Joe Biden. Potrafił w ciągu dnia odbyć 5 spotkań w całych Stanach.
 • Jeśli chodzi o sondaże, to są tak samo oszukańcze zarówno w USA, jak i innych krajach w tym w Polsce, ponieważ wszystkie sondażownie są we własności lub pod kontrolą globalistów, także w Polsce. Piszący ten tekst zrobił 5 badań opinii przez rzeczywiście niezależny ośrodek na standardowych próbach ok. 1000 respondentów w latach 90-tych i wie jak manipuluje się sondażami oraz jaka jest ich wielka siła oddziaływania na świadomość ( dużo większa niż media), kiedy są ciągle robione między wyborami. Pozwalają one także przygotować świadomość ludzi do sfałszowania wyborów.

Zamiast tych sondaży w USA, zbliżonym do faktycznego poparcia były notowania obu kandydatów na Facebooku i Twitterze. Na Facebooku Donald Trump miał 32 miliony fanów,  Joe Biden tylko 6,5 miliona. Na Twitterze Donald Trump miał 89 milionów fanów, a Joe Biden tylko 19. Różnica pięciokrotna wskazuje, że przedstawiony zgrubny szacunek fałszerstw na rzecz Joe Bidena nie jest zawyżony.

 • W poszczególnych stanach istnieje kilka rodzajów ordynacji wyborczych i sposobów liczenia głosów. Upraszczając najważniejsze sposoby wyboru to: głosowanie przez osobistą obecność na maszynie do liczenia głosów, głosowanie na papierowych kartach do głosowania przez osobistą obecność, a następnie karty były liczone maszynowo oraz głosowanie korespondencyjne za pomocą wysłanych pocztą kart, które ze względu na Plandemię zostało mocno rozszerzone w wielu Stanach, głównie rządzonych przez Demokratów.
 • Automatyczne liczenie głosów przez maszyny Dominium i innych firm oparte jest na oprogramowaniu CIA, które jest wykorzystywane do liczenia głosów na maszynach różnych firm, ale we własności kilku tych samych lub powiązanych ze sobą właścicieli w kilkudziesięciu krajach w tym i w Polsce. Z audytu maszyn Dominium dopuszczonych przez nieliczne sądy w niektórych hrabstwach wynika, że stały algorytm w oprogramowaniu na: 1 głos na Bidena dawał 1,3 głosu, a na i głos oddany na Trumpa uwzględniał tylko 0,7 głosu. Ostatnia potężna afera we Włoszech związana z wyborami w USA dowodzi, że pierwotny fałszywy algorytm był za mały, aby dać zwycięstwo Bidenowi, więc w czasie przerwy w liczeniu głosów w tzw. spornych i rozstrzygających o zwycięstwie Stanach takich jak Wisconsin, Georgia, Pensylwania, Michigan, Arizona, Newada dokonano poprawki w algorytmie, „dosypując” jeszcze więcej głosów Bidenowi, bo brakowało według pierwotnego algorytmu. Tej operacji dokonano w Ambasadzie amerykańskiej w Rzymie przy pomocy włoskiego satelity. Dokumentuje to m.in. złożone przez Włocha pod przysięgą oświadczenie  ten temat na linku: https://stateofthenation.co/?p=46345

W głosowaniach listownych dopuszczono ogromną liczbę fałszerstw, które można skrótowo wymienić w kategoriach:

