Po 9 dniach nieustannych protestów pod parlamentem, duński rząd wycofał się z obowiązkowych szczepień !!!

Nie powiódł się eksperyment psychologiczny na narodzie duńskim, mający na celu wprowadzenie przymusowych szczepień na Covid-19, przeprowadzony przez zbrodniczy rząd Danii .

Czy w Polsce, ostatni wielki protest kobiet da się reaktywować wobec zagrożenia nieporównywalnie większego,  przymusowych szczepień eugenicznych Billa Gatesa ?

Czy do takiego protestu wspólnego non stop pod parlamentem i siedzibą rządu dołączą: antyszczepionkowcy,  Narodowcy, rolnicy, przedsiębiorcy, medycy, górnicy, nauczyciele i inne grupy zawodowe i środowiskowe ?

Redakcja KIP

Opublikowano za: Sebastian Ross

Wybrane komentarze

Tylkoprawda

Otoczyć wiejską tak długo,

aż skapitulują albo tam zdechną.

petronka petronka

Cudownie! Tłuczenie w gary dało efekt!

Grażyna Grażyna

Gratuluję Danijczykom. Też bym chciała, aby u nas tak zadziałać. Ludzie, proszę jednoczmy się.

Jon Rambo Bóg Honor Ojczyzna

My też ten nasz skurwiały gestapowski rząd obalimy

Janusz Wlodarczyk

9 dni takiej demonstracji w Dani i nic w mediach o tym! Dopiero teraz się dowiedziałem z tego postu! Dzielę wzruszenie i radość z ta sympatyczną kobietą! Respekt Duńczycy!!! Wzruszyłem się!!!!!

Janek Jan 1 godzinę temu

Zrobili próbę na małym kraju ale się przeliczyli. Będą próbować w inny sposób zmusić ludzi na przykład przez zakaz poruszania się, wstępu do instytucji i sklepów itp. więc chyba czeka nas długa walka.

M a x

W Polsce są dwie grypy – pisowcy i kodowcy. Niczym się nie różnią, a każda totalitarna ustawa budzi w nich radość. Normalnych ludzi jest może 0.3 do 1%. Telewizja i inne media terroru propagandowego działają znacznie lepiej na ciemnotę, a nasz ‚naród’ a raczej tubylcy są jeszcze w ciemnej dziurze.

ALFA&MAX

Tak jest, tak trzeba!!! W Polsce… wprowadzają do badań wstępnych przed przyjęciem do pracy obowiązek szczepień, no to będzie się działo…

Piotr Rysnik

https://wolnemedia.net/niezalezne-media-musza-zintensyfikowac-dzialalnosc/ A my musimy oddolnie się informować !

Eleanore Rigby

W Austrii nas kompletnie zamknęli. Nie możemy w Wiedniu od jutra „bez ważnej przyczyny” wychodzić na ulice …ale ludzie w Austrii sa niesamowicie głupi, nie informują się !

Przemek Gorski

Tutaj warto wysłuchać o firmie Moderna i tych szczepionkach diabelskich. DR. CARRIE_MADEJ | „CZŁOWIEK 2.0” | POBUDKA DLA ŚWIATA | POLSKI LEKTOR

https://www.bitchute.com/video/854Y9KKGDwBb/

Gates chce wszczepić ludziom Lucyferazę. Enzym w postaci kropki kwantowej. https://www.youtube.com/watch?v=eSRAQ0ZC_mA&t=7s Koronawirus. Szczepionka firmy Moderna z wysoką skutecznością https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-szczepionka-firmy-moderna-z-wysoka-skutecznoscia,nId,4858465#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-szczepionka-firmy-moderna-z-wysoka-skutecznoscia,nId,4858465

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=SjK_H3Tel6w

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Przee wszystkim na tym filmiku widzimy autentycznie podekscytowaną kobietę, która będąc w (CIELE EMOCJONALNYM:)) jest jednak nastawiona pozytywnie, ale kiedy przejdziemy do CIAŁA MENTALNEGO pojawią się wątpliwości, na przykład takie:

  1. Czy zatem wystarczy przez 8 dni i nocy walić w patelnie i garnki aby zlikwidować te bzdurne usrawy na całym świecie?

  2. Jak to możliwe że przez 9 dni walenia nawet podczas ciszy nocnej nie interweniowała policja, skoro u nas na 11 listopada zjechały setki policjantów na ludzi którzy szli w LEGALNIE ZGŁOSZONYM marszu?

