W SAMO SEDNO FAŁSZYWEJ PLANDEMII ŚCIEMOŚWIRUSA

W SAMO SEDNO.  Koniecznie przeczytaj do końca
Damian Garlicki, ratownik medyczny z Piły:
„Jestem wolnym człowiekiem, nie pozwolę się zniewolić. FB pewnie zablokuje mój wpis kto inny zapuka do moich drzwi.
.
Ale do sedna sprawy. Zaczynam:
.
Ostatnio widziałem pożar ale bez dymu , ognia i temperatury. Miałem pacjenta ze złamaną nogą ale nie było bólu, pęknięcia, deformacji itp. Widziałem człowieka chorego, który miał katar ale nic z nosa nie wypływało. Miałem pacjenta z raną szarpaną, zniszczonymi naczyniami ale nie było widoku czerwonej krwi, bólu, uszkodzonych tkanek.
.
„Musiałem jednak mówić im że jest krew, że jest ból, że jest ogień itd., mimo, że tego nie widzieli i nie czuli. Ale im wmówiłem, że jest.”
.
Widziałem bezmyślność lekarzy na SOR-ach I NAS pozostałych medyków, którzy wszędzie widzieli Covid-19 i zaniedbywali leczenie pacjentów, dzieci z ranami odsyłane były do szpitala zakaźnego odległego o 150 km od domu, bo ojciec wrócił z zagranicy i….. może mieć wirusa. Ludzie z udarami mózgu, zawałem mięśnia sercowego nie byli od razu przyjmowani na oddział udarowy, kardiologii tylko w pierwszej kolejności wymaz, testy, czekanie,… bo mieli ……. temperaturę itd, itd.
.
Zobaczyłem naszą głupotę i widzę ją nadal. Zobaczyłem jak nigdy wcześniej, niepotrzebną śmierć ludzi bo wmówiono nam szereg nieprawidłowych zachowań i większość nadal ich przestrzega.
.
Już zrozumieliście !!!
.
….I jest wirus SARS CoV 2, korona-wirus, choroba z dziwną nazwą COVID 19, która może nie dawać objawów!!!! Ludzie przechodzą chorobę bezobjawowo 😂
.
Cud medycyny. Pierwsza choroba w moim 22 letnim stażu pracy w ratownictwie medycznym, która jest bez objawów i nazywa się ją chorobą !!!!!
.
Nie neguje obecności korona-wirusa, obecnego w naszym środowisku od lat 60-tych ubiegłego stulecia bo już wtedy go Świat poznał, nie neguję prawdziwych objawów, które występują i występowały u osób chorych.
.
Ja po prostu nie znoszę kłamstwa, w tym medycznego, pseudo polityków, zastraszania i ogłupiania społeczeństwa, niszczenia gospodarki, życia społeczno-kulturalnego.
.
Jesteśmy nosicielami wielu wirusów, grzybów, bakterii itp. przez całe nasze życie. Jesteśmy nosicielami, powtórzę jesteśmy nosicielami. Dopiero gdy nasz organizm osłabnie, układ odpornościowy zawodzi zaczynamy chorować na różne choroby i to co mamy na sobie w sobie, może być dla nas groźne!!!!
.
Nie boję się fali krytyki na FB przez tych, którzy wierzą w to co się dzieje i żyją w swoim telewizyjnym świecie.
.
Mają prawo do wypowiedzi tak samo jak ja. Ale ja mówię stanowczo NIE!!! na to co się teraz dzieje!!!!
.
Pomiar temperatury!
Ściema totalna. Przypomina to strzał w głowę i powoduje strach wśród ludzi. Wszyscy na to zezwalają i nie analizują, że jest to kompletnie nieefektywne, niepotrzebne i nie ma dowodów naukowych na to, że ta czynność zwiększa wykrywanie nagłośnionej choroby.
.
Totalna bzdura, marnotrawstwo pieniędzy na zawyżone cenowo termometry i narażanie społeczeństwa, firm i instytucji na niepotrzebny wydatek. Od kiedy temperatura >38 st. C jest jedynym wyznacznikiem groźnej choroby!!!! Bzdura. Mając zawał mięśnia sercowego, udar, ból zęba możesz mieć podwyższoną temperaturę!!!! Stres też może wywołać wzrost temperatury, przebywanie w nasłonecznionym terenie także!!!!!! Strach pogłębia choroby, nasila złe samopoczucie, pogłębia depresję…. Strach blokuje skutecznie normalne życie i zniewala.
.
