Oprogramowanie Dominion usunęło ponad 2,7 miliona głosów w całym kraju i przeniosło ponad 500 tyś. głosów z Trumpa na Bidena.

Polityka

Wraz z tym jak wychodzą na światło dzienne kolejne dowody na kradzież głosów przez oprogramowanie systemów do głosowania Dominion, prezydent Trump opublikował na Twitterze wiadomość pobraną z analizy surowych danych tego systemu do głosowania:

„Raport: Dominium usunął 2,7 miliona głosów na Trumpa w całym kraju. Analiza danych pokazuje, że 221 000 głosów z Pensylwanii zostało przeniesionych z Trumpa na Bidena. Usunięto 941 000 głosów na Trumpa. Stany korzystające z systemów do głosowania Dominion przekazały 435 000 głosów z Trumpa na Bidena”.

W rzeczywistości analiza danych ujawnia, że ​​usunięto ponad 2,8 miliona głosów na prezydenta Trumpa, a 512 000 głosów przeszło z Trumpa na Bidena. Dane zostały upublicznione, dzięki narzędziom do analizy danych w języku Python i pełnych danych z operacji udostępnionych przez wielu analityków, w tym użytkownika „Centipede” na stronie TheDonald.win.

Poniżej znajduje się arkusz kalkulacyjny przedstawiający usunięte i zamienione głosy. System usunął tylko głosy na Trumpa, nigdy na Bidena:

Oto mapa pokazująca, gdzie używane są systemy do głosowania Dominium. Zwróć uwagę na duży nacisk na stany, które się zazwyczaj wahają na kogo mają głosować? To tutaj Demokraci skupili się na kradzieży głosów i oszustwach przeciwko obywatelom Stanów Zjednoczonych:

W tym samym czasie Rudy Giuliani ujawnił, że 100.000 kart do głosowania zostało wniesionych do centrum wyborczego w Michigan, aby „dogonić Trumpa”. To zeznanie pochodzi z oświadczenia złożonego pod przysięgą przez naocznego świadka, jednego z setek, które wkrótce zostaną przedstawione sądom.

NewsTarget.com donosi, że Dominion Voting Systems jest najważniejszym punktem w masowej akcji kradzieży głosów w wyborach w 2020 r. Maszyny te mają wiele luk w zabezpieczeniach pozwalających na przejęcie nad nimi kontroli i uzyskanie zdalnego dostępu, pozwalając na zmiany wyniku całych wyborów.

naturalnews.com
USA
2020-11-13Link do oryginalnego artykułu: LINK(Przypis PrisonPlanet.pl
Wszystkie systemy do głosowania w USA (Smartmatic, Sequoia, Diebold, ES&S, Dominion i Hart InterCivic) są połączone przez fakt wykorzystywania tego samego oprogramowania OpTech, które z kolei jest kontrolowane przez finansistów powiązanych z Georgiem Sorosem i Tajną Radą Wielkiej Brytanii (Privy Council). Systemy te pozwalają na przeprowadzanie nielegalnych praktyk, oszustw wyborczych. Lord Mark Malloch—Brown i Sir Geoffrey E. Pattie chwalili się nawet możliwością “naginania” wyborów mając przyzwolenie Królowej.

Pompeo zapowiada „płynne przejście” Departamentu Stanu pod kolejną kadencję Trumpa.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Powielacie stare i niepewne informacje ,a prawdziwych brak poza blogami nielicznych amerykanów, Jak zatem wygląda sytuacja NA DZIŚ z ich perspektywy?
  Oto kilka cytatów:
  Tutaj z wielkiego marszu jaki odbył się w stanach w ramach protestu, po czym wszelkie zdjęcia z tego wydarzenia zniknęły z internetu.

  „NIE JESTEŚ SAM.
  Dzisiaj spędziłem większą część czasu próbując zrobić zdjęcia marszu Million Maga. I co się stało? Bing miał 2 obrazy, oba były mistyfikacjami. Ocenzurowali to do zera. Google i Duck Duck tylko powtórzyły zdjęcia wydarzenia sprzed jego rozpoczęcia.
  Potem trafiłem na Yandex.ru i przynajmniej były tam prawdziwe obrazy, ale przy próbie uzyskania czegokolwiek do ponownego wysłania komputer ciągle się blokował, nawet jeśli był to tylko zrzut ekranu. Po kilku ponownych uruchomieniach stało się oczywiste, że nastąpił niszczycielski atak na prawdę, w którym lewica nie chce, aby rozprzestrzeniła się NIC.