 • Głosowanie na fałszywych powielanych kartach wyborczych nie posiadających rządowych ( także ukrytych kodów i certyfikatów);
 • Głosowanie przez osoby nie posiadające uprawnień do głosowania: zmarli ( od kilku do kilkudziesięciu lat), osoby nie zamieszkałe w danym stanie, imigranci, itd.
 • Głosowanie na konto osób, które nie chodzą głosować lub gdy zaszły głosować, to dowiedziały się, że już głosowały.
 • Frekwencja wynosząca ponad 100% uprawnionych do głosowania. W 353 Hrabstwach w 29 Stanach, które stanowiły 70 % wszystkich hrabstw w tych stanach, wynosiła od 101 -190 % uprawnionych do głosowania. Szczegóły na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/12/wszystkie-fakty-dotyczace-wyborow-usa-w-mediach-msm-sa-jawnie-falszywe/
 • Dwa różne formularze kart do głosowania dla Demokratów i Republikanów w Stanie Georgia ( chodzi o oznakowania do odpowiedniego liczenia głosów przez maszyny).
 • Kiedy w dniu wyborów zabrakło głosów dla Bidena, to w zarządzonej przerwie w liczeniu dowożono je ciężarówkami z magazynów. Jeden z kierowców zeznał, że dostarczył ciężarówką 288 tysięcy kart do głosowania z Nowego Jorku do Pensylwanii w nocy z 3 na 4 listopada 2020 r.
 • Przyjmowanie spóźnionych głosów po terminie i stemplowanie na pocztach listów z formularzami z datami wstecznymi.
 • Używanie formularzy głosowań, jak by były prosto z drukarni, ponieważ nie były zgięte na pół, gdyby były przesłane listem pocztowym.
 • Przepuszczanie wielokrotne tych samych kart do głosowania przez maszynę liczącą, ponieważ skanery optyczne zostały ustawione na akceptację niezweryfikowanych, niepotwierdzonych głosów.

Te wymienione, choć nie wszystkie sposoby fałszowania głosów dowodzą MONSTRUALNEGO FAŁSZERSTWA, które upublicznione społeczeństwu, dają Armii Amerykańskiej legitymację prawną do rozliczenia oszustw wyborczych, powiązanej z tym gigantycznej korupcji i oddziaływania kilku państw na wybory, także w postaci sfinansowania tych fałszerstw.

Armia  posiada  informacje wywiadowcze, zwłaszcza z największej agencji NSA, znacznie większe i dotyczące całego USA, odnośnie fałszerstw, korupcji i obcych wpływów. I to nie są fałszywe informacje, jak fałszywe było oskarżenie Trumpa o wygranie poprzednich wyborów dzięki Rosji oraz eksploatowanie tego przez większość jego kadencji, co było wielką hucpą. Ale w tych wyborach i w całej procedurze ustalania i zatwierdzania wyników, ukoronowanych zatwierdzeniem przez Kongres i Senat w dniu 6 stycznia, dokonano KOSMICZNEJ HUCPY !!! Najbliższe jedenaście dni  zweryfikuję tą informację o zamiarze przejęciu władzy od Donalda Trumpa przez Armię Amerykańską.

Redakcja KIP

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

Wybrane komentarze

Zenek Kowalski

Pompeo: “There will be a smooth transition into a 2nd term of president Donald Trump”

Nieka Nieka

Bardzo licze na to. Nie chce zyc w swiecie, gdzie agenda 2030 sie spelnia. Wszystko ma sie odbyc legalnie, zgodnie z prawem. Badzmy razem w energii dobra. Teraz sie okaze kto zdrajca a komu mozna zaufac. Pozdrawiam

Arek P

Może słowa Pompeo mają inne znaczenie. Nie mówią o drugiej kadencji Trumpa, ale o przekazaniu władzy po prostu. Czy to cytat dosłowny?

al_a *

To prawda, Trump ani razu nie wspomina o tym, komu przekaże władzę 🙂

Irving Washington

Oby…. Wkrótce się dowiemy, ile w tej pogłosce prawdy a na chwilę obecną: Pokój ludziom dobrej woli

Barbara Marszałek

Tramp wystąpił z przemówienie na titerrze że przekaże władzę ale nie wypowiedział się że Bedenowi

Evelina PM

Rada wojskowa jemu przekaze ponownie 😁

ewa zaleska

@Evelina PM On już dawno zapowiedział że nie jest jego celem władza ! I że ją przekaże po pozbyciu się bandziorów !

Lucyna Barbara

@ewa zaleska dokładnie jemu zależy na prawdzie nie na władzy dla władzy

Nikita Ko-M

Witaj Janusz takie i bardzo podobne głosy z innego źródła słychać z USA. Raczej Napewno wojsko wejdzie w ruch, na to wygląda póki co

M S

Skoro Trump mówił że będzie Storm to jest przygotowany 😃

Reenigne Cetsgnik

Mam subskrybcję, włączone powiadomienia, a nic nie zadziałało, gdybym sam bym nie zajrzał, to bym nie wiedział. Trump nie może się poddać. Prawda jest po jego stronie.

marysia kuzynka

JESTEM PEWNA ZE TO JEST KONIEC GADOW lacznie z szabas gojami!

