DLACZEGO I PRZEZ KOGO ZOSTAŁ ZABITY DIEGO MARADONA WIELKA GWIAZDA PIŁKI NOŻNEJ ?!


Diego Armando Maradona był –
ZDECYDOWANIE – najbardziej znanym
na świecie orędownikiem Palestyńczyków w
2020
roku, od czasu, gdy Lady Diana,
księżna Walii, została zamordowana
w paryskim szpitalu 31 sierpnia 1997 r.Zabójstwo pod fałszywą  flagą! Czy legendarna
gwiazda piłki nożnej Diego Maradona właśnie została zabita przez brytyjskich lub izraelskich syjonistów?

Przedstawione przez historyków rewizjonistów na rzecz pokoju światowego
SOTN Exclusive

Piszemy to exposé z ciężkim sercem.

Nagłe odejście Diego Armando Maradony zszokowało Argentynę.

Jego zaskakująca śmierć całkowicie zaskoczyła świat piłki nożnej / piłki nożnej, jak żaden inny w historii tego sportu.

Jest ku temu bardzo dobry powód.

Diego Maradona był dziś prawdopodobnie najbardziej znanym sportowcem na świecie.

Aby docenić wysoki szacunek, jakim cieszył się na całym świecie, wystarczy przeczytać w internecie dowolny artykuł oceniający „Top 10”, „Top 20” lub „Top 100” piłkarzy wszechczasów.

Maradona prawie zawsze jest na pierwszym miejscu na liście. Tak, Pele czasami jest pierwszy, ale piłkarze wiedzą, że Maradona był „Bogiem piłki nożnej” . Dali mu nawet niezwykły przydomek –  D10S – aby przedstawić jego wirtualną boskość na boisku piłkarskim. * (Jego koszulka pokazywała numer 10 przez całą jego znakomitą karierę).

* D10S = Bóg w języku hiszpańskim

Gdyby porównać Maradonę z największymi sportowcami wszechczasów, znalazłby się tam w rankingu z Muhammadem Alim, Michaelem Jordanem, Pele, Tiger Woodsem, Tomem Brady, Waynem Gretzky, Michaelem Phelpsem i innymi gwiazdami sportu. Jednak jego czysta dominacja w piłce nożnej była jeszcze większa niż któregokolwiek z tych znakomitych sportowców, co tym samym odróżnia go od nawet największych KOZI.

Tylko jak niesamowity był Maradona na boisku? Spójrz tutaj:


Diego Armando Maradona : Watch the GOAT wykonuje swoją magię
na boisku (wideo)

Jaki jest sens?

Ponieważ Maradona był naprawdę uważany za D10S w świecie piłki nożnej, był słuchany przez rzesze miłośników piłki nożnej. Miał prawdopodobnie największą [LOJALNĄ] publiczność w jakimkolwiek sporcie na Ziemi. Tak, był tak szanowany i kochany za boskie mistrzostwo gry i niezrównaną sprawność na boisku. Był też naprawdę miłym facetem, a nie typową fałszywą gwiazdą sportu.

Ważne jest, aby zrozumieć, że Maradona był uważany za ostatecznego i kwintesencję słabszego ze względu na jego skromne korzenie w biednym mieście Buenos Aires, a także jego niesłabnące poparcie dla uciskanych rdzennych mieszkańców na całym świecie.

Ze wszystkich prześladowanych i bezsilnych ludzi serce Maradony było najbliżej Palestyńczyków. Podjął pozornie beznadziejną sprawę palestyńską już na początku swojej pracy rzeczniczej, ponieważ tak bardzo się z nimi identyfikował. Byli jego ludem, tak samo jak jego biedni i pozbawieni środków do życia Argentyńczycy.

Ten konkretny punkt danych jest niezwykle ważny do zrozumienia, jeśli ktoś ma rozwikłać złożony spisek konspiracyjny mający na celu potajemne zamordowanie go poprzez zabójstwo medyczne.