  Jeśli pójdziesz do Infowars, zobaczysz przynajmniej dwa różne obrazy, jeden z głównych rajdów i jeden z bocznej ulicy, oba zapakowane. Ale „oni” nie chcą, żebyś wiedział, że frekwencja była tak duża, że ​​WIELE bocznych ulic było całkowicie wypełnionych ludźmi, do tego stopnia, że ​​drogi wyglądały jak morze ludzi. Wiele różnych dróg również było pełnych ludzi. Nie był to tylko główny plac.

  Powtarzam: NIE JESTEŚ SAM.
  Ale chcą, żebyś czuł się taki, jakim jesteś. Chcą, abyś był odizolowany, zamknięty, „fanatyk”, wierzący w mistyfikacyjne wiece, w których „uczestniczyło tylko kilka tysięcy”, ale masz urojenia, jeśli mówisz, że było to ponad milion, ponieważ nie ma na to dowodów, ponieważ to pogrzebali, tak jak nie ma dowodów na kradzież wyborów. A jeśli w jakiś sposób znajdziesz sposób, aby złamać ich pieczęć na prawdzie, – jeśli w jakiś sposób znajdziesz sposób na prawdziwe informacje, gruby chanch, rozpowszechnisz je, ponieważ zablokują twój komputer i zrobią wszystko, co możliwe, aby cię szerzenie prawdy. Chcą, abyś był sam, czuł się samotny, ODIZOLOWANY i jako bonus zamknięty w „ukrytym zamknięciu”, w którym możesz samotnie przeglądać swoje żałosne życie w głębokim poszukiwaniu duszy tego, jak żałosny i urojenia jesteś. Milion marszu MAGA? Pieprz się, śnisz.
  Po lewej, Brudne Oszustwo W LEWO, zakopywanie prawdy równa się TY JESTEŚ NIEPRAWDZIWY, jeśli wierzysz, że to się kiedykolwiek wydarzyło. Czy w taką przyszłość zmierzamy? Nie, nie jest. Ponieważ to NIE jest przyszłość, to jest TERAZ.”

  Tutaj kwestionuje się udział Frankfurtu w zdarzeniu.

  „WYWIAD Z GIULIANIM TEN RANEK WYKORZYSTAŁ WSZYSTKO, DOWODZĄC, ŻE MIAŁEM Rację, jeśli chodzi o napad (nie) na serwerze FRANKFURT
  Muszę przyznać, że historia serwera we Frankfurcie była kusząca. Ale żeby coś tu zamieścić, potrzeba czegoś więcej, poza tym, że musi być dokładne. Nie powiem, że jestem doskonały, ale ten był całkiem przejrzysty, za pomocą samej logiki, fałszywy.
  Nie chodzi o to, że serwery nie zostały zajęte, to nie jest tak, że zespół Trumpa nie złożył tej mapy wyborczej, którą zamieściłem poniżej – mają dane i tę mapę złożyli. Wcale nie o to chodzi – chodzi o to, skąd to wszystko pochodzi. I to nie były Niemcy.
  Zadzwoniłem do BUNK w sprawie zajęcia serwerów w Niemczech z drugiego. Natychmiast. Czemu? Ponieważ nie tak to działa. Żadna obca potęga nie może po prostu przejąć niczego w innym kraju. I przez cały ten czas komputery, które ukradły wybory, siedziały wygodnie w Maryland. Nie żeby to miało znaczenia –

  Giuliani udzielił dzisiaj obszernego wywiadu na temat „Lepiej, żebyśmy teraz mówili prawdę i dajmy ludziom mówić, ponieważ zostaniemy przywłaszczeni do Newsmax” FAUX. Drażniło mnie to – jak OCZYWIŚCIE I WYRAŹNIE pomagają wrogowi i podżegają go, a NASTĘPNIE, RAZ, udzielą szczerego wywiadu, gdy uderzy ostry sprzeciw. Podczas porannego wywiadu Giuliani powiedział, że wybory zostały zestawione za granicą, ale Wenezuela i lewicowcy byli w to zaangażowani, a firmy zajmowały się tym, by ukryć fakt, że wyborami nie zarządzali nawet Amerykanie – to była Wenezuela – i nie było ani słowa o Niemczech.

  W pełni rozumiem, dlaczego Maduro chciałby wyrzucić Trumpa, – ponieważ iluzje są iluzjami, a on nie zdaje sobie sprawy, że lewicowy wąż amerykański faktycznie gryzie.

  Jestem też pewien, że Iran chce odrzucić ten atut z powodu tych samych idiotycznych złudzeń. Pod rządami Trumpa Iran stracił jednego faceta. Pod rządami Hillary Iran byłby stracony. Za całe życie nie mogę pojąć, jak mułłowie, rzekomo „prowadzeni przez Boga”, nie mogą tego zrozumieć.”