Agata K

Absolutnie trafna analiza, też się zastanawiałam dlaczego powołują się na 25 poprawkę…. I chcą go tak szybko usunąć…. zwyczajnie się go boją i tego że ich misterny już na ukończeniu plan może upaść… Wierzmy i wspierajmy prawdę i wolność w USA, w domyśle Trumpa, bo nadzieję umiera ostatnia, a dobro musi zwyciężyc👍

Halina Paszkowska

W swoim przemówieniu Tramp powiedział ,,Wiem, że jesteś rozczarowany, ale nasza niesamowita podróż dopiero się zaczyna.

Renata Pietranik

Tak może być naprawdę . TRUMP ani razu nie powiedział , ze odda władze Bidenowi .

sonic

nie chodzi o stan wyjatkowy bo ten trwa w US id roku, chodzi o atak cybernetyczny jako wszczecie wojny a coza tym idzie stan wojenny i dalsze konsekwencje

Ewa Gardocka

Boja sie…oni wszyscy to znaczy przeciwnicy Trumpa sa po uszy w gownie….

Ewa Lis

@xxx yyy a widzisz jak działąją sądy amerykańskie ? podobnie jak w Polsce jesli znajdą dowody na zdradę u wszystkich demokratów u tych któym zabrali laptopy to wtedy wkroczy sądzę wojsko i nie będzię sądu tylko pluton egzekucyjny za zrdę stanu i tego się boją

ewa zaleska

Powiem więcej : to jest zorganizowana grupa przestepcza, najgorsza z najgorszych bo tortutruje i zabija dzieci !

Jolanta Polonia

Dziękuje za ten przekaz Panie Januszu !__dobre info !____niech się gady trzesa ze strachu !!🎄

Astro-Aqua

Ludzie do dzisiaj nie pozdejmowali z przed domow i biznesow flag czy plakatow plakatow popierajacych Trampa ,kazdy czeka do ostatniego dnia.

Arlihkonej

To się dzieje na naszych oczach, on być może chce coś przekazać światu, coś top secret, coś co już jego poprzednicy chcieli zrobić.

M M

Hanna Kazahari – Fab News – ważne, trafne wnioski o sytuacji – warto

Teresa Sas

Panie Januszu bez paniki. Wszystko idzie zgodnie z planem. Nawet Dorbaczow to potwierdza. Erdogan w telewizji powiedzial podobnie. Prosze wejsc na aplikacje Telegram. Niemieckie grupy maja juz wiecej informacji na temat tego co sie dzieje. Jesli chce pan wiadomosci z tych kanalow to prosze na messengera

quant2011

Niech lepiej sie pospieszy. Dodam ze to co sie dzieje ma duzo zwiazku z systemem finans co ma swoje odbicie w kursie bitcoina i tesli. Wkrotce exploduja banki dolar euro, piramida zawali sie …

Mrówcza Chata

Jakie sobie zrobili wybory, takie mają wyniki. Widać że wszędzie ta demokracja o kant dupy.

fragles131

Dobra hipoteza. Sensowna bardzo biorac pod uwage sraczkę Pelosi i napominanie Penca o wykonawstwo tej 25 poprawki. Trzyman kciuki za DT

Molly Polen

Gady obawiaja sie Trumpa wszystko na to wskazuje….dziekuje za wiadomisci od pana🙏❤️

Iris

To raczej pewne, że władzę przejmie armia.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=ki_LcHoDHAQ

Comments

 1. krnabrny1 says:

  WAŻNA INFORMACJA GDZIE MOŻNA ZNALEŚĆ PANA TRUMPA
  od zwykłego Amerykanina.

  „Twitter Trumpa został trwale zawieszony
  AKTUALIZACJA: KAŻDY ZOSTAJE ZAWIESZANY Z FLYNN NA ZWYKŁE ŚRODKI OCHRONY RUCHU. A KIEDY TRUMP przeniósł się do PARLER, APPLE ZABRONOWAŁ APLIKACJĘ PARLER AP, A GOOGLE WYKORZYSTAŁ GO ZE SWOJEGO SKLEPU.
  Trump nie zrobił NIC, o czym twierdzili, że zrobił. Nadal mam otwartą kartę. Nie ma nic złego w tym, co powiedział.

