Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę? I kiedy Polacy wreszcie zmądrzeją ?

Znalezione obrazy dla zapytania Polska - Rosja Dyskusja w Polsce po zaatakowaniu Polski przez Putina, za uchwalenie z dużym udziałem europosłów PIS oszczerczej rezolucji Parlamentu Europejskiego, obarczającą  Rosję/ ZSRR za rozpętanie II wojny światowej, jest bardzo dobrym testem: KTO JEST KIM NA POLSKIEJ SCENIE POLITYCZNEJ.

W tym programie redaktorzy Maciak i Bors dobrze to omawiają, obnażając wiele osób udających patriotów i charakteryzując podjudzaczy wobec Rosji, także zwracając na charakterystyczne cechy ich fizjonomii. Podają też wiele informacji o haniebnych władzach  Polski Sanacyjnej i wykazują duże podobieństwo do obecnych rządów posolidarnościowych.

Polecamy obejrzenie tego materiału i zapoznanie się z wybranymi komentarzami pod nagraniem filmowym

Redakcja KIP

Opublikowano za: CW24tv

Wybrane komentarze

Stan Turski

Warto raz jeszcze wyliczyć z nazwiska i imienia wszystkich europosłów pisowskich, którzy oficjalnie podżegają do wojny z Rosja, najprawdopodobniej na rozkaz Ameryki, wielu z nich otrzymało specjalne przeszkolenie w Ameryce zaświadczając w ten sposób wielkie oddanie naszemu zamorskiemu sojusznikowi. Oto oni:

1.Kempa Edyta

2.Szydlo Beata

3.Czarnecki Ryszard

4.Legutko Ryszard

5.Fotyga Anna

6.Poreba Piotr

7.Waszczykowski Witold

8.Wisniewska Jadwiga

9.Rzadca Bogdan

10.Zalewska Anna

11.Syriusz-Wolski Jacek

12.Tobiszewski Grzegorz

13.Kopcinska Jadwiga

14.Rafalska Elzbieta

15.Brudzinski Joachim

16.Mazurek Beata

17.Mazdrzanowska Andzelika

18.Jaki Patryk

Osoby wymienione powyżej mogą być agentami CIA i oprócz ślepego posłuszeństwa Ameryce szkodzą jednocześnie wszelkim pokojowym inicjatywom naszego państwa. Zapamiętajmy te nazwiska!

Wierni Polsce Suwerennej – Paweł Samoń

Za wojnę odpowiadają światowe ośrodki syjonizmu, w tym żydowskie NKWD.

Carlo Carlini

Przecież to nie biedni ludzie wywołują wojnę , biedni ludzie tylko giną

andrzej21111

PiS też żydowski. Kaczyński złożył hołd Izraelowi.

LesQ Amura

zapamiętajcie te imiona i nazwiska.

Stefania Klepacka

Jaka jest różnica między łotrem – Różą Tun z PO, a tymi łotrami PiSowskimi? Żadna.. Instrumenty do podpuszczania wykorzystywane przez to samo źródło. Tak, te nazwiska należy zapamiętać. Film o kotach adekwatny do sytuacji.

Jolka W

Tylko co nam to da, jak my i tak na nich nie glosujemy

Zofia Barbara

Trzeba tą listę podać dalej !! Legutko strasznie się zawiodłam, farbowany lisie !!

wojciech gierszak

nie przegapiam programów Pana Macieja, i z obawą oczekuję na następne, co nie które nagrywam, ten też nagrałem. Życzę Panu Maciejowi i jego zapraszanych Gości Dużo Zdrowia i Wytrwałości w tym co Robią i niech Bóg ma Was w Opiece

ALFA&MAX

Panowie!!! Jestem w szoku po odczytaniu tych nazwisk, ludzie muszą się o tym dowiedzieć jakich mamy Judaszy, tylko szakal zagrzewa dwie strony do konfliktu, legutko…no jakże by inaczej

Dragon Ball

Wierzysz że coś by się zmieniło? Ja sądzę że nawet jakby Morawiecki w tV powiedział; jestem żydem i sram na Polaków PiS by wygrał

Zofia Barbara 2 dni temu

Ciągłe wybieramy takie partie I prezydentów, którzy udają troskę o nasz kraj, a w rezultacie dbają tylko o siebie i swoich partyjnych kolegów !! Gdyby było duźo, duźo więcej takich przenikliwych Polaków jak pan Maciej, to Polska nie wpadała ciągle w kłopoty !!

Mikey G

Dziękuję za jak zwykle bardzo rzetelny materiał. Niestety takich programów i dziennikarzy jak na lekarstwo na tym łez padole. Pozdrawiam.

Polak Słowianin

Co tu zapamiętywać – praktycznie całe „bagno zarządcze” po 89′ pochodzi z jednego miotu. Sława ariowie.com

Matrix

Dobry materiał po przerwie Świątecznej MOCNY, ale jakże prawdziwy. W razie zadymy którą z resztą sami sprowokują Kundelki pierwsze spie….ą do brukselk.i Wzorce już są utarte z przed 80 lat Pozdrawiam myślących .

Aszlam Polska

A może subskrybenci wspomogli by Pana Maciaka?, np. po 5zł i nikt od tego nie zbiednieje, a Pan Maciak będzie mógł nas dalej informować, co kombinują po/pisowcy i inne śmiecie.

Cracus i Vanda

My się dołożymy do tego, bo ten program musi ! , być dalej emitowany.To jest już Nasze Dobro Narodowe .Kto może, nie musi, niech się dołoży .Pozdrawiamy wszystkich, myślących po Polsku .

Jan Jarczyński

A KTO WYRWAL SERCE Z PIERSI SERBII, KTO ZANEKTOWAL KOSOWO?