Gdy co roku jest fala sezonowej grypy, to czy mierzyli Ci temperaturę przed wejściem do szkoły, urzędu, na basen, gdziekolwiek!!!! NIE!!!! Czy zamykali przychodnie zdrowia? NIE !!!! Ludzie siedzieli na korytarzach bez masek kasłając, plując dotykając wszystko dookoła i co? NIC!!!!! Zero reakcji, masek i innych kłamstw.
.
Grypa też jest chorobą zakaźną!!!! Ludzie z AIDS mają wirusa HIV itd., itd. Czy tych ludzi pozamykano w domach, czy im pozamykano kościoły…… zakazano wejścia do LASU, zabroniono dzieciom bawić się na placach zabaw!!!!!!!!!
.
NIE!!!!!Przypominam – że w sezonie epidemicznym 2019/2020 w Polsce, odnotowano ponad 3,2 mln zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę. Jak wynika z meldunków Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, od września 2019 r. na grypę zmarły w Polsce 43 osoby, a od początku 2020 r. do początku marca tego roku – 40 osób.
.
W Polsce rocznie umiera ponad 400.000,00 osób!!!
Dziennie w Polsce umiera na wszystkie choroby ,w wyniku wypadków, morderstw itd. ponad 1000 osób dziennie. Ludzie umierają z rożnych przyczyn. Teraz umierając przykładowo z powodu udaru mózgu czy innych chorób, będąc nosicielami wirusa SARS-(koronawirusa) to otrzymujemy złowieszczą informację, że zmarł z powodu korona-wirusa.
.
Na ostatnim swoim 48h dyżurze, byłem sam przy 2 zgonach, nie związanych z tą paranoją a w powiecie, w którym miałem dyżur łącznie było 6 zgonów.
.
W mediach podano informacje, że tego dnia zmarło z powodu tzw. koronawirusa 9 kolejnych osób w Polsce. Współczucia dla wszystkich rodzin i bliskich zmarłych, ale w naszym kraju dziennie umiera ok. 1000 osób dziennie!!!!!!!!!!!
.
Czy gdy miałeś katar, zakasłałeś lub psiknąłeś to wyrzucali Cię z samochodu i przerywali egzamin na prawo jazdy? NIE!!!!
.
A teraz pozwalamy na to. Za chwilę każą Wam skakać na główkę z 10 piętra bo to rzekomo uchroni przed chorobami to ludzie zaczną to robić!!!!! Dla wielu jedyną prawdą jest to co usłyszą od tzw. ekspertów telewizyjnych i radiowych.
.
Jak mantrę, powtarzają wymyślone bzdury nie poparte badaniami naukowymi. Przepraszam, oni nazywają to badaniami, ale nic nie pokazują. Stworzone przez nich symulacje komputerowe pokazują to co macie zobaczyć, bo chcieli i wywołali na całym Świecie PANDEMIĘ ale strachu, złowrogości międzyludzkiej, braku empatii, współczucia.
.
Mam dość kłamstw WHO, latającego nietoperza i łuskowca.
.
Panie ministrze zdrowia – wycofuje swoje poparcie dla Pana. Okłamał mnie Pan. Skoro mówi Pan, że nie nosi maski bo jest zdrowy, to ja też jaj nie noszę, od samego początku! Jak można siłą, pod przymusem „wyszczepić wszystkich ludzi!!!!!”.
.
Nie ma stanu nadzwyczajnego w Polsce, a ograniczają moje swobody obywatelskie. Jest to niezgodne z konstytucją. Poprzez rozporządzenia do ustawy o COVID wprowadzono szereg zakazów.
Gdzie są Ci „wielcy politycy, obrońcy konstytucji”, którzy potrafili krzyczeć, wyzywać.
.
Dlaczego teraz nic nie robią? Może też w tym uczestniczą?
.
Martwi mnie to, że tak mało ludzi zachowało myślenie. A może to strach przed niewolą, albo już jesteśmy niewolnikami systemu.
.
Kiedyś Pani Kopacz, mimo że nie przepadałem za jej poglądami, nie zgodziła się na kupienie szczepionek na ptasią grypę. Uratowała Nasze dupy i uchroniła przed powikłaniami i śmiercią spowodowaną nieprzebadaną szczepionką. Nie zgodziła się aby „wyszczepić wszystkich Polaków”.
.
Jestem ratownikiem medycznym. Nie szczepiłem się nigdy na grypę i jestem z tego zadowolony. Byłem wielokrotnie przeziębiony, może nawet zachorowałem na grypę sezonową. I co? Poradziłem sobie bez szczepionki.
.
