Koronawirus? Nie! To próba odbierania nam resztek wolności.

Histeria rozpętana pod szyldem korona wirusa nie jest niczym innym, jak generalnym sprawdzianem, jak w skali globalnej udało się odmóżdżyć gatunek homo sapiens.

Wysoko postawiony generał zaraził się koronawirusem. Gdzie? Od kogo? O tym sza. Tak samo cicho, jak o tym jakie działania podjęto w stosunku do tych, którzy go zarazili. A może to jednak prawda, że wirus wypełzł z wojskowych laboratoriów.

Tak czy inaczej. Nie udało się z wąglikiem, ptasią, małpią i świńską grypą. Nie udało się z ebolą i nilowcem, wreszcie trafiono na nośną nazwę „korona wirus”. Ciekawe że nikt nie chce zostać królem, czy królową. Nikt nie chce zostać ukoronowany, choć korona mimo, że wyprodukowano ją w okresie wielkanocnym cierniowa nie jest.

Wracając do tytułu. Władcy świata od dawna kombinują jak ubezwłasnowolnić ludzkość i to w taki sposób, aby była ona przekonana, że to czynione jest dla jej dobra i sama tego chce, a nawet tego żąda.

Pierwsza próba globalnego odbierania wolności nastąpiła po 9.11. Co prawda miała zasięg ograniczony, bo dotyczyła ( ciągle obowiązuje) głównie podróżujących drogą powietrzną, ale to też wprowadzono dla naszego bezpieczeństwa. Czy ktoś jeszcze czuje się zagrożony? Czy wychwycono jakiś prawdziwy przypadek jakiegokolwiek zagrożenia ?

A przecież mało już brakowało, aby na lotniskach biednego pasażera rozbierano jak kurę do rosołu. Jaki skutek tego lotniskowego szantażu? Ano taki, że dzisiaj połowę ceny biletu, stanowią koszty zbytecznej kontroli. Prześwietlanie walizek i pasażerów. Niuchanie co tak naprawdę przewozimy w walizkach. Przy okazji o połowę ograniczono limit dozwolonego bagażu, w miejsce którego, samoloty wożą ekstra płatne komercyjne przesyłki.

A co sprawdza się przy pomocy koronawirusowej histerii?

Popatrzmy. Po pierwsze gotowość zwykłych ludzi podporządkowania się nakazom związanym z wprowadzanie stanu nadzwyczajnego. Zwykłych obywateli, gdyż władz restrykcje nie obowiązują. Przykład? Facet któremu nawet wirusy dostarczane w kopertach nie szkodzą. Typek ten nie stosuje się nawet do zarządzeń które dla nas sam wydawał. Pojechał na urlop do Włoch, czyli tam gdzie  nam jeździć zabronił, a po powrocie, na lotnisku, nie chciał, poddać się procedurze jaką przeciw nam zarządził?

I co? I nic. A przecież w takiej sytuacji zwykły obywatel zostałby aresztowany i poddany kwarantannie. Dlaczego Sanepid nie zastosował tej procedury wobec takiej ” świętej krowy”?

Natomiast zwykli ludzie, którzy byli w miejscach, w których dochodziło zarażeń, a którzy zatają taki fakt przed swoim pracodawcą, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami prawnymi. Natychmiastowe zwolnienie z pracy z winy pracownika wydaje się w tej sytuacji… restrykcją najłagodniejszą. Mogą bowiem zostać skazani na mocy art. 165 § 1 ust. 1 Kodeksu karnego, który mówi o konsekwencjach dla tych, którzy przyczyniają się „do szerzenia choroby zakaźnej”.

Czy zdajecie sobie sprawę, ile jeszcze innych przepisów ograniczających naszą wolność, nasze prawa człowieka bocznymi drzwiami, po cichutku wprowadza do polskiego prawa? »Szerzenie« koronawirusa, podlega odpowiedzialności karnej w postaci pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat”

Łącznie w Polsce potwierdzono do tej pory 25 przypadków zarażenia koronawirusem.

Ale już dziś ma zostać ogłoszona decyzja o zamknięciu wszystkich przedszkoli, szkół oraz uczelni z powodu zagrożenia koronawirusem. Placówki mają zostać zamknięte do odwołania. Zakazano nam już (praktycznie) chodzenia w niedzielę do kościoła.

Wprowadzono przymus uajawnianiania, gdzie się było i z kim się spotykamy.

Zakazano praktycznie zgromadzeń co uniemożliwia obywatelom wyrażenie protestu przeciw terrorowi władz.

Tysiące osób poddano bez wyroku sądu aresztowi domowemu, pozbawiono wolności nazywając to kwarantanną.

Policjanci będą co najmniej raz na dobę kontrolować miejsce pobytu osoby objętej kwarantanną – poinformował Komendant Główny Policji.  Na konferencji w resorcie zdrowia szef policji podkreślił, że kontrole będą prowadzić umundurowani funkcjonariusze,

Dlaczego nadzór na tym sprawuje POLICJA? Policja która co chwilę otrzymuje podwyżki wynagrodzeń i to takie, o jakich np. nauczyciele nawet nie mogą pomarzyć.

Sytuacja zaczyna przypominać tą, jaką widzieliśmy w filmie ” Ucieczka z Nowego Jorku”. W tym filmie obecne czasy zapowiedziano 40 lat temu. Tyle tylko, że ludzi zamknięto w gettach pod pozorem nie epidemii, ale zagrażającej przestępczości. Jedyna różnica polega na tym, że nas jeszcze nie zaczipowano, ale zapowiedziano to i pokazano już wówczas.