Pawel Mendera

ale przedtem napadli na SERBIE >> NATO << w 1999r

Ryszard wakulinski

Najpierw rozpieprzyli Jugosławie, bo była konkurencyjnym wzorem w stosunku do UE

Leon Don

BO TO NIE JEST NASZ RZAD TYLKO ROZDRAŻNIĆ PODSYCIĆ NAS Z ROSJĄ A PÓŻNIEJ SPIERDOLIĆ ZA GRANICĘ A LUDZI ZOSTAWIĆ NA PASTWĘ LOSU WSTYD HAŃBA DLA NICH

1 kit

Typowe sztuczki skurwieli od geszeftu. Jątrzyć, skłócić, judzić, schować się, czekać na łupy. Aj waj jaki głupi kraj. Wystarczy założyć maskę. Poskamleć. Naiwniacy pomogą, oddadzą wszystko. Następnie wyszydzić.

Jerzy Nowocinski

Pisowskie nieuki uważają, że wystarczy wierzyć w Jezusa a będą zbawieni. Usilnie dążą do zbrojnego konfliktu z atomowym państwem rosyjskim. Wciskają ciemnotę młodzieży polskiej. Uważają żołnierzy wyklętych za wielkich bohaterów, a prawdziwych wyzwolicieli spod okupacji hitlerowskiej za wrogów.

Jadwiga Kantecka

Patryk Jaki odkrył oblicze szu.. dzięki Bogu. O Szydło i reszcie nie wspomnę .tfu.

Paweł S

Czy Unia zajmie się również zbrodniarzami, którym Izrael dał schronienie?

mark woro

Układ z Monachium był przyczyną 2 wojny światowej. Czekamy na kolejną rezolucję UE.

The truth will set you free

17 osobowa banda idiotów, podżegaczy wojennych na usługach USraela.

Kasia Zielinska

The truth will set you free To nie idioci, tylko sprzedajni zdrajcy, wyszkoleni przez usrael. Szykuja nam zagładę, bo do tego zostali wyznaczeni. Sami już dawno umościli sobie gniazdka chociażby w Izraelu. To nic innego jak spisek przeciwko Narodowi Polskiemu.

Ania Kowal

Dziękuję za otwieranie oczu

Polak Słowianin

Przecież ta unia jew-ropejska to projekt koczowników, to i teraz butnie zaczynają się pokazywać na „szczytach władzy” … Sława ariowie.com

ZST Lipno – R.KOWALSKI

Brawo!!! dla redaktora M.Maciaka i Pana Sławomira za zdemaskowanie fałszywej flagi… to, co robi CW24 jest sednem sprawy w bełkocie mediów głównego nurtu… dlatego popieram i wspieram… wielkie podziękowanie dla Pana który renderuje filmy bo jak widać to pełen profesjonalizm.

Jadwiga Trafała

Uważam ze powinniśmy chwalić Rosje, za wszystko co robi, za dbanie obywateli, swojego państwa….. tez za jej spokój równowagę przez tyle lat, jaka prowadziła. Powinniśmy tylko obserwować, kto szczuje na Rosje i za nich się wziąć, nie za Polaków i nie dać się sprowokować. Bo przecież oto im chodzi żeby doprowadzić Rosje do furii, żeby wywołała tę wojnę. Polacy obudźcie się pomyślcie o swoich dzieciach i wnukach….nie pozwólcie na to dzielenie nas, jak chcą wojny to ich wysłać tam, gdzie ona jest, Polacy do żadnej wojny nie prowadza i nigdy nie będą prowadzić. Zatrzymajcie tych co prowokują do niej i zróbcie co należy

Rokko666

Jak i nie były polskie po zamachu stanu w maju 1926

Cracus i Vanda

Euro- Osłowie, My Naród Polski wstydzimy się za Was i nie zasługujecie na to by nas reprezentować ! w Europie. Zapisaliśmy te nazwiska i w odpowiednim czasie zapłacą za to .

Will Smith

Pójdziesz pójdziesz, Ja też pójdę …a kaczyniaki i tuskule wyjadą sobie do angli czy tam usraela…młodych się wybije a potem się pogodzimy:)..A jak w Polsce będzie mniej ludzi o następne 5 milionów to się do importuje żydów i wszystko będzie ok:) pozdrawiam

kamil str

No niestety, ale na celowniku jesteśmy MY, czyli młodzi co zostali jeszcze na terenie Polski, ja osobiście już jestem mentalnie przygotowany, jak tylko się coś wydarzy to zdupiam do Serbii do znajomych.

Zdradziecka Morda

Witam wszystkich. Musi im się już strasznie palić pod nóżkami, że tak już ostro jadą i prą do konfliktu bo to ewidentnie widać. Zesrać się już chcą, ludzie kochani, posłuchajcie sobie proszę wiadomości na tefałpe, wiem, że aż na wymioty zbiera, ale naprawdę zobaczycie moi drodzy czym karmią swoich widzów i jak im piorą mózgi. Będziecie w szoku, aż Wam kopary opadna. Wtedy może zrozumiecie jak społeczeństwo jest sterowane tym jadem wtłaczanym podstępnie do głów. Pozdrawiam serdecznie pilnujcie się.

Luki Baranski

Naród nie jest ciemny tylko tępy. Polacy są oporni na dokształcanie się i zgłębianie tematu!! Jesteśmy tanim mięsem i pionkami w grze. To smutne ale prawdziwe. Pozdrawiam

Przeszczep Kuri

Jak to mówił Gomułka…zamiast ciemniaków, doszli do władzy jaśnie oświeceni…no i mamy to, co mamy.

Aleksander Dawidziuk

Święta racja, tak było z poparciem Majdanu, my tu się w innych sprawach różnimy, ale w tej sprawie jesteśmy zgodni. Od Pis po Rydzyka, wszystkich łączy Syjonizm.

miroslaw kazmierczak

tokarczuk won

Jan Stankiewicz

Pis to wielkie zło Narodzie otwieraj oczy !  

A PO to lepsze???Moim zdaniem NIE!!!Wszyscy oni siebie warci!

Janusz B.

