Ujawnienie operacji || Rinus Verhagen

~~~~~~~~~~~~~~~~

Ujawnienie operacji | Autor: Rinus Verhagen, współautor

8 listopada 2020 r.Utrzymaj linię Jakby to była bitwa, są zwycięzcy i …
Opis faszyzmu koronacyjnego, który nęka świat || Rinus Verhagen
Wyzwolenie Nie ma ucieczki || Rinus Verhagen
Koniec Rutte i jego mafia Cabal || Rinus Verhagen
~~~~~~~~~~~~~~~~
Ujawnienie operacji | ~

Rinus Verhagen, współautor

8 listopada 2020

Utrzymaj linię

Jakby to była bitwa, są zwycięzcy i przegrani.

Donald J. Trump i jego zespół są po prostu geniuszami, patrzymy na najlepszą farsę wyborczą naszego ludzkiego istnienia.

Reakcje z całego świata są absolutnie niesamowite, każdy zdradza swoje stanowisko.

Zespół sojuszu zastawił pułapkę, z której nie ma wyjścia, a każda zdrada stała się widoczna, nawet jeśli gracze ze świata Cabal teraz się ujawniają.

Wybrali linę, na której się powiesili.

Chęć Demonów ze Stanu Demokratycznego do głosowania korespondencyjnego przypieczętowała ich upadek ich własną zbrodniczą chciwością.

Karty do głosowania dostarczone przez Trumpa miały kilka cech, na podstawie których można określić autentyczność i lokalizację.

Oprócz znaku wodnego pojawił się również niewidoczny atrament ze zboża, którego nikt do tej pory nie rozumie, to lokalizacja rachunków.

Nie może to być nic innego jak to, że atrament lub banknoty zostały potraktowane izotopem, którego wartość zmniejszyła się o połowę przez kilka miesięcy.

Za pomocą miernika radioaktywności można wychwycić promieniowanie, aby znaleźć właściwą lokalizację.

Wydaje mi się nawet możliwe, że nanocząsteczki krzemu przekształciły całą formę w obwód elektroniczny z identyfikatorem i poprzez promieniowanie radiowe z otoczenia poprzez GPS przekazują swoją lokalizację.

Jak budzą się  masy?

Racja, co się teraz dzieje.

Wielu patriotów jest rozczarowanych, że B | iden został teraz ogłoszony prezydentem, ale kto dzwonił i z jakich interesów, od kiedy fałszywa plotka MSM jest faktem?

Konstytucja ustala zasady, a nie rządowa cabal demokratów.

Kiedy angażujesz się w walkę, nie robisz tego po to, by ponieść porażkę, nie, nie chcesz być pewien swojej strategii i ustawić wszystko na swoim miejscu.

Ktokolwiek aktywuje to, co ma się teraz wydarzyć, to D | eep State Cabal wprawia wszystko w ruch swoim oszustwem.

Euforia lewicowych zwolenników Demokratów, którą wygrał ich skorumpowany Joe B | iden Pedo Mor | on zdrajca, stawia sprawę na skraju rozpoczęcia wojny domowej, jeśli B | iden zostanie zdyskwalifikowany.

Jeśli wiesz to wszystko z góry, jesteś na to przygotowany i usunąłeś źródło ewentualnych niepokojów z bezpieczeństwa państwa, może to być już w przypadku podejrzenia, że ​​osoby są tymczasowo aresztowane w okresie dochodzenia.

To, co sami MSM teraz aktywowali, to korekta fałszywej propagandy, zostanie to odrzucone, więc system awaryjnej komunikacji zostanie uruchomiony, wszystkie oszustwa w powtarzających się blokach po 8 godzin, dni z rzędu będą transmitowane oświecone na całym świecie , aby poinformować wszystkich i nie pozostawiać wątpliwości, że NWO jest martwe z powodu własnych działań i zbrodni przeciwko ludzkości.

Wszystkie przestępstwa fałszywej elity zostaną upublicznione wraz z towarzyszącymi im dowodami.

Jednak, gdy zbliża się wojna domowa, Donald J. Trump będzie zmuszony ustąpić ze stanowiska POTUS w zbankrutowanej amerykańskiej korporacji z rąk Demokratów.

Armia, która prosiła o Donalda J. Trumpa, przywróci w kraju pokój na podstawie konstytucji, zdrajcy staną przed sądami wojskowymi i trybunałami.

Tak więc zaczną się długo oczekiwane masowe aresztowania na całym świecie, we wszystkich krajach państwo głębokie zostanie aresztowane przy użyciu ponad 209 000 zapieczętowanych zarzutów, które są obecnie ujawniane.

Każdy akt oskarżenia dotyczy wielu osób, które spiskowały i popełniły zbrodnie przeciwko ludzkości.

Nie zapominaj, że sojusz kilku krajów i tajnych służb lub firm połączył siły, aby uwolnić ludzkość od zła.

Ludzie, którzy teraz wpadają w panikę z powodu popełnionego oszustwa, pamiętają, że był to film, który odegrał twoje emocje, ale będzie miał szczęśliwe zakończenie dla ludzkości.

Dla głupich i przestępczych ludzi z Cabal, powiedział, że chce zobaczyć, że nie mają już ziemi pod nogami, więc bagno wysysa ich ruchomymi piaskami i całym zepsuciem.

Przywódcy rządu krajowego, którzy pogratulowali B | idenowi, ujawnili się i wiedzieli, że oszukanie Demokratów jest fałszywym roszczeniem do zwycięstwa B | idena.

https://www.msn.com/nl-nl/nieuws/world/welcome-back-america-world-leaders-react-to-biden-s-apparent-win/ar-BB1aNbPX?ocid=msedgdhp Aby to poprawić teraz armia sojuszu usunie wszystkie rządy wszystkich głębokich stanów i przejmie radio i telewizję, aby głosić dobrą nowinę. Niszczycielska końcówka państwa głębokiego stała się ich własnym upadkiem. Po fali aresztowań wirus zniknie, ponieważ nigdy go tam nie było, ale była to wojna propagandowa przeciwko ludziom na świecie, mająca na celu zniewolenie ludzkości i zmuszenie jej do wejścia do dyktatury NWO.


Wielki reset Światowego Forum Ekonomicznego, EBC, MFW nie wydarzy się na ich warunkach, ponieważ przyniesie zerową wartość, tylko iluzję pieniądza opartego na oszustwie, aby utrzymać populację świata w pułapce ich systemu pieniądza fiducjarnego.

Teraz niech to D | eep State Cabal aktywuje NESARA / GESARA.

Ludzie nie martwią się o nadchodzący szał, usiądźcie wygodnie, scenarzyści kontrolują całą sztukę, którą zamierzamy teraz wystawić.

Dzięki interwencji sojuszu II wojna światowa zostanie zakończona ze wszystkimi dodatkowymi pozytywnymi konsekwencjami dla całego świata, ponieważ wszystkie zbrodnie i aktorzy z D | eep State są znane i nie będą mogli uciec przed procesem, chyba że stanie się tygodniem samobójstw .

Keep the Line,

wygraliśmy, ponieważ BÓG wygrywa.

Spowiedź B | iden

https://www.youtube.com/watch?v=WGRnhBmHYN0

Podsumowanie dowodów

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/11/special-restored-republic-via-gcr_7.html

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/11/ujawnienie-operacji-autor-rinus.html

Wypowiedz się