OK. Myślę że mogę powstrzymać się już w tym miejscu od wyjaśniania jak NWO eksperymentuje na zmutowanych, zidiociałych społeczeństwach. Kto sam nie zauważył czemu służy histeria, a korona wirusem może z powodzeniem zaliczyć się do grona idiotów.

Wkrótce będą myśleć i zachowywać się tak jak na poniższym obrazku:

youtu.be/nTYxDMYKyi

PS.

No i proszę. Wykrakałem?

Na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i wszystkich szkół wyższych od poniedziałku.

Od jutra te placówki będą niedostępne dla procesu edukacyjnego. W dniu jutrzejszym i piątek placówki będą otwarte i w klasach nauczyciele będą mogli pilnować dzieci, aby umożliwić zorganizowanie rodzicom opieki nad dziećmi. (…) Najlepszym rozwiązaniem dla naszych dzieci jest niewychodzenie z domu

Placówki zostaną zamknięte na dwa tygodnie.

Piękna próba wprowadzania stanu wyjątkowego. Jaruzelski przy swoich następcach wygląda jak cienki Bolek. Ci to mają wdzięk i bezpretensjonalność…..

Wybrane komentarze

Nie rozumiem

zamiast zamknąć przedszkola i żłobki, zamykają uczelnie ?

To rzeczywiście wygląda na spisek, wystarczy przypomnieć bunt braci studenckiej w 1968. Żłobki się tak nie buntują.

Bańka mydlana? A jednak ofiary śmiertelne są!
https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze

interesariusz z PL 11.03.2020 11:31:51

@interesariusz z PL 11:31:51

Trump tweeted: „So last year 37,000 Americans died from the common Flu. It averages between 27,000 and 70,000 per year. Nothing is shut down, life & the economy go on. At this moment there are 546 confirmed cases of CoronaVirus, with 22 deaths. Think about that!”
Co się tłumaczy:

Trump napisał na Twitterze: Tak więc w zeszłym roku 37 000 Amerykanów zmarło na zwykłą grypę. Średnio wynosi to od 27 000 do 70 000 rocznie. Nic nie jest zamykane. Życie i gospodarka toczą się normalnie. W tej chwili potwierdzono w USA 546 przypadków wirusa CoronaVirus, z 22 zgonami (spowodowanymi nie wyłącznie przez wirusa ale także z ogólnego stanu zdrowia).”
Zastanówcie się.

Nathanel 11.03.2020 11:46:33

@vortex 12:14:00

Gdy, jeżeli, jeśli …… czyli
„Gdybyśmy mieli blachy, to byśmy produkowali konserwy. Ale nie mamy mięsa”.
– Władysław Gomułka.
Sto lat temu grypa hiszpanka (nazwa jest błedna bo grypa nie miała nic wspólnego z Hiszpanią tak jak korona wirus z Chinami) zabiła co najmniej 50 milionów osób na całym świecie. Była to najbardziej śmiercionośna epidemia w najnowszych dziejach ludzkości. Pojawienie się podobnego patogenu dziś raczej nie ma szans na spowodowanie tylu ofiar.

No i jest nas teraz 4x więcej ale szefowie NWO doszli do wniosku że depopulacja Ziemi jest konieczna. Dlatego prowadzą eksperymenty czy uda się im wywołaną zarazę przetrwać na Księżycu lub na Marsie i są prowadzone próby ladowania i na tych planetach.

A póki co eksperymentuje się ze skutecznością różnych plag które już zapowiedział Św. Jan Ewangelista w swojej Apokalipsie.

Nathanel 11.03.2020 12:36:43

Światowy, czarci pomiot

już od dawna poszukuje skutecznych sposobów depopulacji o miliardy istnień do poziomu 500 000 ludzi na całej planecie – oraz jednakowo usilnie poszukuje uzasadnienia do owej depopulacji. Nie znaczy to wcale, że ta depopulacja nie odbywa się od jakiegoś czasu. Ona się odbywa tylko jest ona rozciągnięta w czasie.
Wniosek?
Być może jest to wstęp do wypuszczenia za jakiś czas – śmiertelnego wirusa – a teraz mamy tylko takie ćwiczenia nam sucho – które będą mieć wpływ na późniejszą taktykę – kiedy podejmie się depopulację z planowanym rozmachem.
Na koniec – nie należy zapominać – że dziecko Złego – strzela a Pan Bóg kule nosi.

demonkracja 11.03.2020 13:06:01

@ Autor – 5*

„Zakazano nam już (praktycznie) chodzenia w niedzielę do kościoła.”

Ale akurat w tej jednej kwestii jestem jak najbardziej za.

Rzeczpospolita 11.03.2020 13:18:16

Koronawirus – zamach na wolność ludzkości.

Szanowny Panie,

Całkowicie się zgadzam.
Koronawirus – to kolejny zamach – na podstawy wolności całej ludzkości.
To wojna wypowiedziana przez Liderów Elit Cywilizacji – reszcie świata.

Piszę również o tym w swoich artykułach:
„Obłęd, Patologia i Nonsensy Współczesności”.
Uprzejmie proszę może przeczytać.

Mam nadzieję, że ludzie to wreszcie zrozumieją, zaczną się jednoczyć oraz działać w swojej obronie.

Niechaj żywi – nigdy nie tracą nadziei.

