Biden i rodziny z listy Fortune 500 wpadają w pułapkę

Trwający w USA zamach stanu w wyborach prezydenckich okazuje się być gigantyczną pułapką dla rodzin, które są właścicielami firm z listy Fortune 500, zgadza się wiele źródeł. To tylko kwestia czasu zanim Joe Biden i jego koledzy przestępcy zostaną oskarżeni i osądzeni za zdradę, mówią źródła Pentagonu.

W tym samym czasie źródła zachodniego tajnego stowarzyszenia mówią, że agent wywiadu Korpusu Piechoty Morskiej Robert David Steele jest rozważany na prezydenta – wkrótce mających powstać – Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Steele nominował byłą Kongresmenkę i przekazującą prawdę o 9.11, Cynthię McKinney na jego wiceprezydenta.

Steele mówi, że on i McKinney są gotowi do podjęcia pracy. Jednak najpierw Trump musi wygrać aby zakończyć reformy; szczególnie prawdziwą reformę wyborczą“, powiedział w e-mailu Robert David Steele. Steele dodaje, że Trump ma zamiar ujawnić oszustwo wyborcze i zostać uznany za zwycięzcę, a następnie wiele osób zrezygnuje z Kongresu aby uniknąć więzienia.

Oto co źródła Pentagonu miały do powiedzenia na temat sytuacji:

“Trump wygrał przeważającą większością z 80% legalnych głosów i może uzyskać 300 głosów wyborczych podczas gdy oprogramowanie do głosowania CIA Dominion rzucające monetą i szalejące oszustwa wyborcze przez Demokratów jest ujawniane.”

Wiele prawdziwych serwisów informacyjnych poinformowało również, że Dominion Voting Systems, który kontroluje ponad jedną trzecią rynku maszyn do głosowania, korzysta z wpływowej firmy lobbingowej, która obejmuje wieloletniego asystenta przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Ponadto Dominion ma powiązania z Fundacją Clintona, a główny pakiet udziałów należy do męża Demokraty Senator Dianne Feinstein.

https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/developing-nancy-pelosis-chief-staff-chief-executive-feinsteins-husband-major-shareholder-dominion-ballot-counting-systems/?utm_source=Twitter&utm_campaign=websitesharingbuttons

“Naprawdę dochodzi do ogromnych oszustw wyborczych. Byłem obserwatorem wyborów i sam to widziałem…. Widziałem osobę podpisującą oświadczenie, że nie wysłał listu do głosowania, ale ktoś wysłał go w jego imieniu”, mówi Christopher North, przyjaciel, który pracował jako obserwator wyborów w Pittsburgu. North zauważa, że w swoim regionie, “Biden dostaje 50% więcej czarnych głosów niż Barack Obama dostał w 2008 roku, a w wielu okręgach frekwencja wyborcza wynosi ponad 100%.”

Jednak na wszelki wypadek, gdybyście tego nie widzieli, między innymi weteran Departamentu Stanu USA Steve Pieczenik, wyjaśnia w jaki sposób sprytna pułapka została zastawiona na niedoszłych złodziei głosów, umieszczając tajny znak na wszystkich autentycznych kartach do głosowania. Pieczenik i inni twierdzą, że doprowadziło to do hurtowego ujawnienia sieci mafii chazarskiej w USA.

https://www.bitchute.com/video/RskMmfUq8Dot/

Trump może zwolnić dyrektor CIA Ginę Haspel i oczyścić agencję, i wielu członków tajnego państwa gdzie indziej w rządzie“, dodają źródła Pentagonu.

Podczas gdy Zachód jest rozproszony niewypowiedzianą wojną domową, wielkie ruchy militarne oznaczają, że sytuacja na całym świecie staje się bardzo niebezpieczna. Otrzymujemy doniesienia o masowych ruchach wojsk w Meksyku, Kanadzie, Ukrainie, Azji Środkowej, Afryce, na granicy chińsko-indyjskiej itp.

Na przykład, otrzymaliśmy następujące informacje ze źródła na Słowacji:

“Wojska NATO przemieszczają się z Europy Zachodniej w kierunku Ukrainy. Zaczyna to wyglądać tak jakby miały zająć strategiczne punkty i w niedalekiej przyszłości wojska NATO mogłyby zaatakować Białoruś i być może Rosję. Atak może nastąpić w ciągu kilku dni. Zaobserwowano ruchy wojsk na granicach. Wygląda na to, że dojdzie do ataku ze strony Słowacji, Czech, Ukrainy i Polski. Bardzo prawdopodobne. Rosja anulowała wszystkie wizy wjazdowe. Rosja i Białoruś są całkowicie zamknięte. Białorusini twierdzą, że przed nimi najgorsze dni ich życia (10 dni). Słowacy i Czesi są zamknięci w swoich domach. Oddziały się przemieszczają. Helikoptery są przewożone w dużych ilościach. Budują ogromne szpitale polowe dla 5000 osób (na lotnisku w Ostrawie).”

