Szczepionki na grypę – prof.dr hab. Lidia Brydak kontra dr n.med. Jerzy Jaśkowski

Ile trzeba mieć tupetu, bezczelności i zbrodniczych instynktów, aby wciskać bez przerwy ludziom szczepionki i jeszcze zastraszać różnymi sposobami ? Polecamy nie nową konfrontację w sprawie szczepień, ale niezmiennie aktualną  w nagraniu poniżej.

Redakcja KIP

Opublikowane za: Polska Akademia Zdrowia – PAZ

Wybrane komentarzy

Krzysztof Smolinski

Brawo panie doktorze, szacunek dla pańskiej wiedzy i pracy,

Boguslawa Maj

Ludzie którzy nie mają sensownych argumentów, stają się nerwowi. Panie doktorze Jaśkowski wielkie uznanie dla Pana.

Joanna Elżbietańska

Bardzo wielkie uznanie doktorowi szanownemu panu.

Ryan Ray

Nerwowi i krzykiem argumentuje swoja niewiedze .

Michał Frąckowiak

Dokładnie jak im nie pasuje i daje się dane na papierze, zaczynają się grzać acz patrzeć kiedy im zawór bezpieczeństwa puści

krystyna palczynska

witam panie doktorze, niech te dwie mądre panie szczepią sie ile wlezie,  ja przez szczepionkę chorowałam, ta pani profesor szkodzi bardzo i do tego okropna kobieta

Janina Anna

Najpotężniejszy wirus jest w polskim Sejmie i to tam należy rozpocząć przymusowe szczepienia.

Krzysztof Stafa

Ale się jąkała z kłamstwa i taka baba będzie decydować o naszym zdrowiu, natomiast druga tylko skrzeczy – musimy kończyć, musimy kończyć …….

Bogdan S

No, jak brak totalny argumentów, to musieli szybko kończyć, żeby się babsko dłużej nie kompromitowało. Pozdrowienia dla Pana Doktora !!!!!!!!!!!

Hifibloke

musieli kończyć, bo ustawka okazała sie słaba 🙂

Gabi Pochopien

Tylko w Polsce lekarze wierzą w szczepionki w innych państwach odradzają z całego serca.

Marzena Rozumek

U mnie te co się szczepiły wciąż chorują! A te osoby co nie były szczepione o dziwo nigdy nie były na zwolnieniu lekarskim! JAKI MORAŁ?

Hifibloke

no jaki ? szczepic, bo szczepionki to kasa dla zachodniego koncernu farmaceutycznego

Basia P

Nigdy się nie szczepiłam i nigdy nie byłam na zwolnieniu chorobowym. Koleżanki się szczepiły i chorowały. Bzdury te szczepionki! Czy ta pani doktor zapłaci mi za ewentualne powikłania poszczepienne z własnej kieszeni?

Robert Szpakowski

Szczepienia na grypę nie dają nic. Ta Pani odpowiedziała na zarzut. Coś plotła bez łady i składu

MsJewka

Ja też obserwowałam taką zależność w pracy. Ci co się zaszczepili, chorowali. Ci co się nie zaszczepili, w tym ja, nie chorowali.

Edi Lanc

Szczepiłem się kilka lat temu, tylko 1 raz. I przez cały sezon zimowy chorowałem na ciężką grypę, co wyleczyłem to powracała. Nie polecam szczepień

Agnieszka Kowalczyk-Franaszek

Nie chorowałam na grypę. Raz, jeden, dziadek mnie zmusił do zaszczepienia się we wrześniu jak byłam nastolatką. I to był jeden jedyny raz kiedy zachorowałam tamtej zimy na grypę. I to tak, ze myślałam, że umrę. Od tamtego czasu jestem zdecydowanie PRZECIWNA szczepieniom na grypę. Jako dorosła podpytałam znajomych z pracy. WSZYSCY mieli dokładnie to samo – nie szczepili sie i było ok. Zaszczepili się- i w roku zaszczepienia przechodzili grypę i to mega ciężko.

Era Era

Najlepsza szczepionka to czosnek i cebula a jeszcze ze smalcem 👍👍

Marcel51 Marcel

Brawo Panie Doktorze. Ale ta redaktorka Pana zagłuszała, żeby za dużo prawdy nie wpłynęło, ale my już dawno jesteśmy uświadomieni o pseudo szczepionkach. Znam ludzi którzy po szczepionkach otarli się o śmierć, moja siostra leżała 3 miesiące w ciężkim stanie i lekarz zabronił się jej szczepić na cokolwiek .

Tereska Nowa

Moja znajoma się szczepi uparcie, i wciąż choruje, szczepienie to wielka ściana, aż nie chce się słuchać tych głupot, które opowiadacie🤑

cosmic core

to niech się głupiutka szczepi ile wlezie, nie należy takich baranów przed niczym przestrzegać bo to nic nie da, szkoda z takimi dyskutować nawet….

cosmic core

@Tereska Nowa szczepionkowcy mają zakuty łby, jak ta pożal się boże pani profesor, która zamiast własnego mózgu ma wytyczne who hahaha

Mata Nomada

Z doświadczenia. 3 osoby – 3 przypadki. Ja na fali propagandy za szczepieniami poddałem się szczepieniu 2 razy. Żadnych zauważalnych zalet ani wad. Może faktycznie w krótkim czasie po szczepieniu zapadałem na grypopodobne lub grypę, ale to trudne do stwierdzenia, aby to było po szczepieniu. Od 3 lat nie palę i zdecydowana poprawa odporności. Córka w krótkim czasie po szczepieniu zaczęła przejawiać alergię na białko zwierzęce. Nikt z nas nie skojarzył tego ze szczepieniem, a lekarze też tego nie skojarzyli. Po 6 latach alergia „samoistnie” ustąpiła i nie było by takich podejrzeń, gdyby nie… Żona, w ciągu pół godziny po podaniu szczepionki na grypę omal nie powędrowała na tamten świat. Wstrząs anafilaktyczny, krótko potem nietolerancja na białko zwierzęce i depresja pourazowa. W/g lekarzy to nie miało związku ze szczepieniem. Po 12 latach od tego zdarzenia nagle nietolerancja na białko zniknęła, depresja niestety została już raczej na zawsze. Ciekawe, że zarówno matka jak i córka po szczepieniu „nabawiły się” okresowej nietolerancji na białko. I oczywiście nikt nie widzi związku. No bo jak to powiedziała pani profesor – po pierwsze nie szkodzić, normalnie śmiech na sali. A ja się pytam kto mojej rodzinie zwróci utracone zdrowie, że o straconych pieniądzach na leczenie skutków nie wspomnę. I tyle w temacie. Może i szczepienia są potrzebne i skuteczne, ale problem w tym, czy to co nam się podaje to jeszcze jest szczepionka ??? Śmiem wątpić.

wladyslaw urbaniak

Powiedz jej , ze każde szczepienie powoduje mini wylew krwi do mózgu a ponadto duża koncentracja aluminium i rtęci; statystycznie szczepiony przez 5 i więcej lat ma na sto procent demencje!