  3. Jak to możliwe że rząd duński tak nagle wycofał się z tego?

  To podstawowe pytania, ale mamy także komentarz Redakcji KIP, który jest jeszcze ciekawszy, piszą nam tutaj bowiem „Nie powiódł się eksperyment psychologiczny na narodzie duńskim”.

  Powstaje pytanie czy eksperymentem była próba wprowadzenia ustawy czy też eksperymentem była próba ZBADANIA REAKCJI DUŃCZYKÓW?

  Jeśli to pierwsze to w porządu, jeśli to drugie to niestety ODSŁONILI SIĘ TYLKO.

  Na dodatek Inteligentni Polacy z Klubu Inteligencji Polskiej próbują zagrzać nas do boju trąbiąc że TO SUKCES.

  Zastanówmy się zatem przez chwilę nad tym stwierdzeniem. Jaki to był sukces?

  Niewątpliwie sukcesem było to że Duńczycy się rozgrzali i wspólnie powalili w garnki, to z pewnością wyjdzie im na korzyść, ale zdaje się że nie taki sukces miała Redakcja na myśli.

  Chodzi o sukces polegający na osiągnięciu przez zwykłych ludzi swoich celów.

  Zatem cóż oni osiągneli?

  Na mój mały rozumek jedynie to że WYCOFANO USTAWĘ…ale.
  No właśnie, czy można to nazwać sukcesem?
  To trochę tak jakby zwalczać SKUTKI choroby pozostawiając PRZYCZYNY.
  A przyczyną jest tutaj duński rząd. Przecież oczywistym jest że skoro już doprowadził do takiej sytuacji oznacza to że jest skorumpowany, daje to pewną matematyczną pewność że spróbuje zrobić to samo jak nie tym to innym sposobem.

  W tym filmie ta miła Pani zdaje się tego wogóle nie zauważać?

  Jeszcze jakieś 200 lat temu we Francji miano na to metodę, brano takich delikwentów i gilotynowano. W Polsce byliśmy zawsze mniej krwawi, u nas tradycją było WYWOŻENIE NA TACZKACH:-)

  Ale i to był by tylko połowiczny sukces, ponieważ należało by zadbać aby kolejny rząd nie był marionetkowy a składał się z odpowiedzialnych ludzi, wówczas dopiero można by mówić o SUKCESIE.

  W powyższej sytuacji natomiast wygląda na to że NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, a rząd zrobił tak zwany TAKTYCZNY UNIK.

  Apeluję zatem do Redakcji KIP z pytaniem, zapewne nie tylko odemnie.

  JAKI SUKCES WIDZI REDAKCJA KIP W TYM ZDARZENIU, ŻE POSTANOWIŁA JE OPUBLIKOWAĆ I NAPISAĆ TAKI KOMENTARZ?

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Pytania zawarte w komentarzu to wyjaśniają !!! Czy Pan nie czytał pytań ?

   • krnabrny1 says:

    Oczywiście że czytałem, ale one nie wyjaśniają dlaczego uważacie to za sukces warty powielenia w Polsce?
    Może nie zrozumiałem którejś z kwestii?:-)

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     To jest proste, aby przyspieszyć budzenie się ludzi objętych masową operacją kontroli umysłu…

     • krnabrny1 says:

      Widać nie aż tak proste, bo ja nie pytam się PO CO to napisaliście. Ja zadałem KONKRETNE pytanie, pozwolę je sobie jeszcze raz przytoczyć.

