Czy nieludzie w ciałach ludzkich i za pomocą strachu wywoływanego w ludziach, rządzą Ziemią, w tym większością krajów ?

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.

Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.
Marshall McLuhan

 

Cicha nieuświadamiana wojna z Ludzkością trwa na wielu poziomach: informacyjnym, medycznym, elektromagnetycznym, za pomocą zatrutej żywności, oprysków chemtrails, a przede wszystkim na najważniejszym poziomie duchowym. Coraz więcej osób sobie to uświadamia, że jest to poziom decydujący w tej wojnie, trwającej od tysięcy lat.

Przekazują to religie, chociaż w dużym stopniu wypaczony i zafałszowany. Natomiast świecka religia, czyli „nauka” twierdzi, że istnieje tylko rzeczywistość materialna, a sfera duchowa nie istnieje i wszystko odbywa się tylko w sferze fizycznej na Ziemi, wśród najwyżej „ucywilizowanego” gatunku homo niby sapiens.

Potomstwo kobiety, a potomstwo węża

Ostatnio Arcybiskup Carlo Maria Vigano, były nuncjusz apostolski w USA i osoba dobrze poinformowana, aktualnie będący dysydentem w kościele katolickim, wystosował list do prezydenta Trumpa, w którym  używając języka biblijnego wyróżnia podział na Ziemi na „dzieci światła”, jako zdecydowanie większą część ludzkości i „dzieci ciemności” stanowiące zdecydowaną mniejszość, ale bardzo dobrze zorganizowaną. I dalej w liście stwierdza m.in. tak:

„Te dwie strony, które mają biblijną naturę, podążają za jasnym podziałem między potomstwem kobiety i potomstwem węża.

(…) Już prowadzone śledztwa ujawnią prawdziwą odpowiedzialność tych, którzy kierowali sytuacją kryzysową Covida-19 nie tylko służby zdrowia, ale i w polityce, gospodarce i mediach. Prawdopodobnie okaże się, że w tej wielkiej operacji inżynierii społecznej są ludzie, którzy zdecydują o losach ludzkości, przyznając sobie prawo działania wbrew woli obywateli i ich przedstawicieli w rządach państw.

(…) Są wierni pasterze, którzy dbają o stado Chrystusa, ale są i najemnicy przeciwstawni, którzy starają się rozproszyć stada i oddać owce na pożarcie głodnym wilkom. Nic dziwnego, że ci najemnicy są sojusznikami dzieci ciemności i nienawidzą dzieci światła: podobnie, jak istnieje głębokie państwo, istnieje również głęboki kościół, który zdradza swoje obowiązki i zrzeka się swoich zobowiązań przed Bogiem.

(…) istnieją biskupi (…) którzy swoimi słowami udowadniają, że są po przeciwnej stronie. Są oni podporządkowani głębokiemu państwu globalistycznemu i zgodnie zmierzają do Nowego Porządku Światowego, którzy powodują, że coraz częściej w imię powszechnego braterstwa, który nie ma nic chrześcijańskiego, ale który realizuje ideały masońskie tych, którzy chcą zdominować świat…”

Cały list zamieszczony na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/06/okultyzm-i-biblia-arcybiskup-vigano-o-roli-prezydenta-donalda-trumpa-ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow/

Arcybiskup Carlo Maria Vigano był także w dniu 8 maja 2020 r., inicjatorem zbiorowego listu 89: lekarzy, dziennikarzy, akademików, prawników, stowarzyszeń oraz tylko 3 kardynałów i 10 biskupów przeciwko: fałszywej pandemii, medialnej psychozie strachu, narzucaniu niedopuszczalnych form ograniczania swobód i kontroli ludzi w celu stworzenia Rządu Światowego poza wszelką kontrolą. Całość listu na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/mocny-list-otwarty-89-kardynalow-biskupow-dziennikarzy-lekarzy-akademikow-prawnikow-i-stowarzyszen-o-korona-panice-szczepionkach-oraz-totalitarnych-metodach-rzadzacych/

To dowodzi, że ta najbardziej zhierarchizowana struktura na planecie Ziemia, jaką jest Kościół Katolicki, na czele z Watykanem, realizuje wraz z innymi tajnymi strukturami satanistycznego Głębokiego Państwa (Deep State) budowę Nowego Porządku Świata ( NWO) przeciwko ludzkości, wbrew posłannictwu, którym się reklamuje. Oba listy arcybiskupa Carlo Maria Vigano  zostały zainicjowane i napisane wbrew oficjalnemu stanowisku KK z Watykanem na czele, który jest Głębokim Kościołem realizującym wraz z globalistycznym Głębokim Państwem ( Deep State) budowę NWO. Potwierdzeniem ciągłości długookresowej polityki Watykanu wobec ludzkości jest tekst na linku: Władza Watykanu

Także hierarchia polskiego Kościoła Katolickiego jednoznacznie określiła się po stronie Głębokiego Kościoła i Głębokiego Państwa ( Deep State), kiedy ustami prominentnego biskupa częstochowskiego  Antoniego Długosza, podczas apelu jasnogórskiego z kaplicy z obrazem Matki Bożej, oświadczyła:

„Dwaj przedstawiciele naszej władzy, wybranej przez większość Polaków, uobecniają charyzmat dwóch ewangelistów. Ewangelista Mateusz, premier Morawiecki, pochyla się nad egzystencją naszego narodu, by żyło się lepiej. Z kolei ewangelista Łukasz, profesor Szumowski, jest przedłużeniem czynów Jezusa, troszcząc się o nasze życie i zdrowie. Dziękujemy Boża Matko za ich posługę”.

To było mocne wsparcie dla administratorów globalistycznego Głębokiego Państwa na Polskę, którzy utrzymując fałszywą pandemię, kwarantannę, maseczki, psychozę strachu wprowadzili ograniczenia swobód Polaków, niespotykanych w takim stopniu nawet w czasie II wojny światowej.

Ukryte na widoku

Sposoby traktowania i zamiary wobec ludzkości globalnych satanistycznych elit są często z wyprzedzeniem wyjawiane, tylko, że ludzie w to nie wierzą, albo traktują jako „teorie spiskowe”, mimo, że to, co dzieje się  w realnej rzeczywistości, potwierdza realizację tych nikczemnych planów. Psychopatyczne elity z wyprzedzeniem informują, co mają zamiar zrobić ludziom, co nazywa się „objawieniem metody”.

Za pomocą symboli, reklam, filmów lub tekstu oznajmiają swoje zamiary długo przed, ponieważ w swoim szalonym umyśle wierzą, że jeśli mówią nam, co mają zamiar zrobić, i nam to nie przeszkadza, to u nich jest nasza milcząca zgoda dorozumiana. Uważają bowiem, że nie można uznać ich duchowej, czy fizycznej  odpowiedzialności za szkody, które powodują, ponieważ wszyscy byli wcześniej poinformowani !!! Tak wygląda szaleństwo tych, którzy przez dziesięciolecia, a nawet wieki sprytnie planowali sposoby, którymi chcieli nam zaszkodzić i / lub uzyskać kontrolę nad ludźmi.

Na przykładzie koronawirusa, te zamiary wywołania epidemii ( chociaż zapowiadane plany co do śmiertelności na szczęście nie udają się ) były sygnalizowane wielokrotnie od co najmniej 40 lat. Zestawiamy  syntetycznie wiele źródeł na temat tych planów poniżej:

 • Książka Deana Koontza ( vel Jacka Nicholsa) pt. „The Eyes of Darkness”, wydana pierwotnie w 1981 r., nie tylko wspomina o „broni biologicznej” z Wuhan w Chinach, ale i na następnej stronie również określa: „wirus Ebola” z Afryki.
 • Wpis Henry’ego Makowa pokazuje, że „pandemia” koronawirusa była w planach już przed 17 laty: Serial telewizyjny “Martwa strefa” z 2003 roku wspomina o koronawirusie, opowiada o tym, że hydroksychlorochina jest lekarstwem oraz o ‘kwarantannie‘.”
  https://twitter.com/HenryMakow/status/1257450361541009409?s=20
 • W nagraniu filmowym z 2010 r. pt. „Projekt Avalon – Misja Anglosaksońska” wywiadu Billa Ryana z Projektu Camelot z anonimowym, ale potwierdzonym co do tożsamości, informatorem z tajnego spotkania w 2004 r. w Londyńskim City, najwyższej rangi znanych osobistości, wynika że: „Zostanie skrycie wypuszczona broń biologiczna. Najpierw przeciwko Chińczykom – ‘Chiny dostaną przeziębienia’. Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona. (…) Ten stan będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej kontroli we wszystkich zachodnich krajach. Plany na to są już gotowe.” [Całość planów globalnych psychopatów na: https://youtu.be/73e4EfvVZGw ]
 • W Raporcie Fundacji Rockefellera z maja 2010 roku są omawiane cztery scenariusze rozwoju świata w najbliższym czasie. W poniżej pierwszej części, pierwszego scenariusza Lock Step (Blokada postępu), na str. 18-19, piszą tak: Świat ściślejszej kontroli rządu od góry i bardziej autorytarnego przywództwa, z ograniczonymi innowacjami i rosnącą presją obywateli. W 2012 roku pandemia, której świat oczekiwał od lat, w końcu uderzyła. W przeciwieństwie do H1N1 z 2009 roku, ten nowy szczep grypy – pochodzący z dzikich gęsi – był wyjątkowo zjadliwy i zabójczy. Nawet najbardziej przygotowane na pandemię narody zostały szybko przytłoczone, gdy wirus rozprzestrzenił się na całym świecie, zarażając prawie 20 procent światowej populacji i zabijając 8 milionów w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy, w większości zdrowych młodych dorosłych. Pandemia miała również śmiertelny wpływ na gospodarki: międzynarodowa mobilność ludzi i towarów zatrzymała się, osłabiając przemysł taki jak turystyka i zrywając globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalne zwykle tętniące życiem sklepy i biurowce przez miesiące opustoszały pozbawione pracowników i klientów.
  Pandemia ogarnęła planetę – choć nieproporcjonalnie duża liczba osób zginęła w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Środkowej, gdzie wirus rozprzestrzeniał się jak pożar w wyniku braku oficjalnych protokołów powstrzymywania. Ale nawet w krajach rozwiniętych powstrzymywanie rozprzestrzeniania wirusa było wyzwaniem. Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych polegająca na „silnym zniechęcaniu” obywateli do latania, okazała się zabójcza w swojej łagodności, przyspieszając rozprzestrzenianie się wirusa nie tylko w USA, ale także poza granicami. Jednak kilka krajów radziło sobie lepiej – w szczególności Chiny. Szybkie nałożenie i egzekwowanie przez chiński rząd obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli, a także natychmiastowe i niemal hermetyczne zamknięcie wszystkich granic, uratowało miliony istnień ludzkich, powstrzymując rozprzestrzenianie się wirusa znacznie wcześniej niż w innych krajach i umożliwiając szybsze przejście odzyskiwanie po pandemii.
  Rząd Chin nie był jedynym, który podjął ekstremalne środki w celu ochrony swoich obywateli przed ryzykiem i narażeniem. Podczas pandemii przywódcy na całym świecie uelastycznili swoje podejście i narzucili hermetyczne zasady i ograniczenia, od obowiązkowego noszenia masek na twarzy po kontrolę temperatury ciała przy wejściach do obiektów publicznych, takich jak dworce i supermarkety. Nawet po wygaszeniu pandemii ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór nad obywatelami i ich działalnościami została zachowana, a nawet nasiliła się. Aby uchronić się przed rozprzestrzenianiem coraz bardziej globalnych problemów – od pandemii i terroryzmu ponadnarodowego po kryzysy środowiskowe i rosnące ubóstwo – przywódcy na całym świecie mocniej uchwycili władzę.
  Początkowo pojęcie bardziej kontrolowanego świata zyskało szeroką akceptację i aprobatę. Obywatele chętnie oddali część swojej suwerenności – i prywatności – bardziej paternalistycznym państwom w zamian za większe bezpieczeństwo i stabilność. Obywatele byli bardziej tolerancyjni, a nawet chętni, do przyjęcia odgórnego kierownictwa i nadzoru, a przywódcy krajowi mieli większą swobodę w ustalaniu porządku w sposób, który uznali za odpowiedni. W krajach rozwiniętych ten wzmożony nadzór przybierał różne formy: na przykład identyfikatory biometryczne dla wszystkich obywateli, a także ściślejsze regulacje kluczowych branż, których stabilność uznano za niezbędną dla interesów narodowych. W wielu krajach rozwiniętych wymuszona współpraca z pakietem nowych przepisów i umów powoli, ale systematycznie przywracała zarówno porządek oraz, co ważne, wzrost gospodarczy. (…)”
  [ Za: https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf]
 • Harry Vox dziennikarz śledczy opisuje w dniu 21 października 2014 r. dzisiejszą pandemie cytując m.in. powyższy zapis z Raportu Fundacji Rockefellera i daje swój komentarz do czego ta realizacja ma doprowadzić. Jednocześnie przedstawia Memorandum Bezpieczeństwa Narodowego nr 200 (USA) z dnia 10 grudnia 1976 r. w którym jego autor Henry Kissinger pisze, że „JEST NAS ZA DUŻO NA ZIEMI I TRZEBA ZMNIEJSZYC POPULACJĘ”. Przedstawia także dokument patentu na wirus Ebola zgłoszony przez amerykańskie ministerstwo zdrowia ( CDC) na 1 szczep główny i 17 pochodnych. [ Całość na linku: https://youtu.be/WZ7kQcwM8Cg ]
 • Elita przeprowadziła wiele prób dla tej obecnej planemii. Oto, co Bank Światowy miał do powiedzenia w 2017 roku:

Grupa Banku Światowego współpracuje z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, aby przeprowadzić pierwszą serię ćwiczeń symulacyjnych pandemii zaprojektowanych w celu symulacji scenariusza wybuchu choroby w celu zainicjowania świadomej debaty wśród decydentów politycznych na temat gotowości na wypadek pandemii. Prezydent Jim Yong Kim, Bill Gates i niemiecka kanclerz Angela Merkel będą obecni podczas następnego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w styczniu 2017 r. Oraz podczas spotkania przywódców G20 w lipcu 2017 r. Przywódcy UE i G20 wspólnie przeprowadzą ćwiczenia symulacyjne na wypadek pandemii dla szefów rządów i rządów oraz dyrektorów sektora prywatnego.

https://blogs.worldbank.org/health/pandemic-simulations-preparing-catastrophe-we-hope-will-never-happen

W poniższym, aktualnym filmie „Cabal”, prezentowana jest rozmowa między 4 nieludzkimi osobami z bardzo wysokich sfer. Ujawnia ona prosto i jasno, SYSTEMOWE SZEROKIE PLANY satanistycznych elit wobec ludzi i sposoby ich traktowania. Film ten jest przeznaczony dla dorosłych, ponieważ zawiera sceny drastyczne, ale głównym hitem jest właśnie ta rozmowa.

Link do filmu CABAL:

http://alltube.pl/link/bWlkPTkxMjIwJmhvc3Rpbmc9dmlkb3phJmlkPWNramo2azVncjYzaiZsb2dpbj1rcmlzMTUwMzE5NzQ=

„ONI ŻYJĄ”

Kolejny film nakręcony, aż w 1988 r., reżyserii  J. Carpentera, który powiedział, że film został specjalnie zrobiony w ten sposób, żeby mógł w ogóle ujrzeć światło dzienne i że tak naprawdę, to nie jest żaden science fiction, czy sensacja fabularna tylko dokument !!!

