BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU – CAŁY DOKUMENT PL

Znalezione obrazy dla zapytania: oszustwo klimatyczne

Świetnie udokumentowane nagranie BaldTV o OSZUSTWIE KLIMATYCZNYM poprzez GIGANTYCZNA MANIPULACJĘ  umysłami, zwłaszcza młodych i naiwnych ludzi, zorkiestrowaną w skali globalnej. Przedstawione są rodowody i powiązania personalne, organizacyjne, finansowe, okultystyczne ludzi, którzy stoją za tym kryminalnym procederem, mającym na celu eliminację większości ludzi na Ziemi, którzy rzekomo są winni ociepleniu klimatu. Film jest wzorcowym przykładem, jak należy podchodzić do wyjaśniania wielu problemów, nie tylko w skali globalnej, ale i krajowej. BRAWO !!! Na końcu wybrane komentarze do filmu.

Redakcja KIP

Wybrane komentarze

najlepiej spożytkowana godzina w moim życiu

Politycy znowu wywołają wojnę w której oni sami udziału nie wezmą ale się wzbogaca.

37:05 „POLITYKA TO SZTUKA KŁAMSTWA I MANIPULACJI” to jedno z ważniejszych zdań tutaj wypowidzianych. Może warto je zapamiętać.

ile miliardów jest wydawane każdego roku żeby manipulować ludźmi prać mózgi
dobre pytanie, Hollywood, przemysł muzyczny, mass media – to wszystko są narzędzia manipulacji ! Ludzie myślą że idą do kin na rozrywkę a idą na przekaz podprogowy, tak samo TV.
Mistrz powrócił w wielkim stylu – dziękujemy i czekamy na więcej. Mogę odwdzięczyć się rozpowszechnianiem gdzie się da i komu się da. Twoje filmy musi widzieć jak największa liczba ludzi
W tym dokumencie nie ma nic naukowego. Wszytko co jest tu przedstawione to tak zwany chłopski rozum
dziś śmiejemy się że faraon robił w ciula oszukując że kontroluje zaćmienie słońca, a niektorzy pięknie nabierają się na to, ze to człowiek powoduje wzrost temp. na ziemi.Kilka tysięcy lat, a człowiek jak „gupi” był tak jest!(oczywiście nie wszyscy, widać to po łapkach w gorę:))
To samo mi przyszło do głowy. Parę tysięcy lat temu ludzie byli prości, głupi, niepiśmienni, łatwo było ich nabrać. Teraz wszyscy wykształceni i tacy mądrzy i .. wciąż ich łatwo nabrać. Techniki prania mózgu od dziecka działają wyśmienicie. Trzeba być prawdziwym twardzielem, żeby się temu przeciwstawić i śmiało mówić o swoich poglądach. Dodatkowo potężna fala zidiocenia, płskoziemstwa, reptiliaństwa. Wrzucanie wszystkiego do jednego wora. Majstersztyk.
Od prawie 20 lat wszystkim mówię, ze to co w brukowych MEDIACH słyszą i czytają powinni obrócić o 180 STOPNI i TAM ZNAJDA PRAWDĘ. Prawie wszyscy STUKALI się w GŁOWĘ !!!
To jest przerażające ze ludzie za nią idą. Ludzka głupota nie zna granic.
Wiedziałem że jest źle w „polityce” ale że aż tak to nie!!!!
w głowie się nie mieści jak jesteśmy okradani na każdym kroku i ludzie jeszcze głosują na swych oprawców
Powtarzam się ale napiszę jeszcze raz, ten materiał, w całości, powinie zostać wyemitowany zaraz po głównych wiadomościach, we wszystkich krajach europy!!!!
Niestety tak będzie. Świat dąży do tego aby to jak przeżyć kolejny dzień czy rok ma być twoim celem życiowym. Nic po za twoim światem ma ciebie nie obchodzić abyśmy byli tym stadem baranów, które idzie gonione przez pasterza tam gdzie on chce aby tylko wypasać się i przynieść korzyść pasterzowi. Zrobiliśmy to z łatwością zwierzętom hodując je, teraz przyszła pora na hodowle bezmyślnych jak zwierzęta ludzi.
To mi wygląda na nowy ekologiczny faszyzm.Eko terroryzm w pełnej okazałości.
Bo Europa jest teatrem Rewolucji, a młodzież to obok „mniejszości” nowi proletariusze.
Jak zwykle materiał pełen badan, faktów i konkretnych przemyśleń. Czekam na kolejny materiał, pozdrawiam!
Szok dla mnie! Jestem osobą bardzo dociekliwą, posprawdzam, ile się da, ale materiał jest zrobiony niesamowicie. Ogrom pracy. Pozdrawiam!
LIKWIDACJA MÓRZ I OCEANÓW JEST KOLEJNYM LOGICZNYM ETAPEM KLIMATYCZNEJ REWOLUCJI…