Mike Harris z Veteran’s Today, zadzwonił by powiedzieć, że otrzymuje wiarygodne raporty o chińskich siłach w Meksyku. Meksykanie wpuścili wojskowych do kraju, ponieważ Chińczycy obiecali przywrócić Meksykowi wszystkie ziemie utracone w wojnie meksykańsko-amerykańskiej“, mówi on. Innymi słowy, zaoferowali Meksykowi Kalifornię, Nevadę, Nowy Meksyk, Arizonę i Teksas.

Otrzymujemy też liczne doniesienia o chińskich oddziałach w Kanadzie. Skontaktowaliśmy się z różnymi źródłami w Kanadzie i nie byliśmy w stanie tego potwierdzić. Jednak premier Justin Castro jest mandżurskim kandydatem, który niemal na pewno zamordował swojego brata aby przejąć władzę w Kanadzie. Zawiesił również demokrację w Kanadzie, wykorzystując fałszywą pandemię jako pretekst do wprowadzenia stanu wojennego i założenia obozów koncentracyjnych. Można się założyć, że Justinowi Castro została zaoferowana przez Chińczyków Nowa Anglia, a także Oregon i stan Waszyngton.

Chóralnie z kanadyjskim Castro, Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern powiedziała w zeszłym tygodniu, że jeśli odmówisz przebadania [pod kątem fałszywego wirusa], zostaniesz uwięziony na czas nieokreślony i nigdy nie będziesz mógł opuścić obozu kwarantanny.

https://www.naturalnews.com/2020-08-17-mandatory-quarantine-camps-new-zealand.html

Castro (Trudeau) wraz z Borisem Johnsonem z Wielkiej Brytanii i Emmanuelle [SIC] Macron z Francji szybko pogratulował Joe Bidenowi sfałszowanego zwycięstwa wyborczego. Trzej liderzy, idąc za AP w sprawie fałszywego zwycięstwo Bidena, wszyscy przytaknęli gratulacjami, mimo że nie było oficjalnego wyniku. Biden dał też do zrozumienia, że jeśli przejmie władzę, rozpocznie faszyzm.

Źródła tajnego stowarzyszenia azjatyckiego mówią, że obiecano Chinom Japonię, Półwysep Koreański, a ASEAN może być częścią Stanów Zjednoczonych Chin jeśli pomogliby Bidenowi w wygraniu wyborów. Wydaje się więc pewne, że Biden i jego Rockefellerowscy itp. zwolennicy próbowali sprzedać Chinom aby utrzymać się przy władzy na Zachodzie.

W związku z tą sytuacją, Szef Sztabu Obrony Brytanii Nick Carter, publicznie ostrzegł przed ryzykiem rozpoczęcia wojny światowej, mówiąc Sky News:

“Myślę, że żyjemy w momencie, w którym świat jest bardzo niepewnym i niespokojnym miejscem i oczywiście, również dynamika globalnej konkurencji jest cechą naszego życia, i myślę, że prawdziwym ryzykiem jakie mamy z dość wielu regionalnych konfliktów, które w tej chwili mają miejsce, jest to, że można zobaczyć eskalację prowadzącą do błędnych ocen.”

https://www.reuters.com/article/uk-britain-remembrance-war-idUKKBN27O06Q?taid=5fa7da43260cc0000183faf1r&utm_source=reddit.com

Źródła MI6 miały nieco bardziej wyluzowany pogląd mówiący:

“W tej chwili krąży wiele śmieci, myślę, że w globalnej skali spraw, świat całkowicie stracił sens i znaczenie.”

W każdym razie, źródła Pentagonu mówią, że Sąd Najwyższy USA jest “6-3 za Trumpem z sędzią [Clarence] Thomasem odpłacającym Bidenowi za jego gorzką rozprawę potwierdzającą w 1991 roku i sędzią [Brettem] Kavanaugh robiącym to samo Kamali Harris za jego przepytywanie w 2018 roku.”

Również Bibi [premier Izraela Benjamin Netanjahu] dźgnął Trumpa w plecy, szybko gratulując Bidenowi, usuwanie mafii żydowskiej jest kontynuowane z byłym naczelnym rabinem Wielkiej Brytanii Jonathanem Sacks martwym”, zauważają źródła.

Jedno ze źródeł azjatyckiego wywiadu mówi, że Netanjahu, który pogratulował Bidenowi, był kompozytorem CG, podobnie jak George Bush Jr., który zrobił to samo, ponieważ oba oryginały zostały stracone.

Oprócz źródeł Pentagonu, zachodnie tajne stowarzyszenia dają również do zrozumienia, że nie pozwolą na kontynuowanie trwającego przewrotu wyborczego Partii Demokratycznej.

Przedstawiciel kilku głównych tajnych stowarzyszeń mówi:

“Z tego co widzę to po pierwsze to DNC. Mam na myśli nawet ostatni cykl. Jak on lub nie, ich wyborcy prosili o Berniego i powiedziano im, że nie dostaniecie Hillary. To znowu stało się z Bidenem. DNC ma swój program, który oczywiście pracuje w parze z lewicowym MSM jak NYT … media zdecydują o wyborach, mimo że tego nie ma w konstytucji. Jest to dodatkowo wzmocnione wielką cenzurą technologiczną. Spójrz na Google teraz warte 1 bilion dolarów, a mimo to jego założyciel nie może wyjaśnić jego dalszego związku z Epsteinem po jego skazaniu. Sprawdzacze faktów ( Fact Checkers) to policja myślowa.”