Zarówno reżyser, jak i scenarzysta wiedzieli już wtedy co się dzieje i w jakim kierunku zmierzają procesy i wydarzenia w naszej rzeczywistości.

Każdy kto oglądał ten film wcześniej, oglądając go kolejny raz rozumie go coraz lepiej, wraz z rozwojem wiedzy i świadomości o rzeczywistości, w której żyje.

Po wstrząsie psychicznym wywołanym fałszywą pandemią nieistniejącego ŚCIEMOSWIRUSA, psychozą PORNOGRAFII STRACHU i drastycznym ograniczeniem swobód obywatelskich, jest znacznie lepiej dla wielu osób zrozumieć prawdziwą rzeczywistość, w której żyjemy, bez osłony iluzji.

Hasła w filmie emitowane podprogowo to: Kupuj, Konsumuj, Wydawaj i nie oszczędzaj, Bądź posłuszny, Śpij, Pracuj, Rozmnażaj się, Stresuj się, Bój się, Cierp i traktuj pieniądz jako swego „boga”.

A w czasie fałszywej pandemii hasła powtarzane zarówno werbalnie i tekstowo, jak i podprogowo to:  Nie wychodź z domu, Nie stykaj się z innymi ludźmi,  Bój się koronawirusa, Noś maseczki, Trzymaj odległość 2 metrów od drugiej osoby, Zaszczep się, Bądź posłuszny władzy, Bądź posłuszny lekarzom.

Ciekawym wątkiem w tym filmie jest walka pomiędzy Johnem Nada, a Frankiem Armitage. Ta walka stanowi  fantastyczną metaforę uświadamiającą, jak trudno jest “na siłę” zmienić czyjś „żelbetonowy” światopogląd. Polecamy uważne obejrzenie i to nie raz tego filmu.

Zamiana lub usunięcie duszy w ludzkiego ciała

Kontynuując poruszone wyżej watki, ale zagłębiając się jeszcze bardziej w głąb przysłowiowej „króliczej nory” przytaczamy poniższy komentarz:

zaraz 2 CZERWCA 2020 O 16:24
Pamiętam, jak rozmawiałem z kimś na Twitterze na temat tego faceta z Pizzagate – Davida Seamana.
Pchał Pizzagate do wszystkich i na różne sposoby w Internecie.
Potem się zmienił.
Wątek na Twitterze omawiał, co się dzieje z DS.
Ta kobieta powiedziała, że ​​słuchała jednego z ostatnich podcastów, kiedy DS powiedział, że usłyszał głos „Mamy go teraz, chłopaki”.
Pomyślał, że to naprawdę dziwne i chociaż nie miał nic do przejścia, wspomniał o tym w swoim podcaście na wypadek, gdyby stało mu się coś złego.
Powiedziałem, że w związku z całkowitym odwróceniem zachowania DS po tym dziwnym incydencie, pomyślałem, że został zamieniony na inną duszę, chociaż nie spodziewałem się, że ona mi uwierzy.

Ale zgodziła się, że jest to możliwe.

Dzieje się to o wiele częściej, niż ludzie są tego świadomi.
Cóż, prawie nikt normalny nie jest tego świadomy, a kiedy im się powie, będą myśleć, że to śmieszne i totalne śmieci.
Wiele lat temu rozmawialiśmy o zamianie dusz na stronie Johna Kettlera, a także o wielu innych zagadnieniach.

Powiedział, że jeśli kogoś nie można przekupić ani zepsuć, to albo zostanie zabity, albo dusza zamieniona. Jeśli człowiek zyskał dużą liczbę zwolenników, warto wymienić dusze.

Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, spójrz na pracę Karli Turner
https://archive.is/mdaP6

Lub książkę „The Body Snatchers”
https://educate-yourself.org/vcd/bodysnatchersSusanReededited.

 shtml
„wiedzą, jak oddzielić ciało bioplazmatyczne od ciała fizycznego, aby umieścić matrycę siły życiowej istoty obcej w ciele ludzkim po usunięciu „duszy” matrycy siły życiowej człowieka ”.

Nie jesteś swoim ciałem
Jesteś duszą używającą tego ciała fizycznego.
Istnieją istoty, które mają wiedzę i zdolność do usunięcia duszy zajmującej ciało i zastąpienia go inną duszą.
To jak podnośnik samochodowy, tyle że zrobiony na czyimś ciele.
Patrzymy na kogoś (samochód) i myślimy, że go znamy.
Wiemy, że dusza (kierowca) zajmuje ciało (samochód).
Ale jeśli dusza (kierowca) zostanie wyciągnięta i zastąpiona inną duszą (kierowcą), ciało (samochód) będzie się zachowywać inaczej.
Jestem pewien, że jest to sprzeczne z kosmicznym prawem i ci kosmiczni przestępcy rzucą w nie książkę, kiedy zostaną złapani.

To cholernie podstępne, mówię.
I bardzo skuteczne.
To jest zakazana wiedza.
Ludzie nie powinni wiedzieć, że takie rzeczy są możliwe.

Za: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/155686,komu-sa-potrzebne-zamieszki-w-usa

To co zostało podane w powyższym komentarzu o zamianie lub usunięciu duszy z ludzkiego ciała, potwierdzają emerytowani oficerowie amerykańskiego wywiadu wojskowego ze strony www.veteranstoday.com  , którzy  piszą w artykule i cytują wypowiedź premiera Izraela Benjamina Netanjahu w tym temacie następująco:

„Benjamin Netanjahu spotykał się w barze Finks w Jerozolimie, znanym ‘wodopoju’  Mossadu. Oto co powiedział jako wzięty bezpośrednio z transkrypcji nagrania, którego dokonał świadek ; tekst został w 100% w pełni uwierzytelniony:

<<Jeśli nas złapią, po prostu zastąpią nas osobami z tej samej gliny. Więc nie ma znaczenia, co robisz, Ameryka jest Złotym Cielcem, a my wyssiemy ją do sucha, posiekamy i sprzedamy kawałek po kawałku, dopóki nie pozostanie nic poza największym na świecie państwie opiekuńczym, które stworzymy i będziemy kontrolować. Ponieważ jest to wola Boża, a Ameryka jest wystarczająco duża, by ją wziąć jednym uderzeniem, ale możemy to zrobić raz za razem. Właśnie to robimy wobec krajów, których nienawidzimy. Zniszczymy ją bardzo powoli i sprawimy, że będą cierpieć z powodu odmowy bycia naszymi niewolnikami . >>

Właśnie to robiła Rothschildowska Chazarska Mafia (KM) Ameryce od czasu, gdy udało jej się przeniknąć i przejąć Amerykę w 1913 roku. Wiedza o tym, co Bibi powiedział w imieniu Chazarskiej Mafii Rothschildów (KM), powinna nas wszystkich rozwścieczyć i zmotywować do wypędzenia tych złych stworzeń z Ameryki i odzyskania naszej wspaniałej Republiki.

Kiedy Bibi Netanjahu wspomina wolę Bożą, ma na myśli Baala (znanego również jako Wielka Sowa lub Moloch), w którego wierzą ci Chazarzy. Wymaga od nich wielbienia poprzez ciągłe upuszczanie krwi i bolesne ludzkie ofiary oraz masowe morderstwa, a jeśli „sprzedają swoje dusze” Baalowi (zwanemu także Lucyferem lub Szatanem), dzięki temu zostaną nagrodzeni niezwykłymi bogactwami, sławą i wielką mocą.

Kiedy „sprzedają swoje dusze”, to rzeczywiście dzieje się tak, że ich dusze zostają porwane, a oni stają się bezdusznie nieludzcy i przybierają cechy Baala, czyli stają się coraz bardziej psychopatyczni i źli.

To, o czym dyskutował Bibi Netanjahu, to nadchodzący atak nuklearny na Amerykę w dniach 11.09.2001 r., a kiedy wspomniał „oni po prostu nas zastąpią”, odnosił się do czołowego Kręgu Dwunastu, grupy, której on odpowiada, że ten felietonista z portalu Veterans Today i gospodarz talk show Stew Webb ujawnili światu poprzez identyfikację 11 z 12 osób, które nazywają siebie „Iluminatami” lub „uczniami Szatana”. Ci mężczyźni czynią z półrocznego dziecka rytualną ofiarę w Denver i jedzą serca dzieci, piją ich krew po dokonaniu na nich pedofilskich aktów.

Ludzie, musimy przekazać tę informację każdemu, komu możemy, a następnie zjednoczyć i wyprowadzić te bezduszne, czczące Baala szumowiny z każdego zakątka i kryjówki Ameryki i oddać  ich wszystkich w ręce sprawiedliwości i ostatecznego sądu za całe ich niewiarygodne zło.”

Za:  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/ukryta-historia-niesamowitego-zla-chazarskiej-mafii-the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

Psychoza strachu jako narzędzie rządzenia i zniewolenia

Rozwijając jeszcze inny watek powiązany z tym, co zostało wyżej przedstawione, wyjaśnijmy dlaczego wywoływanie strachu i lęku u ludzi jest tak bardzo ważne dla rządzących nieludzi. Strach i lęk są tak naprawdę największymi wrogami człowieka, ponieważ:

Po pierwsze – przyciągamy do siebie to czego się boimy;

Po drugie – osłabiamy swój system immunologiczny, co skutkuje różnymi chorobami i skróceniem życia;

Po trzecie – obniżamy wibrację własnego organizmu, co umożliwia pobieranie od nas energii życiowej, a tym samym osłabianie organizmu;

Po czwarte – powoduje wydzielanie adrenaliny, a w drastycznych sytuacjach wydzielanie andrenachromu, co wyjaśnia szczegółowo poniższy artykuł pt. „Strach i andrenachrom…” oraz kto na tym korzysta.

W końcowej części polecamy wybrane interesujące komentarze do powyższego filmu pt. „Oni żyją”.

Zestawienie zawarte w całym opracowaniu łączy wiele z pozoru niezależnych zagadnień, czyli kropek we współzależny system, który pozwala zrozumieć obecną rzeczywistość na wielu poziomach, więc zalecamy uważne czytanie i słuchanie oraz analizowanie.

Redakcja KIP

Strach i adrenachrom. Ivo z Vegi za pośrednictwem Sharon Stewart

17 czerwca 2020 roku

Ja: Ludzie, Ivo i ja musimy wyjaśnić coś, co zostało mi intuicyjnie nadane. Na ziemi jest teraz wiele dzieci, które zostały uprowadzone i wykorzystane w celu zapewnienia adrenochromu ciemnym bytom i ludziom, którzy z nimi współistnieją.

Przez współistnienie rozumiem pasożytnicze istnienie, jak w przypadku zmiennokształtnego, ale starsi ludzie mogą również czerpać korzyści z picia adrenochromu, które są hormonami  wytwarzanymi przez nadnercza.

Musisz zrozumieć związek między strachem, a adrenaliną, który jest hormonem, na którym opiera się adrenochrom.

Nadnercza są częścią współczulnego układu nerwowego, który wywołuje reakcję na stres. Kiedy jesteśmy zestresowani, co jest reakcją strachu, wytwarzamy adrenalinę i istnieje związek między nimi.

Ivo, pozwolę ci kontynuować.  

Ivo: Dziękuję, kochanie.

Związek między adrenaliną, a strachem polega na tym, że kiedy jesteś zestresowany, tworzysz adrenalinę.

Kiedy boisz się, tworzysz energię opartą na strachu, która określa słowo  loosh . Właśnie dlatego wasze zachodnie społeczeństwa są narażone na stres. Ponieważ strach, który wywołujesz, tworzy loosh dla ciemnych bytów, które kontrolują twój świat, a gdy jesteście młodzi i maltretowani, uczycie się reagować na wszystko tak, jakby to było coś, czego należy się bać.

Sharon komentowała filmy i kreskówki, które oglądała jako dziecko. Złe wiedźmy, czarownice, abonibalne bałwany, nawet w filmie „Dźwięki muzyki” przestraszył ją pułkownik von Trapp, naprawdę okropny człowiek. Wszystko to ją przeraziło.

Kiedy rodzisz się w traumatycznej sytuacji, najczęstszą reakcją jest strach.

Kiedy się starzejesz, twoje nadnercza zaczynają zawodzić, ponieważ przez całe życie nadprodukowały adrenalinę, dlatego szukasz reakcji wewnątrz w sobie, które wywołują reakcję adrenaliny, aby poczuć się energetycznie. Niektórzy uprawiają sporty ekstremalne, inni – zjadają duże ilości cukru, w tym alkohol, a inni cały czas walczą i kłócą się.

Dzieje się tak, ponieważ starasz się podnieść swój poziom adrenaliny, ponieważ nadnercza się wypalają. Przez całe życie żyłeś na dużej ilości adrenaliny, które powodowały stres i nieszczęście.

I te ogromne ilości strachu, których użyliście do stworzenia reakcji nadnerczy, zostały wykorzystane przez wasze demoniczne przywiązania jako pokarm, lub innymi słowy, loosh.

Żeby wasze nadnercza odzyskały siły, musicie się uspokoić i przestać wykorzystywać to, czego używacie, do wywołania w sobie ekstremalnych reakcji.

Medytacja jest również pomocna, ponieważ pomaga aktywować przywspółczulny układ nerwowy, który tworzy w tobie odpowiedź  antystresową lub relaksacyjną.

Powodem, dla którego nie jesteście zrelaksowanym społeczeństwem, jest to, że szukacie więcej adrenaliny. Ta adrenalina jest wtedy usuwana tylko przez twoje przywiązania, a następnie będziesz szukać innej stresującej sytuacji, aby odtworzyć tę reakcję lub pozwolić sobie na więcej cukru. Wszystko, co robisz, to karmienie przywiązań i zużywanie się twojego ciała.

W ten sam sposób, w jaki te demoniczne przywiązania odżywiają twoim loosh (bogów), także karmią się adrenaliną młodych ludzi, aby utrzymać swoje ciała fizyczne, ponieważ ich ciała fizyczne nie działają, jak ciało człowieka z duszą. Nie wytwarzają adrenaliny.

Więc wykorzystują to, aby pomóc im utrzymać energię w twoim świecie. Jest to część satanistycznych rytuałów, w które się angażują – co pomaga im ukazywać się i wyglądać na ludzi.

Dla tych, którzy wiedzą, najlepiej jest odejść od ludzi, którzy nie zmienią tego stylu życia reagującego na stres, ponieważ na pewno cię w to zaangażują.

Sharon ma. Nie będzie angażować ludzi, którzy nadal starają się wywoływać stres, jako reakcję na podszepty z ich demonicznych przywiązań, i sugeruję, abyście wy to zrobili. Szukajcie pokoju, ponieważ jest to podstawa życia człowieka.

Twoje środowisko jest teraz sztucznie tworzone i sztucznie utrzymywane, aby zaspokoić, wspierać, potrzeby niewidzialnych przywiązanych demonów. To jest teraz cała historia waszego życia.

Jeśli czujesz się wyzwolony lub czujesz, że musisz reagować w stresie, pamiętaj, że będziesz produkować adrenalinę, a ta adrenalina przyciągnie karmicieli, którzy będą nadal zachęcać cię do tworzenia adrenaliny. Należy szukać i dążyć do pokojowej odpowiedzi  na wszystkie sytuacje.