Molly Polen

Moja znajoma tez się szczepiła na różne choroby i zawsze po szczepionkach była chora…

Franciszka szczepanik

A mój sąsiad tez zaszczepił się przeciw grypie i rozsiał szczepionkę na domowników. Już drugi tydzień słyszę jak kaszle, ze chce im płuca powyrywać.

anna Piotrowska

Moi znajomi szczepią dziecko na wszystko Strach patrzeć ile antybiotyków już zjadło Cud że żyje Nie było miesiąca żeby znowu nie był chory, bez przerwy jedno kończy drugie się zaczyna. Jak można tak niszczyć zdrowie dziecka od urodzenia 😩. Niestety rodzice Ci to aroganckie betony. W ogóle nie kumają.

Anna Dębicka

Ja po ostatnim szczepieniu p. Grypie zachorowałam z powikłaniami od chwili kiedy się nie szczepimy nie chorujemy.

WKRUSS

Jest klinika w Moskwie która leczy rozne schorzenia. Podstawa leczenia między innymi jest smiech. Panie doktorze ma pan cierpliwość. A „mądrym”, życzę powodzenia w rozumieniu głupich. Doktorze ..to sa geniusze intelektu..)))))

M A

Jest szpital miejski bodajże nr 69 w Moskwie które leczy praktycznie wszystko głodówką…jemy jak prosiaki same śmieci a stąd wszystkie choroby się ludzi czepiają

Czarek Czarek

Ucieszyli dr. JASKOWSKIEGO prawdziwego doktora. Kobieta niema wiedzy tylko wytyczne jak reklamować szczepionki 💉

Ewa Darla

No i nie dowiedzieliśmy się dlaczego że szkół wycofano tran 30 lat temu. Zlikwidowano także szkolne gabinety stomatologiczne i pielęgniarskie.. skandal!!

Krzysztof Spawarka

Proponuje szczepionkę przeciwko polskiemu rządowi w społeczeństwie, to bardzo groźna choroba i w wielu przypadkach śmiertelna

Anna Nowak

Jedyny argument tej baby: „jestem zbulwersowana”! Jaśkowski podaje skład grupy „eksperckiej” a ona swoje. Jakby nie słyszała argumentów. Wyprany mózg? Większość opinii wydają przekupione składy pseudo ekspertów. DRAMAT. Dlaczego nie ustosunkowała się do pytania na temat innych krajów???

S1T2A3N

Obie baby to idiotki

Aleksandra Samiec

Dmuchani profesorowie- działający dla mafii farmaceutycznych…..dlaczego żydzi się nie szczepią?, tylko produkują?, raz się dałam namówić – i nigdy więcej tego nie zrobię….Chorowałam cały rok- ciągle antybiotyki były.

falcon 3s

Oczywiście ta pani ma problemy z polskim „r” – obce ciało na polskiej arenie medycznej propagującej szczepienia, gdzie udowodniono zawartości różnego rodzaju trucizn, w tym rteci. Shalom dla tej pani, brawa dla dr. Jaskowskiego.

Maria Loren 23 godziny temu

Mam 69 lat nie chorowałam ponad 30 lat na żadne przeziębienie, nie miałam nawet kataru ani kaszlu i nigdy się nie szczepiłam. Wystarczy być dowitaminowanym, co sprawia ochrona całkowitą. Ta kobieta powinna szczepić najpierw siebie i cała swoją rodzinę. Propaganda doskonała.

Ozzy Osbourne

Pani nie może być wytycznym jako jednostka. Liczy się statystyka. Ja też nie choruję na grypę, ale tysiące innych choruje. Ja na przykład nie choruję na raka, a palę papierosy. Witaminy są bardzo ważne. Szczepić się też nie będę.

Emily T

Ta „pani” nie ma dzieci, jak sama stwierdziła, więc nigdy nie doświadczy dobrodziejstw powikłań poszczepiennych. Przypadek, że takie właśnie wybierane są na stanowiska instytucji służących do kontrolowania populacji???

Anna An

Sama powiedziała ze nie ma dzieci wiec jako „zemsta” dąży uparcie szczepić truciznami cudze dzieci

Emma Emma

Osłabienie organizmu to glifosat w żywności, sztuczne chmury z samolotu i 5G !!! Czy ludzie to wiedza ??? Rząd truje nas Polaków !!!

Tomasz Guzman

A najgorsze, że rząd właśnie przegłosował projekt 5G i cztery sieci mogą startować wiadomo jakie te największe… po uiszczeniu tych milionów będą musiały się zobowiązać na postawienie minimum 10 stacji bazowych w każdym większym mieście, a chyba do 2030 czy 35 roku ma być w naszej ojczyźnie około 1000 stacji bazowych 5G..bez obrażania nikogo, ale tępa część narodu podskakuje z radości, że Internet przyspieszy.

Adro bit

Samoloty z cysternami pełnymi toksyn startują z baz USA

Liliana R

Stop nop! A ty głupia babo nie widziałaś padaczek 20 razy na dobę?! Dzieci są kalekie lub umierają!?

Andreas K 23 godziny temu

Bardzo niepoważna dyskusja, jeżeli nie dysponuje się odpowiednią ilością czasu antenowego, to nie powinno się jej zaczynać.

Jerzy Galacki

Niestety ci dealerzy (doskonale określnie, kojarzy się z narkotykami, a tu oficjalnie, a jakie zyski) działają na poziomie instytucji rządowych, poza kontrola i jakakolwiek odpowiedzialnością! Pozdrawiam

Piotr Kowalski

Rocznie umiera 100tys Polaków na raka ! Co to jest p dziennikarko? Tak to utylizacja.

Violetta Ostrowska

Piotr Kowalski Pani dziennikarka to skacze jak jej karzą bo inaczej wyleci z roboty. A utrzymanie się w pracy i to takiej jest ważniejsze od umierania dzieci. Tylko zastanawiam się co z jej sumieniem.

Miroslaw Skwarczynski

Jak takie debile jak ta baba jest profesorem z dniamęncją, która dzieci sie wypiera, to co to kurwa za Naród jest

Zbyszek

kto ma zaniedbane zdrowie to choruje- tyle w temacie, kto sie szczepi ten będzie chorował jeszcze częściej

Marian Witek

A któż to wie, co nasi okupanci w tych „szczepionkach” Polakom wstrzykują.

cosmic core

jebana szmata pyta czy doktor będzie miał cywilną odwagę zapłacić z własnej kieszeni za powikłania pogrypowe u nieszczepionych… a ja się szmaty profesor bym zapytał czy lekarz lub firma produkująca szczepionki zapłaci z własnej kieszenie, jak mi dziecko po szczepionce dostanie autyzmu lub inne schorzenie….