Zabójstwo medyczne jest najłatwiejsze

Sekwencja wydarzeń prowadzących do nieoczekiwanej śmierci Diego Maradony opowiada historię, która jest jednocześnie wysoce podejrzana, dość opowiadająca o metodzie zabójstwa i pełna wskazówek dotyczących tego, kto zarządził uderzenie.

Nawiasem mówiąc, ta analiza w żadnym wypadku nie jest teorią spiskową; jest raczej wynikiem bardzo poważnych zarzutów postawionych przez własnego adwokata Diego Maradony – Matiasa Morlę. Zobacz poniżej: prawnik Diego Maradony wzywa do zbadania „kryminalnego idiotyzmu” służb ratunkowych po jego śmierci

Co więcej, opiekujący się przez całe życie lekarz Maradony zaatakował zbrodnicze zaniedbanie i niesamowity brak opieki, którą otrzymał w chwili największej potrzeby. Zobacz poniżej: „Długoletni lekarz Maradony zaatakował okoliczności towarzyszące jego śmierci”

Najwyraźniej jest coś bardzo, BARDZO nie tak, z tym obrazem.

Naprawdę, w jaki sposób najsłynniejsza osoba w Argentynie, Ameryce Południowej i na całym świecie w piłce nożnej nie otrzymuje podstawowej opieki medycznej w tak tragicznych okolicznościach?!?!?!

Tak oczywisty błąd w zapewnieniu niezbędnego leczenia i podstawowej opieki mógł nastąpić tylko celowo.

Ale kto, módl się, powiedz, mógł przeprowadzić tak złożony plan zbrodni?

Ci sami międzynarodowi zabójcy, którzy kontrolowali szpital, w którym zginęła księżna Diana, oto kto!
To samo mordercze plemię, które zabiło Kennedy’ego i które całkowicie kontrolowało szpital, w którym został zamordowany, oto kto!

Ciekawych zbiegów okoliczności nie można ignorować

Trwający CORONAhoax stworzył globalne środowisko, w którym każdego na planecie można łatwo zabić, tak wielu upada jak muchy z powodu przytłaczającego strachu, a także przez celową egzekucję za pomocą środków leczniczych (tj. Morderstwo dokonane przez lekarza lub personel szpitala).

Sam stan Nowy Jork był miejscem naprawdę przerażającej fali ludobójstwa osób geriatrycznych, do której podżegał gubernator „Killer” Cuomo i jego zabójczy współspiskowiec burmistrz „Kill Bill” de Blasio.

W rzeczywistości jest wielu wrogów syjonizmu, którzy są porywani jak kaczki na stawie w 2020 roku. Każde z tych tajnych zabójstw zostało przeprowadzone z wielką łatwością i bez najmniejszego podejrzenia, zwłaszcza z powodu całego całkowicie fałszywego szumu otaczający bezsprzecznie fałszywy wskaźnik śmiertelności COVID-19. Każdy, kto umiera, umiera na koronawirusa  w tym i przyszłym roku – PRAWO ?!

Następnie dochodzi do niezwykle bezczelnego zabójstwa Mohsena Fakhrizadeha, rzekomego szefa irańskiego programu nuklearnego, dokonanego przez Izrael. To ohydne morderstwo zostało dokonane zaledwie dwa dni po zabójstwie medycznym Diego Maradony.

Wygląda na to, że zabójstwo wybitnego naukowca nuklearnego zostało przeprowadzone jako odwrócenie uwagi od uderzenia w Maradonę z powodu OGROMNEGO smrodu, jaki wydał prawnik i lekarz Diego w międzynarodowych mediach 27 LISTOPADA 2020 roku , tego samego dnia, w którym Fakhrizadeh wpadł w dramatyczną zasadzkę w wyniku zamachu na samochód i kilku napastników na miejscu zbrodni. Zobacz: ŚMIERĆ GWIAZDY PIŁKARSKIEJ „KRYMINALNYM IDIOTYZMEM”… Prawnik domaga się dochodzenia


PUNKT KLUCZOWY: Oba te morderstwa zostały również celowo popełnione podczas Święta Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, co jest dość dogodne dla zabójców, odciągając od sprawy wielu dziennikarzy śledczych – OBIE PRZYPADKI – ale szczególnie Maradona.