Chciałbym zaznaczyć, że dzieci są zabierane, ponieważ są dobrymi producentami adrenaliny dla tych podłączonych demoników, a to karmi ich fizyczne ciała. Karmicie ich niefizyczne ciała, nadal stresując się.

Programowanie kontroli umysłu polega wyłącznie na zachęcaniu do wywołania reakcji nadnerczy, a wasze zachodnie społeczeństwa są utworzone z tego samego powodu.

Jak myślisz, dlaczego zarabiasz tak mało?

Właśnie dlatego możesz stresować się i tworzyć adrenalinę.

Jak myślisz, dlaczego twoje jedzenie jest pełne cukru?

Możesz więc reagować nadmiernie i wywoływać stres, dzięki czemu cukier przyspieszy pobudzanie nadnercza. Kiedy twoje nadnercza zostaną w pełni rozbudzone, te demoniczne istoty mogą się potem wyżywić.

Ja: Gross.- Obrzydliwe.

Ivo: Nic w twoim świecie nie jest takie, jak się wydaje.

Karmisz demonicznych innych w jakiejkolwiek gorącej transakcji, stresującym wybuchu, napadzie płaczu, gniewnej kłótni lub jakiejkolwiek innej reakcji opartej na strachu. Strach i adrenalina idą w parze.

Ja: Nie mogę przestać myśleć, że nasze ciała zostały zmodyfikowane, aby to robiły, Ivo.

Ivo: Były. Zmieniono cię, aby skupić się na tej reakcji adrenaliny, a następnie karmiłaś się historiami o jaskiniowcach i ucieczce od tygrysów szablozębnych, abyś uwierzyła, że ta reakcja jest dla ciebie przydatna. Nie jest.

Odpowiedź pokoju jest jedyną odpowiedzią, która działa dla ciebie, ponieważ człowiek jest istotą pokoju i miłości. Zostałeś okłamany. Czas odejść od kłamstwa i przejąć kontrolę nad własnym życiem.

Ja: Więc mówisz, że o to chodzi w tym wszystkim. Cały nasz świat opiera się na pasożytniczych związkach i większość ludzi nawet o tym nie wie. Łał! 

Ivo: Tak. Moja miłości, odzyskasz siłę adrenaliny; po prostu odmawiaj stresu i odmawiaj cukru. Te rzeczy pomogą. Poświęć trochę czasu na relaks i medytację.

www.sharonandivo.weebly.com

YouTube: SharonandIvoofVega

Już dziś otrzymaj kopię naszej nowej książki „Ashtar Sheran: Your Future on Eden”!

Twoje pobieranie jest już dostępne, pod adresem : https://www.smashwords.com/books/view/1010871

Źródło: https://voyagesoflight.blogspot.com/2020/06/fear-and-adrenachrome-ivo-of-vega-via.html

Wybrane komentarze do filmu „ONI ŻYJĄ”

ritornel60

Przypomniał mi się ten film gdy na ulicach czytam teraz: Zostań w domu, myj ręce, itp.

AllAroundMoney

Film stary, ale jakże teraz na czasie, pokazuje pewną roswzczeniową pazerną nację, tą samą która zafundowała nam covid-19 i parę wojen

dawid poland

Ogladalem go mnostwo razy lecz dopiero teraz go w 100%tach zrozumialem!!!

Blue Paradise

Te okulary to fajna aluzja do świadomości. A scena z tym czarnym kolegą, co się lali również dobra, bo to idealnie pokazuje, że niektórzy będą walczyć, nawet będą chcieli zabić, żeby tylko nie dojrzeć prawdy, żeby nie przejrzeć na oczy. Będą się zapierać że lepiej wiedzą jak wygląda świat i za nic sobie nie dadzą przemówić. Ile takich mamy na świecie? masy.

Swoją drogą ta cała wiedza o tym wszystkim, co się dzieje, jest zarazem błogosławieństwem i przekleństwem, lecz wszyscy ci, którzy to zrozumieli i zaczęli widzieć prawdę, zostali wybrani, nie jest to przypadkiem, że tak się stało. Więc może powinniśmy się cieszyć.

ALEKSANDRA STEKLA

Też mam takich wielce uczonych i podobno mądrych znajomych, którzy nic nie rozumieją, a mnie uważają prawie za wariatkę, gdy próbuję ich uświadomić..

Hanna Szalinska

Film ma niesamowite przesłanie , ale wątpię aby dotarło to do większości ludzi widząc co się obecnie dzieje na świecie ….

Hekena Balant

DO WIELU JUŻ TO DOTARŁO I DLATEGO JUŻ TWIERDZĄ TAK – ONI TU BYLI .:)}][{( MY ZMARWYCHWSTALIŚMY WSZYSTKIE NASZE ENERGIE I NASZE 49 GENÓW JUŻ JEST NASZE

Mrówczyński MWA

Widząc co się obecnie dzieje na świecie, po raz kolejny oglądam ten film. Film, który nakręcono dobrych parę lat zanim się urodziłem. Na film ten trafiłem nie dawno.

pawel langosz

Zgadzam się z Tobą bardzo duża część społeczeństw jest zabetonowana.

Pepper Mint

Od 20 lat w tv nie pokazali chyba ani razu… 🙂

wanda sobala

własnie dociera ludzie sie budzą

Bolesław Chorzępa

Jeżeli nie walczysz o swój byt, z systemem, jesteś nikim, Ino niewolnikiem.

Tomasz Jagielski

Filmu nie oceniam, bo się na tym nie znam. Natomiast jego przesłanie jest dla mnie zrozumiałe. Debil obejrzy go i powie: „eee, taka tam strzelanka Ziemian z kosmitami”. Nie zobaczy niczego więcej. Ktoś tutaj napisał w komentarzu, że przeciętny Kowalski to muł granatem oderwany od fabrycznej taśmy. Niestety, nie jest tak dobrze.

Znam wielu mułów wykształconych, mających kilka fakultetów, a nadal nie rozumiejących, że są tylko wyrobnikami dla rządzących tym światem.
Rząd światowy wypowiedział wojnę ludzkości. Uznał, że Ziemia jest przeludniona i należy podjąć wszelkie czynności, mające pozory legalności, w celu pozostawienia na planecie nie więcej niż 500 milionów ludzi. Pozostałych zaplanowali wymordować.
Służą temu np. medycyna, która już od około 100 lat masowo zabija ludzi – szczepionki, trujące leki itp. Inne narzędzia służące obniżaniu populacji, to szerzenie zboczeń seksualnych, opryski nieba środkami chemicznymi, zatruwanie wody i żywności, propagowanie aborcji i eutanazji.

Crescit Sub Pondere Virtus

Dobrze, że są jeszcze w tym kraju ludzie tak świadomi. Coraz częściej mam wrażenie, że mało kto rozumie o co chodzi, zarówno w filmie, jak też i w rzeczywistości i to bez względu na stan posiadania czy wyksztalcenie.

Masz racje, przeciętny Kowalski to absolutnie bezmyślna, odmóżdżona istota, trochę to przykre co się stało z tym społeczeństwem, które stało się całkowicie bezmyślne, głupie, egoistyczne, ogarnięte znieczulicą, bez zdolności do najmniejszej refleksji, myślenia, empatii.

Zakładają maski na gęby i chodzą w nich po ulicach jak Zombie, ich psy zapewne się z nich śmieją, bo teraz to ich pan nosi kaganiec, no ale przecież jeździ policja, która teraz dopiero ma okazje się wykazać w zwalczaniu „bezmaskowców” bo nic innego im tak naprawdę nie wychodzi.

Malo kto zastanawia się, dlaczego tak się dzieje, albo na ile cały COVID-19 to fakt, czy fikcja, ściema. Film natomiast pokazuje całą prawdę, tyle że zawoalowaną, ukrytą, dlatego jak piszesz przeciętny debil będzie go oglądał jak kolejna strzelankę albo nawalankę, mordobicie.

Reżyser filmu J. Carpenter powiedział, ze film został specjalnie zrobiony w ten sposób, żeby mógł w ogóle ujrzeć światło dzienne i ze tak naprawdę, to nie jest żaden s-f, czy sensacja tylko dokument.

atalie McArow

Film wstawiony jako 2018 i zgadzam się. Wprawdzie dawno temu nakręcony ale jakże teraźniejszy i odpowiedni dla czasu obecnego. Myślę, że scenarzysta, jak również reżyser, już wtedy wiedzieli, co się dzieje. Dziś już wielu ludzi o tym wie. Internet miał był systemem dalszej kontroli a stał się nośnikiem informacji dla ludzi. Film dokładnie pokazuje co się teraz dzieje.

Pidżej DJ

Kurde szukałem tego filmu przez 30 lat jak mi się przypomniał i nie wiedziałem co to za tytuł. Malo go puszczają w TV albo nawet w cale. W ogóle to mało znany film bo kogo pytam to nikt nie słyszał o nim.Pamiętam jak oglądałem go jako dzieciak i mnie mocno zaszokował wtedy. Wtedy klasa B, a dziś ??? nie robią takich filmów i jeszcze to Carpenter. Pamiętam, że nie widziałem chyba nigdy końcówki bo taśma VHS się skończyła albo coś było nagrane innego i do tego fatalna jakość z bazaru.

wels444

Szukałem tego filmu i w końcu mam. Jest na dysku. I za każdym razem jak go oglądałem, to coraz to nowe przenośnie dostrzegałem. Zaraz obejrzę go kolejny raz i pewnie znajdę coś nowego. Dziękuję, że opublikowałeś ten film.

Blue Paradise

Oni żyją i oczy szeroko zamknięte to chyba dwa najbardziej przemawiające filmy

Marcin Michal Baczynski

Zobaczymy ile jeszcze komentów mi usuną gady posrane. Te ,,miejsca,, są min, w Seatle w Stanach. Pod całym lotniskiem! Są tam też komory gazowe i obozy śmierci. Całe Seattle jest ,,nieludzkie,,.. Poszukajcie info o tym miejscu. Oraz o budowanym od 17 lat lotnisku w niemczech, tam w podziemiach są schrony i wiele ich ,,miast schronienia,,. Wszystkie w niemczech i w europie sa ze soba połączone. Szukajcie info o tym. Jak wiele schronów i ,,miejsc,, jest budowanych na świecie teraz pod ich działalność.

max arr

Heh ci obcy do złudzenia przypominają dzisiejszych eeeeeee ”Eskimosów”…

luna dejmek

Film ma głębokie przesłanie szczególnie w wypowiedziach kaznodzieji i bohaterów, przesłanie dotyczy naszej obecnej rzeczywistości także.

truskawka fraise

Przekaz petarda. Zupelnie jak w Matrixie

Adam Babacki

Film bardziej aktualny dziś niż gdy został nakręcony.

Zibi Kozak

Ale po co zabijać ?! Przemoc to nie rozwiązanie,,, Edukacja ! Uświadomić każdego człowieka, skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy, I te hasła Kupuj, Konsumuj, wydawaj nie oszczędzaj, Bądź posłuszny, Śpij, Pracuj, Rozmnażaj się, Stresuj się, Bój się, Cierp, Oto Ich energia życia, Ich czyli Tego systemu, Matrix, czyli Kosmos stworzony przez Satana, Lucyfera od sztucznej światłości, Odłączyli się od źródła, więc potrzebują czegoś w zamian, Więc na Nas tworzą tę energię,

Źi Źi SPONTAN

W 1:18 minucie jest podane w filmie ze : do roku 2025 cała nasza planeta bedzie pod rządami naszego przymierza.

0relaxis0

Polecam polski mało znany film „Wojna światów” https://www.youtube.com/watch?v=q6rDZWrn18E&t=286s

Bernard Świerżewski

Odsłania kulisy programów ( religia, polityka i ekonomia )według, których Mamy być, jako Ludzkość w ciągłej ciemnocie, totalnym zniewoleniu i złudnym spokoju. Dobre Wieści są takie, iż to jest Ich początek końca. Cierpliwości. Pozdrawiam Świadomych.

KrystIAn Helpless

Postawili nam swiat konsumpcji przed oczami po to by przeslonic nam prawde ze jesteśmy niewolnikami….

Crescit Sub Pondere Virtus

Nie mamy już nic do stracenia nie ma się czego bac, obawiać….kurwa mac należy wreszcie mowic glosno. COVID-19 to trzecia wojna swiatowa, to bron biologiczna która została uzyta przeciwko ludzkości, albo raczej jedna wielka sciema ale gdyby nie to ci którzy jej uzyli masoneria, iluminaci zostali już dawno na nia uodpornieni, zaszczepieni wraz z calymi rodzinami. Zanim wypuścili to gowno w swiat mieli szczepionke, żeby chronić „swoich” to jest więcej niż pewne, podobnie jak z chemitrails, gdzie zdrowie i zycie traca zwykli ludzie, bo ci „namaszczeni” sa już od dawna uodpornieni. Bergoglio czyli tzw. papież szef tego burdelu w Watykanie tez już dawno został na ten syf zaszczepiony jestem tego więcej niż pewien. Natomiast cala reszta która ma zostać poddana depopulacji musi swoje odcierpieć….i odcierpi….Mimo wszystko stawiam, ze COVID to sciema wszechczasow !

Marcin Szwagierczak

Ten film jest naprawdę, dla kumatych ( w okularach). Chciałbym go polecić znajomym, ale to jak walka z Frankiem. Gdybym kiedyś, nie znalazł swoich okularów, potraktował bym to jak jakieś badziewie kategorii B. A teraz widzę w nim: 5G, Sorosa, polityków, szczepionki, czipy, NWO i może śmieszne ale i Reptilian heh.

Marcin Michal Baczynski

@Wiktoria Walencik Jakieś dwa lata temu był na YT film z kobietą która projektowała te bunkry i schrony w każdym dużym mieście Niemiec. To była Niemka, była już u kresu życia, miała raka w ostatnim stadium . Omówiła wszystko za co była odpowiedzialna. Ostatni projekt o jakim wspominała to lotnisko w Niemczech które nadal nie jest oddane. Ciekawe czy nasze cpk też jest częścią tego..

Centrum Pielęgnacji Skór Gładkich Renowacja Skór

Tak robi kościół katolicki, zamiast Boga ich wymysły, dokładnie to samo, film dobry !!!

Za: https://www.youtube.com/watch?v=daQphUJpA08&feature=youtu.be

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ten artykuł porusza tyle kwestii że nie sposób napisać czegoś co było by kilkakrotnie dłuższe niż sam artykuł. Zatem skupię się na jednej sprawie wymagającej wyjaśnienia.

  Film ONI ŻYJĄ.

  Koniecznie należy tutaj wspomnieć że ten film jest NIEZWYKLE OPTYMISTYCZNY.
  Zakłada on bowiem że zostają wymyślone okulary , czyli techniczna rzecz, która pozwala na odróżnienie istot z jaźniami ludzkimi od istot których jaźnie nie pochodzą z Ziemi.

  Gdyby nie ta nowinka techniczna w postaci okularów taki film-zdarzenia nie mógł by powstać ponieważ ludzie nadal byli by przekonani że to po prostu kwestia charakteru, głupoty, temperamentów, ambicji itp…a nie podłączenia innej jaźni.

  Rzeczywistość jednak jest mniej optymistyczna.

  Przede wszystkim jeśli powstały by takie okulary to oczywistym jest że można by stworzyć okulary które nie pokazują prawdziwych obrazów, zgadza się?
  Wiecie do czego by to doprowadziło.