Źródła wskazują, że Ponadnarodowe tajne Loże, które obejmują przynależność zarówno mężczyzn jak i kobiet najwyższych szczebli w światowej polityce, finansach i sektorach przemysłowych omawiają i decydują o wszystkich światowych decyzjach, które mają związek z władzą, polityką, finansami i przemysłem.”

https://www.movimentoroosevelt.com/news/per-dipartimento/movimento-roosevelt/free-masonry-shocking-book-of-the-italian-grand-master-gioele-magaldi-the-discovery-of-the-ur-lodges.html

Stowarzyszenia te podjęły decyzję o usunięciu mafii chazarskiej od światowej władzy, zgadzają się z tym liczne źródła. Oznacza to, że Justin Castro, Boris Johnson, Emannuel Macron i ich Rothschildowscy, Angelli itp. marionetkowi władcy nie będą dłużej przebywać na tej planecie, podają źródła.

Zamiast tego, pomiędzy wschodnimi a zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami panuje zgoda na wysokim szczeblu, że obecny system zarządzania planetą wymaga drastycznej reformy. Wiele zachodnich rządów publicznie akceptuje przyszłe planowanie w stylu azjatyckim jako lepszy system niż czysty, nieokiełznany kapitalizm, który spowodował tak wiele szkód na Zachodzie. Poniżej znajduje się link do artykułu Wall Street Journal, który mówi szczegółowo na ten temat.

https://www.wsj.com/articles/western-economies-embrace-state-intervention-emulating-asia-11604574001

Papież Franciszek odgrywa kluczową rolę w tym procesie dzięki trwającemu oczyszczaniu Banku Watykańskiego, obecnej de facto zachodniej agencji przyszłego planowania. Na przykład w poniższym artykule Watykan przekazywał pieniądze “spółce holdingowej kierowanej przez Lapo Elkanna, jednego z bardziej ekstrawaganckich członków włoskiego klanu Agnelli.”

Agnelliowie wraz z Rothschildami kontrolują ekonomistów i są uważani za de facto kontrolerów Zarządu Rezerwy Federalnej, choć nie na długo.

https://www.aljazeera.com/economy/2020/11/5/pope-moves-against-his-secretary-of-state-amid-financial-crisis

https://uk.reuters.com/article/uk-vatican-finances/pope-censures-key-department-over-london-real-estate-deal-idUKKBN27L1MO?il=0&utm_source=reddit.com

Jako przykład ich kryminalnej niekompetencji, ci ludzie od lat prowadzą masową operację oszustwa znaną jako NASA, która według wyższych rangą źródeł Pentagonu oznacza Nie Agencję Kosmiczną (Not A Space Agency). Źródła NSA wskazują, że myszy zostały zauważone na rakietach Elona Muska, które rzekomo latają w próżni kosmicznej.

Tego rodzaju masowe oszustwa ze strony mafii chazarskiej, która przejęła zachodnią władzę, są powodem, dla którego Azja była w stanie wysunąć się naprzód ekonomicznie. Im dłużej Zachód będzie się rozpieszczał przed reformą i usunięciem niekompetentnego przywództwa chazarskiej mafii, tym silniejsze będą Chiny i inne kraje azjatyckie. Na przykład najnowsze raporty gospodarcze z Chin pokazują, że gospodarka kraju po raz kolejny rośnie w gwałtownym tempie.

https://www.reuters.com/article/china-economy-trade/china-october-exports-surge-imports-rise-amid-global-recovery-idINKBN27N08M?utm_source=reddit.com

Jeśli ludzie Zachodu nie chcą skończyć jako chińscy niewolnicy lub służący, muszą usunąć przestępcze pasożyty, które przeprowadziły to co Mi6 opisuje jako “chytre przechwycenie państw“. Ci ludzie, w swojej chciwości, zubożali większość ludzi Zachodu i próbują teraz sprzedać Chinom to co pozostało w zamian za ochronę. Miejmy nadzieję, że pułapka zastawiona na ludzi popierających Bidena wystarczy. Jeśli nie, chwyćcie za broń.

Ponadto, jeśli szef Połączonych Szefów Sztabów generał Mark Miley nie podejmie działań, to wyraźnie poszedł na kompromis i musi zostać usunięty.

Źródła Pentagonu, ze swojej strony, poprosiły nas o przypomnienie Chińczykom, że mają broń kosmiczną, która “może zamienić Chiny w roztopione szkło” jeśli to konieczne. Innymi słowy, wojna nie rozwiąże tego kryzysu na korzyść Chin, ale czas tak.

9 listopada 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/11/09/biden-and-fortune-500-families-fall-into-trap/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/11/12/benjamin-fulford-biden-i-rodziny-z-fortune-500-wpadaja-w-pulapke/

Wypowiedz się