” Łapać złodzieja! ” , krzyczy w tłumie najgłośniej z reguły złodziej . To prosty trick i działa od zawsze. Więc kiedy oni pokazują nam problemy klimatyczne, problemy środowisk lgbt, to zawsze trzeba rozejrzeć się w koło aby dostrzec, co chcą przed nami ukryć.
Ten dokument powinien być w pełni przetłumaczony na angielski i rozsyłany niczym ten sam virus o którym wspominasz w filmie na cały świat.
Ludzie są głupi jak but, i dają się manipulować tym , którzy maja kasę i rządzą pożytecznymi idiotami!
Eko terror ma doprowadzić ludzi do kanibalizmu który już jest promowany… Będziemy zjadać trupy ludzkie taki jest ostatni cel
ta greta kreta tak gada o klimacie o tym jak spędza czas w zgodzie z przyrodą itp a nie widzi willi swoich rodziców prywatnych samolotów jachtów limuzyn drogiej odzieży ze zwierząt hehe ( wiem inteligentny przemyślany komentarz )
Dziwię się tym widzom którym dopiero po tym filmie otwierają się oczy jaki otacza nas świat . Nigdy nie chodzi o nic innego w takich akcjach jak o ogromne pieniądze które są wyciągane od najbiedniejszych warstw społecznych .
Beka. Najważniejsze , że masz wiarygodne źródła rozpisane pod filmem , aby każdy mógł sprawdzić . Transparentnosc 100%
To my zapłacimy za głupie pomysły pisowcow za dofinasowanie paneli na dachy….a ludzie z blokowisk będą to finasowac z podatków….jebac pis
TEN FILM POWINIEN BYĆ POKAZYWANY W SZKOŁACH!!!
Ekonazizm to obecnie jedno z największych zagrożeń dla zwykłych ludzi, te lewackie s….y jeszcze będą nas mordować by zmniejszyć emisję CO2 i byśmy nie zabierali miejsca na ziemi kaście nadludzi z pogranicza wielkiego biznesu i władzy oraz ich pretorianom. Stawiają na młodzież bo najłatwiej ją zmanipulować i stworzyć wierne oddziały współczesnego Hitlerjugend.
Jestem pełen podziwu (i pewnie nie tylko ja) za prace włożoną w stworzenie takiego filmiku. Wszystkie materiały, cytaty, urywki filmików. Łączenie faktów. Dla mnie to jest szok. Świetna robota. Udostepniam, przekazuje, wysyłam.
Ciekawe, że wystarczyło by zbudować maszyny wymyślone przez Tesle czy innych zabitych i zapomnianych naukowców i mielibyśmy „zielony świat”
Dojdzie do tego, że będziemy płacić podatki za wydychany przez nas dwutlenek węgla. Dzisiaj nie mieści nam się to w głowie, ale narracja ekologiczna spowoduje u nas poczucie winy z tego powodu i nikt nie będzie nawet protestował. Niemożliwe??? A co powiecie o opłatach klimatycznych w uzdrowiskach, opłatach za wodę deszczową odprowadzaną z dachów i podjazdów itd.
Z tego co mi wiadomo to właśnie ze wzrosty i spadki temperatury na ziemi i są cykliczne i za ok 500lat może być mala epoka lodowcowa.
Amerykańsko-żydowskie firmy chcą nam sprzedawać swoją energię za grube miliardy dolarów, dlatego przeszkadza im polskie czarne złoto, czyli węgiel-podstawa naszej energii, którego mamy znaczące ilości ! Polska jest tak usytuowana , że do nas wieją wiatry z zachodu i to one zatruwają nasz kraj. Zachód jest głównym producentem toksyn !!!
Następny temat to imprezy masowe jak Tomorrowland wykorzystywane do programowania mas ludzi i idealizowanie globalizmu przez podejrzane grupy.
W piątek przed strajkiem klimatycznym w Warszawie rozdawano uczestnikom flagi organizacji Extinction Rebellion
„Plemię żmijowe” o którym mówił Jezus, steruje przez iluminatów którzy sa w naszych rządach. Proszę wysłuchać wywiadu David Icke z Credo Mutwa ( prawie 6 hrs).
Następnym krokiem z walką z przeludnieniem będą masowe samobójstwa im podobnych oszolomow, they are so naive. Po obejrzeniu tego materiału coraz bardziej rysuje się scenariusz dla ludzi. Wszystko się dodaje, teorie, okultyzm, klimat, depopulacja. Teraz można dopasować występ Madonny na Eurowizji. Not everyone is coming to the future, not everyone is learning from the past w tym kontekście brzmi jak groźba, podobnie jak słowa tej dziewczyny przy wiwatujacej publice…
