Ostateczne rozwiązanie kwestii gojów

Gdy w marcu tego roku żydowska oligarchia finansowa rozpętała ogólnoświatowy cyrk kowidowy, większość rozsądnych ludzi uznała to za nieporozumienie!

Kierowani takim przekonaniem, tysiące lekarzy i naukowców opublikowało przeróżne raporty, artykuły i wystąpienia, w których dowodzili, że mamy do czynienia ze zwykłą grypą sezonową wywołaną przez jeden z ponad 200 wirusów grypy „grasujących” po świecie.

Wobec tej grypy należy zachowywać się dokładnie tak samo jak wobec każdej z gryp poprzednich, czyli leczyć ją znanymi metodami, bez wywoływania całego cyrku kowidowego.

W miarę upływu czasu, okazało się, że cyrk kowidowy zafundowany całemu światu nie wynika z barku wiedzy medycznej wśród rządzących, lecz jest starannie przemyślanym planem o oczywistym celu!

Zauważmy, że każdy element cyrku kowidowego, ma ten sam cel: spowodować katastrofę zdrowotną ludności na całym świecie.

Wszystkie obostrzenia „sanitarne” sprowadzają się do jednego:

wpędzić ludzi w choroby wynikające z izolacji społecznej, utraty miejsc pracy, niepewności jutra, zmuszenia ludzi do chodzenia w maskach które niezmieniane stale zatruwają organizmy ludzi ich własnymi wyziewami, zamknięcie dla pacjentów służby zdrowia pod pozorem walki z kowidem, itp., itd.

Cyrk kowidowy znakomicie spełnił swoje zadanie:

śmiertelność i w Polsce i na całym świecie rośnie, ludzie zaczynają masowo chorować z powodu obniżenia odporności immunologicznej i potężnego stresu, rośnie ilość zgonów z powodu zapaści służby zdrowia, gwałtownie rośnie zachorowalność na nerwice i inne choroby psychiczne.

Słowem: kondycja zdrowotna ludności świata gwałtownie się obniża, wystarczy kontynuować cyrk kowidowy a depopulacja dokona się sama!

Ale pomysłodawcy cyrku kowidowego mają wobec nas Ludzi dalej idące plany:

najpierw wpędzili nas w choroby, a gdy już uznali, że jesteśmy dostatecznie osłabieni fizycznie i psychiczne, chcą nas „wyszczepić”!

Ponieważ jak to zauważyłem powyżej każde działanie oligarchii finansowej wobec ludności świata jest podyktowane zamiarem zniszczenia zdrowia miliardom ludzi, więc trudno oczekiwać aby akcja „wyszczepienia” miała inny cel!

Jaki będzie skutek masowych szczepień przeprowadzonych na schorowanej i zestresowanej populacji ludzi?

Ogrom powikłań poszczepiennych, czego producenci szczepionek nawet nie ukrywają! Zauważmy, że umowy podpisywane przez rządy państw z firmami farmaceutycznymi na dostawy szczepionek, zawierają klauzule zwalniające producentów szczepionek z odpowiedzialności finansowej w przypadku powikłań poszczepiennych!

Również rządy większości państw na świecie, „umyły ręce” i ani myślą brać jakąkolwiek odpowiedzialność za powikłania poszczepienne!

Tym sposobem zostaliśmy wystawieni na żer mafii szczepionkowej, która robi z nami co tylko chce, zaś ich ostatecznym celem jest depopulacja, czyli wymordowanie większości ludzi na świecie, czego prominentni członkowie mafii nawet nie ukrywają!

Ponieważ mafia szczepionkowa (depopulacyjna) przechwyciła instytucje wymiaru sprawiedliwości oraz policję i wojsko w każdym państwie na świecie, więc obywatele państw zostali pozbawieni jakiejkolwiek własnej reprezentacji i jakiejkolwiek obrony!

W takiej sytuacji, jedyną realną szansą na przeżycie pozostaje sabotowanie każdej decyzji władz, które zmierzają do wpędzenia ludzi w choroby i śmierć.

Przypomnę, że z taką sytuacją już mieliśmy w historii do czynienia:

okupację hitlerowską przeżyli tylko ci żydzi, którzy nie wykonywali zarządzeń władz okupacyjnych. Ci którzy te zarządzenia wykonywali skończyli w piecach krematoryjnych!

Abyśmy nie skończyli podobnie, potrzebna jest oddolna akcja informacyjna ludzi świadomych celów cyrku kowidowego, wobec większości która tych celów nie dostrzega!

Aby mieć czyste sumienie, informujmy ludzi jaki los jest im szykowany!

Sabotować zarządzenia   władz, które nas Polaków nienawidzą i nami gardzą!   Na ten moment innej drogi samoobrony nie ma!

Anthony Ivanowitz

29.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

WYBRANE KOMENTARZE

Polacy nie mają własnego ośrodka medialnego ! to nasz Słabość !!!

Żeby oświecić przestraszonych Polaków to trzeba mieć jeden ogólnopolski ośrodek medialny który by wyjaśniał dzisiejszą sytuacje
w Polsce ! ‚instruował zachęcał do walki z międzynarodową mafią żydowską !

Na dziś to mamy przeciw sobie około 50 % przestraszonych którzy będą szli w ręka w rękę z żydowska mafia covidową !

