Psychoza strachu z CORONAVIRUSEM – Del Bigtree – polskie napisy

Świetny materiał filmowy o absurdzie szczepionkowym w związku z koronawirusem w Chinach wyrażony dosadnie i z prostotą „linii cepa”.

Ten film jest jednocześnie oskarżeniem całego przemysłu farmaceutycznego, medycznego, a także władz każdego kraju, nastawionych na obronę organizmów przed inwazją zewnętrzną, zamiast koncentrować się na wzmacnianiu sił obronnych – odpornościowych organizmu, który wtedy obroni się sam przed większością chorób.

A więc profilaktyka i zapobieganie chorobom, a nie leczenie. Tyko, że na profilaktyce można niewiele zarobić, a  na leczeniu – miliony razy więcej. Ten kierunek biznesowy tzw. medycyny rockefellerowskiej zapoczątkował dla przemysłu farmaceutycznego  i medycznego Ludwik Pasteur i dopiero na łożu śmierci przyznał się do tego  wielkiego błędu.

I sprawa jeszcze ważniejsza, to wywołanie psychozy strachu koronawirusem i innym wirusami, których od początku wieku było kilkanaście. To jest kontrola umysłu w skali masowej, aby ludzie w trosce o iluzje bezpieczeństwa dali się zniewolić.

Czyli klasyczny schemat: PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE. Ci którzy tworzą ten problem, czekają na reakcję ludzi proszących o rozwiązanie, więc przyjdą z pomocą w postaci szczepień, nawet pod przymusem, i dopiero wtedy będzie masowa pandemia zgonów… i będzie to skuteczna forma ograniczenia ludności świata do 500 milionów, co satanistyczni globaliści zaplanowali kilkadziesiąt lat temu (patrz napisy na obelisku w stanie Wirginia w USA) !!!!

Redakcja KIP

Opublikowano za: Klaudia

Fragment pochodzi z kanału The HighWire with Del Bigtree, link do całości: https://www.youtube.com/watch?v=h1j2b…, włącz polskie napisy w prawym dolnym rogu.

Wybrane komentarze

Zofia Poradzisz

Ludzie, żeby takie Oszustwa były wymyślane to tragedia!!

Majka1879

Zgadzam się w 100 %

MrKoniu2009

Super materiał 😀 Pozdrawiam

Sławek Stefan

Genialne

Zofia Poradzisz

0.0001% może być zarażone i umrzeć, ale dla Reszty będą zrobione Szczepionki i ludzie będą Zmuszani do brania?? Szczególnie pracownicy Państwowi, nauczyciele i szkoły, dzieci??

Lenar

a jak, kasa musi się zgadzać, przecież to proste- do tego w jUdeSA juz raczki zacierają bo chińska gospodarka hamuje i traci grube miliardy zielonych w handelku ze światem.

Sabina Adamus

Przecież tak właśnie jest od wielu lat

Minako Yamada

Wektor pShuttle zastosowano do wstawienia genów SARS do koronawirusa co czyni go śmiertelnym dla ludzi. „Sami naukowcy prowadzący badania nad szczepionkami przeciw SARS wielokrotnie ostrzegali przed testami na ludziach”, ostrzegł Lyons-Weiler: „Postęp choroby w 2019-nCoV jest zgodny z obserwowanym u zwierząt i zaszczepionymi przeciwko SARS ludźmi, a następnie poddanych ponownemu zakażeniu. Dlatego należy poważnie rozważyć hipotezę, że 2019-nCoV jest typem eksperymentalnej szczepionki.” Ostrzega także: „badania, które podały poważną immunopatologię u zwierząt – szczurów, fretek i małp – gdzie zwierzęta zaszczepione przeciwko koronawirusom wykazywały bardzo wysoki odsetek niewydolności oddechowej  w badaniu, gdzie później zarażono ich dzikim typem koronawirusa”.

Andrzej Nowicki

Jak przeżyliśmy? Jeszcze sto lat temu umierało bardzo dużo dzieci i dużo ludzi nie dożywało wieku średniego.

Dorota Masica

I owszem, ale pulę genową wtedy przenosili najmocniejsi . Tak działa natura od wieków.

27rosine

Jeszcze 100 lat temu, był głód, smród, ubóstwo i nie było sanitariatów oraz bieżącej wody.

Krzysiek G

Tylko baran nie widzi powiązania dłuższego życia z higieną i brakiem głodu

ali wol

Kilkadziesiąt lat temu szkarlatyna była chorobą, która zbierała największe żniwo śmiertelne wśród dzieci, dzisiaj dzieci nie umierają na szkarlatynę choć nie ma i nie było szczepionki…. to bieżąca woda, kanalizacja i wyeliminowanie głodu spowodowały wzrost długości życia ale „dzięki” polityce firm farmaceutycznych następuje epidemia chorób neurologicznych immunologicznych, raka…

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=138&v=kK3YZdgT_uk&feature=emb_logo

Wypowiedz się