GESARA I NESARA – TŁUMIONA DROGA DO WOLNOŚCI ŚWIATA

Podobny obraz

GESARA i NESARA to skróty od nazw Prawdziwego Globalnego / Narodowego Aktu Reformy i Bezpieczeństwa Ekonomicznego. Są to ustawy o globalnej i narodowej ochronie oraz reformie gospodarki, które zostały wymyślone i spisane przez wielkie umysły XX i XXI wieku w celu zresetowania stanu planety Ziemia i wprowadzenia potężnych zmian w fundamencie zarządzania.

Roszczenia farmerów – podstawa NESARA

Do połowy lat 70. XX wieku amerykańscy bankierzy uważali się za ludzi stojących ponad prawem, którzy swą władzę dzierżą w sile pieniędzy.

Wściekli Amerykanie, a właściwie farmerzy postanowili wtedy się zbuntować i walczyć o swoje.

Sprawa nabrała wiatru w żagle, kiedy Federalny Land Bank nielegalnie jako niewypłacalne zadłużenia, przejął kredyty hipoteczne (farmy, sprzęt i ziemię uprawną) wielu farmerów na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych.

Oszukani przez banki farmerzy, którym udzielano wysokich kredytów za zgodą Federalnego Systemu Rezerwy, złożyli do sądu zbiorowy pozew, znany jako Program Roszczeń Farmerów i domagali się wypłaty odszkodowań za nieuczciwe praktyki w operacji Systemu Kredytowego Farmerów.

Pozew Roszczeń Farmerów był bagatelizowany i odrzucany przez sądy na każdym poziomie, a dokumentację celowo niszczono.

W latach 90 Sprawę skierowano do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, którego sędziowie niemal jednogłośnie orzekli, że roszczenia farmerów mają podstawy prawne.

Zostali oni oszukani przez rząd federalny i banki, dlatego też obywatelom tym należą się ogromne odszkodowania i zwrot posiadłości majątkowych.

Sąd Najwyższy do monitorowania postępów w egzekwowaniu wyroków wyznaczył kilku sędziów.

Sędziowie ci wraz z ekspertami z różnych dziedzin, np. ekonomii i prawa konstytucyjnego, stworzyli koalicję „Biali Rycerze”, która zajmowała się udzielaniem wsparcia i pomocy tysiącom pokrzywdzonych ludzi na całym świecie.

Podobny obraz

Wprowadzenie NESARA

Sędziowie spędzili wiele lat na szukaniu porozumienia w kwestii wprowadzenia nowych reform bankowych w życie.

Ostatecznie osiągnięto porozumienie pomiędzy rządem Stanów Zjednoczonych, właścicielami Banku Rezerwy Federalnej, Międzynarodowym Funduszem Walutowym, Bankiem Światowym oraz wieloma innymi krajami, w tym Wielką Brytanią i wchodzącymi w skład strefy euro.

Szybko zdano sobie jednak sprawę z tego, że ustalenia zawartych porozumień nie zyskują aprobaty w życiu codziennym i nie zostaną w nim wdrożone.

Dlatego też jedynym sposobem realizacji reformy było jej wprowadzenie jako prawa uchwalonego przez Kongres USA.

W 1999 roku przedstawiciele procesu Roszczeń Farmerów złożyli do Kongresu 75-stronicowy dokument „Akt Krajowej Reformy i Bezpieczeństwa Ekonomicznego” (NESARA).

Do 9 marca 2000 roku aktem tym nikt prawnie się nie zainteresował.

Dopiero gdy tego dnia późnym wieczorem członkowie Kongresu USA zostali wezwani i eskortowani do swoich biur przez żołnierzy oddziałów Delta Force oraz Navy Seals w celu natychmiastowego głosowania, oficjalnie zaakceptowano NESARA.
10 października 2000 r. generałowie armii amerykańskiej wydali rozkaz, aby jednostki elitarne Marynarki Wojennej Seals oraz Delta Force szturmem wkroczyły do Białego Domu i pod groźbą użycia broni zmusiły niezainteresowanego do tej pory dokumentem Billa Clintona do jego podpisania.

GESARA i NESARA – narodowe obfitości

Wdrożenie i ogłoszenie NESARA oraz jej globalnego odpowiednika – programu GESARA miało nastąpić we wrześniu 2001 roku.