Nie namawiam Was do nie przyjmowania szczepionek. Niech każdy sam podejmuje decyzje, niech każdy sam ma do tego prawo. Niech każdy sam decyduje o swoim życiu i zdrowiu.
.
W naszym kraju mówi się dużo o nietolerancji, rasizmie itd., ale tylko gdy chodzi o inny kolor skory, orientację seksualną itp.
.
Czy prezydenci miast wprowadzający ograniczenia w przyjmowaniu dzieci niezaszczepionych na jakieś choroby do przedszkoli są tolerancyjni w stosunku do rodziców i dzieci?
.
Czy wprowadzanie na siłę tzw. PASZPORTÓW EPIDEMICZNYCH A WŁAŚCIWIE ICH BRAK powodujący izolację, zakaz podróżowania nie jest rasizmem i nietolerancją!!!!!!
.
Dlaczego, nie zakaże się przykładowo produkcji papierosów, dlaczego nie ma przymusu nie palenia skoro są takie szkodliwe!!! Bo to jest biznes dla rządu, polityków itp.
.
Dlaczego macie się „wyszczepić”? Bo to jest zajebisty biznes dla wszystkich, popierających teorię pandemii i kontrolę nad ludźmi.
Lekarze, medycy w przychodniach zdrowia, szpitalach.
Jak można pozwolić im na zamykanie POZ, nie przyjmowanie pacjentów bo jest choroba- upssss wirus!!!. A od czego my jesteśmy jak nie od pomagania ludziom w chorobie!!!!!!
.
Jak można pozwolić na nie przyjmowanie pacjentów do placówek medycznych (izby przyjęć, SOR, przychodnie) tylko dlatego, że ktoś ma temperaturę 38 st. C i kaszel. Absurd, absurd i łamanie prawa.
.
To nie są medycy tylko zaprogramowani karierowicze, którzy przestali być empatyczni, logiczni, przestali robić to, do czego się kształcili i dodatkowo pobierają za to pieniądze.
.
Czy kiedyś przykładowo za pracę z chorymi na AIDS, grypę i inne choroby zakaźne płacono lekarzowi na SOR ogromne kwoty za godzinę pracy. Nie!!!!!
.
Czy takich pacjentów nie przyjmowano do szpitala, przychodni? NIE!!!!!!
.
A teraz jest to normą. Praca w nagle szczególnych warunkach, nikt tego nie komentuje a oni mają gdzieś leczenie. Liczy się mamona i tzw. bezpieczeństwo.
.
Dlaczego ubieram się nadal na dyżurze w kombinezon? Bo muszę.
Zaawansowany trening malp.
.
Bo lekarz wymyśli sobie, że to może być COVID, mimo, że nie ma potwierdzenia, poinformuje sanepid a ten wyśle mnie na przymusową bezpłatną izolację gdybym tego nie miał ubrane!!!!!!
.
Zamknięte szkoły.
.
Tu nie chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieci, tylko o ogłupienie i rozwój analfabetyzmu wśród rosnącego młodego społeczeństwa.
.
Społeczeństwa, które pozbawione będzie konstruktywnego myślenia, rozwoju umysłowego, życia społecznego. Nie ma żadnych badań naukowych na to, że przebywanie w szkołach zwiększy zachorowalność, śmiertelność!!!!
.
W Europie są kraje, które nie zgłupiały i dzieci, młodzież kształcą się aby rozwijać silne, mocne i mądre społeczeństwo.
.
Zarażaliśmy się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową wszędzie. Macie jednak wierzyć, że szkoły są bardziej niebezpieczne w przeciwieństwie do zatłoczonych marketów, kolejek przed budką z lodami czy brodzeniu w morzu obok siebie!
.
Rozwijać się będzie społeczeństwo telewizyjne, które nie będzie dociekać prawdy tylko przekazywać kłamstwo narzucone, które dla nich będzie prawdą.
.
Marginalne „nauczanie” ma doprowadzić do wyszkolenia młodego społeczeństwa, które podatne będzie/ jest na manipulację. Sterowanie ludźmi, „programowanie ich”, ogłupianie młodego społeczeństwa, niszczenie karier sportowych, to jest cel większości obecnych tzw. polityków.
.
Im głupsze społeczeństwo tył łatwiej się nami będzie rządzić!!!!!
Systematycznie powtarzane kłamstwo staje się PRAWDĄ”.
.
Damian Garlicki, ratownik medyczny z Piły.
{Ilustracje zamieściła redakcja kip}

