Diaboliczny, celowy plan: fałszywej pandemii, zamknięcia globalnej gospodarki i wielkiego kryzysu, prywatyzacji państw i rządów, przejęcia większości prywatnej własności, gigantycznego bezrobocia, biedy, bezdomności i głodu.

Prof. Michel Chossudovsky prezes i dyrektor Centrum Badań nad Globalizacją w Ottawie w Kanadzie mówi jednoznacznie o wojnie toczonej z ludzkością na planecie Ziemia.

Apeluje o tworzenie ruchu oddolnego na szczeblu narodowym, bez udziału tzw. organizacji pozarządowych, przeciwko rządom i architektom tego diabolicznego projektu i przeprowadzenie śledztwa w sprawie korupcji, która do tego doprowadziła.

Redakcja KIP

Wystąpienie na linku: https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/1171613486537171/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Słuszna droga, ale jeszcze nie teraz.
  Ten Pan nie wspomniał o ważnej sprawie, to nie jest nowość. To samo stało się na Ukrainie, nazwano to tam wówczas „wielkim głodem”.

  Proponuję zapoznać się z przebiegiem zdarzeń oraz celami tych działań aby zrozumieć do czego zmierzają. Wygląda to na sytuację w 100% analogiczną, a na pewno Ukraina jest protoplastą obecnych działań.

 2. krnabrny1 says:

  DZIURAWY PLAN.

  Słuchając wypowiedzi tego człowieka trudno odmówić mu właściwego postrzegania rzeczywistości. Jednakże ja, znów rozszerzę Wasze granice percepcji dotyczące tego co się
  obecnie dzieje na świecie, ale już nie na osi przestrzennej ale….czasowej.

  Należy Wam wiedzieć że to co się obecnie dzieje na Ziemi, dzieje się już przynajmniej od tysięcy lat. Nie mam na myśli tylko tego co kryje się pod pojęciem „wojny”.

  Mam na myśli to że dzieje się DOKŁADNIE to samo przy użyciu DOKŁADNIE takich samych technologii!!!

  Piszę tylko o tym co jestem sam w stanie zobaczyć na podstawie zachowanej sztuki, nie sięgam już poza te granice, ale to wystarczy.

  Tyle słowem wstępu.

  Teraz powróćmy do obecnego planu podboju. Całość opiera się na tym aby wszystko co istnieje przekształcić w rodzaj własności, której potwierdzeniem ma być PAPIER.
  To cała strategia i kropka.

  Oczywiście cała zabawa polega jak to zwykle na tym że PAPIERY mogą produkować NIELICZNI.

  Tak było zawsze ale ja jak zwykle wrócę do przykładu starożytnego Rzymu.
  Ten twór miał dwa ramiona. ADMINISTRACJĘ i WOJSKO.

  Jedno bez drugiego nie może istnieć ponieważ system administracyjny musi mieć wsparcie militarne, inaczej nie wytrzyma 5 lat.
  Tak było zawsze.

  Obecnie mamy nowość. Otóż wprowadzany jest system ADMINISTRACYJNY, ale nie widać na razie drugiego ramienia. Nie wiadomo co ma być WSPARCIEM dla tego systemu, przecież wszyscy wiedzą że obecnie armie kurczą się, stają się już w tej chwili nieopłacalne ekonomicznie.

  Wygląda że na świecie nie ma obecnie takiej siły militarnej która potrafiła by udźwignąć ten powstający system administracyjny.

  To wielka DZIURA. Sprawia to wrażenie że nie wszystko zostało „dopięte”, że plan został wprowadzony w życie zbyt wcześnie na zasadzie „z buta i do przodu”.

  Oczywiście może być tak że w tym przypadku prawym ramieniem militarnym chcą uczynić technologię. Może być tak że faktycznie sieci komórkowe staną się po prostu emiterami fal wpływających na zachowanie ludzkie. Ludzie jednak będą mogli zniszczyć wieże, w końcu jest ich dużo ale to nic w porównaniu z ilością ludzi.

  Wówczas dojdzie jednak do tego że część ludzi ulegnie tym energiom i …STANĄ W OBRONIE WIEŻ. BĘDĄ BRONILI WIEŻ, KTÓRE ICH ZNIEWALAJĄ PRZED TYMI KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI JE ZNISZCZYĆ.

  Nie pierwszy raz w historii. Od razu przychodzi mi na myśl książka Pana Velikowskiego
  pt: „Wojna Piramid”. Nie będę starał się nawet streszczać, nie da rady.

