Sekretna historia 11 września

Od redakcji: To jest przedruk z 2016 r. Podsumowania dochodzenia przeprowadzonego między 5 maja 2014 r. A czerwcem 2015 r. Przez wybranych członków połączonego zespołu, w tym między innymi:

 Gordon Duff, Ian Greenhalgh, Dr. James Fetzer, Jeff Smith z VT and the International Atomic Energy Agency, Dmitri Khalezov z radzieckiego 12th (Nuclear Directorate), Jim W. Dean, Dr. Kevin Barrett, Grupa robocza z University of Kalifornia w Los Alamos / Sandia National Labs, pułkownik James Hanke i Eugene Chruszczow, źródła FBI i rosyjskiego wywiadu marynarki wojennej, Michael Shrimpton oraz znaczące prace dziennikarzy, takich jak Wayne Madsen i inni.

 Przepraszam, jeśli nie jestem wystarczająco wszechstronny.  Gordon Duff

autorstwa Gordona Duffa z Jeffem Smithem i Ianem Greenhalghiem

America’s institutions took a dive on 9-11 Amerykańskie instytucje zanurkowały w dniu 9-11

America's institutions have taken a dive on 9-11 [ Uwaga redaktora : Mamy kolejną aktualizację od zespołu A VT 9-11 na temat trwającej tragedii 11 września, nagannego niepowodzenia naszych organizacji rządowych, bezpieczeństwa, prawnych i prasowych, aby nie zniszczyć bajki komisji 9-11.

Prawdziwi sprawcy wciąż chodzą, wiedząc, że mają w kieszeni wypróbowany i skuteczny szablon, który można ponownie zastosować w wybranym przez siebie czasie w zaktualizowany sposób.  Anomalie z 11 września po prostu krzyczą na ciebie, ale wydaje się, że cała nasza struktura bezpieczeństwa została oszołomiona przez tajną broń kosmiczną.

Żaden urzędnik posiadający jakiekolwiek uprawnienia nie zakwestionował zgłoszenia VT 9-11.  Obejmuje to środki masowego przekazu, które do tej pory nie ogłosiły ani jednego wezwania, aby „dowiedzieć się więcej” i być może powróciły do ​​swoich własnych relacji, a raczej do zatuszowania.

Ale nie wszyscy są winni, ponieważ amerykańskie instytucje masowo ustąpiły miejsca 9-11, co daje społeczeństwu jakąś przykrywkę, ponieważ mieliby skłonność do myślenia, że ​​gdyby raport komisji naprawdę był oszustwem, z pewnością niektóre ważne grupy byłyby krzyczeć o tym.

 Ale Gordon ma na to doskonałą odpowiedź. To jeden z jego ulubionych wersetów: „Witaj w tym, jak naprawdę działa świat”.  Wiemy, że czytelnikom VT zależy na tym, więc będziemy trzymać się z wami do końca w tej, naszej lub ich końcu Jim W. Dean ]

bent-girder_1477855i – Po raz pierwszy opublikowano 5 października 2016 r. –

 Po raz pierwszy od prawie roku śledczy z 11 września ujawnił wysoce tajne informacje na temat prawdziwych wydarzeń z 11 września, a nie ataku terrorystycznego, ale raczej ataku nuklearnego na Stany Zjednoczone, nie jest to wcale niespodzianka, ale tego, czego oczekiwały Stany Zjednoczone, jednego przewidzianego przez byłego amerykańskiego prezydenta i drugiego celowo zignorowanego przez prezydenta Clintona i prawdopodobnie ułatwionego przez George’a W. Busha, który z pewnością umożliwił tuszowanie.

 Już w 1996 roku znawcy, w tym były prezydent George HW Bush, wiedzieli, że Ameryka jest podatna na terroryzm nuklearny.  To była „Suma wszystkich lęków”, tak jak pokazano w filmie, skradzione bomby atomowe, umieszczone pod kultowym celem, ale z pewnością nie byli terrorystami.

Powiedzmy sobie jasno, że gdyby ktoś oglądał dzisiejsze wiadomości i nie podejrzewał, że Stany Zjednoczone stworzyły Al-Kaidę i kierują nią od samego początku, można by operować czymś mniej niż pełną talią kart.

 To, co teraz zmienia, to fakt, że po odrzuceniu weta Obamy przez kongres w zeszłym tygodniu, Arabia Saudyjska może zostać pozwana za współudział w wydarzeniach z 11 września.  Istnieją i były dowody zaangażowania Arabii Saudyjskiej, nawet w ograniczonej fałszywej narracji opublikowanej w raporcie z 11 września 2005 r. Lub rzekomych brakujących „28 stronach”.

Prawdziwe raporty pokazują również, że Mohammed Atta, były egipski oficer bezpieczeństwa, wówczas z saudyjskim wywiadem, był planistą operacyjnym działającym w swoim wynajętym mieszkaniu w Fort Lee.  Tuszowanie trafia do domu, ponieważ Atta był obserwowany przez zespół, którego zadaniem było badanie terroryzmu nuklearnego przeciwko USA.

Zespół ten, początkowo kierowany przez agenta specjalnego FBI Johna O’Neilla, a później przez agenta specjalnego FBI Mike’a Dicka, w skład którego miał wchodzić specjalista od broni jądrowej, Jeff Smith, był skupiony w Fort Lee w stanie New Jersey, nie tylko po to, aby oglądać Attę, ale i Atta. i jego wspólnicy, w tym izraelskie zespoły, które korzystały z kryjówki oddalonej o zaledwie kilka przecznic.

Zdjęcie wyemitowane przez Fox News wymienia agenta specjalnego Mike’a Dicka jako „uzbrojonego i niebezpiecznego”, twierdząc, że groził on zamordowaniem funkcjonariuszy FBI.

To jest przedmiotem prawdziwego śledztwa, a zapisy tego, przechwycone przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego i przetrzymywane do uwolnienia po 50 latach, opowiadają szerszą historię, która na każdym kroku głęboko angażuje Izrael, a także zdrajców w Pentagonie .

 Teraz możemy otworzyć drzwi dla prawników ścigających Arabię ​​Saudyjską. Bez tego, co tutaj jest, żadnemu adwokatowi nie będzie można nawet odmówić dokumentów przedstawiających świadków i dowody, których według popularnej narracji fikcyjnej nie ma.

 Jeśli chcesz zarobić jako jedyny powód, aby zwrócić się do sądu, pozwól Arabii Saudyjskiej.  Ale jeśli pożądana jest sprawiedliwość, idź za Izraelem i idź za jego przyjaciółmi. Mamy wszystkie ich nazwiska i wszystko, co jest potrzebne, aby pokazać ich współudział.

 bibi-celebrates911-e1450620747322Oto, co zostało teraz dodane do narracji, a nie oficjalna narracja, ale ta oparta na śledztwie z 2003 roku. Poniższe informacje pochodzą ze wstępnego raportu Departamentu Energii Stanów Zjednoczonych na temat wydarzeń z 11 września 2001 r .:

 •  Według raportu DOE budynki zniszczone w World Trade Center zostały zburzone przy użyciu urządzeń nuklearnych przywiezionych do USA przez lotnisko Teterboro.  Z oświadczeń śledczych wynika, że ​​„załogi lotnicze nie musiały wypełniać formularzy paszportów tylko do celów celnych. Nigdy nie przeprowadzono żadnej fizycznej kontroli bagażu ani samolotu”. “
 •  Śledczy z Able Danger wyśledzili urządzenia na lotnisku i prowadzili obserwację wszystkich zaangażowanych do czasu zajęcia akt na rozkaz Michaela Chertoffa.
 •  Kiedy dochodzenie nuklearne przeniosło się do Fort Lee, była tam federalna, złożona z wielu agencji, sonda w sprawie operacji hazarowych mafii. To właśnie to dochodzenie przejęli Mike Dick i Jeff Smith, obserwując Attę, pobliskie lotnisko i izraelskie zespoły.
 • Według raportu Departamentu Energii Stanów Zjednoczonych zniszczenie budynku 7 było wynikiem zainstalowania urządzeń jądrowych w zbiornikach gaśniczych halonowych o pojemności 100 galonów umieszczonych w całym kompleksie w ramach programu modernizacji sprzętu przeciwpożarowego.
 •  Firma ochroniarska lotniska Teterboro, od 11 września 2001 r., Została zniesiona przez wszelkiego rodzaju nielegalne ładunki.
 • Donald Trump i Clinton’s intensywnie używali Teterboro i nigdy nie poddawali ich kontroli samolotów ani nie poddawali pasażerów kontroli celnej.