[ mam na myśli taki polski Biełsat do Polaków w Polsce !! ]

Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach

ele 29.11.2020 12:53:04

„Ostateczne rozwiązanie kwesii gojów”

——————
Świrusowe restrykcje są tylko jednym z bardzo wielu elementów/sposobów depopulacji znienawidzonych ludzi stworzonych przez Boga – przez dzieci diabła.
Wniosek?
Nie da się uśmiercić miliardów ludzi w krótkim czasie – bez wynikłych z tego problemów. Dlatego proces ten rozciągnięto w czasie a depopulacja trwa na bardzo wiele sposobów. Jak wiele – uzmysławia choćby irracjonalny zakaz klapsa rozwydrzonemu dziecku, który też stanowi jeden z wielu trybików machiny depopulacyjnej.

demonkracja 29.11.2020 13:37:58

Wywiad dla zutuczonych umysłów

Postrzegających politykę wyłącznie jako stosunki między państwami
Wielokrotnie zwracałem już uwagę, że nie branie w czasie politycznych analiz podmiotów prywatnych pozbawia te analizy wszelkiej wartości merytorycznej.
https://youtu.be/MzCPqdIFUPQ

zadziwiony 29.11.2020 14:38:05

Autor 5*

___________________________________

tekst z 2012r.:

Odżydzenie polskiej polityki – najważniejsze zadanie – http://wps-neon24-pl.ne.3lab.info/post/123195,odzydzenie-polskiej-polityki-najwazniejszym-zadaniem

Rzeczpospolita 29.11.2020 14:42:02

Kwestia żydowska

Ten artykuł to covidowe kompendium logicznego myślenia.
Nie pominął Pan w nim również kwestii żydowskiej jakże trafnie zauważonej.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, ze dojście Hitlera do władzy
nie było dziełem przypadku ale rodzajem testu zorganizowanego i finansowanego między innymi przez ludzi, których brat, Bogu ducha winien Icek z Koziej Wólki, zapłacił najwyższą cenę; cenę za bierność lub współudział.
Mówią, ze historia kołem się toczy i chyba tak jest, gdy pomyśle sobie
o „kaszlakach” wystrojonych w maseczki i charakterystyczne „berety” na głowach, grasujących w lutym na wielu lotniskach.
Ale też myślę o Stefanie Kisielewskim „Kisielu”, o Julianie Tuwimie i innych
postaciach z tej bajki, których wszystkich nie sposób wymienić.
A my, nasze społeczeństwo nie idziemy dziś podobną drogą?
Czy w swej masie nie jesteśmy podobni?
Niewielu z nas zauważa, ze, choćby duchowe niewykonywanie zarządzeń władz chroni nas przed lekowym stresem i daje siłę oraz wolę przetrwania.
To trzeba zauważyć, ze opór jest zarzewiem płomienia
Tylko czy będziemy na tyle mądrzy, by odróżnić buntowników od zawodowych, doświadczonych piromanów ze straży pożarnej, skutecznie gaszących płomień w zamian za nieustającą prewencję wobec nas.

Andrzej Obserwator 29.11.2020 14:53:02

Dr Paweł Basiukiewicz kardiolog, kierownik odziału covidowego

https://www.youtube.com/watch?v=eRI7NC4a4-w&feature=emb_logo

Rzeczpospolita 29.11.2020 17:32:02

@Andrzej Obserwator 14:53:02

Ale jaja!
W sensie prawnym zniesiono obowiązek noszenia masek. Przynajmniej w interpretacji tego prawnika.
https://youtu.be/cDYleMf4yM0

zadziwiony 29.11.2020 17:41:38

@ Autor, All

„Zauważmy, że każdy element cyrku kowidowego, ma ten sam cel: spowodować katastrofę zdrowotną ludności na całym świecie.”

Jasiek 29.11.2020 19:11:04

@ele 12:53:04

–ależ mamy !!! polskie ośrodki medialne , AMBONY KOŚCIELNE , RADIO MA RYJA . Jedno kazanie w Niedzielę , jeden program w Radio, i Polacy OŚWIECENI.

ninanonimowa 30.11.2020 05:03:28

Do @ninanonimowa 05:03:28

Za PRL to były kościelne ośrodki medialne ! dziś to tylko żydowska narracja ! papież żyd i lewak to co możemy wymagać ?

tylko koni tylko koni żal !jak to śpiewała Maryla Rodowicz .

ele 30.11.2020 07:19:27

Opublikowano za: https://anthony.neon24.pl/post/159091,ostateczne-rozwiazanie-kwestii-gojow

Comments

 1. krnabrny1 says:

  …i jak tam kochani? „Makówki” Was bolą?:-)
  Dzisiaj poszła pierwsza większa zmarszczka fali energetycznej przewidzianej na grudzień, jest sobota wieczór, właśnie się skończyło:-)

 2. krnabrny1 says:

  Wygląda na to, że wydarzyło się coś poważnego, coś się „przewaliło”.
  Traktujcie to tylko jako moją opinię, ale z tego co widzę to Pan Trump wygra wybory bez rozpisywania nowych. Ponadto widzę wygaszanie narracji COVID, oznacza to ,że ktoś zrezygnował z tej opcji. Agencje powoli zmieniają front.

  Z tego co widzę wprowadzą jakieś szczepionki, ale szczepienie będzie dobrowolne. Raczej nie usłyszycie zbyt wiele rządowych nakazów tej sferze. Co do maseczek, w Polsce jesteśmy na etapie „nikt nic nie wie”. Ostatnia ustawa w tej kwestii ma feler bo nie wstawiono kar, opisywałem to niedawno. Najprawdopodobniej nowa po prostu nie powstanie już.