Pozdrawiam

Ryszard Opara 11.03.2020 14:14:39

@Ryszard Opara 14:14:39

Doszło już do takiego wyjałowienia intelektualnego że ludzie tego nie widzą.

Jeśli warianty odpowiedzi A,B,C i D nie przewidują odpowiedzi prawidłowej: „zamach na wolność i prawa człowieka” zmatolone pokolenia wychowane w PRL-u Bis i pseudo IV RP nawet nie biorą tego pod uwagę.

Zachowanie społeczeństwa zamieszkałego w Polsce ( i w Europie) jest tego dowodem.

PS. „To wojna wypowiedziana przez Liderów Elit Cywilizacji – reszcie świata.”. Ośmielam się twierdzić że to nie są żadne elity a cywilizacja już dawno upadła. Mamy do czynienia z grupą ideologów neomarksizmu którzy zawłaszczyli ludzkość sprowadzając ja do poziomu bezrozumnego niewolnictwa.

Nathanel 11.03.2020 14:36:33

temat postawiony właściwie, ale

cyt.
„Władcy świata od dawna kombinują jak ubezwłasnowolnić ludzkość …”

może przestać wreszcie pochlebiać tym, którzy są anonimowi, przypisywać im wszechwładzę i okazywać własną niemoc???
Może wreszcie zacząć postępować jak człowiek rozumny i samodzielny???

dolby 11.03.2020 14:41:05

@Nathanel 14:36:33

Ten wirus realnie zabija to nie jest propaganda.
Gdyby przyjąć rozumowanie że to zamach na wolność obywateli to
skutki były by tragiczne..
Wtedy teoretycy spisku by zamilkli i zwalili winę na władzę za zaniechanie…

W przypadku epidemii trzeba „widzieć ” w przód a nie do tyłu jak teoretycy spiskowi to widzą.
Można się pomylić ale lepsza pomyłka niż skutki zaniechania.

Ten wirus moim zdaniem jest groźny…
A pełnię jego grozy zobaczymy w krajach o słabej organizacji jak np w Indiach czy w USA… czyli tam gdzie władza ma w d..pie zwykłych ludzi.

Oscar 11.03.2020 14:52:17

@Oscar 14:52:17

..cd
to był atak biologiczny na Chiny.
Atakujący nie przewidzieli że rozejdzie się po świecie…oraz że Chiny tak radykalnie zwalczą skutki tego ataku…
Atak się nie powiódł a teraz skutki będą ponosić inne państwa na świecie…
w tym atakujący.

Oscar 11.03.2020 14:56:18

@vortex 12:14:00

Najlepiej jest w Korei,
najgorzej we Włoszech, śmiertelność powyżej 6%
https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze

interesariusz z PL 11.03.2020 15:03:29

@Oscar 14:52:17

Jasne, że ten wirus zabija. Ale życie zabija skuteczniej bo zabija wszystkich.

Ja tylko przypominam staropolskie powiedzenie Aleksandra Fredro : „Znaj proporcjum, mocium panie.

Mamy w Polsce choroby które każdego roku zabijają przedwcześnie znacznie więcej ludzi niż koronawirus. Wiemy o nieudolności władz choćby w zakresie profilaktyki zdrowotnej ( czas oczekiwania na testy medyczne jest i zabiegi tak długi, że część pacjentów ich nie dożywa.

Raptem tuż przed wyborami prezydenckimi w ramach kampanii można znaleźć miliardy na koronawirusa, na którego jeszcze nikt nie umarł, a nie można zlikwidować kolejek na badania i do lekarzy bo nie ma pieniędzy.

Wspomnę też o emerytach i rencistach na głodowych zasiłakch którzy umierają wolniej niż gdyby załapali się na „koronę”.

Nathanel 11.03.2020 15:16:30

@dolby 14:41:05

Wszyscy Polacy chcieli Ameryki, tego ustroju, w którym garstka ludzi jest właścicielem wszystkiego, łącznie z Amerykanami.
No to teraz nie mogą narzekać, mają to, co chcieli.

interesariusz z PL 11.03.2020 15:25:07

@Oscar 14:52:17

Pełnię grozę zobaczymy wtedy, gdy nie będziemy wiedzieli, co jest w szczepionkach.
https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze

interesariusz z PL 11.03.2020 15:26:12

@Oscar 14:56:18

Jeszcze nie wiesz, jak dalej potoczy się sytuacja w Chinach,
a Chiny mogą zechcieć się zemścić,
jak napisałem, to jest koniec świata, jaki znamy,
z 2020 rokiem zaczął się wiek 21,
podobnie jak 20 zaczął się w 2014.

interesariusz z PL 11.03.2020 15:28:17

@interesariusz z PL 15:25:07

„Wszyscy Polacy chcieli Ameryki, tego ustroju, w którym garstka ludzi jest właścicielem wszystkiego, łącznie z Amerykanami.
No to teraz nie mogą narzekać, mają to, co chcieli.”

przed pisaniem głupot, należy się zastanowić, czy warto…

dolby 11.03.2020 15:38:31

@interesariusz z PL 15:26:12

Skład szczepionek przeciwko grypie sezonowej jest co roku aktualizowany na podstawie zaleceń WHO i przynajmniej jeden z 3 rodzajów wirusa, z których się je wytwarza, jest zmieniany, aby skuteczność szczepienia w nadchodzącym sezonie była optymalna. Rejestracja jakiejkolwiek szczepionki przez Europejską Agencję ds. Rejestracji Leków (EMEA) jest wystarczająca, aby dopuścić go do stosowania w krajach Unii Europejskiej.
Pytanie: Czy korona wirus był (jest) w szczepionkach i ile z chorujących a szczególnie zmarłych osób otrzymało taką szczepionkę. O tym sza?