 To jest nowa informacja przydatna tylko dla tych, którzy znają prawdę o 11 września.

mossad-truck-bombers

Podczas gdy bombowce ciężarówek Mossadu z 11 września, które umieściły tysiące funtów materiałów wybuchowych na moście Jerzego Waszyngtona, które musiały zostać rozbrojone i usunięte, mogły wrócić do Izraela, tych pięciu „ tańczących Izraelczyków ” zostało zatrzymanych na kilka miesięcy przed powrotem do Izraela, gdzie pojawili się w telewizji i przyznali, że zostali wysłani w celu udokumentowania zniszczenia WTC.

Plan Mosadu obwiniał Palestyńczyków:

incident

Historia się zaczyna

W maju 2014 roku VT otrzymało pliki z prawdziwego śledztwa z 11 września przeprowadzonego przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych. Dla tych, którzy nie są tego świadomi, DOE produkuje broń jądrową pod niewinnym pozorem brzmiącej nazwy użyteczności publicznej.

Współpracowała z nimi od 9/12 Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej, część ONZ, której śledczy przebywali w Nowym Jorku w ONZ tego pamiętnego dnia.  Podnieśli swoje liczniki Geigera, włożyli żółte kaski i identyfikatory „Con Ed” (firma energetyczna miasta Nowy Jork) i żółte kamizelki i zaczęli śledzić sygnatury promieniowania jonizującego i pobierać próbki gleby.

6-47classicconnection

1-65

Abel Danger dokumentuje obywateli Izraela aresztowanych 11 września

 Połączenie z Florydą to połączenie Jeb Busha

 Głębokie tło

Historia rozpoczęła się jako historia rozprzestrzeniania broni jądrowej, rzekomo przez Izrael, zignorowana przez administrację Clintona.  Widzicie, podczas ocieplenia stosunków między USA a Rosją porozumienia START (Strategic Arms Limations Treaties) zmusiły Stany Zjednoczone do rozebrania tysięcy głowic nuklearnych.

Te, które rozpadły się jako pierwsze, to te, które były najstarsze z rdzeniami plutonowymi, które przeszły do ​​niebezpiecznych poziomów PU240.  Broń ta została wyjęta z zapasów na podstawie daty produkcji rdzeni.  Było tego wiele powodów:

 • Najstarszy wyprodukowany, najbardziej rozpadający się pluton
 • Rdzenie wyprodukowane razem byłyby usuwane, numerowane i składowane w celu potencjalnej regeneracji, w oparciu o rdzeń z tej samej partii (tj. „2 maja 1984, HANFORD 7”), stanowiący rezerwę gotową do ponownej konfiguracji i przywrócenia do użytku.

Widzicie, te listy, które pasowały do ​​rdzeni, wpadły w ręce sojusznika Ameryki, Izraela.  Następnie rdzenie zaczęły znikać z magazynu Pantex w Amarillo w Teksasie, nie przypadkowo, ale w dopasowanych parach, potwierdzając, że te tajne listy zostały naruszone lub zostały zapewnione przez nasze źródło, że Tom Countryman, który miał dostęp na listy, przekazał je Izraelowi.

Biura George HW Bush, Memorial Drive, Houston Tx

Były prezydent USA, George Herbert Walker Bush, ze swoich biur przy Memorial Drive w Houston TX, zatrudnił zespół śledczych, aby zbadali, czego nie zrobiłby William Jefferson Clinton, być może z powodu jego skompromitowanej pozycji w stosunku do Moniki Lewinsky lub kogoś innego. niedociągnięcie.

Bush zatrudnił agenta CIA Rolanda Carnaby’ego i fizyka oraz inspektora MAEA Jeffa Smitha.  Pomagał im John Wheeler III, konsultant Białego Domu oraz John O’Neill z FBI.

Carnaby nie żyje, zastrzelony przez policję podczas postoju w Houston. Smith, z VT dzisiaj, jest pod rozkazem knebla tajnego wielkiego jury z Houston 9/11, które opiera się na tak wielu dowodach, stworzonych przez Michaela Chertoffa i Johna Ashcrofta, któremu Bush (43) zlecił zakończenie każdego potencjalnie owocnego dochodzenia z 11 września .

John Wheeler został znaleziony na wysypisku śmieci w Delaware, a John O’Neill zmarł 11 września.

 1-14-38-tower-4-site-september-2008Kiedy ich raport nie został upubliczniony, zespół opublikował wysoce tajne zdjęcia przedstawiające ogromny krater jądrowy ze stopionymi wirami granitowej skały macierzystej.  Pierwsza eksplozja jądrowa zamieniła pustynię Nevada w szkło.  Paliwo do silników odrzutowych nie może tego zrobić, podobnie jak nanotermit.

blast6-640x554-1„Dodajmy do tych wszystkich znaków stopiony metal na śladach WTC 1, 2 i 7, który przez trzy miesiące nie mógł zostać ugaszony przez wodę lub codzienne zmiany gleby, ponieważ zużywał beton, stal, szkło, materiały palne biurowe. Rosnąca zachorowalność mieszkańców na nowotwory złośliwe tylko po napromienianiu jest kolejnym charakterystycznym znakiem „zdarzenia” nuklearnego.  Były też zdjęcia lotnicze parowych „upwellings”, które wylewały się z krat ulicznych dwie i trzy przecznice na południe od WTC, czyli Ground Zero.

„Następnie mamy do czynienia z niezwykle wysokimi temperaturami (800–1300º F) ciepła powierzchniowego WTC po 11 września. Został zarejestrowany 16 września 2001 roku przez termoczułe kamery NASA na zdjęciach lotniczych wykonanych na wysokości 6500 stóp. Dane te znalazły odzwierciedlenie w niezwykle długim okresie – od 11 września do 19 grudnia – potrzebny do zgaszenia zbiorników stopionych metali w piwnicach wszystkich trzech drapaczy chmur.  W rzeczywistości najgorętszymi miejscami na powierzchni zarejestrowanymi na „Pile” do 16 września były WTC 1 (1376 ° F), WTC 2 (11340 ° F) i WTC 7 (1160 ° F). ”

6366-1 „Stalowe palce często się nagrzewały i stawały się nie do zniesienia. Upał był również zmartwieniem dla psów poszukiwawczo-ratowniczych używanych na miejscu.  Wielu nie było wyposażonych w buty ochronne.  Więcej niż jeden odniósł poważne obrażenia, a co najmniej trzech zmarło podczas pracy w Strefie Zero ”.

3092„Zamiast upału ustąpić w ciągu tygodnia, jak to zwykle bywa w przypadku dużych pożarów, astronomicznie podwyższony poziom ciepła utrzymywał się przez trzy miesiące.