Robert Pyt

@Lukasz Darga właśnie dlatego lekarze szczepiący nie prowadzą statystyk NOP, żeby rodzice nie mogli potem udowodnić, że dziecko zmarło z powodu powikłań poszczepiennych.

szosiu

durna baba pionek i tyle. dzięki doktorze za otwieranie ludziom oczu!!!

zbysiu100

Nie szczepić się, bo to trucizna

mosabo mosabo 21 godzin temu

Ogromny szacunek dla dr. Jaśkowskiego! Ta nawiedzona kobieta niech sama z własnej kieszeni za powikłania po szczepieniach u naszych dzieci wypłaca! Chodząca reklama faszystowskich experymentòw… Wrrrr. …😡

Robert Lasczyk 23 godziny temu

Ta Pani nie ma apteki ale ta Pani jest finansowana przez firmy farmacetyczne

MrAres300

@Jan Mossak zauważ, że podał takie słowa jak „przypuszczam” , „na przykład” , czy ” nie wiem czy to prawda”. I moje pytanie czy opiera się na danej wiadomości, czy o niej jedynie wspomina w formie pytającej. Mnie bardziej zdziwiło w tym, że prowadząca potwierdziła to co powiedziała ta pani z wkurzającym problemem wymowy „R” tzn. ona nie ma syna. Skąd to wie ?? Znają się ?? Czy może broni ją bo mają wspólny interes. Ja nie wiem jedynie mnie to ciekawi.

Mirek Mirek

Ja się zaszczepiłem i zachorowałem na taką grypę, że myślałem że mnie wykończy. to samo spotkało mojego szwagra i kolegę. Oni też nigdy więcej nie wezmą żadnej szczepionki na grypę. Nigdy więcej żadnych szczepień To ściema .

Violetta Ostrowska

Po szczepionce dostałam prawie 40 stopni i od tamtej pory ciagle choruje. Wcześniej nie chorowałam na grypę.

Agnieszka Sosnowska

To skoro nie chorowałaś to po co się szczepiłaś ? Bo nie rozumiem. Czyżbyś dała się oszukać i teraz żałujesz?

Violetta Ostrowska

Agnieszka Sosnowska szef w pracy uznał ze to obowiązkowo. Przed grudniem bardzo się bal ze się pochorujemy. Pracowałam w handlu.

Agnieszka Sosnowska

@Violetta Ostrowska Jakim prawem was zmusił?

Violetta Ostrowska

Agnieszka Sosnowska Teraz wiem ze to była głupota bo zakupić najtańsze gówno i nas załatwił. Nie tylko ja byłam chora po szczepionce pół personelu .

Sylwia Syla 16 godzin temu

@Violetta Ostrowska Moj tata w pracy też miał nakaz od szefa, który zakupił szczepionki przeciw grypie i zaszczepił cały personel. Tata zaraz po szczepieniu dostał 41 stopni gorączki i się bardzo pochorował, myślał, że się „przekręci” a razem z nim połowa personelu. Szef powiedział, że już nigdy takiej akcji nie zrobi, bo skutek był odwrotny zamiast zyskać stracił. Moje 4 koleżanki też miały podobną sytuację. Dwie z nich też przymuszone przez szefa, pracownice handlu. Dwie z innych branż. Wszystkie były mega chore po szczepionce. Każda zaszczepiona inną szczepionka w różnych latach , także nie było mowy o wadzie produktu jednej serii. Szwagier szczepi się co roku, bo mu lekarz zakładowy poleca i co roku jest chory na grype. Jak jednego razu zapytał lekarza o skuteczność tej szczepionki skoro wirus mutuje, to mu odpowiedział, że szczepionka jest inteligentna i mutuje razem z wirusem. To jakaś masakra co dla kasy wmawiają pacjentom!!! Oczywiście za każda szczepionkę szwagier płacił.

Molly Polen

Szef pewnej prywatnej instytucji ( praca w zimnych pomieszczeniach) zakupił witaminy ( czosnek w tabletkach i vitamine C jeżeli dobrze pamiętam). Codziennie rano przed praca pracownicy obowiązkowo musieli zażywać te witaminy, które stały na stole w pracy. Nikt nigdy nie był chory ani nawet przeziębiony.

Krystian Nowaczyk

Ta wada wymowy to niepożądany odczyn poszczepienny wywołany metalami ciężkimi. ps . Dobrze ci tak

music4awhile

Dokładnie! To jest oburzające, że jednego gościa dopuszcza się do głosu, a dla drugiego nie ma czasu! To po co fatygowali człowieka, durnie!

Sezon Garden

Wspomniała, że nie ma apteki ani hurtowni, ale nie wspomniała, że może być agentem wpływu.

Tomasz Padiasek

dlatego nie oglądam telewizji, szkoda energii

MAREK SZYSZKOWSKI

Eskimosi produkują szczepionki dla gojów w wiadomym celu. Sami się nie szczepią bo wiedzą, co produkują i w jakim celu.

wladyslaw urbaniak

Żadna szczepionka nigdy nie przeszła badan klinicznych.

Maria Mandel

Szczepionek trzeba się bać a nie wirusów

Emilia Sosenka

Zgadzam się z opinią Pana Dr Jaśkowskiego, precz że szczepionkami to trucizna. Pozdrawiam serdecznie

Adam Bień

Tutaj dr Jaśkowski pojechał po całości po medycynie https://youtu.be/Tr6S_5HM8wA

Hulaj Duszo

Telewizja kłamie , pan doktor ma rację

Anna Nowak 22 godziny temu

Dr Jaśkowski to lekarz z powołania. Czyta, docieka, sprawdza a nie klepie formułki sprzed 30 lat. Podpieranie się opiniami tzw ekspertów – niedouczonych albo przekupionych powinno być karane.

Booorrrsuk Czarny

Cała branża BigFarmy -za ogłupianie, okłamywanie, za trucie Nas powinna być z tego rozliczona i to bardzo surowo bo mają na sumieniu wiele istnień ludzkich, które dało im wygodne luksusowe życie …kosztem cierpienia tysięcy ludzi, którzy im zaufali! Schowali się za morderczymi procedurami i grają jeszcze ekspertów ! Przyjdzie czas, że nierząd i winni naszych krzywd uklękną, bo nie ochronią się przed Nami policja ani borem, przed prawdą o ich czynach! nic ich nie uratuje…to tylko kwestia czasu.