Mamy za głupi naród, cwańszych kupiono, a głupcy nic nie rozumieją i głosują na pis-TY.

Polak Słowianin

Pełne zdanie powinno brzmieć – nie zapomnimy o Wołyniu 43 zorganizowanym przez światowych syjonistycznych koczowników. Sława ariowie.com

K H

Odbiegnę od tematu o pozwolę sobie na taką dygresję: w czasach PRL ludzie byli przekonani, że będzie lepiej i rzeczywiście było coraz lepiej. Za to teraz – teraz jest tak dobrze, że już lepiej nie będzie – na pewno.

Paweł Minge

Polakom najwidoczniej dobrze jest jak jest, niczym plankton unoszący się w toni wodnej. Uświadamianie śpiącym ludziom takich kwestii to mozolna praca. Dobry pracownik wart jest swej zapłaty, dlatego i ja dołożę swoją cegiełkę.

Polak Słowianin

???? Ci europarlamentarzyści to nie Polacy/Słowianie – oni nie mają honoru, to koczownicy żerujący na Naszym Narodzie !!!! Sława ariowie.com

Jakub Ż 2 dni temu

Poręba Legutko. Znane nazwiska. To oni negocjowali w siedzibie Mossadu ustawę o IPN

Robert Tąta

Wszystkie rządy postsolidarnościowe były i są GÓWNO WARTE!

tadeus lutostanski

Ksiądz Natanek przestrzegał, że jak naszą siostrę Rosję zaatakują to wyparują .!!!!!!!

Marlena Kozlonska 2 dni temu

Polskie władze?-a czy jest chociażby jeden prawdziwy Polak w rządzie polskim?

tadeus lutostanski 2 dni temu (edytowany)

😀Putin kiedyś powiedział, że polskich oficerów i radzieckich wymordowali ci sami ludzie „”narodowości Trockiego i Lenina „” !! Jaka to narodowość ?? Proszę sprawdzić .!!!

Bogusia Bukowska

Na portalu”prawy.pl” którego właścicielem jest Międlar, też wysmarował artykuł szczujący na Rosje , ni stad ni zowąd raptem teraz -od jakiegoś czasu Międlar przyjał retorykę pisowską ! To kolejny dowód na to, w czyim interesie działa, jak te jedyne propolskie niezależne media hah. Klapki opadają. Tak samo myślę ze to aresztowanie Międlara przez ABW to była ustawka.

sprinter

CAŁY PROBLEM JEST TO ŻE USA WSTRZYMAŁA BUDOWE NORD STREEM 2 A POLSKA JEST DOBRYM KRAJEM DO WYCIERANIA SOBIE RYJA

A co wy myślicie, po co Pisuary wypuścili Wojska USraela ? Żeby była następna wojna !

Krzysztof Grodzki

Tak więc Rola rolę spełnia.

falcon 3s

Zwyczajne antypolskie POPiSowskie kurwy…powiedzialbym ostrzej ale nieraz nalezy sie hamowac.

MYHEARTBEATSFOR CROATIA 2 dni temu

Panowie Putin jeśli już to ma plany obronne a nie plany do rozpoczęcia wojny. Nasze rządowe skunksy są za cienkie Bolki żeby nawet na nich splunął kiedy rozkręciły by jakieś propagandowe ataki .Za całą propagandą zawsze i wszędzie stała i stoi jedna i ta sama pseudo nacja mentalnych lachmaniarzy poprzebierana w krawaciki nie swojej narodowosci. Z tego co wiem Putin już parę razy odbił próbę rozpoczęcia jakiejś zawieruchy. Przykladem może być Kursk ale liczy się tylko oficjalna wersja a nie prawda.

Zbyszek

najwięksi na świecie terr,oryści to SYJONIŚCI

Alicja Lakus

Józef Kossecki sugerował, ze Beria odpowiedzialny za Katyń był agentem angielskim!!!!!!!!

Władimir

W KATyniu nie mordowali Rosjanie… Ponad 90% NIHWD to były PARYchy z narodu pusytynnego… !!!

Krzysztof Kosowski

Ciekawy punkt widzenia, tak podejrzewałem że Putin tak głupio by nie gadał, to inteligentny polityk, poza tym Rosja ma inne zmartwienia i w ogóle jesteśmy z Rosją w innych ligach, dzięki za dobry materiał, pozdrawiam serdecznie Wszystkich

j d

Od 2012 r w Brukseli koło parlamentu UE jest PARLAMENT ZYDOW Z 47 KRAJOW !!! Co ta hołota Tam robi ??? Dowodzi UE po prostu !!!

skacząca meduza

A już myślałem że zawiodłem się na Putinie, dzięki że go Pan oczyścił. Jak to jest że ja Polak liczę na mądrość Putina bo jak nie on to kto nas ocali.

Władimir

Przyjdzie dzień gdy SŁOWIAŃSKIE Narody powstaną z kolan i się ZJEDNOCZĄ !!!

KunaBojowa Koszalin

Kto dopuścił aby w 1933 oku Niemcy wyrosły ? Anglia i Francja , kto pompował w ich przemysł duże pieniądze USA i bogaci Amerykańscy żydzi , kto nasz kraj doprowadziły do upadku rządy Sanacji, Związaliśmy się z Anglia i Francja i dostaliśmy baty, przegraliśmy wojnę jako najwięksi frajerzy świata, tyle ofiar tyle zniszczeń, a na koniec Moskale nas jeszcze zajęli. Teraz jest podobnie związujemy się USA i oni też nas zostawią zobaczycie.

Polak Słowianin

Podział typu lewica i prawica to iluzja – kolejna, aby podzielić Naród. W naszym przypadku opcje są 2 – PROPOLSKA i antypolska !!!!!! Sława ariowie.com

Henryk Antczak

I już jest odzew. W mediach wrze. Putin zły bla bla. Kiedy nasz nierząd robi dyplomatyczną rozpierduchę, Putin podpisuje umowe na gaz z Ukrainą sporządzony przez Niemców . Co ciekawe UE otwiera szeroko drzwi dla Rosji i przedsiębiorcy rosyjscy mogą sobie wyrabiać paszporty unijne uprawniające do korzystania z wszystkich przywilejów, jakie mają członkowie UE. Interesy się kręcą a my tymczasem w czarnej dupie pojudzaczy.