Firma zajmująca się sprzątaniem, firma Bechtel Corporation – zatrudniająca 40 pracowników w stosie – opublikowała następujący komentarz dotyczący warunków pracy:

 Stos gruzu na Ground Zero był zawsze niesamowicie gorący. Pomiary termiczne wykonywane przez helikopter każdego dnia wykazały temperatury pod ziemią w zakresie od 400ºF do ponad 2800ºF.

https://youtu.be/PPJUP-Ry7d0

Powierzchnia była tak gorąca, że ​​zbyt długie stanie w jednym miejscu zmiękczyło (a nawet stopiło) podeszwy naszych butów ochronnych ”.

<iframe title=”11 września: Wieże pyłu” width=696 height=522 src=https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&amp;hl=pl&amp;prev=search&amp;rurl=translate.google.pl&amp;sl=en&amp;sp=nmt4&amp;u=https://www.youtube.com/embed/PPJUP-Ry7d0%3Fstart%3D20%26feature%3Doembed&amp;usg=ALkJrhhC5QetLIyne_nTLX9LhP6kEL3psQ frameborder=0 allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 Nieprzerwany…

Zatrudniony przez GHW Busha zespół z siedzibą w Houston rozpoczął śledzenie brakujących dołów jądrowych, które obecnie liczą ponad 300. Odkryli ogromne rozbieżności między danymi dotyczącymi wojskowej likwidacji a danymi dotyczącymi transferu DOE.  Żaden nie pasował ani nawet nie był blisko.  Większość płyt zniknęła.

Być może zniknęło ponad tysiąc dołów, ale 350 to potwierdzona liczba zgłoszona byłemu prezydentowi GHW Bushowi przez jego śledczych w 1998 r. Wykryto, że opuścili zakład Pantex w ciężarówkach chłodniach, skąd zostali przewiezieni do fabryki nawozów na Zachodzie. , TX.

https://youtu.be/267kRmlKGcQ<iframe title=”Mieszkaniec Teksasu: Eksplozja elektrowni była jak bomba atomowa” width=696 height=392 src=https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&amp;hl=pl&amp;prev=search&amp;rurl=translate.google.pl&amp;sl=en&amp;sp=nmt4&amp;u=https://www.youtube.com/embed/267kRmlKGcQ%3Ffeature%3Doembed&amp;usg=ALkJrhjK0ZGrPLhqohU9VyIxuueiKE-AMA frameborder=0 allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 W 2013 roku w tym obiekcie doszło do katastrofalnego wypadku.

_wsb_387x290_dsc01314_merged_medium Podczas badania zaginionych dołów Jeff Smith prześledził ich przez port w Houston na Wyspy Kanaryjskie i do afrykańskiego narodu Mauretanii, gdzie były one przechowywane w kopalni żelaza kontrolowanej przez południowoafrykańskich ekstremistów ściśle współpracujących z Izraelem.

 Ci sami mieszkańcy Afryki Południowej w 1975 roku podpisali traktat z Izraelem w sprawie opracowania broni.  22 września 1979 roku zdetonowali swoją pierwszą broń nuklearną u wybrzeży wyspy St. Edwards na południe od Kapsztadu. Opracowali również szeroką broń biologiczną i chemiczną pod kierunkiem dr Woultera Bassona, kardiologa, który opracował jedną z najbardziej niebezpiecznych broni biologicznych znanych człowiekowi.

 downloadWalter Basson, pobielony procesem pojednania

 Republika Południowej Afryki opracowała 10 broni nuklearnych typu Hiroszima (typu pistoletowego) do czasu zniesienia programu, począwszy od 1991 roku, pod nadzorem dr Davida Kelly’ego i jego młodego asystenta, Davida Camerona.  Kelly został później znaleziony martwy z powodu podejrzenia samobójstwa, a Cameron został znaleziony, jeszcze bardziej tajemniczo, rządzący Wielką Brytanią jako premier.

Ta „linia szczurów” jest od dawna używana przez „Lord of War” Victora Bouta, sfotografowanego poniżej z felietonistą VT Dmitrijem Khalezowem (były rosyjski śledczy nuklearny) w tle.

screenhunter_605-oct-04-15-50 Bout, przód w prawo, Khalezov tył

Tak powstały arsenały nuklearne w co najmniej pół tuzinie państw niejądrowych, takich jak Arabia Saudyjska, Tajwan i Korea Południowa.

 Jeden ze śledczych przebywał jakiś czas w Nowym Jorku. Mieszkał w Fort Lee w New Jersey.

 Pierwotny zespół był kierowany przez Johna O’Neilla, któremu powierzono zadanie polowania na Osamę bin Ladena, ale robiąc to, natknął się na coś zupełnie innego, czego nauczył się podczas pracy w Jemenie.  Uważamy, że dowiedział się, że bin Laden podróżował do i z USA, co potwierdziliśmy, i że do 11 września bin Laden był aktywnie zatrudniony przez CIA.

Nie ma żadnych aktywnych zapisów o pracy O’Neilla z Able Danger w Fort Lee, poza naszym bezpośrednim kontaktem z jego współpracownikami podczas tego zadania, który twierdzi, że został wypędzony, publicznie oskarżony o zgubienie tajnych informacji, a później odzyskany.

 Pozostają pytania, na przykład dlaczego nie podjęto próby radzenia sobie z zagrożeniem nuklearnym? Pod koniec lat 90. krążyła opowieść, że Izrael przechowywał materiały jądrowe, być może nawet broń, w swoim konsulacie w Nowym Jorku.  W 2007/8 ta historia zaczęła się krążyć po internecie, ale nigdy w odniesieniu do 11 września.

 To wiemy

Wiemy, że wyspecjalizowane urządzenia jądrowe nadające się do użycia w tego typu scenariuszu zostały zaprojektowane przez zespół z Los Alamos National Laboratories, broń, która pozostawiła niewiele lub nie pozostawiła szczątkowego promieniowania, chyba że, jak to miało miejsce po 11 września, wlano wodę na Ground zero w celu schłodzenia ogromnych podziemnych pożarów spowodowanych przez stopioną stal zmieszaną z upłynnionym granitem w postaci magmy, który utrzymywał się do stycznia 2002 roku.

Nie byliśmy w stanie potwierdzić, że zespół ten był częścią spisku nuklearnego, ale potwierdziliśmy, że lider zespołu był głównym zwolennikiem absurdalnej teorii detonacji „nano-termitów”.

Wiemy również, że wielkie jury z siedzibą w Houston aktywnie ucisza wszystkich zaangażowanych w Able Danger, czyli nieliczni, którzy przeżyli serię „wypadków” i innych nieszczęść.  Wszystkim grozi kara więzienia za naruszenie ustawy Patriot Act, jeśli ujawnią się informacje ujawniające współudział rządu USA w 11 września.

 Kluczowym i wysoce potwierdzonym aspektem tej historii jest spustoszony amerykański arsenał nuklearny. Ta dokumentacja jest „tam”, podobnie jak dowody użycia broni jądrowej przez Izrael, Stany Zjednoczone i inne kraje prawie dwa tuziny razy od 1945 roku, według najwyższych źródeł Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej.

Przejdź do dalszych informacji o Fort Lee i tej podróży na drugą stronę lustra:

Mapa miejsca aresztowań z 11 września, zgłoszona przez CBS i CNN, tylko przecznice od biur śledczych od przemytu broni nuklearnej do triumwiralnego „tańca śmierci”, zespołu FBI, Mossadu i Atty

 screenhunter_597-oct-04-10-11screenhunter_596-oct-04-10-10„Jeszcze raz w dół żółtą ceglaną drogą”

Fort Lee w stanie New Jersey odegrał kluczową rolę w 11 września.  Mapujemy, korzystając z Google Earth, niektóre incydenty związane z przedstawieniem racjonalnej odpowiedzi na zatajenie, zarówno wersję rządową, jak i amatorską wersję klasy B.  Jeśli nie obejrzałeś całego filmu, zrób to teraz.