  To co napisałem to tylko początek. Wydaje się że zmieniło się naprawdę coś dużego, ale nie orientuję się jeszcze dokładnie co.

  • alru says:

   Brzmi obiecująco i nawet powiało optymizmem, ale nasuwają mi się dwa pytania:
   1. Czy rezygnują, bo tracą impet i moc i teraz już będzie szło ku lepszemu?
   2. Czy rezygnują bo mają alternatywę i coś wprowadzą jak to Pan mówi tylnymi drzwiami żebyśmy się nie zorientowali.
   Osobiście próbuje wierzyć, że jesteśmy w czasie wielkich przemian i najgorsze już za nami- tyle SERCE. Gorzej ROZUM, bo ten patrząc na wszystko racjonalniej obawia się że szykują nam coś wielkiego.

   • krnabrny1 says:

    Droga Arlu, te pytania wymagają choćby minimalnego opisu naszej rzeczywistości.

    Słyszałaś zapewne o bańkach giełdowych w których od dawna kochają się Amerykanie?
    Polega to na tym że pewna grupa ludzi dysponująca funduszami daje pewien impuls do zakupu danych akcji. Impuls to po prostu kupowanie tych akcji w umówionym czasie.

    Później Ci ludzie przerywają zakupy i czekają aż inni ludzie zaczną kupować te same akcje w nadziei zysku.

    Tym oto sposobem rozkręca się zakupy, a ludzie przestają patrzeć na rzeczywistą kondycję firmy której akcje kupują, nakręca się spirala zakupowa. Kiedy Ci którzy zaczęli dmuchanie bańki zauważą ,że cena wyżej nie wzrośnie sprzedają swoje zakupione na początku akcje za wiele większą wartość niż ją kupili, tak właśnie działają BAŃKI zwane inaczej SPEKULACJĄ.

    Tak samo działa bańka covid. Bo jest to tak naprawdę niezwykle rozdmuchana sprawa która przynosiła korzyści wielu ludziom na świecie którzy mieli rozmaite zamiary związane z nią.

    To co do tej pory napisałem to oczywistości, chociaż ktoś może nie wiedzieć tego. Teraz jednak dochodzimy do podstaw funkcjonowania takich fenomenów.

    Trzeba Ci wiedzieć ,że WSZELKIE LUDZKIE DZIAŁANA NA TYM ŚWIECIE MAJĄ SWOJE ZASILANIE!

    Zasilanie, to nic innego jak ENERGIA. Energia jest tak naprawdę jedna, ale ma ona swoje charakterystyczne cechy zależące od zakresu obejmującego takie pojęcia jak amplituda, częstotliwość, modulacja.
    Ta JEDNA ENERGIA, ma po prostu olbrzymie spektrum częstotliwości.

    My na Ziemi czujemy te częstotliwości i często wycinki tych częstotliwości które uda nam się rozróżnić nazywamy na swój sposób.
    Stosujemy tutaj takie nazwy jak: MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, POŻĄDANIE, ALTRUIZM, ZEMSTA….. i wiele wiele innych.

    Wszystkie te słowa są niczym innym jak OKREŚLENIEM DANEJ CZĘSTOTLIWOŚCI I NADANIE JEJ NAZWY DLA ROZPOZNANIA.

    Idąc dalej, wszelkie dzieła ludzkie na Ziemi mają właśnie takie zasilania, które jednak różnią się między sobą zakresem, choć tak naprawdę są jednym.

    Wracając teraz do tematu. Jeśli bańka COVID miała dla przykładu ZASILANIE zwane u nas POŻĄDANIEM, to odcięcie tej częstotliwości spowoduje UPADEK WSZELKICH DZIEŁ DO KTÓRYCH STWORZENIA TA CZĘSTOTLIWOŚĆ ZOSTAŁA UŻYTA!

    Napisałem, że stało się coś dużego ponieważ wygląda na to że SAMA CZĘSTOTLIWOŚĆ właśnie, dzieł ludzkich o których tutaj mówimy została odcięta.

    To oczywiście podpis gości z nieba. Oni właśnie w ten sposób działają w naszym świecie starając się zapobiec naszej autodestrukcji.
    Te istoty nie bawią się przy takich sprawach w detale. Jeśli widzą że dzieła ludzkie służące zniszczeniu ludzi zbudowane są na podstawach częstotliwości „X”, to ta częstotliwość po prostu zostaje odcięta, a dokładnie jej dopływ do planety Ziemia.

    Jest to odgórne działanie, wyłącza się zatem wszystko i jednocześnie, co miało w swej podstawie ZASILANIE CZĘSTOTLIWOŚCIĄ „X”

    Mam nadzieję że zrozumiale to napisałem bo sprawa jest trudna do uświadomienia sobie kto nigdy w ten sposób tego jeszcze nie odbierał, a cała sprawa to długi artykuł.:-)

 3. krnabrny1 says:

  Tak, już więcej widać. Zatem sprawa wygląda tak że bańka covid PĘKŁA.
  Straciła zasilanie. Podobie zasilanie utracił Pan Biden i Spółka. To się jeszcze będzie toczyć siłą kinetyczną, jak rozpędzony samochód ,któremu zgasł silnik, ale generalnie nic ponad to.

  Ciekawie widzę relacje Polski z Rosją.
  Nie wiem czy wiecie ale w Moskwie w 2012 roku odbył się festiwal orkiestr wojskowych na którym była i polska orkiestra.