  TRUMP JEST TERAZ U PARLER.
  Donald J. Trump 揃 @DonaldJTrumpOfficialPresident

  Corrupt Democratic Media próbują mnie pokonać, ale wrócę silniejszy niż kiedykolwiek!
  Właśnie dołączyłem do Parler i uwielbiam to! Powtórz ten post, aby każdy mógł mnie śledzić! @DonaldJTrumpOfficialPresident’

 2. krnabrny1 says:

  Aha, sama strona to http://www.parler.com

 3. krnabrny1 says:

  Zamieszczam również bardzo użyteczny przekaz dla wszystkich na nadchodzący czas.
  Jest wartościowy, dla każdego inaczej. Wyjaśnia sprawy z perspektywy pojedynczej istoty, jak również systemów globalnych.

  WYSŁANY DNIA 6 STYCZNIA 2021 R

  Ashian: Woohoo!

  Jennifer: Dzień dobry Ashian, myślałam, że moje doświadczenie może być przydatnym punktem wyjścia do tej rozmowy.

  Ashian: Dzień dobry ukochane siostry i bracia. Tak, zacznijmy tutaj!

  J: Jestem świadomy nowych energii na planecie z tego, co mówią inni, ale dla mnie osobiście była to przejażdżka kolejką górską: jednego dnia brakuje mi energii, innego dnia jestem apatyczny, innego dnia czuję się przygnębiony, innego dnia czuję wszystkie te rzeczy jednocześnie! Wyobrażałem sobie, że nowe energie i nowe początki będą miały dla nich świeżość, radość lub przynajmniej nie kąpiel starych zmęczonych emocji.

  O: Po pierwsze, nie jesteś sam w tym uczuciu lub we wszystkich tych uczuciach. Nowe energie nie oznaczają, że lightworkers przestali robić to, co robili: świecić światłem i oczyszczać ciemność. Jednak teraz pojawiają się nowe wymiary, którymi podzielę się z nadzieją, że pomoże wam to wszystkim.

  Nadal lśnisz i oczyszczasz, i robisz to wspaniale. Nowe energie ułatwią ten proces, a także wykonają dużo pracy za ciebie, więc jest mniej oczyszczenia. Wiele gęstej, zablokowanej energii, którą usuwaliście, nie może istnieć w tych wyższych wibracjach, które zamieszkujecie, więc ona… wyparowuje, dlatego na dłuższą metę jest to dla was mniej pracy.

  J: Wiesz, że to nie jest zbyt zachęcające dla tych z nas, którzy żyją w teraźniejszości i nie na dłuższą metę!

  O: Ach, teraz jest to ekscytujące! Tak więc, jeśli możesz sobie wyobrazić dwa kolory, czerwony i żółty, siedzące w dwóch pojemnikach z farbą obok siebie, każdy z nich jest czystym wyrazem tego koloru; jednak w tęczy masz zarówno czerwony, jak i żółty w swoim czystym wyrazie, ale nie są one niezależne – przechodzą od jednego do drugiego, tworząc pomarańcz.

  Nie odbijałeś się od jednej wibracji do drugiej, ewoluowałeś od jednej wibracji do drugiej, więc zachodzi na siebie nakładanie się, w konsekwencji możesz zobaczyć zarówno nową, jak i starą, w zależności od tego, gdzie patrzysz, jak się czujesz i milion innych czynników .

  Jeśli mogę to jeszcze bardziej skomplikować…

  J: Dlaczego nie !?

  O: Odbiłeś się! Przeskoczyłeś linie czasu. Dlatego właśnie niektórzy ludzie żyją w piątym wymiarze; jednak odbijałeś się od wielu ludzi, których soczewki nadal koncentrują się na czerwieni, więc nie widzą żółtego: jeszcze. Potrzeba czasu, zanim oczy przyzwyczają się do światła, gdy wychodzisz z ciemnego tunelu, nie jest inaczej. Ale przyzwyczaisz się i szybciej, niż sobie wyobrażasz.

  Jest coś, na co chciałbym zwrócić uwagę. Za kulisami wykonano ogromną pracę, aby przygotować na ten moment samą tkankę waszego społeczeństwa. Tkanina była czerwona – służba sobie – a teraz jest żółta (kontynuując analogię) – służba innym. Wszystko, co zostało wprowadzone, wkrótce zostanie ujawnione, czerwień przeszłości ukaże się w najczystszej postaci i będzie to trudne do zobaczenia. Obok tego koloru żółtego zostaną również pokazane nowe struktury i pomysły, które służą wszystkim, a nie tylko nielicznym elitom.

