Okultyzm i Biblia. Arcybiskup Vigano o roli prezydenta Donalda Trumpa. Ataki na Antifę są atakami na Żydów.

Publikujemy kolejne nagranie Pani Hanny Kazahari, Polki zamieszkałej w Japonii, która omawia wiele wydarzeń dziejących się w świecie i w Polsce oraz odpowiada ignorantom i trollom internetowym w związku z oskarżeniem ją o okultyzm, chociaż używała cytatów z Biblii. Wyjaśnia, że jej babka była wiedźmą i sama przyznaje się do tego, chociaż w Polsce temu słowu nadano negatywne znaczenie.

WIEDŹMA jest staropolskim słowem, podobnie jak NIEWIASTA. NIEWIASTA określa kobietę, która nic nie wie. Natomiast słowo WIEDŹMA – OKREŚLA KOBIETĘ, KTÓRA DUŻO WIE.

Negatywną konotację kobiet określanych WIEDŹMAMI,  nadali mężczyźni Kościoła Katolickiego z Watykanem na czele. Stąd wzięło się palenie czarownic, czyli wiedźm. Ale Watykan tą wiedzę wiedźm posiada w dużym stopniu w swoim Tajnym Archiwum Watykańskim. Mimo to niszczył posiadaczki tej wiedzy, aby mieć monopol tylko dla siebie.  

Pani Hanna prezentuje też list arcybiskupa Vigano do prezydenta Donalda Trumpa. Poniżej publikujemy pełny tekst listu arcybiskupa, który też miesiąc temu był  inicjatorem i sygnatariuszem listu otwartego w sprawie fałszywej pandemii na linku: Mocny List Otwarty 89: kardynałów, biskupów, dziennikarzy, lekarzy, akademików, prawników i stowarzyszeń o korona-panice, szczepionkach oraz totalitarnych metodach rządzących.

Arcybiskup Carlo Maria Vigano, jako były nuncjusz apostolski w USA i osoba dobrze poinformowana, klasyfikuje w swoim liście prezydenta Trumpa po stronie „DZIECI ŚWIATŁA”, wbrew propagandzie globalnych mediów, a zwłaszcza dezinformacji w internetowych mediach społecznych, utożsamiających defetystycznie prezydenta Trumpa z „Głębokim Państwem” ( Deep State).

Ponadto publikujemy jako trzeci artykuł, pt. „Ataki na ANIFĘ (w USA) są  atakami na Żydów…”, ponieważ prezydent Donald Trump zdelegalizował tą organizację, umieszczając ja na liście organizacji terrorystycznych, z uwagi na to, że brała ona udział w wywołaniu zamieszek w USA, rabowaniu sklepów itp., poczynając od rzekomego zabójstwa George Floyda.

Redakcja KIP

Opublikowano za: FAB News

Hanna Kazahari o NHS, zamieszkach w USA i liście arcybiskupa Carlo Maria Vigano do prezydenta Donalda Trumpa wzywającego do walki z wężowym plemieniem objawiajacym się jako Deep State. List arcybiskupa: https://www.lifesitenews.com/opinion/… CNN https://youtu.be/QRen8nI8_aM

Potężny list arcybiskupa Vigano do prezydenta Тrampa: odwieczna walka między dobrem i złem rozgrywa się teraz

Arcybiskup Carlo Maria Vigano ostrzega prezydenta, że obecne kryzysy wokół pandemii koronawirusa i zamieszki George ‚ a Floyd są częścią wiecznej duchowej walki między siłami dobra i zła.

Opisywany Obraz

Od redakcji: arcybiskup Carlo Maria Vigano opublikował dziś potężny list do prezydenta Тrampa, ostrzegając go, że obecne kryzysy wokół pandemii koronawirusa i zamieszki George ‚ a Floyd są częścią odwiecznej duchowej walki między siłami dobra i zła. On wzywa prezydenta kontynuować walkę w imieniu „dzieci Światłości”. „Przeczytaj list w formacie PDF tutaj .

7 czerwca 2020 roku

Święte-Niedziela Trinity

Panie Prezydencie,

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami tworzenia się dwóch przeciwnych stron, które ja bym nazwał za pomocą biblii- dziećmi światła i dziećmi ciemności. Dzieci światła stanowią najbardziej znaczącą część ludzkości, w czasie jak dzieci ciemności stanowią zdecydowaną mniejszość.