  Jednakże nie w tym rzecz, rzecz cała w tym że ludzie w tym filmie NIE ROZPOZNAJĄ. Oni posługują się okularami pozwalającymi WIDZIEĆ.

  A co jeśli nie dostaniemy takich okularów?

  John Carpenter wyprodukował film o tym samym, ale w innym ujęciu pod tytułem THE THING „Rzecz”.
  W tym filmie rzeczywistość została lepiej ukazana. Film przedstawia ekipę amerykańskiej ekspedycji, około 10 osób przebywającej na Antarktydzie która właśnie przygotowuje się do zimy.

  Obok jest inny, norweski obóz. Norwegowie odkopują zamarznięty pojazd kosmiczny który najprawdopodobniej rozbił się miliony lat wcześniej, ale odkopują również istotę, która po rozmrożeniu, zaczyna żyć.

  Okazuje się że ta istota ma zdolność duplikacji organizmów z którymi się zetknie, zatem staje się psem, ale może być i człowiekiem. KOPIA OD ORYGINAŁU JEST NIEODRÓŻNIALNA. Akcja zaczyna się zagęszczać w momencie w którym ludzie dowiadują się o tej możliwości i zaczynają podejrzewać siebie nawzajem, NIKT NIE WIE KTO JEST KIM.

  W końcu Curt Russel odkrywa inny sposób, jakim w przypadku „Oni żyją” były okulary. Wymyślił sobie test krwi. Założył że krew zmodyfikowana inaczej będzie reagować niż niezmodyfikowana na ogień. Okazuje się że test działa.

  Ten film lepiej ukazuje pozycje ludzi w stosunku do problemu, ale też nie idealnie ponieważ tutaj również pojawia się wątek jakiegoś „testu”, „sprawdzianu” pozwalającego odróżnić ludziom pomiędzy swój-obcy.

  Ponawiam zatem pytanie, a co by było jeśli test by nie zadziałał?

  Tutaj właśnie dochodzimy do sedna sprawy. Te filmy są OPTYMISTYCZNE bardziej lub mniej ponieważ zakładają że ludzie otrzymują fizyczną możliwość dokonania ROZPOZNANIA.

  Można by powiedzieć że w rzeczywistym stanie jednak NIE MAMY TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.

  Jednak jest JESZCZE GORZEJ!!!

  LUDZIE TO WIDZĄ! WSZYSCY!!
  PROBLEM POLEGA A TYM ŻE NIE DOPUSZCZAJĄ TYCH OBRAZÓW DO SWOJEJ ŚWIADOMOŚCI!!

  Problem nie tkwi w tym że nie widzą.
  Problem tkwi w tym że NIE CHCĄ WIDZIEĆ!

  To właśnie jest jakąś naszą „modyfikacją genetyczną”. „Oni” nie są problemem, problemem jest odłączenie ludzi od WIDZENIA, od ŚWIADOMOŚCI.

  Zakończę biblijnie.
  „mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą”

  Niestety tylko tyle, na podstawie treści zawartej powyżej mógł bym napisać z 10 artykułów, ale to co napisałem jest najważniejsze!!!

 2. krnabrny1 says:

  Ah właśnie, w kwestii tego filmu wspomniano tutaj o scenie kiedy przyjaciele nawalają się równo ponieważ murzyn nie chce założyć tych okularów. Jak byście przekonali tego człowieka gdybyście NIE MIELI MU DO POKAZANIA TAKICH OKULARÓW??

 3. krnabrny1 says:

  Teraz jak jest naprawdę.
  Naprawdę jest tak że taki byt w istocie ludzkiej jest zwykle „UŚPIONY”.
  Osoba zachowuje się całkiem zwyczajnie, jej reakcje są stabilne. Jednakże jeśli tylko nadarzy się potrzeba, taki podpięty byt „UAKTYWNIA SIĘ”. Wykonuje swoją pracę, a potem znowu „USYPIA”…ukrywa się.

  Osobiście miałem do czynienia z osobami które były w stanie podczas jednej kilkunastominutowej rozmowy zmieniać podłączenia kilkukrotnie!!!

  Zatem cała idea „swój-obcy” JEST FAŁSZYWA. Ponieważ jest to płynnie zmieniająca się rzecz, dziejąca się w ułamkach sekund. Nie jest to tak że jak już jakiś byt się podepnie to na zawsze jest podpięty.

  Kto jest najlepszym celem?
  Najlepszy cel to ludzie słabi lub pozwalający na to, czyli osoby określane przez nas jako strachliwi, ambitni, histerycy, psychopaci, autyści…no i kobiety!

  Tak, niestety kobiety są straszliwie nękane przez te byty.
  Wynika to z faktu że kobieta jest NATURALNYM PORTALEM….jest STWORZONA do tego aby być podpiętą.

  W normalnych warunkach to oczywiście przymiot, ale portal to inaczej „DRZWI”
  Różni przychodzą.
  Zresztą to już wiedzieli Gnostycy, w zapiskach z Nag Hammadi wyraźnie jest napisane że Archonci wykorzystywali kobiety do przepychania swoich bytów w momencie narodzin dziecka aby dostać się na ten świat.

  Wszystkie typy ludzi jakie wymieniłem to oczywiście ofiary, albo swojej słabości, albo nieudanych podpięć. Włącznie z psychopatami!!

  Tyle na zakąskę,

 4. krnabrny1 says:

  Ostatnia WAŻNA sprawa jako WYJAŚNIENIE.
  Na świecie nie ma żadnej WOJNY typu MY vs ONI.
  Wojownicy światła – czarna szlachta lub jakiejkolwiek inaczej nazywanej frakcji na tej płaszczyźnie.

  Wielu chciało by to przedstawiać w konwencji wojny ale tak nie jest.
  To są PASOŻYTY a z PASOŻYTAMI NIE DA SIĘ WALCZYĆ!

  Wystarczy nieco poznać sposoby działania istot pasożytniczych w przyrodzie i widać wyraźnie że na takie byty jest tylko jedna rada.
  ZMIANA ŚRODOWISKA!

  Zatem nasza praca polega nie na wojaczce, ale na zmianie naszego własnego środowiska które stwarzamy na takie które jest nieprzyjazne pasożytom, dzięki temu zabiegowi one wyniosą się same, nic w rodzaju wojny tutaj nie jest potrzebne, a Ci co próbują wcześniej czy później zorientują się w jej nieskuteczności na dłuższą metę.
  Tak samo jak na bakterie nie jest rozwiązaniem antybiotyk, tak samo na pasożyta nie będzie rozwiązaniem wojna.

  Zmiana środowiska wewnętrznego każdej istoty na początek, a potem zmiana środowiska zewnętrznego GWARANTUJE POWODZENIE USUNIĘCIA STONKI Z ZIEMNIAKA:-)

 5. krnabrny1 says:

  To pierwsza część artykułu traktującego poważnie sprawę wyżej wymienioną, jest to kompendium informacji, poważna lektura. Jeśli będzie zainteresowanie przetłumaczę kolejną część.
  Artykuł oprócz cytatów z publikacji korzysta również z tak zwanych chanellingów.
  Gdzie zadawane są pytania przy pomocy tabliczki Oujiego.

  Trzeba tu wyjaśnić że posługują się oni dwo zwrotami koniecznymi do wyjaśnienia
  Generalnie zakładają że ludzie i istoty w całym wszechświecie dzielą się tylko na dwie grupy:
  STO – Slave To Others – Służący innym
  STS – Slave To Self – Służący sobie.

  Reszta powinna być zrozumiała. Dodam jeszcze że to stary artykuł ale naprawdę rzetelny i solidny!

  Oto treść:

  PORTALE ORGANICZNE. część I

  Jedną z trudniejszych koncepcji omawianych na tej stronie jest koncepcja Portalu organicznego. Przez lata otrzymywaliśmy maile z nienawiścią, głównie od głównych religii i wyznawców nowej ery, ale otrzymujemy jeszcze WIĘCEJ listów od ludzi, którzy prawie krzyczą z ulgą, że w końcu mają wyjaśnienie rzeczy, które obserwowali przez całe życie. To, co wydaje się powodować obrazę, to koncepcja, że ​​może istnieć więcej niż jeden typ człowieka. Wyjaśnijmy w tej kwestii: nie mamy na myśli tego, co powszechnie lub tradycyjnie rozumie się jako rasę, i nie znosimy żadnej próby oznakowania i tworzenia list kontrolnych. To, co dokładnie rozumiemy, zostanie wyjaśnione w dalszej części artykułu.

  Regularni czytelnicy tej strony będą świadomi, że nie tylko wydarzenia rozgrywające się na scenie światowej, ale także bardzo osobiste ataki spowodowały wzrost świadomości jednego rodzaju człowieka – pyschopaty. Laura napisała o tym obszernie w Adventures Series, a na stronie naszych psychopatów znajdują się linki do innych materiałów .

  Gdy nasze badania nad psychopatami były kontynuowane, a zwłaszcza podczas czytania pracy The Mask of Sanity autorstwa H. Cleckleya, doszliśmy do wniosku, że istnieje coś, co nazywamy psychopatą „różnorodności ogrodowej”. To jest psychopata, który „odnosi sukcesy” w tym sensie, że nie zostaje złapany. Działa niewidocznie w społeczeństwie. Wygląda i zachowuje się tak jak „my”, zajmując się codziennymi czynnościami, a jednak czegoś „brakuje”. Jak to opisuje Cleckley:

  Obserwator staje w obliczu przekonującej maski rozsądku. Wszystkie zewnętrzne cechy tej maski są nienaruszone; nie można go przesuwać ani przenikać pytaniami skierowanymi na głębsze poziomy osobowości.

  Egzaminator nigdy nie napotyka chaosu, jaki czasami pojawia się podczas poszukiwań pod zewnętrzną powierzchnią paranoicznego schizofrenika.

  Procesy myślowe zachowują swój normalny aspekt podczas badań psychiatrycznych i testów technicznych mających na celu ujawnienie niejasnych dowodów na zaburzenia.

  Badanie ujawnia nie tylko zwykłą dwuwymiarową maskę, ale coś, co wydaje się być solidnym i znaczącym strukturalnym obrazem zdrowej i racjonalnej osobowości.

  Można by go zatem uważać, w dosłownym sensie, za przykład tego, co Trélat miał na myśli swoim wyrazistym terminem la folie lucide .

  Co więcej, ta struktura osobowości we wszystkich sytuacjach teoretycznych działa w sposób pozornie identyczny z normalnym, zdrowym funkcjonowaniem.

  Logiczne procesy myślowe mogą być postrzegane w perfekcyjnym działaniu, bez względu na to, jak są stymulowane lub leczone w warunkach eksperymentalnych.

  Co więcej, obserwator znajduje mowę i mimikę, tony głosu i wszystkie inne znaki, które uznaliśmy za sugerujące przekonanie i emocje oraz normalne doświadczanie życia, jakie znamy sami i zakładamy, że jest ono w innych.

  Wszelkie oceny wartości i oceny emocjonalne są rozsądne i właściwe, gdy psychopata jest sprawdzany w badaniach ustnych.

  Dopiero bardzo powoli i dzięki złożonemu szacunkowi lub osądowi opartemu na mnogości małych wrażeń dochodzi do nas przekonanie, że pomimo tych nienaruszonych racjonalnych procesów, tych normalnych afirmacji emocjonalnych i ich konsekwentnego stosowania we wszystkich kierunkach, nie mamy tutaj do czynienia z pełnym człowiek, ale z czymś, co sugeruje subtelnie skonstruowaną maszynę odruchową, która może idealnie naśladować ludzką osobowość.

  Ten płynnie działający aparat psychiczny konsekwentnie odtwarza nie tylko okazy dobrego ludzkiego rozumowania, ale także odpowiednie symulacje normalnych ludzkich emocji w odpowiedzi na prawie wszystkie różnorodne bodźce życia.

  Reprodukcja całego normalnego człowieka jest tak idealna, że ​​nikt, kto bada go w warunkach klinicznych, nie jest w stanie wskazać naukowo ani obiektywnie, dlaczego i jak nie jest prawdziwy.

  A jednak w końcu poznajemy lub czujemy, że wiemy, że rzeczywistości, w sensie pełnego, zdrowego przeżywania życia, nie ma tutaj.

  Cleckley opisuje osobę, która potrafi naśladować ludzką osobowość, ale pozostawia wrażenie, że czegoś tam nie ma. Mają strukturę osobowości, która „funkcjonuje w sposób pozornie identyczny z normalnym, zdrowym funkcjonowaniem”, a jednak kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, „mamy tu do czynienia nie z kompletnym człowiekiem, ale z czymś, co sugeruje subtelnie skonstruowaną maszyna refleksyjna, która może idealnie naśladować ludzką osobowość ”do tego stopnia, że„ nikt, kto bada go w warunkach klinicznych, nie może wskazać naukowo ani obiektywnie, dlaczego i jak nie jest prawdziwy ”.

  Ci z was, którzy obejrzeli film „Człowiek, którego nie było” autorstwa Coen Brothers i w którym wystąpił Billy Bob Thornton, rozpoznają opis.

  Co więcej, musimy pamiętać, że Cleckley ma do czynienia z przypadkami klinicznymi, psychopatą, który został złapany, który ma wadliwe działanie programu, inaczej nie byliby w jego gabinecie. Ci ludzie, nawet z drobnymi usterkami, mogą przechodzić między nami niemal niedostrzegalnie.

  Typy określane tutaj jako „Portale organiczne” (z powodów, które staną się jasne), to ludzie, których umiejętności naśladowania są tak rozwinięte, że stanowią integralną część tego, kim są, że można je odkryć dopiero po latach obserwacji. Pyschopath to nieudany portal organiczny.

  Większość portali organicznych nie ma skłonności do łamania prawa, w rzeczywistości większość nie ma żadnych rzeczywistych skłonności, jak tylko dążyć do „wpływów A” ( termin Mouravieffa ) zwanych inaczej normami społecznymi, takimi jak pieniądze, seks, małżeństwo, sława lub każdy z wielu innych „ideałów”, do których zachęcania wszyscy dążymy od najmłodszych lat. Osiągnięcie tych celów jest utrzymywane w globalnym społeczeństwie jako punkt kulminacyjny poszukiwania szczęścia, jednak z dzisiejszego stanu naszego świata wynika, że ​​prawdziwe szczęście pozostaje tak samo iluzoryczne i nieuchwytne jak zawsze… przynajmniej dla tych, którzy mają chęć że jest „coś więcej”.

  Skąd więc biorą się te „cele życiowe”, które tak bardzo nam służą? Czy to możliwe, że w rzeczywistości są to czyjeś pomysły i cele dla nas… czy w interesie kogoś innego leży to, że większość z nas wydaje energię i wysiłki na bezowocne dążenie do chimerycznego szczęścia?

  Ta koncepcja nie jest nowa w cassiopaea.org i dlatego jest to pomysł, który nie będzie dziwne regularnych czytelników serwisu, ale to, co jest nowe i rzeczywiście bardzo dziwne jest pomysł, że może istnieć miliardy tych portali organicznych, które zostały wektorowej w kierunku nieświadomości zagubienia tego kokpitu na „pustyni i pustyni”, zapewniając ciągłe wytwarzanie „chleba” od całej ludzkości. Należy tutaj zauważyć, że nie mówimy o jakiejś złośliwości lub złu ze strony Portali Organicznych, raczej wydaje się, że po prostu postępują i działają zgodnie ze swoją naturą, co wydaje się w dużej mierze „duszą” -mniej”.