Nathanel 11.03.2020 15:47:34

TO JEST PRÓBA GENERALNA

JAK ZAREAGUJĄ POSZCZEGÓLNE KRAJE I ICH RZĄDY JAK ZACHOWAJĄ SIĘ SPOŁECZEŃSTWA I SŁUZBY W TYCH KRAJACH.ULICE WŁOSKICH MIAST WUGLĄDAJĄ JAK W SERIALACH O ZOMBIE.LUDZIE ZGONIENI DO DOMÓW ODCIĘCI OD REALNEGO ŚWIATA STEROWANI INFORMACJĄ Z INTERNETU I TELEWIZJI.BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU MOZNA ZATRZYMAĆ ŚWIAT.

lolo 11.03.2020 16:12:03

pomyślmy także o sobie

Diabeł zawsze ma tą samą rolę, ale człowiek ma rozum i powinien z niego korzystać. Obwiniamy zawsze „tych ONYCH”, gdzieś tam na górze. Nie patrzymy na siebie. Przecież to nie diabła wina, że ludzie są generalnie „głupi”.
Mleko jest rozlane i wskazywanie winnych palcem, to jedno a realne zagrożenie i przeciwdziałania to drugie. Osobiście bardziej aniżeli zachorowania na wirusa obawiam się krachu ekonomii, a co za tym idzie braku podstawowych produktów do życia, czyli także jedzenia. W US może to wywołać piekło, ale tu o Polsce mówimy. Byłem z wizytą ostatnimi czasy w Polsce. Pokręciłem się po drogach i bezdrożach. Muszę z przykrością stwierdzić, że nie ma już „polskich wsi”. Tych które tak wspaniałe broniły nas przed głodem w każdym kryzysie. Małe indywidualne rolnictwo i rodzinne gospodarstwa zostały doszczętnie zniszczone. Gdy z różnych przyczyn zostanie wstrzymana „produkcja” na fermach i „kołchozach” ludzie zostaną bez żywności. Tak więc na teraz, gdy zbliża się wiosna każdy kto ma możliwości i kawałek ziemi powinien pomyśleć o założeniu własnego ogródka, aby przynajmniej ulżyć niedoborowi żywności, który nastąpi. Zabezpieczyć swoje rodziny na wypadek głodu. To moim zdaniem jest jednym z priorytetów. Krach na giełdach jest nieunikniony, rozwalenie gospodarcze i zatrzymanie przemysłu także. Tak więc dmuchając na zimno powinniśmy pomyśleć o tym najważniejszym. Nic na tym nie stracimy a tylko zyskamy.
Kto wie, idąc śladem spisku, możliwe, że chodziło tu z tym wirusem o zrestartowanie właśnie tej upadającej światowej ekonomii?

Stara Baba 11.03.2020 16:28:10

@lolo 16:12:03

Niemcy i Francuzi olewają ten cyrk.
A u nas „homo sovieticus” dokumentuje, że dewiację ma już zakodowaną genetycznie.

Nathanel 11.03.2020 16:29:50

@Stara Baba 16:28:10

Małe indywidualne rolnictwo i rodzinne gospodarstwa zostały doszczętnie zniszczone. Gdy z różnych przyczyn zostanie wstrzymana „produkcja” na fermach i „kołchozach” ludzie zostaną bez żywności.
KOLEGA NIE W CIEMIĘ BITY.A PAMIETAM LATA 80TE U DZIADKÓW NA WSI KTO TERAZ MA MAŁE GOSPODARSTWO TO WYCIAGA KIEŁBASKĘ Z CHŁODNI A MOTŁOCH SIE O MAKARON I RYZ PO MARKETACH BIJE.

lolo 11.03.2020 16:33:15

@Nathanel 16:29:50

TAKIM CYRKIEM MOZNA CAŁY KRAJ SPARALIZOWAĆ PATRZ WŁOCHY PATRZ WUHAN-7 MILIONA LUDZI-PROWINCJA WIEKSZA OD KILKU KRAJÓW EUROPY.WIRUSIK O MNIEJSZEJ UMIERALNOŚCI NIŻ GRYPA RESZTĘ ROBIA MEDIA.DZIAŁA? DZIAŁA. A TERAZ SOBIE POMYŚL JAK BY SOBIE PUŚCILI COŚ O UMIERALNOŚĆI 10-15 PROCENT.TRZYMASZ WSZYTSKICH ZA JAJA, I TYLKO DOZUJESZ INFORMACJE PRZEZ INTERNETA.

lolo 11.03.2020 16:54:49

 • @Nathanel 16:29:50

U Niemców i Francuzów jest już od lat totalny burdel związany z milionami różnokolorowych i różnokulturowych …”obywateli” i jeszcze nie obywateli..
podobnie jest we Włoszech.
Tego tam nie da się opanować.
W Polsce jeszcze da się przeprowadzić taką akcję.