  Jako wyjaśnienie zagadnienia kryjącego się w książce wklejam ten staro-egipski fresk.
  https://pl.pinterest.com/pin/774126623430598757/

  Zobaczcie co Ci ludzie stawiają, na pewno nie jest to nic na chwałę boga Ra.
  Jeśli chcecie wiedzieć co to jest zapytajcie ELEKTRYKA lub ELEKTRONIKA hobbystę, każdy z nich kto choć trochę zna się na tym co robi POWIE WAM CO TO JEST!

  Co ciekawe, zwróćcie uwagę na szczyt stawianej wieży i porównajcie go z kształtem anteny używanej w technologii komórkowej.

  Myśle ze dalsze przekonywanie będzie zbyteczne.

  Zatem…wiemy już że dzieje się to od tysięcy lat, wiemy też że od tysięcy lat im to nie wychodzi.
  Pytanie do WAS…DLACZEGO Im SIĘ NIE UDAJE?:-)))

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei obecna sytuacja postrzegana przez gości:-)
  Przekaz z Kasjopei. Są interesujące momenty. Jak się zachowywać, co będzie dalej, a nawet kwestie słoni z Burundii.

  Data sesji: 4 lipca 2020 r.

  Laura, Andromeda i Artemida przy tablicy

  Pierre, Joe, Chu, Ark, Scottie, Gaby, Niall, Lunar Module, Noko the Wonderdog

  P: (L) Dzisiaj jest 4 lipca 2020 r. [ Recenzja obecnych] Cześć.

  Odp .: Cześć dobrzy ludzie. Przed nami jeszcze wiele zawirowań. Ciemne siły nie poddają się tak łatwo.

  P: (L) A kogo mamy dziś wieczorem?

  Odp .: Paikiaea!

  P: (L) Czy to zamieszanie wpłynie na nas bezpośrednio tutaj?

  Odp .: Bardzo mało jak ty. Ale nie zawiedźcie się. Obudowa strategiczna do maks.

  P: (Joe) W jaki sposób?

  (Artemida) Nie wykopuj gniazda szerszenia.

  Odp .: Tak

  P: (Artemida) Rób rzeczy spokojnie, spokojnie lub po prostu odejdź. Bądź bardzo łagodny, ponieważ szalone siły działają poprzez ludzi.

  Odp .: Zmniejsz pobudzenie. W tym momencie jest to w większości bezużyteczne.

  P: (Andromeda) Więc mówią o … naszym aktywizmie politycznym?

  Odp .: Tak

  P: (Andromeda) Podoba ci się, Twitter?

  (Chu) Facebook.

  Odp .: Tak

  P: (Artemis) Czy robicie coś, co sprawi, że wyłamią drzwi, a potem powiedzą, że macie koronawirusa?

  (L) Nie.

  (Andromeda) Co z SOTT? Czy powinniśmy być bardziej stonowani na SOTT, czy też jest w porządku?

  Odp .: Lekko stonuj.

  P: (Artemida) Co one oznaczają? Jesteśmy tak przyzwyczajeni, że SOTT jest SOTT …

  (Joe) Czy to dotyczy konkretnie branży koronawirusów i tego, co z tego wynika?

  Odp .: Tak. Wirus jest obecnie kijem.

  P: (L) Jak w „kij i marchewka”.

  (Andromeda) Dobra, to gniazdo szerszeni, nie kopnięcie.

  (L) Jeśli więc będziemy nazywać ich wszystkich kłamcami, to nie będzie dobrze. Możemy publikować badania i rzeczy, które wskazują, że są kłamcami, ale wychodzenie i bezpośrednie antagonizowanie ich może nie być tak dobrym pomysłem.

  Odp .: Tak

  P: (L) Cóż … Zastanawiałem się nad jedną rzecz: Niepokoi mnie to, bo widzę, że Putin idzie w parze z całą chorobą koronawirusa i po prostu naprawdę mnie wkurza.

  Odp .: Wyobraź sobie, że nie zrobił!

  P: (Artemis) Tak, myślałem, że to maska.

  (Andromeda) To strategiczne.

  (L) Tak więc, jeśli twierdził, że to kłamstwo, w jego własnym kraju są ludzie, którzy powiedzieliby, że nie dba o ludzi. Sposób, w jaki sprawili, że ten wirus zadziałał jak robak, to znaczy … To sprawiłoby, że wyglądałby źle. Prawdopodobnie dlatego Trump się z tym zgadza. To też sprawiłoby, że wyglądałby źle. Dałoby to wrogom siłę nacisku na nich, a oni źle wyglądaliby w oczach wszystkich ludzi poddanych praniu mózgu, którzy są pod kontrolą mediów i przerażeni mikrobem.