  Polecam to zobaczyć uważnie bo wiele mówi ten pokaz. Zwracam uwagę na nietypowy jak na orkiestrę wojskową dobór repertuaru, oraz na ARANŻACJĘ,
  zwróćcie uwagę co oni robią gdy zaczynają grać Kalinkę:-)))

  https://m.youtube.com/watch?v=JW58wcU1qrE

  W każdym razie teraz jeszcze będzie jakiś czas ciężko, popłynie trudna prawda, ale wiosnę powitacie w lepszych nastrojach, tak to widzę:-)))

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj dość przekonująco Pan Stankov opowiada o swoich odczuciach w kwestii Ameryki i co dalej.

  http://www.stankovuniversallaw.com/2020/12/the-irony-of-destiny/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:
  Ironia przeznaczenia
  autor: GEORGI STANKOV wysłany 6 GRUDNIA 2020 R

  Georgi Alexandrov Stankov, 6 grudnia 2020

  Od wielu dziesięcioleci żyjemy w surrealistycznym świecie, w którym my, wojownicy światła pierwszej i ostatniej godziny, jedyni ludzie, którzy naprawdę wiedzą, co dzieje się na tej planecie, zostaliśmy osieroconymi Robinsonem Crusoes na marginesie społeczeństwa, wykluczonymi, wyśmiewanymi i zniesławione dla naszych rozszerzonych, wyższych transcendentalnych idei przez masy niewidomych więźniów obecnego zakładu dla obłąkanych inkarnacji zwanego Ziemią.

  Odrzucenie pochodzi od rodziny, od naszych najlepszych i niezbyt dobrych przyjaciół i znajomych, na poziomie społecznym, zwłaszcza jeśli ktoś ma „śmiałość”, jak autor, do publikowania i popularyzowania swoich duchowych idei w Internecie, a nawet próbowania konstruktywny dialog z niektórymi ignorantami, ślepymi, agnostycznymi alternatywnymi myślicielami, których uważamy za potencjalnych kandydatów do naszego oświecenia – dokładnie tego, co wcieliliśmy na tej toksycznej planecie z najwyższych wymiarów tego multiwersu, gdzie jesteśmy nieograniczonymi bogami-stwórcami i pamiętajmy że w przeciwieństwie do ludzkich zombie, które przyszliśmy uratować.

  Jest to największa ofiara, jaką wysoko rozwinięta dusza może dokonać z czystej miłości.

  Ciemne, chore ciało populacji ludzkiej chciało odrzucić kilka zdrowych komórek wojowników światła jako ciała obce, aby zachować stan chorobowy jako jedyny normalny stan życia. Nie trzeba dodawać, że było to sprzeczne z boskim planem na Czas Końca – wznieść ludzkość i jej małą planetę do piątego wymiaru i ostatecznie uzdrowić te chore wcielone istoty ludzkie.

  Dlatego konfrontacja była nieunikniona…

  Niestety, w momencie, w którym naprawdę obudziliśmy się po katharsis naszej indywidualnej duszy , po zejściu naszej duszy do naszych ciał, ponieważ stanie się to również na szeroką skalę podczas globalnej zmiany końca tego roku , zdecydowaliśmy, że musimy przekonać wszystkich innych. ludzie, aby także otworzyli oczy na naszą nową, jasną perspektywę. W jakiś sposób uwierzyliśmy, że potrzebujemy ich aprobaty dla nowego świata, który chcieliśmy stworzyć dla siebie… a także dla nich. W ten sposób zaniedbaliśmy fakt, że mamy aprobatę na poziomie duszy wszystkich uczestników obecnego iluzorycznego dramatu, a zatem nie potrzebujemy ich zgody na poziomie umysłu ego tych uśpionych.

  Jak wszyscy możecie świadczyć, skutki były katastrofalne. Podczas gdy w przeszłości byliśmy ledwo tolerowani przez nasze środowisko z powodu naszej wyjątkowości energetycznej jako nasion gwiazd, teraz stanęliśmy w obliczu powszechnego odrzucenia i jawnej nienawiści. Im bardziej staraliśmy się przekonać drzemiących, tym gorzej. Był to najszybszy sposób, aby zaatakować lub nawet zagrozić naszemu życiu osobistemu i ograniczyć naszą misję. Czemu?

  Ponieważ kiedy przeszliśmy przez katharsis naszej duszy i zaczęliśmy podnosić nasze częstotliwości, automatycznie zostawiliśmy tę ciemną, zgodną rzeczywistość za sobą i nie byliśmy już od niej zależni. Staliśmy się nowymi istotami ludzkimi i mogliśmy teraz tworzyć w suwerenny sposób naszą nową rzeczywistość, która odzwierciedla ten nowy stan istnienia. Po zmianie stanie się to jeszcze bardziej widoczne.

  Każda zmiana pochodzi z wnętrza. Właśnie z tego powodu zmiana innych na lepsze jest energetycznie niemożliwa, tylko dlatego, że widzieliście prawdę i zrozumieliście, że inni żyją w iluzji i dlatego musicie ich odkupić. Najpierw muszą zmienić się od wewnątrz, zanim będą mogły dobrowolnie dołączyć do ciebie w twoim pełnym światła śnie.

  Dlatego absolutnie bezcelowe jest przekonywanie ślepych, zamkniętych, nisko wibrujących wcielonych ludzkich osobowości o zaletach twojego rozszerzonego, transcendentalnego światopoglądu. Robisz to tylko dlatego, że nie pokonałeś jeszcze w pełni swoich lęków i nie jesteś w stanie podążać swoją ścieżką ewolucji duszy całkowicie samotnie, bez konieczności uzyskania aprobaty lub udziału innych, aby poczuć się bezpieczniej.

