Ivan Komarenko niszczy system. “Komu minister wciskasz kity? Sam nie ma maski, w d… ma gwizdek” [WIDEO]

Ivan Komarenko ma – mówiąc delikatnie – bardzo sceptyczne nastawienie do tego, co rząd wyczynia w Polsce w związku koronawirusem i domniemaną “pandemią”. Sfrustrowany i zły postanowił wreszcie o tym zaśpiewać.

Warto posłuchać najnowszego przeboju artysty. Padają w nim słowa o niszczeniu przedsiębiorczości, biedzie, ministrze który ma w d… gwizdek i nie nosi maski, sztucznej trosce, szemranych tresurach oraz o zniewoleniu.

Tego nie można nie znać!

Za: https://alaluna.pl/wiadomosci/ivan-komarenko-niszczy-system-komu-minister-wciskasz-kity-sam-nie-ma-maski-w-d-ma-gwizdek-wideo/

Wybrane komentarze do nagrania filmowego

Łukasz Stanisławowski

Krążą plotki ze Szumowski jak sie dowiedział ze Ivan to nagrywa podal się do dymisji

Asenata morawska

Szkoda ze piosenka nie powstała już w marcu, może Szumowskiego by wcale nie było na arenie 😡a zresztą zapomniałam że to wszystko marionetki tych co rzadza tym światem, Szumowski może już nie wytrzymał napięcia i mu psycha siadła z tego że tak musiał chłop kłamać co go nie rozgrzeszą i kiedyś Karma wróci. To tylko kwestia czasu

Grażyna

@Asenata morawska Wcześniej nie wiedzieli ile dokładnie kosztuje maseczkowanie. Dopiero musiał tę tajemnicę ujawnić Łukaszenka. Dzięki Łukaszence tajemnica została objawiona światu.

AwakeBroadcast

Nic nie jest tak zniechęcające, jak widok szczęśliwego niewolnika. https://www.youtube.com/channel/UC-ZBe2Z–tn-oDwvF7a7lew?view_as=subscriber

Lechu

@taki Ja Po 1 nie wiem o jakie wykresy chodzi. Jestem w takich grupach ale nic o tym nie wiem. Po 2 nie kieruje sie informacjami z takich grup bo pelno tam trolli np ta niby konferencja tajna billa gatesa w chinach w 2018 r. Nie trzeba takich grup aby normalnie myśleć. Wystarczy wyłączyć tvn, tvp, polsat itd. Braun i cała konfederacja to też fałszywa flaga żeby głosy zdobyć jak Tanajno, przed wyborami był głośno itd a po wyborach ucichł. Na tym świecie można ufać tylko sobie i swojej rodzinie nawet najbliższy i najlepszy kolega cie sprzeda.

Eryk

@denkigama foliarzami są ci krórzy wierzą w propagandę z TV. Robią was w ch… za wasze pieniądze. Jakby wam kazali zjeść g… dla „ratowania życia” to byście to zrobili.

Rafał Op

Prawda, jedyny co publicznie to wyśpiewał

Kamila Sałah

Kto przyjal w Polsce miliard dolcow aby covidian tworzyc liste …

Iwona Antosiewicz

Jest Pan odważnym człowiekiem Mòwi Pan prawdę wbrew wszystkiemu i wszystkim Bez względu na komentarze, które będą się pojawiać od ludzi zaślepionych lub o zbyt niskiej inteligencji by pojąć co się dzieje Niech Pan nigdy nie pozwoli na to by tego typu ludzie zgasili uśmiech z Pana twarzy ,lub sprawili by Pan zwątpił w dobro Z wyrazami szacunku

Paxi990

O Ci co uwierzyli w Covid-19 i boją się oddychać w towarzystwie innych normalnych osób dało aż prawie 5 tysięcy łapek w dół …

Bartek Nieistotne

@denkigama Ja mam świadomość tego, że teraz w szkołach syfu Was uczą, ale radzę edukować się na własną rękę. Porównaj sobie dane z 1920-1921 (hiszpanka) do dzisiejszej,, śmiercionośnej pandemii ”. Hiszpanka w samej Polsce, kraju z najmniejszą umieralnością na tę chorobę, doprowadziła do śmierci między 100 – 150 tysięcy ludzi w różnym wieku . Podczas,, pandemii ” z 2020 roku zmarło 2 tysiące osób, 99% w przedziale 70 – 100 lat. Radzę połączyć fakty. Mówię to ja :osoba z wyższym wykształceniem prawniczym, znająca 3 języki obce, mająca znajomych za granicą, będąca astmatykiem i alergikiem.

Paxi990

@denkigama Jesteśmy nosicielami wszystkiego !!! I co dasz sobie teraz odebrać wolność bo cwaniaczki trafili w czuły punkt i destabilizują tym cały świat !!! Obudź się bo najwidoczniej śpisz !!! Albo Ci za to płacą !!!

  Paxi990

@Bartek Nieistotne

Poczytaj to

—> Super Plan na zakończenie „pandemi” i „ocalenie świata”. !!! 😷 Szczepienie stada💉👑

Jak zaszczepić stado, żeby jego część się nie zbuntowała i nie wyszła na ulice?

Bardzo prosto, stopniowo i w etapach.

 I nikt nie zaprotestuje, nie wyjdzie na ulicę.

W pierwszym etapie, trzeba zaszczepić tych, którzy stada pilnują i będą je szczepić.