Cat Ballou

Panie Macieju dobrze powiedziałeś, że: „to nie jest lobbing prorosyjski, to jest lobbing proPolski!!”. Większość Polaków to nie są rusofobi, ale doszło do tego, że niektórzy boją się publicznie o tym powiedzieć, aby „ruskimi onucami” ich nie nazwać. Swoją drogą, to Putin i tak ma wiele cierpliwości do naszych rządzących i ich trolli od onuc. 75 lat w maju 2020 r. minie od zakończenia II WŚ, Onuc Rosjanie nie używają, a chamy internetowe nadal używają tego bardzo obraźliwego dla Rosjan określenia. Przez głupie rozgrywki i szczucie rządzących mamy dookoła wrogów. Dzięki za ten program. P.S Ator bardzo dużo filmów nagrywa i chyba nie miał czasu zastanowić się nad kontekstem wypowiedzi W.Putina, no i chyba chciał być pierwszy w temacie. „Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy” :))

Paul-Melon 1 dzień temu

Tylko cw24 cala prawda, polski Rzad przed wybuchem wojny grał na wszystkie fronty, zakłamywał oszukiwał, dobrze ze zostało to powiedziane w końcu !

Wlodzimierz Lassak 2 dni temu

Nie wiem czy było tu wypowiedziane, ale Polska miała – bodajże 1936r- podpisany z Niemcami pakt o nieagresji!!

Krzysztof Grodzki

A Pan Rola to nawet w BBC nas reprezentował. Ciary przechodzą mnie. Tam to dopiero musieli lewacko belkotac że nic nie rozumiał. Mam przyjaciół w Anglii, oni myślą że to nasz …

trzykrotka11 1 dzień temu

Podaję odpowiedni fragment Konferencji z pytaniem przedstawicielki Rossijskoj Gaziety: https://youtu.be/RlKw6E4n_Xc?t=6117

MarcinW

Najgorsze jest to, że motłoch idzie w tą antyrosyjską narrację. Media ludziom łatwo potrafią robić papkę z mózgów. Nie zagłębiając się w tematy od razu wiedzą kto dobry a kto zły. Bo tak powiedzieli w TV.

pawko kowal

Motłoch jak motłoch ale takie autorytety jak Cejrowski który ciągle pluje na Rosje i jest zakochany w Trumpie siedzi sobie w bezpiecznym miejscu.

Zbyl Zbyt 2 dni temu

Cztero-i-półgodzinna konferencja w retransmisji RT „Live:Putin holds annual press conference in Moscow” 1:56:36 Pytanie Kiry Latuhiny z Rasijskiej Gaziety do Putina ws.rezolucji i paktu Ribbentrop-Mołotow. 1:57:27 Odpowiedź Putina: https://youtu.be/eKuX95qk5aE Szczegóły tej rezolucji i lista jej projektodawców: https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2019-0098_PL.html Skan obujęzycznego maszynopisu paktu: https://www.lituanus.org/1989/89_1_03.htm

Alojzy Konsek

Niemcy miały na zachodniej granicy tylko 20 dywizji wojska….ale i tak są dowody na to, że od 1938 r. służby rozmawiały angielskie, USA i Niemiec o podziale świata po nadchodzącej wojnie.

Janusz Dariusz Gnoinski

Proszę przypomnieć czy to nie, niejaki Kurski powiedział, ” ciemny naród uwierzy we wszystko co im powiemy”?

Paweł Ziemiński

Panie Maciak, z przyjemnością wysłuchałem ( dla mnie od lat oczywistego) wyjaśnienia sytuacji Polski i Polaków. Cieszę się, że stopniowo poszerza się grono osób coraz bardziej świadomych celów i schematów rozgrywania Polaków przez obce, głównie anglosasko-syjonistyczne ośrodki władzy finansowej, a co za tym idzie wojskowej i politycznej. Proponuję wzbogacić ten sposób oddziaływania na dojrzewających politycznie Polków poprzez wzajemne zapraszanie się do swoich programów. My ( mam na myśli Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej , www.wiernipolsce1.worpress.com oraz studio realizacyjne WPS Production; na you tube kanał: wiernipolsce1 lub WPS Production) od ponad 10ciu lat uświadamiamy Polaków we właściwym artykułowaniu naszych narodowych interesów i zwalczania wszelkich farbowanych lisów politycznych ( od lewa do prawa, od Michnika do Rydzyka, od GW do GP, od TV Republika do wRealu24 , od PO do PiSu i Konfederacji itd.) Odnośnie dzisiejszego tytułowego tematu mam kilka uwag – wynikających z tego żeby, jeśli już zmierzamy ku ujawnianiu prawdy , nie pominąć istotnych faktów z naszej historii i historii Europy i świata. 1. Krytykując ( zresztą słusznie ) nieudolne i w końcu nikczemne i zdradzieckie elity władzy państwowej przed wrześniem 1939 r. nie możemy zapominać, że 12 maja 1926 r.dokonano antypaństwowego i antykonstytucyjnego przewrotu politycznego, zwanego ” zamachem majowym”, w wyniku czego zniszczono z trudem odbudowywany system suwerennych rządów polskich i zainstalowano autorytarny system rządów kontrolowany przez światowe ośrodki finansowo-polityczne ( niemal te same, co obecne; wówczas jedynie z nieco silniejszą pozycją Anglii, a obecnie już zdecydowanie USA oraz decydującego lobby finansowego związanego ze światową oligarchią żydowską). Trzeba zatem z umiarem i rozwagą traktować okres 1918-1939. 2. W Putin miał powody skrytykować, a nawet zaatakować Polskę za jej bezmyślną i w rezultacie bardzo niebezpieczną dla Europy Środkowo-Wschodniej politykę w ramach UE i w odniesieniu do polityki USA i Izraela. Nie jest jednak adekwatną reakcja wobec Polski, jako inspiratora, a nawet głównego winowajcy wybuchu II wojny światowej oraz inspiratora rozbioru Czechosłowacji w rezultacie konferencji monachijskiej z września 1938. Trzeba bowiem pamiętać o poczynaniach politycznych ministra, a później premiera Benesza i prezydenta Masaryka z lat 1919-1920 ( oraz o bezwzględnym wykorzystaniu przez Czechosłowację słabości Polski w lipcu 1920 r. w okresie ofensywy Tuchaczewskiego na kierunku Warszawy, i zajęciu wówczas Śląska Cieszyńskiego; można byłoby także przypomnieć wiele aktów bestialstwa Czechów wobec żołnierz polskich w styczniu 1919 r., np. Stonawa ) 3. Tzw. Zbrodnia Katyńska nie jest sprawą zamkniętą, i winna być dopiero ostatecznie wyjaśniona, ale obawiam się, że ( gdy wyjaśniać to będą bezstronni historycy polscy i rosyjscy), to główny opór będzie stawiała nie Rosja, a anglosasko-syjonistyczne siły zainteresowane podgrzewaniem niezgody między Polską a Rosją.