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ja też mam wesoły artykuł w tym temacie:-)

  https://fort-russ.com/2020/08/the-new-normal-covert-moral-enhancement-for-coronavirus-defectors/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Nowa Norma: Ukryte Wzmocnienie Moralne dla „Uciekinierów od koronawirusa”‚
  Artykuł akademicki sugeruje umieszczanie leków psychoaktywnych w zaopatrzeniu w wodę, aby ludzie „współpracowali”
  Przez Kit Knightly – pierwotnie w OffGuardian – Opublikowany 15 sierpnia 2020 FRN

  Cztery dni temu Conversation – „niezależne źródło wiadomości i opinii, pochodzące od społeczności akademickiej i naukowej” – opublikowało artykuł zatytułowany:

  Według jednego z etyków „ pigułki na moralność ” mogą być najlepszą szansą USA na zakończenie pandemii koronawirusa

  Autorem artykułu jest Parker Crutchfield, profesor nadzwyczajny etyki lekarskiej, nauk humanistycznych i prawa na Western Michigan University, a jego argumentację można podzielić na cztery kluczowe punkty:

  Noszenie masek i dystans społeczny są dobre dla zdrowia publicznego
  Osoby, które odmawiają przestrzegania tych zasad, są „dezerterami”, których należy „wzmocnić moralnie”
  To moralne polepszenie można osiągnąć za pomocą leków, które sprawią, że ludzie będą bardziej „empatyczni” i „chętni do współpracy”
  Ten lek powinien być obowiązkowy i / lub podawany potajemnie z wodociągiem.
  Przysięgam, że nie przesadzam. Ani trochę. Aby wchłonąć cały horror, sugeruję, abyś przeczytał to sam (a następnie przeczytaj również sekcję komentarzy, sprawi, że poczujesz się lepiej), ale jeśli nie jesteś tak skłonny, oto kilka cytatów:

  Podobnie jak otrzymanie szczepionki w celu wzmocnienia układu odpornościowego, ludzie mogą zażywać substancję, aby wzmocnić ich wspólne, prospołeczne zachowanie.

  Wzmocnienie moralne to używanie substancji, aby uczynić cię bardziej moralnym. Substancje psychoaktywne wpływają na twoją zdolność rozumowania, co należy zrobić, lub twoją zdolność do empatii, altruizmu lub współpracy.

  Substancje te oddziałują bezpośrednio z psychologicznymi podstawami moralnego zachowania […] Wtedy, być może, ludzie, którzy zdecydują się iść bez masek lub lekceważyć wytyczne dotyczące dystansu społecznego, lepiej zrozumieją, że każdemu, łącznie z nimi, jest lepiej, gdy wnoszą wkład i racjonalizują, że Najlepszą rzeczą do zrobienia jest współpraca.

  Innym wyzwaniem jest to, że uciekinierzy, którzy potrzebują poprawy moralnej, są również najmniej skłonni do podpisania się na niej […] rozwiązaniem byłoby wprowadzenie obowiązku poprawy moralnej lub zarządzanie nią potajemnie, być może za pośrednictwem sieci wodociągowej.

  To nie jest tylko spanikowana reakcja na nieprzewidziane sytuacje kryzysowe. Obszar badań bioetycznych Crutchfielda koncentruje się na „pytaniach, jak skłonić tych, którzy nie chcą współpracować, do zrobienia tego, co najlepsze dla dobra publicznego” oraz przejrzenie jego artykułów pokazuje, że jest to program poprzedzający naszą obecną „pandemię”.

  Istnieje epistemologia moralnego bioenergetyki z 2016 r., A następnie obowiązkowa moralna bioenergetyka powinna być ukryta od zeszłego roku.

  Nie chodzi tylko o maski, gdyby zostały wdrożone, byłoby o wiele bardziej dalekosiężne. Od masek po szczepionki po cokolwiek innego, nawet poza „pandemią”. Autor sam to przyznaje [podkreślenie nasze]:

  Ale taka strategia może być wyjściem z tej pandemii, przyszłego wybuchu epidemii lub cierpienia związanego ze zmianami klimatu .

  Pigułki szczęścia w naszej wodzie, aby uczynić nas odpowiednimi obywatelami spółdzielni? „Ukryte wzmocnienie moralne” w celu wytworzenia „lepszych post-osób”?

  To dosłownie „Soma” z Huxley’s Brave New World . Nie można tego satyrować ani przesadzać. To sam zenit dystopijnego horroru. I jest to poważnie sugerowane przez naukowców w pozornie poważnych publikacjach.

  To może być tylko jeden artykuł w stosunkowo małym (i mętnie finansowanym) magazynie, ale tak się zaczyna.

  Oczywiście dodatkowo zasila strumień propagandy, która ma na celu dehumanizację tych, którzy wyrażają sprzeciw.

  Mamy już powiedziano, że „uciekinierzy” są bardziej prawdopodobne, narcyzów lub psychopaci i widać je z zastrzeżeniem brutalności policji z całkowitej bezkarności .

  Nowa Zelandia tworzy „centra kwarantanny”, w których będziesz musiał przebywać „na czas nieokreślony”, jeśli odmówisz poddania się badaniu .