Wniosek

Nie ma nic bardziej niebezpiecznego dla sprawy międzynarodowego syjonizmu niż potężny i głośny orędownik ludu Palestyny ​​- NIC!

Diego Armando Maradona był właśnie tak bardzo wpływowym orędownikiem sprawy palestyńskiej. Nie ma nawet najmniejszej sekundy po odważnym rzecznictwie, którego podjął, wiedząc doskonale, że jest to tak niebezpieczne, jak cokolwiek, co człowiek mógłby kiedykolwiek zrobić na Ziemi.

Niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, że stratosferyczny status Maradony w Argentynie został osiągnięty, gdy strzelił swoje 2 gole przeciwko Wielkiej Brytanii podczas Mistrzostw Świata FIFA 1986 na stadionie Azteca w Mexico City. Każdy z tych celów spotkał się z bezprecedensową uwagą fanów piłki nożnej na całym świecie, z których jeden nazwano „ Celem Stulecia ”, a drugi celem „Ręki Boga” .

To, że Maradona był samodzielnie odpowiedzialny za najbardziej haniebną porażkę piłkarską w historii Wielkiej Brytanii – PO  PRZEGRANEJ PRZEZ ARGENTYNĘ WOJNIE FALKLANDZKIEJ – od tamtej pory był OGROMNĄ solą w oku Londynu.

Cały świat bije Brytyjczyków za nikczemne potraktowanie
tragicznej śmierci Maradony

Noszenie takiego albatrosa było zbyt trudne dla brytyjskich syjonistów. Stąd jest całkiem prawdopodobne, że bezpośrednie zabójstwo medyczne było wspólnym spiskiem przeprowadzonym przez izraelskich i brytyjskich syjonistów. Kto inny w całej cywilizacji planetarnej żywiłby tak kilkadziesiąt lat pretensji do niezwykle charyzmatycznego Diego Maradony ?!

Rewizjonistyczni historycy dla światowego
stanu pokoju w narodzie
29 listopada 2020 r

Zalecane oglądanie

Zobacz, jak bardzo zabawny i sympatyczny Diego Maradona przygotowuje mielone mięso reportera Bloody Brit (wideo)

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=38908

Czy wielki futbolista Diego Maradona został zamordowany przez niekompetencję medyczną lub swoich ukrytych wrogów?

Prawnik Diego Maradony wzywa do wszczęcia śledztwa w sprawie „kryminalnego idiotyzmu” służb ratunkowych po jego śmierci
Argentina Great zmarł w środę z powodu zatrzymania akcji serca, ale jego prawnik Matias Morla oskarżył służby ratunkowe o ignorowanie jego zdrowia przez 12 godzin i zbyt długi czas przybycia po tym, jak stwierdzono, że nie reaguje

Jack de Menezes,
niezależny korespondent wiadomości sportowych

Prawnik Diego Maradony oskarżył pierwszych ratowników, którzy próbowali uratować argentyńskiego futbolistę, ​​o zbyt długi czas dotarcia do jego domu i wezwał do pełnego śledztwa w sprawie okoliczności, które doprowadziły do ​​jego śmierci w środę.

Maradona zmarł w wieku 60 lat  po zatrzymaniu krążenia w swoim domu w Tigre w Argentynie, zaledwie trzy tygodnie po przejściu operacji mózgu w celu usunięcia skrzepu krwiBył również leczony z powodu uzależnienia od alkoholu  w kilka dni po operacji, ponieważ podczas pobytu w szpitalu wykazywał objawy odstawienia.