By “Art Student” we mean “nuclear weapons team” Przez „student sztuki” rozumiemy „zespół broni jądrowej”

screenhunter_595-oct-04-10-05Most Jerzego Waszyngtona

Wszystkie główne drogi do i z Nowego Jorku miały zostać zniszczone 11 września.  To właśnie te zespoły, przywiezione z Izraela, w skład których wchodziła grupa Mohammeda Atta, której potwierdzono, że są bezpośrednio powiązane zarówno z CIA, jak i egipskim wywiadem, były obserwowane przez połączoną grupę zadaniową koordynowaną z lokalnymi organami ścigania.

Fort Lee overviewOmówienie Fort Lee

Tak więc, kiedy tysiące funtów materiałów wybuchowych umieszczono w kotwicy kablowej, wysłano zespoły, aby wyłączyć te urządzenia, gdy tylko rozpoczął się atak na World Trade Center.

George Washington Bridge New Jersey Cable Anchorage, gdzie tysiące funtów materiałów wybuchowych zostało rozbrojonych i odzyskanych

Równocześnie z przecięciem kabli potężna bomba w ciężarówce, opisana w doniesieniach prasowych CBS i CNN oraz policyjnych przechwyceniach radiowych, miała eksplodować (jak słyszano, według doniesień policji ta ciężarówka wybuchła), zrywając podpory jezdni, upuszczając w ten sposób most „jak skała” do rzeki Hudson.

 Podpory jezdne, Most Jerzego Waszyngtona

 Downing Building 7, Hiding the Nukes

 Jak ukryć broń nuklearną w wieżowcu: spraw, by wyglądał jak zbiornik z gaśnicą halonową.

halon2

halon1halon3 Tunele

Zarówno tunele Holland, jak i Lincoln miały zostać zburzone w dniu 9-11.  Mamy tylko jedno potwierdzenie aresztowania od strony Manhattanu.  Blokady drogowe NYPD w tunelu Lincolna ścigały furgonetkę, która szybko zawróciła, aby uniknąć aresztowania.  Dwóch podejrzanych aresztowano z bronią i ciężarówką wypełnioną materiałami wybuchowymi.

 Komisarz policji Bernie Kerik, niedawno zwolniony z więzienia, był na miejscu zdarzenia ze swoim osobistym oddziałem antyterrorystycznym, aby go zatrzymać. Od tamtej pory nigdy ich nie widziano.

Tunelu, kolejne aresztowania i pościg policyjny

the Tunnel capers, more arrests and a police chaseRola lokalnych komórek terrorystycznych

 Na miejscu lokalne aktywa, niektóre z bezpośrednimi powiązaniami z ukraińską „koszerną mafią” lub

 1. Pojazdy do przewożenia materiałów wybuchowych
 2. Dostęp do obiektów, pojazdów i personelu organu ds. Tranzytu w celu podkładania materiałów wybuchowych
 3. Współpraca z lokalną ochroną condo / spółdzielczą zapewniającą nieograniczony dostęp do dachów

 Dochodzenie w sprawie Able Danger, lata później, wytropione przez szantażowe cięcia Clintona, śledziły poważną operację terrorystyczną w Fort Lee w stanie New Jersey.  Tam znaleźli CIA, Mossad i Saudi Intelligence skupiające zespoły operacyjne, poruszające się furgonetki, „studentów sztuki”, a nawet kilku „tańczących Izraelczyków”…

Grupy „tancerzy / studentów sztuki” miały w dniu 11 września różne zadania, między innymi.  Wszyscy oprócz jednego zespołu wrócili do Izraela po wizycie w Arabii Saudyjskiej.  To była domniemana „rodzina bin Ladena”, dla której Bush zamówił specjalny samolot.

 W Stanach Zjednoczonych nie było członków rodziny bin Ladena, ponieważ Osama bin Laden znajdował się na oficjalnej liście terrorystów przez wiele lat do 11 września, co jest historią samą w sobie:

 • Rozładowywanie broni jądrowej w Teterboro
 •  Zero locations Transport nuklearny do lokalizacji Ground Zero
 • Przygotowanie bomb dla ciężarówek na most George’a Washingtona, tunele Lincoln i Holland oraz magazyn kablowy GWB
 • Umieszczanie zagłuszaczy na budynkach na stanowisku pierwszym w celu zablokowania dyspozytorów Zarządu Portu i radiotelefonów pierwszej pomocy
 •  Podłóż materiały wybuchowe po stronie New Jersey Bridge George Washington Bridge, gdzie zakotwiczone są kable, aby zawalić most
 •  Koordynacja z Mohammedem Attą i jego grupą z saudyjskim wywiadem

 Spośród 3 lokalizacji zagłuszaczy pokazanych poniżej, dwa z nich zostały odzyskane przez FCC i są przetrzymywane jako dowód w Houston w Teksasie w oczekiwaniu na „czekanie, aż piekło zamarznie” Grand Jury zebrało się ponownie na Able Danger i 11 września.

FBI siedziała po drugiej stronie ulicy, wszystkie 11 września Planowanie audio i wideo zostało jeszcze zablokowane

Wielu pamięta historie o tym, jak radia straży pożarnej nie działały i jak nowe radia rozwiązałyby problem. This is the real reason for radio problems. To jest prawdziwy powód problemów z radiem.

Przebojowa historia VT z Fort Lee w stanie New Jersey, autorstwa zespołu Able Danger NY, wciąż jest niewyświetlana w amerykańskich mediach

Lokalizacje na tej mapie zostały dostarczone przez Jeffa Smitha, który pracował w kryjówce monitoringu oraz w biurze FBI pokazanym powyżej. Kryjówka na drodze Tom Hunter została strategicznie zlokalizowana, aby śledzić wypożyczalnie „studentów sztuki” Mossadu dalej w górę Tom Hunter Road i po drugiej stronie ulicy.

„Crash pad” Mohammeda Atty 5 minut spacerem od jego opiekunów

 Mohammed Atta mieszkał pod adresem 215 Main, cztery przecznice dalej, w niewielkiej odległości od izraelskiego obiektu, obiektów zakłócających i mostu.  Znajdował się po drugiej stronie parkingu przed Zarządem Portu (Bruce Reynolds Road 220), który znajdował się w zasięgu „strzału golfowego” biur śledczych FBI.

To władze portowe wybrały firmę ochroniarską, która zarządza lotniskiem Teterboro, która machała przez ładunki zawierające urządzenia jądrowe nie tylko do ciężarówek pod bliźniaczymi wieżami, ale także do tych w gaśnicach halonowych, które rozbiły również budynek 7.

Jammer wysokie wzniesienia, jak widać z parkingu FBI-Able Danger

 Prawdziwym celem ataku z 11 września było znacznie więcej niż zniszczenie World Trade Center.  Wyobraź sobie Nowy Jork, WTC „wyparowało”, most George’a Washingtona siedzący w Hudson, zalane tunele Lincoln i Holland, setki utonęły, a miasto zostało całkowicie odcięte iw trybie paniki, podczas gdy policja i radiotelefony były zablokowane.

 Czy udaremniono również inne ataki na Waszyngton?  Cele Białego Domu czy Kapitolu?  Czy można było wprowadzić stan wojenny? Worse? Gorzej?