MR A Xd

Odkąd przestałem się szczepić na grypę ..To nie przechodzę ciężko przeziębienia. Tylko pod kordęłkę i piję dużo ciepłego soku z czarnej porzeczki z cytryną … Panie doktorze wielki szacunek dla pana za to że pan poświęcił tyle dla mówienia prawdy… Pan powinien zostać ministrem zdrowia… Kto za łapka w górę…

Thorner

Jakiś żyd w reżyserce nakazał natychmiast zakończyć program, bo ludzie usłyszeliby za dużo prawdy…

Stanisław Podleśny

Pani prof. mówi: „po pierwsze nie szkodzić” 😂🤣😂 Czy ona rozumie w ogóle, co mówi i co to znaczy??!

wojciech gierszak

@Joanna Elżbietańska ten babsztyl nie zasługuje na jakikolwiek szacunek, w/g mnie to ona z plemienia gadziego, i jeśli z taką determinacją promuje te szczepionki, a wnioskując po komentarzach, to zapewne wielu zmarło, o których jest cisza, to kim ona jest?, odpowiedź jest jedna ………!

ela sochor

Panie doktorze jest pan wielki. Dziękuję za wypowiedż . Ma pan rację lekarz leczący na pewno wie więcej niż teoretyk. Zeszłoroczna szczepionka przeciw grypie zmutowała zanim dotarła do pacjentów. Pisali o tym twórcy szczepionki. Wiele osób poważnie chorowało po tamtej szczepionce. Życie toczy się i zmienia . To co dawniej uważano za zbawienne dzisiaj nam szkodzi. Nie wolno nam tkwić w starych teoriach , kiedy doświadczenia mówią coś nowego. To właśnie nazywa się postęp. Dr Jaśkowski ma za sobą studia medyczne, wieloletnią praktykę i bystrość młodego naukowca. Dziękuję i życzę dużo zdrowia i cierpliwości w walce o dobro pacjentów. Życzę pięknych dni w nadziei , że dobro zwycięży.

Grzela M

Panie doktorze pierdolnij tą tępą babę w ten pusty sagan, ale mocno bo i tak nie będzie miała wstrząsu mózgu, bo go nie ma. Nasłana płatna bźdźąwgwa tępa strzala

Marek Swiatek

Niestety ale musi sie stać cos złego w rodzinie, żeby ludzie otworzyli oczy i przestali szczepić…szkoda ze wtedy jest już za późno.

Mutter Theresa 23 godziny temu

Mój ojciec 72 lata, dwa razy szczepił się przeciwko grypie, i dwa razy wylądował w szpitalu z ostrym zapaleniem płuc.

peter131

Wszystkie te leki i szczepionki a przynajmniej większość to gówno, kasa, kasa i jeszcze raz kasa! Mają zarabiać firmy farmaceutyczne i apteki złodziejskie!

wojciech gierszak

bo to nie POLSKIE, tyko gadzie

Czarnelwy

Ruda stara niezłą kase dostała. ZA gadanie bzdur. Po prostu wpadł koncern do gabinetu położył na blacie walizkę pieniędzy i kazał szczekać, aby się zaszczepić… Biznes kurwa to jest biznes

Józefa Borodziej

Czy ta pani jest opłacana przez koncern farmaceutyczny?

Miroslaw Skwarczynski

Przecież lekarze to najkrócej żyjąca grupa społeczna. Sami siebie nie umieją wyleczyć a was wylecza.

Kamil L

Skąd się biorą takie baby jagi…

Jan Kowalski

@Wanda Mucha Ze wzgórz Golan.

wojciech gierszak

@Jan Kowalski tak to prawda, z gadziego rodu!!!!!

Goszxxx

Z Izraela

Beata Sosinska

Lekarze zachęcają do szczepień…. za ile ?

Stanisław Pietyra

Ja się nie szczepie i nie choruje, mało tego mam 41 lat i zdrowie mam bardzo dobre Panie Jurku całym sercem za panem

Piotr Kowalski

Szczepionki to nasza utylizacja! Np grypa w Niemczech jest…? żadnych antybiotyków !

wladyslaw urbaniak

To Eutanazja i Depopulacja Polaków.

X Xxx

Ja po szczepieniu przez całą zimę chorowałam regularnie co 2 tygodnie!!!

Atram Atram

Szczepionki po 1980 roku już były zmanipulowane tzn były w nich subst. Konserwujące, a co do Dr. Jaśkowskiego pojechał całe te TVP po zadzie brawo😊😉

Anna Monika 19 godzin temu

U nas w Niemczech lekarze odradzają teraz szczepienia na grypę bo to może tylko osłabić organizm a na Corona Virus i tak nie pomoże.

jam jest

Powinni się za szczepić Politycy, lekarze w białych rękawiczkach i ta redaktorka!!!! Precz z szczypieniami to ludobójstwo!!!!

pts 1 godzinę temu

JA NIE MAM SYNAAA!!!! JA NIE MAM DZIECIIII !!!! no ciekawe czemu dzieci nie ma? może powikłanie poszczepienne zabrało jej płodność. HMMMMM

Krzysztof Wilk 22 godziny temu

Ja jestem 75r, wtedy jeszcze były szczepionki, teraz jest chemia-biznes, to pewne!!!

abk abk

Pani „profesor” widać ze ostro wyszczepiona ☠ – mózg struty i spruty. Przykre że takich mamy lekarzy – w dodatku z tzw. tytułami.

Grażyna Rońda

Kiedy skończyłam 55 lat szczepiłam się przez 5 lat. Zawsze chorowałam i miałam poważne powikłania. Od 9 lat już się nie szczepię i ani razu nie chorowałam. Jeśli będzie szczepionka na koronawirusa nie zamierzam jej przyjmować. Mam 13 wnucząt i troje ma NOP.

George Ford

Żydówka Lidia Brydak kontra Polak Jerzy Jaśkowski. Jak najdalej od szczepień !!! Ile lekarze w Polsce dostają pieniędzy z Big Pharma za szczepienia Polaków zatrutymi szczepionkami?

Krzysztof Rolnik

Szczepionki ewidentnie szkodzą, a korzyści są obiecankami zdrowia. Lepiej szczepić się kiszonkami, zdrowym jedzeniem i stylem życia- to na pewno nie zaszkodzi. Tu problemem jest lenistwo

2626hunter

kurkuma+pieprz+papryka w proszku wymieszać z wodą i pic 3 razy dziennie, do tego witamina C, jod , witamina d3 . Z Bogiem rodacy.

icek picek vicek

państwowa służba zdrowia ma znamiona niebezpiecznej sekty

dominika kamińska

Ciekawe czy faktycznie ta kobieta ma syna? Zapraszają gości do programu i nie dadzą dokończyć im wypowiedzi, wstyd. Chociaż z drugiej strony możliwym jest, że ktoś do słuchaweczki nakazał urwanie wypowiedzi .