      JAKI SUKCES WIDZI REDAKCJA KIP W TYM ZDARZENIU, ŻE POSTANOWIŁA JE OPUBLIKOWAĆ I NAPISAĆ TAKI KOMENTARZ?

     • Klub Inteligencji Polskiej says:

      My już Panu odpowiedzieliśmy. My nie postrzegamy publikowanych informacji w wymiarze sukcesu lub braku sukcesu. Natomiast dlaczego zdaniem Pana nie powinniśmy na naszej stronie tego opublikować ?

 2. krnabrny1 says:

  Heh dzisiaj jednak redakcja KIP jest bardzo zapracowana i nie czyta ze zrozumieniem.

  Po pierwsze wlaśnie tak postrzegacie tą informację „Nie powiódł się eksperyment psychologiczny na narodzie duńskim”

  Po drugie, jeśli napisałem cokolwiek o tym ,że czegoś NIE POWINNIŚCIE to poproszę o cytat

  Po trzecie i najważniejsze, zadałem NAPRAWDĘ PROSTE I MAKSYMALNIE RZECZOWE PYTANIE. Proszę o odpowiedź. Jeśli nie wiecie, nie potraficie mi odpowiedzieć to napiszcie to wprost…nikt się nie obrazi ani nikt z nikogo nie będzie kpił, niewiedza to forma poszukiwania wiedzy.

  Sle te próby zmiany tematu są naprawdę poniżej krytyki:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Szanowny Panie, pragniemy zwrócić Panu już kolejny raz uwagę, że gdy Panu odpowiadamy to nie przyjmuje Pan odpowiedzi, tylko drąży Pan temat na swój sposób, co zgadzamy się z Panem, że jest „naprawdę poniżej krytyki” !!!

   • krnabrny1 says:

    Teraz z kolei stosujecie prostą taktykę zwaną „odwracanie kota ogonem”.
    Polega na przerzuceniu odpowiedzialności bądź krytyki na oponenta, ale czy te merytoryczne sztuczki pozwolą na uchylenie się od odpowiedzi?
    Tak, jeśli zastosuje mechanizm zwany „Strusią polityką”.

    Na teraz jednak uznajmy, że macie rację, a moje pytanie jest PONIŻEJ KRYTYKI.