 W końcu otrzymaliśmy Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.  Przypomina mi to książkę Lena Deightona, SSGB, fikcyjną opowieść o brytyjskim Scotland Yardzie, pracującym dla niemieckiego SS po udanej inwazji Hitlera na Wielką Brytanię.  DHS otrzymaliśmy po przegranej wojnie z AIPAC.  Po prostu nie możesz tego wymyślić!

 VT zwraca się do funkcjonariuszy, którzy aresztowali izraelskich „podejrzanych” z „tysiącami funtów materiałów wybuchowych” (CNN) lub którzy zostali schwytani, „gdy furgonetka eksplodowała”.

Prosimy również, aby wszyscy świadkowie drugiego samolotu, który tego dnia mógł wylecieć z USA, zgłosili się, aby potwierdzić, że przewoził „wychodzącą” izraelską drużynę, w tym wyżej wspomniani złapani.  Wiemy, kto upoważnił samolot do odlotu, kluczowy aspekt operacji, w tym funkcjonariusze organów ścigania z Nowego Jorku, którzy tego dnia wykonali kilka magicznych sztuczek.

 Fort Lee

 Fort Lee to prawdziwy punkt wypadowy dla wydarzeń z 11 września.  Został wybrany nie bez powodu.  Wiadomości z 11 września zostały usunięte z archiwów, listy terrorystów złapanych, a następnie wypuszczonych na rozkaz Nowego Jorku, a urzędnicy Białego Domu i wylatujący z kraju zniknęli.  Policja, która dokonała aresztowań, o której mowa powyżej, podlega nakazowi kneblowania.

 Co więcej, ogromna sieć wsparcia zaangażowana w przygotowanie, planowanie i wsparcie ataków z 11 września, w tym wielu nieudanych ataków, nie tylko cieszy się wolnością, ale niektórzy należą do najpotężniejszych Amerykanów.

 Jak już wspomniano, 11 września rozpoczyna się w Fort Lee w stanie New Jersey.

 Społeczność „condo and co-op” jest domem jednej z największych i najbardziej wpływowych politycznie grup „pierwszych izraelskich” w Ameryce, w tym kluczowych członków znanej organizacji JINSA, Żydowskiego Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego , uznawanego za bardziej wpływowy niż PNAC (Project for a New American Century) i znacznie bardziej wojowniczy.

 Badanie JINSA pokazuje, że jest on zorganizowany w komórkach jak grupa terrorystyczna.

Czy to niespodzianka, że ​​most George’a Washingtona, główny punkt orientacyjny Fort Lee i „widok”, do którego dążyli mieszkańcy wieżowców wybranych do podkładania zakłóceń radiowych, został zaplanowany do dramatycznej rozbiórki 11 września z setkami pojazdów dojeżdżających do pracy przeznaczonych do dno rzeki Hudson?

Fort Lee Mafia

 Od lat trzydziestych XX wieku Fort Lee jest „miastem mafii”, którego początki stanowią „Murder Inc”, gang Alberta Anastasia i Joe Adonis.  Wszystko zaczęło się, gdy burmistrz Nowego Jorku LaGuardia wyrzucił tłum z Nowego Jorku. Nowy most George’a Washingtona był domem dla mafii w Fort Lee z klubami hazardowymi wzdłuż Palisades po obu stronach mostu GW.

Słynny klub nocny Riviera widziany z mostu George’a Washingtona

Upadek komunizmu spowodował, że rosyjsko-ukraińska przestępczość zorganizowana przybyła do New Jersey, osiedlając się w Fort Lee (patrz Załącznik I).

Grupa Taiwanchik-Trincher jest połączeniem izraelskich / ukraińskich / cypryjskich gangów prowadzących nielegalne operacje hazardowe w całych Stanach Zjednoczonych, powiązanych z grupą finansową Romney / Bain.

Z aktu oskarżenia w sądzie federalnym na Manhattanie:

„Organizacja Taiwanchik-Trincher („ Organizacja ”) była przestępczym przedsięwzięciem silnie powiązanym z Rosją i Ukrainą.  Przedsiębiorstwo to prowadziło nielegalny biznes hazardowy wysokiej stawki z Nowego Jorku, który służył głównie rosyjskim oligarchom mieszkającym na Ukrainie i w Rosji.W okresie od 2006 do kwietnia 2012 roku przedsiębiorstwo wyprało około 100 milionów dolarów wpływów z działalności hazardowej w Rosji i na Ukrainie za pośrednictwem firm fasadowych i rachunków bankowych na Cyprze;  z tych 100 milionów dolarów około 50 milionów zostało następnie wysłanych z Cypru do Stanów Zjednoczonych.  Gdy pieniądze zostały przesłane do Stanów Zjednoczonych, były albo prane przez dodatkowe firmy przykrywkowe, albo inwestowane w legalne inwestycje, takie jak fundusze hedgingowe i nieruchomości.

Organizacja Taiwanchik-Trincher działała pod ochroną Alimzhana Tokhtakhounova, znanego jako „Vor”, termin tłumaczony jako „złodziej”, który odnosi się do członka wybranej grupy przestępców wysokiego szczebla z wcześniejsza Unia Sowiecka.  Tokhtakhounov jest również postawiony w stan oskarżenia w południowym dystrykcie Nowego Jorku za jego rzekomy udział w przekupywaniu urzędników podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2002, które odbyły się w Salt Lake City w Utah.  Tokhtakhounov jest zbiegiem i nadal jest poszukiwany ”.