  Jest to również źródło strachu w syndromie guru, który jest tak popularny wśród nowych ludzi i nikt nie uosabia go tak doskonale jak Kira Raa , podczas gdy coraz mniej entuzjastycznie wspierany przez jej towarzysza Śri Ram Kaa , samozwańczego nauczyciela mądrości (zobacz tutaj ).

  Każda forma duchowości jest sprawą całkowicie osobistą i zanim użyjesz tego argumentu przeciwko mnie, zapewniam cię, że nigdy nie propagowałem swojej osobistej duchowości ani nie szukałem naśladowców, a moim celem jest jedynie wprowadzenie Uniwersalnego Prawa i jego nowej Teorii Nauki. i Gnoza dla ludzkości, ponieważ jest to mądrość transpersonalna, którą wszyscy ludzie muszą zdobyć, jeśli chcą się rozwijać i wznosić.

  Ta teoria jest całkowicie niezależna od mojej osobowości, ponieważ jest obiektywnie prawdziwa, a jej ważność i sukces nie mają nic wspólnego z moją codzienną misją duchową i energetyczną jako kapitana PAT i Boga Logosu. To jest kardynalna różnica między nową teorią UL a licznymi, nieistotnymi naukami New Age, które raczej wprowadzają więcej zamieszania wśród wyznawców niż promują przejrzystość Boskiego Umysłu i naukową prawdę o potrójnym płomieniu życia duszy.

  Oczywiście, każda samotna ścieżka duchowej ewolucji wymaga przede wszystkim odrzucenia wszelkich form życia społecznego, które zostały stworzone przez wszystkie istoty wokół was w tym momencie iw przeszłości, a zatem są wyrazem ich niskiego poziomu. wibrująca, przerażająca, a zatem mroczna natura. Nie jest możliwe obudzenie drzemiących, przerażonych ludzi, o ile są oni w pełni osadzeni w swoich społecznych strukturach strachu, ponieważ czują się tam dobrze, nawet jeśli muszą dużo walczyć w swoim społeczeństwie niedostatku, aby przetrwać. Właśnie dlatego dywan należy wyciągnąć spod stóp wszystkich ludzi podczas nadchodzącej globalnej zmiany, aby mogli zacząć ewoluować.

  W początkowej fazie naszego przebudzenia nie zdawaliśmy sobie jeszcze sprawy, że możemy jedynie przekonać resztę ludzkości o zaletach naszej wersji wniebowstąpionej Gai, tworząc tę ​​wersję dla siebie bez wstępnej zgody, a nawet udziału innych. Nadejdzie czas, kiedy oni również otworzą oczy pod przewodnictwem swoich dusz i w końcu zobaczą nagle piękno naszego stworzenia. Tak się stanie po zmianie do końca tego roku.

  Dlatego nie ma sensu wchodzić w niekończące się, bezowocne dyskusje z ciemną frakcją ludzkości, aby najpierw uświadomić im własną ciemność, a następnie obdarzyć ich jaśniejszymi perspektywami życia opartymi na waszej kosmicznej prawdzie.

  To jest dokładnie miejsce, w którym prezydent i wszyscy jego ludzie stoją teraz i nie dostają tego, jednak na znacznie bardziej podstawowym poziomie.

  Równolegle do szybkości ich przebudzenia, osoby te zaczynają coraz mniej rozumieć, co kieruje mentalnością ciemnej frakcji amerykańskiego społeczeństwa, która świadomie sfałszowała wybory i zniszczyła republikę w ich oczach. Wcześniej czuli się bardzo dobrze z tymi ludźmi, a nawet uważali ich za przyjaciół.

  Wszyscy alt-myśliciele należący do tej ścieżki życia, tacy jak Steve Bannon & Co, znajdują się obecnie w tej samej sytuacji, w której staliśmy, kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy się budzić i chcieli zabrać ze sobą resztę ludzkości tylko po to, aby pogłębić energetyczną przepaść między nami i oni. Podobnie jak my, lata i dekady temu, nowo przebudzeni ludzie nadal nie rozumieją mechanizmów energetycznych, które obecnie zmieniają ludzkość nie do poznania i wierzą w pusty prozelityzm polityczny i ratowanie republiki. Ta sama republika, która zawsze była lochami dla wszystkich ludzi, więc najgłupszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest rozpoczęcie wyzwolenia w duchu, wzmacniając ściany swojego lochu.

  Nawet bohaterstwo nagle odgrywa dużą rolę – Amerykanie to naród bohaterów ?! Że się nie śmieję. Gdzie byli bohaterowie, którzy sprzeciwiali się licznym wojnom zbrodniczym Imperium Zła? Wciąż nigdzie ich nie widać po tym, jak ruch anty-wietnamski wygasł bez żadnych rezultatów.

  Kiedy obserwuje się bieżące dyskusje w amerykańskich alternatywnych mediach, od razu można odnieść wrażenie, jakby liczba amerykańskich bohaterów rosła wykładniczo wraz z szybkością, z jaką obecnie rozpada się Imperium Zła. Przypomina mi to liczbę uczestników francuskiego ruchu oporu, która systematycznie rosła każdego roku po zakończeniu drugiej wojny światowej, w ten sposób przeciwstawiając się wszelkim prawom biologii. Tę anomalię przewyższyła jedynie duża liczba nazistowskich kolaborantów w reżimie Vichy, która natychmiast asymptotycznie spadła do zera po drugiej wojnie światowej.