Czyli wszystkie służby. Służbę zdrowia, policję, wojsko, straż miejską, może urzędników.

Oczywiście dla ich dobra, bo przecież mają styczność z ludźmi, i są wyeksponowani na zagrożenie.

Całkiem dobrowolnie, a jeżeli ktoś nie doceni dbałości państwa o personel, to przecież nikt go nie zmusza do pełnienia zaszczytnej służby.

Dla pozostałych szczepienia będą odpłatne. Powiedzmy za symboliczną stówę. Tak będą chcieli zaszczepić ok 15 – 25% społeczeństwa.

Etap drugi.

Za pół roku minister zdrowia ogłosi, że WHO, albo jakaś inna organizacja dofinansowała szczepienia, w związku z tym są darmowe, dla każdego kto tylko zechce.

Ale uwaga, jest ich tylko kilka milionów dawek, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Złapie się na to ok 50% owiec i baranów, bo przecież wiadomo, za darmo to i ocet słodki.

Przy okazji będą inne ulgi dla zaszczepionych. Nie będą musieli nosić namordnika, przyjmie ich lekarz ostatniego kontaktu, dostaną robotę za miskę ryżu, itp., itd.

 Zostanie ok 20 – 25% tych kumatych, ale i tych @#$%^@#$ bez mydła.

Etap trzeci.

Napuszczą zaszczepionych na niezaszczepionych.

Zasada systemu. Dziel i rządź.

Po kilku kolejnych miesiącach, może dziewięciu, minister „zdrowia” ogłosi, że chcieli po dobroci, (ludzki pan), ale okazało się o zgrozo, że ci niezaszczepieni foliarze i antyszczepionkowcy, zarażają tych mądrych i odpowiedzialnych, którzy się zaszczepili.

Wiem, że to brzmi durnie, ale idioci w to uwierzą.

Bo łatwiej jest kogoś oszukać, niż przekonać go, że został oszukany.

Jako przykład dadzą jakieś państwo, w którym 97% obywateli się wyszczepiło i pandemia nagle zniknęła.

Nawet już testów tam nie trzeba robić, bo ludzie po staremu chorują na grypę i po staremu umierają na powikłania pogrypowe.

Więc po co testy?

 A jak nie ma testów, to i świrusa.

A na tych foliarzy, którzy się jeszcze nie zaszczepili trzeba donosić do sanepidu i zaszczepić ich pod przymusem, bo stanowią zagrożenie dla zdyscyplinowanego i odpowiedzialnego społeczeństwa.

Nieszczepionych zaczną traktować jak trędowatych.

Dzieci nie przyjmą do przedszkola, szkoły.

Dorośli nie dostaną roboty nawet za miskę ryżu.

Być może zasiłki i plusy plus, uzależnią od tego, czy szczepiony, czy nie.

Może nawet przymusu nie trzeba będzie wprowadzać, bo nieszczepiony nie kupi nawet chleba.

 Ja wiem, to wszystko wygląda jak kiepski scenariusz na tandetny film SF. Ale to działa.

Jeszcze rok temu nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzył by, że taka ściema, grubymi nićmi szyta zadziała i że stado owiec i baranów w to uwierzy.

A jednak to dzieje się na naszych oczach. Mamy mniej czasu niż nam się wydaje.

 Albo wszyscy razem zaczniemy działać dla przebudzenia ludzkości, albo nas zaorają i to szybciej niż większość z nas myśli.

Prosty wybór, zero jedynkowy.

To Wasz wybór.

 Ja robię co mogę, żeby budzić ludzi. Ale bez Waszej pomocy nie dotrę do wielu.

A musimy obudzić najpierw setki tysięcy, a później miliony.

A czas działa na naszą niekorzyść. Twoja bierność jest ich paliwem.

Papeteria

@Paxi990 i do tego nie można się leczyć normalnie bo wszędzie kolejki, terminy a kasę zabierają co miesiąc, ludzie chorują na wiele chorób nie leczą się może źle się czują, chorują latami bo aby głupia morfologię zrobić to trzeba się prosić, ludzie odpuszczają, organizmy słabną a potem wypuszczają syf i Ci wciskają ludziom że zapadli na śmiertelną chorobę a tak na prawdę chorują przez lata zaniedbań i bagatelizowania objawów innych chorób

Papeteria

@Paxi990 na podsumowanie https://m.facebook.com/watch/?v=1482492258628267&_rdr

Czarny Indian

Covidianie to tępe łby. Najedli się glifosatu i mózgi im przestały działać.

Agnieszka Stachyra

Pan Szumoski powiedział, że maski nie pomagają, nie chronią, ani razu nie miał na sobie maseczki! Nakupował respiratory za wiele milionów, które okazały się, że są wadliwe! W normalnym kraju by poszedł siedzieć! W naszym poddał się tylko do dymisji! Jak Pan minister z aferą podkarpacką! W jakim my kraju żyjemy? Jak można dać łapkę w dół? Już ludziom te maski mózg i logiczne myślenie zasłoniły!!! Ludzie obudźcie się wreszcie!

chawsonTV

Durnie zawsze będą durniami i na takich kaganiec to za mało, powinni im jeszcze kajdany pozakładać skoro tak im się to podoba. Słuchać, wykonywać rozkazy a jak nie to obciąć język i wracać do roboty!

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=EZjqrW1EwZ4&feature=emb_logo

Obraz

Wypowiedz się