  Odp .: Pamiętaj o tajnej korespondencji między Kennedym a Kruschevem.

  P: (L) Innymi słowy, przywódca Rosji i przywódca USA wciąż mają wiele sił skierowanych przeciwko nim w ich własnych krajach.

  (Niall) Muszą działać w pewien strategiczny sposób.

  (Artemis) Jest wielu ludzi, którzy tak naprawdę nie wierzą w to, co się dzieje, ale po prostu wystawiają show, ponieważ muszą robić to, co muszą. Próbują coś osiągnąć.

  Odp .: Tak

  P: (Joe) Kiedy mówią, że ciemne siły nie poddają się tak łatwo, oznacza to, że nie zamierzają zrezygnować z wdrożonych środków kontrolnych i mocy, którą zgromadzili sobie jako wynik wirusa?

  Odp .: Tak

  P: (Joe) A ktoś, kto narzeka na to za bardzo, wpadnie w kłopoty?

  Odp .: BLISKO!

  P: (Pierre) Nie poddając się tak łatwo, sugeruje to również, że stracą tę moc.

  (Artemis) Tak, chodzi o ich pobożne życzenia. To jest nieuniknione, co się stanie, ale oni po prostu nie chcą tego zobaczyć.

  Odp .: Posuną się za daleko, jak zwykle, i wszystko się zawali. Ale to zajmie trochę czasu. Bądź cierpliwy i ostrożny.

  P: (Andromeda) Tymczasem po prostu musimy …

  (L) Przeżyj to! Ponieważ chłopcze, to jest po prostu okropne. W porządku. Um … Pozwól, że zapytam o moją książkę. Skończyłem książkę. Czy podążając za wskazówkami i wskazówkami i przeprowadzając badania trwające 10 lat – a nawet więcej, ale prawdopodobnie skoncentrowane, to prawdopodobnie 10 lat ciągłej pracy – czy wyciągnąłem właściwe wnioski?

  Odp .: Tak

  P: (L) Mam na myśli, że przedstawiłem najlepszy argument, jaki mogłem wysunąć, ale nie było zbyt wiele do roboty.

  Odp .: Historia była przepisywana tyle razy, to cud, że udało ci się wybrać odpowiednie elementy i złożyć je razem! Ale to było twoje przeznaczenie i zadanie.

  P: (L) Czuję wielką ulgę, że to zrobiłem. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale to jak duży kawałek. W porządku, ktoś jeszcze ma pytania?

  (Artemis) Mam pytanie dotyczące czegoś dziwnego. Nie wiem, czy to widzieliście, ale w 2012 roku uchwycono materiał wideo, który zbliża się do słońca i wysysa z niego coś. To było jak coś z czystej ciemności, a potem po prostu odleciało. Czy to było jak prawdziwe nagranie czegoś, co zbliżyło się do słońca i wyssało z niego coś?

  Odp .: Źle zinterpretowany. Każde naładowane ciało, które zbliży się do słońca, spotka się z reakcją.

  P: (Pierre) Mam pytanie dotyczące opłat i zrzutów. Koleje Maltańskie sugerują usunięcie materiału. Czy zostały spowodowane przez wyładowania elektryczne w górę?

  Odp .: W dół. Przeprowadzona.

  P: (L) Coś jeszcze? Kochanie, masz pytania?

  (Ark) Tak. Dwa pytania. Pierwsze pytanie pochodzi z grudnia 1998 r. Dwadzieścia dwa lata temu pytałem o grawitację i teorię Kaluza-Kleina oraz wielowymiarowe wszechświaty. Powiedziano mi, że jestem na dobrej drodze. Zapytałem, czy coś przeoczyłem, a odpowiedź brzmiała: „niczego nie przeoczyłeś. Jeszcze czegoś nie znalazłeś”. A potem zapytałem, co to jest, a odpowiedź brzmiała: czworościan. I nie pasowało to do żadnego z moich pomysłów. Czworościan jest figurą geometryczną, ciałem stałym w 3 wymiarach. I nie zapytałem wtedy, jakie znaczenie czworościanu ma związek z grawitacją. Ale teraz naprawdę chciałbym wiedzieć, czy to naprawdę czworościan w naszej przestrzeni, czy symboliczne wyrażenie, że jest ich cztery – ale co? Czy mogę uzyskać wyjaśnienie po 22 latach? Jestem wolny, tak?