A jednak pierwsze są przedmiotem swego rodzaju dyskryminacji, która stawia ich w sytuacji moralnej niższości w stosunku do ich przeciwników, którzy często zajmują strategiczne pozycje w rządzie, polityce, gospodarce i mediach.

Najwyraźniej, z niewyjaśnionych przyczyn dobre są zakładnikami złych i tych, którzy pomagają im albo z łakomstwa, albo ze strachu.

Te dwie strony, które mają biblijną naturę, podążają za jasnym podziałem między potomstwem kobiety i potomstwo węża.

Z jednej strony, są tacy, którzy, choć mają tysiące wad i słabości, opanowani są chęcią czynienia dobra, aby być uczciwymi, wychowywać rodzinę, zajmować się pracą, dawać dobrobyt swojej ojczyźnie, pomagać potrzebującym, są posłuszni prawu Bożemu, aby zasłużyć na Królestwo Niebieskie.

Z drugiej strony, są tacy, którzy służą sobie, którzy nie przestrzegają żadnych zasad moralnych, którzy chcą zniszczyć rodzinę i naród, wykorzystywać pracowników, aby być nadmiernie bogatymi, rozpalać wewnętrzne spory i wojny, gromadzić władzę i pieniądze: dla nich fałszywe złudzenie tymczasowego dobrobytu pewnego dnia -jeśli się nie nawrócą – spotka ich straszliwy los, który czeka ich z dala od Boga, w postaci wiecznego potępienia.

W społeczeństwie, panie Prezydencie, te dwie przeciwstawne rzeczywistości współistnieją jako wieczni wrogowie, dokładnie tak samo, jak Bóg i Szatan są odwiecznymi wrogami. I okazuje się, że dzieci ciemności-których łatwo możemy utożsamić z ukrytym rządem ( Deep State) z którym mądrze się konfrontujesz i które zaciekle walczą przeciwko tobie w te dni – postanowili pokazać swoje karty, że tak powiem, już teraz ujawniając swoje plany.

Wydają się być tak pewni, że już wszystko jest pod kontrolą, że popełnili tę nieostrożność, która do tej pory przynajmniej częściowo ukrywała ich prawdziwe intencje.

Już prowadzone śledztwa ujawnią prawdziwą odpowiedzialność tych, którzy kierowali sytuacją kryzysową Covida-19 nie tylko służby zdrowia, ale i w polityce, gospodarce i mediach. Prawdopodobnie okaże się, że w tej wielkiej operacji inżynierii społecznej są ludzie, którzy zdecydują o losach ludzkości, przyznając sobie prawo działania wbrew woli obywateli i ich przedstawicieli w rządach państw.

Odkrywamy także, że zamieszki w te dni były sprowokowane przez tych, którzy, widząc, że wirus nieuchronnie znika i że lęk społeczny pandemii słabnie, nieuchronnie musieli wywołać niepokoje społeczne, bo za nimi poszli by represje, które, choć uzasadnione, mogą być odebrane jako nieusprawiedliwiona agresja w stosunku do ludności.

To samo dzieje się w Europie, w doskonałej synchroniczności. Oczywiste jest, że korzystanie z ulicznych protestów przyczynia się do osiągnięcia celów tych, którzy chcieliby zobaczyć kogoś wybranego w wyborach, kto uosabia w sobie cele głębokiego państwa i kto wyraża cele te w dobrej wierze i przekonująco.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, jeśli za kilka miesięcy znowu dowiemy się , że za tymi aktami wandalizmu i przemocy czają się ci, którzy mają nadzieję skorzystać ze zniszczenia zaufania społecznego, aby zbudować świat bez wolności: Solve et Coagula, jak uczy masoński przysłowie.

Choć to może wydawać się dziwne, przeciwne komunikacji, które opisałem, również znajdują się w religijnych kręgach. Są wierni pasterze, którzy dbają o stado Chrystusa, ale są i najemnicy przeciwstawni, którzy starają się rozproszyć stada i oddać owce na pożarcie głodnym wilkom.

Nic dziwnego, że ci najemnicy są sojusznikami dzieci ciemności i nienawidzą dzieci światła: podobnie, jak istnieje głębokie państwo, istnieje również głęboki kościół, który zdradza swoje obowiązki i zrzeka się swoich zobowiązań przed Bogiem.