Proces został jednak wstrzymany przez katastrofę z World Trade Center w roli głównej.

W ten oto sposób zniszczono obywatelom USA nadzieje na zwrócenie rządu z powrotem do rąk narodu amerykańskiego.

Czego wprowadzenie przewidują akta GESARA i NESARA? Otóż przede wszystkim w ich zapisie uwzględnia się takie postulaty jak m.in.:

 • Przywrócenie ustawy konstytucyjnej w Stanach Zjednoczonych.
 • Usunięcie urzędników administracji USA i wszystkich członków Kongresu Stanów Zjednoczonych z ich stanowisk z powodu ciągłych działań niezgodnych z konstytucją.
 • Zmuszenie prezydenta USA, wiceprzewodniczącego, członków gabinetu oraz wszystkich członków Kongresu do opuszczenia biura.
 • Zlikwidowanie IRS (urzędu bankowego) i Banku Rezerwy Federalnej.
 • Zawieszenie wszystkich wyborów na całym świecie, na wszystkich suwerennych szczeblach władzy.
 • Zezwolenie na egzekwowanie przepisów przy pomocy sił wojska w celu fizycznego usunięcia lub wyeliminowania wszelkich przeszkód utrudniających wprowadzenia prawa GESARA.
 • Wyeliminowanie wszystkich „stanów nadzwyczajnych” i wprowadzenie spokoju dla wszystkich państw sojuszniczych programu GESARA.
 • Zmuszenie wojska USA do natychmiastowego usunięcia oddziałów ze wszystkich suwerennych narodów.
 • Ustanowienie pokoju na całym świecie, monitorowanego przez Radę Bezpieczeństwa ONZ.
 • Przeznaczenie ogromnych sum pieniędzy na cele humanitarne na całym świecie.
 • Zerowanie wszystkich sald kart kredytowych, kredytów hipotecznych, bankowych i innych należności w bankach na całym świecie z powodu ich nielegalnej działalności.
 • Przywrócenie prywatności finansowej na całym świecie.
 • Zniesienie podatku dochodowego na całym świecie oraz opodatkowania żywności, leków i rzeczy materialnych z tzw. drugiej ręki.
 • Zwiększenie korzyści finansowych dla emerytów.
 • Umożliwia uwolnienie tysięcy ukrytych patentów i tłumionych, znajdujących się pod kontrolą rządu technologii.

Opublikowano za: https://www.odkrywamyzakryte.com/gesara-nesara/

Comments

 1. pinky says:

  Gdy czytam o NESARA przypomina mi się taki film z tematyki sf. Gdzie na planecie lądują jacyś astronauci z dalekiej galaktyki. Z mety uprzytamniają sobie, że znaleźli się na terenie gdzie panuje niewolnictwo i wyzysk przez garstkę wyjadaczy, morderców i bandytów na których usługach jest armia uzbrojonych po zęby siepaczy i jakieś monstra ni to ludzie ni wilcy. Wielkoduszni astronauci po wielu perypetiach i mykach uruchamiajac jakieś tajne drzwi znajdują tam stare prawa i kodeksy tej planety wydane jeszcze za życia pierwszych założycieli tej ponoć potężnej i kwitnącej niegdyś cywilizacji. Odtajnione kodeksy i prawa są przedstawiane ogółowi społeczeństwa która uwolniona z więzów poddaństwa i niewolnictwa krwawo się rozprawia z bandytami wprowadzając na powrót historyczny kodeks i prawa. A prawa te i kodeks brzmiały bardzo ale to bardzo podobnie to NESARY. Powiedźcie Państwo czy to film? Czy nasza globalna ziemska rzeczywistość? Symptomatyczne jest to dlaczego taki deal z NESARĄ nie może się powtórzyć. Dlaczego przestano ją uskuteczniać? Tyle lat minęło od od podminowania World Trade Center a uprząż na naszych szyjach coraz bardziej się zaciska , nic a nic nie wyluzowano, mimo że wiedziano o możliwości przewrotu społecznego i zmianie prawa które może wymusić na wyjadaczach i bandytach zbuntowane społeczeństwo. Widać są pewni swego , robią co chcą i nikogo się nie boją. Ciekawa jestem jak długo?

Wypowiedz się