  A teraz poważnie zakłada się, że ci, którzy odmawiają przestrzegania, powinni być poddawani tajnym lekom, aby uczynić ich bardziej podatnymi na „dobro publiczne”.

  Nie jest trudno zobaczyć, dokąd to zmierza. Pokaż ten artykuł wszystkim, których znasz. Ludziom trzeba mówić, w jaki sposób zmienia się ich świat, podczas gdy wciąż mamy siłę mózgu, aby to zatrzymać.

 2. krnabrny1 says:

  Interesujący przekaz na temat spraw bieżących:

  Data sesji: 15 sierpnia 2020 r.

  Laura i Andromeda na pokładzie

  Pierre, Joe, Chu, PoB, Ark, Scottie, Gaby, Niall, Moduł Księżycowy, Księżniczka Leia

  Pytanie: (L) Dzisiaj jest 15 sierpnia 2020 r. Zwykli podejrzani są tutaj . [Przegląd obecnych] Artemida jest niedysponowana.

  O: Cześć. Quinnilln z Kasjopei, aby służyć dziś wieczorem.

  P: (L) Od którego pytania powinniśmy zacząć? Zapytajmy o te okaleczenia koni we Francji. Artykuł mówi:
  http://www.sott.net
  Zabijanie koni „ barbarzyńskich ” postawiło francuską wieś w stan pogotowia – Sott.net
  Francuska policja prowadzi śledztwo w sprawie serii zabójstw koni z okaleczaniem ciał zwierząt. Ostatnie wydarzenie w Cortambert, wiosce w regionie Saone-et-Loire, miało miejsce w piątek w nocy. Prawe ucho konia zostało odcięte, jedno z …
  http://www.sott.net http://www.sott.net

  „Barbarzyńskie” zabijanie koni stawia francuską wieś w stan pogotowia

  Francuska policja prowadzi śledztwo w sprawie serii zabójstw koni, w tym okaleczania ciał zwierząt.

  Ostatnie wydarzenie w Cortambert, wiosce w regionie Saone-et-Loire, miało miejsce w piątek w nocy.

  Prawe ucho konia zostało odcięte, jedno z oczu zostało wyłupione, a genitalia zostały odcięte. „To jest absolutnie barbarzyńskie” – powiedział miejscowy urzędnik.

  Rzeczniczka paryskiej policji powiedziała, że ​​od początku roku we Francji miało miejsce około 10 podobnych przypadków, większość na północy, a wiele miało miejsce na odludnych łąkach.

  Powiedziała, że ​​były również przypadki między 2014 a 2016 rokiem i że podobne zabójstwa i okaleczenia koni odnotowano w przeszłości w Belgii i Niemczech.

  Ale wysoka liczba we Francji była bezprecedensowa w tak krótkim okresie. […]

  Powiedziała, że ​​ofiarami padły wszystkie typy koni, a także jeden osioł, a okaleczenie ucha jest częstym czynnikiem. Z tusz nie pobrano mięsa.

  (L) Cóż, myślę, że dociekliwe umysły chcą wiedzieć: co tu się dzieje?

  O: W tych czasach sataniści są szeroko aktywni.

  P: (L) Więc mówicie, że to dzieło jakiegoś kultu satanistycznego?

  O: Tak.

  P: (L) I to nie jest tak, jak okaleczanie bydła przez kosmitów?

  O: Nie.

  P: (L) W porządku. Następne pytanie: Czy eksplozja w Bejrucie była wypadkiem?

  O: Nie.

  P: (L) Czy jest jakiś związek z innymi pożarami i eksplozjami na Bliskim Wschodzie w ciągu kilku dni od tego wydarzenia?

  O: Tak, wszystko to łączy się z terroryzmem ludności.

  P: (Joe) Więc w jaki sposób azotan amonu eksplodował w hangarze w porcie w Bejrucie? Jak został zdetonowany? Cóż … Jaka była przyczyna wybuchu?

  O: Sabotaż.

  P: (Joe) Izrael?

  Odp .: Twój ulubiony!

  P: (Joe) Mają na to monopol.

  (L) Dlaczego ludzie protestują na Białorusi?

  O: Sygnatura Color Revolution.

  P: (Andromeda) Więc następne pytanie było … (L) Czy była to obca ingerencja?

  O: Tak.

  P: (L) Czym właściwie jest kolorowa rewolucja…

  (Andromeda) Dokładnie.

  (L) Czy Poroszenko planuje zamach stanu na ten miesiąc? Kto to słyszał?

  (Joe) PoB usłyszał plotkę.

  Nie

  P: (L) OK. Czy rosyjska szczepionka Covid-19 jest bezpieczna, jak mówią?