W ten sposób, niewidzialny wróg z którymi dobrzy władcy walczą w sprawach publicznych, walczą i dobrzy pasterze w tym zakresie w kościele. To jest walka duchowa, o której mówiłem w swoim niedawnym przemówieniu opublikowanym w dniu 8 maja.

Po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych jest prezydent, który dzielnie bronił prawa do życia, który nie wstydzi się potępiać prześladowania chrześcijan na całym świecie, który mówi o Jezusie Chrystusie i prawach obywateli do wolności wyznania.

Udział w Marszu dla życia i niedawne twoje ogłoszenie kwietnia narodowym miesiącem unikania brutalnego obchodzenia się z dziećmi – to działania, które potwierdzają, po której stronie chcesz walczyć. I śmiem wierzyć, że obaj jesteśmy na tej samej stronie, w tej walce, choć z różnych broni.

Z tego powodu, uważam, że atak na ciebie przypuszczony po wizycie w Narodowym Sanktuarium Świętego Jana Pawła II, jest częścią zorganizowanej przez media – narracji, który nie jest skierowany na walkę z rasizmem i nieporządkiem społeczny, oraz w celu przywracania sprawiedliwości, ale dla legitymizacji przemocy i przestępczości; i nie po to aby służyć prawdzie, ale na korzyść jednej frakcji politycznej.

I to prowadzi do nieporozumień, że istnieją biskupi – tacy, jak ci, którzy niedawno wystąpili z potępieniem – którzy swoimi słowami udowadniają, że są po przeciwnej stronie. Są oni podporządkowani głębokiemu państwu  globalistycznemu i zgodnie zmierzaja do Nowego Porządku Światowego, którzy powodują, że coraz częściej w imię powszechnego braterstwa , który nie ma nic chrześcijańskiego, ale który realizuje ideały masońskie tych, którzy chcą zdominować świat eliminując Boga ze statków, ze szkoły, z rodziny, a może nawet z kościołów.

Amerykański naród dojrzał i teraz zrozumiał, jak mainstreamowe MEDIA nie chcą rozpowszechniać prawdy, a starają się uciszyć i zakłócić ją, szerząc kłamstwa, które są przydatne dla celów ich właścicieli.

Jednak ważne jest, aby dobrzy ludzie – a jest ich większość – wyzwolili się ze swojej apatii i nie pogodzili się z tym, że ich oszukuje mniejszość nieuczciwych ludzi, stawiając nieosiągalne cele. Konieczne jest, aby dobre dzieci światła, zebrały się razem i usłyszeć ich głosy.

Czy jest jeszcze bardziej skuteczny sposób, aby to zrobić, mr Prezydent, niż prosząc w modlitwie o ochronę: Pana, Stanów Zjednoczonych i całej ludzkości od tego ogromnego ataku wroga?

Zanim moc modlitwy zniszczy złudzenia dzieci ciemności, ich spiski zostaną ujawnione, ich zdrada będzie pokazana, ich przerażająca siła skończy się niczym, czerpiąca na światło i narażona za to, że ona istnieje: piekielny oszustwo.

Panie Prezydencie, moja modlitwa jest stale skierowana do ukochanego narodu amerykańskiego, gdzie miałem zaszczyt być wysłanym przez Papieża Benedykta XVI jako nuncjusza Apostolskiego.

W ten dramatyczny i decydującej dla całej ludzkości godzinie modlę się za ciebie, a także za tych wszystkich, którzy znajdują się na twojej stronie w rządzie Stanów Zjednoczonych.

Wierzę, że naród amerykański podjął współpracę ze mną i z wami w modlitwie do Boga Wszechmocnego.

W tej współpracy przeciwko niewidzialnemu wrogowi ludzkości, błogosławię was i ulubioną Pierwszą Damę amerykańską narodu, a także wszystkich mężczyzn i kobiet dobrej woli.

+ Carlo Maria Vigano

Tytuł arcybiskup Ulpianusie

Były nuncjusz Apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki

Za: https://www.lifesitenews.com/opinion/archbishop-viganos-powerful-letter-to-president-trump-eternal-struggle-between-good-and-evil-playing-out-right-now

Ataki na Antifę są atakami na Żydów. Szokujący artykuł w izraelskim „Haaretz”

Przez Last updated Cze 8, 2020

Antifa/ fot. screen

W niedzielę (7.06.2020) izraelski dziennik Haaretz opublikował artykuł pt. „Ataki Trumpa na Antifę są atakami na Żydów”.