Oscar 11.03.2020 16:56:50

@Stara Baba 16:28:10

Ekonomia ma inne znaczenie w języku polskim.
Gospodarstwa rolne zniszczyła unia europejska swoimi dyrektywami, które tak ochoczo wdrażali „nasi” politycy.

interesariusz z PL 11.03.2020 17:48:39

@Oscar 16:56:50

???
We wrocku już jest jak parę lat temu w Paryżu, w komunikacji miejskiej często więcej obcych, niż swoich.

interesariusz z PL 11.03.2020 17:52:20

@interesariusz z PL 17:45:38

ojoj, zabrakło pomysłów…taki jest zazwyczaj efekt pisania głupot.

dolby 11.03.2020 17:52:35

@interesariusz z PL 17:50:47

W TYM ROKU NA SEZONOWĄ GRYPĘ ZMARŁO NA ŚWIECIE 94 000 LUDZI POLICZYMY JAK SRAKA SIĘ SKOŃCZY

lolo 11.03.2020 17:54:47

 • Temat warty uwagi i 5 ✔✔✔✔✔

Po rozpadzie żelaznej kurtyny.
Tylko epidemie – trzęsienia ziemi – tsunami – ptasie grypy – świńska grypa – SARS – ﹰAids – koronawirus i Bóg tylko wie co nas jeszcze czeka.

Leonardo da Vinci 11.03.2020 18:06:12

@interesariusz z PL 17:48:39

Jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi. Co do winy za rozwalenie „małego rolnictwa” na dzisiaj to fakt dokonany i wskazywanie palcem nie zmieni już zaistniałej sytuacji którą trzeba jak najszybciej naprawić.
PS: każdy jest winny, jeden bo chciał to zniszczyć, drugi bo za mało zrobił aby to ratować.

Stara Baba11.03.2020 18:38:45

„Feudalism – A Contract of Silence” !!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=phHx29_Ijhs

Bogumił Boguchwał

Krystyna Trzcińska 11.03.2020 18:54:16

@Stara Baba 16:28:10

Wspomniał Pan o bardzo ważnej sprawie to jest o bezpieczeństwie żywnościowym. Od dawna mówię o tym, że małe i średnie gospodarstwa są w Polsce systematycznie niszczone. Problemów polskiej wsi jest ogrom! Wymieniałem je nie raz. Tak jak i nie raz na różnych portalach internetowych starałem się uświadamiać ludzi w tym aspekcie. I wie Pan co?? Ano wielkie G… zawsze spotykam się z agresją, zawiścią zazdrością. Główne bolączki „miastowych” to dopłaty, KRUS i podatek dochodowy, a ostatnio jeszcze był odstrzał dzików. I nie ma zmiłuj, pod każdym artykułem o rolnictwie widać złowrogie nastawienie miasta do wsi, wręcz pogardliwe. Wspominałem też kilka razy, że „w razie W” (oby jeszcze nie nastał ten czas) to wieś się sama wyżywi, a miasto co? Na balkonie sobie zwierzaka wyhoduje? I oni dalej tego nie rozumieją, może jak widmo głodu do kogoś zawita to się otrząśnie, ale będzie trochę za późno. Zresztą teraz to i na wsi ciężko o świniaka, krowę, kurę… a jeszcze niedawno były w prawie każdej zagrodzie! U mnie pod Krk wszyscy ze wsi uciekają do innych prac, nie to że im się nie chce, ale ludzie na wsi zaczęli liczyć (niestety ciągle nie wszyscy), a zwłaszcza młodzi.

Nikomu źle nie życzę i jestem świadom kruchości ludzkiego życia, ale mam już w nosie tłuc do głowy tępym ludziom, co myślą, że jak polskie rolnictwo upadnie to wszystko po taniości sprowadzą z zagranicy (doskonały przykład z rekordami cen wieprzowiny i uwaleniu naszej hodowli). Jak Bóg pozwoli i zdrowie, to sobie jakoś poradzę i spokojnie bez oglądania się na innych, będę robił to co do mnie należy. Pozdrawiam.

Borowik90 11.03.2020 18:57:16

Im bardziej nieprawdopodobna plotka tym łatwiej ludzie w nią wierzą.

W roku 1979 byłem na studiach w Krakowie. Kupa ludzi młodych, pełnych fantazji. Z kolegą wpadliśmy na pomysł, by wymyślić plotkę, opowiedzieć ja kilkunastu studentom w największej tajemnicy i zobaczyć, czy się rozniesie. Plotka była taka:
Przedsiębiorstwo Hydrobudowa na ulicy X potrzebuje silnych mężczyzn do pracy w Norwegii do wiercenia za ropa. Praca przy niskich temperaturach, zarobki niebotyczne wypłacane w dolarach, wysokie diety, dodatek za rozłąkę, opłacony bilet, doświadczenie niepotrzebne, przyucza. Po upływie 5 godzin podchodzili do mnie znajomi i w największej tajemnicy opowiadali mi ta historyjkę. Zarobki urosły, nowe szczegóły zostały dodane. Po kilku dniach cały Kraków już znał ta plotkę, a przed Hydrobudowa stała suka milicyjna i milicjanci przeganiali chętnych na wyjazd do Norwegii.
Poszliśmy za ciosem i wymyśliliśmy nowa plotkę:
Akademia Medyczna potrzebuje ludzi na nocna zmianę do gotowania trupów na szkielety do nauki anatomii. Płaca 1000 złotych za noc i dają 1/2 litra wódki bo śmierdzi przy tym gotowaniu. Było to samo. Cały Kraków wiedział o tym w przeciągu kilku dni.

staszek kieliszek 11.03.2020 18:57:26

@interesariusz z PL – Jak ci się wydaje, kto ŻYąDZI światem od tysiecy lat?