KW1

PIS DO UTYLIZACJI

iwonka k

W 3:39 pani podaje WHO jako autorytet. A czy widziała pani obrady z ONZ-u z 3 grudnia 2019 r gdzie lekarze/naukowcy mówią z nie ma bezpiecznych szczepionek, a adjuwenty powodują nieodwracalne poważne kondycje zdrowotne. Pani z WHO na jednym z wideo na internecie robi reklame szczepionek, a w ONZ mówiła ze system sprawdzający bezpieczeństwo szczepionek nie jest odpowiedni do wymogów, czy do tego co byśmy chcieli. Te obrady były tak przerażające ze Facebook zamknął konto WHO , bo nie chcieli chyba żeby się miliony ludzi o tym dowiedziały. Na internecie w dalszym ciągu można posłuchać tych obrad.

krzysztof drzewiecki

Ta pani ma wyraźnie problemy z wymową litery R , podobnie jak pewna nacja , która znalazła u nas Polaków, Słowian, dom , schronienie, przywileje, a w zamian , odwdzięczyła się zdradą, zaprzaństwem i mordem

Anusia S

Pracowałam w służbie zdrowia jako fizjoterapeutka 11 lat . Swego czasu (w latach ok. 2000-2003 nie pamiętam dokładnie) przez 3 sezony szczepiłam się dobrowolnie przeciwko grypie bo autorytety mówiły że to dobre 🙂 Mało tego, dla pracowników szczepionki były darmowe. Za każdym razem ja i inne osoby byliśmy chorzy. Tłumaczyli nam wtedy ze to normalne, że przynajmniej choroba krócej trwa. Miałam 20 parę lat i naiwnie wierzyłam autorytetom. W kolejnych latach, gdy już się nie szczepiłam o dziwo w ogóle tą grypą się nie zarażałam, mimo że na rehabilitację przychodziły osoby pokasłujące itp, chodziłam korytarzami gdzie siedzieli ludzie z grypą oczekujący na wizytę lekarską. Mój organizm sam wypracował sobie odporność. Nigdy więcej się nie zaszczepię! To po prostu nie działa!

Ana Polanna

Ten Grafik co pokazuje ze przez dwa lata liczba zachorowań sie podwoiła. Takie dane na całym świecie widać. Im więcej szczepień przeciwko grypie tym coraz więcej zachorowań?? Dziwne

Krystian Nowaczyk

Problemy tej pani ” profesor „z wymową to niepożądany odczyn poszczepienny. Dobrze ci tak

Ruben

Kilkanaście lat temu poddałem się raz szczepieniu przeciw grypie i przez miesiąc nie mogłem dojść do siebie. Nigdy więcej się nie zaszczepię.

Ryan Ray

Ja również, to samo przeżyłem 12 lat temu .

Tomasz S.

Dr Jaśkowski ma 100 % procent racji, szczepionki to biznes dla firm farmaceutycznych, tzw lekarze są na ich smyczy, nie leczą tylko niejednokrotnie trują ludzi, faszerują a w sytuacji braku powodzenia tym faszerowaniem odcinają się od chorych, tacy z nich lekarze. Nie ma też nad nimi kontroli. No ale co sie dziwić, Duda swój czas poświęcił fajerwerkom przedwyborczym z wywalaniem Kurskiego a służba zdrowia leży…

Kedarx12 Kedarx12

Kolejny dowód na to że liczba chorych jest wprost proporcjonalna do ilości profesorów

MAREK SZYSZKOWSKI 21 godzin temu

Pani profesor dlaczego eskimosi nie szczepią siebie ani swoich dzieci. A pani profesor ma dość pokaźną domieszkę Judy.

Preston 1986

Tak jak niżej ktoś napisał. Ludzie gdy nie mają sensownych argumentów stają się nerwowi i zaczynają krzyczeć, a nasz Doktor spokój i elokwencja brawo.

Dark Rain

Hiszpanka była wywołana przez przeprowadzone szczepienia na żołnierzach amerykańskich nie na odwrót

robert pałasz

a światowa organizacja zdrowia jest odpowiedzialna za ten bajzel z nowym straszakiem na ludzkie owce, razem z Eskimosami z ziemi obiecanej

Kahikilani

Z tyranią się dyskutuje, do Tyrani się strzela . Kto dyskutuje z tyranią ten honoruje , legitymizuje tyranie, czyli jest jej częścią . To proste, 2+2 = 4 , a nie 5

sławek ładowski

Dane statystyczne (Dr.Jaśkowski) kontra propaganda (Bucholtz): https://youtu.be/FzV_bscoj_c?t=194

Iwona Sadowska

Chcesz być zdrowy musisz mieć odporność a szczepionki ją niszczą

Pawel Paka

ta kobicina mówi co firmy farmaceutyczne chcą

Stanisław Pszczyniak

Pani Profesor tępa debilka, rzeczniczka korporacji farmaceutycznych. Płacą starej kurwie to pluje jadem.

Wienia

Tragedia…oczywiście, że wirusolog zawsze będzie bronić szczepionek bo nad tym pracują. Sami wymyślają wirusy a później sprzedają szczepionki. Bravo Panie doktorze.

R.R R.

TVP chyba żałuję że zaprosili Pana bo powiedział pan prawdę.

Zbyszek Slawianin

Tajemnicze Przymierze Żydowskie Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze. Ci, którzy je dostrzegą, będą uważani za szaleńców. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy nas przed zauważaniem zachodzących zmian. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń, ponieważ sekrety są absolutne. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać. Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie. Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje. Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują. Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn. Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta, a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi. Trucizny będą ukryte we wszystkim co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą to dostrzec Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny. Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć, akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich dobra. Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będzie¬my atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami. Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości. Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, które uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw. Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą pomoc Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny. Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrom materialnym, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli. Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć. Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasze cele, ale zawszę będziemy realizować nasz plan. Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga. Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie. Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii. Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co mają myśleć i jak myśleć Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje. Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało. Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela. Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się. Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne. Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą, ponieważ nie mogą nas widzieć Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane. Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk. Użyjemy wszelkich dostępnych środków, aby to uzyskać Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą. Będą nienawidzić siebie i bliźniego. Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego oni nie mogą się nigdy dowiedzieć Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją. Zawsze muszą myśleć, że nie są równi. Krok po kroku będziemy zdążali do celu. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać. Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach. Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń świata, ponieważ będziemy właścicielami mediów. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które my faworyzujemy Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warci niż one. Będą bezbronni bez możliwości działania, ponieważ nie będą posiadali broni. Powołamy niektórych z nich, aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają, ponieważ nie należą do nas. Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani, aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą pewni, że są z nami, ale nigdy nie będą znali prawdy Oni nigdy nie mogą poznać prawdy, ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam. Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia. Prawda będzie ukryta przed nimi, bijąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno. O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami. Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach. Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna. Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ Jeżeli kiedykolwiek oni znajdą tę prawdę, będą w stanie nas zniszczyć. Zaczną działać w tym kierunku. Nigdy nie mogą się dowiedzieć co uczyniliśmy.

B G

100% prawdy !

Jaron C

Za każdym razem, kiedy w TV pojawia się debata n.t. szczepień, zastanawiam się, po jaki gwint zapraszają tych ludzi, zabierają im czas, nie dając im tak naprawdę na tyle czasu, by się wypowiedzieć ?!?!?!? I jak zwykle, są prowadzone tendencyjnie w jednym kierunku – by ośmieszyć głoszących prawdę, jak Pan Jaśkowski ! Wrrrrr….