  W miarę rozwoju badań, pomysłów i myśli było to jedno objawienie po drugim i wkrótce stało się jasne, w jaki sposób można zrealizować ten wielki plan:

  Wygląda na to, że na planecie znajdują się prawdopodobnie 3 miliardy organicznych portali, co oznacza, że ​​jeden na dwóch ludzi na planecie może być pozbawiony duszy.

  Wyścigi adamiczne i przedadamiczne

  W Księdze III swojej Gnozy Mouravieff omawia to, co nazywa „ludzkością przedadamiczną” i „ludzkością adamiczną”. Oto kilka fragmentów wypowiedzi Mouravieffa:

  W pierwszym tomie „ Gnozy” kilkakrotnie wspominaliśmy o współistnieniu dwóch zasadniczo różnych ras: jednej z mężczyzn , a drugiej antropoidów . Musimy podkreślić fakt, że z ezoterycznego punktu widzenia ten ostatni termin nie ma obraźliwego znaczenia.

  … Pismo Święte zawiera więcej niż jedno odniesienie do współistnienia na naszej planecie tych dwóch nauk humanistycznych – które są teraz podobne w formie, ale w istocie odmienne. Możemy nawet powiedzieć, że cała dramatyczna historia ludzkości, od upadku Adama do dnia dzisiejszego, nie wykluczając perspektywy nowej ery, jest przyćmiona współistnieniem tych dwóch ras ludzkich, których separacja nastąpi dopiero w Sądzie Ostatecznym. (str. 107)

  … Ludzkie kąkol, rasa antropoidalna, są potomkami przedadamicznej ludzkości. Główna różnica między współczesnym człowiekiem przedadamicznym a człowiekiem adamicznym – różnica, która nie jest postrzegana przez zmysły – jest taki, że ten pierwszy nie posiada rozwiniętych wyższych ośrodków, które istnieją w drugim, które, chociaż zostały odcięte od jego świadomości na jawie od Upadku, dają mu realną możliwość ezoterycznej ewolucji. Poza tym dwie rasy są podobne: mają te same niższe ośrodki, tę samą strukturę Osobowości i to samo ciało fizyczne, chociaż częściej jest to silniejsze u człowieka przedadamicznego niż w adamicznym; jeśli chodzi o piękno, nie możemy zapominać, że przedadamiczny mężczyzna i kobieta zostali stworzeni przez Boga szóstego dnia, na Jego obraz i na Jego podobieństwo, oraz że córki tej rasy były piękne. (str. 108-109)

  Utożsamiając się z „ja” swojej osobowości, Adam stracił przytomność swojego prawdziwego „ja” i upadł z Edenu, który był jego pierwotnym stanem, w taki sam stan jak przedadamiczni… Dwóch humanistów, pochodzących z dwóch różnych twórczych procesy, które później zmieszały się z poziomem życia organicznego na Ziemi … Od tego czasu współistnienie tych dwóch rodzajów ludzi i wynikająca z tego konkurencja stały się normą … widzimy to na przestrzeni wieków, nawet w naszym własny dzień, adamiki w ich stanie po upadku, były, są na ogół w gorszej pozycji niż przedadamiczne.

  … W tej chwili ograniczymy się do powtarzania tego współczesnego człowieka adamicznego, który stracił kontakt ze swoimi wyższymi ośrodkami, a zatem z jego prawdziwym „ja”, wydaje się praktycznie taki sam jak jego przedadamiczny odpowiednik. Jednak w przeciwieństwie do tego ostatniego, nadal ma swoje wyższe ośrodki, które zapewniają mu możliwość podążania drogą ezoterycznej ewolucji . Obecnie człowiek przedadamiczny jest pozbawiony tej możliwości, ale zostanie mu on przekazany, jeśli adamiczna ludzkość rozwinie się tak, jak powinna w epoce Ducha Świętego. (str. 129)

  Mouravieff mówi nam, że pierwotnie istniały DWIE rasy, które ewoluowały na ziemi i że te dwie rasy, choć fizycznie prawie identyczne, bardzo różniły się pod względem duszy. Wydaje się, że jeden miał potencjał rozwinięcia suwerennej i integralnej duszy w tym życiu, podczas gdy drugi był jak puste cylindry w porównaniu i przeznaczono je, by czekać na kolejny „obrót koła” lub cykl kosmiczny. Rasa adamiczna to rasa, która ucierpiała w wyniku Upadku, co oznaczało zerwanie połączenia między wyższymi ośrodkami (dającymi dostęp do wyższej wiedzy / świadomości) a niższymi ośrodkami (które rządzą fizyczną egzystencją) i które pozostawiły człowieka adamicznego w tym samym „Plac zabaw” jako człowiek przedadamiczny, skutecznie czyniący nas wszystkimi OP ”

  Aby zrozumieć definicję dwóch ras Mouravieffa, warto skorzystać z opisu Cleckleya, w jaki sposób cytowany powyżej psychopata porównuje się z potencjalnie duszoną istotą ludzką. Czy to coś, czego brakuje psychopacie, może być związane z potencjalnym kontaktem z wyższymi ośrodkami?

  Opis „upadku” rasy adamicznej opisany przez Mouravieffa jest zgodny z tym samym, co opis podany nam z liter C, gdzie widzimy, że jest to symboliczna wersja „upadku” naszej jednostki świadomości:

  08-28-99
  P: To jest jeden z problemów, z którymi mam do czynienia, próbując napisać historię ludzkości. Jak rozumiem, lub próbuję to rozgryźć na podstawie literatury, przed „Upadkiem w Edenie” ludzkość żyła w stanie 4. gęstości. Czy to jest poprawne?
  Odp .: Semi / sort of.
  P: Proszę być bardziej szczegółowym.
  Odp .: Czwarta gęstość w innym królestwie, takim jak kontinuum czasoprzestrzenne itp.
  P: Okej, więc to królestwo zmieniło się w ramach cyklu; dokonano różnych wyborów: rasa ludzka przeszła przez drzwi po „złocie”, że tak powiem, i połączyła się z Jaszczurami po tym, jak „kobieca energia” połączyła się z niewłaściwą stroną, że tak powiem. Oto co powiedziałeś. Spowodowało to szereg efektów: rozbicie DNA, wypalenie pierwszych dziesięciu czynników DNA, oddzielenie półkul mózgowych …
  O: Jedyny powód: grasz w błocie, ubrudzisz się.
  P: (T) Kim byliśmy przed „Upadkiem”?
  Odp .: STO 3. gęstości.
  P: (T) W tym momencie jesteśmy STS z powodu tego, co się wtedy wydarzyło?
  Odp .: Tak.
  […]
  P: (T) Byliśmy wtedy STO 3. gęstości. Czy to było po bitwie, która się wydarzyła? Innymi słowy, czy my, jako rasa 3. gęstości, byliśmy dosłownie sami w tym momencie, a nie wcześniej?
  Odp .: Była bitwa.
  P: (L) Bitwa była w nas?
  Odp .: Przez ciebie.
  P: (T) Bitwa przeszła przez nas, czy przejdziemy przez te drzwi … (L) Bitwa toczyła się przez nas, byliśmy dosłownie polem bitwy. (T) Czy była bitwa o to, czy przeszliśmy przez te drzwi?
  Odp .: Zamknij.
  P: (T) OK, w tym momencie byliśmy STO. Powiedziałeś wcześniej, że w tej gęstości mamy do wyboru bycie STS lub STO.
  Odp .: Och Terry, bitwa jest zawsze na miejscu, liczy się „kiedy” wybierzesz!
  […]
  P: (T) To musi wiązać się z tym, dlaczego Jaszczurki i inni obcy mówią ludziom, że wyrazili zgodę na uprowadzenie i tak dalej. Byliśmy STO, a teraz jesteśmy STS.
  Odp .: Tak,… Kiedy „poszedłeś po złoto, powiedziałeś Jaszczurom„ Cześć ”i wszystko to implikuje.
  P: (T) … Idąc po złoto, staliśmy się istotami STS, ponieważ po złoto chodziło STS.
  Odp .: Tak.
  P: (T) I robiąc to, skończyliśmy na tym, że połączyliśmy się z istotami jaszczurki 4. gęstości …
  O: Tak.
  P: (T) Ponieważ są istotami 4. gęstości i mają o wiele więcej umiejętności niż my w 3. gęstości …
  O: Kiedyś byłeś wyrównany z STO 4. gęstości.
  P: (T) A my byliśmy STO 3. gęstości. Ale idąc po złoto dostosowaliśmy się do STS 4. gęstości.
  Odp .: Tak.
  P: (T) I robiąc to, daliśmy STS 4. gęstości, aby robić z nami, co chcą?
  Odp .: Zamknij.
  P: (T) Więc kiedy powiedzą nam, że daliśmy im pozwolenie na uprowadzenie nas, to o to chodzi?
  Odp .: Zamknij.
  P: (J) Wróć do tego, co powiedzieli wcześniej: „Wolna wola nie mogłaby zostać skrócona, gdybyś nie był zobowiązany”. (T) My, jako rasa ludzka, wykorzystaliśmy naszą wolną wolę, aby zmienić STO na STS. (L) Tak więc, na pewnym poziomie wybraliśmy bałagan, w którym się znajdujemy, i to jest Super Starożytna Legenda Upadłego Anioła, Lucyfer. To my. Upadliśmy wpadając do tych drzwi, że tak powiem, idąc za garnkiem złota, a kiedy wpadliśmy przez drzwi, wąż nas ugryzł!
  Odp .: Ale to jest powtarzający się syndrom.
  P: (L) Czy jest to syndrom powtarzalny tylko dla rasy ludzkiej, czy jest to syndrom powtarzalny w całym stworzeniu?
  Odp .: To jest to drugie.

  Rasa adamiczna z pełnym zestawem DNA, z połączeniem z wyższymi ośrodkami na miejscu i funkcjonowaniem, jest tym, co C opisują tutaj jako 3D STO żyjący w „pół / rodzaju” stanie 4D dopasowanym do 4D STO.

  Dokonując wyboru, by doświadczyć większej fizyczności, jednostka świadomości pęka i „spada” ze stanu STO, traci połączenie z wyższymi ośrodkami i znajduje się na tym samym poziomie co rasa przedadamiczna – ci, którzy nie mają możliwości osiągając wyższe centra, ponieważ sprzęt DNA nie jest na miejscu. Ponieważ to nowe istnienie 3D STS nie było „naturalnym środowiskiem” dla ciała z potencjałem do osiągnięcia wyższych ośrodków, upadła rasa jest w niekorzystnej sytuacji w porównaniu z przedadamicznymi.

  Widząc podobieństwa między opisem dwóch ras Mouravieffa a opisem psychopaty Cleckleya, Laura postanowiła zadać kilka pytań C.

  Co to jest portal ekologiczny?
  From Ascension II
  P: W Księdze III swojej Gnozy Mouravieff omawia to, co nazywa „ludzkością przedadamiczną” i „ludzkością adamiczną”. Czytając to, zauważyłem, że rzecz, którą starałem się zrozumieć w kategoriach psychopatii, jak omówiono w Adventures Series,dokładnie to opisywał Murawiew. Jednak używał Biblii, aby to wyjaśnić, a to po prostu nie działało. Niemniej jednak podstawową ideą jest to, że przedadamiczni ludzie zasadniczo nie mają „duszy” ani żadnej możliwości jej wzrostu. Jest to z pewnością szokujące, ale ostatnio odbyło się wiele dyskusji naukowych na ten temat w oparciu o dowody kliniczne, że rzeczywiście istnieją ludzie, którzy są po prostu „mechaniczni” i nie mają „wewnętrznego” ani „wyższego ja” na wszystko. Gurdżijew mówił o tym, podobnie jak Castaneda. Zapytałem więc, czy jego poglądy na temat dwóch podstawowych TYPÓW ludzi są, o ile są, dokładne.
  Odp .: Rzeczywiście, znowu jest „biblijny połysk”. [Typy przedadamiczne to] „organiczne” portale między poziomami gęstości.

  To oczywiście podniosło kwestię, czy próba „pomocy” lub „uratowania” takich osób była stratą czasu.

  Odp .: Prawie. Większość z nich to bardzo wydajne maszyny. Ci, których zidentyfikowałeś jako psychopatów, to „porażki”. Najlepszych nie można odróżnić inaczej niż na podstawie długiej i uważnej obserwacji.

  Jeden z długoletnich członków grupy chciał następnie wiedzieć, czy którykolwiek z nas kiedykolwiek spotkał jeden z tych „organicznych portali”, a jeśli tak, to czy C zidentyfikuje go dla celów instruktażowych.

  Odp .: Jeśli weźmiesz pod uwagę, że populacja jest równomiernie rozłożona, zrozumiesz, że w życiu zwykłego człowieka „duszonego” osoba ta napotka o połowę mniej portali organicznych niż duszonych. ALE, gdy ktoś jest w trakcie „wzrostu” i wzmacniania duszy, System Kontroli będzie próbował wprowadzić jeszcze więcej „jednostek” w życie tej osoby. Pomyśl teraz o wszystkich ludziach, których kiedykolwiek spotkałeś, a szczególnie tych, z którymi byłeś lub jesteś blisko. Którą połowę tej liczby określiłbyś jako portale organiczne? Trudno powiedzieć, co?
  P: (V) Czy to jest pierwotne znaczenie „

  To z pewnością nadało zupełnie nowe znaczenie doświadczeniom, które opisałem w serii Adventures. Stało się również jasne, że praca polegająca na odróżnianiu tych „organicznych portali” od duszonych istot ludzkich ma zasadnicze znaczenie dla tak zwanego procesu „wniebowstąpienia”. Bez podstawowego zrozumienia transformacji i zachowania energii nie ma możliwości stopienia centrum magnetycznego. I tak wydaje się, że doświadczenia opisane w Adventures Seriesbyły nie tylko konieczne do dalszego udoskonalenia energii, ale także do rozwinięcia procesu rozeznania na bardzo wysokim poziomie. W tym momencie członek grupy stwierdził, że był członek jej rodziny, który był pewien, że jest jednym z tych „ekologicznych portali”. C skoczył, by odpowiedzieć:

  Odp .: Teraz nie zaczynaj etykietowania bez należytego rozważenia. Pamiętaj, że bardzo często osoba, która wykazuje sprzeczne zachowania, może być duszą w walce.
  P: (L) Powiedziałbym, że najważniejszą rzeczą, którą mówią, jest to, że naprawdę dobrzy – nigdy nie można powiedzieć inaczej, jak tylko dzięki długiej obserwacji. Jedynym kluczem, który odkryliśmy podczas studiowania psychopatów, było to, że ich działania nie pasują do ich słów. Ale co, jeśli jest to objaw po prostu słabości i braku woli? (A) Skąd mam wiedzieć, czy mam duszę?
  Odp .: Czy boli cię kiedyś ktoś inny?
  P: (V) Myślę, że mówią o empatii. Ci bezduszni ludzie po prostu nie dbają o to, co stanie się z inną osobą. Jeśli inna osoba odczuwa ból lub cierpi, nie wie, jak się tym przejmować.
  Odp .: Jedynym doświadczanym przez nich bólem jest „wycofanie się” z „jedzenia”, wygody, lub tego, czego chcą. Są również mistrzami przekręcania percepcji innych, aby wydawać się empatyczni. Ale generalnie takie działania mają po prostu zachować kontrolę.
  P: (A) Co posiadanie duszy lub jej brak ma wspólnego z linią krwi?
  Odp .: Genetyka łączy się z duszą, jeśli jest obecna.
  P: Czy „portale organiczne” umierają po przejściu do piątej gęstości?
  ZA:
  P: (V) Jakie jest „pochodzenie” tych organicznych typów portalowych ludzi? Skąd oni pochodzą w schemacie stworzenia?
  Odp .: Pierwotnie były częścią pomostu między 2. i 3. gęstością. Przejrzyj transkrypcje na temat cykli fal krótkich i długofalowych.

