Jaki jest cel ministra Glińskiego, korumpującego chałturników?

Majteczki w kropeczki trala la la

 Decyzja ministra Glińskiego o przyznaniu ogromnych „odszkodowań” dla różnych chałturników z branży rozrywkowej, wywołała w społeczeństwie najpierw niedowierzanie, zaś później szok i wściekłość.

Minister chce obdarować pieniędzmi zrabowanymi podatnikom, jakiś żałosnych „szarpidrutów”, w kwotach dla przeciętnego podatnika wręcz niewyobrażalnych. Jakieś weselne grajki mają otrzymać setki tysiące złotych, inni miliony złotych, gdy w tym samym czasie rząd PIS zamyka tysiące firm pod pretekstem walki z pandemią której nie ma!

Decyzja Glińskiego tylko pozornie wydaje się być absurdalna i prowokacyjna. W tej zabawie chodzi o zupełnie coś innego niż to oficjalnie się przedstawia.

Szybkimi krokami zbliża się operacja „wyszczepiania” Polaków szczepionką na civid-19.

Z przeróżnych badań wynika, że chętnych do tych szczepień jest w granicach 30% populacji.

Aby „wyszczepić” 100% ludności Polski (dobrowolnie na początek) , jak to sobie wykombinowali różne Morawieckie i inni bandyci, trzeba na początek przeprowadzić ogromną akcję propagandową, w którą zostaną zaangażowane różne „artystyczne autorytety”. Żaden „artystyczny autorytet” nie będzie za darmo strugał wariata i zachęcał do szczepień. Zrobi to bardzo chętnie, ale za duże pieniądze!

I taki jest właśnie cel „obsypania” chałturników złotem! Przewidziano dla nich rolę rajfurów, stręczycieli, którzy będą wciskać ludziom kit, przekonując ich do szczepień.

Już na samym wstępie szczepienia napotkają na ogromny opór, ze strony pracowników służby zdrowia którzy mają być „wyszczepieni” w pierwszej kolejności.

Ci ludzie wbrew pozorom nie są głupi i nie pozwolą się okaleczyć jakimiś świństwami nazwanymi szczepionkami.

W 2009 roku podczas „epidemii” świńskiej grypy w Szwecji, tylko kilka procent lekarzy i personelu medycznego zaszczepiło się szczepionką na grypę.

W Polsce będzie podobnie! W jaki sposób banda Morawieckiego zmusi lekarzy (i cały personel medyczny) do szczepień? Tego nie wiemy, ale ONI to już chyba wiedzą!

Propaganda chałturników lekarzy nie przekona, ona będzie skierowana do emerytów i reszty populacji!

Banda Morawieckiego lekarzom i pielęgniarkom nie odpuści, gdyż likwidacja tej grupy zawodowej jest warunkiem koniecznym do przeprowadzenia sprawnej depopulacji reszty społeczeństwa!

Zapowiada się wojna bandy Morawieckiego z lekarzami, na początek.

To będzie bardzo emocjonujące starcie, od którego wyniku będzie zależeć los reszty Polaków!

Anthony Ivanowitz

17.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

WYBRANE KOMENTARZE

,,Jaki jest cel ministra Glińskiego, korumpującego chałturników?”

By orkiestra, jak na Tytaniku, grała do końca, tj do całkowitego zanurzenia.

Proroctwo dotyczące czcicieli królowej nieba (i Polski), stopniowo wypełnia się. (Jr44,16)

Oracz 17.11.2020 12:04:54

Najpierw wbić bezdomnych

W telewizorni powiedzieli wczoraj, że bezdomni w Polinie, jeśli chcą znaleźć miejsca w domach dla bezdomnych, by przetrwać w nich zimę, to muszą obowiązkowo poddać się testowi na Covid19, za który muszą… zapłacić z własnej kieszeni, bo władza nie ma na to pieniędzy, za to ma nieograniczone fundusze, by Glinski mógł- rozdawać pieniądze takim biednym celebrytom, jak Janda, Bayerful, Bednarek, Beacia Kozidrak i wielu innym.
Polin ska chlewnia, to jedyna taka w swoim rodzaju zagroda dla bydła w skali całego chyba świata.

Jacek Boki 17.11.2020 12:06:16

Ach

te oczy, te oczy zielone… Tam pal sześć Maleńczuka i Oną. Ciekawe kiedy zaszczepią Rodowicz? W pierwszej czy w drugiej turze?
Po tych dotacjach to różne międzynarodowe będą sobie szarpały pazury o mienie… bezspadkowe 😉
PS. No i wy…, stop; polał się hejt.

przygrywka już była, ale nie zaszkodzi przypomnieć:

https://www.youtube.com/watch?list=PLIHqOfEVSPmRe56XGd14PmAgI6hSAC4Pl&v=kJQP7kiw5Fk
koniecznie w duecie:

JimA 17.11.2020 12:14:53

@Oracz 12:04:54

W jaki sposób banda Morawieckiego „wyszczepi” lekarzy i inny personel medyczny?
Albo ich w ogóle nie wyszczepi, przymykając oko na powszechną praktykę, polegającą na tym że lekarze będą sobie wzajemnie wystawiać świadectwa szczepień, choć tych szczepień nie będzie.
Albo podejmie próbę szczepień terrorystycznych!
Ale to chyba będzie niemożliwe, gdyż za żadne pieniądze nie da się pozyskać ludzi którzy byliby skłonni szczepić lekarzy stosując przemoc fizyczną!
Środowisko lekarskie (pomimo obecnej kompromitacji) cieszy się jednak pewnym społecznym prestiżem i szczepienie ich na siłę chyba nie przejdzie i z tego powodu, że byłoby sygnałem dla reszt ludzi, że coś z tymi szczepionkami jest nie tak, skoro lekarzy szczepi się na chama!
Zapewne władze przymkną oko na fakt, że lekarze olali szczepienia w zamian za propagandowe szopki pokazujące jak lekarze się szczepią, choć w istocie będą im podawać wodę destylowaną albo i sól fizjologiczną.