m j

Polityka antyrosyjską trwa od dawna ,jak zaczęły razić pomniki armi czerwonej, nie pamiętam ile lat temu ,któryś ( chyba Zylinowski) z polityków rosyjskich powiedział że ,w ten sposób niszczymy kawałek historii i kiedyś nam się to odbije czkawka ,bo nikt za nami nie stanie i gdy dojdzie do grzebania w historii .Okazuje się że on wiedział co jest grane i co z nami robią i, co mamy 2019 i Putin nazywa przedwojennych polityków polskich antysemickimi świniami ,a w tle act 447 ,przebudzenie rozmodlonego ludu będzie bolesne i źle się skończy ,mając jedynych słusznych patriotów jako zaganiaczy owiec

Krzysztof Kuźniar

Trzeba obserwować pisiorów, przed wojną będą uciekać, bo oni polskojęzyczni są.

halina

oczywiście, że przed 1939r. rządzili nieudacznicy, a Józef Beck był Żydem rumuńskim

Tomasz Mrowiński

Nikt nie powie w tutejszych mediach, 😁 😃, KTO PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYBUCH II WOJNY ŚWIATOWEJ!!! Nikt nie powie, 😁 😃, KTO SFINANSOWAŁ III RZESZĘ HITLERA i KTO….. co najważniejsze, POPCHNĄŁ POLSKĘ do wojny z Hitlerem i potem doprowadził do upadku II RP, bo to terytorium jej potrzebne było do zgrupowania tu ogromnych sił tzw. koalicji europejskiej, 😁 😃 pod flagą III RZESZY i do uderzenia na Państwo Stalina!!! 😁 😀

Ryszard wakulinski

Miedzy tym co się mówi i tym co się robi jest morze hipokryzji- -jak rozwalono PRL-Ustawa demonopolizacyjna rozwalająca Polski Monopol Spirytusowy -zabrakło polowy rocznego budżetu Uzgodniono nawet w konstytucji zapisano SPOLECZNA Gospodarka Rynkowa -gdzie ona jest przekręt goni przekręt a My sie cieszymy ze jest lepiej bo dostajemy ochłapy z pańskiego okrągłego stołu

Zofia Barbara

Polacy powinni sami szukać porozumienia z Rosjanami, niech oni wiedzą że my zwykli obywatele nie chcemy zadrażnień z nimi, to rząd i politycy cały czas szukają zaczepek z Rosją, chyba podjudzany jest przez jakieś siły z zewnątrz !! My chcemy spokoju z sąsiadem !!

Lucyna Kaczmarska 2 dni temu

Przecież każdy z nas ma swój rozum i takie głupoty jak ta rezolucja normalny człowiek nie przyjmie! Chcą zawsze małego człowieka pchnąć w krwawe poczynanie, a ten durny daje się! Więc nie dajmy się wkręcić walczmy o pokój!, O utrzymanie pokoju, bo każda rozróba to nabijanie kabzy innych utrata życia każdego który da się wkręcić w to, a dziennikarstwo zawsze działa dla decydentów, więc nie słuchajmy ich, dzięki za ten program!

Marek Steinke

Na tych grobach nie leżą generałowie tylko biedni żołnierze którzy nie mieli pojęcia Kto zaczął i dlaczego każdy jest mądry po czasie i łatwo się dziś osadza i gada

Anastazja Lyczko

Czyli pis to nie tylko służby mafii ale też oszuści bo o historii II wojny byli uczeni w szkole – albo takie debile że nic nie przyswoili z zakresu szkoły podstawowej ! PIS niesie jedynie fala partyjnej propagandy niesionej na ramionach pasożytów, jak ci autorzy tego gówna, które spłodziła elita UNII EUROPEJSKIEJ.

Metyou McConery 2 dni temu

Jak pan się odniesie do niedawno opublikowanego materiału Leszka Bubla w którym mówi o „wielkiej piątce” tych „propolskich” mediów? Do tej piątki zalicza się między innymi CEPowiśle. Czy mam rozumieć że pan Mossakowski (którego jest Pan sympatykiem) jest jednym ze zdrajców naszego kraju? Już widziałem że Mossakowski już był w „jedynych takich” (wIzraelu 24, eMisjaTv). Ciekawy jestem Pana stanowiska w tej sprawie. Pod spodem umieszczam link do materiału Leszka Bubla https://www.youtube.com/watch?v=APevYoZNrTQ&t=3494s

Sławomir Jędraszczak 2 dni temu (edytowany)

27 Stycznia 2020 roku przypada okrągła 75 rocznica wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau- Putina tam nie będzie /Armia Czerwona wyzwoliła ten obóz z tysiącem więźniów pozostawionych przez hitlerowców/,. Putin będzie kilka dni wcześniej w Jerozolimie na kongresie zorganizowanym przez Yad Vashem i będzie przemawiał na temat Holocaustu- ciekawe jaki będzie przekaz. Oby pomyślny dla Polski./ na stronie 75.auschwitz.org -można sprawdzić kto zastał zaproszony/

RozaTV .eu

44 minuta to schemat, który stosują też religie. 1000 rzeczy dobrych, które są opakowaniem wirusa.