  Odp .: wystarczająco bezpieczna. Bezpieczniejsza niż to, co planuje Gates.

  P: (L) Czy jest skuteczna przeciwko wirusom koronowym lub wirusom typu koronowego?

  O: Niewiele bardziej, ponieważ ciągle się mutuje.

  P: (Andromeda) Dobra robota, Rosjanie!

  (L) Czy będzie druga fala z większą liczbą blokad?

  O: Stworzą iluzję.

  P: (L) Więc tak naprawdę nie będzie drugiej fali, ale będą … Cóż, stworzyli całą pierwszą falę, więc …

  (Joe) Po prostu idą dalej.

  (L) Jedną rzeczą, która naprawdę mnie niepokoiła, jest ta sprawa z maskami. Od lat wkładają wszystkie te pieniądze i wysiłek w tworzenie oprogramowania do rozpoznawania twarzy. Wszędzie umieszczają kamery. Teraz nagle nakładają maski na wszystkich, co sprawia, że ​​oprogramowanie do rozpoznawania twarzy jest całkowicie przestarzałe – po tych wszystkich pieniądzach, czasie i wysiłku! Więc o co tak naprawdę chodzi z maskami?

  O: Rozpoznawanie twarzy nigdy nie było pełnym planem, ponieważ można je łatwo udaremnić. Służyło to do przyzwyczajenia ludności do śledzenia i obserwacji. Ostateczny nadzór to chipowanie. Fałszywa pandemia uzasadnia szczepionkę chipem i szerszym mandatem śledzenia. Maska jest podobna do antyoksydacyjnej. Wymusza posłuszeństwo i pozwala na identyfikację niezgody. Maski mają dodatkową zaletę w postaci wywoływania uszkodzeń mózgu oraz obniżania inteligencji i ogólnego stanu zdrowia.

  P: (Joe) Maski powodują uszkodzenie mózgu …

  (Andromeda) Niski poziom tlenu?

  (L) Pozwól mi zapytać: czy uszkodzenie mózgu spowodowane niskim poziomem tlenu powoduje śmierć neuronów?

  O: Tak.

  P: (L) A pogorszenie stanu zdrowia jest spowodowane akumulacją wirusów i innych patogenów w samych maskach?

  Odp .: tak

  P: (Gaby) Czy mogliby również reaktywować utajone lub ukryte infekcje?

  O: Tak.

  P: (Andromeda) Nie ma w nich nic dobrego.

  (Joe) Więc czy planują ukradkiem dawać ludziom szczepionkę, nie mówiąc im o tym?

  O: Tak.

  P: (Joe) I to jest chip Gatesa.

  (L) I spodziewam się, że będzie trochę jawnego chipowania dla tych, którzy się na to zgodzą, i potajemnego czipowania szczepionką.

  O: Tak.

  P: (Chu) I to oznacza, że ​​100% lub większość personelu medycznego będzie dość chora i upośledzona, jeśli pojawi się prawdziwa PANDEMIA?

  O: Tak

  P: (Chu) Świetnie!

  (Joe) Dlatego lekarze są tacy głupi. Cały czas noszą maski. Bez obrazy, Gaby! Jesteś wyjątkiem.

  (L) Rozpocząłem wątek „Używanie książek do wyobrażenia sobie nowej rzeczywistości” ( Używanie książek do wyobrażania sobie nowej rzeczywistości ) na temat moich materiałów do czytania. Wahałem się, czy nawet o tym wspomnieć, ponieważ jest to coś, co można tak łatwo źle zrozumieć – i najwyraźniej zostało to źle zrozumiane przez niektórych ludzi. Jednak trochę spekulowałem w wątku na temat skutków czytania określonej literatury. Czy jestem z tym na dobrej drodze?

  O: Tak, rzeczywiście!

  P: (L) OK. Czy jest coś, co mógłbyś zasugerować w tym wątku?

  O: Książki, które sugerujesz, powinny być priorytetem.

  P: (L) Jakieś inne pytania na ten temat? Chodzi mi o to, że czytałem ich całe mnóstwo i jest ich wiele, których nikomu bym nie polecał ani nie sugerował.

  (Andromeda) Tak, to nie jest byle jaka książka w tej kategorii.

  (L) Niektóre są po prostu nieodpowiednie. Ale są takie, które mają określoną dynamikę, fabułę i tak dalej. Skończyłem dzisiaj jeden, który jest absolutnie DOSKONAŁY! Absolutnie doskonałe. Nazywa się „Taniec z Clarą”. Cóż, to po prostu naprawdę interesująca książka.

  (Andromeda) Chcę później streszczenie!

