Największe zagrożenia dla ludzkości, a uświadamiające kampanie informacyjne

Motto:

„Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.”
— Benjamin Franklin

Największa w dziejach świata kampania PSYCHOZY STRACHU,  przeprowadzana pod pretekstem FAŁSZYWEJ PANDEMII,  jest elementem startowym  do zastraszenia, zneutralizowania oporu, zaszczepienia lub zaczipowania nanoczipami w inny sposób ( pożywienie, chemtrails) całej ludzkości, a w konsekwencji: depopulacji, zmian genetycznych w ciągłości pokoleniowej i ubezwłasnowolnia świadomości ludzi na całym świecie.

To jest skomplikowana wojna z ludzkością na wielu tajnych poziomach. Niewiele z tego jest ujawnianych, a ponadto mało ludzi to rozumie i widzi zagrożenie, ponieważ są objęci masową kontrolą umysłu blokującą świadomość i przebudzenie.

Wyjaśnia to w dużym stopniu cały cykl artykułów poprzedzających i następnych oraz zewnętrznych na 6 poziomach zrozumienia:

Poziom pierwszy: Przyśpieszenie upadku finansowego i gospodarczego, a w konsekwencji społecznego i cywilizacyjnego Zachodu pod wygodnym alibi, że to winien koronawirus. Dość dobrze wyjaśnia to jeden z poprzedzających artykułów na linku:

„Fałszywa pandemia – kto i po co wyprodukował pandemię?”

Poziom drugi: Tresowanie i terroryzowanie ludzi strachem pod pretekstem fałszywej pandemii Covid19 w połączeniu  z wytworzeniem ogromnego zapotrzebowania na sprzęt i leki koncernów farmaceutycznych, w tym szczególnie szczepionki. Omawiają to, jeden z poprzednich tekstów i film:

„Pandemia” – rekonstrukcja masowej histerii

Lekarze o Covid – czas na prawdę. Noszenie maseczek jest niebezpieczne – Teresa Łabaziewicz

Poziom trzeci: Cały system edukacji, nauki, propagandy, polityki jest oparty na kłamstwie, ignorancji, represji i kontroli świadomości, za pomocą których, obecna cywilizacja popełnia samobójstwo. Nie można z całą pewnością stwierdzić, czy infekcja zarażająca ośrodkowy układ nerwowy ma charakter chemiczny, elektromagnetyczny czy eteryczny. Ta psychiczna pandemia pogłębia rozłam między funkcjami duszy i umysłu, na który nie ma szczepionki. Więcej na ten temat w artykułach:

Inwazja ultraCovidowców – czyli nadal między nadzieją a zwątpieniem…
Wirus szaleństwa, które nami zawładnęło, jest dużo groźniejszy niż koronawirus.

Poziom czwarty: Cały ten szaleńczy kierunek rozwoju współczesnej antycywilizacji mający na celu ludobójstwo większości ludzkości i kompletne zniewolenie pozostałej części Ziemian, opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w celu:

 • zaczipowania wszystkich ludzi za pomocą: szczepionek ( do czego służy obecna psychoza pandemii), żywności, chemtrails, itp;
 • głodu i katastrof naturalnych wywoływanych sztucznie za pomocą geoinżynierii;
 • użycia mało znanych broni m.in. za pomocą instalacji 5G, 4G, Wi-Fi, satelitów, które mogą spowodować nawet kompletną anihilację ludzi;
 • powszechnej inwigilacji i kontroli umysłu w skali indywidualnej i masowej.

Te kwestie omawiają dwa poniższa filmy:

Czipy nie będą potrzebne, w szczepionkach będą nanoczipy – Ewa Pawela

Poziom piąty: Tak powszechne w skali świata wprowadzenie przez rządy większości krajów, totalitarnych, represyjnych praw, w tym medycznych w ramach fałszywej pandemii, dowodzi istnienia nie tylko globalnego rządu cieni, ale także oddziaływania na te rządy negatywnych pozaziemskich cywilizacji. Mówią o tym dwa następne materiały na tej stronie:

Poziom szósty: O tym, jak na nasz świat, nie tylko dzisiaj, ale od co najmniej kilku tysięcy lat, oddziałują negatywne cywilizacje pozaziemskie ( fizyczne i astralne), które na wyższym poziomie są sterowane przez sztuczną inteligencje, zaprezentują: kolejny , za 2 dni opublikowany tekst pt.  PRZERWANIE DOMINACJI DRAKO I SZTUCZNEJ INTELIGENCJI ? i już opublikowany film dokumentalny z udziałem tych samych rozmówców: Corey,a Goode’a i Davida Wilcocka, jak w powyższym tekście, poniżej:

Ponad Majestatyczną 12 – aktualizacja filmu z napisami PL

Uświadamiające kampanie informacyjne

W związku z blokadą prawdy na temat FAŁSZYWEJ PLANDEMII ŚCIEMOŚWIRUSA w głównych mediach i dezinformacją w części mediów alternatywnych, niezbędne są kampanie informacyjne z wykorzystaniem i zarekomendowaniem procedur prawnych w celu zdyskredytowania tego OSZUSTWA  w oczach jak największej  części społeczeństwa. Jest to bardzo ważne, aby zapobiec omówionemu wyżej rozwojowi sytuacji, a przede wszystkim „ZATOPIENIU” zapowiadanej II FALI PLANDEMII.