Alojza Bąk

Boże miej nas w opiece, UE tak szybko uchwaliła tę „rezolucję ” , przecież dopiero co były wybory … co to za szubrawcy -europosłowie , którzy dążą do wojny ,do zagłady własnego kraju? powinni natychmiast zrezygnować , to jakaś farsa ? oni reprezentują nas , Polaków ? co za męty ..

blondie

Nie grzebie się w grobach – kto umarł (kimkolwiek nie jest) niech śpi w pokoju … od dawien dawna pisałam co ziemia przykryła niech tak pozostanie … co komu i w czym przeszkadzają mogiły i umarli ??? … nie potrafię zrozumiec dlaczego ? … ludzka głupota nie zna granic … a już tych co żrą czterema gębami jest do n-tej spotęgowana …za debilizm nielicznych zapłacą liczni (o ile tego nie powstrzymają) … co do UE od zawsze byłam przeciw wstąpieniu w te zwyrodniałe, patologiczne struktury … UE żywcem przypomina mi zakład bez klamek a nasi europosłowie to pełnoprawni pacjenci tegoż zakładu zaś miłościwie nam panujący i posłujący to pacjenci na lewej przepustce.

Dar Już

brakuje mi w waszym filmie informacji o zdradzie całego głównego dowództwa polskiej armii w 1939…. mało Polaków zna fakt, że praktycznie wszyscy dowódcy armii zdezerterowali we wrześniu 1939….podobnie jak „rząd polski”, przez zdradę dowódców zabrakło współdziałania w obronie i przesądziło o klęsce w 1939. Mało ludzi zauważa, że bohaterskie czyny były udziałem tylko oficerów niższego szczebla, naczalstwo zdradziło na całej linii…Armia bez dowódctwa ma wydłubane oczy niestety

Beata Fiejdasz

Putin mi zaimponował zakazem adopcji dzieci rosyjskich przez zagranicznych chętnych! A u nas??? Pan Bednarz na próżno prosił polityków i posłów, nikt nie chce o tym słuchać!

Rokko666

Za I i II WS odpowiedzialne są ośrodki syjonistyczne w NY, City of London i ich agentura w tym żyd Beck

Piotr Pabjan

Przestańcie mówić bzdury. Niemcy bez sponsoringu bankowego możnych tego świata nigdy nie było by stać na wywołanie wojny. Nawet 100 paktów bez kasy nic by nie pomogło

Gniewko Lechia

Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli ży dzi: -Raichman -Mierkułow -Urbanowicz 2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz 3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow, kapitan SamyunTichonow. Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem! „XX wiek nie zna takiej zbrodni jak zbrodnia katyńska”. I znowu „pan prezydent” Komorowski mija się z prawdą. W 1937 roku, dwóch Gruzinów i jeden Ukrainiec, J. Stalin, Ł, Beria i K. Woroszyłow, wymordowali 631 008 swoich własnych oficerów. W tym trzech marszałków. Co ciekawsze ofiary w większości były Rosjanami. Natomiast Niemcy od 1941 co 1945 roku, wymordowali ok. 3,3 miliona, jeńców radzieckich. Powiedzmy sobie więc prawdę, zbrodnia a Katyniu, była tylko kroplą w morzu zbrodni.

Władimir

Dokładnie tak… bo to wszystko były i są USTAWKI… bo KOLOchałST był… ale SŁOWIAN… ponad STO mln. OFIAR !!!

Gniewko Lechia

@Władimir ustawki to może nie najlepsze określenie. Po prostu przejęli władzę i mordowali tych których się bali. Likwidowali zagrożenie. No i oczywiście mordowali nie na swoje konto, bo po co. Lepiej mordować pod jakimś szyldem, żeby w razie czego można było zwalić winę na innych. W ten sposób ludzie nieświadomi zwalają winę za te morderstwo w Katyniu na Rosjan.
Ryszard Łodygowski  

Jeszcze na początku 1939 roku w Polsce głównego wroga widziano w ZSRR. A atak przyszedł z zachodu. Teraz jest podobna polityka. Władze uciekły a społeczeństwo zostawili na pastwę wroga. Wyjątkiem był prezydent Warszawy. Chwała Starzyńskiemu !