  Pytania przeszły następnie na kwestie dotyczące snu. Ark czytał transkrypcje i zauważył, że litery C mówiły, że sen jest konieczny dla ludzi, ponieważ był to okres „odpoczynku i ładowania”. Powiedzieli też, że DUSZA odpoczywa, gdy ciało śpi. Pytanie brzmiało zatem, jakie źródło energii zostało wykorzystane do naładowania zarówno ciała, jak i duszy.

  Odp .: Pytanie należy oddzielić. To, co dzieje się z duszoną osobą, różni się od organicznej jednostki portalu.

  W tym momencie zatrzymaliśmy się i rozmawialiśmy o możliwości, że energia siły życiowej, która jest zawarta w Portali Organicznych, musi być czymś w rodzaju puli duszy, która jest teoretyczna dla flory i fauny. To tłumaczyłoby oczywiście uderzające i niewytłumaczalne podobieństwo psychopatów, które jest tak dobrze określone, że różnią się od siebie jedynie tym, że różne gatunki drzew różnią się w ogólnej klasie „Drzewności”. podzieliliśmy pytanie i najpierw zadaliśmy:

  P: … skąd pochodzi energia, która ładuje Portale Organiczne.
  Odp .: Basen, który opisałeś.
  P: Czy ładowanie dusznej istoty pochodzi z podobnej puli, może tylko „ludzkiej”?
  Odp .: Nie – ładuje się z tak zwanego centrum seksualnego, które jest wyższym centrum kreatywnej energii. Podczas snu centrum emocjonalne, nie będąc blokowane przez niższe centrum intelektualne i centrum ruchome, przetwarza energię z centrum seksualnego. Jest to także czas, w którym wyższe ośrodki emocjonalne i intelektualne mogą odpocząć od „drenażu” interakcji niższych ośrodków z tymi nieznośnymi portalami organicznymi, tak bardzo kochanymi przez niższe ośrodki. Samo wytchnienie wystarczy, by coś zmienić. Co więcej, energia centrum seksualnego jest również bardziej dostępna dla innych wyższych ośrodków.
  P: Skąd tak zwane „centrum seksualne” czerpie energię z ITS?
  Odp .: Centrum seksualne ma bezpośredni kontakt z siódmą gęstością w swojej „kobiecej” twórczej myśli „Thou, I Love”. „Oddech” „Boga” w odciążeniu. Pulsacja. Niestabilne fale grawitacyjne.
  P: Czy „centra”, jak opisał Mouravieff, odnoszą się w ogóle do idei „czakr”.
  Odp .: Całkiem ściśle. W osobniku odmiany organicznej tak zwane wyższe czakry są „wytwarzane w efekcie” przez kradzież tej energii duszonym istotom. To daje im zdolność do naśladowania duszonych istot. Istota duszna w rzeczywistości postrzega zwierciadło własnej duszy, gdy przypisuje „cechy duszy” takim istotom.
  P: Czy jest to korespondencja rozpoczynająca się od czakry podstawy, która odnosi się do centrum seksualnego, jak opisał Mouravieff?
  Odp .: Nie. „Centrum seksualne” odpowiada splotowi słonecznemu. Dolne ruchome centrum – czakra podstawowa. Niższa czakra emocjonalna – seksualna. Niższa czakra intelektualna – gardła. Wyższa emocjonalna – czakra serca. Wyższy intelektualista – czakra korony
  P: (V) A co z tak zwaną czakrą siódmą lub „trzecim okiem”?
  Odp .: Jasnowidz. Związek serca i wyższych ośrodków intelektualnych. To „zamknie obwód” w konfiguracji „pasterza”.
  P: (V) A co z wieloma pomysłami na temat 12 czakr i tak dalej, których obecnie uczy wiele źródeł nowego wieku?
  Odp .: Nie ma takich. Jest to zepsuta konceptualizacja oparta na fałszywym przekonaniu, że aktywacja fizycznego układu hormonalnego jest taka sama jak tworzenie i fuzja centrum magnetycznego. Wyższe centra są „osadzone” tylko przez „namagnesowanie”. I ten mniej więcej ten „zewnętrzny” [niezamieszkany] stan wyższych ośrodków został dostrzeżony przez niektóre osoby, a później potencjalnie przyłączony do postrzeganych miejsc „siedzących”. Doprowadziło to do „wzajemnej konceptualizacji” opartej na założeniu!
  P: Czy poziomy inicjacji i poziomy schodów przedstawione przez Mouravieffa są dość dokładne?
  Odp .: Tak, ale różne poziomy dostępne w tak zwanym życiu mogą złagodzić intensywność niektórych poziomów w „innym” życiu.

  Podsumowując

  Używając wskazówek, które dostarczyli Kasjopeanie, wyłonił się wyraźniejszy obraz, że mogą istnieć dwie rasy, i że po usunięciu biblijnego połysku opis Mouravieffa był dokładny. Byli w stanie pogłębić nasze zrozumienie poprzez umiejscowienie rasy przedadamicznej w hiperwymiarowej rzeczywistości i systemie kontroli Matrix. Spójrzmy na cztery podniesione przez nich kwestie:

  Rasa przedadamiczna służy jako portale między poziomami gęstości.
  Są to „bardzo wydajne maszyny” i „Najlepszych nie można rozpoznać bez długiej i uważnej obserwacji. ”
  Kradną energię duszonym istotom, aby je naśladować.
  Stanowią one połowę ludzkości.
  Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia do zrozumienia, zanim będziemy mogli pójść dalej: dwie rasy krzyżują się od bardzo, bardzo długiego czasu.

  Łączenie ras
  Niezwykle ważne jest, aby zrozumieć, że obie rasy krzyżowały się od tysięcy, jeśli nie dziesiątek tysięcy lat. Nie można dziś patrzeć na rasy na ziemi, na czerwoną, białą, czarną lub żółtą i argumentować, że jedna lub druga to ta „przedadamiczna” i bezduszna rasa. Nie możemy mówić o grupach, narodach, plemionach ani narodach, które są członkami rasy „bezdusznej” jako grupa. DNA obu ras jest całkowicie wymieszane i takie jest prawdziwe znaczenie zanieczyszczenia linii krwi. Tylko osoby o odpowiednim składzie genetycznym są w stanie pomieścić duszę i tym samym wykonywać ezoteryczną pracę, co oznacza, że nie kolor lub grupa etniczna jest wykluczona lub ma przewagę.

  Rozważ to dalej. DNA tych dwóch ras jest tak mieszane, że obie można znaleźć w tej samej rodzinie.

  Chcemy nalegać na tę kwestię, aby osoby nieumiejętne nie oskarżały nas o rasizm. Dwie rasy są tak splecione, że jest to kwestia indywidualnej genetyki każdej osoby na planecie. Sugeruje to te komentarze Kasjopean:

  P: (L) Chcę wrócić do mojego pytania, na które nie odpowiedziałeś … Chcę wiedzieć, kto dokładnie i dlaczego dokładnie genetycznie zmodyfikował lud semicki i dlaczego istnieje między nimi tak przeciwna postawa oraz Celtowie i Aryjczycy.
  Odp .: Jeśli zauważysz, to nie tylko Żydzi i Celtowie. Poza tym liczy się indywidualny profil słuchowy, a nie grupowanie i klasyfikacje. Ale, aby odpowiedzieć na twoje pytanie: istnieje wiele powodów zarówno na planecie, jak i poza nią…
  P: (L) Więc stworzenie Germańskiej „rasy panów” było tym, o co im chodziło, aby stworzyć tę „wylęgarnię”?
  Odp .: Tak.
  P: (L) A pozbywanie się Żydów było znaczące? Czy nie można stworzyć rasy germańskiej bez zniszczenia innej grupy?
  Odp .: Nie.
  P: Dlaczego?
  Odp .: Z powodu wcześniejszego kodowania przeznaczenia misji w 4. gęstości.
  P: (L) Co to znaczy?
  Odp .: Oznacza to kodowanie w celu aktywacji po podniesieniu do 4. gęstości, więc jeśli nie zostanie wyeliminowane, neguje dominację i wchłanianie Nefalemów. Żydzi zostali wcześniej zakodowani, aby wykonywać misję po nawróceniu, choć indywidualnie …

  Zauważysz, że litery C kierują nas w stronę osób i oddalają od grup. To nie są „grupy lub klasyfikacje”, to „indywidualny profil aury”. I to zbiega się z oświadczeniami Mouravieffa w tej sprawie, jak zauważa tutaj:

  … Ale mieszanie chromosomów było już faktem osiągniętym, tak że symetria hormonalna adamików naturalnie zmniejszała się z pokolenia na pokolenie, aż ustabilizowała się w punkcie, w którym teraz osiągnęła. … pewne wskazówki w Ewangelii prowadzą nas do przekonania, że ​​dwie rasy ludzkie, które współistnieją na ziemi, są liczbowo równe … (s. 130)

  Powtarzamy: DNA tych dwóch ras jest tak mieszane, że obie można znaleźć w tej samej rodzinie. Wasz brat, siostra, matka, ojciec, córka lub syn. Ani ktoś „inny” na całym świecie lub po drugiej stronie ulicy, czczący innego boga lub o innym kolorze skóry. Może to być ktoś, z kim żyjesz na co dzień w swoim życiu, a jeśli tak, mają tylko jeden powód, aby tu być, aby osuszyć, odciągnąć uwagę i odepchnąć duszone istoty od ewolucji.

  Droga powrotna do aktywacji DNA niezbędnej do uzyskania kontaktu z wyższymi ośrodkami nie polega na manipulacji genetycznej, która polega na dostrzeganiu pytania poprzez wpływy „A”. Droga powrotna prowadzi przez starożytną naukę duchową, prawdziwą pracę alchemików, pracę podjętą przez członków Quantum Future School , która poprzez rozgrzanie tygla, kory nowej, przeplata mózg tak, że starożytni i zerwane połączenie z wyższymi ośrodkami może zostać przywrócone. Jest to połączenie „centrum magnetycznego” z ustaleniem nierozpuszczalnego, prawdziwego „ja”. Jest to „modyfikacja genetyczna” postrzegana jako wpływ „B”. Duża różnica.

  P: (A) Która część człowieka rozciąga się na 4. gęstość?
  Odp .: To, co wywołuje przysadka mózgowa.
  P: (L) A co to jest?
  Odp .: Wróżby.
  P: (A) Czy są jakieś konkretne sekwencje DNA, które ułatwiają przenoszenie między gęstościami?
  Odp .: Dodanie pasm.
  P: (L) Jak otrzymujesz dodane pasma?
  Odp .: Nie rozumiesz, odbierasz.
  P: (L) Skąd oni są otrzymywani?
  Odp .: Interakcja z nadchodzącą falą, jeśli wibracje są wyrównane.
  P: (L) Skąd wiesz, że tak się dzieje?
  Odp .: Pojawiają się zmiany psychofizjologiczne.

  P: … Wygląda na to, że wiele osób, które przybyły w tym czasie z przyszłości, wracając do przeszłości poprzez cykl wcielenia, aby nie naruszać wolnej woli, starannie wybrało ciała o szczególnym DNA, którym są, krok po kroku, aktywując się tak, aby istniały ja 4. lub wyższa gęstość, mogą manifestować się w tej rzeczywistości. Czy jest możliwe, aby te energie przeniknęły do ​​ciał, które zostały przebudzone lub dostrojone w 3. gęstości?
  Odp .: STO ma tendencję do wykonywania tego procesu w ramach naturalnego przepływu rzeczy. STS dąży do zmiany procesów tworzenia, aby dopasować je do ich celów. [tj. uprowadzenia i / lub „magia”.]

  PO i duży obraz
  To, że istnieje bezduszna rasa licząca obecnie blisko 3 miliardy mieszkańców tej planety, z pewnością pomaga wyjaśnić, dlaczego planeta jest w obecnym stanie. To, że ten bezduszny wyścig jest portalem używanym przez 4D STS do utrzymania kontroli nad nami, wyjaśnia głębię manipulacji.

  Członkowie Quantum Future School rozpoczęli proces wyszukiwania i sortowania danych w celu dokładniejszego zrozumienia natury portali organicznych i miejsca, w którym pasują do wielkiej dynamiki życia. Podczas tego procesu odbyła się następująca dyskusja. Jest to dość długie, abyś mógł zrozumieć dynamikę w szkole.

  J napisał: mówiąc o PO i ich stanowiącej 50% populacji, zakładam, że nie mówimy o przedmiotach badanych przez Cleckleya w Masce Sanity … Mam na myśli, że niewielu z nas, jak się wydaje, natknęło się psychopata opisany w książce. Czy może mówimy, że psychopaci są bardziej ekstremalną klasą PO?

  Zasadniczo jaki związek, jeśli w ogóle, mają psychopaci z PO? jakieś pomysły?

  L odpowiedział: Psychopaci to OP z usterkami w swoim oprogramowaniu.

  Myślę, że można powiedzieć, że wszyscy główni psychopaci są PO, ale nie wszyscy PO są psychopatami w zwykłym tego słowa znaczeniu. Ale nazywałem ich psychopatami „odmian ogrodowych”, dopóki C nie nazwał ich OP, ponieważ po radzeniu sobie z kilkoma z nich w skrajnej formie – stało się oczywiste, że to było jak oglądanie karykatury. Karykatura przesadza z pewnymi kluczowymi cechami, które można natychmiast połączyć z prawdziwą osobą, gdy ją zobaczysz.

  Psychopata – w różnych formach – wydaje się mieć jedną lub więcej cech OP w zniekształconej lub przesadzonej manifestacji.

  C wskazali – i wiem, że to prawda z doświadczenia – że PO, czyli „psychopaci odmiany ogrodowej”, nie można rozpoznać inaczej niż na podstawie długiej i uważnej obserwacji, a nawet doświadczenia. Są tak dobrzy w „udawaniu”, że mogą doskonale sfałszować „duszę”.

  Oczywiście C wspominają, że robią to poprzez kradzież energii duszy. Nie myślałem o tym jako o możliwości i mniej więcej myślałem, że są świadomymi kłamcami jakiegoś okropnego zboczonego rodzaju. B___ wspomniał, że mogą być „bezduszni”. Mniej więcej odrzuciłem ten pomysł na ideę złej duszy. Ale C mówi nie. B___ miał rację.

  Są też drugorzędni psychopaci – którym jest duszny osobnik (a przynajmniej tak mi się wydaje), który wybrał „ciemną stronę”. Zachowują się jak pierwsi psychopaci – zwykle tylko gorzej.