Pic na wole z tą ochroną bo niby chce się ograniczyć CO2, a nikt nie mówi aby zlikwidować konsumpcjonizm. Teraz się produkuje taki szmelc który za 2 lata jest wymieniany na nowy bo części zamienne przewyższają zakup nowego urządzenia. Potem mamy tonę elektrośmieci którą zamiast utylizować, to się jeszcze tworzy kolejne nienaprawialne urządzenia.
Ruch ideologiczny zwany zegizmem (od słowa „zero growth”) propagowany był już w latach 70-tych, zapoczątkowany chyba nawet właśnie przez Klub Rzymski. Czytałem o tym ćwierć wieku temu, wtedy podchodziłem do tego z wielkim dystansem wręcz z przymrużeniem oka, traktując to niczym historyjkę o jakiejś zakonspirowanej sekcie jakich przecież wiele. Dzisiaj po oglądnięciu tego filmu z przerażeniem dochodzę do wniosku, że wszystkie te założenia zaczynają być powoli wdrażane w życie, wpływy tego ruchu są coraz silniejsze i dotykające już właściwie każdego z nas. Od niedawna płacimy przecież podatek środowiskowy co odbija się chociażby na wysokościach rachunków za energię. Z obawą zaczynam dostrzegać, że to zaczyna się dziać.
Pozdrawiam każdego wątpiącego. Bald gratuluje kolejnej produkcji na miarę co najmniej nagrody prezydenta suwerennej Polski ;)! Może kiedyś nadejdzie! Chrońmy nasze dzieci przed tą zarazą! Jeszcze jakiś czas temu mieliśmy na „Ziemi” 2% dwutlenku węgla w atmosferze, drzewa mierzyły kilkaset metrów wysokości i kilkadziesiąt obwodu, ponieważ węgiel jest ich budulcem jak i naszym! W tej chwili w atmosferze jest 0,4% (nie jestem dokładny) dopowiedzcie sobie resztę tej bajdy… Pozdrawiam
Dziękuję za info o karbonizacji powietrza. Tego mi brakowało w ukladance o CO2, a nigdy tego nie sprawdziłem . Zawsze dla mnie prostego chłopa było oczywiste, że wzrost CO2 rozkłada się na całe powietrze i w niższych partiach powinno być go najwiecej. Analogicznie jest z brakami wody, którymi nas straszą. Woda nie znika. Ewentualnie zmienia położenie. Poza tym jest jej ogrom pod ziemią, co udowodniła Libia w pewnym momencie. To jest też ciekawy temat dla Ciebie wg mnie. Pozdrawiam
niestety ekoterroryzm sięga do kieszenie głupich i najbiednijeszych a elity turlają się ze śmiechu jak tłuszczą można manipulować
W końcu coś na faktach ujawniający prawdę która nie rzuca sie w oczy poprzez zmanipulowane społeczeństwo populistycznymi hasłami I technikami manipulacji lobbingiem itp. zajebisty materiał
Nawet jeśli w części mijasz się z prawdą to Twoją niebywałą zasługą jest zmuszenie ludzi do chociażby refleksji, do zastanowienia się czy może jest inna prawda niż ta którą nam wpajają w szkołach, w środkach masowego przekazu itd. Ja wiem zaraz znajdzie się kilka tysięcy osób, które napiszą: my wiemy, jak można tego nie dostrzegać, że ciemna masa itp. Nie wszyscy są oświecenia, nie wszyscy chcą być świadomi, masie ludzi tak jest wygodnie. Najważniejsze pobudzić ciekawość, zmusić do myślenia, zachęcić do szukania alternatywnych źródeł wiedzy, sprawić żeby ludzie sami wyciągali wnioski. To właśnie robi ten kanał i ten film. Subskrybuj go niemal od początku chociaż mam na wiele tematów odmienny punkt widzenia szanuje Cię BaldTV za te materiały chociażby dlatego, że zainteresowałeś mnie tematami które wcześniej nie budziły mojej ciekawości i wersję najbardziej populistyczna były dla mnie oczywiste…. Za to wszystko DZIĘKI!!!
Jak zwykle super materiał. Słyszałem, że jeden wybuch wulkanu emituje tyle CO2 co Europa przez rok. W epoce karbonu stężenie CO2 było dużo wyższe co powodowało że rośliny i zwierzęta były znacznie większe. Niektóre dolegliwości i rany leczy się w komorach o zwiększonej ilości CO2 bo wtedy lepiej się leczą i goją.
Jak cwelownio młoda wykształcona z wielkich miast jesteście robieni w ujaaa hahahahaha
Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8&feature=youtu.be