jan kowalski

Ja cenię inteligencję. Jesteś jednym z niewielu redaktorów posiadających ten dar natury. Jednak warto poszerzyć spojrzenie. 1) Zamach majowy był opracowany i finansowany przez angielskie służby. Wykonawcą był odsunięty od władzy agent niemiecki i jego pikusie. Od 1926 roku Polska była praktycznie, angielską kolonią. Po zamachu na rząd polski zlikwidowano najświetlejsze polskie umysły. Popatrz na Bereza Kartuska. Anglia w tym czasie była światową potęgą. W Anglii słońce nie zachodziło. Miejsce Anglii zapragnęli zająć korporacje z USA które miały media i pieniądze. W Niemczech wstawiono swego człowieka Hitlera i dorobiono odpowiednią ideologię, na którą dali się złapać Niemcy. Następnym krokiem, było skłócenie Anglii z Niemcami. Zrobiono najazd na angielską kolonię, czyli Polskę. Pikusie Piłsudskiego, czyli głąby i oszuści, wraz z polskim złotem zwiali do Anglii. Anglia otrzymała tym samym, poważny zastrzyk finansowy. Co jeszcze? To służby angielskie sterowały Stalinem. Beria był angielskim agentem wpływu, który namówił Stalina na wymordowanie polskich oficerów. Dlaczego Anglicy bali się polskich oficerów, będących już w niewoli ZSRR? Patrz „Anglia stoi za mordem katyńskim” Józefa Kosseckiego – wykład jest w internecie. Obecnie jesteśmy również kolonią i to niemiłosiernie eksploatowano i to ze wszystkiego, łącznie z polską wykształconą młodzieżą. Kto Polską rządzi? Amerykański pies, czy ogon, który tym psem macha? Po wojnie Amerykańskie władze oddały Polską Stalinowi (Patrz mapa Gomberga) a po latach postanowiły ją odzyskać. W jaki sposób? Co robił na KULu wysłannik Rotdschyldów Zbigniew Brzeziński? ( Mojżesz Brzeziński, członek judenratu, dowodził policją żydowską ładującą żydów warszawskich do pociągów i wywoził do obozów zagłady). Czy zdajemy sobie sprawę kogo Brzeziński uczynił papieżem, który całkowicie zaślepił polskie chrześcijańskie mózgi. Do dzisiaj, przynajmniej w 90%, jesteśmy ślepi i głupi. A głupiemu nie da się wytłumaczyć, że jest głupi i powinien zmądrzeć. Potraktuje to jak atak na jego godność i sam siebie zniszczy. Przypominam słowa ks. prof. Bartnika z KULu: „Za JPII tylko żyd mógł zostać biskupem”. Żyd sabbataista, czyli pozorny katolik. A sabbataistą jest władza w USA z Rotdschyldami na czele. Patrz wywiad z Nachtem „Sekty i władza”. Zapoznaj się dokładniej z religią Sabbataja Cwi i jego przesłaniem i patrz co się dzieje. Wiem, że potrafisz samodzielnie myśleć, ale trochę wiedzy , też się przyda.

m j

A może być ciekawiej , bo już niedługo nie będziemy potrzebni ,ani Europie, ani Rosji , gdyz ta wkrótce odpali dwie rury ,Nord stream I ten turecki Plomyk, więc w przypadku konfliktu zbrojnego na terenie kraju głębokiej wiary i rusofobii bezpieczeństwo energetyczne Europy oraz interesy Rosji są bezpieczne .Mogliśmy mieć parasol ochronny u Chin ,budując węzeł transportowy ,ale kazaliśmy im spierd. ,bo to wbrew interesom USA ,tak powiedział główny zaklinacz katastrofy smoleńskiej. Tym sposobem pozostaliśmy sami i bezbronni oraz wewnętrznie skłóceni ,ciekawe czasy nas czekaja

Leszek Jedryk

Musiał dać po garach, bo za niedługo obwiniali by ZSRR za wybudowane przez Niemców obozy śmierci, gdzie „poszło” z dymem ponad Milion ludzi. A nasza przedwojenna RP też ma swoje za uszami. Oczywiście nikt nie lubi słuchać prawdy, a my w szczególności zawsze świętoszkiem Europy.

Slawomir Nowak

machinacje/manipulacje/rewizjonizm historyczny był preludium do rozwalenia Jugoslawii i bombardowań Serbów . teraz to sie robi w stosunku do FR . ….co do 2ws ja to widze inaczej . 1 i 2 ws to dwie największe wojny w całym ciągu wojen , ktore maja wspolny mianownik ; budowa imperium jusa . ta woina wciaz trwa , a zaczela sie wojna jusa z meksykiem i oderwaniem od meksyku 2/3 do 3/4 jego terytorium (kalifornia , utah , teksas , kolorado , newada) . jesli ktos ma watpliwosci niech sobie prześledzi wszystkie wojny/,,konflikty” miedzy wojna jusa – meksyk , a dniem dzisiejszym ………..a teraz z innej strony ; wszystkie ,,konflikty ” były i sa wywoływane przez bogaczy/oligarchów/kapitalistów i dlatego oni chca by ludzie przyczyn wojen upatrywali w faszyzmie , komunizmie , zsrr , itd…byle tylko nie w ,,elitach” finansowych swiata . to taka ,,sztuczka” feudalno-kapitalistyczna ………..wojna wciąż trwa gina miliony , a ,,elity” coraz bogatsze …….pecunia non olet ……..a lud roboczy/underlavery coraz biedniejszy …….underslavery – bo niewolnik klasyczny nie mial dlugu/debetu ………podrzegacze wojenni/warmongers w natarciu ……

Greg Ski 2 dni temu

I po drugie, Putin nie jest dzieckiem i nie pozwala sobie na niekontrolowane reakcje, a tym bardziej pytania. Ten człowiek kontroluje wszystko wokół siebie wraz ze specjalną ekipą. Proszę go nie obrażać. A dziennikarce głos drżał pewno, bo się wstydziła… Pleaseeeee

DżejSi

Taka mała dygresja. Przydałoby się podlinkować pod filmem materiał, który jest omawiany. W tym przypadku projekt rezolucji oraz wnioskodawców. O ile sympatyk programu poświęci te 40+ minut by obejrzeć materiał, o tyle w przypadku udostępnienia np na fb oddźwięk może być słabszy na zasadzie – eee, 40 minut gadania, szkoda czasu. A jak się rzuci linki, ludzie zobaczą, zweryfikują to z ciekawości wrócą i obejrzą. Grono oglądających się powiększy. Zwiększy to szansę na przelew np. Proszę o tym pomyśleć. Pozdrawiam 😁👍

Janusz Piwo

Ten nasz rząd polskojęzyczny ( minister finansów nawet już po polsku nie potrafi nawijać ) trzeba pogonić do Jerozolimy.. W Sosnowcu zamykają jeden z dwóch szpitali miejskich. Po komunie były trzy, zostanie jeden. Na IZBIE PRZYJĘĆ szpitala , który zostaje, umarł niedawno 39 latek, w kolejce. NA SZPITALU likwidowanym już jest napis spółka ZOO. Budynek jest pięknie wyremontowany, to TRZEBA go PRZEJĄĆ. Radni Sosnowca ( 200 tys. obywateli ) na czele z prezydentem zamieniają szpitalne IZBY PRZYJĘĆ W KOSTNICE. Są tak mądrzy , ze potrafili nawet wprowadzić PRZYMUS SZCZEPIONKOWY DZIECI przyjmowanych do przedszkoli. OBŁĘD w Sosnowcu.

alex boor

No wszystko się zgadza Panowie, ale dlaczego Putin zaatakował tylko Polskę, a nie wszystkich którzy to podpisali.