  Twoje reakcje na to będą pomarańczowe – mieszanka bólu z mrocznych czasów i radości z nowego początku; stopniowo radość będzie większa, gdy nowe drogi zostaną zakorzenione.

  W swojej medytacji widziałeś bramę złotych płomieni, ten punkt wejścia do nowej wibracji jest tutaj. Wszedłeś, wkrótce stanie się to oczywiste dla ciebie i dla wszystkich.

  Wszyscy, którzy byliście cichymi, cichymi, ukryci, będziecie widziani jako latarnie światła, którymi jesteście. Zostaniesz wezwany przez osoby wokół ciebie, aby pomóc im zrozumieć, jak się czują, co przydarzyło się im i światu. Nie martw się, jak to wytłumaczyć, właściwe słowa przyjdą do właściwych ludzi; jesteś teraz przepływem, nowe energie przepłyną przez ciebie w inspiracji, w nowych pomysłach, w nowych kontaktach z innymi… magia, o której marzyłeś w swoim życiu, właśnie się zaczyna. Ciesz się tym!

  J: Wielkie dzięki, doceniam wszystkie twoje słowa. Czy mogę tylko zapytać, powiedziałeś mi ostatnio, że w tej chwili jest dużo zasłon dymnych i nie mam wierzyć we wszystko, co widzę / słyszę. Możesz to skomentować?

  O: Oczywiście i chętnie. Obecnie trwa wojna dezinformacyjna, są informacje w kolorze czerwonym, żółtym i pomarańczowym! Czerwony to kłamstwa, żółty to czysta prawda, a pomarańczowy to mieszanka obu. Trudno jest odróżnić jedno od drugiego, ponieważ czerwony czasami wygląda na pomarańczowy lub żółty, aby kontynuować naszą analogię.

  Najmądrzejszym osądem wszystkiego jest to, jak się czujesz w środku, ale jest taka ilość, tyle informacji bombardujących Cię w każdej chwili, z kanałów informacyjnych, telewizji, gazet, blogów, prawników, którzy są prawnikami i prawników, którzy nie są prawnikami … Trudno jest ci dalej wchodzić do środka, aby wczuć się w treść. Czasochłonne i męczące.

  Wkrótce prawda wyjdzie na jaw, a potem pojawi się klarowność, w międzyczasie pomocne może być nie osądzanie tego, co słyszysz. Jeszcze bardziej pomocne może być ograniczenie spożycia „informacji” w ogóle!

  Umieść swoją energię w tym, jak się czujesz, w kreatywność, w robienie rzeczy, które podnoszą na duchu, nawet jeśli tylko przez kilka minut dziennie. Wielu z was jest w tym czasie przeciążonych, prosi o pocieszenie, prosi o pokój, a my odpowiemy. Nie narzucamy ci niczego, nawet dobrych rzeczy!

  Pamiętaj żeby oddychać. W. Powoli. Trzy. Czasy. Dzień. Oddychasz światłem, wydychasz wszystko, co jest nieświeże i już ci nie pasuje.

  Poruszaj ciałem! Niech światło, którym oddychasz, przechodzi przez twoje ciało i rozluźnia je. Dziel się odrobiną drżenia z dziećmi, osobami starszymi, biednymi, nawet machanie palcami jest lepsze niż nic, ponieważ osadza światło w twoim ciele

  J: Dzięki, Ashian! Spróbuję, więcej zabawy mniej poważnej: proste i przyjemne. Woohoo!

  O: I Woohoo od nas do was wszystkich!

  © 2021 Jennifer Crokaert http://www.jennifercrokaert.com

  WYSŁANY DNIA3 STYCZNIA 2021 R
  Ashian: Expansion 2021
  wełna stalowa, ciemna, szpilka ogniotrwała
  Moi umiłowani bracia i siostry światła, gratuluje wam tak wspaniałego przejścia przez rok 2020. To był brutalny rok, który tak wielu z was wyrwał ze snu. Obudziłeś się! Skorzystałeś z okazji, aby spojrzeć świeżym okiem na wszystko, co wydawało ci się, że wiesz o życiu, i ponownie skoncentrować swoje życie i wartości.