Bogumił Boguchwał

Krystyna Trzcińska 11.03.2020 19:04:42

@Stara Baba 18:38:45

Fakt dokonany, następnej reformy rolnej już nie będzie, nic się nie naprawi.

interesariusz z PL 11.03.2020 19:14:34

@Borowik90 18:57:16

Ci „miastowi” mają pogardliwy stosunek nie tylko do wsi, tacy już są, beztroscy zabawkiewicze.

interesariusz z PL 11.03.2020 19:17:10

@Krystyna Trzcińska 19:04:42

Patrząc na te dziecinne przebieranki, nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Są to dorośli ludzie jak by nie było. Choroba umysłowa?

staszek kieliszek 11.03.2020 19:19:34

Te resztki wolności to faktycznie

marność nad marnościami.
W Polsce ludzie od dawna ponoszą groźne skutki działania, bądź zaniechania władzy. Szpitale onkologiczne pękają w szwach. I cisza. Realnie rzecz ujmując większe są szanse śmierci na raka niż z powodu koronawirusa.
https://www.youtube.com/watch?v=VdRbdlIEQFo
Ograniczyć wolność można komuś, kto ją posiada. Ktoś nie potrafiący samodzielnie myśleć, przyjmujący zapodane wzorce myślenia i zachowania, już jest niewolnikiem. Myślenie, że się myśli to w tym wypadku złudzenie. Nie wspominając o wszechogarniającym bezwładzie, zaniku działania.
Gdzie te chłopy?

wercia 11.03.2020 19:52:53

@interesariusz z PL 15:25:07

„Wszyscy Polacy chcieli Ameryki, tego ustroju, w którym garstka ludzi jest właścicielem wszystkiego, łącznie z Amerykanami.”
No nie wszyscy.
Ale tu na NEonie24 sporo zachwalało „cele zrównoważonego rozwoju”, w tym „ograniczenie” populacji. Właśnie przystąpili do kolejnych środków tego ślamazarnego jak na krótki czas przystało, ograniczania.
Ciekawe, czy taki zwolennik tych szlachetnych celów myślał o sobie, o sąsiedzie i czy w ogóle o tym myślał, czy raczej te cele ze względu na ich -jak się wydawało- szlachetność, były takie wzniosłe.
Rzeczywistość bywa brutalna, niestety.

wercia 11.03.2020 20:04:13

@interesariusz z PL 11:31:51

Czołem!
Nie tylko zamykają ale i mówią, że to nie będzie miało żadnego wpływu na proces edukacyjny…?! No i się wydało nareszcie, że szkoły nie są od uczenia. Tyle dobrze, że się wreszcie przyznali. Za chwilę urzędy też będą działały online…. czyli NIEPOTRZEBNE… ale każdy urzędnik na konto co miesiąc plus dodatki dostanie. 🙂
Nieważne.
Oto młyny są oblegane- sic!- jeśli w poniedziałek chleb będzie po 10 a papier toaletowy po 25 zeta- to już nie będzie tylko odmóżdżenie ale wyssanie do dna jakiejkolwiek gotówki z rynku. Po prostu WOJNA- głód-> choroby-> ludzie się sami pozabijają… Czas wyłączyć TV!.
Wczoraj usłyszałem w sklepie: „Nie ma w hurtowni”. No jaaaaasne. Oczywiście, że jest, jest i czeka sobie spokojnie na 300%+ od każdej sztuki jakiegokolwiek towaru… Proste! jak zarobić na nieistniejącej pandemii.
Pozdrawiam Wszystkich.

JimA 12.03.2020 05:47:50

Opublikowano za: http://nathanel.neon24.pl/post/153603,koronawirus-nie-to-proba-odbierania-nam-resztek-wolnosci

Comments

 1. marcin says:

  https://www.youtube.com/watch?v=R3iSBms9LuQ

  Pan nazywa swój kanał „Israeli Fake News Channel” i głównie nadaje w innym języku niż angielski. Video zostało załadowane do sieci 15 marca, w niedzielę wieczorem, i ta data będzie bazą do innych określeń czasu używanych poniżej.

  W sobotę wieczorem premier Izraela Bibi Netanjahu w przemówieniu do narodu powiedział że „niestety będziemy musieli użyć technologii wojskowych w sferze cywilnej”.

  Informator mówi, że Netanjahu nie użył terminu „5G”, ogólnie zapowiedział życie technologii wojskowych w celu śledzenia chorych ludzi w związku z zaistniałą pandemią. Ucierpi na tym prywatność obywateli, ale ta ofiara poniesiona będzie w celu ochrony wyższego dobra, czyli zdrowia publicznego.

  Oznaczać to ma instalację technologii wojskowych w obszarach mieszkalnych. Technologie wojskowe zwykle nie służą np. pomocy w kwitnieniu kwiatów czy wskazywaniu pszczółkom drogi do ula. Wojskowe technologie szkodzą a nawet zabijają. Ale to wszystko jest konieczne w celu ochrony życia ludzkiego.

  Oczywiście starannie pomija się fakt, że w Chinach pandemię skutecznie leczono witaminami.

  Większość ludzi w Izraelu jest przyklejona do telewizorów i biernie kupuje propagandę. Mniejszość jest świadoma że coś złego się dzieje i wcale nie chodzi o pandemię, raczej o 5G. W poniedziałek rano życie w Izraelu ma zostać wygaszone, wszystkie szkoły zakłady i inne instytucje będą zamknięte, zabronione będzie zbieranie się w grupach ponad 10 osób, to wszystko w celu zastopowania pandemii.