Jego autorem jest Ari Paul, dziennikarz z Nowego Jorku.

Wg Paula amerykańscy Żydzi nie powinni popierać prezydenta Trumpa w wojnie z Antifą, ponieważ „każda próba oczerniania antyfaszyzmu z natury broni faszyzmu”, a „wybór antyfaszystów jako kozła ofiarnego i tajnych sprawców trwających niepokojów jest z natury antysemityzmem”.

Zdaniem Paula oskarżanie George’a Sorosa o finansowanie sprawców zamieszek to także antysemityzm.

Nikt nie może powiązać Antify ze śmiercią jednej niewinnej osoby.

Kiedy prawo oczernia Antifę, powinno się przypominać Żydom o tym, kto tak naprawdę ich chroni, gdy rasiści są na ulicach – pisze Paul i ubolewa, że wśród wielu liberalnych i centrowych Żydów działanie Antify „wywołuje dyskomfort, jeśli nie sceptycyzm”.

Przytacza też opinię Marka Braya, historyka Uniwersytetu Rutgersa i autora książki „Antifa, podręcznik antyfaszyzmu”, według którego „dla większości skrajnej prawicy spiskowa teoria o aktywistach Antify opłaconych przez Sorosa opiera się na rasistowskim wyobrażeniu, że czarni nigdy nie mogliby się zorganizować sami bez marionetkowego mistrza, a za sznurki pociąga międzynarodowe żydostwo”.

– Nie byłoby antyfaszyzmu bez faszyzmu, a polityka wypracowana przez grupy antyfaszystowskie uświadamia, że samoobronę należy potraktować poważnie z powodu horroru, którym był faszyzm i nazizm. W Europie popełniono błąd w latach dwudziestych i trzydziestych, ponieważ nie traktowało poważnie faszyzmu i nazizmu – mówi Bray cytowany przez Paula. Bray twierdzi też, że poważne traktowanie hasła „Nigdy więcej” oznacza ciągłą czujność i samoobronę jako jedno z narzędzi.

Kiedy Trump tak szybko przechodzi od potępiania grabieży do oczerniania antyfaszyzmu i protestów „lewicowych”, stara się zrobić coś więcej niż odwoływać się do najgorszych instynktów swojej bazy: próbuje odwrócić przyczynę i skutek do góry nogami, uzasadnić obwinianie ofiary, zmieniać znaczenie pojęć, demonizować aktywizm i zmieniać moralny kompas powojennej polityki głównego nurtu, że konfrontacja z faszyzmem jest podstawowym dobrem publicznym – pisze Paul. – Dlatego każdy Żyd w Ameryce powinien sprzeciwić się atakom Trumpa na antyfaszyzm – konkluduje.

Komentarz

Chociaż przyzwyczaiłam się do tego, że dla Żydów antysemityzmem jest w zasadzie wszystko, to muszę przyznać, że artykuł opublikowany w „Harretz” jest dla mnie szokujący.

Jakim trzeba być cymbałem, żeby bronić bandytów urządzających uliczne burdy, plądrujących sklepy, podpalających samochody i dewastujących budynki?

Tak ma wyglądać walka z antysemityzmem?

Ari Paul chyba upadł na głowę, skoro nawołuje, żeby Żydzi sprzeciwiali się zaprowadzaniu ładu i porządku na ulicach amerykańskich miast.

To chyba oczywiste, że jeśli Żydzi będą popierać bandyterkę spod znaku Antify, to doprowadzą do wzrostu nastrojów antyżydowskich.

Albo Paul jest tak głupi, że tego nie pojmuje, ale zależy mu na tym, żeby wzniecać antysemityzm.

Porównywanie sytuacji nieporównywalnych jest kolejnym absurdem w tym kuriozalnym artykule.

Europa lat dwudziestych i trzydziestych nie ma tu nic do rzeczy.

Antifa to po prostu bandyckie bojówki bijące zwykłych ludzi, których neomarksiści nazywają faszystami w myśl wytycznych Stalina.

Antifa to ekspozytura komunizmu, czyli najbardziej zbrodniczego totalitaryzmu, w obronie którego staje Ari Paul.