  Są dwa tematy, nad którymi chciałbym się zastanowić przed nadchodzącym rokiem waszych obecnych czasów, mając nadzieję, że będą wam pomocne.

  Kreatywność i radość

  Pozostań w chwili obecnej! Jak często słyszałeś to powiedziane ?! W nadchodzącym roku Twoja kreatywność stanie się niezwykle ważna z kilku powodów. Po pierwsze, każda twórcza aktywność, w której jesteś pochłonięty, przenosi cię bezpośrednio do chwili obecnej. Nie tęsknisz już za przeszłością ani nie martwisz się o przyszłość. Jesteś w swoim rozszerzonym, wyższym wymiarze jaźni.

  Twoja kreatywność oferuje ci bezpośredni pomost do twojej wyższej świadomości, pozwalając ci bez wysiłku włączyć te wyższe wibracje do twojego umysłu, ciała i psychiki.

  Twoja kreatywność pozwala ci również uzyskać dostęp do twojej wyższej mądrości, otwierając nowe spostrzeżenia, nowe wizje, nowe wynalazki i ewolucje, które są poza zasięgiem racjonalnego umysłu.

  Kreatywność jest bramą do twojego Wniebowstąpionego Ja.

  Twoje Wniebowstąpione Ja jest zawsze obecne, zawsze w radości, zawsze w akceptacji tego, co jest. To cechy, które pomogą Ci poruszać się po 2021 roku z dużo większą łatwością i gracją.

  Ewolucja instytucjonalna

  Dla wielu wydaje się, że instytucje społeczne nadal funkcjonują tak, jak zawsze. To jest złudzenie. Są trzymane razem przez pajęczyny przestarzałych paradygmatów i rozpadają się.

  W nadchodzącym roku będziesz świadkiem bezprecedensowej zmiany swojej intuicji. Wszystkie muszą się zmienić, rozpaść i ponownie wyobrazić sobie (pamiętaj o swojej kreatywności!). Stare metody, wzorce i programowanie 3D są przestarzałe: będą i muszą zostać przeprojektowane w celu dostosowania do szybko wyłaniającej się świadomości 5D.

  Dla wielu szok wywołany tak wielką zmianą, kiedy mieli nadzieję na powrót do „normalności” w tym roku, będzie przytłaczający. Kluczem do wdzięcznego przejścia jest powrót do obecnego momentu akceptacji tego, co jest. Opór tylko utrudni ci ten proces, ponieważ postawi cię w opozycji do tego, co jest; sam proces się nie zatrzyma, nie może się zatrzymać.

  Powrót do swojej kreatywności pozwoli ci rozszerzyć swoją wyższą świadomość i pobrać wgląd, który jest dla ciebie bezcenny w twojej osobistej podróży i dla twojej świętej misji na tej planecie.

  Synteza

  Umiłowani bracia i siostry, poruszacie się, ewoluujecie i przekształcacie z niewyobrażalną szybkością. Promieniujesz niewiarygodnie, ale rozumiemy, że przeżywane doświadczenie ekspresji duszy nie zawsze jest jasne lub łatwo dostępne w formie fizycznej.

  Znajdujesz się na osi czasu przyspieszonego wznoszenia. Zmieniacie się szybko, a w tym roku tempo zmian nie ustanie.

  Nasza rada jest następująca: wróć do podstaw. Podążaj za swoją radością, zapewni ci ulgę i odpoczynek, gdy poczujesz się zmiażdżony zewnętrznym tempem zmian. Regularnie twórz przestrzeń i czas, aby być kreatywnym, to twoja bezpośrednia ścieżka do twojego Wniebowstąpionego Ja, zakotwiczenia w nowych pomysłach, nowych innowacjach, nowym Ty.

  Jak zawsze, jesteś kochany w każdej chwili Teraz i zawsze jesteśmy tu dla Ciebie, po prostu wzywaj nas.

  Uwaga: przepraszamy wszystkich, którzy subskrybowali i nie otrzymywali ostatnich aktualizacji, jest kilka problemów technicznych, nad którymi obecnie pracuję. Miejmy nadzieję, że wszystkie gremliny wkrótce odejdą!

  © 2021 Jennifer Crokaert http://www.jennifercrokaert.com

Wypowiedz się