  W kraju panuje zamieszanie, niepewność, nikt nie wie co się dzieje, włączając w to media i polityków. Kilka krajów zostało zamkniętych, to wszystko wygląda na przewrót, zamach stanu, jednak przeprowadzony nie „od środka” a „z wewnątrz”. To wszystko wygląda na zamach stanu przeprowadzany niekonwencjonalnymi środkami.

  W ciągu następnych tygodni, kiedy Izrael będzie zamknięty, co będzie się działo po nocach? Jakie wyposażenie będzie instalowane na słupach latarni ulicznych? [Istnieją technologie instalacji nadajników 5G zamiast tradycyjnych lamp w słupach latarni ulicznych]. Jakie nowe wyposażenie będzie dodawane do instalacji na istniejących masztach, wszystko w celu zwalczania pandemii? Ile wolności zostanie odebranych ludziom w Izraelu w celu zwalczania pandemii?

  I nie myślcie, że ponieważ jesteśmy Żydami, to nie jesteśmy w potrzasku! Jesteśmy, tak jak inni.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Zapowiedź, że coś wielkiego będzie się działo, wyjaśniają dzisiejsze, sąsiednie komentarze ( do artykułu Agenda ID 2020:..) inteligent1444.

  • marcin says:

   Errata:
   Zamiast „z wewnątrz” powinno być „z zewnątrz”.

   Może chodzi właśnie o coś w rodzaju „globalnego zamachu stanu”, o którym w chińskim kontekście rozprawiał Nikołaj Wawiłow?

  • marcin says:

   https://www.youtube.com/watch?v=68td1kVzFaI
   15 marca 2020

   Joe Imbrianio nadający z południowej Kalifornii twierdzi że aktualne zamknięcie Stanów Zjednoczonych przeznaczone jest na instalację we wszystkich miejscach publicznych, w tym szkołach, nowych nadajników bezprzewodowego internetu 5G, które będą miały funkcję nadawania w paru kluczowych częstotliwościach powodujących negatywne skutki zdrowotne dla narażonych na promieniowanie, np. 60GHz (rezonans tlenu atmosferycznego, powoduje objawy ostrej niewydolności układu oddechowego). Poza tym wszystkie domowe nadajniki WiFi również mają mieć tę funkcję.

   Za kilka tygodni, po zwalczeniu (pierwszej fali?) rzekomej pandemii koronawirusa „reptilianie” będą mogli uruchamiać chociażby częstotliwość 60GHz w każdym publicznym nadajniku 5G czy w prywatnym routerze WiFi i powodować objawy niedotlenienia wśród osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu nadajnika i w ten sposób kreować nowe ofiary koronawirusa. Będą mogli uruchamiać wszystkie nadajniki jednocześnie, na pełną moc, lub wybrane, na „pół gwizdka” i atakować tyle ofiar, ile zechcą. W ten sposób będą podtrzymywać czy wzmacniać psychozę strachu w społeczeństwach. Ta psychoza strachu z pewnością pomoże w napędzeniu owieczek (i baranów) do konowałów oferujących szczepienia zabezpieczające przed infekcją fatalnym koronawirusem. Czekać nas ma bowiem fala szczepień na koronawirusa.

   Wyżej Shai Danon mówił, że sam Bibi Netanjahu w ostatnią sobotę zapowiedział instalację „technologii wojskowych” w walce z pandemią, co Shai zinterpretował jako upowszechnienie 5G. Być może jest to operacja globalna a przynajmniej międzynarodowa.

  • marcin says:

   https://www.youtube.com/watch?v=8ocWUAwQMhY
   Osoba z rady rodziców, bo chyba tak to należy przetłumaczyć (school board), z jakiejś amerykańskiej szkoły mówi, że aktualne zamknięcie szkół jest wykorzystywane do montażu instalacji bezprzewodowego internetu 5G w szkołach i że pracownicy zajmujący się tymi pracami mają udawać funkcjonariuszy zakładów dezynfekcyjnych.

  • marcin says:

   Znowu Shai Danon https://www.youtube.com/watch?v=NoaE6FEwph8 7:00
   Cały Izrael jest w trakcie kwarantanny. Wszyscy siedzą w domach.
   Shai mówi że ministerstwo od komunikacji (mówi: Government Communication Office) pochwaliło się nawet że zdołało zmobilizować 100% personelu potrzebnego do instalacji nowego sprzętu telekomunikacyjnego, który jest właśnie montowany na ulicach. Shai interpretuje to jako instalację anten sieci 5G.

   Shai jest w kontakcie z inżynierem, Markiem Steele (https://www.youtube.com/channel/UCsAwM1EqcYXKeIEufJqwWjw), współproducentem filmu na zadany temat (https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q). Na podstawie zdjęć z Palestyny Mark mówi że to są naprawdę zaawansowane urządzenia.