Elżbieta Jankowska

https://vaccineimpact.com/2015/california-now-wants-to-be-first-state-to-mandate-adult-vaccines-criminal-penalties-for-those-who-refuse/?fbclid=IwAR2RJ3LuN1MFB1rWCG-GwhsXOkg2dYowRWWXMmAhijuOb3hbPs16EeiOVQE Kalifornia – szczepionki dla doroslych -sankcje karne dla tych, ktorzy odmowia

donhal32 17 godzin temu

Dr. Jaśkowski zaczął merytorycznie, ale druga strona ta Pani zaatakowała wręcz personalnie tego chłopa. Po drugie moim zdaniem z tymi szczepionkami to uważałbym bardzo, bo to podejrzane mocno. W wielu krajach płaci się ogromne odszkodowania za powikłania poszczepienne. Skoro sa takie dobre, to z jakiej racji odszkodowania? Za co się pytam?

jam jest

Szczepienia to ludobójstwo!!!! A ta Pani to chyba za dużo się szczepiła bo nie rozumie tylko reklamuje szczypionki Pozdrawiam Tylko Pana Doktora 💖🧙‍♂️

Dariusz Smoliński

To gdzie w Polsce są badane wszystkie szczepionki są badane tylko u producenta tych szczepionek my Polskich firm farmaceutycznych w Polsce nie mamy to dopiero jest chore mogą nam wcisnąć wszystko a co nato nasze ministerstwo zdrowia. pozdrawiam Polaków.

Mariusz Sobolewski

Coś mi świta, że kiedyś bodajże w wiadomościach mówili coś na temat szczepień, że świadomość ludzi się zmienia i więcej osób decyduje się na szczepienia, więc jeżeli parę lat wstecz więcej ludzi się zaszczepiło, to liczba zachorowań powinna maleć, a nie rosnąc, więc chyba coś jest nie tak. Ja bym chciał usłyszeć od tej Pani oburzonej odpowiedź na pytanie, dlaczego nie są wprowadzane i promowane naturalne metody budowania odporności? Uważam, że to od tego powinno się zacząć walke z zachorowaniami i na to powinien być nacisk, a nie na szczepionki.

Grazyna Krakowiak 1 godzinę temu

W czasie tzw. epidemii ptasiej grypy w Chinach , właśnie tam byłam wysłana w ramach biznesu, proponowano mi darmowe szczepionki, pouczano, żeby nie pić wody, nie jeść bezpośrednio jajek, jarzyn, warzyw itp. bo w Shenzen tropikalny klimat ! Odmówiłam szczepionek, jadłam wszystko i wróciłam super zdrowa, a ci co się szczepili chorowali !

Malgosia xxx

Ależ ta Pani ma tupet, że powołuje się na przysięgę. Cóż za hipokryzja u tej Pani. Wytyczne, no tak – PROCEDURY i nakazy. Mnie dziwi głupota tej Pani, bo nie powiem lekarki. Bałabym się trafić w ręce jako pacjentka do tej kobiety. Panie Doktorze – Jaskowski , Wielki SZACUNEK I UZNANIE DLA PANSKIEJ WIEDZY. Pozdrawiam serdecznie.

robert pałasz

niema szczepień na grypę zakłamane chuje, grypę trzeba przechorować uczciwie w domu wypocić

BoMis

Bardzo dobrze że przypomnieliście teraz ten (stary ale jary) materiał. Szczepienia spowodowały w XX wieku cierpienia, okaleczenie i śmierć tysięcy ludzi. Tzw. hiszpanka, epidemie polio, epidemie odry, śmierci łóżeczkowe małych dzieci, alergie i inne choroby przewlekłe, bezpłodność – o to wszystko podejrzewa się szczepionki. NIE pozwólmy na przymusowe szczepienia na coronawirus, jakie już są szykowane i w ciągu roku będą forsowane na całych społeczeństwach. Bądźmy czujni, bo szykowane jest coś bardzo złego.

Lech Czarnowiejski 15 godzin temu

Na wjeździe do Polski badają temperaturę pasażerom autokarów – a czego użyją ? Termometru na podczerwień . Efekty „epidemii” idiotawirusa: – precedens zamknięcia miasta (jak w Resident Evil) – reklama szcepionek – przyzwyczajanie ludzi do przystawiania skanera do czoła – dzisiaj termometr a jutro chip RFID(lub podobny) – atak w gospodarkę chińską (Chiński Smok przebudził się, co jest dosyć oczywiste dla rozczytanych) – ustawa specjalna – miała być specustawa ale „przypadkiem” wniosek posła Brauna (Konfederacja) o ograniczenie czasowe nie spotkał się z poparciem w głosowaniu, więc z definicji „spec-” odpada ; wystarczyło poszerzyć ustawę o postępowaniu w przypadku epidemii żółtaczki . Dzięki temu mamy ustawę 1066 o bratniej pomocy oraz utajony stan wojenny „KoronaWirus”

Jan Kowalski

Ta nacja zawsze będzie namawiać do szczepień………

jam jest

PANI PROFESOR CZYNI LUDOBÓJSTWO!!!! I ZA TO PANI BIERZE KASĘ, ZDZIRA!!!

Joanna Elżbietańska

Zdecydowanie nie szczepić. Szczepionki muszą być idealne bez sztucznych dodatków. A takie nie są trwałe i na krótki okres przydatności. Dawno, dawno temu ludzie około kilkaset lat temu żyli bez szczepień i jedli różne zwierzęta. I chorowali i była selekcja naturalna. Kto miał żyć długo to żył a kto nie to nie żył. Ja po szczepieniu na tężec bo się skaleczyłam do głębokiej rany ,tuż za około kilka miesięcy na wizycie u laryngologa odkryto u mnie guzek tarczycy. A wcześniej przed szczepieniem nie miałam. Pojawił się właśnie po szczepionce.

adii1984t

Ta Pani pięknie odpowiedziała że szczepionki nie chronią w żadnym stopniu ponieważ mają tylko fragment wirusa grypy, a jak wiemy wirus grypy mutuje non stop, więc branie szczepionki na grype nie ma żadnego sensu po za sensem dla korporacij mafijnych ! Pan Doktor Jaśkowski to klasa sama w sobie niezwykły człowiek – bohater !!! Wiedzę Pana Doktora powinniśmy przekazywać wszystkim a także uczyć o nim jako osobie. Pozdrawiam, ukłonik.

Anna Monika

Poza tym co ta kobieta wygaduję, że Polska na samym końcu ze szczepieniem. W Niemczech teraz też jest dla personelu i dzieci w przedszkolu jakaś przymusowa szczepionka ( ludzie się buntują, ale nie wiem jak to będzie), ale na grypę my się w większości nie szczepimy. Ja już od ponad 10 lat się nie szczepię i nie choruję a wcześniej co roku, i co roku byłam chora, pozdrawiam serdecznie

Leon Lufa

JAKA PANI PROFESOR???? TA TRUCICIELKA TO DIABEŁ NIE PROFESOR.