Wanda Lub

To ludzie o otwartym umyśle wiedzieli. To było do przewidzenia. Zaproszeni Amerykanie a później brać do wojska ponieważ Rosja nam grozi. To jest układ. Zrobić jeden rząd światowy. Rządzą światem elity. Unia Europejska czekała na to. To są układy. Ludzie śpią. Teraz na wiosnę będą brać do wojska. Ma Pan Macjeju duża wiedzę i dobrze Pan mówi. Do większości ludzi to nie dojdzie. Szykuje się oj szykuje. Pozdrawiam panów serdecznie.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=134&v=BHH3kPn9anQ&feature=emb_logo

Comments

 1. marcin says:

  Może się jeszcze okazać, że cała elita POPiSu, w tym sam Mały Karakan oraz premier Morawitzky, zostaną przedstawieni jako wściekli antysemici, dokładnie tak jak sanacja, co już robi Prezydent Putin.

  pRezydent Andrzej Duda podobno nie wybiera się na obchody wyzwolenia Auschwitz do Jerozolimy: https://pl.sputniknews.com/swiat/2020010311602511-izraelskie-obchody-wyzwolenia-auschwitz-bez-dudy/
  To chyba największe święto w obecnym Pax Judaica, porównywalne chyba do obchodów rzekomego zmartwychwstania Jezusa „Chrystusa” w poprzedniej edycji tego systemu. Centralne obchody odbywać się mają w Jerozolimie a nie w Auschwitz. pRezydent Duda do Jerozolimy się nie wybiera a Prezydent Putin będzie honorowym gościem. Dla Dudy została przewidziana rola pośledniego figuranta i podobno się obraził.

  Jak wiadomo POPiS pracowicie niszczy pomniki i cmentarze Armii Czerwonej. Jednym ze zniszczonych jest pomnik generała Czerniachowskiego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Iwana_Czerniachowskiego_w_Pieni%C4%99%C5%BCnie
  Rosjanie mówią że generał Czerniachowski to był najwyższy rangą żyd w Armii Czerwonej. Być może tak było, jeśli mowa o pionie bojowym. Nietrudno sobie wyobrazić przedstawienie przez Kreml zniszczenia pomnika generała Czerniachowskiego jako przejaw wściekłego antysemityzmu PiSlamskich władz w Warszawie.

  PiSlamiści mają więcej takich trupów w szafie. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami bankructwa polityki historycznej Małego Karakana. W Polsce nie udał się wariant z takim sukcesem przeprowadzony przez żydobanderowców na Ukrainie.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Potwierdzeniem komentarza, a zwłaszcza końcowego wniosku jest to, że w tym roku zaprzestano ( nie wiadomo na jak długo) oficjalnych obchodów żydowskiego święta Chanuka przez pRezydenta Dudę, w kneSejmie i kneSenacie…

 2. marcin says:

  Materiał z kluczową wypowiedzą Prezydenta Putina, gdzie użył sformułowania „łajdak, antysemicka świnia” (5:25):

  https://www.youtube.com/watch?v=HuZXIvTNS40

  Dalej Prezydent WWP wprost porównuje wspomnianych ambasadora Lipskiego i ministra Becka do tych, którzy obecnie burzą cmentarze i pomniki żołnierzy Armii Czerwonej. Prezydent WWP mówi że PiSlamiści mają być politycznymi spadkobiercami Lipskiego i Becka. Skądinąd wiemy że ta diagnoza jest prawdziwa bo natchnieniem Małego Karakana jest marszałek Selman-Piłsudski a cały PiSlamski reżim nawiązuje do sanacji.

  Prezydent WWP w końcu zabrał głos i chyba znokautował PiSlamski reżim. Zobaczymy czy zobaczymy pRezydenta Dudę w Al-Quds na obchodach wyzwolenia Auschwitz przez Armię Czerwoną.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Bardzo trafny komentarz. Nasze wyjaśnienie na końcu następnego tekstu: Piskorskiego i Ziemińskiego prezentuje o co chodzi współcześnie Putinowi.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Tenże ambasador Lipski zabiegał w USA w latach 50-tych o zerwanie przez ten kraj Traktatów Poczdamskich. Kilka lat temu „nasze władze” zwróciły się do Putina i Rosji o oddanie Polsce Obwodu Królewieckiego. Na to Putin odpowiedział, że dopóki obowiązuje Traktat Poczdamski, nie jest to możliwe i wsparła go w tym także Kanclerz Merkel. Wcześniej najpierw Stalin, później chyba marszałek Kulikow i ktoś jeszcze z ZSRR i Rosji stwierdzali, że moglibyśmy oddać Polsce Obwód Królewiecki, ale spowodowałoby to rewizje traktatu Poczdamskiego i Niemcy zażądałyby od Polski zwrotu Ziem Zachodnich i Północnych – pisał o tym m.in. A. Siwak w swoich książkach. Obecnie „nasze władze” wywierają presje na Trumpa, zwłaszcza pod presja zagrożenia usunięciem go ze stanowiska, aby zerwał Traktat Poczdamski. Prawdopodobnie zabójstwo tego wybitnego generała Irańskiego, jest odwróceniem uwagi i przykryciem propagandowym m.in. tych starań.

Wypowiedz się