Został zwolniony, aby kontynuować powrót do zdrowia  z domu, gdzie przeniósł się do kompleksu Tigre wraz z pielęgniarką, aby się nim opiekować, ale w środę zgłosił, że źle się czuł podczas śniadania i  według wstępnej sekcji zwłok doznał obrzęku płuc spowodowanego sercem. porażka i umarł we śnie.

Ale jego prawnik, Matias Morla, oskarżył personel medyczny o ignorowanie jego stanu zdrowia, przez ostatnie 12 godzin jego życia i określił czas, jaki zajęło przybycie karetki, jako „kryminalny idiotyzm” – na Twitterze.

„Niewytłumaczalne jest, że przez 12 godzin mój przyjaciel nie zwracał uwagi, ani nie był sprawdzany przez  personel zajmujący się tymi celami” – powiedział Morla w oświadczeniu na swoim koncie na Twitterze.

„Przyjazd karetki zajął ponad pół godziny, co było kryminalnym idiotyzmem” dodał, mówiąc, że tego faktu nie należy „odkładać na bok” i że będzie dążył do pełnego zbadania sprawy.

Psycholog Maradony, Carlos Ciaz i psychiatra, Agustina Coaschov, przyjechali do posiadłości, gdzie wkrótce stało się jasne, że nie reaguje.

Według wstępnej sekcji zwłok, która wyciekła do argentyńskich mediów, weszli do pokoju Maradony po tym, jak nie odpowiedział on swojemu siostrzeńcowi.

W raporcie napisano: „Poszli do jego sypialni na parterze i rozmawiali z nim, a on nie odpowiadał i poprosili jego siostrzeńca i asystenta o wejście do pokoju.”

„Próbowali go obudzić, a po nieudanej próbie wykrycia jakichkolwiek oznak życiowych podjęli nieudaną próbę ożywienia go ćwicząc RKO.”

Prawnik Maradony wezwał do pełnego śledztwa w sprawie jego śmierci
Prawnik Maradony wezwał do pełnego śledztwa w sprawie jego śmierci

„Pierwsi ratownicy medyczni na miejscu kontynuowali próby ożywienia Maradony wraz z chirurgiem mieszkającym w pobliżu posiadłości, używając adrenaliny i atropiny, która jest lekiem na receptę stosowanym w leczeniu objawów niskiego tętna”.

Prokuratorzy stanowi powiedzieli, że Maradona zmarł około południa czasu lokalnego, a rutynowe dochodzenie ma zostać zakończone w sprawie jego śmierci. Urzędnicy potwierdzili, że nie ma podejrzanych okoliczności.

Poinformowano, że Maradona zmarł we śnie z powodu niewydolności serca, która spowodowała obrzęk płuc, w którym płyn gromadzi się w płucach i wypełnia worki powietrzne, utrudniając oddychanie.

Prokurator generalny San Isidro, John Broyad, powiedział: „Diego Armando Maradona zmarł około godziny 12:00 czasu lokalnego.”

„Policja kryminalistyczna rozpoczęła pracę o 16:00. Nie wykryto żadnych oznak przestępczości ani przemocy.”

„Autopsja jest przeprowadzana w celu ustalenia ponad wszelką wątpliwość przyczyny śmierci, ale na tym etapie możemy powiedzieć, że wszystko wskazuje na przyczyny naturalne”.

Prezydent Alberto Fernandez ogłosił trzy dni żałoby narodowej po śmierci Maradony, a publiczność gromadzi się na ulicach, aby oddać hołd wielkiej piłce nożnej, przedstawiając kilka trybutów i murali wystawionych w całym kraju.

___
Źródłow: https://www.independent.co.uk/sport/football/news/maradona-death-investigation-lawyer-b1762387.html

Opublikowano za: http://stateofthenation.co/?p=38922

W jakim celu nastąpiła śmierć Maradony z powodu „kryminalnego idiotyzmu” ?