  Nowo budzące się masy nie zdają sobie jeszcze sprawy, że mroczni wrogowie ich fikcyjnej republiki, którzy sfałszowali ostatnie wybory (chociaż wszystkie wybory w USA zawsze były sfałszowane), żyją w odwiecznym buncie umysłu ego przeciwko wiodącej roli duszę, ponieważ oni również nie uznali jeszcze wszechobecności, wszechwiedzy i wszechmocy swoich dusz. Psychologicznie agnostycy amerykańscy patrioci niewiele różnią się od mrocznej kliki rządzącej głębokiego państwa i przez bardzo długi czas szczęśliwie mieszali się ze swoimi obecnymi przeciwnikami.

  Obecnie jesteśmy świadkami rozdzielenia się dwóch światów:

  1.Ciemna frakcja ludzkości, która kontroluje wszystkie instytucje państwowe, znane również jako głębokie państwo i ma wielu marionetek wśród lewicowych mas, których deklarowanym celem jest całkowity ucisk reszty populacji ludzkiej i ustanowienie NWO. Ci wykolejeni ludzie nie wiedzą, że był to plan złych istot pozaziemskich z imperium Oriona / gadów, których celem zawsze było zapobieżenie wniebowstąpieniu Gai i ludzkości, o których wiedzieli od samego początku, kiedy zaczęli zniewalać ludność ziemi. Ich mroczni ludzcy słudzy po prostu podążali za tymi złowrogimi planami gadów, nie kwestionując ich, ponieważ wierzyli, że przyniesie im to korzyści i nie mieli pojęcia, że ​​jest to najszybsza droga do zatracenia ich dusz.

  Ci ludzie, przede wszystkim elita, żyją w ciągłym wywyższaniu. Z psychologicznego punktu widzenia kierują nimi patologiczny syndrom upadłych aniołów, podobny do boga . To jest kluczowa cecha psychologiczna, która sprawia, że ​​szukają pełnej dominacji i kontroli nad wszystkimi innymi wcielonymi istotami ludzkimi na tej planecie. To jest siła napędowa NWO, którą chcą zainstalować z fałszywymi epidemiami i sfałszowanymi wyborami w tych rosnących ramach czasowych.

  Te ciemne były jednak znacznie bardziej bezwzględne na niższych liniach czasu, gdzie globalna wojna nuklearna była preferowanym środkiem z ich arsenału całkowitego zniszczenia ludzi. Widzieliśmy to podczas naszej bilokacji do takich linii czasu całkowitego zniszczenia i opisywaliśmy przy wielu okazjach. Wszakże pierwsze wniebowstąpienie planetarne nastąpiło prawie 7 lat temu i od tego czasu aktywnie oddzielamy niższe linie czasu zniszczenia zgodnie z zasadą wielostopniowego napędu rakietowego .

  2. Druga, szybko rosnąca grupa składa się ze wszystkich alternatywnych myślicieli, którzy są na czele powoli budzącego się behemota – rosnącej większości obecnej populacji ludzkiej (dla jasności wykluczam z tej dyskusji kilku lekkich wojowników). Frakcja ta po raz pierwszy w toczącym się obecnie dramacie wokół sfałszowanych wyborów przyjęła rolę opozycji moralnej w USA przeciwko sieci kłamstw, oszustw i skandalicznych zbrodni przeciwko woli ludu, które ta pierwsza ustanowiła. na tej ziemi poprzez opresyjny system polityczny, fałszywy MSM i skorumpowany nieefektywny system prawny, będący przeciwieństwem prawdziwej sprawiedliwości, jak wszyscy ludzie postrzegają ją intuicyjnie, kiedy pozwalają swoim duszom kierować sobą.

  Paradoksalna sytuacja w USA polega na tym, że po raz pierwszy ta frakcja prawdy przejęła częściową kontrolę nad starą polityczną matrycą kłamstw i oszustw przez prezydenta i wszystkich jego ludzi, których w rzeczywistości jest niewielu. A najwierniejsi, jak generał Flynn i Steve Bannon, Trump strzelał pod złym wpływem, ponieważ sam nie ma żadnych przekonań i nie przestrzega prawdziwych zasad moralnych i etycznych. W ten sposób znacznie się osłabił w WH, w rzekomym centrum władzy, zyskując jednocześnie szerokie poparcie w całym kraju.

  Obecne sfałszowane wybory ciemnej frakcji, o których wiedział z góry, ale nie mógł temu zapobiec, ponieważ był tak słaby jako władza wykonawcza, mają na celu wyeliminowanie tej anomalii w ich ugruntowanej od dawna dominacji politycznej i przywrócenie starego sfałszowanego porządku to gwarantuje ich elitarną pozycję. Wystarczy sprawdzić wszystkie dinozaury, Biden, „prezydent elekt”, już zgromadził się wokół niego w swojej nowej administracji, która nigdy nie będzie miała szansy na rozpoczęcie funkcjonowania…

  W rzeczywistości dwie frakcje populacji ludzkiej w USA i domyślnie w pozostałej części świata zawsze były nie do pogodzenia – są jak woda i olej, których nie można mieszać. Obecnie budząca się frakcja ludzi wokół prezydenta określa siebie jako „patriotów walczących z globalistami”. Do tej pory wierzyli, że trzymając się tych nieudolnych politycznie etykiet jako roboczej hipotezy, mogą przekształcić społeczeństwo, przyjmując bezkrytycznie stary skorumpowany i opresyjny system państwa narodowego, w tym wszystkie zgniłe trzyliterowe tajne służby (20 0r liczba), i skonfliktowany system nie-sprawiedliwości i współpracują z chciwymi skorumpowanymi nieetycznymi politykami z obu stron w dysfunkcyjnym ustawodawstwie.