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Krótlko i na temat.

  Dwutlenek węgla w atmosferze jest całkowicie pod ludzką kontrolą.
  Jak go jest za dużo trzeba sadzić drzewa, jak go jest za mało trzeba ścinać drzewa.

  Podatki i opłaty natomiast nie mają wpływu na poziom tego pierwiastka w atmosferze ziemiskiej, to zostało udowodnione. Jedyny wpływ tutaj może wyniknąć e przypadku gdyby wszyscy ludzie spalili jednocześnie swoje pieniądze, wówczas można by zanotować minimalny wzrost w skali świata, natomiast nie wiem czy był by na tyle duży aby był mierzalny.

 2. marcin says:

  W tym filmiku jest oczywiście mnóstwo dezinformacji. Eugenika to nie jest pomysł socjalistyczny czy socjaldemokratyczny, bo to samo było (jest) robione w Stanach Zjednoczonych, tylko pomysł żydowskich szarlatanów. Faktem jest że w Europie to Szwecja była w tej dziedzinie najbardziej zaawansowana.

  To nie premierzy typu Palme definiują politykę, oni tylko mogą ją komunikować społeczeństwu. Definiowanie polityki to raczej zadanie Sanhedrynu.

  O Grecie z perspektywy szwedzkiej tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=9Jpk8Ix1CCg

  Katastrofalne zjawiska pogodowe są w dzisiejszych czasach zwykle produktem GEOINŻYNIERII.

  Wszystkie zakłamane mendy w mediach głównego nurtu oraz opozycyjnych (jak w powyższym filmiku) zakłamują ten fakt nie wspominając o GEOINŻYNIERII. Zapewne „oni” przygotowują jakieś katastrofalne zjawiska klimatyczne aby potem powiedzieć: „a nie mówiliśmy!”

  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, chodzi o GEOINŻYNIERIĘ.

Wypowiedz się