„Zbrodniczy idiotyzm”: szokujące twierdzenia o śmierci Diego Maradony

Sam Goodwin · Redaktor sportowy
Yahoo! Sport

Wieloletni lekarz Diego Maradony zapytał, dlaczego pozwolono mu wrócić do domu po operacji mózgu. Zdjęcie: Getty / AFP

Prawnik Diego Maradony wezwał do pełnego śledztwa  w sprawie okoliczności śmierci legendy futbolu, krytykując to, co powiedział, było powolną reakcją służb ratunkowych.

Dziesiątki tysięcy Argentyńczyków wyszło na ulice, aby pożegnać się z Maradoną, którego trumna znajdowała się w pałacu prezydenckim Casa Rosada w Buenos Aires, udekorowana argentyńską flagą i jego słynną koszulą nr 10.

„OBRAŹLIWE”:  oburzenie z powodu odpowiedzi Wielkiej Brytanii na śmierć Maradony

„JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH”:  Nadal przewodzi trybutom świata sportu

Maradona, którego życie zostało zniszczone przez walkę z nałogiem , zmarł w wieku 60 lat po zawale serca w domu w środę.

Ale w następstwie prawnik legendy futbolu i wieloletni lekarz obaj zaatakowali okoliczności towarzyszące jego śmierci.

Prawnik Matias Morla wysadził ratowników w brutalnym oświadczeniu wydanym w czwartek.

„Dziś jest dzień głębokiego bólu, smutku i refleksji” – napisał.

„Czuję w sercu odejście przyjaciela, który zaszczycił mnie swoją lojalnością i towarzystwem, aż do jego ostatnich dni. Pożegnałem się z nim osobiście i stypa powinna być intymną okazją.”

„Jest niewytłumaczalne, że przez 12 godzin mój przyjaciel nie zwracał uwagi ani nie był kontrolowany ze strony personelu medycznego.”
„Karetka dotarła na miejsce ponad pół godziny, co było KARNYM IDIOTYZMEM”.

„Tego faktu nie można przeoczyć i proszę o zbadanie konsekwencji do końca. Jak powiedział Diego: „Jesteś moim żołnierzem, działaj bez litości”.

Prawnik byłej argentyńskiej gwiazdy futbolu i trenera Gimnasia y Esgrima La Plata Diego Maradony, Matias Morla, rozmawia z przedstawicielami mediów poza kliniką, w której Maradona przeszedł operację mózgu z powodu skrzepu krwi, w Olivos w prowincji Buenos Aires, 11 listopada , 2020. – Argentyńska legenda futbolu Diego Maradona opuścił szpital w środę, osiem dni po przejściu operacji usunięcia skrzepu krwi z mózgu. (Zdjęcie: JUAN MABROMATA / AFP) (Zdjęcie: JUAN MABROMATA / AFP via Getty Images)

Doktor Alfredo Cahe zapytał również, dlaczego Maradona został przeniesiony ze szpitala do domu po przejściu operacji mózgu dwa tygodnie temu.

„Diego nie był pod opieką taką, jak powinien”, powiedział Cahe w programie Telefe Noticias.

„Powinien był być trzymany w szpitalu, a nie zabrany do domu, który nie był odpowiednio przygotowany.”

„Jestem w stanie kompletnego szoku. Przez 33 lata miałem z Diego tak wiele wzlotów i upadków, a on właśnie zmarł w niezwykły sposób.”

„Mam wiele wątpliwości. Nie wiem, dlaczego zabrano go do tego domu.”

„Kiedy opuszczał szpital, wydawało mi się to nielogiczne. Powinien był zostać w miejscu z dobrą infrastrukturą, jak wtedy, gdy zabraliśmy go na Kubę ”.

Argentyna pogrążona w żałobie po śmierci Maradony

Trzy dni żałoby narodowej zostały ogłoszone dla gracza, który doprowadził Argentynę do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata w 1986 roku i jest czczony jako kultowy.

Rodzina gwiazdy ma nadzieję na pogrzeb w czwartek wieczorem na cmentarzu Bella Vista na obrzeżach Buenos Aires, gdzie pochowani są również jego rodzice – podało źródło rządowe.