  Dalsza lektura – artykuły uzupełniające

 1. Przełom: nagranie wideo przedstawiające wojnę z Izraelem po 11 września
 2. Stłumione / sklasyfikowane: amerykańskie tajne termobaryczne bomby atomowe
 3. Blockbuster: Wikileaks Suppressed, Mossad Ran 9/11 Arab hijacker terrorist operation Przebój kinowy: Wikileaks stłumiony, Mossad przeprowadził 11 września arabską operację terrorystyczną porywacza
 4. Breaking: 9/11, Filling in the Map, Tracing the Nukes Złamanie: 9/11, Wypełnianie mapy, Śledzenie atomów
 5. Debunking the 28 Pages, Top Secret 9/11 Document Revealed Obalanie 28 stron, ujawniono ściśle tajny dokument z 11 września
 6. 9-11 Revelations continue, Humiliating the victims, Dancing on their Graves 9-11 Objawienia trwają, poniżając ofiary, tańcząc na ich grobach
 7. The Problem with Cold Fusion and How small can a Nuclear Reaction Be? Problem z zimną fuzją i jak mała może być reakcja jądrowa?
 8. The B-61, the more Usable Nuke B-61, bardziej użyteczny Nuke
 9. VT Nuclear Education: North Korea Fission-Fusion (Hydrogen bomb) Device Claim Doubted VT Nuclear Education: Wątpliwe roszczenie dotyczące urządzenia do syntezy jądrowej w Korei Północnej (bomba wodorowa)
 10. The Secret of America’s Doomsday Waste Tajemnica amerykańskiego zagłady
 11. VT Nuclear Education: The History of Nuclear Weapons Design 1945 to 2015 VT Nuclear Education: The History of Nuclear Weapons Design 1945 do 2015
 12. VT Nuclear Education: The Uranium Hydride Bomb Edukacja nuklearna VT: bomba z wodorkiem uranu
 13. VT Nuclear Education: Subcritical and micro fission explosives VT Nuclear Education: Subcritical i mikro rozszczepienie materiałów wybuchowych
 14. VT Nuclear Education – Freon and the Hohlraum Edukacja nuklearna VT – freon i Hohlraum
 15. The Secret Nazi role in Building the Atomic Bomb Tajna rola nazistów w budowie bomby atomowej
 16. How the Nazi A-Bomb Worked Jak działała nazistowska bomba atomowa
 17. VT Nuclear Education: Critical Mass VT Nuclear Education: Critical Mass
 18. VT Nuclear Education: Laser and Nuke Weapon Calculator VT Nuclear Education: kalkulator broni laserowej i nuklearnej
 19. VT Nuclear Education: Germany VT Nuclear Education: Niemcy
 20. 9/11 Science: Craters and Explosive Damage 9/11 Nauka: Kratery i obrażenia od wybuchów
 21. Neutron Bombs and Other Toys Bomby neutronowe i inne zabawki
 22. NEO: Building Nuclear Case Against Saudis NEO: Budowanie sprawy nuklearnej przeciwko Saudyjczykom
 23. VT Nuclear Education: The Secrets of EMP Weapons Edukacja nuklearna VT: tajemnice broni EMP
 24. VT Nuclear Education: Explosive Properties of Reactor Grade Plutonium VT Nuclear Education: Wybuchowe właściwości plutonu klasy reaktora
 25. Nukes on Yemen, Confirming Proofs: Yield Estimation from Illumination Time Nukes on Jemen, Confirming Proofs: Yield Estimation from Illumination Time
 26. Nukes on Yemen, Confirming Proofs: Introduction to Nuclear Operations Nukes on Jemen, Confirming Proofs: Introduction to Nuclear Operations
 27. Nukes on Yemen-Confirming Proofs: Calculating Nuclear Blast Yield from the Flash Nuki na Jemenie potwierdzające dowody: obliczanie wydajności wybuchu jądrowego z błysku
 28. How Israel Was Busted Nuking Yemen Jak złapano Izrael podczas bombardowania Jemenu
 29. Saudis Have Israel Nuke Yemen for Them Saudyjczycy mają dla nich Izrael Nuke Jemen
 30. VT Warning of EMP Plot Confirmed by Guardian Ostrzeżenie VT o działce EMP potwierdzone przez Guardian
 31. VT Nuke Education: Thorium Warnings VT Nuke Education: Thorium Warnings
 32. VT Nuclear Education: CIA/Iran Trial and more disclosure VT Nuclear Education: CIA / Iran Trial i więcej informacji
 33. NEO – CIA Torture Report Ties Cheney/Bout to 9/11 Nukes NEO – Raport CIA o torturach wiąże Cheney / Bout z Nukes 9/11
 34. The DOE Defends Nuclear 9/11 DOE broni nuklearnej 9/11
 35. Too Classified to Publish: Bush Nuclear Piracy Exposed Zbyt sklasyfikowane, aby opublikować: ujawniono piractwo nuklearne Busha
 36. Nuke Cancer from 9/11 Revealed Nuke Cancer z 11 września ujawniony
 37. 9/11 NUKE DEMOLITION PROOF: Firefighters Radiation Cancers “Off the Scale” 9/11 NUKE DEMOLUTION PROOF: Strażacy z rakiem radiacyjnym „poza skalą”
 38. Doc Submitted By Russian Intel Dokument przesłany przez rosyjską firmę Intel
 39. Constructing the Nuclear Child Konstruowanie dziecka nuklearnego
 40. VT Nuclear Education Series Seria VT Nuclear Education
 41. Nuclear Education Series: Dimona Classified Seria edukacji nuklearnej: Sklasyfikowane Dimona
 42. VT Nuclear Terrorism Education Series Seria edukacyjna VT o terroryzmie nuklearnym
 43. VT Nuclear Education: Undeniable Proof of 9/11 as a Nuclear Event Edukacja nuklearna VT: niezaprzeczalny dowód 11 września jako zdarzenia nuklearnego
 44. VT Nuclear Education: As the Hammer Drops VT Nuclear Education: As the Hammer Drops
 45. VT Nuclear Education: Mossad/N. VT Nuclear Education: Mossad / N. Korea Links, MOX Korea Links, MOX
 46. Nuclear Roundtable: America’s Nuclear Arsenal Nuclear Roundtable: America’s Nuclear Arsenal
 47. Officials Cite “Thermo-Nuke” in 9/11 Demo Urzędnicy cytują „Thermo-Nuke” w wersji demonstracyjnej z 11 września
 48. VT Nuclear Education: Fission Based Thermobaric Weapons VT Nuclear Education: Broń termobaryczna oparta na rozszczepieniu
 49. IAEA investigators: Audit reveals the US, not Iran the Problem Śledczy MAEA: Audyt ujawnia problem USA, a nie Iranu

VT Supporting Material on 9/11, Nuclear Physics and Disclosure Issues Materiały pomocnicze VT na temat 11 września, fizyki jądrowej i kwestii ujawniania informacji

 1. Encyclopedia of Domestic Assassinations (The First 1%) Encyklopedia zabójstw domowych (pierwsze 1%)
 2. VT Nuclear Education: Antigravity VT Nuclear Education: Antygrawitacja
 3. NEO Mini Nukes and M16: The Economy of War (must read) NEO Mini Nukes i M16: The Economy of War (trzeba przeczytać)
 4. VT Nuclear Education: Nukes in Iraq, Confirmation UPDATED VT Nuclear Education: Nukes in Iraq, AKTUALIZACJA Potwierdzenia
 5. VT Flexing Its Nuclear Muscle (must read) VT napina mięśnie jądrowe (trzeba przeczytać)
 6. Nuclear 9/11 Revea led: Theories and Disinformation, the Misguided and the Inhuman (must read) Nuclear 9/11 Revea prowadził: Theories and Disinformation, the Misguided and the Inhuman (trzeba przeczytać)
 7. VT Nuclear Education: Tactical Nuclear Warfare (must read) VT Nuclear Education: Tactical Nuclear Warfare (trzeba przeczytać)
 8. VT Nuclear Education: Early Reactors Edukacja nuklearna VT: wczesne reaktory
 9. IAEA investigators: Audit reveals the US, not Iran the problem (must read) Śledczy MAEA: Audyt ujawnia problem USA, a nie Iranu (trzeba przeczytać)
 10. VT Nuclear Education: History of Mini-Nukes (must read) VT Nuclear Education: History of Mini-Nukes (trzeba przeczytać)
 11. VT Nuclear Education: Answering the Hype (must read) VT Nuclear Education: Answering the Hype (trzeba przeczytać)
 12. VT Nuclear Education: A Funny Thing Happened on the Way to the Atom Smasher (must read) Edukacja nuklearna VT: zabawna rzecz wydarzyła się w drodze do rozbijacza atomów (trzeba przeczytać)
 13. VT Nuclear Education: LENR Neutron Distribution VT Nuclear Education: dystrybucja neutronów LENR
 14. Einsteins Theory on Magnetic Buoyancy Teoria Einsteina na temat pływalności magnetycznej
 15. VT Science: Fuel Cell Technology VT Science: technologia ogniw paliwowych
 16. VT Science: The Farnsworth Fusor VT Science: The Farnsworth Fusor
 17. VT Science: HAARP VT Science: HAARP
 18. Fusion: Junk Science For Rubes Fusion: Junk Science For Rubes
 19. NEO – Nuclear Threats Enter the Mainstream (must read) NEO – Zagrożenia nuklearne wkraczają do głównego nurtu (trzeba przeczytać)
 20. VT Science: NASA’s Low Energy Fusion VooDoo/DooDoo VT Science: NASA Low Energy Fusion VooDoo / DooDoo
 21. The Connection Between Aurora and Black Triangles (Redux) Połączenie między Aurorą a czarnymi trójkątami (Redux)
 22. Jeff Smith on Upcoming Able Danger Leak Jeff Smith o nadchodzącym wycieku niebezpieczeństwa
 23. VT Nuclear Education: Japan VT Nuclear Education: Japonia
 24. VT Nuclear Education: Detonations and Deceit VT Nuclear Education: Detonations and Deceit
 25. 9/11 Hokum: Deconstructing Christopher Bollyn and Steve Jones 9/11 Hokum: Deconstructing Christopher Bollyn and Steve Jones
 26. Why are the Commanding Generals being Sacked? Dlaczego dowódcy generałów są zwalniani?