  B odpowiedział: ponownie poruszasz ten temat, korzystając z retrospektywnych dyskusji i otwierając oczy wspominając o związku między „portalami” (organicznymi) a „bramami”. Wydaje się całkiem możliwe, że funkcja OP została przejęta przez 4d STS jako rura zasilająca dla nich. Rozumiem przez to, że pierwotny cel lub funkcja OP mogła nie mieć nic wspólnego z karmieniem się „rasą adamiczną”.

  Z komentarzy C wynika, że ​​pierwotną funkcją / celem było zapewnienie mostu między świadomością na poziomie 2d, a ekspansją do jednego ze środowisk 3D. Czy mam to prawidłowe …….?

  J odpowiedział: Właśnie się nad tym zastanawiałem i ten pomysł przyszedł mi do głowy, ale pytanie brzmi: jak? … cs mówią, co następuje:

  P: (V) Jakie jest „pochodzenie” tych organicznych typów portalowych ludzi? Skąd oni pochodzą w schemacie stworzenia?
  Odp .: Pierwotnie były częścią pomostu między 2. i 3. gęstością. Przejrzyj transkrypcje na temat cykli fal krótkich i długofalowych.

  i to na cyklach fal krótkich / długich …

  „…. będąc na pierwszym poziomie i na drugim poziomie, flora i fauna zwykle doświadczałyby długoterminowego lub długofalowego cyklu falowego na płaszczyźnie fizycznej, w przeciwieństwie do cyklu krótkofalowego fizycznego i eterycznego, tak jak teraz ze względu na swoje interakcja z gatunkiem ludzkim w jego eterycznym / fizycznym cyklu krótkofalowym. ”

  Cs powiedział również, że OP ładują energię swojej siły życiowej z „puli”, tak jakby byli częścią duszy grupowej w podobny sposób, w jaki sugeruje się drzewa…

  Ale pytanie brzmi: co to jest natura tego mostu między funkcją 2. i 3. gęstości, dla której pierwotnie były przeznaczone OP? .. iw jaki sposób została przywłaszczona … Czy to w rzeczywistości są to dusze 2. gęstości lub części duszy grupowej 2D, które zamieszkują Ciała 3D?

  muszę dojść do sedna tego …

  B odpowiedział: Ponownie tutaj widzimy, że portale organiczne nie są „złe” ani „złe” w tym sensie, że moglibyśmy je przypisać, nie rozumiejąc ich natury. Widzimy z powyższego, że ich pierwotna funkcja miała służyć jako nośniki dla nowo ewoluowały 2 nd dusz gęstości, które z definicji nie, jak dotychczas, zostały zintegrowane samych dusz. Jednak kluczowym słowem w powyższym jest „oryginalnie” – były pierwotnie część mostu między 2 nd i 3 rdgęstość. To sugeruje, że ich funkcja lub cel zostały zepsute lub przywłaszczone i są one teraz przekierowywane na inny użytek… przychodzi na myśl kilka słów… drenaż energii, rozproszenie, zamieszanie, manipulacja… (dusznych istot)…

  Jak zauważyła Laura, należy zadać więcej pytań, ale jak zwykle w przypadku „gorących” przedmiotów, zawsze istnieje wiele innych „gorących” przedmiotów, które ryczą o dostępny czas i zasoby podczas sesji. Może istnieć rozróżnienie między aspektem stworzenia, który możemy zaklasyfikować jako wyrażenie typowe. Może to być również to, co nazywamy „duszą grupową”. (Miałem bardzo świadome sny, które mają taki punkt w tym kierunku). Może to być coś zupełnie innego niż tak zwana jednostka „duszy” lub w naszym przypadku jednostka „złamanej duszy”.

  Jeśli istnieje jakaś różnica między tymi dwoma, być może złamane archtypowe wyrażenia stworzenia mogą potencjalnie „wyhodować” aspekty lub wyrażenia stworzenia, które nazywamy lub odnosimy do duszy. PO może być narzędziem tego procesu. Podczas jednej z sesji Jan i Terry zostali poinformowani, że jeden z ich kotów jest na skraju doświadczenia inkarnacji w ludzkiej postaci następnym razem. W tym czasie nikt z nas nie słyszał o koncepcji OP, więc naturalne było założenie, że ten cykl doświadczeń jako człowiek zawiera atrybuty duszy. Być może jest to jednak tylko etap pośredni, w którym to wyrażenie stworzenia ma okazję „rosnąć”

  Spekulacje są tanie, ale bez uwzględnienia możliwości wykraczających poza granice naszej „ograniczającej rzeczywistości”, nie mamy otwartości na przyjmowanie pewnych pojęć. To wszystko spekulacje, ale z zamiarem podniesienia poprzeczki możliwości, nie ograniczania ich.

  Inny członek dodał: Pamiętając o zastrzeżeniu B… i kontynuując tok myślenia: Właśnie przeczytałem materiał w części 2 Wniebowstąpienia, omawiając sesję z C na PO. Mam wrażenie, że OP to sposób, w jaki istoty w 2D mogą zamanifestować się w 3D jako naturalna część ich rozwoju, kolejnego etapu. To byłby pierwszy krok. Ale ponieważ były to portale, mogły być również używane przez 4D. Zwłaszcza, że ​​nie mieliby wiedzy, z którą mogliby się chronić.

  Jest to z tej sesji:

  P: Czy „centra”, jak opisał Mouravieff, odnoszą się w ogóle do idei „czakr”.
  Odp .: Całkiem ściśle. W osobniku odmiany organicznej tak zwane wyższe czakry są „wytwarzane w efekcie” przez kradzież tej energii duszonym istotom. To daje im zdolność do naśladowania duszonych istot. Istota duszna w rzeczywistości postrzega zwierciadło własnej duszy, gdy przypisuje „cechy duszy” takim istotom.

  Przyszło mi do głowy, że może to być sposób, w jaki OP wchodzi w kontakt z energią duszy i może w ten sposób rosnąć. To „odzwierciedlenie” duszy, które robią, może być podobne do procesu, o którym mówi Gurdżijew, kiedy mówi o jednostkach mówiących sobie „JESTEM”. Nie są jeszcze, ale mówiąc to, mogą zacząć działać „jak gdyby”. Bezdomni, którzy próbują skontaktować się z tą wyższą częścią siebie, „udają”, że już „AM” – proszę wybaczyć gramatykę. Mogą to zrobić, ponieważ są świadomi istnienia tego wyższego poziomu. Mają tę wiedzę. OP, nie mając żadnych empirycznych wskazówek, że dusza istnieje, uczy się o niej poprzez „

  To uczyniłoby ten proces „kradzieży energii” naturalną częścią planu wzrostu, a jednocześnie stworzyłby istnienie „drzwi”, które mogą być wykorzystywane przez 4D STS do odżywiania się tą energią duszy.

  Inny członek rozwinął ten pomysł.

  Myślę, że może czujemy skłonność do przyjmowania komentarzy C jako zagadkowych uwag nieco zbyt często. Oczywiste jest, że niektóre z nich muszą zostać przeanalizowane i zdekonstruowane, abyśmy mogli nawiązać relacje i ujawnić ukryte znaczenie, ale jasne jest również, że w niektórych innych przypadkach są po prostu proste w swoich uwagach. Wydaje mi się, że tak jest w przypadku komentarza „OP jako pomost między 2D i 3D”. Ta interpretacja materii ma dodatkową wartość polegającą na tym, że widzimy rolę OP w szerszym obrazie stworzenia jako coś naturalnego, a nie jako jakąś aberrację lub przejaw „zła”.

  Większość mieszkańców 2D ma duszę grupową, która odciska swoje naturalne wzorce zachowań o określonych cechach, które różnią się w zależności od gatunku i są zgodne z tym, co zwykle określa się jako „zachowanie instynktowne”. Dzieje się tak dlatego, że są dosłownie kawałkami starego bloku, to znaczy fragmentami totemicznej duszy.

  Tak, istnieje coś takiego jak Duch totem tygrysa, Duch totem krokodyla, Duch totem małpy i Duch lwa totem – Sekmet i gang – wszystkie one zamieszkują archetypiczne królestwo i obejmują wszystkie szczególne cechy „tygrysa” i „małpy” itd. Poprzez proces replikacji fraktali projektują tę identyczną, pomniejszoną kopię swojej duszy, która następnie ożywia ciała wszystkich okazów 2D własnego gatunku i tej samej duszy fragmenty, wraz ze wszystkimi nagromadzonymi doświadczeniami z pobytu w świecie fizycznym, wracają po śmierci fizycznej do totemicznej duszy, aby „trochę” do niej dodać. To jest powód, dla którego „wyuczone zachowanie”

  Bardziej rozwinięte zwierzęta w końcu osiągają punkt, w którym wyrastają z tego schematu dzięki temu, że rozwinęły się w bardziej zindywidualizowany sposób, w duszę, która nie do końca pasuje do fraktalnego „locus”, z którego się wywodzi, uniemożliwiając proces „wiąże się” z powrotem z „komórką rodzicielską”, a tym samym powoduje różnicowanie duszy i wymaga innego konstruktu genetycznego do następnej rundy wcielenia.

  Jest to bardzo podobne do tego, co wyjaśniła Laura, gdy mówiła o receptorach molekularnych w błonie komórkowej (w tym przypadku Duch Totem), które są WYSOKIEJ SZCZEGÓLNOŚCI dla niektórych ligandów (fragmentów duszy) do tego stopnia, że ​​jakiekolwiek zmiany molekularne uniemożliwiają proces wiązania w miejscu wszystko. Pamiętaj też, że C powiedział „dusza żeni się z konstruktem genetycznym, gdy jest obecny”, co oznacza, że ​​te bardziej zindywidualizowane dusze muszą następnie jakościowo skoczyć na kolejny poziom konstruktów genetycznych.

  Tutaj jestem gotów zaryzykować, że większość dusz przerastających wzór grupy dusz wciela się w organiczne portale 3D, aby rozpocząć trudny proces wyhodowania ludzkiej duszy, o którym H___ wspominał, bardziej naśladując ją w pierwszych stadiach rozwoju, niż cokolwiek innego. Byłby to logiczny postęp, ponieważ najwyraźniej nie dochodzą one do królestwa 3D z całkowicie dorosłą ludzką duszą (Gurdżijew mógł być pierwszym, który nas o tym uświadomił). Oczywiste jest również, że lekcje, które umożliwią wzrost wyższej duszy, nie są bardzo zgodne z warunkami rzeczywistości 2D; tzn. lekcje dotyczące dzielenia się, empatii, współczucia, komunikowania uczuć itp.,

  W tym momencie nowo wcielone jednostki są bardzo w fazie przejściowej, wyrastając z dynamiki duszy grupowej, ale jeszcze nie całkiem przybyły na etapie, w którym rozwija się stała ludzka dusza, dlatego też pojęcie Cassie „most” to rzeczywiście bardzo odpowiednie i zwięzłe (Hurray for the Cassies! i ich cudowna oszczędność słów, której tak bardzo brakowało mi w tym dość długim poście …)

  A potem Laura zakończyła całą dyskusję, wiążąc się z tym związkiem z „ Totemic Soul ”z„ wizją ”Schwaller de Lubicz:

  Mam nadzieję, że, jak zauważyłeś, przy pełnym zrozumieniu rzeczywistości rzeczywistości dla materialnego świata STS – 3 D – ludzie przestaną próbować NAPRAWIĆ go i przestaną czytać jako „zło” w sensie świadomego zła.

  Kot nie jest zły, ponieważ torturuje i zjada mysz. Jest to po prostu „catness” i „mouseness” rzeczy.

  Oczywiście 4 D STS jest czymś innym … kooperuje, psuje i używa. W ten sposób widzimy osobowość „kryptogeograficzną”, jak zaproponował Rodney Collins, o której mówiłem w serii Adventures.

  Zauważamy również, że powrót do „totemicznej” idei duszy grupowej jest tym, co promuje Schwaller de Lubicz, i jest istotą, jak się wydaje, idei „dziewięciu sieci” lub „dziewięciu zasad”, a nawet THE Nine , ponieważ są one kierowane przez wielu ludzi …

  Jest to całkowicie odpowiednie dla tych, którzy są PO. To jest ich rzeczywistość!

  W innym przesłaniu Laura dalej rozwinęła konsekwencje idei Duszy Grupy Totemicznej, komentując inną wiadomość:

  R: OK, OP jest „nieświadomy” swojego stanu – tak jak moje psy lub czyjś
  kot. To, jak mówisz, ich natura i nie możemy ich
  za to winić . Ale tak jak psy czy koty, powinniśmy traktować ich ze
  współczuciem, godnością i szacunkiem. Nie tylko dla ich korzyści, ale
  przede wszystkim dla nas.

  L: Ci, którzy mogą reprezentować tę naturę – piesek lub kotek – tak. Ale co z tymi, którzy reprezentują naturę boa dusiciela … lub żmiję z dziobu … lub czarnej wdowy … a nawet komara ??? Wszystkie te pomysły mają zastosowanie i na pewno musimy je rozważyć.

  Pomyśl tylko o istocie, która składa się z dużej „dawki” krokodyla, ale z precyzyjnie dostrojonym mózgiem ludzkiego ciała… tylko bardziej niebezpiecznym, ponieważ nadal istnieją „psychiczne powiązania” z zasadą „neter” lub „zasada” „krokodyla …

  Mamy tutaj poważny problem. I jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach.

  R:To nie znaczy, że powinniśmy im współczuć. Są tylko
  kolejną częścią „stworzenia”, być może mniej rozwiniętej formy
  niż „duszona” osoba. A ponieważ całe stworzenie jest dokładnie tak,
  jak powinno być, z pewnością mają prawo tu być. Ale
  to NIE my.

  L: Tak. A jeśli spędzimy czas z fizycznymi krokodylami, zostaniemy zjedzeni. Mają prawo istnieć – a my mamy prawo trzymać się od nich z daleka – i bronić się w odpowiedni sposób, jeśli zaatakują. Mamy również prawo WIEDZIEĆ na ich temat – co zostało poważnie ukryte od bardzo dawna.

  R:Najwyraźniej nie możemy traktować ich jako „zwierząt”, ponieważ są o
  krok wyżej od tego stanu (oczywiście wszyscy jesteśmy „tylko
  zwierzętami”). Oczywiście będziemy musieli z nimi nadal współpracować,
  bez względu na to, kim są, chyba że wszyscy będziemy pustelnikami.

  L: patrz wyżej. Oczywiście możliwa jest interakcja z NIEKTÓRYMI z nich. Ale interakcja z niektórymi innymi jest zabójcza.

  R: Będziemy musieli (zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo) podjąć
  decyzję dotyczącą tego, jak będziemy leczyć, wchodzić w interakcje i
  traktować osoby, które są OP.

  L:Myślę, że jeśli spróbujemy zrozumieć zasady „sieci” i spróbujemy nauczyć się dokładnie identyfikować, z jakim „rodzajem” mamy do czynienia, może to być o wiele łatwiejsze.

  R: Nie opowiadam się za działaniem przeciwko nim. Myślę,
  że musimy działać zgodnie z naszą ścieżką i
  przeznaczeniem. Oznaczałoby to dla mnie, że należy iść ścieżką
  z jeszcze większą świadomością niebezpieczeństw w lesie. I
  wygląda na to, że lasy ostatnio stały się o wiele bardziej przerażające!

  L: Jasne, że tak.