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Szanowny Pan Krnabrny1
     W odpowiedzi na szereg Pana komentarzy z POZIOMU EMOCJONALNEGO (bardzo dobrze Pan to ujął w dzisiejszym komentarzu, tylko że ta cześć Pana osobowości chyba nie komunikuje się z innymi częściami Pana z POZIOMÓW: MENTALNEGO, PRZYCZYNOWEGO I BUDDYCZNEGO, bo gdyby tak było i była dokształcona przez te trzy części wyżej rozwinięte, to by takich komentarzy z poziomu emocjonalnego EGO nie pisała) pragniemy Panu po raz kolejny zwrócić uwagę, że jak wchodzi Pan do cudzej „przestrzeni” tak jak do cudzego „domu”, to powinien się Pan zachowywać według reguł ich gospodarzy.
     Bardzo dobrze ujął to Dydymus w artykule: „Jeśli wchodzisz do mego domu i kręgu, bądź świadom reguł i praw w nich panujących” pełny tekst na linku: https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/13/jesli-wchodzisz-do-mego-domu-i-kregu-badz-swiadom-regul-i-praw-w-nich-panujacych/
     Przytoczymy tu niektóre fragmenty tego artykułu, którego zarysowane zasady w większości podzielamy:
     „Jeśli wchodzisz do mego domu i kręgu, bądź świadom reguł i praw w nich panujących.
     (…) Po raz kolejny zaapeluje do ludzi, którzy profanują i dewastują jak bestie – mój prywatny świat w sferze fizycznej i wirtualnej :
     Po pierwsze, nikt was nie zmusza, do wchodzenia do mojego internetowego domu ! Nikt was nie zmusza, do czytania moich artykułów, czy ebooków, świat jest pełen dróg i ścieżek, które może wybrać każdy z nas, zarówno jako czytelnik, jak i twórca.
     Jeśli przychodzisz do mnie, do mojego internetowego domu ( a zawsze tak jest ), przemyśl podarowany tobie przekaz i odejdź w ciszy i pokoju, ponieważ każda reakcja wychodząca poza ramy spokoju, jest schematem wojny, dążącej do narzucenia innej osobie – twojego schematu myślowego.
     Schemat myślowy, jest najczęściej zarażony wirusem tezy i antytezy, sterowanej rękoma trzeciej siły (5), a to oznacza, że wszystkie wyrażane przez ciebie słowa i opinie, są w ciebie – wgrane i pochodzą z zewnątrz, a twoje wnętrze, które skapitulowało, przyjęło wiarę w obcą tożsamość, wraz z ziarnem edukacji lustrzanej (14), poprzez indoktrynację (15) polityczną, religijną, czy społeczną, w której nie ma ciebie i twojej jaźni (16) oraz tożsamości.
     (…) Po drugie, mój dom, jest moją prywatną czytelną i biblioteką, w które przechowuje wartościowe dla mnie myśli i relacje potwierdzone przez wielu niepoprawnych politycznie twórców, kreatorów i myślicieli.
     (…) Po szóste, jeśli przedstawiana przeze mnie prawda, wychodzi poza reprezentowany przez ciebie schemat tezy i antytezy, oznacza to, że twój umysł, znajduje się w rękach obcej istoty (5), kreującej twój światopogląd kłócący się z resztkami twojej duchowości, a to budzi wewnętrzne rozdarcie, agresje, niedowierzanie, czy zazdrość i chwiejność emocjonalną …
     Po siódme, nie toleruje komentarzy, czyli bazgranina po ścianach mojego rzeczywistego i wirtualnego domu, nie toleruje także szantażu emocjonalnego, wymuszenia, braku logiki, patologii, agresji i ogólnie pojmowanej głupoty.
     (…) Po dziesiąte, nie interesuje mnie ilość laików, fanów i opinii, otwartość nie oznacza powszechności i akceptacji samowładztwa, bo to, do niczego, nie jest mi potrzebne i więcej osób wylatuje z moich kręgów, niż jest do nich przyjmowanych.
     (…) Mój dom, moja droga, mój świat i wszechświat, nie musi tobie odpowiadać, ponieważ jest tylko i wyłącznie – mój.
     (…) Wolny człowiek, uwalnia się ze swojej ciemności sam i z mar – twych – wstaje, kierując się do nowego początku świat (18). Jeśli twój umysł, zostanie celowo uwolniony jak Dżinn, musi on spełniać role ludzkiego kapitału, podporządkowanego ideologicznej sile, która kształtuje swój świat, za pomocą twojej energii i siły oraz energii następujących po sobie pokoleń.
     Jeśli chcesz, twoja wyzwolona jaźń, może kroczyć obok mojej, będąc kreatorem pokojowego sąsiedztwa i współpracy …
     (…) Zakreślajcie kręgi swojej personalności i swoich domów, odrzucając wszystkich tych, którzy są szkodnikami żerującymi na waszej jaźni i działaniu … „
     NA PODSUMOWANIE:
     Zapraszamy do kontynuacji komentarzy przez wyżej rozwinięte części Pana Osobowości z POZIOMÓW: MENTALNEGO, PRZYCZYNOWEGO I BUDDYCZNEGO.
     Natomiast tym komentarzem kończymy dyskusje z częścią Pana Osobowości z POZIOMU EMOCJONALNEGO. Jeśli ta nasza odpowiedź, jak i poprzednie obszerne w tej problematyce, jest niezrozumiała dla EMOCJONALNEJ CZEŚCI PANA OSOBOWOŚCI, to apelujemy do 3 pozostałych części, aby jej wytłumaczyły lub przeszkoliły w tym zakresie. Z tym zastrzeżeniem, że jak te 4 części osobowości zaczną się ze sobą komunikować, to może być problem…
     Pozdrawiamy ciepło

Wypowiedz się