 Dodatek I

Lista ostatnich wyroków skazujących za przestępczość zorganizowaną w Fort Lee:

 „W tej sprawie dwudziestu ośmiu oskarżonych przyznało się do winy, a dwóch zawarło umowy o wszczęciu postępowania karnego.  Oskarżeni, którzy złożyli dotychczasowe przyrzeczenia, zgodzili się przepłacić łącznie ponad 68 milionów dolarów. Następujący oskarżeni przyznali się do winy i zostali skazani lub oczekują na orzeczenie:

 •  Bryan Zuriff przyznał się do hazardu 26 lipca 2013 roku i został skazany 25 listopada 2013 roku.
 •  William Barbalat przyznał się do hazardu 14 sierpnia 2013 roku i został skazany 16 grudnia 2013 roku.
 •  Kirill Rapoport przyznał się do hazardu 16 sierpnia 2013 roku i został skazany 19 grudnia 2014 roku.
 • Edwin Ting i Justin Smith przyznali się do hazardu 4 września 2013 roku i zostali skazani odpowiednio 21 i 6 stycznia 2014 roku.
 •  Dmitry Druzhinsky i David Aaron przyznali się do hazardu 4 października 2013 roku i zostali skazani odpowiednio 18 kwietnia 2014 i 14 lutego 2014 roku.
 •  Alexander Zaverukha przyznał się do hazardu 10 października 2013 r. I ma zostać skazany 1 maja 2014 r.
 •  Nicholas Hirsch przyznał się do spisku w celu popełnienia oszustwa elektronicznego w dniu 16 października 2013 r. I został skazany 25 lutego 2014 r.
 •  Anatolij Szteyngrob przyznał się do spisku w celu popełnienia prania pieniędzy 17 października 2013 r. I ma zostać skazany 10 czerwca 2014 r.
 •  Yugeshwar Rajkumar przyznał się do hazardu 18 października 2013 roku i został skazany 25 marca 2014 roku.
 •  Stan Greenberg przyznał się do spisku w celu popełnienia haraczy 22 października 2013 r. I ma zostać skazany 2 maja 2014 r.
 •  Arthur Azen przyznał się do spisku w celu prania pieniędzy i spisku w celu ściągnięcia przedłużenia kredytu w sposób wymuszony w dniu 5 listopada 2013 r. I został skazany 9 kwietnia 2014 r.
 • Hillel Nahmad przyznał się do hazardu 12 listopada 2013 roku i został skazany 30 kwietnia 2014 roku.
 •  Vadim Trincher przyznał się do spisku w celu popełnienia haraczy 14 listopada 2013 r. I został skazany 30 kwietnia 2014 r.
 • Eugene Trincher przyznał się do hazardu 14 listopada 2013 roku i ma zostać skazany 9 czerwca 2014 roku.
 •  Anatolij Gołubczyk przyznał się do spisku w celu popełnienia haraczy 15 listopada 2013 r. I został skazany 29 kwietnia 2014 r.
 • Illya Trincher przyznała się do hazardu 15 listopada 2013 r. I ma zostać skazana 8 maja 2014 r.
 • Ronald Uy przyznał się do strukturyzacji transakcji finansowych 25 listopada 2013 r. I został skazany 27 marca 2014 r.
 •  Moshe Oratz przyznał się do hazardu 3 grudnia 2013 roku i został skazany 9 kwietnia 2014 roku.
 •  Michael Sall przyznał się do podróżowania międzystanowego w związku z bezprawną działalnością (nielegalny hazard), a Jonathan Hirsch przyznał się do postawienia zarzutów hazardowych 4 grudnia 2013 r. Sall został skazany 18 kwietnia 2014 r., A Hirsch ma zostać skazany 9 maja. , 2014.
 •  Noah Siegel przyznał się do hazardu 5 grudnia 2013 roku i został skazany 10 kwietnia 2014 roku.
 •  Molly Bloom przyznała się do hazardu 12 grudnia 2013 r. I ma zostać skazana 2 maja 2014 r.
 •  Alexander Katchaloff przyznał się do hazardu 16 stycznia 2014 roku i ma zostać skazany 20 maja 2014 roku.
 •  Donald McCalmont, John Jarecki, a / k / a „John Hanson” i Abraham Mosseri przyznali się do złożenia fałszywego zeznania podatkowego, niezłożenia zeznania podatkowego i spowodowania udziału instytucji finansowej w sprawie związanej z loterią , 24 stycznia 2014 r., a skazanie ma nastąpić odpowiednio 29 maja 2014 r., 28 maja 2014 r. i 21 maja 2014 r.
 • William Edler i Peter Feldman zawarli umowy o odroczenie postępowania karnego w dniu 11 kwietnia 2014 r.

 Pan Bharara pochwalił pracę śledczą Federalnego Biura Śledczego, Departamentu Policji Miasta Nowy Jork i Urzędu Skarbowego.

. Sprawa jest prowadzona przez Wydział ds. Przemocy i Przestępczości Zorganizowanej Urzędu. Za ściganie odpowiadają asystenci prokuratorów amerykańskich Harris M. Fischman, Joshua A. Naftalis, Peter J. Skinner i Kristy J. Greenberg z Wydziału ds. Przemocy i Przestępczości Zorganizowanej. Zastępca prokuratora amerykańskiego Alexander Wilson z Wydziału ds. Prania Pieniędzy i Majątku Urzędu jest odpowiedzialny za kwestie dotyczące przepadku w tej sprawie.

 • Biography Biografia

Biography Biografia

Gordon Duff, Senior Editor Gordon Duff, starszy redaktor

Senior Editor , VT Starszy redaktor , VT

Gordon Duff jest weteranem piechoty morskiej wojny w Wietnamie.  Jest niepełnosprawnym weteranem i od dziesięcioleci zajmuje się sprawami weteranów i jeńców wojennych. GGordon jest akredytowanym dyplomatą i jest powszechnie uznawany za jednego z czołowych światowych specjalistów wywiadu.  Zarządza największą na świecie prywatną organizacją wywiadowczą i regularnie konsultuje się z rządami borykającymi się z kwestiami bezpieczeństwa.

Duff dużo podróżował, jest publikowany na całym świecie i jest stałym gościem w telewizji i radiu w ponad „kilku” krajach.  Jest również z wykształcenia kucharzem, miłośnikiem wina, zapalonym motocyklistą i rusznikarzem specjalizującym się w broni historycznej i renowacji. Doświadczenie i zainteresowania biznesowe dotyczą energetyki i technologii obronnych.

Gordon’s Archives – 2008-2014 Archiwa Gordona – 2008-2014

gpduf@aol.com gpduf@aol.com

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2020/09/12/the-secret-history-of-9-11/

Zapierające dech w piersiach: Solving Nuclear 9/11, raport Pommera

Przesłane przez Heinza Pommera i Jeffa Pragera do Veterans Today

 Wprowadzenie Gordona Duffa z Ianem Greenhalghiem i Jeffem Smithem (projektantem broni jądrowej / fizykiem cząstek elementarnych)

Materiał tutaj jest przytłaczający, godziny wykładów i dziesiątki szczegółowych slajdów.  Jest to kolejny nieodwołalny dowód dotyczący 11 września i użycia broni jądrowej, który sam w sobie jest wart znacznie więcej niż tylko skanowanie lub przeglądanie.