  Źle ocenili fakt, że ta wszechprzenikająca się mroczna matryca polityczna głębokiego państwa została celowo ustanowiona przez ich złych przeciwników, aby zapobiec takim reformistycznym próbom, i wierzyli, że wystarczy mieć nieszczęsnego prezydenta na szczycie tej piramidy fałszywej władzy, aby bezpiecznie sobie pozwolić. w zdradzieckim złudzeniu chwilowej kontroli sytuacji politycznej i wygrania bitwy o republikę.

  Obie partie używały w swojej wojnie propagandowej tych samych fałszywych pustych haseł z przeszłości, obiecując ocalenie narodu, głównie kosztem reszty świata. Nie muszę ich tutaj wszystkich wymieniać, ponieważ media są ich pełne. W ten sposób spowodowali jeszcze większe zniszczenia w domu i spustoszenie w pozostałej części świata.

  Oczywiście Trump natychmiast stał się głównym celem wszystkich podstępnych ataków przegrywającej mrocznej frakcji w ich próbie odzyskania władzy – Russiagate, oszczerstwo postaci, oskarżenie, jak to nazywasz…

  Taka jest sytuacja polityczna, której jesteśmy świadkami, odkąd Trump został prezydentem 4 lata temu. Obecnie osiąga punkt kulminacyjny wściekłej konfrontacji, zanim ten węzeł gordyjski zostanie rozwiązany przez nadchodzące globalne przesunięcie.

  Teraz po raz pierwszy jesteśmy świadkami całkowitego odwrócenia obrazu społecznego, w którym establishment, prezydent USA i wszyscy ludzie prezydenta, wspierani przez ogromną większość populacji, która doświadczyła na własnej skórze obecnego oszustwa wyborczego i złożyli zeznania w tysiącach są potępiani przez MSM jako konspiracy i cenzurowani przez duże firmy technologiczne w mediach społecznościowych, gdy próbują ujawnić fakty. Zaprzeczanie masowemu fałszerstwu wyborczemu w USA jest przeprowadzane przez wszystkie fałszywe media głębokiego państwa i wspierane przez skorumpowanych polityków obu partii, zwłaszcza przez wielu zdradzieckich senatorów i kongresmenów GOP, w tym prokuratora generalnego Trumpa Williama Barra, który teraz oficjalnie oświadcza, że ​​nie ma dowodów na to, że wybory zostały sfałszowane, podczas gdy piętrzą się one wysoko do nieba.

  Jest to deklarowana taktyka wszystkich oszustów, aby przeczekać to wielkie kłamstwo i kręcić kciukami, aż ich starcze kandydat na kleptokratę Biden przejmie prezydenturę, tylko po to, aby natychmiast zrezygnować i utorować drogę NWO, jak sam ten idiota przyznał w niedawnym wywiadzie . Jednak tak się nie stanie…

  Już przed wyborami przewidziałem , że będzie sfałszowany na wielką skalę i nie pozostanie ukryty przed opinią publiczną. Teraz większość obywateli amerykańskich i wielu ludzi za granicą, którzy oglądają tę amerykańską tragedię, zaczyna doświadczać tego, z czym mieliśmy do czynienia przez całe nasze życie. W wyniku otwarcia ich czakr, na pierwszym miejscu potrójnego płomienia życia duszy , który w pełni zakwitnie podczas globalnej zmiany 21 grudnia, po raz pierwszy zaczynają dostrzegać prawdę i są zniesmaczeni zachowanie ciemnej frakcji ludzkości jak nigdy dotąd.

  Jednocześnie ciemna frakcja ludzkości reprezentowana przez fałszywy MSM, głębokie establishmenty państwowe, skorumpowany wymiar sprawiedliwości i lewicowi marionetki z obozu demokratycznego nie widzą żadnego oszustwa, przestępstwa, a nawet zdrady stanu według obecnego norm prawnych, bo po prostu nie chcą tego widzieć . Nie jest to częścią ich mentalności, ponieważ nie będą się wznosić i będą musieli kontynuować badanie swoich karmicznych kłamstw i zdradzieckich zbrodni w wielu strasznych inkarnacjach na niższych liniach czasu 3D, dopóki w końcu nie nauczą się swoich lekcji i nie uznają prawdy o duszy.

  Obecnie chcą tylko odzyskać utraconą moc i nic innego się dla nich nie liczy, nawet kosztem amputacji mózgu i okaleczenia wzroku. Ich dążenie do władzy jest tak patologiczne, że nawet „sprzedadzą matkę”, cytując bułgarskie powiedzenie, aby osiągnąć swoje haniebne cele, napędzane przez olbrzymie lęki.

  Witamy w najdziwniejszym okresie czasu końcowego, który osiągnie szczyt wraz z nadchodzącą globalną zmianą.

  W toczących się obecnie bitwach politycznych w USA jesteśmy świadkami tego samego socjologicznego i psychologicznego fenomenu, przez który wszyscy przeszliśmy i wiele wycierpieliśmy, zanim nauczyliśmy się naszych duchowych lekcji: nie można przekonać żadnego mrocznego człowieka, całkowicie uwikłanego w swoje karmiczne zło zebrane w wielu inkarnacje piękna swojej prawdy, które zdobyliście po otwarciu wszystkich czakr i dostatecznym podniesieniu osobistych wibracji, aby móc dostrzec tę wyższą wymiarową prawdę Wszechmogącego.