  (Joe) Cóż, czekałeś wystarczająco długo, więc powinieneś dostać odpowiedź!

  Odp .: Czworościan w 3D to co w 4D?

  P: (Ark) Czworościan w 3D jest tym, co w 4D …

  O: Lethbridge.

  P: (Pierre) Koralowy zamek.

  (Joe) Nie, wahadła.

  (Ark) Coś magnetycznego?

  (Joe) Dostosował długość wahadła, aby doczołować do różnych wymiarów.

  (Andromeda) Rysował pentagramy, które były trójkątami w innym wymiarze.

  (Gaby) Myślę, że to pięciokąty, które narysował w 3. gęstości, a to były trójkąty w 4. gęstości.

  Odp .: Tak

  P: (Ark) Co to jest Lethbridge? To książka, na którą powinienem spojrzeć?

  Odp .: Tak

  P: (Joe) Mamy to. To krótka książka.

  (Ark) Dobra, spojrzę i spróbuję to rozgryźć. Drugie podobne pytanie … Powraca do 24 lipca 1999 r. Ponownie pytałem o teorie grawitacji i jak rozwinąć teorię grawitacji, ponieważ grawitacja jest tak ważna. Potem pojawiła się nieoczekiwana kombinacja słów, która brzmiała: „ośmiokątny kompleksigram”. To była odpowiedź. I nie mam pojęcia … mam na myśli, complexigram, mam pomysł. Są liczby zespolone, prawda? Tak złożone liczby, prawdopodobnie ma to związek z …

  O: Podwójny czworościan w 3D to sześciokąt w 4D.

  P: (Ark) Ale tutaj była ośmiokątna, a nie sześciokątna.

  (Artemis) Mam pytanie. Oprócz rzeczy, które możemy założyć, takich jak starość i pogoda, co jest nie tak z naszymi psami? Dlaczego wszyscy chorują jeden po drugim?

  Odp .: Wiek głównie. Plus zmiany częstotliwości Ziemi. Obserwuj uważnie.

  P: (Ark) Chcę zadać dodatkowe pytanie, ponieważ wspomniałeś o 4D. Czy ta przestrzeń 4D plus czas, czy też przestrzeń plus dodatkowy wymiar przestrzeni, która nie ma nic wspólnego z czasem?

  Odp .: Później.

  P: (Pierre) Dodatkowe pytanie o koleje na Malcie. Wyładowanie w dół było elektronami?

  Odp .: Tak

  P: (Joe) Czy uczciwie byłoby powiedzieć, że nadchodzące zamieszanie będzie głównie skoncentrowane w USA i Wielkiej Brytanii?

  Odp .: Tak

  P: (Andromeda) Jak sobie poradzi Francja?

  Odp .: Umiarkowany.

  P: (L) Więc USA i Wielka Brytania są w swoim …

  (Joe) Wielka Brytania jest w większości …

  (L) Są w zasadzie w swoim histerycznym cyklu.

  (Joe) Wielka Brytania jest szczególnym centrum zła w sposobie, w jaki wyciągają blokadę.

  (L) Przed wojną Europa miała już cykl histerii.

  (Joe) Tak, ale Wielka Brytania była w to zamieszana.

  (L) Było w to zamieszane, ale nie było to przyczyną. To właśnie europejskie działania i działania spowodowały te wszystkie rzeczy, a następnie wciągnęły je

  do środka . (Joe) W Wielkiej Brytanii istnieje szczególnie zła klika.

  Odp .: Tak

  P: (Joe) Lubią prześladować ludzi. Zasadniczo są grupą sadystów. Kiedy przeważnie wszyscy inni w Europie trochę to odpuścili, ktoś w Wielkiej Brytanii naprawdę …

  (L) Po prostu kłują!

  (Joe) Przypnij tych ludzi. Włóż nóż. Desperacko chcą zachować kontrolę.

  (L) Wydaje się, że tak.

  (Artemis) Czy chcesz zapytać o zjawisko, które słyszałeś, kiedy ładowaliśmy kryształy?

  (L) O tak! Zakończyliśmy ładowanie zupełnie nowej partii kryształów. Kiedy zaczynaliśmy, wszyscy mieliśmy bardzo zły głos. Andromeda i ja wciąż dochodziliśmy do siebie po całym tym wirusie, który miał wpływ na nasze płuca i gardła, i zajęło nam kilka dni, aby móc zacząć prawidłowo oddychać i wydawać się normalnym. Ale w pewnych momentach, kiedy odzyskaliśmy nasze mojo, były chwile, kiedy śpiewaliśmy i słyszałem inne głosy. Czy rzeczywiście słyszałem inne głosy?