anthony 17.11.2020 12:51:15

@anthony 12:51:15

„Zapewne władze przymkną oko…”-
– władze nie przymkną oka, użyją weterynarzy i farmaceutów do szczepienia lekarzy, a gdy to nie wypali, to użyją WOT. :/
Nieee, żartowałem 🙂 Po prostu: to się nie uda. 🙂

JimA 17.11.2020 12:54:32

5*

Dostali a Janda i tak jest rozczarowana, bo mało dostała. tylko Kazik z Kultem zachowali się jak trzeba, reszta dno.
Bednarek? Kto to k…a jest?!?!?

zbig71 17.11.2020 14:35:24

nie dotyczy E.Górniak;

Za „maseczki na śnupeczki” , złotóweczki do teczki.

Nibiru 17.11.2020 17:16:03

@Nibiru 17:16:03

Górniak przynajmniej pokazała, że ma jaja i nie zgadza się z przymusem szczepień

zbig71 17.11.2020 17:29:57

@zbig71 17:29:57

Edyta okazała się nieedytowalna dla tyrana 🙂

Nibiru 17.11.2020 17:37:51

Tak – ci od

majteczek w kropeczki nie tyle mają stanowić orkiestrę na Titanicu – co orkiestrę przed brama KL Auschwitz – chociaż ostatecznie – na jedno wychodzi.

demonkracja 17.11.2020 18:35:53

@demonkracja 18:35:53

Właściwie.
Zastanawiam się co mi tu nie gra.
Konie mam, kozy i krowy;i jako Polak, jestem zrealizowany i samowystarczalny.
Czego konkretnie do szczęścia mi brak? Powiesz mi…

JimA 17.11.2020 18:43:39

@ Autor – 5*

Ilu lekarzy opuściło Polskę po 1989r.?
Jest to oczywiście skutek rządów syjonistycznych zbirów niszczących wszystkie sfery polskiej gospodarki.
Według danych Izb Lekarskich (IL) od 1989r do 01.05.2004r (aneksja Polski do UE) opuściło nasz kraj 20 tys. lekarzy.
Po aneksji IIIŻydo-RP/Polin do UE zaprzestano prowadzenia takich statystyk.
Zgodnie z danymi NIL w 2015 r. zaświadczenia stwierdzające posiadanie formalnych kwalifikacji zawodowych wydano 9337 lekarzom ubiegającym się o uznanie kwalifikacji w innych krajach UE.
(Takie zaświadczenia uprawniały do wykonywania zawodu lekarza po aneksji Polski do UE.)- file:///C:/Users/User/Downloads/Kadry.medyczne.w.Polsce.210.pdf
Możemy więc przyjąć, że od 1989r. do 2015r. opuściło Polskę 29337 lekarzy.
Nie popełnimy istotnego błędu, jeśli założymy, że po roku 2015 do 2020r. opuściło Polskę kolejne 4000 lekarzy.
A zatem od 1989r. do 2020r. opuściło Polskę 34000 lekarzy.
Rocznie dyplom lekarza uzyskuje ok. 2 tys. studentów medycyny. To tak jakbyśmy przez 17 lat kształcili lekarzy tylko na potrzeby obcych państw.
Wykształcenie jednego lekarza to koszt ok. 1 mln zł, a więc na potrzeby obcych państwa wykształciliśmy polskich lekarzy za kwotę 34 mld zł.
Ocenia się, że w polskiej służbie zdrowia brakuje ok. 30000 lekarzy różnych specjalności.

Rzeczpospolita 17.11.2020 19:23:02

Opublikowano za: https://anthony.neon24.pl/post/158885,majteczki-w-kropeczki

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Mamy tutaj do czynienia z operacjami jakie odbywają się na całym świecie, tutaj przykład tego co robią z cenami mięsa w Ameryce, to obserwacje zwykłego człowieka.

  http://82.221.129.208/.uz7.html

  TŁUMACZENIE WŁASNE:
  „Kilka szybkich tematów –
  Zauważyłem, że HEB i Wal-Mart sztucznie podnoszą ceny mięsa w stosunku do rynku meksykańskiego. Gdyby wszystko co kupowałeś, było kupowane w HEB lub Wal Mart, można by pomyśleć, że ceny mięsa poszybowały w górę. Ale tak nie jest –
  Meksykańskie sieci sklepów, które są bezpośrednimi odpowiednikami Wal Mart i HEB, utrzymały ceny mięsa na stałym poziomie. Wal-Mart i HEB potroiły swoje ceny w przeciwieństwie do Soriany, która nadal oferuje wysokiej jakości hamburgery za 1,50 dolara za funt. Znajduje to również odzwierciedlenie w mercados, których cena również nie wzrosła.

  Widziałem wiele postów od Amerykanów, którzy twierdzili, że ceny mięsa drastycznie wzrosły, a niektóre produkty stają się teraz rzadkością. To jest program, a nie rzeczywistość. Globaliści Nowego Porządku Świata chcą, aby Amerykanie i Europejczycy jedli mniej mięsa, więc jego cena jest arbitralnie wysoka, a tymczasem nawet wołowina importowana z Ameryki sprzedaje się tanio w Meksyku.

  Jeśli mięso jest drogie w USA, to wszystko jest sztucznie pompowane, rzeczywistość nie może wspierać takich cen. Witamy w nowej agendzie.”

Wypowiedz się