  Cała prawda jest wielowymiarowa, tak jak cała ciemność jest zjawiskiem 3D o niskiej częstotliwości, polegającym na całkowitym zniekształceniu prawdy kosmicznej. Te dwa energetyczne zjawiska są całkowicie niekompatybilne i nie mogą współistnieć, ponieważ zawsze tworzą stan totalnej destrukcyjnej interferencji. Dlatego nie ma możliwości, aby te dwie grupy ludzi przenikały się na poziomie społecznym i wymieniały wykształcone opinie w cywilizowany sposób. To właśnie obserwujemy teraz w USA wokół oszustw wyborczych. Nie ma już możliwości dialogu, a jedynie oddzielenie dwóch światów – wznoszącego się od zstępującego, gdy zmiana nastąpi 21 grudnia.

  To właśnie teraz w bolesny sposób uświadamiają sobie Rudy i jego prawnicy, bez względu na to, ile szczerych wysiłków podejmują, aby przedstawić fakty i ujawnić oczywistą prawdę lub pokazać, jak głęboko są rozgniewani lekkomyślnym zachowaniem przeciwników.

  Dlatego Trump i wszyscy ludzie jego prezydenta nie zdołają przekonać żadnego sędziego do zbadania oszustwa wyborczego ani żadnego skorumpowanego polityka, aby wypełnił swój obowiązek jako członka ustawodawczego i ogłosił te wybory fałszywymi i odwróciło wyniki – dać skradzione zwycięstwo Biden do Trumpa.

  Daremnym wysiłkiem jest również zmiana nastawienia prezydentów z fałszywego MSM i przekonanie ich do uznania przytłaczających faktów masowych oszustw w terenie, które teraz podsycają oburzenie amerykańskiej populacji do bezprecedensowego poziomu i przygotowują ich na nadchodzące zmiana na poziomie emocjonalnym.

  Stany Zjednoczone to hubka, która może eksplodować w każdej chwili, punktualnie wraz z globalną przemianą, ponieważ teraz wszystkie zgniłe instytucje głębokiego państwa upadają, a republiki nie można uratować. Nigdy nie miał być zbawiony, ponieważ kiedy nadejdzie zmiana, pierwszą rzeczą, jaką zrobimy jako wniebowstąpieni mistrzowie i nowi duchowi przywódcy ludzkości, jest wyeliminowanie państwa narodowego jako źródła największego zła na tej planecie.

  Wtedy może się rozpocząć prawdziwe wyzwolenie ludzkości.

 5. adamd says:

  quote; … „kiedy nadejdzie zmiana, pierwszą rzeczą, jaką zrobimy jako wniebowstąpieni mistrzowie i nowi duchowi przywódcy ludzkości, jest wyeliminowanie państwa narodowego jako źródła największego zła na tej planecie.”
  ————————-
  Strach się bać?!
  https://www.youtube.com/watch?v=lRDqKZq47ME

  • krnabrny1 says:

   Panie Adamie drogi, rozumiem Pański niepokój, ten człowiek pisał o tym wcześniej a tutaj dał jedynie zdawkowe zdania, które mogą przestraszyć.

   O co mu chodzi?
   Jemu chodzi o podział ADMINISTRACYJNY świata, on zdaje sobie sprawę ,że ten podział jest sztuczny i niepraktyczny dla ludzi, a służy jedynie tym, którzy ADMINISTRUJĄ tym światem.

   On wie, że od pradziejów nie jeden amator wrażeń, dyktator, zajmował się nowym podziałem świata: ADMINISTRACYJNYM. Najpierw wodząc palcem po mapie, a potem wysyłając armię lub groźby i podarki:-)

   Wreszcie zastanawiając się głębiej, każdy zrozumie, że sławetne powiedzenie DZIEL i RZĄDŹ opiera się właśnie na PODZIALE ADMINISTRACYJNYM, bez niego ta zasada nie może istnieć, bo nie będzie co dzielić!:-)

   Co zostanie?

   Zostaną Słowianie. Lechici, Polanie, Murzyni itp., każdy sam zdecyduje. Znów staną się powszechne pojęcia typu „Chłop na zagrodzie równy wojewodzie” albo angielskie „My home is my castle”. Dlatego, że ludzie będą tak pojmować podziały, po prostu ktoś będzie miał dom i każdy będzie wiedział, że to jego dom.

   Zatoczymy gigantyczne koło historii ,które się zamknie. Koło, piszę, ponieważ to nic nowego, na ziemiach obecnie zwanych Polska taki system istniał wieki temu, był doskonały i dlatego tak trudno było nas ugryźć, a jak już to się udało, wielu chciało nas zniszczyć. To co będzie , będzie przypominało bardzo czasy kiedy Polska nie była objęta administracją wyższych rzędów, były u nas rozmaite formy sprawowania władzy, zwykle odmienne w różnych miejscach choć jednocześnie do siebie podobne.

   To zdecydowanie podstawowa kwestia która na dodatek zapobiegnie nadmiernej koncentracji władzy i mocy w jednych rękach, ponieważ nie będzie „nadrzędnego systemu władzy”.

   Celem drugorzędnym tego będzie przypomnienie wszystkim że:
   NIE JESTEŚMY KONSUMENTAMI
   NIE JESTEŚMY OBYWATELAMI
   NIE JESTEŚMY NARODOWCAMI

   WSZYSCY JESTEŚMY PRZEDE WSZYSTKIM LUDŹMI!:-)

Wypowiedz się