  Odp .: Tak

  P: (L) Jakie były te głosy?

  Odp .: Wsparcie 4D STO do ładowania powiększenia.

  P: (L) Czy te głosy, które słyszałem, dochodziły z naszych gardeł lub z powietrza wokół nas?

  Odp .: Twoje głosy zostały wzmocnione.

  P: (Chu) Tak to powiedzieli o twoim głosie, kiedy robiłeś EE, pamiętasz?

  (L) A co z tym?

  (Chu) Że twój głos nosił więcej niż to, co można było usłyszeć.

  (L) Cóż, doszło do tego, że mogliśmy to usłyszeć.

  (Andromeda) I mogłem to poczuć. Czy to ta sama rzecz, która wywoływała wrażenie wibracji, którą śpiewaliśmy w dzwonku?

  Odp .: Tak

  P: (Andromeda) Mogłem to fizycznie poczuć. To było prawie jak wibracja. Możesz poczuć echo.

  (Chu) A ty nic nie nagrałeś?

  (L) Nie, robiliśmy to za każdym razem.

  (Joe) Może powinieneś zapytać, czy możesz uzyskać taką pomoc przy karaoke? [śmiech]

  (Artemis) Jestem pewien, że czasami pomagali przy karaoke. Czy czasami pomagałeś przy karaoke?

  Odp .: Gdybyś zaczął właściwie karaoke, naprawdę miałbyś powiązania i dołączyłyby się głosy „niebiańskie” !!

  P: (Joe) Jaki jest właściwy sposób?

  Odp .: Właściwa muzyka, rozgrzej się, odłóż na bok ego i śpiewaj dla zjednoczenia, prostego piękna i emocji.

  P: (Andromeda) Czy potrzebowalibyśmy nawet maszyny do karaoke? Myślę, że to jest pomocne. Możemy po prostu razem zaśpiewać hymny …

  (L) Musimy więc ostrożniej wybierać utwory i zacząć od piosenek na rozgrzewkę.

  (Chu) I piosenki, które KAŻDY może śpiewać.

  (L) Tak, piosenki, które wszyscy mogą śpiewać razem.

  (Artemis) Czy chcesz nam zaproponować piosenki, które możemy zaśpiewać?

  Odp .: Wszyscy możecie to rozwiązać.

  P: (Ark) Jest zbyt wiele piosenek.

  Odp .: Proste melodie.

  P: (Joe) Myślę, że powinniśmy przestać nazywać to karaoke i zacząć nazywać to ćwiczeniem chóru. Lub praktyka śpiewu.

  Odp .: Tak

  P: (Joe) Karaoke ma złą konotację. Stojąc w barze, wykręcając gówniany hit lat 80-tych, czy coś w tym stylu … Powinno to przypominać chór. Praktyka śpiewu.

  (Andromeda) Wszyscy razem piosenki powinny mieć proste melodie i powinny dotyczyć prostego piękna i emocji.

  (Chu) „Drogi wiejskie”. Wszyscy to śpiewają.

  (Andromeda) „Amazing Grace”.

  (Joe) Każda piosenka, w której każdy może śpiewać w harmonii.

  (L) W porządku.

  (Andromeda) Możemy wybrać trochę.

  (Ark) A po całym tym czasie powinniśmy mieć standardowy zestaw piosenek. A potem możemy dodać, ale powinno być … To znaczy, nie powinniśmy eksperymentować z piosenkami, które raczej nie będą odpowiednie.

  (Joe) Cóż, znamy już kilka pasujących piosenek.

  (L) Piosenki, które ludzie lubią, wszyscy mogą śpiewać … I myślę, że wiemy o nich wystarczająco dużo, abyś nie musiał powtarzać tych samych piosenek za każdym razem, gdy to robimy.

  (Joe) Zrobiliśmy jedną z tych, które robią podczas Kryształowych Spotkań … Ostatnim razem zrobiliśmy to całkiem nieźle. Który to był? „Czy ten krąg pozostanie nieprzerwany”.

  (Andromeda) Tak. I „Wayfaring Stranger”.

  (L) Tak, ten jest dobry.

  (Joe) I wszyscy mogą być świadomi, kiedy śpiewają, aby pomóc innym i wydać jednolity dźwięk.