  Myślę, że wszyscy zaczynamy dostrzegać, jak wszechobecny jest ten scenariusz PO i jak wpływa on na nas wszystkich na przestrzeni wieków.
  Jeśli „wiedza chroni” jest prawdą, być może jest to jeden z największych jak dotąd przykładów.

  Jest to również prawdopodobnie najważniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek opanujemy – pod względem widzenia niewidzialnego.

  Z pewnością mamy dla nas wycięte prace.

  W wyniku tej dyskusji opracowano kilka interesujących pomysłów:

  1. Funkcja PO jako pomostu.

  2. Ich związki z pulami duszy flory i fauny.

  3. Pomysł, że nie ma tu nic do „naprawienia”. Organiczny portal pełni funkcję we wszechświecie. Ma swoje miejsce.

  Dyskusja pomijała jednak jedną bardzo ważną funkcję Portalu Organicznego, o której wspomniano powyżej: wspomniane wyżej współdziałanie przez 4 D STS jako sposób na pozbycie się energii od tych, którzy zdecydowali się wyjść z Matrycy. To przyniósł do domu post z M ***, który warto przeczytać w całości. Jeden z jego argumentów przedstawiono w ten sposób:

  „Są to ogólne pojazdy lub portale, w ludzkiej postaci, otwarte na użycie przez różne siły, dlatego tworzą doskonałe marionetki matrycowe. Tak się składa, że ​​są teraz używane przez 4D STS do sterowania kandydatami 3D STS / 4D STO za pomocą funkcji „klapy” i „wampira” – utrzymując nas w strukturze behawioralnej odpowiadającej ustalonej normie i będąc fizycznie blisko nas, aby pochłonąć nasze energie i powstrzymać nas od posiadania wystarczającej „prędkości ucieczki”, aby usunąć się z holownika Matrix Control System, poprzez rozwój naszych centrów magnetycznych. ”W ten sposób widzimy, że„ naturalna ”funkcja OP naśladowania duszy energia, proces, w którym byli w stanie się rozwijać i ewoluować, przybiera specyficzny charakter ze strumieniem rozwoju STS polegającym na gromadzeniu energii duszy duszonych osobników w celu przekazania jej wzdłuż łańcucha karmienia do 4D STS. Podstawową rolą PO jest teraz zapobieganie postępowi prawdziwego poszukiwacza po drodze.

  Jest to jasne, gdy spojrzymy na następujące kwestie:

  PO zbierają energię duszy od duszonych osób.
  Energia ta jest przekazywana do 4D STS.
  OP są mieszane w rodzinach z duszonymi osobnikami.
  Kiedy duszona jednostka zobowiązuje się do „pracy”, musi nauczyć się oszczędzać energię duszy, ponieważ bez niej praca nie byłaby możliwa.
  Kiedy ktoś zobowiązuje się do „pracy”, zostaje zaatakowany.
  Ten „atak” pochodzi od najbliższych: rodziny i przyjaciół.
  „ALE, gdy ktoś„ rośnie ”i wzmacnia duszę, System Kontroli będzie próbował wprowadzić jeszcze więcej„ jednostek ”w życie tej osoby .”
  Tak więc na wiele sposobów, faktyczna praca polegająca na nauce rozróżniania wpływów „A” od wpływów „B” obejmuje naukę rozpoznawania prawdziwej natury waszych relacji w celu oszczędzania energii z PO wokół was, abyście mieli tę energię wzrastać i wzmacniać swoją duszę. Wyjaśnia to Mouravieff, gdy komentuje zrozumienie „filmu” twojego życia:

  Teoretycznie film, w którym człowiek się rodzi i w którym żyje, może trwać do końca świata, pod warunkiem, że jest szczęśliwy, zadowolony z siebie, przypisując sobie swoje cnoty i obwiniając innych za swoje błędy i nieszczęścia. Właściwie mówiąc, tego rodzaju egzystencji nie można uznać za ludzką; można to opisać jako antropoid . Termin ten jest uzasadniony w tym sensie, że zewnętrzny człowiek pogrążony w samozadowoleniu reprezentuje ukoronowanie miliona lat ewolucji gatunku od zwierzęcych przodków, jednak z punktu widzenia ezoterycznej ewolucji jest możliwością, która nie została jeszcze zrealizowana.

  Jeśli weźmiemy pod uwagę problem ezoterycznej ewolucji z punktu widzenia filmu i różnych części, jakie może w nim odgrywać człowiek, jasne jest, że ten rodzaj ewolucji jest niemożliwy, o ile film można zawsze uznać za działający w tym samym okrąg. Ludzie występujący w takim filmie to ci, których nazywamy antropoidami , marionetkami, umarłymi, którzy słowami Jezusa „uważają się za żywych”. Ezoteryczna ewolucja rozpoczyna się, gdy człowiek, poprzez swoje świadome wysiłki, okazuje się zdolny do złamania kręgu i przekształcenia go w rosnącą spiralę. (Księga I, s. 234–5)

  Ci, którzy dążą do bycia świadomym i uczą się, jak „robić” w sensie ezoterycznym, muszą wyjść z własnego filmu z ludowymi portalami organicznymi. Tango wymaga dwóch i na ogół żadna ze stron nie znajdzie spełnienia.

  Jak już powiedzieliśmy, człowiek najczęściej przychodzi na myśl ewolucji po tym, jak skomplikował już film, do którego należy. Ale prawdziwa ewolucja, podróż w kierunku czystości centrów, szczególnie centrum emocjonalnego, które – nareszcie – na początku – jest jedynym zbiornikiem wpływów „B” i siedzibą centrum magnetycznego , nie może nastąpić, gdy jest pogrążony w oryginalnym filmie . Serce nie może wzrastać w kierunku czystości podczas tańca z portalami organicznymi. Oczyszczenie serca jest warunkiem sine qua non sukcesu. (Książka I, s. 238)

 6. krnabrny1 says:

  Ja od siebie dodam że jest to obserwacja rzeczywistości.
  Generalnie sprawa wygląda tak że istota ludzka jest jedynie „trójwymiarowym pojazdem”. Może istnieć jak opisano to w 2 stanach, podłączona i niepodłączona.

  Istota niepodłączona posługuje się w swym życiu i wszelkiej nawigacji MÓZGIEM.
  Mózg jest rozbudowanym komputerem biologicznym. Taka istota chodzi i żyje.
  Natomiast NIE POSIADA MOŻLIWOŚCI KREACJI I WYOBRAŹNI.
  Jak to komputer, taka istota analizuje rzeczywistość i stara się ją naśladować aby niejako „znaleść się w rzeczywistości” natomiast sama w sobie nie istnieje jeszcze.
  Jej życie polega na kolekcjonowaniu „programów”, czyli np: informacji, wachlarza zachowań, obserwacji nawyków, dokonywaniu decyzji jak się zachować w danej sytuacji itd. itd.

  Taka osoba może oczywiście doskonale realizować się w życiu, może być każdym jeśli chodzi o zawód, nie jest ułomna…JEST JAŁOWA. Po prostu posługuje się w życiu jedynie podpatrzonymi schematami i żongluje nimi. Faktycznie doskonałe jednostki są NIEROZPOZNAWALNE.

  Drugi rodzaj istot opisanych w artykule to istoty podłączone, albo z możliwością podłączenia.
  Wygląda to tak. Taki osobnik w odróżnieniu od pierwszego rodzaju jest istotą która
  zaczyna posługiwać się innymi agregatami kreującymi rzeczywistość i swoją własną istotę. MÓZG PRZESTAJE BYC ISTOTY, ponieważ zostaje nawiązane połączenie z JAŹNIĄ. Jaźń z kolei to w przykładzie rodzaj MODEMU. W skrócie aby podłączyć się do sieci internetowej konieczny jest MODEM który pozwala na rozpoznanie komputera i zarządzanie przepływem informacji od-do komputera.
  W tym przypadku dopiero istota zaczyna funkcjonować tak jak zostało to przewidziane. Oznacza to ni mniej ni więcej a uzyskanie kolektywnej, zbiorowej świadomości. Wówczas przestają na przykład potrzebne być słowa, wymiana informacji z rozmówcą odbywa się na zupełnie innych płaszczyznach i o wiele szybciej. Przykładowo zadam komuś pytanie, a otrzymuję odpowiedź wcześniej niż ona otworzy usta. Takich zmian jest oczywiście o wiele więcej.

  Napisałem to krótkie wyjaśnienie aby było jasne że nie jest to dyskredytacji jednych nad drugich. Te osoby z pierwszej grupy również uzyskają z czasem takie możliwości, jednak jak napisano, „nie w tym rozdaniu”.

 7. krnabrny1 says:

  Kurcze ale pomyłka, w artykule OSOBY DUSZONE to OSOBY DUCHOWE!!
  Przepraszam, nie zauważyłem tego:-)

 8. krnabrny1 says:

  Aha osobiście lekturę Pana Gurdżijewa polecam i uważam za obowiązkową, on żył akurat w czasach rewolucji rosyjskiej, niezwykła osoba, niezwykła książka.

  Jeśli natomiast ma ktoś kłopoty z wyobrażeniem sobie tej sytuacji to polecam wspomniany wcześniej z jakiejś okazji film”Blade runner” 1 częśc.
  Tam zostało to naprawdę dobrze pokazane i wyjaśnione choć w postaci filmu SF.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Lektura trudna i niezwykle frapująca, która zmusi do przeczytania wreszcie, czekającej na to od kilku lat pozycji Gurdżijewa pt. „OPOWIEŚCI BELZEBUBA dla wnuka”, także trudnej w odbiorze…

   • krnabrny1 says:

    To lektura do której nie można się zmuszać, znajomość treści bowiem nic nie da czytelnikowi. Jest to lektura po którą się sięga Z POTRZEBY, wówczas daje korzyści odbiorcy.

    Jednakże zachęcam do „przyłożenia” tej wiedzy do zdarzeń fizycznych w tym świecie dziejących się lub tych które się działy. Jak inaczej maluje się rzeczywistość!

    Prosty przykład z Żydami jaki podano w tekście. Wynika z tego że Żydzi w pewnym sensie są FAKTYCZNIE WYBRANYM NARODEM. Jednakże przeciętnemu Żydowi sugeruje się kłamliwą historyjkę z Tory jako wytłumaczenie.

    Albo kwestia Żydów których należało się pozbyć. Wystarczy kilka lektur z ówczesnych czasów aby zorientować się że dawni Żydzi żyjący na przykład w Polsce byli zupełnie inni niż CI obecni. Pozostała tylko nazwa ŻYD.

    Tamci Żydi stanowli siłę energentyczną ponieważ byli podłączeni do źródeł energii typu STO. Zatem musieli zostać zabici aby wyeliminować napływ tej energii. Oni nie musieli być bogaci, oczytani, na stanowiskach, sami w sobie stanowili zagrożenie poprzez swoje istnienie.

    Nic zatem dziwnego że zorganizowano coś co nazwano holokaustem.
    Obecni Żydzi jednak traktują to już inaczej, jako narzędzie do uzyskania swoich celów doraźnych i tych na przyszłość. Nie mają NIC WSPÓLNEGO Z TAMTYMI ISTOTAMI ZWANYMI ŻYDAMI.

    Prawdopodobnie z podobnych powodów nastąpiła eliminacja Indian.
    Gdyby ich nie zniszczono, to z czasem koloniści PRZEJELI BY ENERGIĘ INDIAN STO …i NIE BYŁO BY KAPITALISTYCZNEJ AMERYKI.

    Tak można bardzo długo, każde zdarzenie na Ziemi jawi się inaczej niż jest to nam obiegowo podawane.

    • krnabrny1 says:

     Z czasem dochodzi się do wniosku, że cała ludzka Historia opisana w książkach jaką znamy, bez względu czy prawdziwa czynie. Całą ludzka NAUKA jaką znamy bez względu na to czy FAKTOGRAFICZNIE jest prawdziwa czy nie…. SĄ TYLKO NAKŁADKAMI MAJĄCYMI NAM JAKOŚ WYTŁUMACZYĆ RZECZYWISTOŚĆ I ZDARZENIA… znaleść bohaterów i winnych.

     Tak naprawdę jednak źródłem wszystkich zdarzeń na Ziemi i we wszechświecie są PROCESY ENERGETYCZNE!!!!

     Nie ma nic ponad to! A my TRACIMY ŻYCIE NA NAUKĘ I POZNAWANIE „ETYKIET” KTÓRE SĄ JEDYNEI ZŁUDNYM OPISEM TEGO CO FAKTYCZNIE ZACHODZI WKOŁO NAS!

     • krnabrny1 says:

      Ostatnie ważne uzupełnienie. W tekście pojawia się często nazwa PSYCHOPATA. Należy mieć świadomość, że jest to jedynie SŁOWO, OKREŚLENIE..pochodzące z dziedziny nauk psychiatrycznych…I NIC PONAD TO!!!

      Nie ma psychiatry na świecie który był by w stanie wyjaśnić pomijając sferę objawową CO TO JEST PSYCHOPATA!

      Pamiętajmy o tym, bo to również „jedynie etykietka” czegoś czego nie rozumiemy, a etykietka ma nam dać POZÓR WIEDZY.

     • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Pełna zgoda co do fałszywości powszechnej wiedzy o rzeczywistości w której żyjemy. W linku do filmu dokumentalnego na naszej stronie http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/04/ponad-majestatyczna-12-aktualizacja-filmu-z-napisami-pl/ jeden z dwudziestu kilku wypowiadających się osób – William Tompkins będący na bardzo wysokich szczeblach tajnych programów kosmicznych, podkreśla z PEŁNYM naciskiem: cała wiedza zgromadzona w ciągu ostatnich 6 tysięcy lat w bibliotekach na Ziemi – JEST FAŁSZYWA !!! CAŁA !!! Zresztą piszący te zdania mówi, także publicznie, od kilkunastu lat podobnie: KAŻDA DYSCYPLINA WIEDZY OPIERA SIĘ NA TAKICH SAMYCH FAŁSZYWYCH FUNDAMENTALNYCH ZAŁOŻENIACH, JAK TO W ŚREDNIOWIECZU, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA, A KTO BĘDZIE CHCIAŁ DOJŚĆ DO KOŃCA ZIEMI, TO WPADNIE DO PIEKŁA !!!

     • krnabrny1 says:

      Źle zostałem zrozumiany, pewnie zbyt skrótowo to wyraziłem.

      Ten Pan z filmu sugeruje że cała historia jest FAŁSZEM, natomiast jednocześnie w domyśle stwierdza że ISTNIEJE PRAWDZIWA HISTORIA…która przed nami została ukryta.

      On ma ze swojego punktu widzenia słuszność, natomiast mówi o zupełnie czymś innym.

      Wykorzystam to jako przykład. Całe „coś” co zwiemy HISTORIĄ OPIERA SIĘ NA CZASIE.
      Jest to WARUNEK, PARADYGMAT. Aby istniała historia musi być CZAS. Na dodatek ten CZAS MUSI MIEĆ PARAMETRY.

      Jakie to parametry dla przykładu?
      1. Czas jest LINIOWY
      2. Czasu przeszłego NIE MOŻNA ZMIENIĆ.
      3. Czasu przyszłego NIE MOŻNA OKREŚLIĆ.

      Ja natomiast mówiłem o tym że pojęcie CZASU jest nam NIEZNANE!

      Jeśli wykluczymy przypisane ad hoc parametry czasu….TO JAK MOŻNA TWORZYĆ HISTORIĘ?

Wypowiedz się