 Architekci i inżynierowie twierdzą, że samoloty nie burzą drapaczy chmur.  Fizycy jądrowi twierdzą, że tylko bomby atomowe mogą powodować tego rodzaju ciepło i uszkodzenia.  Prawdziwi śledczy, którzy zostali uciszeni przez wielką ławę przysięgłych i mnóstwo gróźb, powiedzieli, że to spisek i wymienili wiele nazwisk, niektórzy oczekiwali, niektórzy nie.

Teraz niezależny fizyk udowodnił pracę wykonaną przez pierwotnych badaczy, którzy zostali uciszeni, a także wiele nowych prac.  Jego modelowanie i szczegóły zapierają dech w piersiach.

 Niedawno zapoznaliśmy się z pracą niemieckiego fizyka Heinza Pommera.  Zdecydowałem się z nim skontaktować. . Jego praca jest bardzo podobna do pracy wykonanej przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych i MAEA, która została ocenzurowana i stłumiona, tak aby można było opublikować fałszywy raport z 11 września i obciążyć winą Irak i Afganistan.

 W przeciwieństwie do pracy Pommera (wspomaganej przez Jeffa Pragera) w zespole VT znajdowali się niektórzy uczestnicy niefortunnego pierwotnego śledztwa. Pracując w pewnym stopniu na różnych danych, oba zespoły uzyskały prawie identyczne wyniki. https://www.veteranstoday.com/2018/09/25/the-secret-history-of-9-11/

 VT wie kto, jak i kiedy z oficjalnych źródeł. Pommer (i Prager) poszli jednak o krok dalej i wyprodukowali to, co pierwotny zespół zaprezentowałby kongresowi i prezydentowi, gdyby im pozwolono, na dowody na broń jądrową i jej skutki.  Ich praca jest identyczna z tajną pracą wykonaną przez DOE i Sandia National Labs, ale też wiele dodaje.

 W zestawie prezentacje wideo przesłane mi przez Pommera i jego slajdy PDF.  Ten materiał został przesłany do zespołu w USA i otrzymamy ich uwagi.

 6.3 Pułapka demona 9/11

Twój umysł nie jest twoją świadomością.  Twoja świadomość to stan lub jakość świadomości swojego istnienia, bycia osobą.

Całkowita energia broni nuklearnej z 11 września; Część 1 „Źródła mocy wydarzenia z 11 września”

 Twój umysł może jednak zostać przejęty i kontrolowany.  Twoje myśli mogą być skierowane do tego i tamtego, a na koniec twój umysł może po prostu odgrywać rolę niewykształconego psa.

Odcisk palca broni nuklearnej z 11 września; Część 2 „Źródła mocy wydarzenia 11 września””

 Jeśli twój umysł jest pochylony we właściwy sposób (w sensie sprawców 11 września), nie zaakceptujesz niczego poza bajką o Osamie bin Ladenie.  Wtedy twój umysł i twoje myśli złapią się i złapią ostatnią słomkę, aby ocalić twój pogląd na świat. I Nie zaakceptuje niczego, a już najmniej obrażającej prawdy.

Projekt atomówki z 11 września [promieniowanie gamma]; Część 3 „Źródła mocy wydarzenia z 11 września”

 Jednak prawda jest ważna.  Zacznijmy więc ten podrozdział, oddając hołd jednemu wielkiemu obrońcy prawdy, św. Augustynowi z Hippony.

 Augustyn z Hippony (354-430 po Chr.)

Św.Augustyn z Hippony z Numidii (rzymskiej prowincji na wybrzeżu północnoafrykańskim) był w pewnym sensie ekstremistą, którego stanowisko można by streścić w zdaniu:

 „Lepiej upaść z prawdą, niż stanąć przy kłamstwie”.

 Znał dobrze Rzym, ponieważ we współczesnym zachodnim społeczeństwie rozpoznałby Rzym w jego świetności i okrucieństwie. Zwycięstwo za wszelką cenę. Prawda nie ma znaczenia, triumf kłamstwa jest wszechobecny i zamaskowany – jeśli w ogóle – przytulnym słowem „iluzja”.

 Aby zrozumieć istotę prawdy – miłość do stworzenia Bożego przez wszystkie istoty – studiował również kłamstwo, określając, w jaki sposób te dwa antypody ujawniają się w społeczeństwie ludzkim.

 Na kolejnych stronach przedstawiono 25 kroków, w których naszkicowano proces niszczenia Wieży Południowej oraz procesy zachodzące w ziemi.  Szkice te obrażały wielu ludzi i były ostro krytykowane jako „szkice fantasy”, a nawet jako „niebezpieczne próby oszukania opinii publicznej”.

 Jednak szkice te należy traktować jedynie jako zabawne podejście, mające na celu zrozumienie procesu fizycznego, a następnie obliczenie bardziej precyzyjnego modelu. For a conscious person, there is nothing offensive in them. Dla osoby świadomej nie ma w nich nic obraźliwego. Nawet jeśli tak mówi twój umysł.

Krok 1: Otwarcie budynku na wysokości 350 m

Rys.6-21 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

Krok 2: Podłączenie komina jądrowego (zapłon małych materiałów wybuchowych)

 Rys.6-22 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

Krok 3: Osłabienie konstrukcji budynku poprzez promieniowanie (kruchość)

Rys.6-23 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

 Krok 4: Osłabienie konstrukcji budynku za pomocą małych materiałów wybuchowych (statyka)

 Rys.6-24 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

Krok 5: Osłabienie konstrukcji budynku poprzez stopienie (promieniowanie)

 Rys.6-25 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

Krok 6: Syczenie jądrowe / błysk neutronów w wieży

Rys.6-26 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

 Krok 7: Wpływ wybuchu, początek erupcji

 Twarde promieniowanie rentgenowskie w dyszy Harfountain w komorze wieży

 Rys.6-27 Schemat (zmodyfikowany): http://www.deepexcavation.com/uploads/case_studies/WTC_TimesPhoto_Edited_1small.JPG

 Krok 8: Odparowanie rdzenia budynku przez igłę plazmową (ok.8000 ° C)

Ustawa (Ponowna autoryzacja 2015)

W 2015 roku Kongres przeszedł, a prezydent Obama podpisał ponowną autoryzację ustawy Jamesa Zadrogi.  Zapewnił dodatkowe 4,6 miliarda dolarów finansowania swojej misji.

 RECENZJA GŁOSOWANIA KONGRESJONALNEGO DOTYCZĄCEGO STARANIA SIĘ PRZECHOWYWAĆ PRAWO ORYGINALNE I PONOWNEGO AUTORYZACJI

Projekt ustawy (ponowna autoryzacja Funduszu Odszkodowań dla Ofiar z 11 września 2019 r., Do… 2090 r.)

Według szacunków Biura Budżetowego Kongresu, spłata zaległych roszczeń i przyszłych roszczeń kosztowałaby 10,2 miliarda dolarów w ciągu następnej dekady.

Ustawa nie przewiduje przeznaczenia określonej kwoty pieniędzy na przetwarzanie roszczeń odszkodowawczych ofiar, zamiast tego przeznacza „takie kwoty, jakie mogą być konieczne w roku podatkowym 2019 i każdym kolejnym roku podatkowym do roku podatkowego 2090”.

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2020/09/11/breathtaking-solving-nuclear-9-11-the-pommer-report/

Wypowiedz się