  (L) Musimy wkrótce odbyć kolejną sesję karaoke i wprowadzić ją w życie. Przynajmniej dzień wcześniej musimy wybrać odpowiednie piosenki i nie próbować wybierać egzotycznego lub nie-melodycznego hard-rocka n-rocka itp.

  (Joe) To praktyka śpiewania!

  (Artemis) Joe próbuje wbić w to, że NIE jest to karaoke.

  (Joe) Możemy dalej karaoke. To może być osobny typ zdarzenia. Ale można to nazwać praktyką śpiewania.

  (L) Dobra, zrobimy to. Jakieś inne pytania?

  (Ark) Tak. Chcę wiedzieć, czy posiadanie snów jest ważne?

  Odp .: Zależy od snu.

  P: (Ark) Martwię się, że zdarzały mi się sny. Teraz prawie nigdy nie pamiętam żadnego snu i nie mam żadnego. Czy to coś złego?

  Nie.

  P: (Artemida) Dlaczego już tak dużo nie śni?

  Odp .: Śpiąc głębiej i nie pamiętając.

  P: (Artemida) Myślę więc, że możesz poćwiczyć zadawanie sobie pytań o swoje sny.

  (L) Myślę też, że możesz mieć sny, których nie pamiętasz, ale wciąż pamiętasz je w pewien sposób, podświadomie.

  (Artemis) Tak.

  (Joe) Nadal mają na ciebie wpływ.

  (L) Coś jeszcze?

  (Artemis) Jak się miewa Penelopa? [Penelopa kot zmarła w zeszłym miesiącu]

  Odp .: Wciąż się bawię. Komunikuje się z Pikabu.

  P: (Artemida) Więc to prawda, że ​​koty widzą duchy i duchy oraz inne nieziemskie rzeczy?

  Odp .: Tak

  (Joe) A co z Elvisem? [Elvis pies także zmarł w zeszłym miesiącu]

  Odp .: Elvis wkrótce powróci, ponieważ uważa, że ​​jego zadaniem jest strzec swojej trzody.

  P: (Andromeda) Naprawdę czułem się, jakbym widział wczoraj Penelope, kiedy zmieniałem jej naczynie na wodę.

  (Artemis) Widziałem ją.

  (L) Pikabu kładzie się na środku holu na piętrze i patrzy na pień, w którym Penelope cały czas spała.

  (Artemis) Nie chciałeś pytać o słonie, Joe?

  (L) Co się stało z martwymi słoniami w Botswanie?

  Odp .: Celuj w trening za pomocą sił ciemności.

  P: (Pierre) 3D czy 4D?

  Odp .: Satelity 3D. Indukowane ataki serca.

  P: (Niall) Z kosmosu!

  (Joe) Czy to ćwiczyło dla ludzi?

  Odp .: Tak

  P: (L) Myślę, że zaczynają na słoniach za pomocą satelitów, a następnie udoskonalają swój system.

  (Artemis) To sprawiło, że pomyślałem o tych wszystkich spontanicznych opowieściach o śmierci, o których czytałem w wiadomościach. Nie wiedzą, co jest przyczyną, ale wszyscy ci ludzie po prostu umierają.

  (Niall) Mniej więcej w tym samym czasie, co słonie, premier Burundi padł martwy na atak serca. To było bardzo podejrzane …

  O: Tak

  P: (Niall) Wywołany atak serca?

  Odp .: Tak

  P: (Artemis) Dzięki tej technologii satelitarnej?

  Odp .: Tak

  P: (Niall) Czy to był ten sam atak?

  (L) Czy to było to samo źródło, ale może nie zamierzone?

  Odp .: Tak

  P: (L) Jestem zmęczona. Czy ktoś ma ostatnie pytanie?

  (Ark) Tak. Niestabilne fale grawitacyjne. Czy mają coś wspólnego z fluktuacjami w superpłynnym eterze?

  Odp .: Tak

  P: (Joe) Chcę trochę superpłynnego eteru.

  Odp .: Miej oczy i uszy otwarte, abyś mógł cieszyć się programem. Ale zwracajcie też szczególną uwagę na tych, którzy są wokół was w miłości i harmonii. Równowaga jest kluczem. Do widzenia.

  KONIEC SESJI

 4. krnabrny1 says:

  Zamieściłem powyższy przekaz ponieważ jest w nim odpowiedź na pytania jakie zadałem, dotyczące tego
  GDZIE JEST PRAWE RAMIĘ MILITARNE? oraz
  DLACZEGO IM SIĘ NIE UDAJE?

Wypowiedz się