Jak widać, żydowska miłość do komunizmu wciąż kwitnie, czego dowodem jest artykuł w „Harretz”.

O żydowskich poszukiwaniach antysemityzmu pod każdym krzakiem i za każdym rogiem, obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zakupić w sklepie internetowym TUTAJ.  

Źródło cytatów: haartez.com

Opublikowano za: https://wprawo.pl/ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow-szokujacy-artykul-w-izraelskim-haaretz/

 Komentarz do ostatniego artykułu znaleziony w internecie:

Z żydowskiego kozła diabeł wyłazi

Amerykę czerwoną plagą razi

Mistyfikacja dla swoich korzyści

Tak właśnie czynią wszyscy komuniści

 

Faszyzm prawicą jak ja anielica

Z prochem komuny to są jego lica

Szli też wśród faszystów dla niepoznaki

Tak czynią często żydowskie cwaniaki

 

Mordowali swoich byle życie mieć

Traktowali żydów jako zwykły śmieć

Co to za rasa cierpiąca w udrękach?

Która ma także krew na swoich rękach

Za: https://jam.neon24.pl/post/155805,ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow

Comments

 1. opolczyk says:

  Mam pewną i w moim przekonaniu ważną uwagę wobec p. Hanny Kazahari.

  Na marginesie – może i jej babka była wiedźmą – kobietą wiedzącą. Ona sama jest niewiastą – kobietą bez wiedzy – przynajmniej w sprawie Trampka ultrasyjonisty.

  P. Hanna wszędzie węszy i widzi syjonistów – ale w myśl zasady, że pod latarnią jest najciemniej – nie dostrzega, jakim to turbo-ultra-syjonistą jest uwielbiany przez nią Trampek.
  Jeszcze nim został prezydętem – rezydentem Białego Domu – w spotkaniu z ultrasyjonistami z AIPAC z dumą oświadczył:

  „Kocham ludzi na tej sali. Kocham Izrael. Kocham Izrael. Byłem z Izraelem tak długo w sensie, że otrzymałem jedne z moich największych odznaczeń od Izraela, jak mój ojciec wcześniej, niesamowite. Moja córka, Ivanka, spodziewa się wkrótce pięknego żydowskiego dziecka.”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/07/donald-trump-patriota-usraelski-nadzieja-dla-wolnego-od-lichwy-usraela-i-swiata-czy-syjonistyczny-trampek/

  Obiecał też im zerwanie porozumienia z Iranem, który Izrael uważa (obok Syrii) za najgorszego wroga. Obiecał i zrobił.
  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1747952,1,donald-trump-zrywa-porozumienie-z-iranem-co-to-oznacza.read

  Dla Izraela ma Trampek więcej zasług niż wszyscy prezydęci usraela ostatniego półwiecza razem wzięci:

  – To on uznał wbrew ONZ Jerozolimę stolicą Izraela:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/08/ultrasyjonista-trampek-podpala-lont-bliskowschodniej-beczki-z-prochem/

  – To on, wbrew ONZ i prawu międzynarodowemu uznał anektowane syryjskie Wzgórza Golan za własność Izraela:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/03/26/ultrasyjonista-trampek-w-maglinie-manii-wielkosci/

  – To on plan „pokojowy” opracowany przez jego żydowskiego zięcia, będący de facto ostatecznym rozwiązaniem kwestii palestyńskiej, ogłosił jako własny:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/04/plan-pokojowy-ultrasyjonisty-trampka-czyli-dolewanie-oliwy-do-ognia/

  I to on nakazał całkowicie bezprawne i bandyckie ostrzelanie Syrii Tomahawkami:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/07/bandyto-terrorysto-ultrasyjonisto-trampku-lapska-precz-od-syrii/

  Wiadome jest, że upadku rządów Asada życzy sobie zwłaszcza Izrael, gdyż Asad nie uznaje aneksji Wzgórz Golan przez Izrael (aneksja ta jest ważnym krokiem w stronę budowy „Wielkiego Izraela”), oraz wspiera organizacje palestyńskie walczące o prawa Palestyńczyków. Stąd i Trampek ultrasyjonista nienawidzi Asada i marzy o jego upadku.

  Reasumując – nigdy nie było równie ultrasyjonistycznego prezydęta usraela jak Trampek. A węsząca wszędzie syjonizm p. Hanna tego akurat nie dostrzega. Albo dostrzega, bo „I ślepy by dostrzegł” (George Orwell) ale przemilcza, co stawia ją w podejrzanym świetle propagandystki ultrasyjonisty Trampka.