  Tutaj wcześniejszy, ogólny wpis:

  „Tutaj siedzimy w sobotę rano
  Cokolwiek wydarzy się od tego momentu, zostanie całkowicie zdeterminowane przez to, czy pozostało wystarczająco dużo pierwotnej tkanki Ameryki, aby zainicjować reakcję, która uchroni kraj przed komunistami. To w zasadzie wszystko. Wydaje się również, że CIA była bezpośrednio zaangażowana w fałszowanie głosowania.
  Wszystkie główne sieci twierdzą, że Parler i Gab stają się platformami dla zelotów, które „zagrażają demokracji”. W rzeczywistości platformy grożą tym, którzy niszczą demokrację, fałszując wybory i wymuszając kradzież. Ale nie oczekuj od nich prawdy w najbliższym czasie.

  Nazywają nas „zelotami”. To jest przemieszczenie. RZECZYWISTOŚĆ: Zeloci będą cenzurować przeciwne poglądy, tak jak ONI. Konserwatyści NIC nie ocenzurowali. Zeloci spędzają 40 lat na niszczeniu wszelkich środków przekazu i komunikacji, aby całkowicie odciąć się od większości i to właśnie robili ci, którzy wrzeszczą na „zelotę”. Zwolennicy Trumpa w żadnym wypadku nie są zelotami, ci, którzy spalili miasta, przeprowadzili zamieszki, wymusili oszustwo „białego przywileju” i nazywali płonący samochód „pokojowym protestem”, to zeloci i wszyscy wiemy, kim oni są. Nie mogą znaleźć ani jednego szczerego punktu w swoich duszach, gdyby mogli i zależy im, Trump zostałby nazwany prezydentem w ciągu trzech sekund.

  Jeszcze raz – Sydney Powell POWIEDZIAŁA, że Kraken zostanie teraz wydany. Miejmy nadzieję, że jest ich WIELE.”

  Jak rozumiecie, Amerykanie SAMI NIE WIEDZĄ CO JEST GRANE!
  Tym bardziej nam rozpowszechniać fałszywe lub niesprawdzone informacje nie jest korzystnie, szczególnie że jesteśmy tam i to nie nasza sprawa.

  Dziwię się Redakcji że jest tak łapczywa na wszelkiego rodzaju nie potwierdzone lub wręcz plotkarskie informacje.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Panie recenzencie proszę poczytać artykuły w tym temacie zamieszczone od 6 listopada 2020 ( w większości rekomendowane przez wiarygodnego człowieka Roberta Davida Steele). Mamy też inne artykuły potwierdzające tą informację. To, że w tekstach są nieprawdziwe wstawki obciążające Wenezuelę lub Chiny, to nie zmienia istoty informacji. Sytuacja w USA po wyborach jest rozwojowa w ujawnianiu kolejnych informacji i obnażających kolejne warstwy kłamstw. Więc dla Pana jako gorącego zwolennika Donalda Trumpa nie powinno to przeszkadzać !!!

   • krnabrny1 says:

    Szanowna Redakcjo, jestem pewien że macie mnóstwo artykułów potwierdzających to co piszecie, przecież sami wskazujecie że „MSM głównego ścieku” pisze to samo, zatem nie trudno znaleść potwierdzenie czegokolwiek bo to TYLKO ARTYKUŁY.

    Pragnę również wyjaśnić małe niedomówienie, ja nie jestem NICZYIM ZWOLENNIKIEM, może poza tekstem Norwida na Waszej stronie:-)

    „DORABIAĆ SIĘ PRAWDY”, „SŁUŻYĆ PRAWDZIE”, „WALCZYĆ PRAWDĄ I DLA PRAWDY”

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Ta informacja pojawiła się najpierw na niszowych stronach amerykańskich (naturalnews.com), a nie w mediach głównego ścieku. Polskie wydanie prisonplanet trudno jest uważać za medium głównego ścieku, jeśli już to jako skażone pochodzeniem jako pół/pół.

     • krnabrny1 says:

      Skoro New York Times pisze nieprawdę, skoro CNN pokazuje nie prawdę, skoro ZERO HEDGE przyjął już narrację głównego ścieku to logicznym jest że należy być ostrożnym w stosowaniu ich do podparcia pewnych twierdzeń.

      To o czym piszecie nazywa się sprzężeniem zwrotnym.
      10 ludzi na świecie pisze podobne, ale fałszywe reportaże. Później publikują je jednocześnie, a każdy z nich, jako potwierdzające źródło, wskazuje inną stronę. Tak rodzi się PLOTKA:-)

      Stara sztuczka, czy Inteligencja, choćby i naturalnego pochodzenia powinna się na nią nabierać?;-)

     • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Radzilibyśmy Panu aby był Pan ostrożny w formułowaniu takich stwierdzeń, jak w powyższym komentarzu, nie popartych dowodami i w stylu dywagacji co było pierwsze „kura, czy jajko”.

Wypowiedz się