   ==============

   Shai nosi nazwisko „Danon” (דנון). To już chyba wiadomo skąd wzięła się nazwa spożywczego monopolu „Danone”.
   A czy ktoś wie skąd się wziął Ariel (אריאל)? Jeden jest w Palestynie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ari%E2%80%99el
   Drugi Ariel jest w „Piśmie świętym”: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=501

   ==============

   Max Igan mówi (https://www.youtube.com/watch?v=PtYes6XPqbc) że zamknięte jest Peru, Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania. Zamykany jest Nowy Jork i Dallas, we wtorek na ulicach Londynu i w Szkocji ma być wojsko, w Australii mają być wojska ONZ, większość granic pomiędzy stanami Australii jest zamknięta, teraz oprócz granicy pomiędzy Queensland i NSW (granica przechodzi przez aglomerację Gold Coast). W Stanach Zjednoczonych zamknięte są sklepy z bronią i podobno stany magazynowe są wycofywane do producentów.

   Max mówi, że to nie wygląda na aresztowanie „chazarskiej mafii”, jaką wersję upowszechnia między innymi dezinformator Beniamin Fulford. Tego wszystkiego nie trzeba byłoby robić aby aresztować „chazarską mafię”.

 2. marcin says:

  Raport Rockefeller Foundation z maja 2010 roku: https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

  Raport to typowa nowomowa globalistów, do strawienia tylko dla pasjonatów. Raport omawia cztery scenariusze rozwoju świata w najbliższym czasie, poniżej pierwsza część pierwszego scenariusza Lock Step, str 18-19.

  Blokada postępu (Lock Step)

  Świat ściślejszej kontroli rządu od góry i bardziej autorytarnego przywództwa, z ograniczonymi innowacjami i rosnącą presją obywateli

  W 2012 roku pandemia, której świat oczekiwał od lat, w końcu uderzyła. W przeciwieństwie do H1N1 z 2009 roku, ten nowy szczep grypy – pochodzący z dzikich gęsi – był wyjątkowo zjadliwy i zabójczy. Nawet najbardziej przygotowane na pandemię narody zostały szybko przytłoczone, gdy wirus rozprzestrzenił się na całym świecie, zarażając prawie 20 procent światowej populacji i zabijając 8 milionów w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy, w większości zdrowych młodych dorosłych. Pandemia miała również śmiertelny wpływ na gospodarki: międzynarodowa mobilność ludzi i towarów zatrzymała się, osłabiając przemysł taki jak turystyka i zrywając globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalne zwykle tętniące życiem sklepy i biurowce przez miesiące opustoszały pozbawione pracowników i klientów.
  Pandemia ogarnęła planetę – choć nieproporcjonalnie duża liczba osób zginęła w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Środkowej, gdzie wirus rozprzestrzeniał się jak pożar w wyniku braku oficjalnych protokołów powstrzymywania. Ale nawet w krajach rozwiniętych powstrzymywanie rozprzestrzeniania wirusa było wyzwaniem. Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych polegająca na „silnym zniechęcaniu” obywateli do latania okazała się zabójcza w swojej łagodności, przyspieszając rozprzestrzenianie się wirusa nie tylko w USA, ale także poza granicami. Jednak kilka krajów radziło sobie lepiej – w szczególności Chiny. Szybkie nałożenie i egzekwowanie przez chiński rząd obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli, a także natychmiastowe i niemal hermetyczne zamknięcie wszystkich granic, uratowało miliony istnień ludzkich, powstrzymując rozprzestrzenianie się wirusa znacznie wcześniej niż w innych krajach i umożliwiając szybsze przejście odzyskiwanie po pandemii.
  Rząd Chin nie był jedynym, który podjął ekstremalne środki w celu ochrony swoich obywateli przed ryzykiem i narażeniem. Podczas pandemii przywódcy na całym świecie uelastycznili swoje podejście i narzucili hermetyczne zasady i ograniczenia, od obowiązkowego noszenia masek na twarzy po kontrolę temperatury ciała przy wejściach do obiektów publicznych, takich jak dworce i supermarkety. Nawet po wygaszeniu pandemii ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór nad obywatelami i ich działalnościami została zachowana, a nawet nasiliła się. Aby uchronić się przed rozprzestrzenianiem coraz bardziej globalnych problemów – od pandemii i terroryzmu ponadnarodowego po kryzysy środowiskowe i rosnące ubóstwo – przywódcy na całym świecie mocniej uchwycili władzę.
  Początkowo pojęcie bardziej kontrolowanego świata zyskało szeroką akceptację i aprobatę. Obywatele chętnie oddali część swojej suwerenności – i prywatności – bardziej paternalistycznym państwom w zamian za większe bezpieczeństwo i stabilność. Obywatele byli bardziej tolerancyjni, a nawet chętni, do przyjęcia odgórnego kierownictwa i nadzoru, a przywódcy krajowi mieli większą swobodę w ustalaniu porządku w sposób, który uznali za odpowiedni. W krajach rozwiniętych ten wzmożony nadzór przybierał różne formy: na przykład identyfikatory biometryczne dla wszystkich obywateli, a także ściślejsze regulacje kluczowych branż, których stabilność uznano za niezbędną dla interesów narodowych. W wielu krajach rozwiniętych wymuszona współpraca z pakietem nowych przepisów i umów powoli, ale systematycznie przywracała zarówno porządek oraz, co ważne, wzrost gospodarczy. (…)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dziękujemy za przytoczenie planu globalistycznych satanistów z 2010 r. Wynika z niego, że koronawirus miał być znacznie bardziej śmiertelny niż jest. Inne aktualne przekazy też to potwierdzają. Istnieją różne spekulacje na temat tego, co spowodowało osłabienie jego działania, czy tylko mutacja, i, czy inne czynniki, w tym pozaziemskie.

Wypowiedz się