Źródło cmentarne potwierdziło, że pochówek zaplanowano na 18:00 czasu lokalnego, ale podało, że może to być również opóźnione do piątku rano.

Wczesnym czwartkiem tysiące fanów utworzyło już wąską linię na ulicach w pobliżu centralnego Plaza de Mayo po nocy pełnej żałoby i wspomnień.

BUENOS AIRES, ARGENTYNA – 26 LISTOPADA: Ludzie zbierają się przed budynkiem prezydencji argentyńskiej „Casa Rosada”, aby wziąć udział w ceremonii pogrzebowej Diego Armando Maradony w Buenos Aires, Argentyna 26 listopada 2020 r. (Zdjęcie: Mariano Gabriel Sanchez / Agencja Anadolu przez Getty Images)

Doszło do bójek, gdy niektórzy próbowali dostać się do pałacu, aby zobaczyć trumnę swojego bohatera.

„Maradona to dla mnie najwspanialsza rzecz, jaka mi się przydarzyła w życiu” – powiedział 22-letni Cristian Montelli, fan byłego klubu gwiazdy Boca Juniors ze łzami w oczach.

„Kocham go tak samo jak mojego ojca i to tak, jakby umarł mój stary”.

„Jeśli umrę młodo, mam nadzieję, że na górze będę mógł grać w piłkę i oglądać z nim mecz Boca” – dodał Montelli, który ma tatuaż z twarzą Maradony na nodze.

___
https://au.sports.yahoo.com/diego-maradona-death-shocking-claims-about-criminal-idiocy-194925329.html

Opublikowano za: http://stateofthenation.co/?p=38929

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Starają się pozbawić stada swoich pasterzy, zaczęło się od Solejmaniego.
  Ale nie mogę potwierdzić tego że to było morderstwo.

 2. krnabrny1 says:

  Natomiast ciekawie robi się w Polsce.
  Pamiętacie ustawę która właśnie pojawiła się w Dzienniku Ustaw, tak która miała uczynić nie noszenie maseczki wykroczeniem?;-)

  Otóż okazało się że ustawa pojawiła się w dzienniku ustaw.
  Jednakże okazuje się że PRZYPADKOWO, ktoś usunął zapis o KARACH, zatem jesteśmy w punkcie wyjścia, wciąż nie można narzucać kar za nie noszenie maseczek oraz kar z Sanepidu.

  https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1497623,sejm-przez-pomylke-usunal-kary-sanepidowskie-za-lamanie-obostrzen-epidemicznych.html

  Co to oznacza?

  Cóż, jeśli ktoś wierzy w przypadki to oczywiście sprawa jasna. Tyle że musiał by uwierzyć że rzesza prawników i doradców nie zauważyła tego podczas prac, nie zauważyła kiedy miesiąc ustawa czekała na podpis Pana Dudy, a potem czekała na zamieszczenie w Dzienniku Ustaw.
  Taki ktoś będzie musiał również wytłumaczyć sobie jak to możliwe ,że PO OPUBLIKOWANIU, jakimś kolejnym CUDEM , nagle ZOSTAŁO TO ZAUWAŻONE:-)

  Jeśli ktoś nie wierzy w PRZYPADKI, to sprawa jest również jasna.
  Tak jak to pisałem dość niedawno, jest to GRA NA CZAS.

  Boją się wyników wyborów w USA , nie są ich pewni, nie wiedzą do której bramki grać…Diego by wiedział, ale oni nie.

  Dlatego właśnie kombinują legislacyjnie jak mogą żeby nie umoczyć się całkowicie w przegranej sprawie. Pan Joe Biden, Pani Harris i Pan Trump postawili mimo wszystko na jedną kartę. Pan Morawiecki, Kaczyński czy Duda wykazują od dłuższego już czasu objawy skrajnego niezdecydowania.

  Zatem noście maseczki albo nie noście…WY DECYDUJECIE!:-)

Wypowiedz się