Kahikilani

Gdyby Hitler miał taką telewizje jak dziś jest w Polsce. I nie tylko TVP ale ogólnie wszystkie te mainstreamowe telewizje, to jedna i ta sama propaganda. Więc gdyby Hitler miała taką telewizję w Polsce podczas okupacji Polski, to Polacy z uśmiechem na twarzach sami by się zgłaszali do obozów koncentracyjnych

Karolina Karolina

w Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Panstwowy Zaklad Higieny sam robił szczepionki po wojnie i nopów wtedy nie było, padaczek ani epidemii autyzmu też nie. weźmy to pod uwagę w dyskusji. problem się pojawił wtedy, kiedy pojawiły się tzw. akredytowane, certyfikowane laboratoria badające zgodnie z normą europejską dane serie.

Debora Atak 20 godzin temu

Panie Doktorze, WIELKI szacunek. Co do Pani prof? wolę się nie wypowiadać. Nasi przyjaciele (małżeństwo profesorstwo) co roku się szczepili przez cztery lata. Każda następna grypa była dla nich cięższe. W końcu po ostatniej (6 lat temu) zmarli oboje. Ta Pani nie wie o czy mówi, ale mówi „wg. mojej wiedzy”. To jest stała uczestniczka spotkań z firmami farmaceutycznym, propagatorka szczepionek dla dzieci, które powodują ciężkie uszkodzenia – dlaczego o tym się milczy.

Anna Popka

Szczepiłam sie wielokrotnie i doszłam do takiej ściany, gdzie poraziło mi układ nerwowy, a kaszel nie ustępował. Lekarz, który mnie ratował po tych szczepieniach powiedział, że jak się zaszczepię jeszcze raz, to już może mi nie pomóc. I tym sposobem stałam się antyszczepionkowcem. Dochtory programujące nasz mózg kiedyś doczekają się od losu zapłaty, bo to do nich wróci.

Ju-dyś

Pani Profesor zaszczepić się Pani na wizji może ale na Pani wagę ciała to około 25 szczepionek bo noworodek dostaję 1 szczepionke na 3kg wagi i dorosły człowiek 80kg taką samą dawkę jak noworodek. mord na ludziach proszę Pani Profesor!!!

Jadwiga Wirska

Mój syn po szczepionce na odrę, świnkę i różyczkę dostał NOP, godzinę po iniekcji nastąpiły cztery godziny gorączki z dreszczami w półśnie, myślałam że go stracę. Rozwój psychomotoryczny oraz mowy wyraźnie zwolniły po tym zdarzeniu, tak jak zawsze był zdrów jak ryba i rozwijał się prawidłowo tak po szczepionce łapał przeziębienia z byle powodu – to wszystko trwało ok. półtora roku zanim się jakoś ustabilizowało i wróciło do normy. Ewidentnie było widać, że wraz z upływem czasu powoli wraca do siebie. Nigdy w życiu sobie nie wybaczę, że przez to, że uwierzyłam w propagandę szczepień i dałam się zastraszyć grzywnami czy możliwością nieprzyjęcia do przedszkola/szkoły mój syn stracił tyle czasu. Dziękuję co dnia, że jakimś cudem z tego wyszedł i każdego dnia mam z tyłu głowy, że jeszcze jakieś skutki tego wszystkiego mogą się ujawnić w przyszłości. Debatujcie na temat szczepień dzień i noc jak macie ochotę, ale dajcie ludziom możliwość podjęcia decyzji nt. własnych dzieci. Skoro szczepionki są takie skuteczne i tak bardzo je ubóstwiacie, to nie macie co się martwić nieszczepionymi – przecież wy macie ochronę, co was obchodzi reszta? Teraz jako „mądra po szkodzie” mogę napisać, że ja przechodziłam w młodości różyczkę i żyję, mąż przechodził świnkę i żyje, a na osobę która udowodni istnienie odry w czasach obecnych czeka wielka nagroda pieniężna i jakoś nikt się po nią nie zgłasza, także dziękuję programom jak ten, „mądrym” paniom jak ta z tego filmiku, które kiedyś wyprały mi mózg oraz nastraszyły do tego stopnia, że mało nie zabiłam własnego syna.

Kahikilani

Nadawanie profesury w tej syjonistycznej dziś Polsce (czy może już czas , żeby nie zakłamywać rzeczywistości to nazywać Polin) gdzie panuje kastowa dosłownie struktura społeczna , feudalizm dosłownie, nadawanie profesury to akt czysto polityczny. To przynależność do ”Rasy Panów” i wyniesienie kogoś do rangi autorytetu dla mas. To nowa forma Tytułu Księcia czy Hrabiego, a nie zawód

Jaroslaw XP

Pierdolnięta baba z wypranym łbem przez system. Wziąłem szczepionkę na grypę po 2 miesiacach bylem chory jak zbity pies, mój przyjaciel wziął i tak się źle czuł że szok a kilka miechów później pierwszy raz od 20 lat leżał w łóżku ledwo żywy

monika socha

Nasz sąsiad zaszczepił sìe na grypę i po tygodniu umarł. zostawił dwoje dzieci i zonę, a 5 lat temu również znajomy zaszczepił się na boreliozę i również, prawie nie umarł, był w śpiączce, później nie miał czucia w nogach, przez 6 miesięcy leżał w szpitalu. Na szczęście było to w Niemczech, wiec mu sie udało i dzisiaj żyje, musiał przekwalifikować swój zawód, co umożliwiło mu państwo. Dziecko znajomych, autyzm po szczepieniu, wystąpiła wysoka gorączka, później chłopiec przestał się kontaktować, że światem, teraz po różnych terapiach jest dużo lepiej. ale nie jest w pełni sprawny.

Tedi35

co za tępa dzida ta ruda…masakra, ona ma czelność mówić o przysiędze Hipokratesa hehe. Na szczęście, że ludzie zaczynają myśleć i wiedzą, ze szczepionki to syf, jak najdalej od tego gnoju…

Badacz Wrzechświata

Ja widzę wokół ze ci co się szczepią to więcej są chorzy. Ja żadnych szczepionek nie stosuje. Jem kiszoną kapustę dużo soku z pigwy zakwas buraczany wino z dzikiej róży prawie wcale zatrutego mięsa ani kurczaków swoje zioła. I nie odwiedzam lekarzy.

Kahikilani

Syjonistyczne Waginalia , Feminizm ( czyli ”pussy power” w systemie ) vs Rozum. Niestety Rozum potrzebuje rozumnego odbiorcy , a nie totalnie sfeminizowanego konsumpcyjnego seksownego społeczeństwa hehe w tym globalnym systemie bankowym

Iwona NJ

Nigdy się nie szczepiłam, nigdy nie chorowałam aż tu nagle musiałam iść na obowiązkowe szczepienia od grypy, bo z dziećmi pracowałam. I zachorowałam. Ciężko tę grypę przeszłam. No co za pech, ze musiałam się zaszczepić, żeby nie zachorować. A ponoć po szczepieniach, nawet jak się zachoruje to lżej sie przechodzi. I w tym przypadku klapa. Pech podwójny, ze tak powiem.