Najbardziej kompetentne i szczegółowo zweryfikowane materiały z całego świata na temat koronawirusa (analizy danych statystycznych oraz wypowiedzi ponad 40 wybitnych lekarzy ) zgromadziło i udostępniło na swojej stronie Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu Dobrostan.  Informacje są na bieżąco aktualizowane o najświeższe informacje ze świata. (Prezentowaliśmy je już na stronie KIP).

Link do kampanii: http://cioz-dobrostan.pl/lekarze-o-covid19/

Stowarzyszenie DOBROSTAN przeprowadziło już kampanię informacyjną na temat plandemii koronawirusa w skali kraju do: organizacji społecznych, Sejmu i Senatu, samorządów, przedsiębiorców, a obecnie przygotowuje kampanię do placówek oświatowych w całej Polsce.

Ponadto Stowarzyszenie wysyła zapytania prawne o udostępnianie informacji publicznej od Organów Państwa nie tylko na temat pandemii, na linku: http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/informacja-publiczna/

Te zapytania jak i inne informacje zawarte w kampanii, mogą stanowić wzorce dla poszkodowanych do oskarżeń i procesów sądowych wobec odpowiedzialnych Organów Państwa.

W związku z powyższym prosimy naszych Czytelników o wsparcie finansowe Stowarzyszenia Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN mające na celu  zakup baz mailingowych i sfinansowanie kampanii mailingowych.
Dane do wpłaty: mBank 26 1140 2004 0000 3902 7928 6607
W tytule: Darowizna Czas na prawdę.

Redakcja KIP

Comments

 1. krnabrny1 says:

  To wszystko bardzo dobre spostrzeżenia, ale liczę na coś więcej. Przydała by się podróż w głąb, pozwalająca na dotarcie do INTENCJI jakie mają Ci którzy tym zarządzają.

  Jaki jest ich cel wiemy. Chcą opanować świat, ludzi, stworzyć coś na kształt Orwelowskiej utopii. Oczywiście skutków jest znacznie więcej, napisałem w skrócie.

  Nadal jednak nie widuję artykułów poświęconych pytaniom jaka jest ICH INTENCJA?

  Oczywiście możemy się posiłkować niezliczoną ilością odpowiedzi typu: dziel i rządź, nas bóg wybrał do rządzenia tą planetą i ludźmi, starodawne doktryny podboju wreszcie satanistyczne opcje banalnego i prostego ZNISZCZENIA WSZYSTKIEGO CO MOŻNA ZNISZCZYĆ.

  W zasadzie te wszystkie odpowiedzi są prawidłowe, ale wystarczają tylko do momentu kiedy rozpatrujemy sprawy na gruncie logiki, czyli zasady przyczynowo-skutkowej, celów, taktyk i strategii.

  Odpowiedzi te jednak przestają wystarczać kiedy zaczynamy rozpatrywać sprawy na poziomie INTENCJI.

  Jakie są intencje tych istot? Czyli nie cele strategiczne, ale coś więcej SENS TYCh CELÓW STRATEGICZNYCH?

  Jeszcze głębiej natomiast mamy PRZYCZYNĘ z której te INTENCJE się narodziły?
  Co jest PRZYCZYNĄ tych INTENCJI?

  Tu można wiele powiedzieć już teraz ale nie chcę narazie się na ten temat rozpisywać więcej, zatem zadam kilka retorycznych pytań.

  Zastanówmy się przez moment. Mamy 100 PROCENT pewności że to się nie uda.
  Wiemy to nie z powodu znanej historii, ale z powodu tego że co obserwujemy.

  Wiemy że nawet dziś, obecna „gra” może odbywać się jedynie dzięki temu że istnieje „plansza do gry”, nasza Ziemia, jej dobrodziejstwa i zasoby, tlen w atmosferze, minerały w ziemi oraz woda, że istnieje świat fauny i flory, niepoliczalna krynica dobrodziejstw otaczająca nas wszystkich.

  Wiemy również że ta „plansza” nie zawsze jest stabilna, nie zawsze działa liniowo…czasami po prostu niszczy. Zatem pewne jest że mamy tylko i wyłącznie dość krótkie okno czasowe liczone pewnie w milionach lat, które pozwala nam na rozwinięcie się i uzyskanie świadomości istnienia jako gatunek.

  Można zatem zauważyć że INTENCJĄ tych ludzi jest ZNISZCZENIE „PLANSZY Do GRY” ….. pytanie jest Po CO ?

 2. krnabrny1 says:

  Z ciekawych wieści ze świata, które są drobniejsze więc nie warte cytowania całości.

  1. W USA wykryto jak chcą oszukać wybory. Okazało się że maszyny sortujące pocztę w USA da się połączyć z bazą danych ludzi tak aby odrzucały „nieodpowiednią” pocztę.
  Znaleziono tysiące katy do głosowania na Trumpa…na śmietniku:-) są zdjęcia.
  http://82.221.129.208/communityvoice.jpg

  2. Ciekawostką jest że w Izraelu w mieście Hajfa montowany jest szpital dla tych którym COVID lekkim będzie:-) Ciekawsze jest to że znajduje się 50 stóp pod ziemią, a 20 pod poziomem morza. Idą spekulację czy przypadkiem Izrael nie przygotowuje się na przyjęcie paczki FEDex o masie 5 kiloton?;-)

Wypowiedz się