  Na marginesie – nie wiem, czy to fejk, czy prawda, że Trampek wstąpił do Chabad Lubawicz, ale że kocha żydostwo i syjonizm – temu nikt jako tako rozgarnięty nie jest w stanie zaprzeczyć:
  https://wprawo.pl/j-miedlar-trump-przeszedl-na-judaizm-i-stworzy-nowy-izrael-zydowski-publicysta-zginal-po-wyjawieniu-tej-informacji/

  Także parokrotnie powtarzana przez p. Hannę „informacja” jakoby Trampek znacjonalizował FED to bajka a raczej fejk. FED nadal jest prywatnym żydowskim udrapowanym w „federalność” bankiem centralnym i Trampek nadal zadłuża w nim na kolejne biliony usrael i usraelitów. Na fali fałszywej pandemii miota się, udaje przeciwnika totalitarnych przepisów i obrońcę praw usraelitów, wroga WHO – ale robi to na poczet kampanii przed jesienną farsą wyborczę (farsą, bo szanse na zwycięstwo mają tylko kandydaci dwóch bratnich, udających walkę kibuców politycznych: demokratuf i republikanuf).
  A przecież, jeśli Trampek byłby rzeczywiście niezależny i antysystemowy, „proamerykański”, jak to głosi niewiasta Hanna Kazahari – to czemu po prostu nie odwoła stanu wyjątkowego w związku z fikcyjną pandemią, który sam ogłosił i sam nawoływał do zatwierdzenia totalitarnych przepisów w związku z ową fikcją przez usraelski knesset:

  „-W pełni popieram ustawę HR 6201: First Family CoronaVirus Response Act”Zachęcam wszystkich republikanów i demokratów do zgromadzenia się i GŁOSOWANIA TAK! (…) Z niecierpliwością czekam na podpisanie ostatecznej ustawy, jak najszybciej! –  napisał na swoim twitterze Donald Trump.”
  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-trump-oglosil-stan-wyjatkowy-w-usa,nId,4379988

  Nie pojmuję, jak osoba myśląca może dać się nabrać na tego turbo-ultrasyjonistę, gorliwego sługusa Izraela, a ponadto błazna, kabotyna i nieudolnego aktorzyny politycznego…

  Powyższy komentarz wyślę prywatnie mailem niewieście Hannie Kazahari.

  • krnabrny1 says:

   Drogi Panie Opolczyk, pełna zgoda. Sam nie wiem czemu redakcja KIP zamieszcza te artykuły choć ta kobieta nie potrafi nawet udawać tego kim jest.

   Ja osobiście już wcześniej widziałem zamieszczane tutaj filmiki z nią. Niestety znam się na tym aż za dobrze, to soba mająca „krowie” oczy bez jakiejkolwiek energii, nie jest wiedźmą, jest osobą podstawioną czytającą często z kartki bo nie do końca sama orientuje się co mówi. Korzysta zatem z pamięci, która na dodatek nie jest zbyt dobra.

   To oczywiście tylko moja opinia. Jeśli komuś zależy na empirycznych faktach to niech się zastanowi dlaczego Pani polka siedząca w Japonii tyle mówi o tym co się dzieje w Stanach…..PO POLSKU!!!??:-)))

   Jak dla mnie to kolejny Benji Fulford opłacany przez tych z lewa i prawa. Oboje siedzą dziwnym trafem w Japonii. Różni ich to że przekaz dla Amerykanów jest taki że Trump jest zły, a dla Polaków że jest dobry.

   Jaka jest prawda?

   Prawda jest znana wszystkim. Donald Trump zgrzeszył, popełnił straszny grzech, ale już dawno temu….zgrzeszył naiwnością.
   To u polityka GRZECH ŚMIERTELNY.

   Dano mu wybór, albo będziesz z nami albo przeciw nam, sama obecność jego świadczy o tym co wybrał.

   Amerykanie oczywiście chcą widzieć w nim HERO, bo już im inny HERO nie pozostał, to taka Tratwa Meduzy dla nich.

   Co się z nim dalej stanie? Nie mam pojęcia, sądzę jednak jak już pisałem że to OSTATNI PREZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI.

Wypowiedz się