Joanna Eiman

Nie ma czegoś takiego, jak szczepionka na grypę!!! Jak można zrobić szczepionkę, przeciwko wirusowi, który mutuje!!! Zmam wielu ludzi, którzy zachorowali właśnie po zaszczepieniu się, ja sama do nich należę. Nigdy więcej!!! Należy wzmacniać swoja odporność i to nie w ostatniej chwili. Jeżeli Polacy nie szczepią się, to znaczy, ze zostało im trochę rozumu w głowie. Pewien niemiecki lekarz powiedział, ze moralność lekarzy (w Niemczech) nie jest wyższa niż moralność sprzedawcy samochodów.

Sylwia 19 godzin temu

Moja teściowa nigdy nie chorowała a po szczepieniu na grypę 2 lata temu po tygodniu od zaszczepienia nie mogła się podnieść z łóżka i miała ponad 40 stopni. Przez tydzień sama nie była w stanie nawet do toalety pójść, a to jest osoba która normalnie nie usiedzi na miejscu. Więc co za bzdury ta Pani opowiada, skoro taka mądra to kto zapłaci za nopy?? Może Ona ?? Ja żałuje ze nie wiedziałam tego co wiem teraz i szczepiłam moje dzieci jak były małe, teraz to już nastolatki i nie pozwolę na żadne więcej szczepienie !!!

Bolek Orion

Wszystkie Rundy Dla Pana Dr.Jaśkowskiego, Szkoda ,że nie wpuszczą Pana w aktualnym czasie z opinią na temat koronawirusa.. Ciekawe co się dzieje teraz z zachorowaniami na inną wirusy grypy , czyżby zostały opanowane i nikt nie umiera ????

Karolina Krayevsky

Tej baby to się słuchać nie da, znów zero argumentów, tylko straszenie, ehh niech lepiej doczyta, jakie wytyczne ma WHO, dotyczące depopulacji ludności świata. Mam ojca inwalidę nie wychodzi nawet na zewnątrz, nie ma kontaktu z grupą ryzyka, szczepi się co roku i co roku choruje na grypę, temp 40 stopni – wiec niech to babsko durnot nie gada, bo szczepienia są narzędziem do upośledzania układu odpornościowego i wykańczania ludzi. Niech się zapozna z głównymi sponsorami szczepień np. Bilem Gatsem, który oficjalnie twierdzi, że dzięki szczepieniom można zredukować populacje o 10-15 procent i jest to genialne rozwiązanie. Ww pan sam swoich dzieci nie szczepi, bo jak twierdzi nie jest idiotą. Szczepi się tylko bydło, które samo nie potrafi myśleć i robi, jak reszta bydła. Niech ta baba zapozna się z fałszowaniem badań przez amerykańskie instytucje, bo akurat jest to na topie. Brak wiedzy kobieto, powinni jej mózg przeszczepić, a nie jeszcze ludziom syf chce wcisnąć!! ps. Nawet przeciętni lekarze, bez takiej wiedzy jak Pan Jaśkowski, odradzają szczepienia na grypę, bo twierdzą, że to bez sensu. Jest sezon na koronawirusa, jest i na grypę teraz, reklamy z chorobami i szczepieniami na każdej stronie się pojawiają, aż się rzygać chce. Ja się nie szczepie i nie choruje, zdrowo się odżywiam i dbam o zdrowie, ciemnota niech się szczepi, jak chce, ja na pewno NIE.

misytx ggg

Pamiętajcie że szczepionki są nie zdrowe dla człowieka!!!!! nie słuchajcie pseudo lekarzy, co mówią idioci… tylko jeśli się coś stanie, to nikogo to nie obchodzi, a zwłaszcza jak szczepi się dzieci zaraz po urodzeniu !!!!! ludzie zacznijcie myśleć, nie dajcie szczepić dzieci toksynami

Marian Witek

95 % populacji ma amputowane mózgi, więc jak i czym mają myśleć?

Henryk Bednarek

Ile ta Brydakowa bierze za te propagandę. Szczególnie szczepienia nowo narodzonych dzieci to czysty bandytyzm. Po kilku latach możemy oglądać dzieci po zdrowych rodzicach, które nagle pozapadały na jakieś dziwne a drogie w leczeniu choroby. To bandyckie testowanie na dzieciach i ludziach wynalazków firm farmaceutycznych. Co do tej durnej i pyskatej baby to niech tę szczepionkę wstrzyknie sobie w durny czerep !!

Miroslaw Skwarczynski

Jakim trzeba być otumanionym matołem, żeby pozwolić na życie w takiej Niewoli. Ludzie chwyćcie za broń. Polska to obóz koncentracji debilizmu i pogardy nad człowiekiem. Patologia z wiejskiej WAS SPRZEDAŁA W NIEWOLE. ZABIJMY ICH WSZYSTKICH. NIE WIERZCIE W ŻADNE WYBORY. TUMANIA WAS CAŁE ŻYCIE.

Marek M

Pani Lidia i pani prowadząca czy wy pokryjecie koszty leczenia i powikłań długoterminowych w tym autyzmu z mmr? Jak na razie to dzieci z tym powikłaniem są leczone na koszt rodzica, a lekarze umywają rence od odpowiedzialności i chroni ich państwo, a koszt leczenia to ponad 1200zl miesiąc. Obu paniom polecam szczepionkę 6 w jednym, niech zastosują na sobie i oczywiście niech przeliczą do swojej masy ciała i udowadnia, że nieszkodzi? Skoro takie pewne to niech zażyją. Potem przyleca z powikłaniami do dr Jaskowskiego, aby wyleczył je z powikłań. I życzę też tym usłużnym „kobietom” aby się douczyły o wycofaniu tych super specyfików zwanych 6 w jednym, po ok 1000 zgonów dzieci we Włoszech.

Stefania Wiciok

Po szczepieniu moja córka do dziś cierpi na epilepsję szczepionki to powinny być zakazane

Stefania Wiciok

Po szczepieniu przeciw grypie też się bardzo pochorowałam

Rozq

Szczepionka na grypę to gówno. Przez 5 lat szczepiłem się co sezon za namowami matki i przez te 5 lat zdychałem na grypę przez 2-3 tygodnie w sezonie. Od 2015 nawet o tym nie chcę słyszeć i od 2015 ani razu nie byłem nawet poważniej przeziębiony.

Liliana R

Akcent ma eskimoski

Krystyna Tajchman

Szczepionki są produkowane w kwietniu na wirusa który będzie w październiku. Mamy do czynienia z magia lub z jasnowidzeniem, skoro wirusolodzy wiedza jaka szczepionkę wyprodukować , oznacza to , ze wiedza jaki wirus będzie jesienią. Jest to niestety potężna polityka biznesowa .

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=pMMehWTachQ&feature=emb_logo

Wypowiedz się