  (L) A Joe ma pytania dotyczące mojej nowej książki?

  (Joe) Tak? Nie pamiętam …

  (L) OK Kochanie, musisz podejść blisko, abym mógł usłyszeć twoje pytania.

  (Ark) To już mój czas?

  (Joe) Niall chce zapytać o Białoruś, jeśli chcesz zachować to na temat.

  (Niall) Czy rozpoczęli tę kolorową rewolucję przeciwko Łukaszence z powodu jego stanowiska w sprawie pandemii?

  O: Tak i związany z tym opór przed dominacją.

  P: (Joe) Tylko krótkie pytanie dotyczące Bejrutu … Czy to było urządzenie zapalające, które uruchomiło azotan amonu?

  O: Blisko.

  P: (Joe) Jakie są szanse, że Trump wygra wybory w USA?

  Dobry.

  P: (L) OK, kochanie. Podejdź bliżej.

  (Ark) Ale moje pytania są z innego świata …

  (Andromeda) Dlatego najpierw musieliśmy usunąć pozostałe pytania .

  (Ark) Więc pierwsze pytanie dotyczy idei multiwersu. Istnieje coś takiego, co nazywa się multiwersem. Przypuszcza się, że jest jak gotująca się zupa, która wytwarza bąbelki. Te bąbelki to wszechświaty. Niektóre bąbelki są małe i umierają bardzo szybko, a niektóre są duże i mają wystarczającą ilość energii i organizacji, jak nasz wszechświat. Jesteśmy jedną z wielkich baniek. Czy to w przybliżeniu poprawny pomysł?

  O: Nie.

  P: (Joe) Żadnych bąbelków.

  (Andromeda) Żadnej zupy.

  O: Oparty na darwinizmie.

  P: (L) Innymi słowy, losowy wybór.

  (Ark) Eliminuje to szereg planowanych pytań. [śmiech] W porządku… Tak jak rok temu…

  O: Świadomość i informacja to fundament. Nie ma miejsca na „gotowanie” i przypadkowe wschody.

  P: (Ark) Tak, w porządku. Teraz chcę zapytać: rok lub dwa lata temu przyznano Nagrodę Nobla za wykrycie fali grawitacyjnej. Od tego czasu większość ludzi to akceptuje, ale są niektórzy dysydenci, którzy nazywają to wielkim oszustwem …

  O: Tak

  P: (Ark) Och, dobrze. Otóż, jednym z gości, którzy nazwali to wielkim oszustem, jest mój stary przyjaciel, Dimi Chakalov.

  (L) Pamiętam Dimi.

  (Ark) Omawialiśmy różne rzeczy lata temu. Teraz oczywiście nie szczędzi słów, nazywając to oszustwem i bla bla bla. Podaje argumenty. Ale z drugiej strony, niedawno ściągnąłem kilka jego ostatnich artykułów. Pracuje nad swoim pomysłem na świat platoński. W jego platonicznym świecie powstają wszystkie te idee. Czy naprawdę powinienem przestudiować jego pomysły, ponieważ on coś wpadł? Czy mogę coś zyskać studiując jego szalone prace?

  O: Krótko i selektywnie.

  P: (Ark) To było o Dimi. Ostatnie pytanie: chciałbym wiedzieć, czy istnieje jakieś najważniejsze prawo, które rządzi całym stworzeniem. Wiemy, że zasada zachowania energii to ważne prawo. Możesz pomyśleć o ochronie informacji. Może jest takie prawo? Ten John Archibald Wheeler, którego cytowaliśmy kilka razy, dodał swoje własne prawo, które jest trochę ponadczasowe, które mówi, że jest to czysta geometryczna granica, która mówi, że granica wynosi zero. Inne możliwe prawo to: Jak wyżej, tak poniżej. W porządku. Czy istnieje jakieś podstawowe prawo fizyczne? Cóż, nie fizyczne … Jakieś podstawowe prawo tworzenia?

  O: Wolna wola.

  P: (Pierre) Jeśli chodzi o pole informacyjne, czy wszystkie informacje już istnieją, czy też informacje są dodawane poprzez doświadczenie istot?

  (L) Nie rozumiem tego.

  (Joe) Jego pytanie brzmi: czy wszystkie informacje już istnieją, czy też nowe informacje są tworzone i dodawane przez jednostki poprzez ich doświadczenia?

  (Ark) Cóż, dla mnie czas się nie liczy. Tak więc takie rzeczy jak ochrona informacji nie mają większego sensu w świecie informacji. Może to mieć sens, gdy informacja zacznie oddziaływać z materią, ale tylko wtedy.

  (Pierre) Czy powiedziałbyś wtedy, że pole informacyjne zawiera już WSZYSTKIE możliwe informacje?

  O: Tak

  P: (L) OK.

  (Joe) Właśnie przyszło mi do głowy jedno pytanie dotyczące twojej książki. Zastanawiałem się, czy Paweł kiedykolwiek otwarcie mówił wtedy o Cezarze?

  O: Tak.

  P: (Pierre) A może tylko dla wtajemniczonych.

  (L) Nie wiem … To mogło być dla wtajemniczonych, albo mogło być publiczne. Można to było szeroko zrozumieć. Tyle zostało zniszczonych i zmienionych.

  (Joe) Ale Mark nigdy tego nie zrobił, prawda?

  (L) Myślę, że Marek umieścił to w historii: gołąb, symbol Wenus na chrzcie … Jest do tego wiele aluzji. To, co robił, to mieszanie teologii Pawła z żydowskim mesjaszem, który był w zasadzie radykalnym fanatykiem.

  (Andromeda) Och, łódź podwodna …

  (L) Co się stało z dwiema eksplozjami łodzi podwodnej Kursk dwadzieścia lat temu?

  O: Sabotaż.

  [Prywatne pytania i dyskusja zredagowane.]

  Koniec sesji

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj jak zwykle niezbędny komentarz, z tego co wiem Pani Laura jest polką, emigrował dawno temu do Stanów, Pan Arc, jest fizykiem, ale zainteresował się pewnymi możliwościami jakie daje ten kanał i od wielu już lat stanowią parę, nie wiem czy są małżeństwem.

  Tutaj natomiast, dowiadujemy się że jakiś motyw „wirusa” istnieje naprawdę, dowiadujemy się również że ciągle mutuje.

  Przypominam również że w ostatnim przekazie od nich który również tu wklejałem, wyjaśniono że „wirus” powoduje u około 40% ludzi zainfekowanych otwarcie wyżej-wymiarowego połączenia co ma skutki korzystne, natomiast u pozostałych którzy zostali zainfekowani powoduje w najgorszym wypadku objawy grypopodobne, w zasadzie nieodróżnialne. Podwyższona temperatura, katar, osłabienie, bóle stawów.

  Zatem maluje nam się tutaj ciekawy obraz rzeczywistości w której panaceum na chorobę ma być dostarczeniem choroby, ale jednocześnie mamy tutaj próby walki z samym wirusem ponieważ jego działania powodujące otwarcie połączeń nie jest zbyt korzystne dla ludzi u władzy.

  Dodatkowo oczywiście pojawia się motyw wykorzystania sytuacji do zaszczepienia populacji chipami służącymi do identyfikacji.

  Można tutaj dojść do kolejnych wniosków.
  Otóż można robić injekcję czipów na 2 sposoby:
  1. Personalnie, dla każdego inny.
  2. Zbiorowo, na przykład w butelkowanej wodzie pitnej lub innych produkatch spożywczych.

  Pierwszy sposób jest kłopotliwy ponieważ otrzymujemy społeczeństwo co prawda zaczipowane ale bez możliwości identyfikacji, a taka identyfikacja była by trudnym i długotrwałym procesem narażonym na wiele błędów oraz na działanie jedynie czasowe ponieważ dostaje się do organizmu poprzez układ trawienny, wcześniej czy później organizm zostanie opróżniony z tych elementów. Można co prawda założyć że te chipy pokonają barierę i dostaną się do krwi ale to już zwykle loteria.

  Drugi sposób jest ciekawszy, każdy otrzymuje personalne czipy, wówczas odpada proces przypisywania identyfikacji obiektowi ponieważ czipy już same w sobie są odmiennie personalizowane. W tym wypadku odpada jednak dostarczanie ich poprzez ogólnodostępne kanały, musi być to dedykowane w postaci JAKIEGOKOLWIEK ZASTRZYKU.

  Cóż, co będzie zobaczymy:-)))

 4. krnabrny1 says:

  Zwracam również uwagę na ciekawą kwestię związaną z maseczkami, faktycznie dłuższe noszenie maseczek może spowodować obumieranie neuronów, wówczas uzyskamy u wiele ludzi objawy zbliżone do Parkinsonizmu. Czyli fugi czasowe, luki w pamięci, kłopoty z poruszaniem kończynami, zmniejszające się pismo odręczne oraz pewna kulfoniastość liter, trudności z koordynacją ruchową, uogólnione.

  Cóż , nie jest to zbyt wesoła perspektywa, świadomość że jak ktoś idzie do szpitala oddaje się w ręce ludzi którzy niekoniecznie wiedzą co robią już nie na gruncie praktyki medycznej ale zwykłej …..świadomości!

 5. krnabrny1 says:

Wypowiedz się